Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
14| 8524 | НОВИНИ

Лекар показа шокиращи снимки от ”Александровска” болница и пита къде са милионите

Александровска болница днес
Александровска болница днес
“Александровска” болница, г-н министър на здравеопазването. Помните ли я? Доскоро й бяхте директор. А снимките са от днес (28.09.2020 г.), почти година след организираните от синдикат “Защита” протести срещу отвратителните условия на труд в болницата.
 

Протести, които бяха подкрепени от работещи в болницата, пациенти и студенти. Протести, заради които Министерството на здравеопазването отпусна милиони левове за ремонти?!
Къде са тези милиони?
На една от снимките от персонала е залепен надпис върху паянтова врата “Не пипай. Вратата ще падне”. Добре, няма. Но това изгнило правителство народът на България ще пипне и вие ще паднете с него. Знаете го добре, нали?!

 


Д-р Андрей Коцев, Фейсбук




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
”Отровното трио” показа на ЕС как министри зоват да се прикриват злоупотреби с еврофондове 11| 9487 | ”Отровното трио” показа на ЕС как министри зоват да се прикриват злоупотреби с еврофондове Опита ли се държавата да отвори врата за незаконна търговия с лекарства? 4| 5598 | Опита ли се държавата да отвори врата за незаконна търговия с лекарства? Лекар: Учениците няма да боледуват тежко от COVID-19 5| 5570 | Лекар: Учениците няма да боледуват тежко от COVID-19 Проф. Асена Сербезова: В ЕС българите най-много доплащат за лекарства 10| 7472 | Проф. Асена Сербезова: В ЕС българите най-много доплащат за лекарства

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads