Реклама / Ads
18| 5174 |17.03.2012 НОВИНИ

Мащабни рокади разтрепериха енергийни чиновници

.
Предстоящите мащабни рокади в мегаминистерството на икономиката, енергетиката и туризма накараха всички чиновници да треперят за работните си места.
 

Промените ще бъдат направени веднага след като бъдещият министър Делян Добрев се закълне в парламента в сряда, издават от изпълкома на ГЕРБ. Наследникът на Трайчо Трайков е получил картбланш от премиера Бойко Борисов да сменя зам.-министри и шефове на енергийните дружества, които са под шапката на ведомството.

 

Става дума за всички компании, част от Българския енергиен холдинг. Борисов обяснил пред Добрев, че не е поемал пред никого никакви ангажименти и е напълно свободен да работи спокойно и така, че да се опази доброто име на властта, разказаха присъствали на разговора.

 

В първото си изявление номинираният за министър Добрев бе категоричен, че няма да има структурни промени в ресора му. "Да разделяме министерства и да създаваме агенции отнема много време. Трябва да се съсредоточим от първия ден в решаване на проблемите и в подкрепа на бизнеса", посочи той, пише „Стандарт”.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 18| 3762 |19.04.2024 Даниел Митов вече не иска да е министър, не желае да е "ябълката на раздора" . 15| 4020 |15.04.2024 След забележка от Борисов: Главчев сменя външния министър, предлага Даниел Митов . 8| 3972 |13.04.2024 Радослав Рибарски: Служебният кабинет показа, че изпълнява всичко, което каже Борисов . 60| 6331 |21.03.2012 Валентин Николов сяда в стола на Делян Добрев

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads