Какви късогледи лицемери се показаха тези туск-ове и вебер-и!?


Може ли така цинично и бездарно да се изгаврят с европейските ценности, да издевателстват над европейските принципи, да осквернят европейската идея!?


Кой утре ще вярва на тези туск-ове и вебер-и, че са истински европейци, че милеят за нова и чиста Европа, че се борят за върховенство на закона, че отхвърлят и осъждат решително всяка корупци!?

Николай Слатински, Facebook