Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 4727 | НОВИНИ

Пациент избяга от болница, след като му взеха кръв за COVID-19

Пациент избяга от болница, след като му взеха кръв за COVID-19
Пациент, със съмнения за коронавирус, е избягал от видинската болница.
 

Новината съобщи Тодор Тодоров, кмет на село Черно поле, Община Ружинци пред Фокус. Кметът обясни, че младият мъж се е уплашил и напуснал болницата и се прибрал в селото. "Пробата за коронавируса, която му е направена е отрицателна. В селото научили за случая и хората били притеснени. След като разбрали за отрицателната проба вече са спокойни", обясни Тодоров. Мъжът, който е избягал е в добро състояние.

Пациентът е трябвало да бъде насочен от личния си лекар към болницата в Белоградчик, където има отделни легла за болни със съмнения за коронавирус.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Ейдън от Малта пред Фрог: Нямаме голяма болница, недостигат и лекари 0| 5000 | Ейдън от Малта пред Фрог: Нямаме голяма болница, недостигат и лекари Временно е спрян приемът на пациенти в болница „Света Анна” в София 2| 5846 | Временно е спрян приемът на пациенти в болница „Света Анна” в София Роден тираджия избягал от домашната карантина. Грози го затвор 16| 5457 | Роден тираджия избягал от домашната карантина. Грози го затвор Пиян мъж под карантина избяга, патрулки го гонят из София 0| 4230 | Пиян мъж под карантина избяга, патрулки го гонят из София

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads