0|
				 3212
				|19.05.2022
				
								НОВИНИ
				
				Първан Симеонов: Хората искат избори или оставки, когато видят готова алтернатива или им е писнало
 
									
				”Хората искат избори или оставки, когато видят готова алтернатива или наистина им е писнало. Те продължават да дават шанс на тази власт. Хората не виждат кой друг, какво друго може да стане. ”Възраждане” ли ще дойде, още по-голяма коалиция ли ще дойде, някакви по-еднолични форми ли ще се усладят на хората. И хората казват дори за оставка все още ”не”, камо ли за предсрочни избори.”			
			Това каза Първан Симеонов, изпълнителен директор на "Галъп интернешънъл болкан".
"Правителството има шанса да поостане и всички, които бързат с прогнозите за неговото падане, изпреварват събитията", смята Симеонов.
"То е като във фолклора – има едни дни, когато казват – детето, ако сега не умре, ще живее дълго.", посочи още той пред БНР.
По темата със Северна Македония Първан Симеонов отбеляза, че ако нещата стигнат до парламента, това най-вероятно ще зависи от гласовете на ГЕРБ, но предупреди:
"Ние в България имаме огромния комплекс, че с всичко се съгласяваме. Сега това с Македония може наистина да прелее чашата. Има моменти в историята, когато не е нужно да унижаваш една общност. Българите ще преживеят унижение от това”, посочи той.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			