Реклама / Ads
0| 4317 |13.11.2018 НОВИНИ

Коне предизвикаха катастрофа, бременна жена е ранена

.
Безстопанствени коне предизвикаха тежка катастрофа на подбалканския път София-Бургас.
 

28-годишно момиче се блъснало с автомобила си във внезапно излезлите на пътното платно коне.

 

Колата се е преобърнала и излетяла на 20 метра от пътя. Инцидентът става до село Габарево. Момичето, което е бременно в шестия месец, е откарано в болницата в Казанлък, съобщава НТ.

 

Тя е вън от опасност за живота. Има травми по тялото. Оставена е за 24-часово наблюдение в родилното отделение на болницата.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3355 |09.01.2025 Искат постоянен арест за собственика на конете от катастрофата с жертва в Кюстендилско . 0| 3269 |03.01.2025 Нов протест ще блокира пътя Кюстендил – София край с. Ябълково в събота . 1| 3387 |03.01.2025 След смъртта на 18-годишно момиче: Организират публичен дебат за конете в Кюстендил . 3| 3171 |18.09.2024 Неправоспособна водачка предизвика катастрофа в Шуменско, пострадал е пътник

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads