Реклама / Ads
0| 3378 |29.04.2024 НОВИНИ

Иван Таков: Внасяме искане за спиране на ремонта по бул. "Патриарх Евтимий"

.
Иван Таков
Искане за спиране на строителните дейности по столичния булевард „Патриарх Евтимий“ ще бъде внесено до столичния кмет Васил Терзиев. Това заяви на брифинг в Столичната община Иван Таков, общински съветник от „БСП за България“. Искането е подписано от общинските съветници на ГЕРБ-СДС, БСП, "Синя София", ИТН и независими общински съветници в Столичния общински съвет.
 

Таков определи като безпрецедентна ситуацията с промяната на организацията на движението по столичния булевард „Патриарх Евтимий“ и коментира, че случващото се е незачитане мнението на общинските съветници и живеещите в района на „Патриарх Евтимий“, съобщава БТА.

 

По-рано зам.-председателят на Столичен общински съвет Георги Георгиев също се обяви против проекта. "Поне 500 000 лв. струва този безумен експеримент с предизвестен край", написа той във фейсбук профила си.

 

"Васил Терзиев незабавно да спре експеримента и да се извини на гражданите за лъжите си", заяви Георгиев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 1269 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 0| 1361 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 0| 1284 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 1664 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads