Реклама / Ads
0| 3880 |23.08.2022 НОВИНИ

Летище „Гетуик” отмени десетки полети заради недостиг на персонал

.
Лондонското летище ”Гетуик” отмени редица полети в последния момент поради недостиг на персонал.
 

До 26 полета на EasyJet, изпълняващи полети до и от второто най-натоварено летище в Обединеното кралство, бяха спрени. От летището потвърдиха, че 13 пристигащи и 13 заминаващи полети, принадлежащи на авиокомпанията и планирани за вторник, са били отменени, уточни БГНЕС.

 

"В 7 ч. сутринта бяха въведени ограничения върху броя на полетите, които могат да пристигнат в Гетуик, поради отсъствието на персонал в контролната кула на летището", се казва в изявление на летището.

 

"За съжаление някои полети през деня може да бъдат забавени или отменени в резултат на това. Гетуик би искал да се извини за неудобствата, които това ще причини на нашите пътници", се казва още в изявлението.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 3468 |22.12.2025 Стачки по летищата в Европа заплашват коледните пътувания . 2| 3614 |09.11.2025 Хаос по летищата в САЩ: Съкращенията водят до масово отменени полети . 1| 2550 |14.10.2025 Анулирани са полети София-Брюксел заради стачка на белгийското летище . 6| 125094 |25.07.2025 Паника в Европа. Хиляди туристи нащрек

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads