Реклама / Ads
1| 4385 |28.11.2017 НОВИНИ

НЗОК: Нито един пациент няма да остане без лечение

.
Нито един пациент няма да остане без лечение, уверяват от НЗОК. Повод за това писмо е решението на Касата да не бъдат финансирани нови лекарства и разкриването на нови дейности.
 

От институцията уверяват, че всеки болен ще получи терапия и няма да бъде застрашен животът му. Това още по-малко няма да засегне здравето и живота на деца и пациенти с тежки заболявания, каквито са белодробните и онкологичните.

 

Нека българските пациенти и техните близки имат доверие в НЗОК и бъдат спокойни, че институцията гарантира тяхното лечение, пишат от Касата.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3229 |13.10.2024 Около 30 млн. лв. повече плаща годишно НЗОК за реимбурсиране на лекарства . 1| 3542 |05.07.2024 Фармацевтите продължават да бият аларма за промените в отпускането на лекарства . 1| 3348 |03.07.2024 Очаква се недостиг на средства за разплащания към аптеките през август . 1| 4821 |28.01.2016 НЗОК плаща още три онколекарства

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads