Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
28| 4359 | НОВИНИ

Мая Манолова: ”Изправи се! Мутри вън!” предложи служебният кабинет да стане редовен. Няма да подкрепим ГЕРБ или ДПС

Мая Манолова
Мая Манолова Източник: БГНЕС
“Служебният кабинет да стане редовен. Те се ползват с огромно доверие, знае се кой носи отговорността за него. Проведоха честни избори, които никой не оспорва. Това наше решение дойде като топлинен удар за бившия премиер, не знаем защо толкова се страхува.. “ Това каза Мая Манолова председателят на коалицията ”Изправи се! Мутри вън!” пред журналисти.
 

Манолова коментира, че Борисов очевидно не разбира от парламентаризъм и че решенията, които евентуално трябва да се предприемат в този момент са три: първо - Трифонов да предложи официално кабинет, второ - правителство от друга партия и трето - решението, което "Изправи се! Мутри вън! предложи, а именно служебният кабинет да стане редовен

 

"Да е ясно, ГЕРБ и ДПС няма да подкрепим!" - категорична е Манолова.

 

Тя коментира и всички хора, които в продължение на месеци бяха на улиците, протестирайки срещу корупцията и всичко случващо се в България с надеждата за по-добро бъдеще. "Хората от протестите казаха ясно какво искат - искат реформи".

 

Манолова каза, че и е крайно време промените да настъпят - в здравеопазването, при пенсиите, подкрепа за хората с увреждане и разбира се, съдебна реформа:

 

“Ние сме по работата, а не по постовете - час по-скоро парламентът да започне, пенсионерите чакат преизчисляване, хората с увреждания също очакват, малките бизнеси очакват , всичко това трябва да бъде продължено..”

 

Тя нито потвърди, нито отрече дали ще подкрепят  предлложеното правителството от Слави Трифонов. “За сега няма правителство на Слави. Ще има като го внесе в парламента, даде приоритети, цели, ще зададем въпроси и ще решим”

 

"Редно е да има разговори в парламента, а не монолози" - отсече тя.

 

Арман Бабикян сподели, че единственото правилно решение е да "имаме нормални разговори".




f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Мая Манолова: Борисовият хленч звучи жалко 13| 9841 | Мая Манолова: Борисовият хленч звучи жалко Мая Манолова: Формациите на протеста повишават своята подкрепа 3| 3349 | Мая Манолова: Формациите на протеста повишават своята подкрепа Мая Манолова: Гласувах за решаването на проблемите на обикновените хора 2| 3722 | Мая Манолова: Гласувах за решаването на проблемите на обикновените хора Манолова: Офисът ни е подслушван от август 2020 г. 5| 3469 | Манолова: Офисът ни е подслушван от август 2020 г.

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads