Реклама / Ads
7| 4430 |27.11.2018 НОВИНИ

Каракачанов иска да се възстанови министерството на българите в чужбина

.
Източник: БГНЕС
Вицепремиерът Красимир Каракачанов се обяви за възстановяването на министерството на българите в чужбина. В коментар пред медиите по повод идеята за закриване на ДАБЧ, Каракачанов заяви, че министерство ще се грижи по-добре за политиките на държавата в тази насока.
 

По казуса с Ангел Джамбазки, в чийто багаж на летището имало оръжие, Каракачанов окачестви като банален. Вицепремиерът уточни, че при проверката на място е установено, че оръжието е законно. То било иззето с протокол, а след като се е върнал у нас, Джамбазки си го получил.

 

Каракачанов участва в заседание на Съвета по превенция на престъпността и след заседанието му обяви своя идея, според която хората, които не плащат наложени глоби за леки престъпления, да полагат общественополезен труд.

 

Вътрешният министър Младен Маринов пък допълни, че е обсъждана идея за създаване на междуведомствени екипи по места в общините. Те щели да координират работата на институциите в тази насока по регионите.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 1013 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 0| 1174 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 0| 1041 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 1439 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads