Реклама / Ads
0| 3570 |05.06.2020

Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 08.06-12.06.2020 г.

.
ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

ЧЕЗ Разпределение възстановява в пълен обем реализацията на нови присъединявания, за да изпълни своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.


При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще свежда неудобствата за клиентите до възможния минимум.
Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

 

* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.


София-град
Община Витоша
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ - София: Беловодски път 27, 37, 25а, 35а, 39, ул.Секвоя срещу, 29, 35, 33а, 25, 33, Кв.27, Владимир Дим.-майстора/772- 2, Драгалевци Поща, Крайречна 22, 26, 20, 28, 18, 20 А, Крайречна /Драгалевци/ 18, Маестро Георги Атанасов 9а, 15, 1, 5, 13а, 16, 13, 17, 19, 7, 4, 6, 8, 3, 2а, 2, 9, 3а, Нарцис/Методи К.Димитров/ 4, 1 Драгалевци, 14, 14 А, 2, Папрат № 3а, 20, Секвоя 21, 23, 15, 9, 31, 5, 17, 25, 8, 7, 27, 16, 18, 11, 3, 1, 18а, 29, 19, 35, Сребърна Гора / в.з. Беловодски път/ 7, Стар Беловодски път 2, 4, 8, 6, 2а, 12, 3а, 3, 1, 3б, 11, 5, 10, Цар и ван Александър/Симеон 6
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - София: Букара/Дим.Грънчаров/ 24 А, Клек/618/616/ 5, 2а, 4, 7, 2, 3, Морени/Червена и скра/ 1, Студен Кладенец 21, 32, 18, 29, 14, 27, 46, 34, 17, 44, 24, 19, 16, 48а, 31, 12, 48, 32а, 15, 22, 42, ХI - 200 0, М.Гърдова Глава, Кв.181
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - Владая: Алеко Константинов/К.Димитр. 13, 55, 29, 33, 25, 33б, 4, 27, 35, ПИ 11394.1791.2057, 15, 24, 10, 16, 18, 45, 43, 31, 18 А, 21 А, 17, 12, 14, 11, 23, 21, 20, 8, 19, 6, Алеко Константинов/Офелиите 25, Бели Брег 8, 4, 1, 3, 6, Боровинка 5, 14, 12, 17, 11, 9, 19, 10, 15, 7, Малка Поляна 1, 5, Равнище 50, 8, 38, 20, 13, 17, 2, 46, 34, 25, 40, 36, 1, 9, 24, 11, 54, 12, 15, 6, 28, 4, 30, 32, 10, 19, 7, 48, 18, 52, 5, 22, 26, 3
На 09.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ралевица 64
На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ - София: 1-ва УПИ ІІІ -1763 Кв. 146 Мк. Вада, 1654, 2159, Акад. Петър Динеков /445-та/ 17, 6 Кв.144 Под Стадиона, Кв.147/, Бяла Мура в.з. Киноцентъра-І Част, Веселие/Драгалевци/ 1 под Стадиона, Драгалевци под Стадиона, Кв.149 и мот VІІ-1273/, под Стадиона / Кв.47/, Кв.147 П-Л - ІІ/, под Стадиона Драгалевци/, П-Л ХХV - 1459 Кв.147/, Къпинка 18в, 6в, 18а, 18б, 6а, Проф.Александър Райчев /Кв.Витоша/ 2б, УПИ Vі-1171, Кв.149 , Черни Връх зад М-н Фантастико на бул.Ч.връх
На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:16 ч./ - Владая: 22-ра 1, Асанова Чешма Вила, в.з. Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат V-30, Горелица УПИ 694 -М.Горелица, Еделвайс 3, 35, 7, Калдъръмче 11, 9, 9, Местност Герена Вила, Манастир, и мот 1809, Местност Кладенеца в.з. Приплат, Местност Св.Петка №27, Пернишко шосе над шосето, Приплат до Бълг. пиво, 22, Моста с Панели, Р-т Соф. Пиво, „С двата бора“, 55 2 ПР, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 ПР, , ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 ПР, Пос в Дясно, 54, 50, 45, УПИ XIII - 1882 Кв. 4 М-ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв.3, Чехълче 5
На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:16 ч./ - София: УПИ VIII, Кв.21, в.з. Приплат
На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ - София: XI-СГО, Кв. 166, Бял Равнец /621-ва/ 4, Васил Чакаларов 51, Панорама 28а, Панорамен път 24в, 59, 51 Вила 27, 28а, 66, 63, УПИ ХХ-605 Кв.166, 55, 30а, 34, Петко Войвода 21, Сребриста Липа/630-та/ 5, 4, 3, 2, 1
На 10.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ - София: 626-та/Витоша/ 12, 8, 2, 1, 3, 627-ма/Витоша/ 2, 8, 6, 4, VIII-963, 947, Кв.25 , XXVIII-563б, Бойна Слава/615/ 21, 1, 11, 2, 15, 2а, 6, Ботко Войвода/611/ 1а, 1, Върба /704-та/ 6, 4, Димитър Съсълов /жк. Гърдова Глава/ 6, 5, Дъбова Гора Стр.Табло, и ван Багрянов 12, Карамфил 22, Местност Гърдова Глава Вила, 27, 27 ул.Добри Божилов №5, 27 ул. Добри Божилов №5, Панчерица Кв.25, 3 Сграда Б, 2, 7, и Бойна Слава, Кв.26, 3 Сграда А, София 13
На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - Владая: VIII-1004 aкв.33, Алеко Константинов/К.Димитр 7а, Балабановец 1, Боровинка 4, Сребрист Бор 2, Сърна 10, 11, УПИ II-104 Кв.33, УПИ V-986 Кв.51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1
На 10.06.2020 г. /15:01 - 16:16 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. /Околовръстен път/
На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ - София: Александър Пушкин 84 Б, 84 Тяло Б, 84 А, 84, 86, Дъбова Гора 6б, 10, 3, 6а, 5, 8а, 8, 9, 6, 4а, 7, 4, Резньовете 86
На 11.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ - София: Божур 2, УПИ VII-353, Кв.53, ул. Малина
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - Владая: Боев Рид 6, Катеричка 2, 1, 3, 5, Любомир Миланов 14, 11, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - София: Маргаритка 7

Община Връбница
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Връх Манчо 7, 1 6, Модерно Предградие 7, 9
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Връх Манчо 8, 8б, Модерно Предградие 8
На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Връх Манчо 4, 3б, Модерно Предградие 4, 3, срещу 3
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Връх Манчо Терен №16 Кв.15 до бл.З, 1 4, 3б, Модерно Предградие до 4, 3
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Методи Иванов 37
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Мрамор, Общ. Столична: 49206.2624.14
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Антон Кецкаров 7, 13, 8, 20 А, 22, 26, 15 А, 4, 28, 17, 20, 11, 12, 16 А, 3, 19, 2, 1, 5, 14, 16, 24, 6, 18, 15, Братя Станиславови 20а, 11, 17, 5, 20, 8, 2, 15, 18, 1, 6, 11а, 3, 13, 22, 4, 10, Виткова Ливада 8а, 22, №1, 1, 8, 14, 12, 2, 4, Войводово 3, Връх Манчо 30, 49, Вълчо Георгиев 2 А, 4, 3, 9, 3 А, 2, Европа/Баба Парашкева/ 38, Красино 1, 2, 3, Методи Македонски 8, и ул.Ростов, 10, 2, 9, 1, 4, 5а, 5, 7, 6, 3, Подкрепа 52, Ростов Къща, 10, Сливница 26 УПИ10-1495, 34, УПИ IV, Старата Църква/Йордан М.Пет 13, 4, 21а, 15, 2, 17а, 19, 6, 17, 8, 15а, 21

Община Възраждане
На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Зона Б-5 бл.5 вх.Б, вх.В, и нж. и ван и ванов 88
На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Сердика 8
На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Одрин 156 Офис 2, 158-, 158-1, 156, 158
На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Зона Б-5 3, Сердика 9
На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: IX-5 Кв.219, Александър Стамболийски 90;96 Б ;96 В, Зона Б-5 11 Б ;25
Община Изгрев
На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - София: 170-та /Изгрев/ до входа на КАТ, Дианабад Кв. 1, до Вход КАТ, Драган Цанков 33 ТП КАТ, 33, 31а, 31 срещу Сервиз, 31, 1 срещу КАТ, Николай Хайтов 23
На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гурко 70, 72, 74, 76а, 76б
На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Георги Бакалов 1, Латинка 7, 8, 5, Незабравка 1, 3-49, 5-50, , Незабравка 7-51, 9-52, Никола Мирчев 33, Самоков 305
На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Асен Пейков 4, Атанас Далчев /Коларовска/ 4, 7, 9, 6, Д-р Стамен Григоров 8, 10, 15, 19, Драган Цанков 17, 15, Латинка 6, Майор Юрий Гагарин 8,37а и Б, Самоков блок 305
Община Илинден
На 08.06.2020 г. /09:00 - 18:00 ч./ - София: Света Троица /Вълчо и ванов/ 347; 347 А ;347 Б ;347а ;347б ;347в ;349 Г
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Царибродска /Никола Шопов/ 100
На 08.06.2020 г. /09:01 - 18:00 ч./ - София: Света Троица /Вълчо и ванов/ 148 А ;148 Б ;148 В ;313 А ;313 Б ;313 В ;313-1 Б ;313-2
На 09.06.2020 г. /09:00 - 18:00 ч./ - София: Зографски Манастир 15
На 09.06.2020 г. /09:01 - 18:00 ч./ - София: Света Троица /Вълчо и ванов/ 127а А; 127а Б; 149, 149 А ;149 Б;149 В
На 10.06.2020 г. /09:01 - 18:00 ч./ - София: Света Троица /Вълчо и ванов/ 118 Б;118 Г; 119А, 126 В ;129-130 А ;131а А ;132 Б ;132 Г ;132 Е ;134 А ;135 Ж ;14 А ;14 В ;145б ;145б А ;145б Б, 145в В ;145в Г ;146 А ;147 А ;15 А ;16 А ;127 А ;127 Б ;127 В ;127 Б Д ;127б А ;150 А ;150 Б ;150 В
На 11.06.2020 г. /09:00 - 18:00 ч./ - София: Света Троица/Вълчо и ванов/ 173 Б ;173 В ;173 Г, 204 А ;204 Б ;204 В ;297 ;298 ;298а ;299 ;301 А ;303б В ;303в ;304 А ;304 Б ;311 ;315 Б ;315 Г ;315 Д ;315 Ж ;315в Е ;315в Партер Б ;317 Б ;317 В ;317 Г ;319 А ;321 Б ;322 ;324 ;351 Б ;353 ;353 Б, 353 В ;354 Б ;354а ;356 ;357 ;362 Б ;364 Б ;365 А ;366а В ;366а ;367 А ;367 Б ;367 Г ;367а ;370 Б, 373 Г ;374 А ;374 Б ;374 В ;374 Г ;374 Д ;376 Е ;378 А ;382 Б ;388 Б ;358 ;381 А ;381 Б ;852 Б, Добл.306 ;Печатница ;Трафопост бл.145
Община Искър
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 2 бл. 280 вх. Б.В, Г, Д, Е
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Дружба 1 152, 67, Искърско шосе 4
На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш 73
На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба Блок 161 , Дружба 2 бл. 280 вх. Б, В, Г, Д, Е
На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба Блок 161
На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - София: Искърско шосе 5, 19


Община Красна поляна
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Позитано 171, Разсадник Коньовица 82, Подземни Гаражи, Разсадника 81, 81, Райна Княгиня 7, 1, 1, 11, 1 Б, 9, Троян 2, 2, 16
На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - София: Красна Поляна III Част 37б вх.Б; 37б вх.А
На 10.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ - София: Разсадник Коньовица 10, Разсадника 10, до 10
На 10.06.2020 г. /14:16 - 18:00 ч./ - София: Разсадника 10, Хъшове
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Александър Стамболийски 247, 1, Пазар Дамарче, Разсадника 75, До 11, 11
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Опълченска 66, 60, 80, 84, 58, 78, 82, 54, 56, Разсадника до 12
Община Красно село
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Борово бл.13 вх.Ж, Борово бл.14 вх.А, Б, В, Г, Д
На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Борово бл.230, бл. 231, Подуево 1г, 8, 9, 15
На 09.06.2020 г. /13:31 - 15:00 ч./ - София: Бадемова Гора 41а, 41а, 32, 41, Гоце Делчев/Емил Марков/ 142 Магазин 1, 142 Магазин 3, 142 Чилър, 142 Абонатна, 142 Ресторант, 142 Магазин 2, 142, 142 Офис, Гоце Делчев/жк Емил Марков/ бл.41а
На 09.06.2020 г. /15:00 - 15:30 ч./ - София: Родопски извор 34, 36, 43, 38
На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Невестина скала 1а, Пирински проход 55 вх.А, Солун 60, 60а
На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Борово бл.9 вх.В, Г, Д, Пирински Проход 55 вх.Б, Родопски извор 50, 50-52
На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Борово бл.9 вх.Е, Борово бл.10 вх.А, Б, В, Г
Община Кремиковци
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Горни Богров: Александър Стамболийски 3, 1, Площада, Кирил и Методий 6, 3, 4, 1, 2а, 2, Поп Груйо 1, 2, 9, 3, 11, 7, 4, 6, 11б, 7 Дърводелска Раб, 5, Рендова/Толбухин/ 6, 2, 1, 4, 3, Стубела/Ленин/ 5, 2, 5а, 3, 4, 1, Трайчо Костов 2, Трети март/9 Септември/ 9, 23, 25, Павилион, 1, 6, 10, 21, 15, 12 Лекарски Кабинет, 19, 5, 2, 11, 8, 17, 3, 7, 4, Христо Ботев 46, 49, 51, №48, 50, 47, 43, 44, 39, 41, 42, 45, 40, Шипка 4 А, 1, 12, 3, 10, 4, 8, 2, 6а
На 11.06.2020 г. /13:02 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва /Враждебна/ 21, 19, 33а, 29, 56, 78, 78, 72, 58, 31а, 25, 66а, 27, 62, 1, 31, 76, 54, 82, 70, 66, 72, 31, 33, 60, 74, 22а, 10-та/Враждебна/ 7, 5, 8, 6, 3, 9, 2, 4, 11-та/Враждебна/ 9, 7, 2, 1, 5, 4, 6, 12-та/Враждебна/ Павилион До Читалището, 8, 1, 16, 11, 7, 6, 12а, 18, 9, 12, 3, 13, 2, 4, 14, 5а, 10, 5, 13-та/Враждебна/ 15, 14, 13, 11, 10, 2, 8а, 3, 8, 2а, 4, 9, 5, 7, 11, 6, 1, 14-та/Враждебна/ 24, 22, 15, 20, 18, 3, 4, 1 Лят.Кухня, 10, 14, 5, 7, 2, 9, 8, 12, 16, 6, 1, 11, 15-та/Враждебна/ 7, 1, 29, 2, 2а, 8, 10, 6, 2б, 9, 9, 3, 5, 16-та/Враждебна/ 22, 18, 37, 22а, 20, 29, 16, 39, 27, 18а, 31, 35, 20а, 14, 10, 12, 8, 5, 8а, 6, 15а, 11, 7, 2, 3, 19, 25, 15, 4, 21, 9, 1, 17-та 35, 17-та / Кв. Враждебна/ 16, 35, 28, 8, 37, 29, 10, УПИ ХХІІІ-499 Кв.121, 24а и дент.68134.8550.5344, 25, 11, 13 УПИ V-505 Кв124, 17-та/273/ 4, 3, 7 УПИ VІІІ 533, 538, 539, 1а, 14, 6, 1, 5, 2, 18-та /Кв.Враждебна/ 1, Водна Помпа, 8, УПИ X- 499 Кв.121, 6, 19-та/Враждебна/ 17, 7, 3, 6, 2-ра /Враждебна/ 57а Стр.Табло, 42, 71, 55а, 2, 73, 57, 73, 67, 69, 54, 50, 54, 52, 55, 59, 61, 55а, 65, 52, 77, 75, 63, 3, 2-ра /Нова Враждебна/ , 20-та/Враждебна/ 27, 27, 22, 26, 33, 35, 22, 24, 10, 8, 1, 1а, 16, 13, 7, 17, 9, 21, 2, 9а, 18, 14, 20, 12а, 11, 25а, 3, 23, 19, 6, 25, 15, 12, 5, 4, 21-ва/Враждебна/ 18, 14, 16, 3, 4, 1, 5, 7, 6, 22-ра/Враждебна/ 3, 1, 2, 1б, 4, 23-та/Враждебна/ 10, 5, 2, 8а, 4, 1, 3, 10, 6, 24-та/Враждебна/ 5, 3, 11, 7, 4, 9, 2, 15, 6, 1, 2, 25-та/Враждебна/ 3, 1, 5, 18, 15, 22а, 5, 15а, 13, 10, 16, 4, 7, 12, 20, 16б, 14, 8, 6, 9, 11, 22, 16а, 2, 26а, 32, 28, 29, 17, 25, 24, 26а, 34, 40, 23, 21, 30, 27, 19, 19, 21, 23а, 26-та /Враждебна/ 8, 7, 9, 31, 3, 6, 4а, 5, 2, 4, 1, 27-ма /Враждебна/ 14, 10а, 12, 16, 2, 8, 1, 278-ма/Връбница/ 3, 28-ма/Враждебна/ 3, 1, 59, 29-та/Враждебна/ 12, 15, 10, 13, 21, 6, 17, 16, 16а, 20, 9, 4, 8, 18, 15а, 2, 14, 19, 1, 3, 5, 5, 7, 3-та /Враждебна/ 1, 55, 55, 40, 59, 45, 46, 42, 41, 59в, 49, 57, 47, №42, 57б, 44, 43, 36, 38, 34, 30-та/Враждебна/ 70, 25, и дент.68134.8628.86, 68, 33, 41, 66, 35, 2, 14, 12, 6, 10, 62, 36, 16, 38, 44, 64, 58, 42, 17, 52, 30, 24, 46, 21, 29, 60, Водна Помпа, 31, 25, 31-ва/Враждебна/ 13, 3а, 15, 15, 1, 4, 3, 5, 32-ра/Враждебна/ 13, 8а, 9, 15, 3, 14а, 12, 5, 7, 10, 14, 6, 2а, 1, 2, 4, 1б, 1, 1б, 2а, 1в, 33-та/Враждебна/ 13, 12, 19, 15, 1, 7, 2а, 2, 9, 5, 8, 4, 3, 8, 11, 6, 34-та/Враждебна/ 2, 6, 4, 28, 5, 3, 8, 12, 11, 10, 13, 35-та/Враждебна/ 9, 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 1, 15, 8, 16, 11а, 14, 11, 12, 36-та/Враждебна/ 5, 1, 12, 14, 9, 3, 2, 10, 7, 1а, 6, 4, 8, 37-ма/Враждебна/ 1, 4, 8, 6, 5, 3, 11, 10, 12, 38-ма/Враждебна/ 1, 3, 19, 2, 10, 13, 16а, 7, ПИ и дент.68134.8553.714, 14, 11, УПИ П-Л 653, 680, 652 Кв.27, 20, 5, 5а, 6, 4, 16, 8, 9, 12, 18, 17, 4-та /Враждебна/ 34а, 41б, 31, 32, 43, 43а, 47, Сграда 68134.8550.648.1, 45, 33, 37, 36, 26, 39, 30, 41а, 34, 35, 47а, 28, 40-та/Враждебна/ 33, 32, 29, 27, 30а, 23, 25, 30, 31б, 21, 31, 1, 14, 22, 5, 26, 22а, 19, 16, 15, 13, 3, 24а, 24, 7, 17, 20, 11, 9, 10, 41-ва/Враждебна/ 14а, 7, 30, 26, 19, 18, 28, 21, 1б, 23, 1а, 34, 32, 15, 27, 14, 22, 12, 13, 11, 10, 1, 16, 24, 20, 9, 5, 29, 25, 42-ра/Враждебна/ 3, 1, 1а, 5, 43-та/Враждебна/ 1, 2, 4, 44-та/Враждебна/ 5, 7, 3, 4, 6, 2, 45-та/Враждебна/ 9, 5, 15, 4, 10, 13, 17, 8, 1, 13а, 6б, 2, 2а, 11, 3, 46-та/Враждебна/ 35, 31, 41, 22, 24, 26, 18, 37 Къща, 27, 21, 33, 29, 39, 30, 28, 47-ма/Враждебна/ 26, 29, 31, 30, 17, 23, 27, 22, 28, 33, 19, 20, 32, 16, 24, 14, 19 Р-Ца, 20а, 18, 25, 48-ма/Враждебна/ 1, 26, 25, 49-та/Враждебна/ 5, 3, 5-та/Враждебна/ 53, 4, 41, 43, 45а, 37, 45, 11, 1, 9, 23, 21, 3, 2, 17, 7, 13, 7а, 5, 2а, 14, 16, 23, 29, 8, 4, 25, 27, 35, 6, 12, 8а, 31, 33, 6а, 2, 4, 50-та/Враждебна/ 3, 12, 14, 10, 5, 8, 15, 9, 7, 1, 13, 11, 54-та /Враждебна/ 3, 55-та/Кв.Враждебна/ 9, 15, 7, 1, ул.55-та №8, 21, 11, 3, 6, 8, 5, 56-та /Враждебна/ 14, 21, 23, 24, 25, 22, 20, 25, 24, 57-ма /Враждебна/ 1, 5а, 3, 9, 8, 8а, 5, 1а, 7, 12, 58-ма /Враждебна/ 11, 24, 20, 19, 11а, 13, 18, 15, 21, 19, 14а, 12а, 14, 18, 33, 59-та/Враждебна/ 12, 6, 4, 8, 2, 3, 1, 5, 10, 12а, 7, 20, 16, 7а, 9, 14, 11, 3, 6-та /Враждебна/ 4а, 1а, 7а, 2, 1, 6, 4, 2а, 7, 3, 60-та/Враждебна/ 2, 1, 3, 4, 61-ва /Враждебна/ 1, 1а, 3, 4, 5, 4 УПИ Х-303, 7, 5а, 6, 62-ра/Враждебна/ 3, 1, 2, 63-та /Враждебна/ 4, 2а, 2, 20, 19, 16, 17, 3а, 14, 68134, 8624, 25* , 7/Кв.Враждебна/ 10, 4, 6, 2, 8, 4, 59, 8-ма /Враждебна/ 37, 28а, 34, 41, 28, 33, 35, 30а, 14, Поща, 35а, 35, 29, 43, 39, 32, 45, 31, 45, Битов Комбинат, 26, 33, 30, 30а, 26 В, 26а, 37, 45, 47, 46, 89, 75, Павилион За Търговия, 64, 54, 73, 62, 71, 53, 85, 69, 64, 52, 59, 83а, 61, 89, 59, 81, 48, 67, 51, 56, 52 Стр.Табло, 81, 46, 77, 55, 79, 57, 66, 65, 75а, 83, 68, 72, 81, 73, 97, 86, 76, 74, 92, 80, 90, 94, 89, 82, 84, 102, 100, 99, 70, 104, 89а, 93, 88, 78, 95, 91,
На 11.06.2020 г. /13:10 - 16:00 ч./ - София: Враждебна Към Асф.База, път Към Асф.База, път Към Асф.База 3а, Райска Градина/Аврора/ Авт.С-Я Мургаш
Община Лозенец
На 08.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Рилски Езера 15, 20, 20-22, 26, Страцин 4, Черни Връх 44-46, 54-56
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - София: Миджур 17
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ - София: Кръстю Сарафов 30, 32, 34, 36, Миджур 29, 31 29, 31, Зоомагазин, Милин Камък №39, 41, 43, 49, 51, 53, 57, Св.Наум/Трайчо Костов/ 31
На 09.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Васил Кирков 9, 17, 21-23, 31, Галичица 30, 40, Джеймс Баучер/Антон и ванов 2, Димитър Търкаланов/Кап.Д.Сп 11, 19, 13, 20, 17, Елин Връх/Димитър Стоянов/ 5, 7, Козяк 1, 9, Пейо К.Яворов 6, 14-16, 22, Персенк 67, Ран Босилек/461-ва/ 3, 5, Руй Планина 3, 8, 10, Симеоново 11, 15, 21, 25, Стоян Михайловски 4
На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - София: Козяк 47, 43, , ул. Козяк / Сребърна Автосервиз Гуми , Христо Ценов 19
На 10.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Бигла 36, 46, 39, 35-37, Кораб Планина/Илия Филипов/ 8-10, Персенк 15, 20, 22, 24а, 31, 34, Трепетлика 33
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - София: Черни Връх 49(Тото Пункт, Казино , Гостилница); Павилиони К, Кишинев №3 вх. А, Б, В;, Черни Връх , №86, 88; Светофар Черни Връх / Хенрик Ибсен;
На 10.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - София: Банат/Курск/ 11-13, Данаил Дечев -, 1 А, 1 Б, 5, 1, 5, 5-7, 3, 7, 1 Оф.5
На 11.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Бигла 24, 30а, Галичица 4, Йоан Екзарх 7, 20, 22, 23, Кораб Планина/Илия Филипов/ 25а, 46, Криволак 49, 55, Крум Попов 50, Папа Йоан Павел Ii 3, 5, Плана Планина 6, Трепетлика 5, 11, 15, Цанко Церковски 63, 75, Якубица 8
На 11.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - София: Орел 2, 4, 6, 5, 5а, 6, 7и 9 , ул. Русалийски Проход 7
На 11.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - София: Черни Връх , №74-78 вх. А, Б, В + Магазини + Гет Банка ДСК
На 12.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ - София: Богатица/Йордан Стоянов/ 28, Вежен 17, Димитър Хаджикоцев 4, 10, 19, 35-37, 47, 51, 88-90, 98, Никола Козлев 5, 6, 8, Славище 13, Цветна Градина 1, 25, 27-29, 52, 53, 54, 55, 77-79
На 12.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - София: Русалийски Проход 1-5а, 1-5, 1
На 12.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - София: Русалийски Проход 15, 15-17, 13
Община Люлин
На 08.06.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 10 149, Люлин 5 539
На 09.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:45 - 18:00 ч./ - София: Люлин 313, 316, Люлин 3 314, 316, 315, 313
На 10.06.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 3 бл. 310 вх. В, Люлин 5 бл. 539
На 11.06.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 3 бл. 344, Люлин 5 бл. 539
На 12.06.2020 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Люлин 5 бл. 539, бл. 540
На 13.06.2020 г. /08:31 - 14:30 ч./ - София: бул. Европа 88
Община Младост
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 блок 70 вх. Е
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 блок 70 вх. Ж
На 09.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - София: Боте Бърборков 34, Виднище / Горубляне 3, 7, 15, 5, 17, 9, 11а УПИ Xxvii 9084 Кв.47, 11, 1, 7а, 13, Висока Ела 3, 1, 3а, Георги Зоев 12, 6, 10 А, 10, 4, 1, 8, 2, Горубляне УПИ Iii-227, Кв.47, и скър / Горубляне 36, 29, Строеж, 31 А, 27, 37, 58, 34, 34 А, 31, 54, 17 А, 33, 48а, 48, 56, 37а, 29 А, 35, 60, 42, 62, 46, 30, 64, 32, 40, 50, 15, 52, 38, 44, 31а, 48 А, Манол Велев 9, Освобождение / Горубляне 5, 3, 4, 6а, 20, 18, 8, 16а, 11, 10, 6, 7, 1, 12, 14, 2, 9, Павел Красов / Горубляне 35, 40, Петър Дипларов 22, 26, 11, 18, 21, 13, 23, 17, 20, 27, 16, 30, 12, Жилищна Сграда, 36, 19, 24, 34, 32, 14, 25, 9, 18 А, 16 А, 38, Самоковско Шосе 39, 43, №37, 45, 49, 39а, 31, 51, 41, 37, 35, 47, 33, 39б, Цветна Градина /Горубляне 11
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 блок 70 вх. З
На 10.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - София: Горубляне Кв. 81 УПИ 4-1221, 1222, 1 Горубляне Срещу бл.1, ул. 3704, 68134.4092.5040, Местност Въртопа, Гродно 19, Обреща 1, 15, 11, 13, 7, 3, 5, 9, 9 Горубляне, Поручик Морозов 5, 9, 8, 10, 11, 12, 1, 3, Пролет / Горубляне 10, 16, 2, 23, 13, 18, 5, 12, 3, 19 А, 27, 19, 8, 7, 14, 21, 25, 9, 15, 1, 6, 31, 17, 29, 4, Роса /Горубляне 40, 5, 30, 9, 46, 27, 42 А, 3, 48, 16, 44, 21, 13, 17, 23, 15, 19, 34, 20, 11, 42, 50, 1 А, 22, 32, 25, 18, 28, 8, 36, 38, 7, 10, 26, 14, Самоковско Шосе 2, 2, 3, 9, 17, 13, 3, 21, 1, 27, 19, 1 Аптека, УПИ XI-1479, 1449 Кв.3, 25, 1 с/у ОМВ- Бензиностанция, 1, 23, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/ 1, Цариградско шосе/Тракия/
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: Младост 1 блок 70 вхИ
На 11.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - София: Григорий Горбатенко 3, Григорий Горбатенко 6 , Григорий Горбатенко ПИ 6137
На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - София: жк Младост 1, УПИ VI Кв. 27 , Младост 1 блок 69 вх.6
Община Надежда
На 08.06.2020 г. /14:31 - 16:30 ч./ - София: Ломско шосе имот Пл.№136
Община Нови Искър
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Кубратово: 013030 , 40436.5399.32 , 40436.6713.22 , Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 7, 1, Васил Левски/Васил Коларов/ 1а, 17а, 1, 5, 15а, 7, 2, 3, Герена, Спортен Комплекс Парадай, Железопътна/1-ва/ 13, УПИ 1-98 Кв.11, 17, 3, 7, 15, През Линията Кв.10, Здравец/2-ра/ 4, 1, 5, 7, 2, и нд. № 40463, 5399, 15 , Искър/6-та/ Местността Ридо След Прелеза, 8, 1, Кирил Христов 2, 20, 18, 4а, 14, 16, 10, 32, 10б, 28, 15, 1, 16а, 24, 3, 2, 7, 4б, 6, 2а, 11, 9, №13, 26, 17а, 30, 4, 22, 5, 13, 17, 19, 12, Кубратово ПИ 005269 , Куманица /Площада/ 3, 1, 2, Кумаришки път , Местн.През Линията 8, Къща, Зад Линията В Дясно, Никола Петков/Райко Даскало 5, 2, 7, 4, 3, 5а, 3 Земл.Имот №013059, Петко Д.Петков 3, 1, 4, 9в, 10а, 6, 9, 8, 9б, 14, 11, 12, 10, 9г, 7, ПИ 40436.5396.723 , ПИ 5066 , ПИ40436, 5395, 65 , София 13, 1 Срещу Кметството, Стадиона, 7, 17, 11, 15, 3 ПИ 13003, 17а, 1, 3, 9, Стадион, Стара Планина/5-та/ 7, 1, 9, 4, 5, 13, 3, 2, Стефан Стамболов/Божил Мише 7, 5, 9, 25, 2, 14, 11, 4, 6, 8, 11а, 1, 15, 12, 3, 23, Стопанси Двор-Имот 035902 Кв 34 , Стопански Двор 2, Тракийска Могила/4-та/ 18, 16, 36, 4, 8, 3б, 3, 2, 2, УПИ -2 99 Кв 11 , Христо Ботев/Георги Димитров 14, 18, 12, 22, 16, 28, 26, 7, 20, 24, 30, 5, Черковна/Андрей Жданов/ 1
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Кубратово Прелеза-Дясно 2/Прел, Кубратово Прелеза-Ляво 12/Прел, Кубратово Прелеза-Ляво 1/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 2/Преле, Убратово Прелеза-Ляво 2/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 5/Преле, Кубратово Прелеза-Ляво 3/Преле, Кубратово Прелеза-Дясно/Прелез, Кубратово Прелеза-Ляво 4/Преле
На 11.06.2020 г. /12:46 - 18:16 ч./ - София: Околовръстен път Бензиностация
Община Оборище
На 09.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 11-ти Август 1, 2, 5, 4, 7, 12, , Борис Дрангов 6, Васил Друмев 19, 23, 24, , г.С.Раковски 86-Б, 88, Димитър Греков 1, Дондуков 18, 16, 46, 44, 69, 56, 79-81, 85-87, , Мадрид 34, Московска 25, 27б, 29, -А, Б, В, 37, 39, Оборище 56, Русалка 24
Община Овча Купел
На 08.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Овча Купел 2, 6а , 6
На 10.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бързарица 16а Ателие , 16а Ателие 4, 16а Ателие 10, 16а Ателие 9, 16а Ателие 6, 16а, 16а Ателие 1, 16а Магазин 4, 16б, 16а Ателие 5, 16а Ателие8, 16а Ателие 3, 16а Ателие 2, 16а Ателие 7
На 10.06.2020 г. /14:01 - 15:16 ч./ - Мало Бучино: Бор /9-та/ 25, Малобучински път /Ман.Дол/ 73, Милин Камък/ В.ЗСимоница/ , Разсадника/ В.ЗМан.Дол/ 4, Рила 21
На 10.06.2020 г. /14:01 - 15:16 ч./ - София: 1-ва М.Шевовица ул.Малина, М. Равнище ПИ089006 Суходол, Кв.Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53 , Бор Кв.1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, и грище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа в.з Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол , УПИ Ііі-19, Кв 1 , М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134.3927.40, М.Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи Xv-133кв.7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М.Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ и мот №050010, Местност Голяма Могила ПИ 68134.4141.802, Местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, Местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т.595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М.Шевовица и м.05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, до Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, Местност Суходол път, За Банкя, до Язовира, до Болницата, 26, Вила, до Язовира, До Болницата, Серумен институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, и грището, До Болница За Наркомани, Евр.Ливади, Местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М.Шевовица П-Л 50012, М.Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 Кв. Суходол, 18б К.Л.373, Равнище/Кв.Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ и м.1056, Стр.Табло, Разсадника, Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов и грището, Суходол Кв.Манилов Дол 16-18, 1, ПИ 1274, Суходолска 189, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, УПИ Viii-13, Кв.7 Малобучински път №63, УПИ-III-232 , УПИ-X-153 Кв.3 , Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол
На 11.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бързарица 4а
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ - София: в.з. Люлин , 111-та/Младост/ 99, VII-263 , XVI-190 , XVII-191.Mr 68134.4324.191 М.Люлин, в.з. Люлин Кв.8, УПИ ХVІ-108 Кв.14, Кв.10 П-Л 71, Кв.7 П-Л 3-15, Кв.20, Кв.14, Кв.4 П-Л 207, Кв.18, УПИ ХІ-246 Кв.2, ул.Калина, Кв.17, М.Бонсови Поляни, Кв.9 П-Л 12-17, Кв.12 П-Л 14, Кв.14 П-Л 24, Кв.9, Кв.14 П-Л 2, Вила, Кв. 13, Кв.11 ул.Калина, ПИ 68134.1897.510, Кв.3, Кв.6 П-Л 35, Кв.10, в.з Люлин УПИ-ХХІІІ-219 Кв.4, в.зЛюлин , УПИ V -1075 , Кв 10 , Вз.Люлин УПИ III-171 Кв.11 , Георги Бенковски 6, Люлин Кв. 1, Люлинска Скала 3, Местн.В.З Люлин , Местн.В.З Люлин, УПИ III-340, Кв.9 , Местност Бонсови Поляни Кв.19 Вз Люлин, Кв.21 в.з Люлин, Червена Роза 10, Кв.21-7, Кв.6, Кв.4 П-Л VІІ, в.зЛюлин, Кв.10, Кърлежа, Герена 7, Кв.19, Кв.10 П-Л 3-27, Пирамидата, Бунгало, , Кв.14, Кв.21, УПИ Iv-234 Кв.3, Кв.4, Вила, Т.Ливад, Кв.9 Вз Люлин, Кв.18 Борис 1-61, Вз Люлив, УПИ Ii-176 Кв.11, Кв.18, Урал 19-Г.Б, ул.63, Кв.7 П-Л 146, Кв.15, УПИ 8-229, Кв.17, УПИ XIX-226 Кв.4, Луд Гидия, Кв.7, Кв.4 Вила, 2 Вз Люлин, Турско Ливаде, Кв.6 П-Л 11, В.з. Люлин, УПИ V-233, Кв.9, Кв.13, Кв.Кърлежа, УПИ IX-58 Кв.18, Кв.12 Вз Люлин, Кв.60 Вз Люлин, Кв.21 Вз Люлин, П-Л 1-339, Кв.6 Вз Люлин, УПИ XI Кв.6 П-Л №181, Кв.40, 57 Бенковски, Кв.2, УПИ VII-196 Кв.17, Кв.3 П-Л Vі, Кюпо, бл.Кърлежа, Кв.3, П-Л 7, Кв.1, Кв.8, Овча Купел Вз.Люлин УПИ Хі -249, ПИ 1898.28, М. В.З.Леските , Пъстроцветна 14, УПИ 13-251, 252, Кв.1, УПИ ІІІ-170, Кв.15 М. В.З. Люлин
На 12.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Маестро Кънев/В.Марков/ 54
На 12.06.2020 г. /13:45 - 18:30 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ. 136в, 138, 136, 136б
На 13.06.2020 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Камелия/Христо Ноков/ 35г вх.А, Б
Община Панчарево
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: X-159.2548 , Есенни Мотиви 11
На 08.06.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3453 , 2491 , 44063.6212.3555 , 44063.6216.3165 , 44063.6216.3559 , 44063.6216.3580 , 44063.6216.429 , 44063.6216.517 , 44063.6226.2531 М.Крушите, VIII-4862 Кв.26б , Акация/43/ 4, 36, 3, 11, 7, 10, 15, 16, 18, , Кв 105 УПИ 12-811, 30-32, 12, 2, 9, 6, 14, 24, 13, 22, 1, 20, 8, 17, 5, Вилна М. ПИлев Азмак, Еделвайс/72/ ул.Болярка 5, и дент. 44063.6216.334 , Каси Дол/50/ 11, 1, Кория/49/ 1а, 3, 7, 5, Крушите ПИ 44063.6226.3460, Крушите/3-та/ 8, 32, 37, 20, 24, 23, 19, 15в, 33, 12, 28, 43, 5, 26, 136, 17, Къща, 14, 39, 3, 15б, 90, 7, 10, 25, 29, 34, 15, 15г, 31, 9, 22, Липа/48/ 2, 7, 6, 5, 1, 3, 4, М. Димовска Бара ПИ 520257 , М. Димовска Бара ПИ 2655 , Манастир Св.Ап.Петър и Павел , Местност Пилев Азмак , ПИ 3469 , ПИ 44063л6216л3202 , Пилев Азмак , Стопански двор Долни Лозен, В Двора, Телчарник №16, , Каменоделска Работилница, срещу Стоп.двор, Телчарник, 2, Строителство, ПИ 3129, Автопарк, , Производствено Хале, Съединение/Георги Димитров/ Фургон, 224, ПИ 44063.6216.405, 311, 104, 119, 106, 115, 100, 111, 108, 117, 113, 110, 111а, 121, 121а, ул.Съединение/Ул.Явор , УПИ І-11040 Кв.107а , УПИ ІІІ-11040 Кв.107а , УПИ ІV-11040 Кв.107а , Явор/44/ 16, 5, 19, 11, 20, 13, 12, 8, 18, 9, 6, 15, 3, 15а, 10, 2, 23, 20а, 22, 14, 4, 1
На 08.06.2020 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва Долни Лозен ПИ 3238, Враня Враня Триъгълника ул.1, Крушите 29, Местн.Изворска Могила , Стопански двор с. Д.Лозен, М.Сахтяница УПИ 362
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: 3453 , 2491, 44063.6212.3555, 44063.6216.3165 , 44063.6216.3559 , 44063.6216.3580, 44063.6216.429 , 44063.6216.517, Акация/43/ , Вилна М. Пилев Азмак, и дент. 44063.6216.334 , М. Димовска Бара ПИ 520257 М. Димовска Бара ПИ 2655 , Манастир Св.Ап.Петър и Павел , Местност Пилев Азмак , ПИ 3469 , ПИ 44063л6216л3202 , Пилев Азмак , Стопански двор, Долни Лозен в двора, Водна Помпа, Телчарник №16, , Каменоделска Работилница, срещу Стоп.Двор, Телчарник, 2, Строителство, ПИ 3129, Автопарк, , Производствено Хале, Съединение/Георги Димитров/ Фургон, 224, ПИ 44063.6216.405, 311
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва Долни Лозен ПИ 3238, Враня Триъгълника ул.1, Местн.Изворска Могила , Стопански двор, с. Д.Лозен, М.Сахтяница УПИ 362
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Панчарево: Местност Косанин дол 11 Сграда №1, 11 Сграда 1, 12 Сграда 2, 12 Сграда №2, Местност Ширините 2, 3, 3, 1, 1а, 4, 1б, 1, 11 Сграда 1
На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - Герман: 1193, М.Терасите, Кл.Г-10-Б , 1202, Местност Терасите , 1203 , 1204 , 1227 Терасите , 1229 , 1230 , 1244 , 1250 , 1253 К.Л.Г-10-Б-Б , 1300, 148.31.6507.1245, М. Терасите , 14831.6505.148 , 14831.6506.5366 М.Терасите, 14831.6507.1257 , 14831.6507.1258 , 2299 , в.зТерасите ПИ 1249 , в.з. Терасите ПИ1317 , М. Терасите, Местност Зимника , С Имот 1266, Герман, М.Терасите, Терасите 999 ПИ 1260, Терасите 999
На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Акация/43/ 1, Блазна, Бор/47/ 1, Малина/15-та/ 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36
На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/ 1, Блазна , Бор/47/ 1, Малина/15-та/ 1, Св.Спас/Янаки Чокерски/ 36
На 12.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 113043
Община Подуяне
На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - София: Ангел Войвода 78, 101, 89, 83 Строежа, 91, 85, 97, 70, 80, 72, 93, 76, 99, 95, 80а, 79, Гинци 2, 11, 9, 19, 15, 7, Лясковец 28, 22, 18 Г3, 32, 26, 28, 34, 20, 18 Г1, 30, 18 Г5, 36, 18 Г6, 18 Г4, 18, 14, 18 Г2, 16, 12, 24, Немирович Данченко 4 Стр.Табло, 6, 10, 1а, 3, 13, 15, 5 А, 1, Проф.Иван Шишманов 12 А, 12, 4, Сопот 37 Офис, 37 г.3, 37 Он, 37 г.4, 37 г.2, 37, 37 Ат.1, 35, 37 Ат.2, 39, 37 г.1, 31а, Стефан Караджа 29, 151, Хаджи Димитър Павилион срещу бл.151 ул.Лясковец, 29
На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - София: Ботевградско шосе/Мизия/ Кв.Триъгълника, 247, 273
Община Сердика
На 08.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора 23 Вх-Г, Г.С.Раковски 19, 27, 35, Дунав 65, 76, Княз Борис I 190, 194, 200, 210, 213, 205, Козлодуй 3, 18, 23, 25, 27, 29, 45, 51, 61, 67, 63, 73, , Листопад 8, Мария Луиза 97, 127, Панагюрище 14, 19, 23, 26, 42, 44, , Родопи 12, 16, 30, 32, 7, 17, 25, Сливница 215, 217, 219, 241, 265, 281, 285, 287, 291, 303, 301, Тимок/Васка Ненчева/ 16, 6а, 18, 20, 38
На 09.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора 23 Вх-Д, Беласица 14, Клокотница 11, 13, 15, 23, 21, Козлодуй 34, 38, 42, 77, 83, , Кръстец 6, 10, 12, , Софроний Врачански 68, 84, 131, 149, 96, Христо Ботев 163, 167, 165, 157, 171, 135, 145, 141, 131, 133, Цар Самуил 114, 122, 153, 126, 128
На 10.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора бл. 29 Вх-А
На 11.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Банишора бл. 29 Вх-Б
На 12.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Враня 65
Община Средец
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - София: Любен Каравелов 19
На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти септември 38, Васил Левски 28в, , 82г, 72, 74, 76, 68а, 84, 68, 70, Васил Левски 66, 64, 60, Васил Левски 73, 61, 63, 59, , Васил Левски 1а, 4, 6, 10, 12, 30, 11, 16, 20, , Граф Игнатиев 44а, 44б, 50, 52, 27, 29, Паренсов 29
На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - София: Леонардо Да Винчи 3
На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Георги С.Раковски 157а, 146а, 191 А, , Б, 187а, 189
Община Студентски град
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - София: Акад. Жак Натан 5, Акад.Стефан Младенов/Арсо П 30, Студентски Град Пред 30, срещу РУМ
Община Триадица
На 10.06.2020 г. /13:31 - 15:00 ч./ - София: Боянски Водопад 106 , 91, 91а
На 08.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - София: Ж.К.Иван Вазов бл. 3, бл. 4, бл. 4 А, бл. 5, бл. 6, бл. 7, , Краище/Тодор Атанасов/ 17 ; 19 ; 21 ; 23 , Михаил Буботинов 22 и 33, Ярослав Вешин 58 ;
На 08.06.2020 г. /14:31 - 15:30 ч./ - София: Бяла Черква ул. Бяла Черква 16 Гет и У.О, Ж.К. Иван Вазов бл.9 ; бл.10 ; бл.11
На 08.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - София: Манастирски Ливади 34, Тодор Джебаров/417/ 42
На 09.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ - София: Ж.К.Манастирски Ливади бл. 21 бл. 22, ул. Шарл Шампо № 8, 9, 10, 12
На 10.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - София: ул.Луи Айер 160 , От №155 До Околовръстен път От №107 До 155 , 130, 136 От №80до 114
На 11.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ - София: Манастирски Ливади бл.48 Ж.К.Бокар
На 12.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ - София: Луи Айер/Никола Каменов/ 69-71, Манастирски Ливади бл.112, 114

 


Област Благоевград
Община Банско
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Добринище: Александър Стамболийски 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Бъндерица 4, 1, 10, 8, 9, 5, 3, 7, 11, 6, Григор Пърличев 8, 18, 16, 4, 14, 6, 1, 3, 10, 2, 9 А, 12, 99, 5, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Места 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Юрий Гагарин 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, ТП Горско Стопанство
На 09.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ - Добринище: Александър Стамболийски 33, 38, 34, 51, 23, 31, 21, 36, 28, 50, 42, 49, 18, 55, 19, 27, 2, 53, 35, 45, 37, 52, 39, 41, 24, 43, 20, 30, 26, 40, Десилица 21, Еделвайс 1, 3, 7, 5, 2, Иван Попов Деницин 4, 9, 99, 2, 10, 1, 6, 8, Места 99, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 10, 8, Паисий Хилендарски 5, 99, 4, 3, 26, 10, 2, 1, Юрий Гагарин 11, 7, 12, 15, 9, 13, Яне Сандански 5, 23, 20, 4, 10, 3, 16, 6, 1, 99, 17, 8, 19, ТП Горско Стопанство
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ - Банско: Атон , Грамадето , Кралев Двор 4, 4, Местност Грамадето 1, А, Комплекс Дрийм, 1, 400 1, Хотел Дрийм, Местност Кошерината 1, Найден Геров 3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1, 20, 20 В, 20 Д, 20 С, 30 1, 99, Стражите 4, 2, 8, 8 Ресторант, 8 Басейн, 8 Пералня, 8 Гараж
На 09.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Банско: Грамадето , Местност Грамадето 1, Местност Кошерината 1, Найден Геров 3, 30 1, 14 1, 6, 16 1, 12 1, 1, Стражите 4, 2
На 09.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Банско: Местност Страгите
Община Благоевград
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Благоевград: Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу бл.107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, Орион 1
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч.; 14:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Бучино: Ахмедово , Лозята , Махала Мичевци Къща, Местност Лозята , Местност Текето , Местността Чукарски Рид СКЗ Бучино, Община Благоевград, Мах. Тасковска , Текето
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Промишлена Зона Цех, Склад
На 08.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:15 - 15:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.368 , 04279.602.195 , 04279.602.240 и 04279602.241 , IV-601.141. Кв. 46, IV Мрн , Александър Фон Хумболт 8, Антон Чехов 3, Брод 18, 16, Бяло Море 5, 7, 1, 2, 4, Вардар 31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25, Ветрен 6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35, Витоша 2, 5 А, 5, 5 Б, Владая 1, 3, Възрожденска 16, 18, 12, 14, 10, 1, 3, Дойран 28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6, Здраве 48, 13, 46, 58, 58, Листопад 12, Местност Баларбаши , Независимост 8, 4, 8, Освобождение Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3, Врем. Стр, ПИ 04279.601.473 , ПИ №04279.601.471, ПИ №04279.601.472, ПИ №04279.602.235, Ридо 1, Рилски Езера 11, Роден Край 4, 6, 8, 8, Родина 12, 14, 12б, Руен 9, 3, Свобода 2, Скакавица 3, Славянска 67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, Жилище, 88 На Гърба На Кооперацията, УПИ 04279.601.361 , УПИ III-9076, 7184, Кв.43 , УПИ XVI-9400, Кв.15 , УПИ-VІІ, Кв.19, имот №04279, 602, 186 , Шар Планина 6, 2, Врем.С-Во, 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26, М.Баларбаши 3; ПИ 04279.75.74
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Благоевград: 04279.108.9 М. Под Черквата , 04279.139.54 Мест.Под Черквата , 04279.140.65 , 04279.628.234 , 04279.628.416 , VII - 5799, Кв. 11, Армутлука , Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, Къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв.Струмско, и дн.№04279.628.167 , Кв.Струмско, инд.№04279.628.454 , Кресна 8, 13, В Бившия Стопански двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Местност Армутлука , Местност Папльо, Местност Пенков Чифлик Пом.С-во, Жилище, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко Помпа, Местност Под Черквата , Местност Чуката , Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Пенков Чифлик , Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279.628.459.1 , ПИ №04279.628.394, Кв.12 , Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата , Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, , Павилион, Жилище, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение , УПИ XII-4838, Кв.8 , Христо Ботев Фурна
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч./ - Благоевград: Баларбаши , Еленово Цех, Кафе, Иван Михайлов 66, К. И. Никола Хайдукови 91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2, Местност Баларбаши Жил.Сграда- Вр.Стр, Местност Бачиново , Комплекс, Ресторант Сити Парк, Механа, Кафе, Параклис, Местност Медунски Андък Омега, Хелиус-1, Р-Н Рибарника , Стефан Стамболов 13, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: извън Регулация, До С.Дъбрава , Местност Духче Баир
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009 , 006010 , 035028 , Въчевица , Еленово , Изгрев , имот 27231.501.203 , Местност Буковец , Местност Валтата , Местност Гошевица, Местност Еминова Нива , Местност Лесовица , Местност Ушите , Местност Чуката , ПИ №27231.501.268 , ПИ-125 Кв.12 , С. Еленово, М. Еминова Нива, , Смриковица , УПИ V-282, Кв.5 , УПИ XV-117, Кв. 2 , УПИ XXI-280, Кв.5 , УПИ №Х, Кв.1 , УПИ Х-182, Кв.5 , УПИ-I-205, Кв.8 , УПИ-III-214, 212, 301 , Ушите
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - и згрев, Общ. Благоевград: 005014 , 005018 , III-357 , Айдаровско Дере , Васил Левски 40, 99, 59, Местност Айдарово , Местност Кури Дере , ПИ №000208 , ул. Предел 3, УПИ II-330, Кв.27 , УПИ VI-405, Кв.26 , УПИ XI-497, Кв.27 , УПИ XV-391, Кв.6 , УПИ-І-394, Кв.13 , УПИ-Х-159, Кв.4 , 1, Жилище, 1,
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Благоевград: 04279.36.89 , Ален Мак 8, Жилище, Асен и тов 9, Баларбаши , Бистрица Жилище, Братя и ванови Жилище, 1, Броди 16, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, и скър 13, Люляк 21, Местност Баларбаши Жил.Сграда- Вр.Стр, Местност Под Черквата Помпа За Напояване, Жилище, 1, Къща, Местност Река Бистрица Помощно Стопанство, Местност Река Струма и мот №108032, Огражден 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 25, Струмско Център Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д, Яне Сандански 15, Помощно Стопанстово
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Покровник: Валого , Местност Реката
На 08.06.2020 г. /15:30 - 18:00 ч./ - Благоевград: Броди Срещу Блок 36, ПИ №04279.629.114
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 29, Александър Стамболийски 29, Еленово 177, 109, 16, 209, 178, 169, срещу бл.107, 170, 107, 108, Магазин, Бар, и линден Тото Пункт, 16, 16, и линден 16, 16, Тото Пункт, Орион 1, Св.Св. Кирил и Методий 18, 23, 23, 20, Св.Св. Кирил и Методий 18, 23, 23, 20, Стефан Стамболов 13, Стефан Стамболов 13
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ - Благоевград: Еленово срещу бл.113, 110, Басейн, 107, 108, 109, 112, 106, 178, 2, 111, Търговски Комплекс Тонак, между бл.114 и бл.115, 111 Срущу бл.111, 169, Гараж, ул. Орион 4 1, 3, 2 2
На 09.06.2020 г. /13:46 - 15:00 ч./ - Благоевград: Местност Под черквата, Покровнишко шосе Помпа за напояване
На 09.06.2020 г. /13:46 - 15:00 ч./ - Мощанец: извън Регулация 1
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Благоевград: Броди Гараж, 36, 8, 40, 34, 36, 34, 34, 38, Гараж, 5, 48, 28, Освобождение 6, Стефан Стамболов 13, Струмско Център Павилион, Тото Пункт, 30, 25, 15, Гараж, Яне Сандански 17, 17, 15, 15, Магазин, Аптека, 3, 21, 19, 11, 9, 7, Павилион
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Благоевград: Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2
На 09.06.2020 г. /14:16 - 18:00 ч./ - Благоевград: Баларбаши , Местност Баларбаши Жил.Сграда- Вр.Стр, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Благоевград: 04279.601.368 , 04279.602.195 , 04279.602.240 и 04279602.241 , Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн , Александър Фон Хумболт 8, Антон Чехов 3, Баларбаши , Брод 18, 16, Бяло Море 5, 7, 1, 2, 4, Вардар 31, 30, 32, 26, 28, 24, 27, 35, 29, 34, 22, 20, 33, 25, Ветрен 6, 8, 33 Семеен Хотел, 10, 2, 8 Б, 35, Витоша 2, 5 А, 5, 5 Б, Владая 1, 3, Възрожденска 16, 18, 12, 14, 10, 1, 3, Дойран 28, 24, 26, 22, 27, 14б, 15, 14в, 14, 19, 18, 20, 17, 12, 21, 1, 7, 5, 3, 13, 4, 9, 8, 6, 10, 2, 11, 6, Еленово Цех, Кафе, Здраве 48, 13, 46, 58, 58, и ван Михайлов 66, К. и Никола Хайдукови 91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2, Листопад 12, Местност Баларбаши , Местност Баларбаши Жил.Сграда- Вр.Стр, Местност Бачиново Офис, Комплекс, Ресторант&Quot;Сити Парк&Quot;, Механа, Кафе, Параклис, Местност Медунски Андък Омега, Хелиус-1, Независимост 8, 4, 8, Освобождение Жилищна Сграда-Временно Строит, 1, 1, 4, 3, Врем.С-Во, Едноф. Къща - Врем. Стр, ПИ 04279.601.473 , ПИ №04279.601.471 , ПИ №04279.601.472 , ПИ №04279.602.235 , Р-Н Рибарника , Ридо 1, Рилски Езера 11, Роден Край 4, 6, 8, 8, Родина 12, 14, 12б, Руен 9, 3, Свобода 2, Скакавица 3, Славянска 67, 81, 83, 86, 67, 80, 82, 70, 83, 85, 102 А, 102 Б, 83, 82, 104, 104, Кафе-Аперитив, 5, 94, 88, 96, 3, 96а, 100, 88 Врем.С-Во, , 88 На Гърба На Кооперацията, Стефан Стамболов 13, УПИ 04279.601.361 , УПИ III-9076, 7184, Кв.43 , УПИ XVI-9400, Кв.15 УПИ-VІІ, Кв.19, и мот №04279, 602, 186 , Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д, Шар Планина 6, 2, , 3, 10, 4, 12, 7, 11, 8, 4, 8, 8а, 1, 7, 9, 13, 15, 5, 23, 41, 25, 45, 31, 19, 16, 20, 21, 29 Партер, 18, 29, 35, 39, 45, 47, 17, 33, 22, 27, 43, 14, 21, 37, 26, 26, М. Баларбаши 3; ПИ 04279.75.74
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антим I 23, 15, 17, 21, Антон Чехов 1, Аргир Манасиев 8, 5, 2, 14, 1, 4, 7, 6, 6, Захари Стоянов 12, 4, 2, 2а, 10, 8, и ван Вазов 7, 1, 5, 3, и ларион Макариополски 8, 2, 1, 3, 13, 4, 11, 10, 6, 9, 7, К. и Никола Хайдукови 6б, 5, 6, 1, 16, 14, 4, 2, 20, 8а, 10, 8, 18, 3, 7, 12, Македония Баня, Митрополит Борис 30, Сава Михайлов 14, 18, 5, Св. и ван Рилски 12, 6, 11, 19, 3, 9, 2, 10, 4, 8, 13, 7, 15, 5, 17, Света Гора 1, 2, 2а, Христо Силянов 8, 10
На 11.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: Еленово , и мот 27231.501.203 , Местност Валтата , Местност Гошевица , Местност Лесовица , Местност Чуката , ПИ №27231.501.268 , ПИ-125 Кв.12 , УПИ V-282, Кв.5 , УПИ XV-117, Кв. 2 , УПИ XXI-280, Кв.5 , УПИ №Х, Кв.1 , УПИ Х-182, Кв.5 , УПИ-I-205, Кв.8 , УПИ-III-214, 212, 301
На 11.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ - и згрев, Общ. Благоевград: Васил Левски 40
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев 1, Бул.Св.Кирил и Методий и ул.Илинден , Генерал Тодоров 3, Менча Кърничева 32, 28, Никола Вапцаров , Св.Св. Кирил и Методий 15, 19, 14, 20, 21, 16, 17, 21, 18, Цар Симеон 11, 13
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев 1, Бул.Св.Кирил и Методий и ул.Илинден , Генерал Тодоров 3, Менча Кърничева 32, 28, Никола Вапцаров , Св.Св. Кирил и Методий 21, 16, 20, 18, 15, 19, 17, 21, 14, Цар Симеон 11, 13
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Благоевград: Еленово Кафе, Запад 4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар, Захари Стоянов 7 , Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009 , 006010 , Местност Еминова Нива , С. Еленово, М. Еминова Нива
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - и згрев, Общ. Благоевград: ул. Предел 3, 1, , , Жилище
На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: и линден 17, 19, и линден 19, 17, Менча Кърничева 56, 58, 58, Менча Кърничева 56, 58, 58, Св.Св. Кирил и Методий 27, 25, 30, 25, 24г, Св.Св. Кирил и Методий 25, 24г, 27, 25, 30
На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Благоевград: Запад 4, 8, 6, 2, 7, 4, 3, 2, 8, 7, 7, 3, 5, 5, 1, 9, Пазар, Захари Стоянов 7 , Христо Силянов 6, 4, 5, 1, 7, 3, 2
На 12.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Благоевград: Брегалница 1, 3, 3, 2
Община Гоце Делчев
На 08.06.2020 г. /13:00 - 13:35 ч./ - Мусомища: 32012 , Ал. Стамболийски 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Бяло Море 8, 18, 2, Димитър Талев 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Дунав 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, и вайло 24, 22, 23, 26, 7, 19, Краището , Места 20, Местност Стопански Двор , Местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Ниш 4, 3, ПИрин 9, 6, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, Хаджи Димитър 7, Юрий Гагарин 1, 3
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Гоце Делчев: Беласица 7, 9, Енос 2, 8, 4, 7, 12, 3, 1, 10, 6, 5, Завоя На Черна 16, 17, 6, 34, 11 А, 9, 2, 3 А, 28, 19, 2 А, 4, 18, 21, 13, 21, 1а, 9а, 24, 10, 5а, 7, 20, 3, 30, 12, 32, 20 А, 14, 22, 23, 5, Лозенград 5, 3, 2, 4, 14, 6, 1, 7, 8, 9, 12, 10, Марица 10, 19, 17, 15, Мидия 3, 7, 4, 9, 5, 2, 11, 6а, 6, 6 А, Полковник Борис Дрангов 64, 56, 60, 31, 32, 52, 36, 38, 33, 78, 35, 40, 44, 74, 76, 66, 37, 54, 46, 29, 70, 58, 25, 48, 27, 34, 50, 68, 82, 23, 62, 42, 80, 72, Стойо Льондев 12, Струга 20, 19, 22, 21, 28, 17, Шар Планина 2, 1, 5, 4, 3, Сулев, Тр.1
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Гоце Делчев: Бузлуджа 9, 1, 4, 10, 21, 8, 7, 6, 5, Драгоман 8, 30, 38, 19, 12, 24, 41, 11, 44, 45, 22, 46, 26, 33, 32, 27, 17, 10, 36, 21, 37, 23, 15, 11, 14, 13, 29, 27а, 10, 28, 3, 2, 10 Б, 39, 1, 7, 42, 20, 25, 12, 16, Тп25, 5, 18, 35, 43, 31, 4, Драма 26, 28, 3, 24, 12, 23, 38, 27, 25, 34, 22, 21, Екзарх Антим 35, 27а, 1, 40, 38, 29, 19, 30, 4, 11, 12, 21, 24, 36, 33, 2, 32, 42, 28, 14, 31, 34, 35 А, 44, 13, 48, 26, 10, 27, 25, 23, 6, 50, 10, 39, 8, и ларион Макариополски 28, Потока 31, 17, 45, 51, 39, 30, 7, 6, 26, 35, 55, 8, 43, 25, 28, 41, 23, 47, 44, 38, 32, 39а, 33, 58, 39, 53, 59, 5, 13, 16, 27, 3, 49, 42, 34, 19, 15, 57, 11, 40, 37, 12, 4, 9, 46, 1, 19а, 24, 24а, Тодор Александров 29, 20, 30, 28, 24, 26 Гараж, 32, 26, Тодор Паласкаря 7, Тодор Стоянов 3, 1
На 08.06.2020 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Мусомища: Анещи Узунов 23, 8, 19, 12, 25, 10, Гоце Делчев 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Кокошките , Лозята , Марица 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, ПИрин 12, 10, 11, 24, 8, 6, Рила 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Струга 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Цар Симеон 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2
На 08.06.2020 г. /15:10 - 16:30 ч./ - Мусомища: 027116 , Баба Тонка 25, Батуми 16, 14, Братя Миладинови 3, Владимир Поптомов 49, Генерал Гурко 1, Георги С. Раковски 1, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Здравец 5, 6, 3, 1, и ван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, Кулата , Марица 15, 20, 19, 21, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, Орехите 4, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Юрий Гагарин 8, 1
На 08.06.2020 г. /16:40 - 18:00 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски 2, 12, Батуми 20, Братя Миладинови 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 16, 10, 14, 13, 9, 12, Генерал Гурко 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги С. Раковски 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Д-Р.Петър Берон 5, 7, 9, 11, Димитър Талев 19, Здравец 6, 32, Иван Козарев 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Клокотница 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Краището , Кулата 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Местност Параклиса Черква, , Никола Вапцаров 10, ТП-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Пирин 4, Плиска 11, 13, 8, Сливница 15, Струга 11, Судинград 6, Хаджи Димитър 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Цар Симеон 13, Янтра 4, 7, 6, 2, 5
На 09.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Братя Миладинови 30, 13, Гоце Делчев 1, Гранична 11, 12, ТП 39, 9, Екзарх Антим 34, Кестените, Неофит Бозвели 17 А, Р-н Манастирчето Манастир, Тодор Александров 24, Христо Матов 13, 29, 18, 17, 39, 27, 11, 41, 19, 37, 33, 7, 25, 43, 24, 22, 16, 26, 23, 20, Цар Калоян 17, 13

На 10.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVІІ-164, Кв.11 , ХVІ-246, Кв.19
На 12.06.2020 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици , Капсии , Местност Капсии , Местност Пенковото , Стопански двор
На 12.06.2020 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Гоце Делчев: Местност Мочура , Местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото
На 12.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бабуна 12, 4, 8, 6, 3, 5, 10, 1, 10 А, 7, 2, Мидия 32, 15, 10, 17, 30, 19, 22, 14, 21, 31, 26, 11, 16, 13, 24, 28, 12, Полковник Борис Дрангов 86, 88, 94, 96, 90, 84, 92, Саук Бунар , Серес 5, Стражин 29, 37, 20, 28, 22, 2, 4, 13, 24, 21, 15, 30, 25, 34, 8, 19, 18, 27, 9, 33, 36, 23, 1, 7, 12, 5, 10, 11, 32, 31, 16, 26, 3, 35, 6, 14, 17, Страцин 27, 43, 42, 36, 8, 4, 24, 52, 17, 44, 13, 37, 50, 3, 18, 30, 45, 31, 33, 54, 40, 26, 2, 10, 19, 7, 6, 14, 32, 38, 12, 35, 28, 20, 11, 1, 48, 39, 25, 15, 16, 9, 21, 23, 5, 41, 29, Струга 25, 54, 56, 27, 38, 37, 40, 42, 33, 24, 41, 44, 39, 31, 29, 46, 32, 52, 34, 50, 58, 23, 48, 26, 30
Община Гърмен
На 09.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ - Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV
На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Рибново: 000317, Землището на с. Рибново , ІІІ-966, Кв.56 , Върбиците , Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Седем 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 6, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, Ливаде , Осемнадесета 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, Петнадесета 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, Седемнадесета 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Четвърта 4, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2
На 09.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Горно Дряново: Клиентите Захранени От Тп1, Кла
На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, Кв.30
На 11.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ - Долно Дряново
На 11.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10 , Іх-108
На 12.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Гърмен: извън Регулацията 26, 2
На 12.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Марчево: 047096 По Квс На С. Марчево М. Пъдарка
Община Петрич
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Благоевград: Генерал Тодоров 12
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри октомври 8, 1, 5, 10, 6, 6, 10, 4, 6, 8, 6, 2, 3, 12, 4, 11, 9, 12, 10, 22-Ри Октомври 21, 23, 25, 11, 27, 19, 13, 15, 17, Атанас Лютвиев 6, 4, 15, 5, 4, 7, 13, 8, 4, 2, 3, 6, 9, Връх Китка 9, 10, 7, 10, 16, 20, 12, 12, 1, 8, 20, 5, 18, 16, 2, 11, 9, 22, 14, 22, 3, Генерал Тодоров 2, 2, 4, 1, 2 Павилион, Генерал Тодоров 28, 24, 18, 26, 10, 14, 16, 22, 20, 8, 3, Д-р Колинс 18, 1, 3, 16, 14, 4, 6, 12, 10, 8, 9, 5, 2, 7, Екзарх Йосиф 2, 6, 12, 6, 10, 8, 7, 4, 14, Калабак 11, 1, 2, 9, 27, 19, 29, 3, 17, 5, 7, 13, 23, 15, 8, 6, 4, 12, 25, 31, 10, Полковник Дрангов 1, Пролет 1, Търново 5, 4, 6, 1, 10, 3, 2, Цар Борис III 22
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч.; 14:01 - 16:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, и скър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Цар Борис III , Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Драва 12
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Струмешница: 19
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024 , Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, България 13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31, Ванга/Опълченска/ 10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12, Васил Левски 2, 4, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, Княз Борис I 3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7, Македония 1, Митрополит Герасим 4, 7, 1, 3, 5, Михаил Вардев 4б, 2, 4, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Сандо Китанов 9. Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Тома Митов 58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III 4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 2
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Дрангово, Общ. Петрич: Местност Болницата, Над Селото 23563 , Старо Село , М.Върбите УПИ 000498, Мебелен Цех
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Кулата: Местност Гкпп-Кулата Митница, Терминал Митница
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Село Тополница
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Митино: Джаферица , Местност Порой , Шеремет
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4 , Бежанка , Местност Козлек , Местност Мерата Селскостопанска Постройка, Овчарник С Битовка, Одрин 48, 55, 53, 56, 54, 50, 45, 51, 47, 49, 52, 46, Полковник Дрангов 1, Рокфелер , Свети Георги 47, 50, 51, 49, 35, 52, 45, 54, Свобода 1, 2, 6
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Ръждак: 56126.453.3 , Белата Чешма , УПИ V-86, Кв.20
На 08.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Петрич: Гробището
На 09.06.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: България 33, Европа 21, 19, Места 22, Параскева Филипова 7, 9, Промишлена Зона , Рокфелер , Търговски Комлекс Биляна Комплекс, Цар Самуил 32, 30, 29, 33, 29, 25, Бар, 4, 33, 26, 34, 23, 27, 26, 28, 28, 24, 31, 23, 24, 31, Зо, 32, 25, 30, 27, Пицария
На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 010024 , Атанас Лютвиев 39, 18, 28, 20, 26, 37, 41, 33, 30, 1, 16, 22, 27, 8, 10, 23, 14, 29, 32, 35, 45, 17, 43, 31, 25, 12, 19, България 29, 39, 25, 37, 35, 33, 28, 26, 27, 24, 23, 31, България 13, 8, 16, 17, 9, 20, 15, 8, 17, 10, 12, 18, 18, 5, 11, 12, 14, 19, Ванга/Опълченска/ 10, 2, 8, 6, 4, 8, 4, 12, Васил Левски 2, 4, Гео Милев 8, 4, 9, 2, 1, 5, 6, 10, 7, 11, Георги Бенковски 11, 2, 6, 10, 12, 1, 13, 7, 9, 10, 14, 5, 8, 11, 3, 4, 6, 1, Георги С.Раковски 5, 6, 8, 2, 11, 4, 7, 3, 2, 10, 1, 9, 9, Гоце Делчев 5, 9, 4, 10, 2, 12, 4, 2, 5, 5, 3, 3, 8, 7, 6, 7, 1, 1, 14, 8, Димитър Талев 18, 4, 2, 6, 5, 13, 9, 7, 3, 3, 1, 16, 8, 11, 2, Драва 4, 6, 2, 8, Екзарх Йосиф 22, 20, 33, Княз Борис I 3, 11, 5, 25, 17, 19, 23, 2, 21, 1, 2, 15, 13, 1, 7, Македония 1, Митрополит Герасим 4, 7, 1, 3, 5, Михаил Вардев 4б, 2, 4, Пейо Яворов 11, 1, 10, 3, 18, 6, 4, 10, 5, 18, 9, 12, 1, 14, 22, 1, 7, 2, 16, 1, Полковник Дрангов 1, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Сандо Китанов 9, Явор, 1, 1 Теменуга, 5, 3, 7 Беласица, 7, 2 Тото Пункт, 1, 5, 5, 9 Явор, 3, Свети Климент Охридски 12, 12, 13, Тома Митов 58, 34, 20, 54, 1, 24, 26, 44, 50, 16, 46, 52, 30, 14, 20, 36, 22, 32, 5, 48, 28, 22, 56, 21, 30, 22, 40, 42, Христо Смирненски 16, 14, Цар Борис III 4, 10, 10, 5, 7, 4, 3, 6, 6, 8, 2, 1, Цар Симеон 25, 29, 48, 52, 31, 29, 62, 41, 60, 33, 41, 39, 27, 35, 54, 37, 62, 56, 50, 58, Черноризец Храбър 8, 5, 10, 11, 4, 1, 9, 4, 3, 7, 10, 2, 6, 8, 9, Яне Сандански 2
На 09.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски 14, 34, 15, 12, 32, 34, 18, 20, 32, 13, 8, 30, 15, 12, 2, 13, 26, 10, 6, 17, 20, 10, 28, 24, 16, 6, 22, България 1, 3, 1, Вардар 9, Васил Кънчев 6, 13, 4, 13, 6, 4, Гладстон 2, 6, 6, 4, 7, 5, 1, 3, Гоце Делчев 35, 29, 29, 23, 33, 21, 25, 31, 27, 19, 14 Магазин, 12, 18, 31а, 37, Лазар Маджаров 2, 14, 6, 21, 1, 10, 32, 30, 19, 2, 21, 8, 14, 8, 13 2, 3, 3, 11, 28, 20, 3, 16, 4, 25, 11, 6, 17, 12, 2, 11 2, 5, 26, 25, 1, 22, Полковник Дрангов 1, Славянска 1, 8, 10, 2, 8, 2, Стоян Търнаджиев 3, Христо Ботев 1, 4, 18, 12, 10
На 09.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, 2 Кафе, 13 3, 11 1, 11 1, 2 Общи Части, 1, 11, 11, 9, 2, 13 2, 17, 2 Офис, 1, 2, 3, 2, Рокфелер 53, УПИ Ix Кв.39 , Цар Борис III 62, 54, 48, 52, 17, 46 1, 56, 50, 17, 21, 58, 64, 46, 60
На 09.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ - Струмешница
На 10.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски 10, УПИ 1 Кв. 31 УПИ Іv-57, Кв.18
На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Вардар 20, Георги и змерлиев 6, 18, 4, 12, 10, 2, 8, Маркови Кладенци 34, 36, 47, 51, Местност Алачевото Цех, Местност Стопански Двор Работилница, Църква, Младост 50, 52, 8, 17, 36, 43, 53, 51, Огражден 47, 34, 53, 49, 36, 55, 51, Оджовица Чалията , Отец Паисий 6, 19, 14, 8, 21, 18, 3, 15, 16, 5, 4, 17, 11, 7, 1, 13, Русия 13
На 10.06.2020 г. /15:31 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Дап-Иловица , Битоля 2, 1, Капитан Никола Парапанов 2, 2, Марица 15, Места 15, 20, 18, 2, 22, 22, 22, 15, 18, 4, 18, Папульо 2, Полковник Дрангов 1, Промишлена Зона Гараж, Цех, Свобода 6, 6, 6, 4, 9, 7, 54, Свобода -Промишлена Зона , Тошо Цеков 8, Януш Стойчев 3
На 11.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Беласица 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, Брегалница 1, 4, 3, 2, 5, Владимир Заимов 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 3, 1, 2, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Октомври 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Пейо Яворов 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Подгорие 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Радомир 5, 2, 1, 3, Симеон Кавракиров 22, 16, 22, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, Христо Смирненски 16, Поща, Цар Самуил 16, 14
На 11.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Яворница: Победа 17
Община Разлог
На 09.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог:
На 08.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята
На 09.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Разлог: Бела Река 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А
Община Сандански
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Катунци: Асен Лагадинов 2, 17, Бельовска Комуна 3, Бистрица 4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10, Васил Левски 2, 6, 4, 1, Вела Пеева 38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, Гьорче Петров 2, 3, 1, Димо Х. Димов 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17, Еделвайс 3, 5, 7, 9, и ван Вазов 6, Любен Каравелов 3, Митко Палаузов 18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12, Опълченска 9, 10, Петър Димитров 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30, Стадиона 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1, Трети Март 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, Христо Ботев 3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17, Юри Гагарин 6, 5, Яне Сандански 1
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Враня: извън Регулация, до с.Враня
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Калиманци, Общ. Сандански:
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Капатово
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Катунци: Асен Лагадинов 2, 17, Бельовска Комуна 3, Бистрица 4, 22, 8, 18, 16, 14, 12, 2, 20, 6, 10, Васил Левски 2, 6, 4, 1, Вела Пеева 38, 8, 7, 6, 44, 15, 11, 46, 23, 42, 22, 31, 9, 4, 40, 21, 10, 24, 28, 34, 27, 12, 54, 3, 36, 60, 5, 14, 13, 33, 25, 50, 17, 18, 35, 56, 20, 26, Гьорче Петров 2, 3, 1, Димо Х. Димов 19, 36, 38, 42, 14, 12, 10, 18, 5, 40, 1, 26, 16, 24, 6, 20, 10, 44, 7, 13, 32, 2, 34, 3, 22, 30, 17, Еделвайс 4, 10, 6, 11, 23, 13, 2, 25, 1, 14, 17, 15, 8, 21, 12, 3, 5, 7, 9, и ван Вазов 6, Любен Каравелов 3, М.Раздол Пункт, Обект, Мандра, Работилница, Митко Палаузов 18, 4, 11, 20, 14, 9, 6, 15, 2, 23, 8, 3, 17, 1, 10, 16, 13, 19, 21, 5, 12, Неуточнен Адрес 1 и зход Гоце Делчев, Опълченска 9, 10, Петър Димитров 24, 32, 28, 35, 26, 33, 30, Район Мтс Цех за обработка на скални мат., Район Стопански двор Цех, Газостанция, Цех, Стадиона 4, 15, 11, 2, 13, 9, 5, 6, 3, 7, 1, Трети Март 3, 28, 55, 31, 51, 42, 41, 33, 40, 35, 7, 26, 44, 57, 43, 34, 45, 32, 47, 53, 36, 59, 23, 19, 25, 5, 4, 16, 11, 20, 2, 9, 6, 8, 13, Хан Крум 6, 2, 4, 1, 9, 8, Христо Ботев 3, 9, 12, 15, 21, 14, 13, 8, 1, 6, 31, 23, 27, 16, 4, 29, 19, 18, 22, 11, 20, 5, 17, Юри Гагарин 6, 5, Явор 15, 21, 29, 37, 3, 27, 13, 33, 5, 25, 19, 7, 17, Яне Сандански 1
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Лешница, Общ. Сандански: УПИ VІ-203, Кв.23, 3
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Петрово, Общ. Сандански: Втора 20, 8, 3, 1, 5, 9, Главна 64, 54, 47, 41, 46, 39, 48, 43, 27, 31, 49, 45, 62, 56, 51, 29, 58, 50, 28, 33, 53, 60, 35, 52, 26, 22, 3, 20, 4, 10, 15, 38, 40, 24, 7, 12, 17, 18, 19, 32, 2, 1, 42, 30, 13, 36, 16, 34, 8, 28, 6, 23, 44, 25, Двадесет и втора 1, 7, 9, 1, Двадесет и девета 3, 8, 16, 12, 10, 4, 14, 9, 11, 2, Двадесет и Осма 5, 10, 1, 3, Двадесет и пета 3, 2, 8, 6, 4, 1, 7, Двадесет и първа 4, 22, 32, 15, 27, 29, 1, 8, 19, 12, 2, 30, 5, 3, 28, 14, 31, 37, 6, 20, 7, 11, 16, 34, Двадесет и седма 5, 1, 9, 7, Двадесет и трета 2, 4, 1, 3, 8, 28, 21, 7, 30, 20, 32, 17, 13, 15, 38, 9, 14, 12, 22, 6, 11, 18, Двадесет и четвърта 11, 4, 5, 2, 9, 3, 1, 7, 26, 17, 12, 41, 30, 37, 6, 29, 16, 19, 14, 39, 13, 10, 20, 43, 8, 15, 27, 21, 23, 24, Двадесет и шеста 2, 4, 1, 8, 6, 7, 12, 14, Двадесета 5, 1, 6, 15, 3, 8, 7, 2, 14, 11, 10, 13, Дванадесета 11, 2, Девета 40, 32, 42, 44, 34, 11, 13, 10, 23, 12, 26, 18, 28, 21, 22, 24, 30, Деветнадесета 20, 11, 8, 16, 34, 36, 26, 10, 17, 21, 12, 42, 14, 28, 15, 19, 29, 24, 40, 22, 18, 23, 27, 9, 3, 1, 5, 7, Десета 18, 12, 16, 10, 1, 14, извън Регулацията Жилище, Социален дом, Мали дол , Осемнадесета 27, 1, 3, 8, 2, 4, 5, 1, 26, 15, 14, 27, 47, 57, 29, 11, 24, 31, 12, 53, 45, 51, 49, 55, Осма 8, 9, 4, 6, 13, 11, 2, 3, 1, 7, 5, Пета 2, 7, 8, 1, 3, 4, Петнадесета 3, 1, 2, 14, 8, 16, 6, 10, 18, Първа 22, 19, 6, 8, 29, 21, 27, 20, 16, 12, 18, 29, Седма 1, 5, 3, 8, 6, 2, 10, 4, Трета 7, 4, 3, 8, Тридесет и втора 4, 1, 6, Тридесет и първа 3, Тридесета 7, Тринадесета 8, 3, 7, 5, 4, 2, 9, 10, 14, 1, 11, 2, 17, Четвърта 2, 4, 6, 9, 7, Четиринадесета 2, Шеста 24, 10, 7, 3, 1, 18, 5, 11, 20, 3, 2, 4
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Местност Друма, Р-н Главен път Е-79
На 10.06.2020 г. /14:01 - 14:16 ч./ - Хърсово, Общ. Сандански: 00061, Бели Брег Времянка, Местност Падарката, 2, Жилище, 3
Община Сатовча
На 10.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ - Боголин: 253 , ТП1
На 08.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ - Сатовча: Ал.Стамболийски 19, Възход 1, 11, 16, 22, 18, 10, 19, 5, 15, 12, 25, 6, 4, 21, 20, 7, 9, 24, 13, 26, 17, 8, Детелина 4, 2, 5, 1, Драгийца 1, 11, 13, 4, 2, 7, 5, 15, Иглика 20, 18, 16, Кирил и Методи 23, 16, 17, 19, 21, 15, 18, 14, 25, Лиляна Димитрова 13, Людмила Живкова 13, Отец Паисий 2, Теменуга 1, 5, 6, 2, 4, 3, Юри Гагарин 28, 20, 27, 12, 16, 25, 6, 13, 22, 24, 4, 23, 14, 19, 15, 21, 32, 10, 30, 11, Тп4
На 09.06.2020 г. /14:31 - 18:00 ч./ - Сатовча: Възход 26, Дунав 21, Иглика 5, Коца и Георги Сачеви 3, ПИ-030054 М. Дренов дол , Площада 1, Тодор Шопов Цех за Финно Дамско Бельо, 11, 1, 3, 1 А, 2, 1б, 7, 4, 15, 9, 13, 5, Юри Гагарин 2, ТП ДЗС
На 10.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Бачо Киро 12, 5, 1, 6, 10, 8, Бистрица 17, Божур 104, 119, 103, 100, 109, 105, 107, 111, 113, 102, 74, 84, 106, 72, Бр.Миладинови 5, 1, 2, 10, 19, 3, 13, 4, 6, 7, Бузлуджа 57, 80, 76, 95, 98, 63, 82, 75, 61, 93, 58, 92, 47, 90, 77, 60, 54, 55, 73, 62, 88, 85, 59, 43, 87, 102, 83, 81, 68, 52, 49, 79, 89, 69, 91, 94, 74, 45, 72, 96, 50, 66, 100, 78, 64, Димчо Дебелянов 33, 27, 31, 24, 35, 29, Лилия 72, 131, 105, 59, 57, 79, 113, 66, 69, 50, 133, 75, 70, 49, 61, 58, 12, 103, 54, 51, 90, 62, 60, 88, 104, 80, 81, 74, 77, 8, 84, 64, Магазин, 73, 55, 71, 76, 53, Места 5, 4, 2, 6, Михаил Антонов 9, 6, 4, 3, Нерезе , ТП1, Никола Калъпчиев 5, Прогрес 36, 46, 48, 38, 54, 24, 17, 23, 25, 53, 44, 21, 43, 41, 51, 52, 49, 40, 10, 42, Първи Май 6, 8, 5, 4, Светиката 18, 13, 5, 1, 2, 3, 10, 20, 16, 11, 14, 4, 15, 14, 7, 9, Чавдар 2, 3, 9, 4, 10, 6, 5, 7, Шипка 23
На 10.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ - Туховища: ТП 2
На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Сатовча: Ал.Стамболийски 6, 10, 14, 7, 16, 11, 5 А, 18, 2, 4, 5, Васил Даракчиев 13, Георги Шомов 2, 6, ДЛС Дикчан , Дружба 15, Дунав 7, 17, 27, 15, 19, 6, 1, 3, 23, 9, 13, 25, 21, 5, 2, Еделвайс 1, 2, 6, 4, 8, 10, Елин Пелин 15, 11, 13, 3, 12, 4, 7, 1, 2, и глика 1, 4, и линден 1 Работилница, 2, Кокиче 2, 1, Лазар Карабожиков 2, 7, 8, 9, 5, 6, 4, Малчика 1, Никола Карталов 10, Общинска Администрация, Площада 1, 1 Павилион, Родопи 2, 7, 3, 6, 4, 1, Тодор Шопов 25, 16, 19 Цех За Френско Бельо, 35а, 19, 31, 23, 29, 12, 3, 45, 6, 41, 10, 43, 4, 27, 35, 37, 39, 14, Четирдесет и Осма 8, Шипка 2, 1
На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев 2, г.С.Раковски 1, 6, 4, 5, 3, Дунав 6, Еделвайс 13, 26, 11, 5, 9, 11, 15, 16, 12, 21, 3, 7, 25, 19, 22, 24, 23, 18, 17, 30, 28, и глика 10, 2, 7, Кокиче 3, 6, 7, Лазар Карабожиков 2, Майор Топалов 12, 10, 8, 5, 4, 6, Неуточнен Адрес Поща, Никола Карталов 8, 5, 6, 3, 1, 4, Орфей 9, 2, 6, 7, 4, 5, 8, 11, 12, 3, Освобождение 10, 4, 3, 7, 11, 9, 5, 12, 1, Родопи 8, 11, 7, Стопански Двор Администрация, Тодор Шопов 32, 36, 48, 30, 24, 26, 24, 47, 53, 45, 55, 31, 57, 43, 40, 28, 40, 22, 51, 34, 5, Хаджи Димитър 9, 6, 4, 2, 17, 16, 5, 12, 20, 15, 18, 10, 11, 16, 13, 1, 3, Шипка 5, 8, 13, 11, 12, ТП2, Филиал, ТП2, Тото Пункт
Община Симитли
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Джалева Махала , Местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, Къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, Трифа
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Симитли: Ораново Жилище
На 08.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: с.Долно Церово
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Симитли: Васил Левски 5, 11, Зъбол.Кабинет, 15, Кафе, 9, 7, 13, 1, 1 Жилище, 3, Витоша 5, 1, 4, 10, 3, 6, Георги Димитров Магазин, 64, 84, 58, 50, 82, 68, 78, 66, 42, 54, 60, 42а, 40, 52, 45, 36, Магазин За Промишлени стоки, Магазин, 74, 46, 70, 48, 62, 72, 80, 44, Бар, 44, 62а, 76, Георги Попов 5, Гоце Делчев 6, 1, Склад, 4, 1 Ъгъла, 2, 8, Илинден 19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана на Симитли , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли , Надежда 3, 11, 3, 4, 42, 7, 9, 13, 8, 12, 6, 2, 5, Ораново Оранжерии, Пазара Магазин, Кафе, Склад, Работилница, Павилион, Зала, Аптека, Ателие За Шивашки Услуги, Сервиз, Магазин, Петно №1, Кв.26а , Първи Май 4, 7, 1, 8, 2, 13, 18, 10, 16, 16, 12, 17, 5, 11, 15, Рила 5, 8, 1, 4, 3, 10, 6, 2, Симитли Жилище, Магазин, Ясла, Магазин, Гум, Сладкарница, Славей 4, Трети Март 5, 9, 3, 7, 2, 1, Христо Ботев 33, 39, 37, 47, 41, Ресторант, 43, 36 3, 47, 36, 36 6, 27 Администрация, 31, 34а, 36 5, Баничарница, 5, Магазин, 34, 6, 35, Кафе, 45, 23, Христо Смирненски 62, 54, 29, 48, 33, 42, 64, 50, 27, 56, 60, 40, 16, 36, 32, 52, 46, 31, 38, 35, 58, Чайка 18, 14, 12, 2, 13, 4, 1, 9, 16, 3, 11, 5, 10, 8, 6, Шипка 8, 3, 4, 7, 2, 6, 5, 1
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Крупник: Васил Коларов 48, 40, 38, 20, 19, 23, 37, 46, 44, 25, 52, 33, 47, Жилище, 43, 21, 51, 62, 50, 27, 41, 58, 55, 60, Васил Левски 35, 34, 37, 32, 39, 43, 41, 38, 36, 29, 33, Гладстон 5, 2, 9, 10а, 10, 16, 8, 11, 4, 6, 17, 13, Жилище, 19, 7, Гоце Делчев 20, 39, 25, 23, 26, 19, 24, 31, 44, 14, 27, 18, 22, 35, 12 Жилище, Димитър Благоев Жилище, 55, 48, 52, 43, 28, Магазин, 56, Кокиче 11, 4, 10, 24, 22, 18, 8, 15, 9, 5, 16, 3, 13, 20, Жилище, 28, 7, 14, Кресненско Въстание Жилище, Крупник Бар, Ленин 11, Местност и звор/Калуцик , Местност Текелев Шумак , Пайсий Хилендарски 35, 52, Жилище, 50, 48, 54, 29, 39, 44, 17, 40, 42 Жилище, 41, 25, 33, Текелев Шумак , Хан Аспарух 23, 11, 29, 27, 24, 38, 30, 15, 4, 9, 16, 20, 1, 12, 19, Жилище, 7, 3, 25, 14, 17, 34, 21, Яне Сандански Жилище, 15, 17, 40, 28, 13, 42, 2, 25, 44, 36, 48, 19, 46, 23, , Магазин, 2
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Крупник: Васил Левски Жилище, Георги Димитров 2, 3, 1, 15, 5, 8, 6, 4, Жилище, 10, Гоце Делчев 7, 17, 5, Мелница, 13, 3, 15, 1, 4, 6, 12, 9, Даме Груев 4, Димитър Талев 4, Кирил и Методий 23, 12, 31, Кресненско Въстание 18, 21, 33, 27, Жилище, 12, 16, 19, 2, 29, Крупник Сграда, СКЗ Крупник, Склад, Местност Въчева Жилище, 3, 11, 8, 5, 10, 4, 7, Местност Стопански Двор , Магазин
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /10:16 - 11:16 ч./ - Симитли: Симитли
На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Крупник: Александър Стамболийски 13, Васил Коларов 14, 1, Васил Левски 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Георги Димитров 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Даме Груев 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, , , 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, Карл Маркс 1, Кирил и Методий 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кресненско Въстание 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Бар, Склад, Ясла, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, Пейо Яворов 18, ПИрин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Трайчо Костов 12, Хан Аспарух 2, 4, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, 1
На 11.06.2020 г. /10:01 - 11:01 ч./ - Симитли: Симитли Мина Ораново
Община Хаджидимово
На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски 25, 31, 24, Балтачица 2, Дунав 4, 11, Елин Пелин 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Орфей 20, Отец Паисий 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, Площада Клуб, Павилион, С. Абланица, и мот 000517 , Свилен Русев 13, Свобода 3, 2, 1, Слатина , Теменуга 2, Тридесет и шеста 2, Христо Ботев 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2

Област Кюстендил
Община Бобов Дол
За Периода 08-09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долна Диканя: Помпена Станция Житуша;
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Мала Фуча: 44
На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Мало Село
Община Дупница
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Дупница: Втори Януари 17а, 19, 9, 23, 13, 4, 11, 5, 15, 8, 14, 3, 16, 7а, 10, 7, 27, 21, 17, 6, 12, 1, Тракия 10а, 5, 3а, 4, 1а, 8, 1, 3, 10, 7, 12, 2, 6, Хаджи Димитър 76, 7, 6, 2, 1, 5, 3, 7а, 4, 8
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Горица 4, 4, 22, 4 4, Драгой Болярин 31, 4, 41, 8, 18, 37, 33, 6, 10, 43, 21, 25, 26, 35, 23, 39, 20, 22, 23а, 29, 24, 12, 14, 27, 16, 8 А, и згрев 1, 2, Отец Атанасий Чолаков 2, 3, 5, 1, Отовица 70, 61, 37, 53, 47, 54, 38, 68, 34, 60, 41, 62, 46, 63, 56а, 29, 60а, 45, 68а, 55, 59, 27, 48, 66, 52, 44, 57, 25, 49, 40, 33, 50, 29а, 35, 45а, 43, 39, 31, 38 А, 36, 56, 47а, 42, 58, 1, 51, 64, Паничище 13, 19, 1, 9, 23, 28, 32, 15, 17, 30, 11, 7, 40, 3, 34, 21, 5, 44, 42, 26, 36, 38, 22, Свобода 1, 4, 5а, 2, 5, 7
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Латинка 4, 2, Неофит Рилски 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, Одрин 2, Патриарх Евтимий 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, Христо Ботев 52, Цанко Церковски 3, 1, 8, 2, 5, 6, 4
Община Кочериново
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, и вайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, Вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, Плиска , Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, Вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, Тинтява 3, Бунгало, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, Шейново 4, 2
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Мурсалево: Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Христо Ботев 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, Христо Ботев 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, Юри Гагарин 23, 14, 12, 19, 17, 10
Община Кюстендил
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Граница: Вела Пеева 9, Дъбо , Йорданка Николова 3, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, Манастир Света Лука , Местност Ридо , Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Пенчо Славейков 19, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи май 4, 1, 3, 6, Стефан Караджа 9, Стопански Двор , Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Склад, Магазин, Училище
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Бузлуджа 39а, 48, 64, 62а, 60, 41, 50, 45, 37, 47а, 39, 43, 68, 72, 47б, 54, 66, 62, 31, 33, 70, 47, 52, 64а, 49, 45а, 58, 50а, 35, 33а, 58а, 56, 45б, България 28, 32, 23, 28, 28 5, 34, 30, Вола 5, 11а, 13, 9а, 4, 9, 6, 8, 2, 7, 11б, 1, 3, 5а, 8а, 3а, Драгомир 15а, 15б, 15, Еделвайс 22, 20, 22а, Ефрем Каранов 20, Калосия 1, Колуша 38, 44, 50, 40, 50а, 34, 32а, 36, 46, 42, 32, 48, Македония 6 7, 6 Б, 6, 6 А, Мария Грубешлиева 13, 6, 11, 4, 15, 9, 7, 2, 3, 5, 1, Октомврийска Революция 4, Осоговска 3а, 3, 7, 1, 5, Петко Войвода 1, 3, 5, Професор Георги Паспалев 5, 6, 4, 2, 9, 9а, 7, 8, 3, 1, Раковски 46, 44, 42, 36 2, 42 1, 36, 34, Раковски Павилион, 2, Сенокос 2, 1, 3, 4, 10, 8, 8а, 3а, 6, 5, 1а, 4а, Столетов 6 А, 1а, 4, 1, 8, 6, 7, 9, 5 А, 5, 7 А, 2, 3, Теменужка 3а, 8, 9, 2, 4а, 6, 2а, 4, 12, 5, 9а, 10, 1, 3, 7, 6а, Тинтява 4а, 12а, Хаджи Димитър 38, 46а, 21а, 33, Опт.Приемник, 44а, 27, 42, 29, 25, 31, 23, 44, 46, 48, 36а, 50, 34, 42а, 36, 40, Шести септември Павилион, Рез.Захранване
На 08.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Кюстендил: Бузлуджа Цех, 125
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Георги Горанов 4, 3, 5, 6, 1, Даскал Дамаскин 8, 4, Даскал Димитри 13, 9, 15, 11, 10, 16, 12, 18, 17, 19, 8, 20, 14, 22, Евлоги Георгиев 4, 6, 4а, Одрин 11, 9, 8, 4, 6, 10, Пенчо Славейков 8, 7, 1, 15, 11, 13, 4, 3, 9, 6, 14, 12, 10, 2, 17, Хаджи Димитър 51, 84, Христо Ботев 26 А, 24, 7, 6, 3, 20, 18, 26, 109, 10, 19, 23 109а, 28, 11, 13, 36, 9, 29 109, 22, 16, 15, 14, 5, 8, 32, 17, 109 А, 109 А, Цар Симеон 1-ви 80, 71, 67 А, 85, 79, 75, 55 110, 67, 49, 53, 59, 70, 61, 83, 110, 78, 73, 82, 63, 65, 77, 76, 81, 69, 87, 74, Цариградска 3, 9, 5, 7, 1
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Сажденик: Махала Златанска
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка
На 09.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Коняво: Бензиностанция, Газостанция
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Добрич 2г, 95, 4а, 4 А, Адм.Сграда, Добруджа Статистика, 2а, Екзарх Йосиф 2, Запад 93а, 59, Работилница, 92, 60, 93, 95, 97, 94, 96, 106, 107, Пред бл.106, и ван Вазов 2, 1, 4, 2а, 3, 5, Йордан Захариев 28, Манастирска 3, 4, 2, 5а, 8, 2а, 7, 6, 9, 3а, 1, 5, 2б, Ракла 38, Славянска 17, 16, 20, 18а, 8, 15, 21, 14, 18, 10а, 6, 19, 20а, 16а, 10, 6а, 22, 23, Филип Тотю 3, 5, 6, 1, 4, 2, Цар Освободител 2, Черна Река 1, 2, 4, 5, 3, 8, 2а, 6, 1а, 4а, 3а, Шейново Кафе, 33, 27а, 35, 37 Кафе, 27, 29, 35а, 23, 31, 31а, 29а, 37
На 09.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Добрич 2г, 95, 4а, 4 А, Запад 95, 97, 94, 96, 106, 107, Пред бл.106, Йордан Захариев 28, Ракла 38, Славянска 17, 16, 20, 18а, 8, 15, 21, 14, 18, 10а, 6, 19, 20а, 16а, 10, 6а, 22, 23, Филип Тотю 3, 5, 6, 1, 4, 2, Черна Река 1, 2, 4, 5, 3, 8, 2а, 6, 1а, 4а, 3а
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Авксенти Велешки 8, 8а, 5, 6, 7, 4, 3, 2, 2а, Магазин, 1, Антим I 34, 15, 26, Кафе Аперитив, 32, 28, 30, 130, 12 129, Арда 6, 9, 3 Б, 3 А, 15, 13, 4, 3, 5, 7, 11, 2, Васил Априлов 1, 7, 3, 7а, 18, 8, 6, 5, 17, 10, 20, 14, 2, 15, 22, 11, 13, 9, 2а, 16, Велбъжд , Виница 2а, 12, 9, 16а, 16, 1, 11а, 10, 6, 18, 5, 3, 14, 11, 7, 2, 8, Владимир Димитров Майстора 21, 23, Генерал Крум Лекарски 18, Гео Милев 2, 13, 17, 11, 4а, 19, 8, 4, 12, 14, 6, 5, 15, 5а, 16, 9, 10, 18, Даскал Дамаскин 46, 32, 50а, 19, 42, 35, 21, 36, 27, 31, 41, 37, 25, 44, 38, 48, 50, 17, 50 А, 33, 29, 40, 39, 52, Даскал Димитри 8, 6, 4, Демокрация 57 А, 57, Ресторант, 47, 45, 49, 55, 57, 1ет4, Канцеларии, 53, 1, 58, 44, 48, Димитър Пешев 4, 6, 2, Евлоги Георгиев 8, 7, 10, 10, 9, 5, Емил Шекерджийски 2, Жданов 4, 2, 12, 6, Ивван Шишман 18, 10, 8, 14, 5, 14а, 3, 12, 16, 4, 1, Иларион Ловчански 15, Ильо Войвода 33, 18 А, 12а, 29, 18, 23, 18а, 31, 27, 14, 20, 25, Кадин Мост 9, 5, 10а, 7, 8, 12, 13, 10, 6, 16, 3, 4, 14, 11, 1, 2, Капанска 1 Зала, 1, 2, Кв. 257 ул. Димитър Пешев , Кириат Оно 3, 1, 16а, 13, 7, 48, 8, 9, 55, Кирил Цонев 3, 4, Аптека, 7, 5, 2, 1, Константинова Баня 28, 3, 26, 9, 15, 24, 12, 2, 14а, 8, 20, 18, 10, 4, 14, 16, 6, Криволак 5, 3, 1, 4, 2, Любен Каравелов 3, 4, 8, 16, 10, 14, Библиотека, 1, 6, 5, 5, Марица 12, 1, 16, 15, 10, 4, 5, 2, 6, 11, 9, 7, 2 А, 3, 18, 8, Местност Караджа Бунар 44, Местност Самали Баир , Местност Хисарлъка 7, 8, 10, 5, 18, 30, 111, 30а, 23а, 14, 17, 12, 20, 25, 28, 27, 56, 22, 54, 23, Мориц Леви 13, 11, 4, 3, 7а, 2, 9, 9а, 4, 1, Мусала 8а, 1, 8, 3, 5, 7, 6, 7а, 4, 2, Неофит Рилски 19, Одрин 5, Охрид 6а, 8, 4, 10, 6, 6 А, Парчевич 14, 1 Б, 2, 3, 1, 7, 1 А, 9, 10, 15, 12, 17, 4, 13, 8, 3 А, 6, 11, Пауталия 1, 5, 4, 2, 6, 22, 3, 20, 5, 24, 3а, 1, Полковник Стефан Манов 26, 26, 24а, 11, 26 Къща, 3, 32, 24а, 6, 8, Първи Май 2, Закусвалня, 4, 12, 8, 12, Магазин, 6, Райна Цанева 10, 12, 4, 2, Родопи 5, Свети Иван Рилски 7, 3, 5, 1, 2, 4, Солун 4, 5, 6, 2, 1, 3, Софроний 22, 14, Стефан Караджа 6, 1, Тодор Ангелов - Божаната 14, 10, 8, 3, Офис, 4, Търговска 48, 61, 53, 49, 46, 40, 44, 59, 54, 42, 57, 14, 16, 12, Хаджи Димитър 53, 64, 62, 72, 55, 66, 68, 54а, 56, 54, 58, Хан Аспарух 9, 17б, 15, 3, 11, 7, 13а, 17, 7а, 5, 12, 14, 19, 16, 13, 17а, 1, Харковска 5 19, 3 20, 5 Метални навеси на пазара, Хижата 8, Хисарлъка 40, 34, 38, 42, 44, 40а, 36, 46, 48, 1, Христо Ботев 2, Христо Смирненски 4, 7 Къща, Стом.Кабинет, 1, 7, 2, 5, 3, 4, Цар Асен 14а, 14, 7, 8, 1, 2, 12, 4, 5, 14 А, 10, 18, 6, 9, Цар Михаил 21, 6, 8, 11, 13, 19, 5, 3, 5 Кафе, Канцеларии, 7, Цар Освободител 246 142в, 143 А, 276, 262, 270 33, 270, 276 34, 210 В, 210б, 210 Б, 210 А, 210, 168, 192, 170, 121, 176, 172, 182, 174, 91, 115, 111, 95, 93, 117, 89, 79, 83, 109, 119, 105, 87, 113, 107, 100, 122, 118, 142, 158, 150, 124, 132, 144, 134, 156, 148, 138, 126, 168, 136, 147, 230, 228, 236, 238, 192, 182, 214, 194, 231, 229 Г, 229, 229 Д, 233, 229 8, Цар Симеон 1-ви 25, 23, Яворов Магазин, 3, 5, 1, 2, 1 А, Лятно кино
На 10.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Гео Милев 18, Кирил Цонев 3, 4, Аптека, 7, 5, 2, 1, Любен Каравелов 5, Първи Май 8, 12, Магазин, 6, Стефан Караджа 1, Христо Смирненски 4, 7 Къща, Стом.Кабинет, 1, 7, 2, 5, 3, Цар Асен 14а, 14, 7, 8, 1, 2, 12, 4, 5, 14 А, 10, 18, 6, 9, Цар Освободител 168, 192, 170, 121, 176, 172, 182, 174, Яворов Магазин, 3, 5, 1, 2, 1 А
Община Невестино
На 10.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Лиляч ППЗК Надежда,Община Невестино, Теленор България ЕАД
На 11.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Четирци: М.Топилата
Община Рила
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ - Бараково: Александър Стамболийски 1, Беласица 80, 2, 74, 64, 85, 55, 72, 63, 3, 58, 53, 78, 98, 86, 59, 70, 83, В.Везенков 4, 1, Вела Пеева 17, До Кантона , Дружба 4, 3а, 1, 5, 2, К.Лазаров 11, 18, 24, 5, 20, 28, Крайречна 25, 14, 12, 5, 1, 16, 8, 20, 10, 18, Лазар Везенков 9, Люлин 2, 4, 1, 10, 8, Местност До Кантона , Местност Чалтиците , Митко Палаузов 7, 18, 14, 16, 17, 15, 10, 12, 11, Рила 1, 4, 2, 1, 10, 5, 12, 8, 9, 6, 3, Септемврийска 17, 36, 22, 19, 27, 24, 2, 13, 40, 9, 42, 11, 23, 34, 33, 29, 25, 20, 16, 35, 31, 7, 26, УПИ-VI-27, Кв.100
На 08.06.2020 г. /14:16 - 15:45 ч./ - Бараково: Беласица 46
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ - Благоевград: УПИ XVIII -1365, Кв.38
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ - Кочериново: 408 по плана на гр. Кочериново , 643, Кв.66 , Vii-372, Кв.4 , Xvi-1390 , Аврора 4, Антон и ванов 63, 71, 31, 35, 37, 13, 14, 57, 86, 7, 47, 45, 55, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 1, 84, 53, 27, 10, 69, 43, 39, 2 Б, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 29, 2, 23, 15, 25, Баба Люба 7, 1, 23, 5, 17, 10, 25, 32, 19, 13, 8, 15, 29, 11, 27, 12, Бачо Киро 3, Биньо и ванов 1, 16, 28, Бончук 5, 1, 2, 7, 3, 6, 8, Братя Костови 5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10, 17, 15, 14, 13, 11, 16, Бреза 1, 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В.Везенков 10, 8, 14, В.Вретенарски 76, 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 3, 1, 4, 2, Владимир Заимов 18, 22, 4, 54, 3, 44, 42, 58, 30, 36, 28, 52, 32, 40, 24, 5, 50, 12, 60, 8, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16, Гео Милев 5, 1, 2, 12, 8, 17, 4, 10, Георги Бенковски 6, 7, 3, 5, 4, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димитър Благоев 6, 4, 1, 7, 7 А, Димчо Дебелянов 2, 4, 17, 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Дунав 1, 17, 10, 24, 23, 26, 21, 3, 5, 18, 27, 15, 20, 19, 8, 7, 28, 13, 6, 4, 12, 14, Дъбо , Жельо Демиревски 18, 16, 6, 70, 17, 18, 17а, 8, 10, 17 17, 9, 12, 6а 2, 7, 8 1, 13, 5 5, 11, 14, 17, 11, 16, 3, 5, 24, Заводска 10, 14, 100, 12, 8, 1, Зоя Космодамянская 1, 4, 5, 6, 3, 1, 2, и ван Вазов 11, 33, 11, 4, 14, 7, 8, 10, 32, 16, 24, 9, 19, 22, 30, 18, 2, 3, 21, 36, 38, 42, 40, 34, 25, и скър 28, 26, 9, 24, 13, 11, 17, 32, 16, 18, 2, 6, 22, 34, 15, 8, 10, 36, 19, 9, 3, 2, 4, 5, 1, Калин 11, 2, 4, 1, 7, 9, 6, Камчия 6, 2, 8, Кв.38, УПИ XXII-1384 , Климент Готвалд 5, Климент Охридски 3, 5, Кокиче 2, 3, Комсомолска 3, 5, 3а, 2, 8, 6, 3, 10, 4, 1, Крашево 6, 4, 2, 1, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, М.Бангоев 22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27, 17, 13, 9, 10, 7, 11, 8, 5, 3, 19, М.Преображенски 1, 10а, 7, 5, 3, Малчика 18, 21, 19, Места 2, 1, Местност Мандало Крайп.Заведение, Мусала 3, 6, 15, 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 24, 9, 17, 23, 8, 7, 5, 34, 30, 2, 72, 32, 11, 12, 36, 6, 20, 21, 26, 3, 14, 15, 22, 13, 1, 126, 122, 133, 145, 134, 135, 129, 126, 140, 146, 132, 142, 113, 130, 24, 123, 86, 144, 124а, 128, 111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 86, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 120, 105, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106, 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, 18, 26, Оборище 4, 5, 1, 3, 2, 1, 5, 7, Олга Стоянова 1, 13, 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пеньо Пенев 14, 1, 2, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, път 107 , Родопи 4, 3, 6, 9, 1, Свети и ван Рилски 122, 113, 129, 124, 118, 55, 106, 112, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120, 135, 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, 101, 76, 72, 70, 74, 113, 82, 94, 98, 78, 86, 100, 107, 92, 88, 84, 89, 102, 80, 87, 91, 1, 96, 109, Свилен Русев 8, 4, 3, 14, 5, 6, Септемврийска 28, Сотир Карпудски 5, 19, 7, 9, 1, 3, 15, 11, Спартак 2, 1, Спортист 5, 1, 3, Средна Гора 6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13, Стопански Двор Тр2, Странджа 5, 4, 2, 11, 8, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Тинтява 4, Толбухин 6, 9, 2, 8, 3, Тракия 2, Трети Март 1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 3, УПИ - VII , Кв.40 , УПИ 14, Кв. 38 , УПИ IV 1397 , УПИ IV-769, Кв. 51 , УПИ XII-1397, Кв.89 , УПИ XVIII-694, Кв.9 , УПИ ХVI-1390, Кв.94 , УПИ ХVIII-1396, Кв.88 , УПИ-ІІ-1386, Кв.94 , УПИ-ІІІ-1397 Кв.89 , УПИ-ХІV-1395, Кв.88 , Фридрих Енгелс 5, 7, 1, 2, 3, Х-301, Кв.31 , ХІІ-1390 , Хаджи Димитър 5, 12, 3, 7, Хан Аспарух 16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10, Христо Смирненски 10, 3, 4, 8, 2, 6, Христо Сокола 1, 3, 5, 2, 4, 6, Чайка 2, Чапаев 3, 1, 5, 4, 6, Шипка 21, 25, 26, 23, 24, 12, 17, 4, 7, 9, 6, 1, 2, 11, 13, Юри Гагарин 12, 11, 37, 10, 60, 14, 8, 23, 56, 39, 20, 33, 17, 13, 61, 55, 9, 47, 15, 45, 7, 18, 46, 1, 49 А, 27, 26, 21, 3, 24, 5, 57, 50, 2, 19, Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6, Ятак 20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 11, 10, 19, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 3, 2, ПИ 022023
На 08.06.2020 г. /14:16 - 15:45 ч./ - Кочериново: XXI-980 , Братя Пандурски 6, 20, 14, 2, 4, 16, 10, 8, 18, 12, Бреза 2, Климент Охридски 1, Любен Каравелов 1, Малчика 7, 17, 11, 3, 5, 10, 15, 1, 9, Никола Вапцаров 64, 60, 79, 71, 84, 69, 72, 76, 55, 68, 74, 79а, 83, 62, 6, 89, 65, 70, 61, 78, 67, 63, 93, 80, 75, 77, 59, 86, 91, 88, 66, 92, 90, 73, 85, 95, Трети Март 1, Църквището
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ - Рила: 62671.500.2 , IX-1030, Кв.84 , Аверки Попстоянов 1 6, 12, 13, 7, 2, 1, 3, 6, 1 1, 1, 8, 6, 2, 14, 7, 5, 2 2, 3, 4 Административна Сграда, и нкасаторски Пункт, 2 Пожарна Служба, Аврам Стоянов 2, 6, 8, 10, 7, 16, 4, 12, Алеко Константинов 4, 7, 6, 5, 3, 2, 10, Александър Стамболийски 16, 15, 10, 25, 5, 29, 12, 11, 17, 13, 1, 8, 21, 4, 18, 22, 9, 6, 3, 23, 19, Бор 6, Бузлуджа 16, 10, 12, 7а, 3, 9, 7, 5, 14, 4, 2, Васил Демиревски 4, 4, 4, 11, 1, 9, 23, 14, 22, 10, 13, 6, 24, 2, 4, 21, 15, 4, 43, 4, 4, 4, Васил Левски 35, 6, 3, 10, 2, 8, 1, 9, 33, Васил Начев 12, 18, 26, 29, 32, 5, 11, 9, 35, 10, 41, 39, 15, 13, 24, 16, 2, 4, 33, 6, 37, 3, 22, 23, 20, 27, 22, 56, 51, 54, 63, 19, 40, 58, 36, 6, 1, Възрожденска 5, 8, 4, 2, 6, 1, 12, 6, 2, 4, 7, 9, Георги Бенковски 4, 1, 2, 3, 5, Даскал Димитрий 1, 2, 5, 4, Димитър Благоев 4, 12, 10, 14, 51, 5, 9, 2, 10, 11, 4, 15, 6, Димо Хаджидимов 2, 4, 1, 18, 11, 10, 7, 24, 5, 19, 17, 13, 9, Доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, 11, Драката , Еделвайс 6, 3, 5, 4, 1, Ела 2, 4, 6, Здравец 15, 4, 6, 23, 2, 5, 3, 7, 15, 9, 19, и ван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, 8, 2, и ван Димитров 2, 1, 4, и ван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, и льо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Кирил и Методий 1, 5, 37, 35, 24, 7, 6, 14, 16, 8, 2, 39, 21, 9, 12, 10, 18, 3, 27, Кокиче 3, 1, 5, 2, 4, 6, Крайречна 3, 21, 9, 5, 7, 16, 13, 17, 15, 42, 12, 26, 13, 4, 10, 20, 48, 2, 28, 31, 39, 45, 53, 16, 50, 44, 29, 14, 57, 22, 34, 27, 18, 30, 25, 51, 6, 40, 61, Любен Каравелов 3, 8, 7, 5, 15, 1, 10, 12, 14, 11, 14, 20, 2, Майстор Алекси 20, 51, 49, 43, 45, 9, 5, 10, 14, 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Макаренко 1, 3, №12, 5, 11, 13, 10, 8, Манастирска 6, 18, 1, 22, 20, 12, 24, 14, 11, 9, 7, 5, 3, 1, Методи Македонски 10, Мусала 7, 3, 26, 14, 22, 5, 12, 6, 16, 1, 18, 20, 10, 2, 65, 4, Начо Величков 5, 1, Неофит Бозвели 8, 6, 4, 5, 2, Неофит Рилски 7, 3, 2, 4, 8, 42, 1, 6, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, 4, .39, 1, 7, 4, 10, 3, 6, 5, 2, Отец Паисий 9, 1, 5, Петко Войвода 7, 2, 3, Петко Д.Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, 5, 3, Погар 2, 9, 7, 4, 1, 5, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, 32, 56, 47, 63, 34, 33, 17, 38, 50, 36, Първи Май 5, 6, 2, 4, 11, 1, 2, 3, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Раковска 4, 1, 5, 57, 4, 45, 13, 41, 7, 21, 56, 59, 54, 15, 8, 11, Рилица 2, Рилска Долина 4, 6, Рилски Езера 20, 4, 2, 5, 14, 8, 3, 18, 20, Света Варвара 3, 34, 19, Света Петка 34, 2, 15, Свети Георги 14, 7, 21, 81, 49, 73, 65, 9, 67, 53, 75, 32, 55, 25, 22, 13, 38, 30, 10, 31, 5, 50, 27, 48, 46, 3, 26, 77, 15, 54, 79, 19, 24, 4, 11, 71, 43, 33, 93, 41, 37, 29, 52, 2, 17, 8, 20, 57, 23, 6, 34, 56, 69, 45, 40, 61, 39, 44, 45, Свети и ван Рилски 49, 47, 25, 21, 24, 64, 23, 44, 51, 65, 2, 74, 33, 85, 36, 59, 63, 60, 13, 39, 38, 78, 61, 48, 56, 151, 79, 28, 27, 45, 58, 77, 34, 57, 30, 66, 35, 55, 15, 22, 46, 19, 32, 26, 53, 50, 41, 40, 62, , Вила, 11, 1, 9, 5, 7, 3, 5, 1, 2, 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Септемврийска 3, 7, 2, 9, 5, 1, 6, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, 118, 105, 10, 5, 121, 101, 3, 120, 127, 126, 124, 136, 125, 114, 134, 109, 6, 144, 122, 130, 117, 9, 1 Рила Входа, 47, 115, 110, 112, 131, 90, 10, 15, 17, 22, 3, 6, 5, 13, 23, 31, 10, 9, 25, 19, 12, 32, 14, 24, 26, 27, 30, 39, 4, 7, 29, 11, 28, 8, 16, 20, 35, 37, 87, 80, 51, 91, 101, 61, 52, 63, 66, 65, 54, 41, 77 5, 98, 90, 34, 49, 74, 88, 70, 43, 39, 81, 114, 86, 69, 77, 50, 100, 67, 106, 85, 89, 82, 72, 53, 93, 48, 4, 73, 46, 57, 38, 102, 36, 79, 84, 64, 75, 76, 62, 92, 6, 60, 55, 22, 4, 50, 58, Спротива 1, 1, 1, Стопански Двор , Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Тинтява 11, 7, 9, 5, 1, 3, Трети Гвардейски Полк 6, 12, 11, 4, 8, 7, 10, 1, 5, 6, УПИ XII-1291, Кв.76 , УПИ Іі-1506, Кв.111 , Хаджи Агапи 1, 13, 11, 9, 17, 3, Хан Крум 7, 30, 22, 16, 18, 14, 4, 6, 9, 10, 12, 28, 1, 8, 26, 2, 24, 20, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, 15, Христо Жлябинков 6, 2, 5, Христо Смирненски 39, 13, 31, 20, 23, 37, 43, 41, 27, 37 А, 45, 29, 16, 62, 13, 1, 12, 21, 4, 19, 11, Цар Асен и Петър 5, 6, 70, 20, 12, 14, 7, 18, 4, 10, 16, Цар и ван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, 3, 1, 18, 2, 7, 11, 6, 10, 9, 1, 2, 3, 4, 12, Цар Самуил 5, 7, 3, 1, 6, 10, 9, 8, Царев Връх 15, 11, 7, 17, 3, 2, 6, 5, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2, 9, 6, Щерю Войвода 5, 4, 1, Щиплията 2, 6, 18, Юри Гагарин 20, 12, 14, 18, 8, Яворов 24, 15, 1, 6, 10, 5, 22, 16, 8, 19, 17,
На 08.06.2020 г. /14:16 - 15:45 ч./ - Рила: Александър Стамболийски 21, Васил Демиревски 4, 4, Васил Начев 10, Васил Христов 9, 5, 1, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Орлица 1, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д.Петков 19, 13, Планинска 7, 5, 1, 9, Първи Май 5, Рилски Езера 111, Роза 1, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети и ван Рилски 102, 44, 76, 89, 78, 116, 120, 59, 79, 122, 90, Вила, 114, 85, 86, 88, 105, 80, Помпа, 110, 68, 96, 82, 94, 103, 75, 93, 108, 101, 87, 99, 81, 98, 92, 121, 84, 115, 107, 83, 109, 1, 111, 91, 63, 60, 77, 70, 95, 97, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, УПИ Ii-308 Кв.1 , Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Христо Сокола 20, 5, 2, 39, 24, 10, 27, 23, 11, 14, 32, 8, 15, 21, 4, 13, 22, 18, 30, 16, 6, Вила, 19, 17, 3, 12, 26, 28, 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2
Община Сапарева баня
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Ресилово: Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, Асаница 19, 9, 5, Волов 3, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, и ван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, и глика 2, и ндже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян Вила, Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18
На 10.06.2020 г. /13:31 - 16:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Ридо Вила, 15, 1, 2, Рилски Езера 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, Седемнадесети Март 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10

Област Ловеч
Община Летница
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Горско Сливово: Бузлуджа 3, 1, 8, 9, 7, 10, 5, Васил Левски 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 32, 28, 23, 8, 10, 22, 34, 4, 20, 19, 30, 24, 17, 16, 25, 12, 14, 15, 18, Георги Минов 1, 7, 3, 5, Георги Папазов 18, Георги Раковски 4, 1, 7, 5, 3, Данка Минова 1, 6, 15, 4, 8, 5, 13, 11, Стефан Караджа 3, 1, Тодор Митев 1, 3, 2, Христо Ботев 5, 2, 6, 7, 1, 4, Юрий А.Гагарин 10, 2, 8, 4, Юсеин Мутков 3а, 9, 1, 6, 10, 4, 7, 12, Юсменови 3, 1, 7, 5, 2
Община Ловеч
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген.Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген.Столетов 15, и линден 14, 13, 11, 16, и нж. Петър и ванчев 20, Княз и меретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, Уо На Тп55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Владиня: Александър Стамболийски 6, 8, Болнична 3, Георги Бенковски 9, 10, 7, 8, Георги Раковски 5, 9, 14, 7, 6, Дунав 2, Иван Вазов 6, 1, Кирил и Методий 11, 2, 13, 8, 5, 10, 4, 7, 3, 9, 6, Любен Каравелов 6, 10, 9, 1, 8, 12, Маршал Толбухин 19, 13, 15, 9, 23, 1, 11, 17, 27, Бюфет Кръчма, Млекосъбирателен Пункт, 6, 5, 3, 10, 25, 7, 21, 16, 12, 4, Мизия 13, 11, 9, Пирин 3, 21, 2, 13, 12, 6, 9, 4, 15, 14, 1, 8, 7, Роза 5, Септември 14, 3, 4, 2, 10, Сергей Румянцев 23, Стара Планина 8, 3, 2, 9, 7, 11, 1, 13, 15, 4, 6, Страцин 27, Тодор Каблешков 4, 19, 1, 16, 10, 5, 21, 14, 29, 13, 17, 31, 3, 23, 11, 6, 12, 27, 7, УО ТП 1, 8, Хаджи Димитър 19, 4, Хан Аспарух 3, 1, 4, 2, Христо Ботев 19, 4, Христо Смирненски 7, 5, 4, 8, 6, 1, Цанко Церковски 5, 4, 1, 8, 6, 9, 2, 10, 7, Черно Море 6, 2, 8, 4, 10, 4
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Бяло Море 19 Мон-2, 20, 18 Монтажи 1, 18, 11, 18 Монтажи 1, 19 Мон-2, 18 Мон-1, 18 Мон-1, 18 УО ТП 139 бл. Монтажи 1
На 09.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ - Ловеч: Поделение Гурово
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Ангел Кънчев 9, 7, 15, 16, 20, 13, 12, 14, 18, Дунав 26, 12, 11, 22, 3, 17а, 6, 1, 24, 8, 19, 20, 13, 15, 16, 14, 5, 17, 7, 10
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев 6, 8, 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, Братойска 6, 2, 5, 4, 1, Братя Ватеви 4, 2, Васил Левски 3, 8, 1, 2, 5, 4, 6, 45, 29, 26, 31 Тп 6, 32, 14, 21, 35, 9, 3, 28, 17, 42, 48, 15, 13, 38, 49, 25, 40, 47, 27, 10, 19, 44, 24, 12, 20, 34, 7, 31, 18, 11, 19а, Вежен 2, Витоша 8, 4, 1, Влашка 1, 2, 4, Волов 6, 16, 12, 2, 18, 10, 3, 14, 15, 17, 36, 22, Георги С.Раковски 4, 6, 2, 1, Дойран 6, 4, 1, Доктор Найден Стефанов 6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, Здравец 35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20, Каймазка 10, 15, 13, 12, 14, 30, 2, 7, 4, Канаджийска 1, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 13, Карапетровска 4, 7, 5, 6, 1, Кованджиевска 5, 9, 5а, 11, 13, 17, 15, 3, Коларска 3, 5, Крайхристовска 4, 2, 6, 3, 1, Крайчанска 2, 17, 10, Лальо Винчев 11, 10, 16, 3, 13, 7, 5, 1, 4, 2, Мазлевска 4, 1, 2, Местност Горни Каменец Водоем, Местност Райкова Стубла До Мелницата, Могилска 4, 24, 17, 14, 10, 8, 1, 7, 9, 16, 3, 22, 11, 15, 13, 2, Оборище 3, 10, 5, 9, 18, 2, 8, Одрин 2, Орешковска 13, 18, 4, 9, 7, 2, 1, 6, 8, Осми март 3, Отец Паисий 6, Перущица 1, ПИронковска 6, 7, 5, 3, 2, 1, Пирот 2, 3, 4, Пряспа 4, Родопи 1, 2, 3, Селище 3, 6, Славовска 1, 4, 3, 5, 2, Станчевска 4, 3, 2, 1, Стара Планина 9, 10, 15, 19, 6, 7, 4, 2, 11, Стойчо Мазлев 3, 4, 7, 8, 1, 6, 14, 10, 5, 12, Странджа 1, 4, 3, 12, 6, 14, 5, 8, 10, 2, Топалска 2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1, Хаджи Димитър 1, 24, 32, 23, 26, 30, 2, 28, 13, 3, 14, 9, 15, 8, 4, 6, 11, 10, 20, Христо Ботев 13, 7, 11, 16, 18, 5, 20, 2, 8 Тп 1, 4, 17, 33, 22, 1, 39, 23, 6, 15, 19, 38, 9, 31, 3, Стопански Двор, Църковна 8, 6, 11, 7, 1, 3, 13, 10, Чаталджа 7, 4, 2, 1, 9, Чурковска 2, 4, Шейново 1, Шипка 1, 7, 5, 1, 3, 2, 4, 6, Ялмовска 7, 8, 4, 3, 1, 2, ТП 4
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Горно Павликене: Александър Стамболийски 2, 10, 8, 7, 5, 4, 1, 11, 5а, 6, Антон Иванов 9, 7, 1, Бачо Киро 4, 2, Васил Левски 20, 18, 1, 2, 4, 16, 15, 3, 8, 1, Васил Петлешков 5, Велко Баев 6, 12, 8, 21 ТП 1, 10, 2, 13, 15, 14, 6, 25, 24, 31, 19, 54, 41, 18, 50, 58, 20 ТП 5, 38, 34, 22, 29, 30, 48, 40, 26, 28, 33, 36, 39, 35, 44, 52, 21, 42, 17, 27, 37, 20, 14, 56, Георги Бенковски 1, 4, 3, Георги С.Раковски 2, 4, 6, 1, Димитър Благоев 16, 10, 15, 7, 8, 11, 3, 4, 9, 2, Димитър Грънчаров 10, 7, 13, 2, 8, Иван Вътев 3, 24, 4, 14, 13, 5, 16, 12, 20, 6, 1, 22, 17, 2, 10, 11, 9, 8, Йорданка Николова 3, 5, 1, Любен Каравелов 3, 1, 12, Малчика 8, 4, 10, 1, Местност Майренец ПС, Местност Чапаровец Пс, Нейко Баев 4, 3, 2, 1, Никола Вапцаров 7, 2, 17, 1, 4, 5, 10, 19, Отец Паисий 4, 2, 3, 8, Панайот Волов 2, 1, 4, Патриарх Евтимий 1, 29, 4, 17, 6, 25, 16, 30, 15, 39, 33, 11, 12, 26, 46, Тп 6, 27, 3, 9, 19, 34, 22, 40, 23, 18, 32, 2, 37, 5, 10, Петко Петков 3, 5, 1, Подем 3, 9, 2, Поп Богомил 8, 5, 3, 1, 9, 4, 6, 10, Професор Кънчо Цафаров 1, 4, 2, 3, Сергей Румянцев 2, 14, 10, 6, Стара Планина 57, 46, 44, 38, 24, 2, 26, 33, 61, 43, 6, 59, 62, 45, 60, 56, 13, 14, 51, 48, 32, 15, 52, Бригаден Стан Агротех, 37, 69, 37а, 17а, 72, 54, 7, 1, 34, 10, 20, 47, 25, 39, 35, 41, 11, 28, 21, 99, 23, 42, 29, 27, 71, 67, 5, 49, 40, 63, 66, 3, 31, 9, 64, 19, Тр 4, 93, 95, 118, 107, 97, 106, 112, 87, 79, 110, 103, 91, 89, 85, 130, 105, 8, 124, 99, 94, 100, 81, 102, 101, 88, 92, ТП 3, 78, 86, 126, 80, 114, 104, 84, 90, 122, Стефан Караджа 7, 11, 10, 9, 12, 14, 6, Страцин 16, 20, 6, 22, 2, 18, 14, 4, 7, Тодор Михов Христов 12, 2, 20, 10, 14, 12, 7, 28, 24, 30, 9, Тодор Табаков 8, 11, 13, 7, 5, 10, 30, 37, 26, 31, 17, 32, 29, 6, 27, 2, 9, Трети Март 8, 2, 10, 6, Хаджи Димитър 4, 3, 2, 5, 6, 10, 8, 1, Христо Ботев 22, 10, 18, 2, 20, 24, 38, 15, 16, 7, 1, 4, 6, 13, Янко Забунов 2
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Изворче: Местност Горен Бабаковец ПС
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Къкрина: Александър Стамболийски 6, 13, 11, 9, 4, 5, 3, 1, 7, 8, 2, Ангел Кънчев 3, 8, 6, 2, 14, 13, 5, 12, 4, 1, 9, 11, 15, 7, 10, 10, Андрея Арабаджиев 10, 8, 2, 12, 5, 6, 4, 3, Антим I-Ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, 3, Асен Златаров 6, 3, 8, 12, 4, 10, 18, 5, 9, 1, 14, 22, 7, 11, Братя Миладинови 2, 6, 1, 8, 10, 3, 4, 12, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, Уо Тп 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, 9, 26, 25, 21, 31, УО Тп 3, 24, 30, 27, 32, 28, Вяра 2, 1, Георги С.Раковски 2, 3, 12, 1, 10, 8, 6, 4, Денчо Цонев Уо ТП 9, 16, 14, 5, 4, 8, 2, 6, 1, 3, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, 1, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Зарезанска 3, 12, 2, 10, 16, 6, 8, 4, 1, 14, и линден 1, 14, 12, 4, 2, 8, 10, 6, Кирил и Методий 2, 6, 8, 4, 5, 3, Ловджийска 13, 8, 3, 2, 16, 4, 1, Марин П.Луканов 17, 5, 15, 21, 2, 9, 4, 23, 11, 7, 19, 25, 6, Мария Сиракова 1, 2, 5, 6, 8, 9, 4, Местност Кайнака Пс, Неофит Рилски 2, 4, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Оборище 6, 8, 4, 2, Отец Паисий 2, 3, 1, 9, 5, 13, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, 13 Уо Тп 8, Панайот Хитов 2, 1, Патриарх Ефтимий 1, 4, 1, 6, 2, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Райна Княгиня 1, 4, 2, 6, Родината 6, 3, 1, 8, 5, Розова Долина 6, 2, 4, 8, Столетов 2, Сяро Глабиняков 4, 2, 6, Сяро Цонев 3, 4, 2, 1, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Хан Крум 3, 5, 2, 1, Хан Омуртаг 2, Христо Ботев 19, 7, 12, 9, 18, 14, 2, 10, 20, 17, 15, 4, 11, Христо и ванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, 6, 8, 17, 4, 19, 21, Христо Цонев-Латинеца 6, 11, 7, 3, 24, 14, 1, 22, 10, 20, 4, 2, 26, 12, 18, 6, 5, Цар Асен Първи 5, 2, 7, 14, 9, 12, 3, 4, Цар и ван Шишман 2, 3, 5, Цар Калоян 4, 13, 16, 11, 12, 3, 8, 10, 4, 15, 1, 17, 18, 20, 2, 19, 6, Цачо Сяров 2, 8, 7, 9, 3, 2, 1, 5, 6, 4, Стопански Двор, Тп 15
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Ловеч: Военно Поделение Детска Градина №7, Местност Бабаковец 337, 376, 102, 194, 409, 81, 125, 115, 220, 359, 089, 422, 413, 379, 410, 224, 391, Вила, 383, Стар Софийски път, 415, 423, 377, Вили Бабаковец Юг, 159, 230, 77, 342, 407, 455, Вила Бабаковец, Вили Ак Баир, 412, 251, 3, 200, 416, 171, 424, 129, Вили Бабаковец Запад 2, 358, 154, 95, Вили Бабаковец Север, 411, Вили Запад, 420, 419, 11, 408, 128, 109-110, 233, Вили Бабаковец и зток, Вили Бабаковец Запад 3, Вили Бабаковец Запад 1, Местност Клетища Пс, Местност Сливек Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия 2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А, Южна и ндустриална Зона , ТП 10
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Прелом: Александър Стамболийски 5, 12, 6, 10, 11, 7, 1, 2, България 2, 21, 9, 12, 17, 23, Васил Левски 21, Георги С.Раковски 1, 2, 6, 3, 8, Местност Хаджовото Помпена Станция, Отец Паисий 5, 1, 9, 6, 3, 14, 12, 18, 16, 26, 7, Панайот Волов 3, 11, 12, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 18, 8, 7, 6, Петко Р.Славейков 5, 20, 28, 2, 8, 15, 21, 25, 13, 6, 18, 3, 33, 11, 24, 23, Улично Осветление Тп 3, 27, 4, 7, 22, 14, 1, 36, 12, 10, 9, Христо Ботев 9, 4, 2, 1, 7, 5, 11, 3
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ - Сливек: Александър Стамболийски 15, 1, 32, 20, 25, 39, 12, 33, 5, 31, 30, 29, 21, 26, 10, 17, 16, 22, 27, 12 А, 23, 37, 35, 28, 19, Васил Левски 2, 1, Марин Георгиев 10, 7, 3, 9, 1, 5, 16, Минерален и звор 23, 29, 27, Панайот Волов 5, 1, Петър Граматик 8, 6, 4, 5, 2, 9, 7, 7 А, 1, 3, Тодор Кирков 6, 3, 4, 6, 9а, 2, 7, Трети Март 2, 1 А, 3, 18, 35, 9, 5, 1, 9 А, 20, 22, 7, 3 А, 26, 24, Хаджи Димитър 5, 4, 1, 2, 7, 8, 9, 10, Хисарска 7, УО ТП7, 4, 2, 3, Христо Кърпачев 4, 11, 2, 13, 21 А, 21, 6, 14, 23, 17, 29, 19, 10, МТП
На 09.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Ловеч: Васил Левски 4 Ленин, 4, 2 Г Димитров, Мостова Уо Тп Ленин 84
На 09.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Казачево: Александър Стамболийски 8, 6, 1, 2, Балканска 3, 1, 7, 9, Бачо Киро 2, 5, 7, Васил Левски 11, 21, 9, 5, 17, 7, 8, 6, 14, 12, 4, 3, 35, 28, 34, 41, 38, 13, 15, 36, 19, 31, 32, 39, 23, 17, 22, 30, 29, 26, 20, 33, Георги Бенковски 14, 8, 4, 10, 2, 12, 6, 1, Георги С.Раковски 21, 12, 9, 18, 2, 4, 19, 26, 3, 14, 17, 10, 13, 21, 30, 29, 11, 5, Димитър Грънчаров 7, 5, 11, 8, 1, 9, 15, 4, 19, 2, 23, 13, 3, Добри Чинтулов 4, Ж.П.Спирка 1, Цех За Безалкохолни Напитки, и ван Вазов 3, 1, 3, Изворче 1, Къню Маринов 4, 2, 3, 8, 10, 13, 9, 1, 11, 5, Любен Каравелов 4, 6, Отец Паисий 1, Панайот Волов 1, Поречна 10, 9, 3, 7, 5, 12, 1, 4, 8, Раевите Ханчета 7, 9, 5, 2, 4, 2а, 8, 1, Стара Планина 7, 3, 2, 5, Стефан Караджа 6, 12, 3, 5, 12, 2, 7, 4, 8, 6, 1, 9, Тодор Каблешков 6, 8, 4, 3, 9, 7, 2, 5, 10, Трети Март 5, 7, 6, Читалище, Уо Тп 3, 7, Училище, 5, 3, Хан Крум 10, 7, 16, 1, 3, 2, 9, 6, 11, Христо Ботев 6, 3, 11, 5, 4, 7, 1, Централна 2, 36, 8, 5, 23, 3, 10, 30, 12, 20, 11, Здравен Дом, 1, 17, 7, 24, 6, 38, 40, 15, 27, 25, 16, 32, 4, 26, 18, 34, 19, 9, 14, 48, 39, 47, 37, 3, 43, 45, 44, 50, 33, 42, 46, 31, 35, 49, Местн Елия, Тп 1
На 09.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Доктор Съйко Съев 56, Местност Печковец 34, 2 Вили Печковец Клон 2, 1 Вили Печковец, Дом За Стари Хора Върбовка, 33, Местност Полето Местн.Хисарско Поле, Местност Сливешки Ливади Помпена Станция, Хлевенско Шосе Овчарник, 1, Южна и ндустриална Зона Над Бензиност. Генимекс, Пресов Цех
На 09.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Сливек: Вежен 2, 3, 1, 4, Иван Вазов 7 А, 7, 1, 3, 5, 9, Любен Каравелов 7, 5, 1, 3, 11, 1 А, Марин Георгиев 3, Минерален и звор 15, 3, 2, 17, 5, 7, 9, 13, 1, Петър Граматик 2, 6, Стара Планина 2 А, 6, 8, 5, 6б, 4, 2, Тодор Кирков 8, Трети Март 2-А, 2-А, 2-А, 6, 12, 8, 13, 30, 10, 38, 36, 9, 32, 14, 28, 17, Христо Ботев 1, 10, 7, 3, 2, 5, 4, Тп 3
На 09.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Хлевене: Александър Стамболийски 11, 9, 7, 5, Банчо Еврев 3, 5, Васил Левски 26, 32, 14, 6, 10, 9, 16, 19, 30, 12, 13, 3, 22, 7, 15, 28, 11, 20, 38, 47, 29, 54, 56, 27, 44, 41, 42, 141, 45, 36, 25, 50, 23, 46, 43, 48, 52, 34, 21, Великден 2, 12, 4, 1, 6, 10, 8, Даскал Стефанов 10, 6, 7, 1, 3, 4, 5, Дълбок Дол 5, Иван Димов 5, 1, 4, 12, 7, 2, 16, 20, 11, 18, 6, 12, Капитан Петко Войвода 11а, 9, 17, 5, 19, 11, 16, 15, 13, Кочо Иванов 2, 10, 18, 6, 1, 22, 14, 20, 12, 16, 8, 4, 24, 13, 34, 30, 17, 26, 15, 36, 28, Марангозка 3, 5, 2, 7, 1, Ненко Дачев 3, 12, 2, 8, 10, 6, 1, 4, Отец Паисий 2, 8, 1, 16, 6, 12, 4, 10, 9, 3, 11, 14, 10 А, Петко Боев 21, 30, 28, 1, 38, 13, 18, 40, 24, 34, 11, 25, 4, 16, 32, 22, 35, 27, 36, 9, 8, 20, 14, 10, 17, 46, 42, 26, 19, Уо ТП2, 3, 5, Поп Георги 2, 5, 3, 1, Простор 7, 3, 7, 8, 1, 12, 2, Свирлив Кладенец 12, 19, 5, 3, 13, 10, 26, 2, 14, Стойчова 2, 5, 9, 4, 11, 2, 1, 30, УО ТП 4, 32, 24, 16, 15, 18, 3, 28, 17, 7, 22, 14, 20, Тодор Печев 7, 3, 2, 11, 10, 9, 5, 1, 4, 19, 17, Трети март 3, 9, 5, 4, 12, 1, 16, 2, 10, 8, 7, 6, 13, 39, 53, 44, 43, 35, 48, 38, 40, 55, 51, 34, 47, 45, 57, 41, 36, 31, 24, 33, 22, 28, 8, 16, 6, 30, 18, 26, 23, 25, 32, 1, 21, 20, 29, Христо Ботев 1, 7, 3, 6, 12, УО ТП 1
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Дойренци: Александър Стамболийски 40, 47, 51, 32, 42, 49, Барата 3, 8, 13, 5, 6, 7, Бачо Киро УО МТП, 2, 20, 16, 10, 12, 14, Бачо Киро 12, Васил Данков 3, 15, 2, 6, 1, 4, Генерал Столетов 8, 7, 11, 6, 13, 4, 9, 5, Георги Ганев 14, 18, 13, 11, 15, 16, 21, 19, Димо Панев 22, 29, 16, 27, 20, 18, Доктор Г.М.Димитров 48, Доктор Г.М.Димитров 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, Неофит Рилски 4, 2, 6, Поляната 7, 5, Свети Свети Кирил и Методи 22, 17, 24, 18, 19, 21, 20, Софроний Врачански 29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, Стефан Караджа 10, 12, 8, Тодор Киров 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, Тотю Стоянов 65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1, Търговска УО ТП 11, Христо Ботев 13, 7, 3, 10, 9, 1, 11, 12, 4, 8, 5, 15, 6, Цар Иван Шишман 18, 14, 21, 19, 17, 13
На 10.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Ловеч: Акад.Анастас Иширков 41, 33, 42, 48, 37, 43, 39, 50, 46, 44, Александър Стамболийски 23 Бълг. Гъба, 19, 54, 50, 25, 21, 52, Ген.Столетов 10, 6, 5, 8, 3, 2, Княз Имеретински 47, 53, 48 Звезда, 48, 34, 55, 35, 45, 49, 51, 57, 44, 40, 41, Неофит Рилски 40, 17, 44, 34, 32, 31, 25, 29, 21, 38, 19, 36, 42, 27, 23, Цар Асен Първи 30, 32, 26, Цачо Шишков 26, Черковна 7, 4, 2, 3, 5, 1
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Димитър Пъшков 14, 10, 29, 31, 24, 23, 12, 18, 27, Оборище 4, 6, 1, 2, 5, 3 А, 3, Патриарх Евтимий 8, 6, 21
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Любен Каравелов 15, 17, 13, 21, 16, УО ТП Зора, 22, 9, 19, 11, Проф.Беньо Цонев 15, 9 Бъдеще, 17, 19, 13, Бъдеще, Търговска 113, 111
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Пресяка: Александър Стамболийски 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Александър Стамболийски 21, 15, Възрожденска 7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, Възрожденска 3, Габрака 10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17, 15, 2, 13, 4, Габрака 11, Георги Бенковски 15, 14, Георги Бенковски 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, Иван Вазов 2, Иван Вазов 6, Калето 16, 18, 22, 14, 10, Улично Осветление ТП6, 17, 6, 12, 31, Калето 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Свети Кирил и Методи 5, Стара Планина 12, 3, Стефан Караджа 7, Стефан Караджа 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, Съби Даскалов 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Христо Смирненски 13, 36, 15, 8, 2, УО Мачтов ТП 12
На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - и зворче: 43952.525.0050 , Здравец 1, 8, 30, 32, 34, 16, 38, 7, 5, 4, 6, 26, 2, 18, Зеленика 8, 10, Иглика 6 Канцелария Кметството, 27, 19, 13, 11, 21, 39, 5, 44, 10, 17, 31, 33, 15, 35, 7, 2, 45, 1, 25, 9, Минзухар 2, Незабравка 3, Синчец 1, Софийска 1, 18, 20, 22, 34, 38, 9, 24, 26, 28, Крайпътно Заведение, ТП 3, 16, 11, 32, Теменуга 21, 20, 31, 9, 11, 10, 12, 8
На 12.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 13:31 - 16:30 ч./ - Радювене: 69523.320.42 , Арда 2, 4, 1, Бялка 2, 1, 3, и ванова Могила 7, 11, 1, 3, Камчия 1, 6, 4, 2, Козя Стена 4, 2, Марагидик 10, 7, 9, 11, 3, 5, 8, Марин Колев 9, 5, 1, 2, 3, 11, 4, 7, 6, Милин Камък 2, 1, 6, 3, 4, Никола Д. Петков 43, 30, 24, 27, 37, 40, 54, 25, 32, 36, 46, 31, 44, 39, 50, 42, 52, 34, 22, 33, 29, 38, 28, 35, ПИрин 4, 3, 5, Полето 1, Радецки 3, Райко Даскалов 10, 4, 8, 9, 12, 16, 14, 7, 1, 6а, 13, 3, 11, Република 10, 11, 15, 2, 9, 12, 3, 1, Рила 3, 1, 6, 4, 2, Родопи 8, 3, 6, Росица 4, 6, 2, Сергей Румянцев 22, Стефан Караджа 1, 2, 14, 10, 5, 3, 8, 6, Стоян Едрев 1, Тополница 24, 26, Трети Март 4, 5, 12, 10, 11, 6, 2, 3, 1, Христо Ботев 68, 12, 31, 32, 4, 46, 6, 21, 35, 14, 34, 20, 16, 3, 40, 29, 10, 9, 8, 22, 13, 48, 26, 17, 36, 30, 23, 5, 50, 24, 42, 15, 19, 28, 37, 7, 39, 33
На 12.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Катунец: Детелина 7

На 12.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Радювене: 69523.320.42 , Александър Стамболийски 1, 12, 2, 10, 6, Ангел Кънчев 8, 1, 7, 4, Арда 2, 4, 1, Асен Златаров 4, 6, 2, Балика 1, Балчик 6, 10, 3, 1, Бенковски 21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15, 7, 5, 9, Ботев Връх 3, 1, 5, 7, 8, 6, 4, 11, 9, 9а, Бранковска 12, 6, 10, 4, 2, 1, 14, 5, 16, 18, Бузлуджа 8, 14, 7а, 12, 10, 9, 7, 6, Бялка 2, 1, 3, Васил Левски 12, 2, 13, 21, 27, 25, 4, 17, 8, 9, 14, 6, 13а, 32, 24, 19, 15, 3, 11, 10, 22, 30, 10а, 1, 20, 18, 16, Детска Градина, Велко Йонов Караджов 1, 3, 2, 4, 14, 13, 5, 8, 10, 9, 11, Веслец 5, 7, 32, 17, 19, 12, 13, 6, 8, 10, 30, 3, 25, 11, 15, 1, 2, Ветрен 2, Витоша 7 А, 3, 5, 7, Вълко Тодоров 1, 3, 2, 13, 4, 11, 10, 7, 6, 9, 8, 14, Вълко Цанов 5, 2, 1, 3, 7, Вълчо Гетов 6, 4, 19, 10, 5, 16, 17, 7, Гео Милев 13, 3, 6, 16, Уо Тп 13, 1, 19, 2, 14, 8, 17, 10, Горномалянска 3, 1, Горча 1, 3, 4, 10, 2, 6, 7, Гробарска 3, 4, 5, 1, 13, 9, Дебелец 4, 3, 2, 6, 8, Димитър Благоев 8, 6, 10, 7, 5, 4, Драва 5, 2, 1, 8, Дългуша 12, 10, 6, 4, 2, 14, Захари Стоянов 3, 1а, 5, 2, и ван Вазов 3, 11, 4, 1, Иванова Могила 7, 11, 1, 3, и скър 16, 6, 8 А, 2, 20, 8, 12, 4, 18, 38, 28, 34, Камчия 1, 6, 4, 2, Кирил и Методий 1, 10, 5, 19, 22, 8, 11, 16, 12, 6, Козлодуй 1, 2, Козя Стена 3, 1, 5, 4, 2, Ловешка 10, 6, 5, 11, 9, 7, 1, 4, Любен Каравелов 3, 12, 14, 5, 7, 11, 9, 15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17, Марагидик 10, 7, 9, 11, 3, 5, 8, Марин Колев 9, 5, 1, 2, 3, 11, 4, 7, 6, Марица 22, 1, 8, 4, 7, 3, 6, 9, 5, Уо Тп 14 Мачта, Местност Динковското ПС, Милин Камък 2, 1, 6, 3, 4, Митю Комитата 1, 6, 3, 5, 10, 8, 4, 9, 11, 19, 13, 12, 10, 15, 20, 23, 21, 28, 28 А, 24, 30, 27, 22, Никола Д. Петков 12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7, 43, 30, 24, 27, 37, 40, 54, 25, 32, 36, 46, 31, 44, 39, 50, 42, 52, 34, 22, 33, 29, 38, 28, 35, Опълченска 5, 4, 2, 8, 6, 11, 1, 9, 13, 10, 29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, УО ТП 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25, Панайот Волов 2, 6 А, 6, 1, Перущица 7, 1, 4, 3, Петко Д.Петков 2, 5, 6, 4, Пирин 4, 3, 5, 2, Полето 1, 8, 2, 10, 4, 1, Първа 2, Първи май 1, 2, 9, 3, 4, 8, Радецки 3, Райко Даскалов 10, 4, 8, 9, 12, 16, 14, 7, 1, 6а, 13, 3, 11, Раковски 9, 11, 10, 8, 4, 6, 3, 2, 1, Реката 10, 9, 11, 14, 8, 7, 2, 1, Република 10, 11, 15, 2, 9, 12, 3, 1, Рила 5, 7, 3, 1, 6, 4, 2, Родопи 8, 3, 6, Росица 4, 6, 2, с.Радювене Цех, Сергей Румянцев 22, 4, 6, 22, 14, 16, 20, 10, 18, 24, Скобелевска 10, 1, 5, Стефан Караджа 1, 2, 14, 10, 5, 3, 8, 6, Стоян Едрев 1, 31, 38, 9, 34, 52, 62, 13, Читалище, 72, 80, 3, 16, 50, 56, 76, 58, 10, 64, 60, 14, 70, 78, 18, 7, 30, УО ТП 10, Канцелария, 36, 40, 74, 11, 1, 48, 19, 26, 44, 68, 66, 15, 1, 122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, УО ТП 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110, Стоян Заимов 4, 3, 1, 2, Тодор Каблешков 4, 3, 1, Тодор Кирков 1, 4, 2, 3, Тодор Маринов 10, 10б, 7, 5, 8, 11, 9, 14, 12, 13, 2, Топлик 2, 5, 1, Тополница 7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16, 24, 26, Трети март 4, 5, 12, 10, 11, 6, 2, 3, 1, Христо Ботев 68, 12, 31, 32, 4, 46, 6, 21, 35, 14, 34, 20, 16, 3, 40, 29, 10, 9, 8, 22, 13, 48, 26, 17, 36, 30, 23, 5, 50, 24, 42, 15, 19, 28, 37, 7, 39, 33, 2, Христо Вълков 6, 7, 15, 13, Христо Смирненски 5, 3, 19, 20а, 16, 14, 21, 22, 8, 12, 7, 11, 20, 6, 15, 20б, 10, 9, Христо Ясенов 5, 3, 6, 4, УО ТП 7

Община Луковит
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Тодоричене: Кочо Честименски 1, 2, Хаджи Димитър 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Георги Бенковски 21, 5, 1, 32, 11, 33, 37, 14, 20, 15, 17, 30, 12, 7, 22, 9, 2, 4, 3, 13, 18, 10, 19, 8, Никола Йонков Вапцаров 9, 10, 7, 2, 4, 14, 16, 12, 3, 18, 8, 13, 6, 5, 11, Никола Цоцов 22, 15, 25, 1, 10, 20, 6, 8, 14, 12, УО ТП 8, 24, 3, 5, 29, 34, 9, 16, 4, Плевен 108, 103, 83, 99, 132, 102, 136, 91, 120, 119, 124, 134, 89, 115, 96, 93, 104, 95, 107, 81, 111, 109, 87, 100, 126, 104а, 140, 105, 142, 85, 98, 97, 79, 130, 110, 116, 121, 101, Сливница 1, 2, 4, Юрий А.Гагарин 3, 5, 18, 21, 2, 22, 25, 1, 12, 17, 24, 19, 9, 15, 16, 10, 11
На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Георги С.Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Искър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Плевен 55, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, 8
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Петревене: Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, Бор 1, 2, Ген.Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6
На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Георги С.Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Георги С.Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, и скър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, и скър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Калето 5, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Орелец 2, 1, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Плевен 55, Плевен 55, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, 8, 8
На 11.06.2020 г. /13:31 - 16:00 ч./ - Златна Панега: Долене 2, 3, 7, 5, 13, 6, 16, 4

На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Петревене: Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6
Община Тетевен
На 08.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Галата: Васил Левски 108, 125, 115, 117, 105, 131, 124, 126, 135, 119, 104, 122, 136, 106, 109, 113, 134, 112, 90, 118, 130, 141, 111, 137, 101, 102, 133, 138, 116, 121, 123, 129, 127, 139, 107, Вела Пеева 13, 15, 2, 3, 6, 4, 7, 5, 1, 11, Габаре 3, 11, Георги Кирков 1, Гергана 1, 3, 4, 2, Димитър Полянов 13, 3, 2, 6, 5, Йордан Йовков 22, 13, 5, 26, 17, 15, 11, 20, 27, 24, Пейо К.Яворов 15, 13, 31, 7, 27, 19, 10, 25, 11, 1, 2, 23, 33, 4, 21, 12, 8, 6, Пещера 2, 10, 6, 9, 11, 8, 3, 7, 13, 1, 4, 5, Христо Ботев 42, 77, 58, 95, 68, 63, 59, 79, 62, 85, 54, 40, 71, 48, 44, 89, 34, 56, 91, 57, 60, 67, 50, 87, 66, 70, 64, 69, 36, 72, Христо Смирненски 15, 4, 7, 13, 5, 6, 2, 9, 8, 17
На 09.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Български и звор: 112005 , Александър Стамболийски 9, 17, 20, 34, 4, 24, 11, 36, 28, 30, 19, 13, 32, 14, 7, 26, 18, 10, 1, 3, 2, 12, 15, 16, 6, 22, 5, Васил Левски 20, 14, 24, 25, 6, 38, 19, 13, 17, 23, 5, 1, 7, 26, 18, 4, 12, 15, 9, 11, 3, 8, 28, 16, 10, Георги Бенковски 23, 7, 22, 3, 31, 16, 30, 15, 14, 5, 21, 28, 18, 4, 19, 29, 32, 6, 1, 8, 36, 10, 13, 34, 17, 26, 35, 33, 20, 27, 24, Мах.Солун , 2, 1 ПИ 076019, Никола Вапцаров 6, 5, 1, 7, 3, Отец Паисий 11, 1, 8, 4, 5, 6, Райна Княгина 14, 27, 8, 33, 31, 35, 10, 29, 25, 18, 37, 39, 16, 12, Хемус 7, 5, 12, 6, 8, 3, 13, 10, 4, 1, 2
На 10.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Черни Вит: М. Нешевци
На 11.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Черни Вит: Васил Левски 95, 276, 93, 270, 254, 242, 67, 264, 69, 71, 262, 272, 101, 83, 77, 99, 236, 266, 73, 258, 280, 97, 75, 85, 79, 282, 278, 91, 244, Дружба 1, Капитан Войновски 38, 45, 43, 40, 42, 47, Райна Княгиня 1
На 12.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Голям извор, Общ. Тетевен: Дидьо Пеев Галевски 46, 18, 5, 30, 44, 2, 24, 8, 14, 22, 34, 32, 3, 1, 16, 26, 10, 28, Къща, 48, 12, 6, Димитър Крачунов 29, 35, 57, 55, 25, 41, 23, 87, 37, 53, 43, 49, 51, 10, 33, 14, 12, 18, 21, 8, 19, 59, 27, Пейо Пеев Галевски 38, Равна 42, 9, 5, 3, 13, 19, 1, 18, 10, 17, 22, 20, 38, 28, 25, 24, 26, Рендашка 6, 8, 4, 2
На 12.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Черни Вит: 80902.18.151 , Васил Левски 107, 151, 145, 125, 131, 324, 113, 334, 141, 139, 153, 298, 119, 111, 330, 336, 129, 127, 147, 308, 115, 322, 143, 320, 318, 149, 294, 296, 137, 326, 123, 316, 155, 121, 302, 117, 135, 332, 109, Хан Крум 6, 4
Община Троян
На 08.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: 73198.511.88.1 , Васил Левски 425, 419, 421, 451, 433, 472, 429, 468, 423, 445, 415, 435, 417, 449, 459, 412, 439, 447, 441, 470, 416, 462, 411, 464, 431, 414, 443, Кв.Балкан Къща-Бранимир, Кафене, 130, Ел.Пещ, 54, Помпа, Тп48, Къща -Асен, Кв.Ливадето Разпределителна Шахта, Къща Драгомир, Касета, Помпена Станция Баба Руса, Мах.Длъжковска Вила, Мах.Сеновоза Венцислав-Къща, 16, Йордан-Къща, 20 Стойко-Къща, 9, 39, 7, 10, 12, Марин-Къща, 19, 14 Данчо-Каща, 13, Пенко-Къща, 15, 18, 11, 22, Мах.Средно Трапе Къща-Кино, Къща-Дона, Къща-Милко, Къща-васил, Къща-Минко, Къща-Пламен, Къща-Стефана, Стоп-Постройка, Къща-Христо, Къща-Тодор, Къща-Младен, Къща-Ангел, Къща-Гена, Къща-Койно, Къща-Пена, Къща-Пеньо, Къща-Стефко, Паркинг, Къща-Георги, Къща-Петър, Къща-Дочо, Къща-Найден, Къща-Димо, Къща-Пенка, Къща-Иван, Къща-Дилян, Работилница, Къща-Николай, Къща-Цона, Къща-Боро, 42 Къща-Йонета, Къща-Цанко, Къща -Въло, Къща-Иванка, Къща-Коста, Къща-Цочо, 90, Къща-Пенчо, Общ.Сграда, Къща-Веселин, Къща-Дина, Къща-Калю, Къща-Теодосий, Къща-Красимир
На 08.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Балабанско: Местн.Габърска Къща и ван, Къща Пепа, Къща Стелияна, Къща Венелин, Къща Вълко, Къща Пенчо, Магазин, Къща Ценета, Къща Пенко, Къща Цонка, Къща Марийка, Каща Мария, Къща Дамян, 72 ул. Габърска, Къща Милена, Къща Митко, Къща Нено, Къща Дилян, Къща Гаца, Къща Велика, Къща Станимир, Къща Стана, Къща и лия, Къща Дана, Къща Тодора, Къща Камен, Къща Минко, Къща Дочо, Къща Елена, Къща Мирослав, Къща Димка, Къща Цочо, Къща Кальо, Къща Петко, 103, Къща Васил, Къща Маргарита, Къща Симеон, 5, 54 Вила, Къща Гечо, Къща Любен, Къща Райна, Къща Тончо, Къща Стою, Къща Мария, Къща Мара, Къща Дона, Тп18, Къща Стойчо, Къща Нанко, Къща Калю, Къща Найден, Къща Мадлена
На 09.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Поч.Дом Капина Ретранслатор, Парк Капинчо
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: 73198.511.88.1 , Кв.Ливадето Разпределителна Шахта, Къща Драгомир, Касета, Помпена Станция Баба Руса, Мах.Длъжковска Вила, Мах.Сеновоза Венцислав-Къща, 16, Йордан-Къща, 20 Стойко-Къща, 9, 39, 7, 10, 12, Марин-Къща, 19, 14 Данчо-Каща, 13, Пенко-Къща, 15, 18, 11, 22
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Гимиджийски 22, 24, 33, 29, 31, Криволак 33, 35, 34, 31, 38, 21, 22, 26, 24, 37, 23, 29, 30, 25, 32, 36
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Патрешко: Местн.Предела Къща-Георги, 20, Къща-Кинчо, Къща-Минко, 9, Къща-Стоян, 6, Къща-маринка, Къща-Йона, Къща-марин, Къща-Константин, 1, Вила, Къща-Илия, Къща-Слави, Къща-Пена, Къща-Цочо
На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Добродан: Димитър Рупов 4, 3, 1, 6, 5, 8, и ван Марковски 10, 7, 2, 4, 5, 3, 12, Кирил и Методий 17, 23, 15, 13, 19, 11, 21, 25, Комсомолска 1, 3, 4, Марин Семерджиев 9, 16, 7, 10, 18, 11, 1, 5, 15, 14, 4, 3, 12, 13, Минко Гадев 3, 10, 6, 11, Мир 4, 10, 8, 2, Пенко Маринов 8, 3, 4, 7, 22, 2, 12, 17, 5, 27, 20, 15, 10, 1, 19, 9, 14, 18, 11, 21, 24, 23, Раковска 1, 23, 4, 27, 12, 8, 22, 11, 19, 13, 5, 21, 25, 29, 2, 20, 3, 16, 15, 7, 9, 10, Стара Планина 13, 50, 46, 19, 21, 38, 48, 14, 24, 20, 35, 37, 8, 23, 40, 5, 9, 7, 15, 22, 52, 30, 6, 17, 12, 56, 11, 28, 26, 44, 18, 39, 33, 29, 54, 16, 42, 10, Стефан Тонков 1, 3, 7, 6, 5, Стоян Семерджиев 2, Тинко Симов 3, 5, 2, 1, 4, Цанко Патарински 2, 10, 19, 9, 11, 1, 3, 7, 12, 6, 8, 4, Цочо Пенков 10, 1, 4, 5, 6
На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: 73198.511.88.1 , Васил Левски 425, 419, 421, 451, 433, 472, 429, 468, 423, 445, 415, 435, 417, 449, 459, 412, 439, 447, 441, 470, 416, 462, 411, 464, 431, 414, 443, Кв.Ливадето Разпределителна Шахта, Къща Драгомир, Касета, Помпена Станция Баба Руса, Мах.Сеновоза Венцислав-Къща, 16, Йордан-Къща, 20 Стойко-Къща, 9, 39, 7, 10, 12, Марин-Къща, 19, 14 Данчо-Каща, 13, Пенко-Къща, 15, 18, 11, 22
На 10.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч.; 14:16 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 130, 75, 172, 123, 136, 134, 132, Еделвайс 2, 2 Охрид, 3, 1, 7, Кирил и Методий 4, 9, 14, 7, 10, 11, 16, 6, 18, 12, 8, Любен Каравелов 45, 36, 43, 34, 33, 39, 41, 37, 35, Минко Николов 11, 9, 3, 5, Охрид 4, 4, 3, 7, 1, 4 Надежда-2003, 2, 5, 4, Петко Р.Славейков 7, 5, 3, 1
На 11.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов 205, 312, 209, 199, 258, 306, 197, 252, 290, 300, 191, 213, 276, 264, 187, 310, 332, 304, 271б, 211, 203, 314, 292, 227, 254, 322, 302, 334, 217, 284, 215, 328, 336, 286, 318, 274, 270, 219, 268, 282, 320, 260, 280, 288, 316, 298, 308, 294, 272, 278, 221, 266, 189, 207, 256, 183, 225, 296, 201, 326, 262, 330, 229, 231, 229в, Помпена Станция Хлебозавод, 239, 338, 229, Изгрев 1 изход Беклемето, 3, 1, Мах.Малка Рибна МТП110, Райна -Къща, Вила, Иван-Къща, Вила, Тиха 12, 4, 18, 14, 2, 5, 20, 1, 8, 3, 6, 16, 10, 1а, 11, 22, 7, 9, Христо Смирненски ТП 89, 1, 2, Шести Септември 18, 11, 30, 40, 23, 9, 14, 26, 32, 3, 10, 41, 44, 5, 16, 36, 8, 6, 28, 46, 34, 4, 22, 20, 7, 15, 1, 13, 2, 42, 17
На 12.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Белиш: Никола Панамски 1, 3, 5, 2, Пенчо Чавдаров 14, 12, 1, 8, 16, 5, 3, 20, Стара Планина 68, 118, 48, 63, 114, 90, 34, 96, 106, 18, 126, 24, 13, 81, 101, 97, 102, 16, 108, 66, 112, 57, 103, 93, 60, 88, 58, 2, 79, 20, 39, 6, 27, 41, 37, 33, 44, 70, 110, 107, 9, 51, 4, 1, 75, 29, 19, 85, 105, 116, 86, 43, 26, 45, 91, 47, 67, 8, 22, 52, 5, 14, 3, 30, 28, 17, 32, 12, 15, 122, 120, 21, 50, 49, 84, 55, 100, 7, 76, 36, 82, 71, Обор, 87, 40, 46, 62, 124, 104, 59, 74, 61
На 12.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126
На 12.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 425, 419, 421, 451, 433, 472, 429, 468, 423, 445, 415, 435, 417, 449, 459, 412, 439, 447, 441, 470, 416, 462, 411, 464, 431, 414, 443
На 12.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Калейца: Местност Калейшко Ханче
На 12.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 590, Разклон Калейца, Троянско Поле

Община Угърчин
На 08.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Микре: Божко Божков 8, 14, 18, 6, 10, 25, 27, 12, 7, 5, 20, 23, 28, 22, 21, 11, 1, Бранище 12, 7, 1, 5, 8, 2, 6, Бялка 2, 11, 3, 9, 1, 7, Васил Героя 15, 21, 17, 22, 9, 23, 2, 6, 25, 8, 19, 11, 4, 7, Дунав 5, 7, 3, 6, 9, 4, Елин Пелин 1, 2, Местн.Мирчевското , Опълченска 5, 14, 2, 13, 8, 6, 1, 4, 9, 16, 12, 3, 11, 20, Освобождение 17, 3, 4, 8, 1, 5, Осъм 4, 1, Пашала 16, 5, 1, 3, 15, 17, 8, Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, Руен 1, 7, 4, Стаевска 7, 5, 11, 15, 13, Тодор Кочовски 4, 6, 8, 2, Цар Калоян 2, 4, 3, 6, 1, Черно Море 1, 9, Шипка 3
На 09.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Лесидрен: Александър Стамболийски 29, 14, 35, 31, 21, 5, 18, 7, 13, 16, 11, 17, 23, 28, 34, 1, 19, 15, 27, 4, 8, 20, 39, 6, 25, 32, 22, 24, 37, 3, Коман 1, 2, Местност Ношаря Колиба, 1 Колиба, Орницата , Раковска 3, 11, 15, 5, 10, 9, 7, 2, 13, 4, 12, Стоян Петков 13, 5, 1, 6, 11, 9, 2, 8, 3, Страцин 2, 3, Христо Ботев 11, 20, Христо Смирненски 11, 5, 7, 2, 9, 13, 17, 4, 14, 15, Чаршията 15, 17, 2, 10, 3, 12, 13, 11, 19, 4, 9, 6, 7, 1, Чуловдолска 8, 6, 7, 9, 4, 1, 10, 5, 2, 12, 3
На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Голец: Ангел Кънчев 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, Васил Левски 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, Георги и ванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, и ван Карапанчев 6, 5, 16, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9
На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Орляне: Акация 5, 11, 1, 4, 10, 7, 9, 8, 6, 13, 12, Александър Стамболийски 6, 9, 17, 4, 1, 3, 15, Васил Левски 30, 24, 5, 4, 3, 7, 28, 20, 17, 9, 1, 6, 11, 14, 19, 26, 8, 18, 2, 12, 34, 22, 11а, 10, Габровска 2, 1, 4, Георги Бенковски 11, 6, 1, 4, 5, 13, 7, 12, 2, 8, Градинките 9, 8, 2, 1, 4, 5, 6, 3, 10, Дунав 1, Калето 1, 9, 2, Македонска 6, 26, 11, 2, 24, 10, 12, 25, 16, 27, 13, 29, 19, 14, 21, 15, 30, 3, 20, 5, 17, 1, 28, 18, 8, 22, 4, 7, 9, Местност Исака ПС, Панайот Волов 1, Розова Долина 19, 1, 3, 8, 5, 17, Стефан Караджа 1, 2, 4, Тодор Каблешков 2, 1, Трети Март 2, 4, 6, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, Христо Ботев 5, 7, 12, 11, 1, 2, 3, 8, Шести Май 4, 1, 2, 6
Община Ябланица
На 08.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ - Батулци: Иван Вазов 22, 16, 6, 24, 10, 58, Йото Диков 1, 2, Местност Мечовец ПС, Пею Яворов 4, 3, 1, Присоето 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1, Свети Кирил и Методи 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6, Стефан Караджа 21, 43, 2, 29, 13, Христо Смирненски 14, 10 ТП 5, 3, 5, 6

Община Монтана
Община Берковица
На 08.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Берковица: Алеко Константинов 4, 12, 10, 3, 7, 6, 8, 2, 9, Атанас Кюркчиев 69, 27, 39, 59, 35, 37, 55, 29, 79, 45, 63, 57, 73, 61, 51, 33, 43, 81, 31, 65, 83, 49, 41, 67, 47, 53, 71, 77, Бор 4, Грамада 19, 16, 11, 13, 3, 14, 31, 12, 35, 25, 29, 21, 1, 2, 27, 10, 39, 33, 5, 6, 4, 8, 7, 17, 9, 15, Еделвайс 28, 28 А, 2б, 36, 12, 1, 11, 21, 24, 38, 22, 10, 32, 14, 2, 44, 6, 15, 4, 19, 20, 13, 2 Б, 40, 25, 18, 17, 42, 9, 30, 3, 7, 34, 5, 23, 16, 8, Йордан Йовков 7, Николаевска 47, 67, 61, 50, 75, 83, 89, 55, 56, 58, 77, 63, 79, 49, 53, 46, 59, 72, 40, 52, 71, 44, 73, 69, 66, 90, 81, 74, 62, 54, 85, 60, 38, 87, 92, 64, 68, 42, 65, Парчевич 5, 3, 9, 2, 4, 7, 10, Пирин 3, 13, 8, 11, 5, 6, 4, 9, 12, 1, 14, 7, 10, 2, Синчец 3, 1, 2, Средна Гора 1, 3, 8, 7, 9, 4, 5, 6, 13, 15, 10, Странджа 2, 4, Тополите 5, 3, 2, 1, 4, Хаджи Петър Илиев 1, Ясен 2, 3, 1
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Берковица: Здравченица 13, 1, Йордан Радичков 1, 2, Кирил и Методи 4, Площад Славейков Кафе Аператив, Ст.Планина бл.Здравец 5 1, Христо Ботев 1
Община Брусарци
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Медковец: 135031 , Антон Иванов 20, 22, 24, 26, 32, 28, 30, 13, 11, 17, 12, 10, 9, 4, 18, 16, 14, 2, 3, 6, 7, 1, Васил Коларов 31, 23, 50, 41, 48, 15, 35, 52, 39, 37, 46, 21, 32, 19, 33, 27, 17, 13, 56, 36, 28, 42, 38, 30, 34, 44, 54, 29, 60, 26, 58, 40, 2, 14, 22, 1, 4, 3, 10, 8, 20, 6, 18, 9, 12, 24, 7, Васил Левски 4, 5, 3, 2, 18, 22, 14, 12, 20, 10, 7, Вела Пеева 1, 3, 9, 10, Ворошилов 6, 3, 1, Георги Димитров 1, 22, 35, 14, 24, 9, 41, 25, 30, 33, 2, 7, 6, 17, 31, 8, 23, 3, 4, 39, 29, 11, 28, 32, 13, 10, 12, 16, 18, 5, 19, 20, 21, 34, 45, 43, 44, 42, 33, 36, 49, 38, 1, 40, Георги Кирков 12, 16, 20, 2, Георгица Карастоянова 6, 3, 10, 12, 2, Дунавска 9, 6, 7, 4, 2, 5, Елин Пелин 3, 6, 1, 5, Иван Вазов 4, 8, 6, 2, извън Регулацията Пилетарник, Ферма, Йорданка Чанкова 5, 1, 3, 16, 12, 6, 10, 8, 9, 20, 18, Кирил и Методи 21, 25, 7, 10, 15, 23, 12, 5, 4, 3, 1, Леонид Брежнев 2, 12, 1, 5, 8, 3, 6, Лиляна Димитрова 7, 1, 4, 3, 6, Ломска Комуна 6, 9, 3, 19, 12, 15, 11, 5, 8, 7, 10, 2, 17, 21, 16, 13, Любен Каравелов 5, 1, 8, 2, 6, 4, 7, 5, Малчика 15, 13, 2, 9, 21, 1, 11, 3, 5, 6, 23, 25, 28, Митко Палаузов 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 14, 9, 11, 5, 17, 24, 16, 18, 19, 13, 15, Младен Йорданов 14, 3, 16, 12, 8, 7, 10, 1, 4, Никола Йонков Вапцаров 12, 14, 4, 11, 9, 7, 16, 18, 10, 8, 3, 2, 1, Одрин 5, 4, 7, 1, 3, Опълченска 2, Поп Андрей 1, 6, 2, 5, 4, 3, Сталинградска 2, Хаджи Димитър 10, 5, 19, 3, 4, 22, 2, 9, 20, 15, 14, 6, 7, 24, 12, 1, 13, 17, 16, 34, 30, 36, 42, 40, 44, 38, 21, 23, Христо Ботев 6, 11, 8, 5, 1, 7, 4, 9, 2, 3, Христо Смирненски 4, 2, 10, 1, 7, 8, 14, 5, 3, 12, 6, Шипка 3, 5, 1, Юрий Гагарин 1, 2, 3
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Долно Церовене: Александър Стамболийски 8, 10, 12, 4, 6, 2, 18, 14, 16, Ангел Кънчев 5, 9, 36, 14, 16, 10, 11, 22, 30, 26, 28, 7, 12, 20, 3, 24, Антон Иванов 4, 10, 8, 6, 2, Бдин 3, 1, 2, 5, Бор 1, Бул. Владимир Илич Ленин 22, 6, 32, 28, 13, 8, 4, 24, 1, 10, 5, 11, 3, 2, 20, 16б, 30, 66, 92, 94, 86, 74, 76, 68, 57, 39, 18, 59, 55, 69, 84, 37, 58, 56, 72, 63, 82, 64, 35, 45, 88, 78, 80, 60, 41, 67, 49, 53, 62, 38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25, Васил Левски 4, 1, 2, Вела Пеева 2, Витоша 1, 2, 3, 9, 8, 6, 12, 10, 5, Вихрен 14, 2, 10, 16, 4, 12, Владимир Заимов 1, 3, 2, 4, 7, Георги Димитров 14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7, 2, Георги Кирков 8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2, Георги Сава Раковски 6, 4, 2, 3, 1, Детелина 11, 7, 5, 6, 4, 3, 1, 9, Еделвайс 6, 3, 1, Ела 2, 4, Замфир Попов 4, Здравец 17, 25, 23, 23а, 4, 19, 21, 13, 11, 9, 3, 5, 2, и ван Вазов 8, 4, 5, 3, 2, 1, 7, и звън Регулацията 1, Йорданка Петкова 19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31, 18, 12, 8, 10, 13, 1, 5, 2, 14, 6, 9, 11, 2а, 7, 16, 4, 1, Кирил и Методи 2, 4, 1, Климент Охридски 5, 3, Ком 1, Лиляна Димитрова 8, 4, 2, 9, 6, 3, 1, Малина 1, 2, Марин Дринов 1, Найден Миков 1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2, Неофит Бозвели 2, Опълченска 9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6, Осогово 2, Отец Паисий 2, 1, 6, 10, 8, Панайот Волов 6, 1, 4, 8, 2, Панайот Хитов 10, 1, 8, 4, 6, Пионерска 7, 1, 2, 3, 5, 1, Пирин 2, 1, Пирот 5, 2, 9, Поп Андрей 7, 4, Радецки 6, 2, 10, 4, 8, Рила 2, 1, Синчец 3, 11, 2а, 4, 8, 17, 2б, 9, 1, 7, 5, 13, 2а, 1, Славянска 6, 2а, 4, Сливница 6, 1, 4, 2, Стара Планина 12, 16, 15, 17, 14, 10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11, Теменуга 17, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 13, 8, Тинтява 2а, 4, 3, 1, 2, 5, Тодор Каблешков 7, 3, 9, 2, 2а, 4, 5, Тополите 5, 1, Тракия 1, 2, 4, Филип Тотю 6, Хаджи Димитър 8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7, Христо Ботев 6, 2, 27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29, Цар Самуил 2, Цибрица 1, 3, Чавдар 8, 2, 1, 4, 3, 6, Шейново 2, 6, 3, 1, 14, 8, 5, 4, Шипка 9, 19, 5, 12, 10, 8, 13, 11, 4, 1, 15, 17, 3а, 6, 14, Шишман 2, 3, Юрий Гагарин 1, Янтра 1, 2, 4
На 09.06.2020 г. /13:30 - 15:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Дългоделци: 000053 , 23-ти септември 2, 1, 3, 4, 25, 6, Александър Стамболийски 5, 21, 11, 6, 7, 20, 10, 2, 1, 17, 3, 19, 8, 9, 23, 16, 4, 22, 14, 22, Ангел Йотов 4, 3, 2, 12, 6, 7, 5, 1, Баба Тонка 7, 5, 1, 3, 6, 2, 4, Бачо Киро 1, 3, Бдинска 6, 5, Бенковска 3, 5, 9, 1, 7, 2, 4, 27, 11, 8, 10, 23, 20, 18, 13, 16, 14, 15, 31, 33, 17, 6, 4, 32, 25, 19, 24, Благой Иванов 2, 4, 8, 1, 6, 10, 3, Васил Коларов 3, 4, 11, 13, 19, 2, 7, 1, 8, 17, 6, 15, 5, 10, 5, Васил Левски 37, 26, 20, 31, 33, 11, 34, 7, 13, 24, 5, 14, 1, 15, 6, 2, 9, 27, 41, 16, 21, 22, 28, 12, 43, 3, 35, 39, 32, 29, 23, 18, Веслец 11, 9, 2, 3, 7, Волов 5, 3, 7, 2, 4, 9, Възраждане 4, 3, 2, 5, Гаврил Генов 20, 22, 5, 16, 7, 9, 8, 6, 3, 12, 18, 4, 10, 11, 15, 14, 30, 4, 13, Гео Милев 5, 1, 4, 6, 3, Георги Горанов 12, 14, 3, 12, 38, 29, 17, 7, 11, 2, 14, 13, 40, 27, 5, 35, 20, 4, 28, 33, 1, 37, 15, 10, 8, 6, Георги Димитров 10, 58, 32, 27, 42, 16, 39, 28, 8, 57, 61, 22, 36, 11, 23, 20, 13, 2, 26, 12, 25, 47, 49, 15, 34, 31, 53, 24, 5, 59, 14, 3, 33, 17, 45, 1, 6, 4, 39, 60, 68, 46, 67, 52, 58, 8, 65, 63, 77, 71, 75, 79, 59, 54, 74, 69, 48, 92, 88, 76, 87, 103, 64, 101, 84, 70, 89, 68, 58, 82, 91, 90, 62, 86, 97, 66, 85, 94, 99, 74, 93, 9, Георги Стоянов 11, 22, 4, 2, 14, 3, 10, 20, 8, 12, 1, 6, 7, 18, 16, 9, 5, Гурко 3, 7, 5, 2, 4, 2, Дамян Найденов 15, 34, 21, 30, 1, 18, 2, 14, 28, 6, 38, 5, 20, 7, 8, 40, 17, 16, 13, 19, 12, 23, 24, 37, 36, 31, 33, 26, 29, 32, 7, Девети май 1, Девети септември 2, 5, 7, 1, 8, Димитър Благоев 6, 14, 3, 9, 5, 2, Евгени Дамянов 32, 11, 33, 25, 31, 28, 27, 29, 18, 1, 8, 10, 13, 7, 2, 14, 9, 21, 20, 12, 17, 3, 5, 22, 6, 23, 4, 19, Замфир Попов 3, 11, 5, 7, 19, 15, Извън Селото 1, Кирил и Методи 4, 7, 1, 3, 5, Лика Рачин 40, 28, 42, 39, 22, 32, 36, 43, 41, 27, 2, 26, 44, 18, 14, 13, 23, 2, 15, 4, 6, 16, Лилия Карастоянова 9, 6, 2, 14, 5, 12, 13, 10, 4, 1, Лиляна Димитрова 3, Ломска 25, 11, 7, 1, 4, 6, 18, 26, 27, 20, 16, 22, 5, 9, 14, 17, 13, 3, 10, 8, 12, Любен Каравелов 6, 21, 8, 11, 3, 1, 19, 5, 10, 21а, 2, 13, 7, 15, 9, 12, Мерата 1, 2, Милко Василев 1, 18, 28, 10, 15, 7, 8, 22, 11, 13, 6, 12, 14, 24, 3, 9, 40, 17, 38, Оборище 5, 7, 9, 10, 3, 2, 4, 8, Паисий 1, 3, 2, Петър Берон 5, 6, 3, 1, 7, 9, 4, 2, 11, Пролет 4, 6, 5, Първи май 1, 3, 2, 11, 6, Райко Даскалов 7, 3, 1, 2, 5, 109, 36, Раковска 33, 18, 5, 7, 13, 28, 29, 24, 22, 9, 14, 37, 32, 39, 34, 23, 6, 26, 15, 2, 1, 8, 3, 22, 25, 23, 14, 4, 21, 41, 43, Румянцев 2, 1, 1, Станко Тодоров 13, 1, 10, 7, Тодор Станков 4, 6, 1, Торловица 4, 2, Търговска 3, 2, 4, Хаджи Димитър 9, 3, 2, 1, 5, Христо Ботев 5, 4, Христо Смирненски 4, 2, Ценко Попов 6, 11, 13, 3, 5, 2, 9, 1, 7, 10, 4, 8, Чайка 2, 1, 2, Червената Стена 6, 8, 19, 11, 17, 13, 1, 5, Шипка 2, 4, Юри Гагарин 28, 14, 24, 10, 7, 26, 30, 8, 20
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Комощица: 006015, М. Фондовете; 1, 1, Антим Първи 23, 9, 7, 5, 15, 6, 11, 13, 2, 3, 17, Антон Иванов 2, 7, 8, 6, 10, 4, 5, 1, 3, Асен Златаров 7, 9, 6, 14, 12, 4, 1, 2, 12, Бачо Киро 8, 4, 10, 5, 1, 3, 2, 6, Бенковски 4, 5, 3, 6, 2, 1, Борис Първанов 8, 6, 15, 7, 13, 5, 10, 17, 12, 11, 4, Братя Миладинови 22, 3, 1, 26, 30, 15, 3, 22, 24, 23, 12, 7, 20, 21, 13, 18, 2, 19, 16, 14, 11, 8, 10, 6, Бузлуджа 10, 3, 1, 2, 8, 6, 4, 5, Вапцаров 7, 19, 15, 6, 11, 1, 4, 2, Васил Друмев 7, 2, 3, 1, 5, 4, 14, 11, 10, 8, Васил Левски 5, 20, 16, 11, 22, 9, 6, 14, 4, 8, 7, 13, 18, 13, 24, 32, 38, 19, 27, 40, 21, 30, 17, Вела Пеева 21, 6, 12, 10, Веслец 6, 5, 4, 11, 1, 2, 9, 8, Генерал Гурко 7, 9, 8, 10, 1, 5, 2, 3, Генерал Скобелев 11, 6, 2, 9, 7, Генерал Столетов 3, 1, 5, 7, 2, 2, Гео Милев 3, 4, 5, 2, 1, 6, 9, 7, 12, 10, 15, 8, 13, 11, 10, 16, 14, 23, 17, 21, 25, Гладстон 26, 36, 66, 7, 33, 43, 2, 11, 41, 74, 8, 51, 50, 30, 70, 14, 55, 56, 28, 61, 46, 20, 5, 59, 62, 49, 10, 63, 12, 34, 19, 21, 25, 44, 6, 68, 53, 22, 42, 24, 54, 16, 17, 29, 57, 72, 9, 4, 23, 1, 31, 3, 35, Граф и гнатиев 3, 1, 10, 9, 13, 8, 7, 4, 2, 5, 11, Девети септември 70, 82, 56, 62, 54, 58, 60, 64, 41, 34, 26, 51, 16, 23, 14, 22, 17, 37, 35, 27, 40, 45, 49, 7, 2, 59, 10, 39, 15, 19, 18, 31, 11, 21, 9, 55, 12, 32, 56, 23а, 25, 33, 38, 61, 58, Димчо Дебелянов 4, Дончо Атанасов 41, 20, 18, 51, 45, 49, 53, 39, 33, 8, 16, 17, 14, 25, 6, 21, 23, 10, 35, 15, 27, 11, 4, 2, 1, 7, 5, Замфир Хаджийски 4, 2, 1, 7, 3, 5, и ван Вазов 21, 1, 2а, 4, 9, 2, и звън Регулацията 1, 2, Мелница, Каблешков 8, 4, 6, 1, 2, Кирил и Методи 2, 2а, 5, 2, 1, 6, 7, 3, 8, 10, 9, 13, 11, 12, 6, 2а, Ломска 19, 4, 2, 13, 20, 24, 14, 3, 12, 18, 11, 16, 9, 6, 22, 8, 1, 5, 3, 32, 25, 31, 30, 34, 23, 21, 35, 40, 42, 27, 26, 37, Любен Каравелов 34, 24, 32, 22, 30, 36, 20, 8, 6, Малчика 9, 2, 3, 2а, 7, 5, 1, 11, Местност Стопански Двор ПС, Мизия 1, 3, 5, Паисий 5, 2, 4, Райко Даскалов 4, 1, 6, 2, Симеон и в. Бонев 86, 114, 73, 98, 67, 112, 69, 80, 35, 63, 100, 102, 61, 91, 94, 71, 110, 16, 87, 82, 92, 118, 87а, 77, 83, 81, 104, 106, 108, 84, 79, 85, 96, 90, 68, 21, 1, 17, 9, 19, 18, 23, 16, 11, 35, 98, 22, 20, 44, 74, 46, 45, 59, 76, 61, 49, 47, 72, 41, 66, 70, 53, 10, 57, 54, 50, 27, 25, 42, 2, 39, 30, 37, 36, 34, 33, 32, 28, 29, 101, 95, 1, 150, 132, 97, 93, 111, 124, 107, 99, 146, 126, 154, 134, 148, 103, 138, 113, 128, 144, 152, 130, 105, 142, 120а, Славейков 3, 2, 11, 6, 8, 9, 13, 7, 21, 12, 23, 15, 20, 14, 19, 10, 25, 16, 18, 33, 31, Хаджи Димитър 11, 19, 15, 13, 14, 1, 2, 4, 7, 3, 6, 12, 8, 10, Христо Смирненски 1, 3, Христо Ботев 56, 70, 10, 113, 117, 89, 87, 21, 93а, 107а, 95, 54, 111, 103, 58, 60, 105, 93, 115, 101, 91, 68, 62, 64, 72, 24, 18, 1, 22, 9, 11, 15, 13, 59, 63, 69, 37, 75, 42, 77, 65, 39, 71, 73, 67, 48, 1, 49, 61, 35, 25, 28, 29, 33, 27, 38, 41, 36, 34, 31, 32, Шипка 13, 8, 15, 12, 10, 9, 4, 1, 2, 6, 11, 16, 3, 7, 18, 17, 5, Яворов 5, 1, 7, 3, 15, 2, 9, 2, 3, УО
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Медковец: 340006, Аврамко Рацов 12, 16, 8, 20, Алеко Константинов 3, 1, 19, 15, 13, 17, 5, 6, 7, 8, Александър Батемберг 2, 12, 10, 2, 11, 4, 9, 8, Ангел Конов 1, 2, Ангел Кънчев 1, 6, 4, 14, 3, 5, 10, 13, 16, 12, Андрей Конов 4, 2, 3, Андрей Симеонов 2, 11 А, 1, 6, 17, 10, 8, 15, 7, 11, 5, 4, 13, 1, 1, Антим Първи 11, 18, 30, 6, 26, 8, 22, 4, 7, 12, 14, 20, 15, 24, 13, 16, 19, 25, 32, 1, 21, 24, 3, 1, 2а, Антон Димитров 6, 10, 8, 4, 3, 2, 1, 5, Арда 3, 4, 6, 1, 8, 2, 7, Бачо Киро 4, 2, 10, 8, Бежанска 5, 6, 4, 1, 3, Бенковски 1, 7, 5, Борис Дяволски 1, 6, 8, Бузлуджа 20, 14, 2, 10, 3, 4, 12, 6, 16, 29, 28, 24, 30, 17, 32, 27, 15, 9, 7, 21, 8, 16, Васил Левски 1, 2, 6, 5, 9, 7, 15, 11, Велес 1, 2, Видинска 6, 20, 7, 19, 18, 4, 24, 15, 13, 2, 14, 21, 9, 28, 22, 1, 12, 8, 10, 3, 30, 17, Възраждане 1, 4, 3, 5, Георги Димитров 34, 52, 48, 20а, 21, 22, 26, 23, 26, 14, 2, 1, 3, 8, 9, 5, 22, 18, 15, 17, 12, 13, 16, 10, 7, 11, 4, 6, 28, 26, 35, 20б 3, 28, 37, 44, 32 1, 27, 36, 42, 38, 20 3, 20 1, 25а, 31, 23, 19, 40, 19 4, 29, 26, 30, 20, 20а, 33, 25, 75, 62, 68, 47, 84, 53, 43, 56, 88, 76, 74, 80, 58, 82, 78, 70, 60, 86, 64, 45, 49, 54, 50, 41, 55, 51, Гъчо Бонов 2, Дано Опинчев 33, 21, 46, 28, 35, 48, 54, 41, 23, 56, 42, 25, 34, 32, 40, 29, 60, 38, 36, 31, 64, 58, 45, 37, 27, 30, 43, 12, 17, 18, 9, 24, 1, 10, 16, 4, 19, 13, 6, 15, 3, 11, 5, 14, 22, 26, 7, 48, 3, 2, Димитър Пандурски 3, 1, Дойран 8, 4, 5, 3, 14, 6, 12, 1, 10, Дунав 13, 2б, 24, 10, 3, 12, 11, 8, 18, 4, 21, 20, 23, 6, 25а, 29, 3а, 2, 14, 9, 5, 31, 17, 16, 19, 1, Евлоги Георгиев 14, 12, 4, 2, 6, 8, 1, Евстати Априлов 14, 3, 16, 6, 8, 4, 11, 2, 1, 10, 18, 12, Екзарх Йосиф 32, 33, 30, 19, 25, 35, 17, 27, 28, 18, 20, 24, 37, 45, 23, 39, 36, 22, 34, 47, 41, 29, 26, 16, 21, 4, 11, 15, 17, 6, 5, 13, 10, 7, 14, 8, 2, 1, Ивайло 2, 1, 4, 3, Иван Вазов 19, 6, 1, 5, 10, 13, 3, 15, 12, 9, 8, 2, 21, 4, 17, 11, Иван Кулин №58, 5, 25, №58, 29, 23, 78, 53, 11, 49, 52, 40, 48, 36, 32, 45, 26, 82, 54, 62, 43, 84, 17, 30, 34, 80, 57, 50, 58, 44, 46, 38, 24, 60, 42, 28, 41, 27, 68, 88, 72, 74, 22, 33, 47, 64, 66, 86, 15, 37, 9, 19, 20, 1, 5, 3, 8, 18, 16, 9, 7, 10, 12, 4, 14, 2, Иван Рибарски 1, Иван Шишман 2, 1, 7, 9, 5, 3, 4, 11, извън Чертата На Селото Язовир, Поделение 36010, Рем. Работилница, Сел. Стоп. Сграда, Хлебарница, Кравеферма, 2, Стоп.Двор, Склад Зърно, Сортоучастък, Маслобойна, Цех, Иларион Макариополски 10, 3, 6, 2, 1, 4, имот 340006 , Искър 10, 16, 8, 7, 12, 2, 18, 6, 14, Калоян 2, Кирил и Методи 12, 8, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 9, Кирил Рацов 8, 12, 6, 14, 4, 2, Климент Охридски 10, 2, 4, 6, 8, 1, 12, 14, Константин Величков 3, 5, 13, 15, 7, 2, 9, 17, 11, 4, 1, Любен Каравелов 27, 9, 48, 4, 34, 22, 5, 24, 36, 28, 50, 17, 32, 3, 11, 38, 12, 18, 8, 40, 7, 6, 15, 44, 13, 46, 16, 20, 14, 26, 30, 42, 21, 2, 1, Майор Ванков 9, 6, 1, 2, 7, 4, Марица 13, 20, 14, 9, 16, 25, 5, 22, 18, 11, 1, 2, 4, 8, 12, 10, Местност Бреста , Методи Подойнишки 4, 1, 4, 3, Милан Табаков 5, 1, 8, 6, Миленчо Ванов 4, 2, Митко Пашата 3, 5, Митрополит Неофит 41, 25, 58, 6, 33, 16, 10, 21, 4, 34, 31, 28, 32, 23, 19, 27, 13, 14, 30, 35, 57, 24, 8, 15, 9, 20, 55, 43, 2, 39, 29, 17, 37, 22, 61, 18, 1, 11, 12, 49, 45, Найден Биволарски 16, 7, 17, 3, 1, 5, Неофит Бозвели 9, 6, 3, 1, 4, 2, Неофит Рилски 6, 21, 14, 5, 9, 11, 3, 2, 25, 23, 31, 19, 4, 29, 33, 17, 2, 1, Никола Конов 7, 1, 11, 15, 2, 3, 12, 4, 8, 5, 13, 19, 21, 14, 6, Оборище 13, 45, 48, 56, 58, 46, 50, 42, 44, 47, 41, 54, 39, 19, 28, 16, 21, 24, 17, 31, 27, 26, 25, 22, 15, 18а, 33, 23, 14, 26, 15, 18, 30, 36, 14, 38, 13, 11, 10, 9, 7, 3, 8, 6, 5, 1, Огоста 3, 7, 4, 16, 6, 9, 15, 17, 13, 14, 10, 11, 8, 2, Охрид 4, 8, 10, 34, 20, 12, 18, 2, 6, 22, 14, 24, Панайот Волов 33, 24, 25, 37, 8, 1, 3, 12, 2, 5, 13, 17, 16, 6, 15, 9, Панайот Хитов 21, 11, Патриарх Евтими 6, 2, 4, 5, 8, 3, 10, 9, 28, 7, 21, 25, 23, 17, 16, 9, 15, 14, 19, 12, 10, Петър Берон 4, 3, 5, 2, Поп Андрей 10, 24, 15, 11, 16, 10, 13, 25, 12, 3, 14, 21, 19, 6, 2, 4, 23, 18, 24, 9, 5, 17, 1, Пролетарска 4, 1, 14, 30, 9, 13, 40, 26, 5, 24, 28, 8, 12, 15, 25, 16, 38, 11, 7, 2, 18, 17, 34, 32, 23, 10, 6, 42, 27, 19, 22, 36, Райко Даскалов 3, 1, Рангел Симеонов 1, Самуил 1, 2, 3, 5, 4, 6, 12, 8, 9, 10, 7, 11, Септември 15, 17, 11, 12, 13, 16, 14, 27, 21, 25, 29, 20, 19, 18, 26, 24, 7, 10, 4, 2, 1, Стамболийски 6, 2, 4, 8, 1, Станко Панов 1, 3, Стефан Караджа 10, 5, 1, 4, 5а, 12, 24, 9, Стопански Двор 2 , Тодор Данков 4, 1, Тодор Каблешков 3, 6, 8, 1, 12, 4, 2, 10, Тунджа 4, 8, 2, 3, 6, 10, Хаджи Димитър 3, 2, 6, 10, Хан Аспарух 12, 13, 2, 9, 5, 4, 10, 11, 6, 14, Хилендарска 4, 6, 2, Христо Ботев 134, 148, 61, 71, 81, 156, 150, 87, 77, 73, 63, 5, 18, 20, 16, 2, 12, 6, 4, 9, 14, 10, 3, 13, 11, 7, 8, 42, 19, 22, 31, 27, 23, 44, 25, 32, 17, 36, 50, 15, 38, 28, 29, 34, 30, 60, 56, 54, 58, 52, 77, 76, 78, 39, 72, 70, 80, 68, 1, 41, 97, 35, 37, 66, 114, 82, 124, 1
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Пишурка: Бузлуджа 15, 2, 1, 13, 9, 7, 3, 5, Васил Коларов 4, 2, 1, Васил Левски 10, 6, 1, 14, 3, Георги Бенковски 8, 4, 7, 2, 1, 3, 6, 5, 10, 14, 12, Георги Димитров 6, 12, 18, 30, 26, 38, 43, 11, 7, 5, 1, 34, 28, 14, 44, 39, 19, 42, 35, 20, 23, 36, 46, 40, 37, 33, 32, 27, 29, 21, 25, 15, 8, 13, 17, 31, 41, 22, 9, 46а, Девети септември 6, 8, 14, 7, 10, 1, 3, 12, 2, 4, 16, Димитър Благоев 4, 2, 3, Иван Вазов 2, 3, 4, 6, 1, Кирил и Методи 4, 12, 10, 7, 6, 14, Никола Йонков Вапцаров 3, 9, 12, 7, 2, 1, Поп Андрей 7, 17, 6, 19, 8, 11, 21, 23, 1, Странджа 6, 3, 4, 8, Урожай 1, Хаджи Димитър 5, 6, 8, 11, 12, 7, 9, 3, 17, 19, 8, 14, 22, 27, 10, 21, 23, Хан Аспарух 2, 4, 3, 1, Христо Ботев 19а, 16, 20, 1, 12, 14, 13, 5, 3, 2, 18, 17, 6, 4, 22, 24, 19, 26, Христо Смирненски 1, 19, Шипка 9, 11, 4, 1, 7, Юрий Гагарин 2, 4, 6, 2
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Расово: 000355 , 265002 , Адалберт Антонов 8, 18, 14, 15, 12, 11, 16, 6, 26, 9, 5, 10, 13, 24, 20, 22, 7, 2, 14, Акад.Тодор Павлов 15, 14, 8, 10, 27, 25, 23, 12, 13, 17, 21, 7, 9, 6, 8, 3, 11, 2, 4, Александър Македонски 8, 16, 10, 6, 11, 1, 14, 9, 4, 3, 2, Александър Стамболийски 20, 4, 7, 10, 5, 1, 22, 3, 15, 14, 8, 6, 16, 2, 11, 7, Ахелой 21, 12, 13, 27, 17, 23, 14, 11, 19, 25, 29, 16, 6, 18, 3, 7, 9, 16, 1, 2, 9, Баба Тонка 6, 11, 1, 11, 3, 4, 9, 5, Бачо Киро 4, 2, Васил Коларов 5, 8, 22, 14, 4, 13, 17, 2, 9, 5, 1, 11, 12, 19, 6, 4а, 10, 3, 15, 18, 6, 26, 25, 21, 28, 24, 29, 27, Васил Левски 4, 3, Вела Пеева 2, 4, 16, 11, 9, 7, 10а, 5, 8, 6, 3, 1, 18, 12, 20, Възраждане 4, 3, 2, 12, 6, 1, 14, 16, Гаврил Генов 8, 4, 1, 6, Ген. Скобелев 1, 5, 4, 2, 3, Ген.Христо Михайлов 2, 1, 4, 3, Гео Милев 17, 3, 13, 9, 15, 11, 7, 1, Георги Бенковски 1, 3, 11, 6, 7, 2, 9, 10, 4, 5, Георги Димитров 91, 101, 97, 86, 100, 99, 78, 94, 96, 84, 102, 93, 87, 116, 109, 114, 85, 108, 98, 79, 106, 105, 83, 90, 80, 88, 103, 92, 81, 104, 110, 89, 107, 9, 6, 19, 16, 23, 12, 4, 31, 2, 11, 14, 26, 1, 7, 22, 30, 3, 28, 15, 18, 21, 24, 13, 5, 49, 51, 57, 68, 38, 24, 53, 47, 69, 64, 62, 39, 44, 54, 23, 43, 6, 65, 48, 72, 56, 70, 37, 29, 66, 71, 31, 74, 55, 51а, 33, 32, 60, 40, 12, 49, 50, 67, 59, 36, 63, 76, 46, 42, 35, 101, 45, 52, 75, 11, 109, 120, 77, Георги Москов 6, 6, 3, 4, 2, 5, 7, Георгица Карастоянова 6, 1а, 8, 12, 4, 2, 3, 1, 10, 2, 5, Гоце Делчев 1, 2, 4, 5, 3, Греда , Девети септември 11, 13, 1, 7, 3, 4, 2, 5, 10, 8, 17, 9, 16, 22, 24, 35, 26, 32, 31, 14, 29, 25, 20, 23, 28, 33, 30, 37, 18, 39, Димитър Благоев 23, 4, 5, 2, 14, 20, 3, 17, 25, 13, 1, 11, 9, 6, 10, 22, 8, 15, 11 А, 12, 27, 10, Димитър Вълнев 3, 1, 4, 2, Елин Пелин 5, 1, 2, 3, Замфир Хаджийски 7, 2, 4, 6, 5, 1, 8, 3, 10, 16, 9, Захари Стоянов 6, 5, 8, 4, 1, 10, и вайло 1, 4, 12, 7, 20, 13, 14, 24, 2, 16, 6, 5, 22, 9, 3, 18, и ван Вазов 10, 15, 5, 17, 6, 11, 4, 2, 21, 7, 13, 19, 10, 20, 8, 12, 23, 16, и ван Кондарев 2, 7, 1, и ван Михайлов 2, 4, 3, 6, 1, 12, 10, 9, 11, 8, 5, 13, и звън Регулацията Ст.Двор 2, 11, Мтс, Рибарско Селище, Осветление Язовир, 12, Кравеферма, Кланица, 3, Мелмица, Иларион Макариополски 2б, 2, 5, 3, 1, Йордан Йовков 4, 2, 1, 3, 5, 11, 7, 6, Йорданка Николова 1, 2, 3, Кирил и Методий 2, 5, 3, 8, 6, 1, Лилия Карастоянова 1, 4, 3, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 39, 47, 16, 20, 19, 12, 30, 27, 29, 28, 9, 14, 31, 21, 51, 26, 49, 22, 53, 35, 24, 43, 18, 41, 33, 37, 61, 25, 1, 8, 17, 2, 7, 4, 3, 6, 9, 5, 15, 37, Людмила Живкова 4, 6, 14, 12, 1, 3, 8, 2, Местност Греда Кравеферма, Митко Палаузов 9, 2, 4, 3, 7, 5, Младен Йорданов 10, 6, 28, 4, 8, 10, 16, 20, 11, 7, 14, 18, 9, 12, Неофит Рилски 3, 5, 4, 6, Никола Йонков Вапцаров 26, 18, 16, 22, 24, 20, 14, 11, 7, 9, 6, 4, 10, 3, 5, 2, Никола Парапунов 11, 7, 13, 1, 3, 9, 15, 5, Ок 184 и Ок 185 , Ок 26 и Ок 194 , Ок47а и Ок 203 , Осми Март 2, 3, 1, 6, 8, Отец Паисий 2, 1, Панайот Хитов 8, 32, 7, 11, 12, 34, 36, 17, 27, 37, 24, 18, 2, 20, 14, 35, 2б, 30, 1, 29, 19, 31, 23, 25, 15, 22, 33, 10, 3, 9, 6, 2, 7, Поп Андрей 2, 4, 3, Първи Май 7, 1, 15, 14, 12, 9, 6, 4, 10, 2, 11, 8, 3, 13, 16, 23, 27, 17, 25, 31, 33, 24, 19, 18, 22, 20, Расоха 5, 3, 2, 4, 1, Свилен Русев 5, 2, 1, 3, Стефан Караджа 2, 6, 4, 3, 16, 14, 5, 12, 10, 18, Тодор Каблешков 3, 17, 12, 8, 1, 4, 2, Хаджи Димитър 2, Хан Аспарух 20, 1, 4, 2, 9, 5, 7, 15, 11, 13, 6, 12, 16, 8, 20, Хемус 1, 4, Христо Ботев 7, 2, 9, 6, 3, 4, 11, 1, Христо Смирненски 2, 5, 1, 2, 3, 7, Цветан Йонов Бояджиев 15, 12, 7, 10, 13, 27, 3, 8, 11, 6, 34, 41, 22, 36, 27, 37, 25, 43, 28, 20, 35, 30, 18, 21, 23, 33а, 19, 31, 14, 47, 26, 39, 16, Шипка 3, 1, Юрий Гагарин 12, 3, 8, 9, 5, 7, 16, 16а, 14, 10, 1, 2, 3
На 09.06.2020 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Расово: Рибарско Селище, , Осветление Язовир
На 09.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч.; 17:45 - 18:00 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки 21
Община Вълчедръм
На 09.06.2020 г. /13:31 - 15:00 ч./ - Вълчедръм: Черни връх 13
На 09.06.2020 г. /13:31 - 15:00 ч./ - Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора 15, 12, 19, 1, 9, 29, 4, 33, 31, 16, 21, 18, 5, 8, 7, 10, 14, Двадесет и Втора 35, 27, 43, 10, 45, 12, 14, 16, 39, 49, 33, 2 Б, 25, 19, 9, 29, 6, 21, 15, 17, 2, 16, 4, 11, 8, Двадесет и Девета 4, 3, 12, 1, 2, 8, 10, Двадесет и Осма 3, 6, 4, 2, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 10, 4, 12, 2, 5, 10, Двадесет и Седма 10, 3, 15, 1, 8, 14, 12, 11, 2, 6, 4, Двадесет и Шеста 2, 1, 3, 4, Двадесета 10, 4, 6, 8, Дванадесета 8, 10, 7, 9, 18, 20, 2, 1, 13, 12, 16, 11, 4, 14, 3, Девета 2, 8, 4, Деветнадесета 1, 3, 2, Десета 8, 13, 4, 7, 2, 3, 5, 9, 1, 15, 26, Единадесета 1, 2, Осемнадесета 7, 1, 2, Осма 1, Пета 4, 15, 8, 17, 11, 19, 23, 7, 21, 14, Петнадесета 2, 1, 7, 5, Първа 62, 47, 41, 74, 80, 65, 66, 63, 53, 43, 68, 41а, 78, 57, 61, 76, 60, 58, 70, 51, 64, 26, 46, 12, 42, 5, 16, 23, 33, 30, 29, 27, 13, 31, 15, 9, 17, 24, 11, 44, 37, 56, 20, 40, 38, 50, 19, 52, 21, 6, 3, 64, 35, 48, 32, Седемнадесета 11, 1, 7, 3, 5, 6, 8, 9, Седма 1, 2, Трета 21, 12, 14, 4, 10, 6, Тридесет и Втора 2, 1, 4, Тридесет и Пета 1, Тридесет и Първа 2, 4, 5, 6, 1, 3, 7, Тридесет и Трета 18, 14, 4, 1, 2, 8, 12, 6, Тридесет и Четвърта 2, 1, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 14, 10, 8, 17, 7, 9, 13, 12, 18, 15, 11, 16, 3, Тринадесета 2, 3, 4, Четиринадесета 12, 7, 9, 3, 5, 4, Шеста 2, 4, 3, 5, Шестнадесета 4, 6, 16, 7, 14, 3, 5
На 09.06.2020 г. /13:31 - 15:00 ч./ - Якимово: 23-септември 2, 4, 5, 8, 10, 6, 9, 3, 1, Александър Бойчев 4, Александър Стамболийски 33, 14, 45, 5, 13, 12, 8, 11, 6, 9, 4, 17, 1, 10, 7, 15, 46, 51, 40, 42, 47, 45, 49, 48, 40, 24, 27, 31, 41, 28, 29, 32, 21, 25, 34, 39, 36, 45, 6, Алекси Беремлиев 17, 31, 16, 30, 21, 10, 22, 39, 20, 18, 19, 11, 25, 15, 23, 10, 8, 5, 4, 3, 7, 1, 12, Андрей Жданов 5, 3, 4, 1, Антон и ванов 4, 1, Аспарух 19, 1, Бачо Киро 1, 2, Борис Димитров Цимов 1, Бузлуджа 5, 7, 6, 4, 2, 3, Васил Коларов 7, 4, 6, 24, 22, 18, 33, 17, 27, 26, 23, 19, 2, 8, 13, 11, 14, 9, 20, 46, 10, 1, 5, 15, Васил Левски 18, 20, 1, 8, 10, 7, 17, 9, 21, 14, 10а, 19, 3, 2, 23, Васил Петлешков 1, Вела Пеева 1, 3, Веслец 5 Къща, Витошка 3, 8, 1, 2, Владимир Генков 7, 1, 13, 2, 9, Войн Петров 2, 6, 3, 20, 11, 9, 1, 19, 10, 5, 7, 1, 5, 19, 19, 23, 25, 18, 17, Възраждане 4, 10, 9, 5, 7, 2, Върбан Лилов 7, 4, 11, 6, 3, 2, 9, 13, 5, 8, Георги Бенковски 30, 13, 60, 35, 25, 19, 7, 31, 29, 50, 3, 24, 48, 44, 32, 20, 10, 14, 4, 16, 3, 24, 13, 18, 12, 11, 7, 8, 66, 43, 41, 64, 45, 74, 76, 60, Георги Гърголов Данчев 4, 3, 6, 5, 8, Георги Дамянов 15, 5, 7, 13, 4, 4, Георги Димитров 208, 10, 11, 25, 21, 33, 20, 23, 4, 18, 16, 27, 9, 26, 7, 1, 27, 22, 24, 17, 56, 10, 36, 50, 69, 21, 13, 90, 100, 84, 88, 94, 76, 13, 35, 70, 46, 53, 38, 48, 51, 42, 104, 65, 31, 92, 69, 98, 80, 36, 57, 92а, 102, 64, 66, 75, 67, 25, 39, 41, 56, 54, 90, 50, 60, 10, 63, 78, 59, 94, 62, 29 Къща, 82, 47, 49, 27, 74, 1, 95, 99, 154, 93, 97, 48, 74, 69, 114, 106, 116, 161, 22, 108, 91, 87, 110, 81, 132, 144, 94, 136, 11, 128, 134, 112, 126, 104, 124, 130, 20, 83, 142, 85, 150, 164, 156, 129, 119, 103, 176, 133, 162, 158, 21, 104, 109, 107, 125, 127, 105, 12, 170, 166, 117, 160, 141, 204, 189, 198, 182, 153, 184, 187, 195, 167, 161, 228, 141, 163, 213, 139, 222, 191, 179, 188, 151, 3, 156, 13, 190, 157, 180, 193, 186, 171, 124, 206, 178, 134, 202, 155, 159, 208, 226, 147, 181, 145, 197, 212, 143, 185, 205, 192, 152, 200, 169, 5, 10, 1, 234, 140, 139, Георги Кирков 46, 2, 8, 35, 19, 26, 27, 22, 40, 34, 10, 36, 15, 12, 42, 46, 3, 4, 24, 28, 8, 21, 29, 20, 31, 25, 14, 37, 13, 33, 48, 7, 6, 12, 53, 58, 52, 50, 47, 60, 54, 56, 51, Георги Комитски 4, 1, 2, 2, 4, Георги Маринков-Качо 9, 6, 7, 1, 8, 2, 5, 15, Георги Сава Раковски 2, 33, 8, 6, 5, 1, Гоце Делчев 3, 10, Градище 3, 14, 9, 13, 15, 6, 19, 8, 11, 12, 2, 5, 7, 17, 1, 10, Д-р Петър Берон 2, 6, 4, Девети септември 3, 1, Димитър Благоев 68, 27, 23, 59, 58, 14, 56, 1, 29, 10, 62, 51, 54, 60, 52, 66, 50, 42, 10, 28, 34, 27, 18, 19, 2, 25, 11, 13, 41, 21, 45, 35, 64, 31, 39, 53, 4, 51, 12, 57, 47, 37, 7, 15, 75, 49, 14, 33, Димитър Георгиев Терзийск 5, 8, 2, 9, 7, 6, 10, 3, 1, 12, Драгоевска 72, 20, 49, 58, 62, 39, 51, 43, 64, 53, 61, 42, 55, 54, 41, 70, 67, 46, 59, 68, 60, 47, 74, 57, 13, 48, 40, 33, 52, 23, 24, 27, 29, 50, 14, 19, 42, 31, 28, 32, 36, 25, 37, 5, 26, 21, Дунав 2, 7, 12, 8, 10, 5, 3, 1, 6, 2, 4, Европа 4, Единство 7, 4, 5, 7, 1, 6, 9, 8, Елин Пелин 18, 6, 4, Ивайло 4, 2, 5, 1, Иван Вазов 6, 4, 10, 12, 5, 4, 7, 6, 13, 8, 11, 9, Иван Лешев 3, 9, 81, 1, 4, 5, 6, 12, 18, 7, 13, 15, 19, 17, 14, и ван Панов 2, 4, 3, извън регулацията Стоп. двор, Навес, База Екобрикет, Искра 6, 2, 8, 4, Искър 12, 14, 16, 2, 8, 6, 10, 4, 18, Йордан Йовков 17, 1, 21, 23, 11, 25, 15, 3, Йордан Чушков 12, 11, 10, 9, 8, 4, 1, Калоян 9, 1, 5, 7, 11, 8, 9, 3, 11, Качо Комитски 3, 5, 10, 4, 12, 6, 3, 8, 7, 9, 2, Кирил и Методи 23, 30, 97, 10, 31, 27, 37, 39, 16, 19а, 21, 7, 19, 14, 1, 11, 3, 5, 10, 6, 2, 13, Комсомолска 22, 2, 20, 8, 4, 3, 17, 18, 6, 12, 10, 14, 17, Кръсто Белчев 5, 1, 2, 12, 3, 14, 7, Кръсто Божинов 4, 5, 8, 1, 3, 4, 7, Кръсто Щърков 3, 2, Кубрат 1, 4, 2, Ленин 5, 1, 3, 7, 12, 4, 2, 6, 15, 16, 22, 18, 26, 24, 19, 25, 9, 14, 17, 13, 23, Любен Каравелов 39, 47, 48, 58, 64, 70, 43, 41, 56, 66, 50, 37, 49, 46, 14, 3, 20, 23, 19, 44, 32, 34, 25, 7, 8, 17, 12, 28, 10, 5, 22, 30, 4, 36, 6, 24, 27, 38, 13, 35, 33, 29, 1, 11, Македонска 7, 5, 17, Малчика 9, 12, 7, 3, 5, 1, 4, 2, 8, Местност Стопански Двор Пс, Мечи Дол 9, 12, 5, 13, 4, 2, 3, 10, 1, Милаки Бояджийски 10, 3, 4, 2, 7, 11, 1, Милан Йонов 20, 35, 33, 11, 21, 30, 18, 15, 16, 10, 14, 19, 17, 25, 13, 4, 6, 5, 8, 2, 1, Мирон Дановски 7, 11, 15, 21, 13, 1, 2, 3, 19, 5, Митко Палаузов 4, 3, 2, 1, 5, 7, 9, 6, 15, 5, 12, 8, 21, 13, 11, 19, Неофит Бозвели 2, 6, 7, 3, Огоста 9, 25, 4, 11, 13, 15, Осми Конгрес 10, 5, 20, 25, 2, 7, 9, 11, 15, Отец Паисий 23, 27, 31, 25, 29, 19, 7, 3 Къща, Панайот Волов 3, 2, 4, Панайот Хитов 4, 6, 5, 8, 3, Партизанска 10, 16, 30, 1, 38, 25, 44, 42, 3, 28, 37, 9, 32, 2, 16, 14, 10, 6, 12, 4, Пейо Крачолов Яворов 7, 10, 5, 3, 2, 4, Пенко Щърков 5, 14, 8, 7, 2, 6, 3, 4, 10, Пенчо Славейков 1, Петър Димитров 22, 7, 31, 6, 3, 10, 18, 26, 1, 27, 16, 2, 8, 23, 20, 24, 17, 22, 15, 14, 12, 11, 18, 25, Пиротска 6, 1, 7, 5, 8, Първо Трифонов 1, 1

 


Община Вършец
На 08.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Вършец: Александър Занов 7, 3, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 12, Бреза(Безименна) 36, 6, 24, 34, 49, 43, 4, 20, 57, 2, 53, 41, 51, 47, 45, 16, Георги Алексиев Антонов 4, 6, 3, Детелина(Гр.Виденов) 1, Добри Чинтулов(А.Антонов) 2, Заножене 260, Зелени Дел 4, Козница 1, 10, 4, 6, 3, 8, 5, 11, 2, Липа(Асен Дионисиев) 66, 64, 55, 60, 54, 50, 52, 63, 53, 53а, 62, 59, 65, Местност Оменячки Дол 10, 4, 1, Младост(М.Христов) 16, 10, 5, 12, 2, 6, 9, 7, 1, 4, 8, Найден Геров 5, 4, Република(Г.Димитров) 167, 246, 181, 256, 252, 169, 248, 260, 171, 163, 254, 258, 161, 179, 175, 250, Роза(Стоян и ванов) 11, 13, Тинтява(Безименна 2) 2, 4, Явор(Дионисий и лиев) 63, 56
На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Вършец: 420.127.28, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 39, Местност Милкина Ливада Сгр, Никола Й.Вапцаров 11, 14, 12, 13, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, Трети Март(Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Цар Калоян(Г.Яничков) 15, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14
На 11.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Вършец: Алеко Константинов 6, 2, 1, 5, 3, 4, Александър Стамболийски 52, 5, 1, 35, 28, 42, 22, 6, 50, 12, 48, 33, 18, 21, 62, 11, 31, 38, 40, 14, 34, 8, 26, 29, 30, 10, 39, 32, 36, 3, 19, 15, 25, 9, 13, 56, 44, 23, 60, 46, 17, 54, 7, 24, 16, 4, 20, и ван Вазов 34, 41, 28, 33, 35, 32, 39, 24, 26, 37, 31, 29, 30, Цар и ван Асен II-ри(И.Бог 16, 22, 24, 17
Община Лом
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Станево: Двадесет и Девет 2, Петнадесет 27 УО, Тридесет и Девет 2, 6, 4, Тридесет и Едно 8, 34, 55, 30, 51, 59, 41, 27, 49, 35, 57, 32, 37, Тридесет и Осем 13, 17, 7, 2, 5, 4, 46, 15, 10, 11, 8, 6, 21, 1, 3, Тридесет и Седем 3, 1, Тридесет и Три 3, 4, Тридесет и Шест 32, 17, 4, 6, 42, 40, 36, 38, 28, 24, 30, 2, 34, Четиридесет 5, 1, 4, Четиридесет и Пет 3, 5, 4, 2, Четиридесет и Три 7, 11, 4, 13, 17, 24, 2, 22, 15, Уо, 8, 12, 10, 5, 14, Четиридесет и Шест 4, 6
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Лом: Алеко Константинов 21, 23, 2, 7, 1, 16, 26, 14, 8, 12, 2 А, 19, 3, 25, 11, 17, 6, 4, 9, 15, 20, 13, 24, 10, 5, 18, 22, Братя Миладинови 7, 32, 8, 10, 16, 30, 18, 12, 14, 2, 26, 24, 22, 5, 1, 6, 9, 20, 28, Гоце Делчев 13, 15, 20, 12, 9, 4, 8, 16, 22, 6, 17, 1, 5, 14, 18, 11, 10, 2, 3, и скър 15, 20, 14, 21, 17, 13, 42, 6, 3, 22, 39, 31, 29, 18, 8, 23, 25, 7, 36, 28, 12, 19, 24, 35, 38, 37, 10, 34, 32, 16, 30, 27, 11, 4, 9, 44, 40, 33, 1, Люляк(Петър Калчев) 12, 4, 6, 10, Марица 3, 14, 10, 11, 12, 4, 2, 13, 16, 19, 21, 5, 15, 9, 18, 1, 8, 7, 17, 6, Митко Палаузов 7, Пелистър 7, 10, 6, 8, 9, 4, 1, 5, 2, 3, ПИрот 31, 37, 35, Стара Планина 28, 29, 11, 15, 30, 32, 24, 12, 31, 20, 14, 21, 23, 13, 18, 25, 33, 9, 16, 17, 19, 26, Тимок 10, 7, 3, 9, 4, 1, 8, 6, 2, 5, Тунджа 24, 26, 16, Цар Петър(М.Стефанов) 26, 35, 52, 39, 48, 41, 37, 31, 46, 44, 43, 42, 36, 32, 38, 40, 8, 50, 30, 34, 33, 29, 28, Шести септември 12, 16, 10, 20, 14, 8, 18, 6, 2
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски 96, 1 ъгъла на ул. Ал. Стамболийски, 148, 146, 126, 63, 154, 164, 77, 57, 114, 104, 128, 124, 61, 116, 118, 53, 100, 132, 55, 110, 71, 112, 51, 134, 67, 140, 45, 102, 47, 75, 59, 156, 69, 158, 138, 98, 120, 108, 122, 150, 43, 73, 152, 162, 106, 65, 130, 144, Велес(Илия Генов) 3, 14, 16, 2, 12, 20, 6, 8, 4, 10, 18, 1, 22, Генерал Нечаев 4, 6, Гургулят 22, 20, 14, 7, 9, 24, 13, 28, 15, 18, 26, 10, 1, 2, 3, 4, 8, 12, 11, 6, 17, 16, Д-Р Басанович 7, 9, 6, 8, 11, 3, 2, 5, Д-Р Петър Берон 7, 10, 38, 27, 51, 44, 2, 41, 34, 37, 35, 8, 19, 57, 3, 17, 9, 55, 61, 11, 33, 18, 46, 24, 40, 20, 63, 13, 45, 23, 47, 15, 43, 28, 21, 59, 12, 53, 32, 22, 30, 5, 4, 16, 14, 49, 31, 1, 26, 39, Менкова(Поп Андрей) 70, 79, 63, 64, 53, 87, 62, 56, 47, 76, 80, 82, 81, 71, 55, 49, 48, 66, 67, 30, 83, 60, 75, 42, 38, 68, 52, 59, 51, 40, 32, 57, 58, 45, 85, 69, 36, 61, 54, 77, 44, 73, 78, 46, 74, 50, 72, Радецки 30, 24, 19, 23, 26, 16, 13, 20, 21, 32, 18, 22, 25, 28, 11, 15, Славянска(Г.Димитров) 3, Софрон Михайлов 7, 6, 15, 13, 8, 11, 21, 2, 9, 17, 10, 5, 23, 4, 19, 3, 12, Щип(Горан Георгиев) 5, 14, 10, 18, 3, 16, 12, 17, 9, 11, 1, 13, 21, 20, 4, 19, 8, 7, 15, 22, 2
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Лом: Акациева 1, 4, Александър Ликов 4, 3, 8, 6, 2, 10, 1, Възраждане(2-ма Партизани 10, 29, 30, 28, 6, 31а, 24, 16, 21, 34, 2, 12, 4, 25, 32, 15, 7, 14, 8, 26, 1, 23, 3, 35, 38, 19, 11, 17, 40, 20, 5, 9, 18, 27, 16, 33, 20 Къща, 36, 31, 13, Въстаническа 2, 5, 1, 3, 4, Клокотница(Ср.Гора-Мл.) 10, 1, 6, 3, 2, 5, 13, 4, 7, Ковачишка 29, 22, 69, 26, 34, 37, 32, 59, 25, 21, 55, 41, 61, 50, 65, 51, 24, 45, 43, 47, 36, 52, 63, 31, 53, 57, 48, 44, 27, 38, 39, 33, 46, 49, 40, 54, 29, Лозарска 12, 5, 9, 15, 10, 1, 8, 14, 18, 13, 11, 7, 6, 4, 3, Мусала 13, 35, 9, 23, 31, 11, 3, 33, 17, 21, 15, 5, 6, 8, 1, 29, 4, 2, 25, 7, Пчела 3, 1, 8, 2, 6, 10, 4, Спартак 1, 2, 8, 5, 4, 3, Ястреб 2, 1, 9, 7, 5, 3, 4, 11
Община Монтана
За Периода 08-12.06.2020 г. /09:01 - 16:06 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски 31, 38, 36, 25, 44, 40, 33, 42, 33 Хемус, Опълченска 5, Отец Паисий 21, 38, 28, 17, 44, 13, 34, 15, 26, 40, 42, 29, 36, 46, 25, 24, 5, 32, 19, 27, 30, 23, 7, Охрид 4, 3, 2, 1, Св.Св.Кирил и Методий 38, 40, 37, 36, 41, 39, 34, Хаджи Димитър 33, 49, 37, 47, 25, 27, 41, 29, 35, 23, 45, 31, 51, 39, 43, Христо Ботев 35, 49, 43, 37, 47, 33, 39
За Периода 08-12.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Монтана: 22-ри септември 21, 36, 40, 27, 25, 38, 44, 32, 34, 30, 31, 23, 19, 42, 22-ри септември 4, 3, 15, 24, 26, 11, 5, 22, 10, 6, 16, 2, 7, 12, 20, 18, 13, 9, Александър Стамболийски 9, 7, 11, Баба Тонка 50, 42, 40, 27, 52, 29, 48, 36, 46, 54, 38, 44б, 23, Васил Левски 40, 45, 43, 46, 48, 42, 50, Георги С.Раковски 4, 2, Димитър Ерийски(Ст.Алов) 1, 4, 12, 19, 6, 15, 13, 10, 16, 18, 11, 9, 2 Бензиностанция, 14, 39, 8, Добри Войников 15, 5, 14, 9, 1, 6, 7, 4, 16, 3, 8, Добри Чинтулов 5, Драган Цанков(Московска) 6, 10, 12, 16, 14, 8, Жеравица 4, 3, Захари Янчев 1, 19, 11, 6, 3, 7, 13, 5, 15, 9, 17, и вайло 3, 4, 1, 2, и звора(Б.Бистрица) 5, 7, 1, 3, и звън Регулацията , Калиманица 17, 19, 5, 15, 3, 13, 9, 11, 7, Княз Александър Батенберг 15, 13, 23, 25, 8, 19, 4, 17, 6, 2, Княз Александър Батенберг 2, Константин Фотинов 2, Кошарhик В УПИ Iv, Кв.10, Нов Живот 6, Одрин(Миладин Кунчев) 8, 17, 9, 30, 28, 29, 24, 31, 13, 23, 7, 27, 22, 26, 36, 34, 32, 5, 15, 6, 3, 20, 25, 18, 21, 16, 4, 1, 11, 14, П.А.Славков(Г.Николов) 9, 14, 30, 5, 26, 18, 1, 15, 13, 11, 12, 20, 24, Парта 51, 53, 49, Петър Богдан 6, 2, 4, 1, Петър Делян 5, 3, 1, 2, 4, 7, Петър Парчевич 14, Св.Св.Кирил и Методий 11, 5, 13, 10, 7, 4, 6, 9, 2, Свети Климент Охридски(Г. 33, 23, Свети Климент Охридски(Г. 5, 13, Стефан Савов(М.Пенов) 13, 10, 8, 14, 11, 12, 9, Трети Март(Г.Димитров) 52, 58, 48, 50, 56, 64, 66, 60, 68, 54, Трети Март(Г.Димитров) 61, 61а, 63, Хан Омуртаг 4, 12, 9, 7, 6, 8, 5, 3, 11, 2, 1, 10, Хан Пресиян 2, Цар Борис III-ти(З.Попов) 22, Черноризец Храбър 5, 7, 3, 1, 4, Юлиус и расек(Житомирска) 2, 3, 5, 1, Юлиус и расек(Житомирска) 15, 17, 13, Юлиус и расек(Житомирска) 7, 11, Юрий Венелин 2, 1, Общината
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Жеравица 3, Драматичен Театър, и звора(Б.Бистрица) 13, 17, 9, 15, 11, Славейков Ресторант Монтанезиум, Цар Самуил(Комсомолска) 6, 2
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Бачо Киро 2, Генерал Столетов(А.Греков 1, Димитър Талев(Ц.Тодоров) 36, 38, извора(Б.Бистрица) 79, 93, 97, 73, 75, 101, ПС, 87, 77, 95, 30, 6, 81, 10, 1, 103, 71, Клокотница(Г.Михайлов) 8, Опълченска 23, 10, 26, 3, 24, 7, 4, 30, 22, 15, 1, 8, 14, 2, 5, 6, 16, 17, 11, 9, 28, 21, 18, 20, 19, 13, 12, Парта , Трети март(Г.Димитров) 14, 22, 16, 1, 36, 2, 20, 5, 26, 5 Бор 1, 4, 24, 28, 5 Бор 2, 42, 12, 8, 19, 1 Байкал, 10, 13, 3, 30, 18, Хаджи Димитър 44, Хан Аспарух 60, 41, 53, 58, 49, 64, 43, 54, 47, 51, 62, 45, Хан Крум 5, 1, 2, 11, 9, 4, 7, 3, 10, 8, Христо Ботев 1, Цар Борис III-ти(З.Попов) 74, Черковна(Иван Бобанов) 56, 29, 46, 52, 58, 44, 42, 50, 27, 54, 35, Шипка 8, 3, 7, 12, 5, 6, 2, 1
На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Генерал Столетов(А.Греков 7, 3, 8, 6, 2, 4, 9, 13, 11, Димитър Талев(Ц.Тодоров) 18, 13, 1, 11, 14, 20, 15, 9, 30, 28, 21, 12, 17, 32, 16, 24, 7, 23, 19, 3, 26, 22, и звора(Б.Бистрица) 85, Клокотница(Г.Михайлов) 2, 1, 5, 4, Черковна(Иван Бобанов) 33
На 10.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Монтана: Парта 12
Община Якимово
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Бдин 3, 1, 2, 5, Бул. Владимир Илич Ленин 38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25, Васил Левски 4, 1, 2, Вела Пеева 2, Витоша 3, 9, 8, 6, 12, 10, 5, Вихрен 14, 2, 10, 16, 4, 12, Георги Димитров 14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7, Георги Кирков 8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2, Замфир Попов 4, Здравец 13, 11, 9, 3, 5, 2, Йорданка Петкова 19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31, Кирил и Методи 2, 4, 1, Лиляна Димитрова 1, Малина 1, 2, Найден Миков 1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2, Опълченска 9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6, Пионерска 1, Пирин 2, 1, Рила 2, 1, Славянска 6, 2а, 4, Сливница 6, Стара Планина 10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11, Хаджи Димитър 8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7, Христо Ботев 27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29, Юрий Гагарин 1, Янтра 1
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки 21
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Ангел Кънчев 5, 9, 36, 14, 16, 10, 11, 22, 30, 26, 28, 7, 12, 20, 3, 24, Антон и ванов 4, 10, 8, 6, 2, Бор 1, Бул. Владимир и лич Ленин 66, 92, 94, 86, 74, 76, 68, 57, 39, 18, 59, 55, 69, 84, 37, 58, 56, 72, 63, 82, 64, 35, 45, 88, 78, 80, 60, 41, 67, 49, 53, 62, Владимир Заимов 1, 3, 2, 4, 7, Георги Димитров 2, Георги Сава Раковски 6, 4, 2, 3, 1, Иван Вазов 8, 4, 5, 3, 2, 1, 7, Извън Регулацията 1, Йорданка Петкова 18, 12, 8, 10, 13, 1, 5, 2, 14, 6, 9, 11, 2а, 7, 16, 4, Климент Охридски 5, 3, Ком 1, Марин Дринов 1, Неофит Бозвели 2, Осогово 2, Отец Паисий 2, 1, 6, 10, 8, Панайот Волов 6, 1, 4, 8, 2, Панайот Хитов 10, 1, 8, 4, 6, Пирот 5, 2, 9, Поп Андрей 7, 4, Радецки 6, 2, 10, 4, 8, Синчец 2а, 1, Сливница 1, 4, 2, Тодор Каблешков 7, 3, 9, 2, 2а, 4, 5, Тополите 5, 1, Филип Тотю 6, Цар Самуил 2, Чавдар 6, Шейново 2, 6, 3, 1, 14, 8, 5, 4, Шишман 2, 3, Янтра 2, 4
На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Долно Церовене: Александър Стамболийски 8, 10, 12, 4, 6, 2, 18, 14, 16, Бул. Владимир Илич Ленин 22, 6, 32, 28, 13, 8, 4, 24, 1, 10, 5, 11, 3, 2, 20, 16б, 30, Витоша 1, 2, Детелина 11, 7, 5, 6, 4, 3, 1, 9, Еделвайс 6, 3, 1, Ела 2, 4, Здравец 17, 25, 23, 23а, 4, 19, 21, Лиляна Димитрова 8, 4, 2, 9, 6, 3, Пионерска 7, 1, 2, 3, 5, Синчец 3, 11, 2а, 4, 8, 17, 2б, 9, 1, 7, 5, 13, Стара Планина 12, 16, 15, 17, 14, Теменуга 17, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 13, 8, Тинтява 2а, 4, 3, 1, 2, 5, Тракия 1, 2, 4, Христо Ботев 6, 2, Цибрица 1, 3, Чавдар 8, 2, 1, 4, 3, Шипка 9, 19, 5, 12, 10, 8, 13, 11, 4, 1, 15, 17, 3а, 6, 14

Община Перник
Община Брезник
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: Мах.Пали Лула Къща
Община Перник
На 09.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 12.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. По искане на "ЕСО" ЕАД/ - Батановци: 3-ти март, Бела Вода 395, .395, 392, 398, Бл. ДЦЗ Васил Коларов 13, 16, 12, 10, 11, Граово 3, Мах.Трънска и Кащерова 10, 2, 7, 24, 6, 30, 4, 1, 22, 19, 9, 20, 11, 23, Къща, 3, 5, 39, 60, 28, 29, 31, 33, 37, 43, Магазин, 45, 46, Св.Св.Кирил и Методий 15, Свети Спас 8, 7а, 19а, 14, 15, 16, 18, 13, 21, 12, 26, 10, Стар Завод, 15, 13, 11, 12
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Даскалово: Втора
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Драгичево: Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, .30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Автокъща, 1, Гл.Път Е79, 1, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, .9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рударска Павилион, Магист. Е-79 Автоборса Вики, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, 1, Магистрала, ТИР-Паркинг, Е-79
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост.Темелков/ 156
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, .75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква , Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път , Лиляна Димитрова 51а, 55, Мах.Горна Църква 15, 11, Мах.Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква , Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, Къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Рударци: 1452 , 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв.82 , XCVI-2228, Кв.21 , XVIII-1965, 1967 Кв.127 , Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло срещу №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 Къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген.Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, Тп Минерал Ст.29 Кл.Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 Къща, Дулова , Дунав , Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо , Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, и згрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, и скър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, Тп Кало Ст.26 Кл.А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, Тп Ехо Ст.22 Кл.Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М.Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, .1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 Къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова , Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн.Кало , Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 , 24, 21, 9, 13 Къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 , Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, .8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 Къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено , Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С.Рударци УПИ-Vі-11007, 11008 Кв.71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. и ван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома , Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, и ван Вазов , и глика 7, 13, 9, 2, 1, и звор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, и скър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, Мах.Бугьовец , Мах.Каназирова 2, 3, 1, Мах.Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Мах.Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, Къща, 12а, Мах.Шестакова 2, Мах.Язовира , Местн.Буката/И.Р./ , Местн.Шарков Дол /И.Р./ 3, 7, Къща, 11, Местн.Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ Ii-456 Кв.39 , Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп.Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, На Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, Къща, Автосервиз
На 08.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч./ На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа 2
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Гоце Делчев: Ючдорушко Дере
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Мещица: Андрей Жданов 7, 6, 4, 8, 7, 1, Васил Коларов .25, 9, 13, 56, 17, 46, 11, 19, 10, 36, 15, 24, Васил Левски , Генерал Гурко 6, 16, Генерал Скобелев 2, 4, 3, Генерал Толбухин 10, Генерал Тотлебен 7, 9, 11, Гео Милев , Георги Димитров 30, 33, 14, 49, 52, 31, 48, 65б, 22, 18, 40, 53, 36, 63в, 43, 61, 54, 44, 47, 12, 140, 25, 63, 35, 65а, 16, 42, Даме Груев 1, 3, 4, Детелина Минчева 2, Димитър Благоев 20, 6, 19, 18, 16, Димитър Каляшки 6, 3, 8, 3а, 1, 2, 4, Иван Вазов 11, Йордан Йовков 4, 2, 6, 1, Йорданка Николова 1, Комсомолска 2, 5, 9, 11, 20, 1, 3, Ленко 20, 8, 4 Къща, 2, Райна Княгиня 2, 3, 1, 5, 10, Рахила Ангелова 1
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Перник: Арчар 2, 1, 7а, 4, 6, 7б, Бистрица 1, 3, Будиславец 35, 47, 37, 30, 32, 45, 43, 33, Бързия 12, 14, 4, 6, 8, Вит 6, 3, 12, 3а, 1, Въча 3, 5, 4, 2, Захари Зограф 22, 18, 20, 35, 41, 37, 33а, 26, 31, 45, 41а, 16, 43, 16а, 29, 39, 35, 24, Калкас 12, Кладенец 6, 8, 11, 2, 5, 3, 7, Колуница 48, 21, 13, 46, 26, 15, 19, 17, 42, 11, 23, 42, 44, 30, 40, 25, 34, 32, Луда Яна 26, 26, 8, 5, 18, 20, 24, 6, 16, 10, 22, 4, Мир 2, 3, 5, 4, Осъм 2, 1, 4, Ропотамо 10, 12, 13, 3, 11, 9, 6, 8, 7, 1, 2, 14, Тополница 2, 6, 1, 4, 11, 7, 9, 5, 3, 8, 13
На 08.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. По и скане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: 1-ва 12, 10, 6, 8, 4, 2а, 17, 15, 26, 28, 19, 1, 13, 2а, 7, 24, 2, 64, 11, 16, 9, 3, 14, 18, 5, 18, 1, 10-та 2а, 10, 3, 7, 5, 8а, 1а, 8, 1а, 1, 2б, 11-та 64, 19, 28, 29а, 29, 62, 22, 58, 6а, 40, 37, 3, 24, 12, 5, 16, 41, 28а, 4, 25, 43, 17а, 23, 36, 10, 35, 1, 11, 49, 54, 39, 6, 50, 38, 17, 26, 1а, 42, 56, 21, 8, 7, 31, 14, 9, 2, 46, 15, 20, 52, 32, 44, 34, 45, 60, 27, 30, 12-та 32, 21, 19, 13, 17, 30, 28, 26, 19а, 11, 9, 12, 10, 15, 14, 5, 20, 7, 1, 18, 3, 16, 24, 8а, 6, 2, 13-та 27, 6, 1, 19, 12а, 11, 3, 9, 18, 15, 13, 4, 10а, 8, 5, 14а, 14, 17, 12, 2а, 11а, 25, 2, 23, 7, 14-та 31, 46, 30, 50, 54, 23, 40, 33, 28, 22, 18, 34, 32, 21а, 29, 15, 26, 48, 4, 27, 19, 17, 21, 16, 56, 13, 22а, 42, 38а, 36, 38, 24, 20, 15-та 10, 8, 2, 17, 8а, 16, 13, 7, 12, 15, 21, 1, 14, 8б, 9, 2а, 22, 11, 24, 4, 20, 6, 5, 16-та 1б, 19, 21, 2-ра 48б, 2, 46а, 18, 44, 20, 4, 12, 28, 16, 8, 2, 54, 52, 34, 2, 48, 50, 22, 24, 14, 10, 26, 32, 48, 48а, 1, 6, 42, 3-та 25, 40, 29, 9, 18, 8, 44, 14, 36, 23, 16, 19, 48, 30, 24, 27, 11, 13, 28, 46, 32, 10, 22, 38, 26, 42, 4-та 13, 21, 32, 23, 36, 34, 17, 19, 12, 7а, 14, 9, 24, 22, 7, 2, 1, 8, 3, 4, 5, 26, 6, 30, 20, 10, 5-та 20, 7-ма 14, 8-ма 11а, 39, 17, 37, 23, 12, 15, 19, 43, 27, 21а, 24, 14, 41, 8, 28, 33, 10, 21, 22, 20, 29, 18, 31, 19а, 25, 6, 35, 13, 11, 16, 9-та 8, 4, 2, 3, 2а, Ахтопол 31, 52, 50, 56, 54, 33, Балчик 26, 13, 24а, Бели Брег 11, 3, 9, 3, 5, 3а, 6, 7, 81, 10, 8, 3, Берковица 11, 15, 5, 3, 9, 13, 5, Битоля 18, 17, 12, Болград 2а, 2, 4, 4а, 1, 15, 7, 11, 8, 5, 10, 13, 6, 9, Брайла 1, Брацигово 71, 73, 74, 40, 65, 56а, 52, 51, 63, 54, 59, 60, 49, 64а, 46, 41, 66, 41, 50, 45, 43, 47, 53, 69, 72, 56, 39, 48, Брезник 103, 118, 107, 96, 124, 102, 104, 120, 130, 110, 116, 100, 94, 98, 92, 122, Варна 68, 72, 79, 34, 41, 48, 73, 55, 51, 65, 53а, 45, 77, 46, 64, 70, 51а, 54, 38а, 69, 61, 66, 57, 44, 75, 67, 47, 38, 53, 40, 62, 60, 59, 49, 42, 71, 63, 37, 35, 39, 58, 43, 50, 56, 52, Враца 89, 102, Граово До Бензиностанцията, 44, 36, 31, 36, 38, 32, 33, 40, 44а, 35, 42, 34, Дубровник 1, Есперанто 7, 1, 5, 9, 1, 2, 3, Етрополе 8, 10а, 9, 2, 5, 11, 7, 6, 4, 10, и лия Бешков 18а, 18, 16, Кв. Рудничар , Клепало 183, 181, 182, 166, Кърджали 88, 108, 80, 102, 100, 110, 104, 28, 60, 72, 74, 44, 73а, 67а, 53, 68, 13, 54, 24, 31, 25, 64, 46, 55, 33, 47, 55а, 66, 61, 37, 51, 63, 57, 62, 26, 23, 43, 32, 59, 29, 45, 65, 69, 42, 40, 64, 21, 30, 22, 67, 35, 49, 39, 75, 38, 58, 50, 36, 43, 48, 76, 34, 15, 51, 70, 19, 79, 73, 77, 17, 27, 41, Мелник 3, 1, 9, 7, 7, 11, 5, 2, 15, 13а, 13, Одрин 79, 75а, 81, 73, 83, 79, 65, 69, 69, 65, 75, 79б, 77, 89, 85, 79а, 67, 11, 43, 8, 13, 18, 37, 14, 39, 29, 93, 21, 43, 59, 57, 31, 14, 51, 63, 55, 29а, 2, 61, 3, 39, 49, 33, 17, 25, 4, 12, 9, 37, 41, 1, 19, 47, 6, 23, 35, Охрид 30, 32, 30, 32, 31, 35, 33, 28, 6, 12, 27, 29, 8, Павликени 4а, 16, 6, 8а, 7, 14, 4, 8, 2, 5, 10, 12, Пирот 19, 2, 17, 10, 12, 9, 13, 16, 21, 18, 27, 20, 22, 3, 6, 1, 23, 7, 11, 13, 8, Преспа 4, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 5, 7а, 4, 8, 6, 14, 12, 13, 10, 15, 10, 19, 17, Прилеп 9, 7, 4, 3, 2, 1, 6, 14, 12, 18, 16, 5, 20, Проучване Рудник „Св.Анна“, 10, 13, 12, 13, 17, 12, 16, 3, Вл.Тричков до Супера, Магазин, 1, 5, Автомивка, 7, 9, 11, 19, срещу бл.7, 18, 15, 9, До Супера, Рудничар 7, Магазин, 40, Павилион, Русе 38, 51, 50, 47, 34, 41, 31, 42, 39, 29, 56, 40, 33, 54, 36, 60, 37, 45, 48, 35, 32, 43, 52, 44, 32, 64, 62, 58, 46, 27, 30, 25, 28, 23, Самара 2, 8, 11, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 7, 10, 17, 15, 21, 14, 12, 19, 13, 19а, 23, 18, Св.Св.Кирил и Методий 29, Свищов 11, 3, 15, 1, 13, 9, 7, 17, 11а, Севлиево 21, 22а, 26, 23, 31, 29а, 22, 29, 16, 20, 25, 27а, 24а, 19а, 23а, 18, 24, 27, 19, 8, 3, 6, 13, 2а, 7, 5, 2, 9, 11, 7а, 1, Стара Чешма 13, 15а, 18а, 22, 40, Фургон, 29а, 19, 10, 30, 16, 23, 17а, 24, 18, 27а, 17, 29, 14, 25, 37, 16а, 32, 26, 20, 28, 12, 27, Твърди Ливади 39, 43, 46, 42, 48, Троян 11, 8, 10, 4, 6, 5, 12, 7, 1, 9, Трън 2, 6, Угърчин 9, 11, 2, 7, 8, 1, 13, 6, 4, 12, 10, 3, УПИ V Кв.7 Кв.Рудничар , Цанко Церковски 22, Шумен 42, 21, 30, 17а, 26, 29, 17, 23, 38, 40, 32, 34, 36, 27, 27, 19, 28, 17а, До Спортна Зала
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а и 67б , 926 , II, Кв.23 , IV-744, Кв.49 , V-648 5, XI-790, Кв.55 , XII-375 , XIII-755, Кв.47 , XIV-586 , XIV-990, Кв.71 , XVII-1662 Кв.37 , Градините , Кв. 72, УПИ V-955, 954 , УПИ I, Кв.43 , УПИ IV-838, Кв.62 , УПИ IX 883 Кв 67а , УПИ VII- 852, 854 Кв.65 , УПИ XI-261, Кв.40 , УПИ XIII-990 , УПИ XXI-338 , УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв. 40, ТП Калугерица, , ТП Вилите, Къща, Къща, Склад, под Язовирната Стена
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Горна Диканя: III-1699, Кв.194 , VII, Кв. 154, X-1583 , Кв. 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, Кв.116а, ПИ 203 УПИ I-1026, Kb.103, УПИ І-1517 Кв.211 , УПИ Х-1306, Кв.165 , УПИ І, Кв.115, Къща, Вила, Мах.Джорговица, Къща, Вила, УПИ І-1456 Кв.200 с.Горна Диканя
На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ - Долна Диканя: XIII-755, Кв.47, XIV-990, Кв.71, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ XIII-990 , УПИ XXI-338 , УПИ ХIV-749, Кв. 48, Вила
На 09.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по и скане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Ангел Кънчев 7, Антим Първи 1, 4, 3, 2, 6, Ахелой 12, 20, 5, 32, 14, 24, 16, 8, 38, 26, 30, 10, 40, 6, 22, 12а, 28, 7, Бела Вода 275, 266, 260, 270, 274, 269, 261, 259, 264, 272, 258, 265, 267, 259, 391, Детска градина, Ботьо Петков 6, 3, 10, 2, 8, 1, 4, Иван Асен Втори 76, 78, 80, 48, 62, 74, 60, 86, 56, 54, 90, 80, 38, 64, 50, 42, 52, 72, 40, 82, 46, 88, 58, 44, 36, 4, Иван Страцимир 2, 4, Иларион Макариополски 5, 7, 10, 1, 16, Клокотница 39, 5, 11, 16, 36, 41, 24, 14, 37, 7, 30, 56, 44, 20, 54, 33, 25, Марин Дринов 8, 12, 2, 10, 6, 9, 1, 3, Мария Луиза 2, Матей Преображенски 4, 6, Мъглиж 11, 1, 7, 5, 2, 15, 4, 6, 3, 9, Неофит Бозвели 10, 4, 8, Никола Обретенов 2, 12, 8, 7, 5, 6, 1, Света Гора 18, 6, 8, 4, 14, 2, Филип Тотю 8, 11, 13, 9, Хан Аспарух 31, 35, 37, 21, 23, 17, 29, 34, Хан Кубрат 9, 17, 13, 6, 2, 8, 5, Хан Маламир 8, 5, 2, 3, 6, 4, 1, 12, Хан Омуртаг 17, 21, 23, 6, 33, 31, 15, 29, 10, 27, 13, 5, 1, 8, 7, 19, 11, 29, 14, 9, 16, 25, 36, 49, 44, 57, 26, 38, 32, 42, 63, 40, 47, 55, 45, 34, 51, Хан Персиан 3, 2, 5, 7, Хан Тервел 19, 57, 15, 40, 25, 33, 17, 56, 50, 37, 54, 28, 27, 48, 21, 36, 39, 38, 45, 35, 31, 34, 30, 32, 3, 6, 4, 1, Цар Борис I 4, 5, 8, 7, Цар Самуил 14, 8, 12, Цар Симеон 13, 2, 7, 12, 3, 6, 1, 5, 9, 10, 266, 261, 265, 264
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Гълъбник: Кв.25 УПИ XІІІ-353, ПИ 110, Кв.16, УПИ VІІ-112, Кв.16, УПИ ХV-45, Кв.6 , До Селската чешма, , 11-12,
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Долна Диканя: 884 Кв.67а и 67б , 926 , II, Кв.23 , IV-744, Кв.49, V-648 5, XI-790, Кв.55 , XII-375 , XIII-755, Кв.47, XIV-586 , XIV-990, Кв.71, XVII-1662 Кв.37, Гаджова Махала , Градините , Кв. 72, УПИ V-955, 954 , Милева , УПИ I, Кв.43 , УПИ IV-838, Кв.62, УПИ IX 883 Кв. 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ XI-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ XXI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв. 40, Милева Махала, Вила, Гусева Махала, Къща, Вила, Вила, ТП Вилите, , Склад, Под Язовирната стена, ТП Калугерица
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Дрен: V-420 Кв.4 , Втора 4, 3, 5, 20, 36, 7, 26, 28, 24, 40, 11, 9, 38, 32, 13, 18, 30, 22, 16, 42, 1, 1, 4, 22, 10, 60, 6, 39, 46, 48, 27, 1, 43, 17, 56, 41, 58, 31, 35, 60, 15, 29, 33, 50, 52, 37, 44, 21, 25, 19, 23, Двадесет и Втора 7, 8, 6, 9, Двадесет и Девета 1, 5, 4, 2, 1, 3, Двадесет и Осма 1, 3, Двадесет и Пета 6, Двадесет и Първа 2, 10, 6, Двадесет и Седма 3, 1, Двадесет и Трета 9, 5, 7, 23, 23, 21, Двадесет и Четвърта 8, 6, 2, 9, 13, 3, Двадесет и Шеста 3, Двадесета 3, 2, 6, Дванадесета 3, 1, 4, 2, 5, Девета 1, 2, 4, Деветдесет и Девета 5, 2, 3, 1, 8, 4, 9, 7, Деветдесет и Осма 2, 9, 7, 3, 1, Деветдесет и Седма 9, 1, 11, 13, 5, 2, 4, Деветдесет и Трета 1, Деветдесет и Четвърта 5, Деветнадесета 5, 6, 8, Десета 5, 9, 23, 19, 11, 21, 17, 1, 13, 27, 29, 25, 7, 15, 3, Единадесета 18, 6, 14, 5, 9, 10, 4, 7, 3, 13, 11, 8, 12, 21, 2, 19, 6, 1, М.Попова Махала , Махала Мали Дрен 5, 6, 33, 5, 3, 11, Къща, 10, 17, 41, 8, Махала Тареина , Осемдесет и Девета 5, 7, 9, Осемдесет и Осма 6, 3, 5, 2, Осемдесет и Пета 4, Осемдесет и Първа 6, 10, 20, 4, Осемдесет и Трета 3, 5, 8, 12, Осемдесет и Четвърта 6, 3, Осемдесет и Шеста 13, 17, 23, 10, 3, Осемдесета 2, 1, Осемнадесета 4, 4, Осма 7, 11, 14, 2, 3, 6, 24, 5, 10, 15, 28, 13, 20, 22, 9, 4, 1, 8, 12, 17, 26, Пета 6, 2, 5, 4, Петдесет и Втора 2, 10, Петдесет и Девета 2, 9, Петдесет и Осма 6, 8, Петдесет и Пета 7, 6, 2, Петдесет и Първа 3, 7, Петдесет и Седма 2, 6, Петдесет и Трета 25, 29, 31, 11, 7, 5, 19, Петдесет и Четвърта 5, 6, Петдесет и Шеста 1, 5, 6, 1, 4, 3, Петнадесета 21, 25, 31, 27, 26, 35, 24, 17, 15, 22, 19, 2, 11, 3, 1, 5, Първа 46, 50, 54, 32, 1, 20, 6, 38, 14, 13, 5, 15, 11, 28, 17, 22, 21, 19, 30, 4, 25, 7, 12, 3, 26, 23, 10, 36, 34, 24, 40, 52, 2, 18, 42, 8, 32, 1, С.Дрен , Седемдесет и Втора 7, 9, Седемдесет и Девета 4, 10, 6, 3, Седемдесет и Осма 1, 4, 2, Седемдесет и Пета 1, Седемдесет и Седма 3, Седемдесет и Трета 3, 1, 5, Седемдесет и Четвърта 6, 1, 10, 8, Седемдесет и Шеста 4, 6, Седемдесета 2, 4, Седемнадесета 1, Седма 18, 6, 7, 15, 12, 10, 9, 16, 13, 19, 8, 3, 2, 5, 1, 4, 17, 11, Сто 4, 6, 2, Сто и Втора 3, 5, 7, 1, Сто и Девета 6, 21, 1, 18, Сто и Единадесета 2, 7, Сто и Осма 8, 2, Сто и Пета 4, 12, 7, 13, 11, 15, 19, 6, 9, 10, 14, 21, 8, 2, 20, 18, Сто и Петнадесета 6, 24, 14, 4, 18, 16, 10, 2, 26, 20, 28, 8, 12, 20, 4, Сто и Първа 5, 3, 1, Сто и Седма 4, 21, 3, 19, 8, 7, 2, 9, 23, 25, 11, 10, 14, 17, 15, 1, 5, 6, 16, Сто и Трета 1, 5, Сто и Тринадесета 6, 4, 2, Сто и Четвърта 4, 2, 6, 10, 3, 8, 11, 7, 1, 5, 9, Сто и Шеста 1, 4, 8, 2, 6, Трета 7, 9, Тридесет и Втора 3, 1, Тридесет и Девета 5, 3, 1, 1, Тридесет и Осма 4, 1, 2, 12, Тридесет и Пета 2, Тридесет и Първа 1, Тридесет и Седма 6, 2, 1, 7, 9, 3, Тридесет и Четвърта 16, 9, 15, 10, 6, 2, Тридесет и Шеста 12, 1, 4, Тридесета 20, 18, 7, 2, 4, 3, 5, 1, 1, Тринадесета 8, 114, 17, 15, 3, 5, 6, 2, 11, 4, 9, 1, 7, УПИ Iv-761 Кв.47 , Хейзел Майнер , Четвърта 89, 93, 67, 62, 58, 56, 65, 97, 64, 111, 77, 54, 71, 75, 83, 105, 63, 57, 61, 99, 81, 69, 60, 101, 50, 59, 91, 52, 79, 109, 73, 95, 87, 103, 16, 4, 18, Четиридесет и Втора 7, 12, 3, 14, Четиридесет и Девета 7, Четиридесет и Осма 4, Четиридесет и Пета 18, 5, 15, 16, 29, 25, Четиридесет и Първа 9, 1, 7, Четиридесет и Седма 5, 7, 3, 1, 14, Четиридесет и Трета 8, 1, 14, Четиридесет и Четвърта 16, 14, 22, Четиридесет и Шеста 3, 2, 5, 7, Четиридесета 27, 24, 37, 28, 29, 23, 26, 22, 8, 11, 21, 12, 1, 3, 19, Четиринадесета 1, 2, 5, 3, Шеста 20, 11, 9, 1, 3, 5, 7, Шестдесет и Втора 4, Шестдесет и Девета 2, Шестдесет и Пета 7, 9, Шестдесет и Първа 6, 1, 4, Шестдесет и Седма 3, 5, 1, Шестдесет и Трета 2, 5, Шестдесет и Четвърта 10, 1, 9, 5, Шестдесет и Шеста 5, 7, 66, Шестдесета 2, 10, 2, 3, 4, Шестнадесета 3, 1, 2, 4, 5, 7, 3,
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Перник: Юрий Гагарин 1
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв.11, VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, Мах.Дукова
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 7, 6, 5, 9, 11, 4, 3, Барбеш 8, 5, 7, 14, 1, 3, Военен Блок, 9, Бистрица 4, 2, 5, 1, 6, Боровец , Вардар 1, 10, 8, 5, 4, 6, 2, 3, Върбица 2, Вършец 6, 5, 3, 7, 2, 8, 4, Голо Бърдо 7, 3, 11, 1, 2, 15, 13, 4, 9, 10, 14, 8, 5, 6, Ерма 4, 6, 1, и ван Вазов 6, 4, 2, 3, 1, 8, Каражинец 8, 2, Вила, 13б, 1, 56, 7, 28 Къща, 26, 5, 4, 3, 11, 39, 6, Мах.Кашова , Мах.Рулева 3, 9, 4, 11, 10, 7, 5, Местн. Каражинец /И.Р./ 15, 29, Простор 8а, 8, 2, 4, 1, 6, 10, 5, 9, 7, Разсадника 2, 4, 1, 3, Рила 2, Родопи 3, 2, 7, 1, 6, 5, Ропотамо 4, 9, 3, 2, 1, 7, Рулева 2а, 2, 4, 1а, 8, Сините Вълни 4, 2, Стария Площад 8, 2, 1, 5, 4, 3, 6, Струма 26, 36, 34, 40, Христо Ботев 215, 201, 240, 252, 207, 219, 217, 213, 193, 209, 211, 254, 205, 119а, 258, 203, 256, 250, 221, 264 Военен Блок, 225, 268, 262, 264 Военен Блок, 266, 239, 229, 270, 223, 235, 260, 231, 264, 237, 264 Воен.Бл. -Стълби, 264, 264 1, 2, Воен.Бл.-Вентилатор, 5, 1, Военен Блок-Вентилатор, Военен Блок
На 09.06.2020 г. /16:30 - 18:00 ч./ - Чуковец, Общ. Радомир
На 10.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ - Рударци: VI-001267 Кв.82, Бели Брег 4, Божур 2, 7, 5, 3, Бор 4 Къща, 1, 2, Бреза 4, Ген.Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст.29 Кл.Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Добрич 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Дренов дол 13, 11, 3 Къща, Загарица 7, Загарица 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Йовчова 37, Йовчова 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра, Лопянска гора 2, 3, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Минерал 4, Москва, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, Никола Вапцаров 27, Никола Вапцаров 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Опълченска 8, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, .8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Презвитер Козма 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Рига 7, 5, 1, 2, Рудничар 2, Св. и ван Рилски 1, 2, 11, 3, Скобелев 4, 9, Солун 7, 6, 3, 10, 1, 2, 1а, Стримон 16, 8, 6, 9, 10, Темелко Ненков 3, УПИ І-1427 Кв.80б, Христо Смирненски 11, 19, 17а, 4, 9, 7, 3, 2, 8, Цветaна Живкова 10, 3, 8, Черни Връх 93, 76б, 97 А, Черни Връх 85, 89, 77, 46, 70, 87, 93, 83, 89, 72 Тото пункт, 85, 76а, 91, 79, Шумнатица Къща, 24, 16, 18, 14, 7, 17, 11, 10 Къща, 15, 9
На 10.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:45 - 17:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Ковачевци: УПИ-665, Кв.47
На 10.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:45 - 17:30 ч./ - Перник: Аврора 2, 13, 7, 7а, 10, 11, 15, 3, 4, 5, Александър Стоянов 1а, 17, 3, 3а, 20, 27, 40, 1, 33, 29, 24, 36, 5, 8а, 25, 22, 19, 10, 35, 9, 7, 32, 21, 38, 31, 8, 23, 6, 11, 39, 37, 15, 48, 44, 45, 50, 43, 51, 47, 49, 46, 41, 42, Асен Търновски 16, 6, 4, 3, 10, 12, 5, 16, 14, 2, 8, Белоградчик 21, 19, 10, 2, 14, 1, 15, 12, 25, 11, 23, 17, 9, 8, 18, 3, 16, 5, 13, 7, 4, Бор 3, 1, 2, 7, 5, 6, 4, Боян Чонос 3, Ваклин Церковски 16, Валентина Терешкова 8, 3, 9, 5, 2, 1, 15, 13, 11, Вела Пеева 32, 18, 37, 21, 28, 30, 19, 34, 14, 15, 23, 27, 20, 33, 18а, 12, 31, 26, 13, 16, 26а, 35, 29, 25, 5, 24, 23, 17, 47, 51а, 62, 49, 46, 52, 59, 51, 53, 50, 57, 60, 48, 56, 55, 61, 70, 66, 72а, 64, 68, 72, 38, 1, 8, 4, 39, 2, 9, 3, 36, 11, 6, 43, 40, 41, 37, 42, 44, Димитър Благоев 31, 76, 70, 90, 94, 78, 29, 90, 74, 45а, 66, 43, 96, 33, 72, 88, 43а, 92, 86, 86а, 68, 80, 31, 96а, 45, 84, 82, 113, 99а, 159, 111, 113, 99, 117, 111, 172, 104, 37, 39, 132, 67, 118, 45, 55, 59, 65, 41, 55, 118, 112, 67, 69, 79, 83, 126, 124, 122, 77, 108, 110, 61, 130, 73, 116, 39а, 81, 85, 79, 100, 63, 65, 56, 126а, 102, 98, 106, 128, 134, 53, 126, 71, 75, Добри Миланов 2, 7, 6, 16, 3, 5, 19, 9, 18, 12, 23, 10, 8, 7а, 15, 21, 4, 14, 11, 2, 25, 1, 17, 33, 22, 26, 30, 20, 31, 27, 35, 28, 29, Дъбрава 28, 10, 23, 22, 6а, 33, 16, 27, 16, 12, 25, 21а, 4, 24, 8, 5, 32, 13, 17, 19, 15, 29, 31, 2, 1, 6, 33а, 11, 18, 21, 3, 18, 20, 14, 9, 30, 7, Еднофамилни Къщи 5, 3, 10, 4, 2, 9, 1, 8, 7, 6, Жива Вода 3, 1, 11, 5, 2, 7, 6, Йордан Лютибродски 1, 4а, 6, 3, 4, 9, 10, 2, 5, 7, 11, 34, 20, 33, 17, 16, 30, 20, 32, 18, 19, 14а, 24, 29, 12, 13, 26, 27, 22а, 28, 15, 14, 26, 25, 21, 23, 33а, 31, 17, 37, 43, 40а, 48, 53, 35, 50, 42, 58, 54, 39, 38, 54, 45, 55, 52, 41, 49, 40, 47, Калофер 8а, 3, 16, 6, 14, 12, 1, 10, 4, 5, Кирил Тупанков 8а, 26, 6, 25, 14, 12, 24, 16, 18, 1, 19, 6, 17, 9, 23, 3, 8, 20, 22, 24а, Ковачевци 10, 5, 3, 6, 1, 2, 7, 4, 17, 15, 19, 9, 8, 21, Крум Накев 16, 14, Кръстина Михайлова 13, 10, 5, 11, 2, 9, 8, 6, 3, 7, 4, 3а, Кюстендил 10, 13, 11, 16, 15, 12, 5, 14, 17, 18, 9, 7, 3, 6, 4, 6а, 1, 8, Лазар Робев 10, 8, 10, 6, Ленин 2, 4, 3, 13, 7, 15а, 17, 18, 14, 20, 23, 7, 19, 16, 15, 5, 6, 6, 6а, 20, 28, 34, 41, 26, 22, 29а, 37, 31а, 32, 38, 24, 25, 29, 35, 31, 33, 33а, Лиляна Димитрова 4, 6, 15, 2, 5, 7, 1, 19, 9, 3, 11, 12, 13, 16, 18, 14, 8, 10а, 10, 20, 17, 23, 22а, 21б, 32, 19, 25, 28, 22, 29, 30, 26, 30а, 21а, 27, 24, 34, 38, 46, 48, 37, 54, 35, 45, 52, 49, 47, 46а, 37 Б, 42, 33, 43, 36, 41, 38, 50, 51, 40, Мадарски Конник 4, 6, 12, 3, 8, 16, 14, 10, Малчика 5, 3, 1, Маниш 9, 9, 11, Мануш Войвода 17, 19 Жилищна сграда, .12, 15, 14, 13, 1, 7, 5, 2, 12, 1, 4, 2, 6, 10, 3, 7, 11, 5, 8, 9, Металург 5, 2, 7, 17, 3, 9, 11, 19, 1, 13, Момин Проход 5, Никифор Панкев 30, 45 А, 49, 22, 53, 43, 37, 26, 55, 35, 32, 57, 71, 59, 47, 45, 28, 51, 41, 31, 33, 18, 10, 17, 15, 8, 2а, 27, 19, 16, 13, 6, 2, 21, 14, 11, 4, 6, 25, 12, 9, Никола Вапцаров 10а, 3, 2, 1, 10, Николай Островски 12, 7, 14, 2, 8, 10, 6, 4, 2а, 5, 1, Огнян Ягодински 4, 2, 1, 6, Огоста 33, 28, 21, 18, 37, 24, 23, 22, 29, 20, 39, 31, 32, 35, 27, 25, 41, 16, 36, 34, 49, 46, 42, 47, 38, 51, 45, Опълченска 1, 3, 13, 6, 18, 17, 9, 7, 5, 10, 2, 16, 14, 22, 8, 20, 15, 12, Паисий Хилендарски 3, 2, 6, 4, 3, 5, 3, 1, 7, Пещера 9, 10, 11, 7, 17, 1, 3, 16, 7, 27, 8, 6а, 19, 12, 2, 6, 4, Пушкин 12, 14, 1, 9, 11, 8, 13, 3, 5, 6, Ракитовец 3, 14, 1, 4, 7, 1а, 2, 15, 8, 10, 5, 13, Рахила Ангелова 2, 3, 5, 6, 1, 2, 2, 14, 10, 12, 4, 8, 5, 20, 32, 9, 13а, 7, 11, 24, 16, 28, 26, 28а, 30, 13, 18, 5, 22, 17, 34, 15, 21, Родина 1, 4, 6, 8, 2, Свети Спас Храм, Сините Вълни 7, 4а, 3, 1, 4, 5, 6, 3а, Станке Димитров 1, 9, 18, 8а, 26, 1, 38, 7, 34, 2а, 36, 20, 19, 10, 5, 22, 14, 15, 40, 8, 24, 4а, 7а, 28, 2, 3, 16, 4, 12, 16а, 5а, 21, 6, 32, Страцин 11, Тинтява 7, 3, 7, 2, 1, 5, Тодор Йорданов 4, 2, Училищна 1, 9, 11, Хан Крум 2, 23, 8, 29, 1, 15, 25, 3, 7, 5, 11, 4, 6, 19, 6а, 9, 17, Христо Кърпачев 3, 6, 1, 4, 3, 3, 2, Цветна Градина 4, 2, 8, Църква 1, 1, 9, 15, 5, 19, 3, 13, 7, 1, 11, 6, 2, 17, Черни Връх 2, 3, 7, 5, 8, Черно море 2а, 9, 5, 8, 1, 4, 6, 2б, 6, Явор 1, 6, 2, 9, 10, 12, 4, 14, 8, 16, 3, 7, 11
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Перник: V-502.1010 Кв.1, Булаир 8, 1, 10, 12, 9, 7, 3, 4, 6, Гергина 5, 4, 3, Гоце Делчев 23, 17, 7, 10, 15, 26, 13, 12, 25, 24, 18, 4, 11, 1, 14, 23, 8, 3, 31, 9, 16, 21а, 20, 27, 19, 21, 22, 2, Драгановец 4, Екзарх Йосиф 3, 22, 1, 6, 17, 8, 15, 28, 26, 18, 14, 16, 7, 11, 20, 9, 10, 24, 4, 12, 19, 5, Знеполе 16, 27, 17, 25, 3, 75, 8, 27, 2, 7, 23, 14а, 4, 11, 9, 19, 1, 5, 13, Илинден 29а, 2, 18, 17, 23, 9, 14, 15, 31, 5, 7, 13, 1, 21, 4, 13, 6, 27, 12, 10, 20, 29, 11, 16, 2а, Искър , Калиманци 3, 6, 5, 8, 1, 9, 4, 1, 10, 2, 7, Косово поле 9, 1, 2, Погреби 11, 3, 4, 13, Руй 1, 6, 2, 3, 8, 5а, 4, 5, 3а, Сандански 4, 6а, 6, 7, 9, 5а, 5, 1, 2, Стримон Кв.Варош, Струма 53, 45, 39, 47, 21, 37, 27, 23, До Бенз.Титан, 47, 43, 31, 51, 13, 35, 3, 41, 19, 29, 25, Хайдут Велко 20, 18, 16, 1а, 6, 5, 2а, 12, 2, 1, 14, 7, 15, 9, 3, 11, 13, 4, 10, 6а, 3а, 8, 14а, Христо Ботев 1, Яне Сандански 7
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ - Кралев Дол: 3-ти март 20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24, 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5, Божилец 7, 5, Боян Витков 13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2, В.Левски 14, 12, 1, 13, 21, Васил Левски 6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13, Велико Търново 11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8, Волга 21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1, Голо Бърдо 7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10, Граничар 4, 2, 5, 3, 32, Къща, 8, 1, Драва 4, 2, Дунав 4, 2, Дъбрава Къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21, Еделвайс 2, 1, Извора 8, 4, 6, 5, Изгрев 9, Искър 11, 3, 10, 17, 7, 9, 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11, Калофер 6, 3, 2, 1, Калужерец 14, 10, 15, 8, 1, Лале 9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38, Люлин 8а, 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7, Люляк 5, 9, 10, 14, 11, Махала Айдарица 11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5, Махала Орниче 3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2, Металург 8, 3, 16, 35, 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8, Минзухар 1, 10, 2, 4, 10, 7, Миньор 3, 5, Орниче 6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2, Отец Паисий 17, 27, 31, 29, 35, 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12, 21, 9, 13, 24, 8, 10, Родопи 12, 1, 7, 33, 4, 15, Светлина 3, 2, 1, Синчец 3, Славей 1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5, Струма 14, 8, 4, 6, 5, 7, 2, Фуражомелка
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ - Перник: Аврора 1, Айдарица 4, Баба Парашкева 4, 1, 3, 6, 1, 5, 7, 2, Балева Махала/Даскалово/ , Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, 18, 7, Бор 7, Боровец 21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4, 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9, Братя Кокарешкови 7, 3, 1, 5, Волга 69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11, Грамаге 7, 20, 29, 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8, Димитър Благоев 191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195, 183, 189, 280, 197, 195, 187, 274, 137, 141, 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234, 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222, 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216, 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242, 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152, 117, 236, 194, 119, 131, 222, 194, 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178, 157а, 246, 178, 192, 148, 230, 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Драва 3, 1, 4, 2, Евгении Ачанов 7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81, Климент Охридски 8, 12, 10, 6, 1, 2, 4, Костенец 7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1, Кралевски път 22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20, Лазар Робев 4а, 4, 2, Леденика 4, 1, 2, 6, 10, 1, 12, Ленин 90, 111а, 85, 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68, 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74, 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40, 47, Мах.Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, Мах.Чешкарова , Момин Проход 1, Ракитовец , Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв.81 , Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква Кр. Път, Чехов 1, Чуйпетлово 1, 3, 4, 2, 6, 5, 6, 1
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Бор 2 срещу Д Л В, Боровец 12, 7, Волга 4, 67, Кралевски път 1, Райко Даскалов 4а, Христо Ботев 2, 11
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Перник: Балева Махала/Даскалово/ , Мах.Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, Мах.Чешкарова, Ракитовец, Църква
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч.; 13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ - Земен: Пещерско шосе 23
На 12.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО ЕАД/ - Перник: 1-ва 12, 10, 6, 8, 4, 2а, 17, 15, 26, 28, 19, 1, 13, 2а, 7, 24, 2, 64, 11, 16, 9, 3, 14, 18, 5, 18, 1, 10-та 2а, 10, 3, 7, 5, 8а, 1а, 8, 1а, 1, 2б, 11-та 64, 19, 28, 29а, 29, 62, 22, 58, 6а, 40, 37, 3, 24, 12, 5, 16, 41, 28а, 4, 25, 43, 17а, 23, 36, 10, 35, 1, 11, 49, 54, 39, 6, 50, 38, 17, 26, 1а, 42, 56, 21, 8, 7, 31, 14, 9, 2, 46, 15, 20, 52, 32, 44, 34, 45, 60, 27, 30, 12-та 32, 21, 19, 13, 17, 30, 28, 26, 19а, 11, 9, 12, 10, 15, 14, 5, 20, 7, 1, 18, 3, 16, 24, 8а, 6, 2, 13-та 27, 6, 1, 19, 12а, 11, 3, 9, 18, 15, 13, 4, 10а, 8, 5, 14а, 14, 17, 12, 2а, 11а, 25, 2, 23, 7, 14-та 31, 46, 30, 50, 54, 23, 40, 33, 28, 22, 18, 34, 32, 21а, 29, 15, 26, 48, 4, 27, 19, 17, 21, 16, 56, 13, 22а, 42, 38а, 36, 38, 24, 20, 15-та 10, 8, 2, 17, 8а, 16, 13, 7, 12, 15, 21, 1, 14, 8б, 9, 2а, 22, 11, 24, 4, 20, 6, 5, 16-та 1б, 19, 21, 2-ра 48б, 2, 46а, 18, 44, 20, 4, 12, 28, 16, 8, 2, 54, 52, 34, 2, 48, 50, 22, 24, 14, 10, 26, 32, 48, 48а, 1, 6, 42, 3-та 25, 40, 29, 9, 18, 8, 44, 14, 36, 23, 16, 19, 48, 30, 24, 27, 11, 13, 28, 46, 32, 10, 22, 38, 26, 42, 4-та 13, 21, 32, 23, 36, 34, 17, 19, 12, 7а, 14, 9, 24, 22, 7, 2, 1, 8, 3, 4, 5, 26, 6, 30, 20, 10, 5-та 20, 7-ма 14, 8-ма 11а, 39, 17, 37, 23, 12, 15, 19, 43, 27, 21а, 24, 14, 41, 8, 28, 33, 10, 21, 22, 20, 29, 18, 31, 19а, 25, 6, 35, 13, 11, 16, 9-та 8, 4, 2, 3, 2а, Ангел Кънчев 7, Антим Първи 1, 4, 3, 2, 6, Ахелой 12, 20, 5, 32, 14, 24, 16, 8, 38, 26, 30, 10, 40, 6, 22, 12а, 28, 7, Ахтопол 31, 52, 50, 56, 54, 33, Балчик 26, 13, 24а, Бела Вода 275, 266, 260, 270, 274, 269, 261, 259, 264, 272, 258, 265, 267, 259, 391, Детска градина, Бели брег 11, 3, 9, 3, 5, 3а, 6, 7, 81, 10, 8, 3, Берковица 11, 15, 5, 3, 9, 13, 5, Битоля 18, 17, 12, Болград 2а, 2, 4, 4а, 1, 15, 7, 11, 8, 5, 10, 13, 6, 9, Ботьо Петков 6, 3, 10, 2, 8, 1, 4, Брайла 1, Брацигово 71, 73, 74, 40, 65, 56а, 52, 51, 63, 54, 59, 60, 49, 64а, 46, 41, 66, 41, 50, 45, 43, 47, 53, 69, 72, 56, 39, 48, Брезник 103, 118, 107, 96, 124, 102, 104, 120, 130, 110, 116, 100, 94, 98, 92, 122, Варна 68, 72, 79, 34, 41, 48, 73, 55, 51, 65, 53а, 45, 77, 46, 64, 70, 51а, 54, 38а, 69, 61, 66, 57, 44, 75, 67, 47, 38, 53, 40, 62, 60, 59, 49, 42, 71, 63, 37, 35, 39, 58, 43, 50, 56, 52, Враца 89, 102, Граово До Бензиностанцията, 44, 36, 31, 36, 38, 32, 33, 40, 44а, 35, 42, 34, Дубровник 1, Есперанто 7, 1, 5, 9, 1, 2, 3, Етрополе 8, 10а, 9, 2, 5, 11, 7, 6, 4, 10, Иван Асен Втори 76, 78, 80, 48, 62, 74, 60, 86, 56, 54, 90, 80, 38, 64, 50, 42, 52, 72, 40, 82, 46, 88, 58, 44, 36, 4, и ван Страцимир 2, 4, Иларион Макариополски 5, 7, 10, 1, 16, Илия Бешков 18а, 18, 16, Кв. Рудничар , Клепало 183, 181, 182, 166, Клокотница 39, 5, 11, 16, 36, 41, 24, 14, 37, 7, 30, 56, 44, 20, 54, 33, 25, Кърджали 88, 108, 80, 102, 100, 110, 104, 28, 60, 72, 74, 44, 73а, 67а, 53, 68, 13, 54, 24, 31, 25, 64, 46, 55, 33, 47, 55а, 66, 61, 37, 51, 63, 57, 62, 26, 23, 43, 32, 59, 29, 45, 65, 69, 42, 40, 64, 21, 30, 22, 67, 35, 49, 39, 75, 38, 58, 50, 36, 43, 48, 76, 34, 15, 51, 70, 19, 79, 73, 77, 17, 27, 41, Марин Дринов 8, 12, 2, 10, 6, 9, 1, 3, Мария Луиза 2, Матей Преображенски 4, 6, Мелник 3, 1, 9, 7, 7, 11, 5, 2, 15, 13а, 13, Мъглиж 11, 1, 7, 5, 2, 15, 4, 6, 3, 9, Неофит Бозвели 10, 4, 8, Никола Обретенов 2, 12, 8, 7, 5, 6, 1, Одрин 79, 75а, 81, 73, 83, 79, 65, 69, 69, 65, 75, 79б, 77, 89, 85, 79а, 67, 11, 43, 8, 13, 18, 37, 14, 39, 29, 93, 21, 43, 59, 57, 31, 14, 51, 63, 55, 29а, 2, 61, 3, 39, 49, 33, 17, 25, 4, 12, 9, 37, 41, 1, 19, 47, 6, 23, 35, Охрид 30, 32, 30, 32, 31, 35, 33, 28, 6, 12, 27, 29, 8, Павликени 4а, 16, 6, 8а, 7, 14, 4, 8, 2, 5, 10, 12, ПИрот 19, 2, 17, 10, 12, 9, 13, 16, 21, 18, 27, 20, 22, 3, 6, 1, 23, 7, 11, 13, 8, Преспа 4, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 5, 7а, 4, 8, 6, 14, 12, 13, 10, 15, 10, 19, 17, Прилеп 9, 7, 4, 3, 2, 1, 6, 14, 12, 18, 16, 5, 20, Проучване Рудник &Quot;Св.Анна&Quot;, 10, 13, 12, 13, 17, 12, 16, 3, Вл.Тричков До Супера, Магазин, 1, 5, Автомивка, 7, 9, 11, 19, срещу бл.7, 18, 15, 9, До Супера, Рудничар 7, Магазин, 40, Павилион, Русе 38, 51, 50, 47, 34, 41, 31, 42, 39, 29, 56, 40, 33, 54, 36, 60, 37, 45, 48, 35, 32, 43, 52, 44, 32, 64, 62, 58, 46, 27, 30, 25, 28, 23, Самара 2, 8, 11, 8, 6, 1, 10, 5, 3, 7, 10, 17, 15, 21, 14, 12, 19, 13, 19а, 23, 18, Св.Св.Кирил и Методий 29, Света гора 18, 6, 8, 4, 14, 2, Свищов 11, 3, 15, 1, 13, 9, 7, 17, 11а, Севлиево 21, 22а, 26, 23, 31, 29а, 22, 29, 16, 20, 25, 27а, 24а, 19а, 23а, 18, 24, 27, 19, 8, 3, 6, 13, 2а, 7, 5, 2, 9, 11, 7а, 1, Стара Чешма 13, 15а, 18а, 22, 40, Фургон, 29а, 19, 10, 30, 16, 23, 17а, 24, 18, 27а, 17, 29, 14, 25, 37, 16а, 32, 26, 20, 28, 12, 27, Твърди Ливади 39, 43, 46, 42, 48, Троян 11, 8, 10, 4, 6, 5, 12, 7, 1, 9, Трън 2, 6, Угърчин 9, 11, 2, 7, 8, 1, 13, 6, 4, 12, 10, 3, УПИ V Кв.7 Кв.Рудничар , Филип Тотю 8, 11, 13, 9, Хан Аспарух 31, 35, 37, 21, 23, 17, 29, 34, Хан Кубрат 9, 17, 13, 6, 2, 8, 5, Хан Маламир 8, 5, 2, 3, 6, 4, 1, 12, Хан Омуртаг 17, 21, 23, 6, 33,
Община Радомир
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Долни Раковец: Кв.22, УПИ Х-206, М-ст Банята , УПИ XI-306
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Гълъбник: УПИ ХV-45, Кв.6, 11-12, Вила
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Кленовик: II-169, Кв.15, Кв.20, м/у Житуша и Кленовик, Бунгало, Вила
На 09.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./ На 12.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Батановци: Батановци
Община Трън
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - с. Филиповци
На 08.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ - Неделково: УПИ 043001 М. Берова Гора
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Главановци, Общ. Трън

 

Област Плевен
Община Белене
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Татари: Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Г.С.Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Георги Димитров 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Панайот Волов 2, 6, 4, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Хаджи Димитър 4, 5, 11, Хр.Смирненски 2, 8, 1
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Божурлук: Албатрос 9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14, Албена 3, 1, Виктория 3, 7, 1, 2, Даскал Ников 1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23, Зорница 6, 1, 4, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7, Лом 2, 1, Мургаш 1, 4, 2, Никола Петков Караников 28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23, Огоста 2, Осъм 1, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Ропотамо 2, Сидер юнак 20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Хвойна 4, 1, 2, 3, Черни връх 2, 3, Шипка 7, 3, 1, 2, 6
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Петокладенци: 189004 , Веселин Чунев 5, 4, 9, 15, 22, 8, 7, Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5, Крум Христов 11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31, Първи Стоп двор , Рила 2, 5, 8, 1, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22, Янтра 5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14, Стр Кв. 73-74, 1
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Стежерово: Аксаков 2, 4, 11, 1, 1, Ал.Константинов 21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Антон Страшимиров 5, 2, Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22, Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Балкан 5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14, Беласица 9, Борко 12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, 20, 18, Васил Левски 6, 6, 2, Вежен 1, 3, Вела Пеева 12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10, Виктория 13, 2, 5, 3, Вл.Заимов 6, 1, 5, 4, 9, Вл.Тричков 1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Г.Бенковски 6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20, Г.Кирков 11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22, Гео Милев 6, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Д.Бендерски 1, Д.Грънчаров 3, 1, Данко Великов 3, 7, 5, 15, 1, Димо Хаджидимов 4, 6, 10, 8, Дунав 6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Жданов 3, 6, 1, 9, 10, Ив.Вазов 23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39, Йорданка Николова 10, 4, 3а, 6, 7, 1, Л.Каравелов 8, 10, 12, 10, Л.Станев 1, Люляк 8, 6, 2, 1, 3, 16, Малчика 3, 5, 9, 2, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Младен Блажев 1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Николай Корнев 21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Петко Денев 20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10, Петко Напетов 16, Пирин 12, Райко Даскалов 6, 2, Рила 2, 1, 6, 8, Ропотамо 1, Сенко 13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3, Стара планина 1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12, Стела Благоева 9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4, УПИ VIII-720, Кв.119, Христо Ботев 9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Кабакчиев 4, 1, 5, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7, Цанко Церковски 4, 1, 20, Яне Сандански 6, Vt 5515
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Татари: 177014 , Алеко Константинов 1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 1, 4, 2, 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г.С.Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 1а, 3, 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 1, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1, Н.Й.Вапцаров 4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена ст-я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, П.Р.Славейков 8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Първи Стоп двор, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, 1, Хр.Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5, Цветан Спасов 7, 3, 2, 1, Шипка 3, 5, 1, 7, 11, 15, М-та Край село
Община Гулянци
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Милковица: Априлов 5, 1, 9, 4, 3, Арда 30, 13, 20, 22, 18, 38, 25, 15, 11, 40, 7, 32, 36, 16, 66, Беласица 20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22, В Левски 27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, Витоша 3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, Витоша 56, 43, 45, 58, 46, 52, 50, 48, Ив. Вазов 7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, Ив. Вазов 51, 36, 58, 46, 64, 57, 42, 59, 33, 29, 41, 35, 61, 56, 48, 31, 50, 44, 49, 60, 43, 40, 34, 53, 52, 32, 62, 55, 54, 38, Изгрев 27, 18, 16, 23, 22, 20, 31, 24, 21, 25, 19, 26, 29, Люлин 5, 2, 1, 3, 8, 4, Мир 14, Мусала 2, 3, 4, 1, Одеса 16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, Осогово 2, 1, Осогово 19, 22, 24, 20, 21, Охрид 8, 5, 13, 9, 1, 3, 7, 2, 11, 10, 4, Пирин 11, 8, 7, 1, 9, 13, 6, 3, 5, Победа 38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, Ресен 8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6, Родопи 2, 5, 1, 7, 6, 4, 10, 8, Свобода 16, Сливница 25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2, Сливница 29, 31, 33
На 09.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч./ - Милковица: Веслец 33, 41, 39, 34, Люлин 5, П.К.Яворов 6, Раковски 7, 8, 17, 9, 3, 9 А, 27, 6, 19, 15, 23, 1, 11, 13, 21, 14, 25, Тулча 27, 29, 4, 12, 10, 25, 14 А, 14, Хан Кубрат 10, 12, 6, 16, 7, 14, 20, 1, 24, 2, 4, 5, 3, 30, 18, Христо Ботев 26, 48 А, 33, 61, 44, 25, 74, 79, 75, 59, 32, 51, 31, 30, 43, 39, 72 А, 36, 46, 77, 88, 68, 28, 35, 29, 60, 22, 56, 72, 63, 58, 53, 41, 66, 62, 45, 55, 37, 52, 76, 82, 50, 67, 49, 42, 78, 40, 64
На 09.06.2020 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Милковица: Арда 14, 10, 12, 6, 1, 3, 8, 5, 4, 2, Веслец 14, Витоша 30, 43, 24, 17, 42, 11, 14, 32, 9, 18, 21, 28, 31, 22, 10, 23, 44, 26, 34, 16, 39, 12, 20, 40, 15, 45, Гурко 17, 11, 7, 8, 6, 20, 10, 15, 5, 18, 9, 1, 2, 14, 3, 16, Изгрев 17, 5, 10, 11, 4, 13, 3, 6, 12, 8, 9, 7, 2, 14, Одеса 27, 17, 29 А, 23, 25, 29, Осогово 9, 17, 8, 11, 14, 15, 18, 7 А, 5, 6, 10, 3, 13, 7, 12, П.К.Яворов 7, Силистра 1, 10, 5, 3, 8, 2, 7, 12, 6
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Милковица: Арда 14, 10, 12, 6, 1, 3, 8, 5, 4, 2, Беласица 20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22, В. Левски 27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, Веслец 33, 41, 39, 34, Веслец 14, Витоша 3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, Витоша 30, 43, 24, 17, 42, 11, 14, 32, 9, 18, 21, 28, 31, 22, 10, 23, 44, 26, 34, 16, 39, 12, 20, 40, 15, 45, Гурко 17, 11, 7, 8, 6, 20, 10, 15, 5, 18, 9, 1, 2, 14, 3, 16, и в Вазов 7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, Изгрев 17, 5, 10, 11, 4, 13, 3, 6, 12, 8, 9, 7, 2, 14, Люлин 5, Мир 14, Одеса 16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, Одеса 27, 17, 29 А, 23, 25, 29, Осогово 2, 1, Осогово 9, 17, 8, 11, 14, 15, 18, 7 А, 5, 6, 10, 3, 13, 7, 12, П.К.Яворов 6, П.К.Яворов 7, Победа 38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, Раковски 7, 8, 17, 9, 3, 9 А, 27, 6, 19, 15, 23, 1, 11, 13, 21, 14, 25, Ресен 8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6, Свобода 16, Силистра 1, 10, 5, 3, 8, 2, 7, 12, 6, Сливница 25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2, Тулча 27, 29, 4, 12, 10, 25, 14 А, 14, Хан Кубрат 10, 12, 6, 16, 7, 14, 20, 1, 24, 2, 4, 5, 3, 30, 18, Христо Ботев 26, 48 А, 33, 61, 44, 25, 74, 79, 75, 59, 32, 51, 31, 30, 43, 39, 72 А, 36, 46, 77, 88, 68, 28, 35, 29, 60, 22, 56, 72, 63, 58, 53, 41, 66, 62, 45, 55, 37, 52, 76, 82, 50, 67, 49, 42, 78, 40, 64
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Милковица: Беласица 20, 11, 17, 25, 8, 10 А, 27, 26, 34, 10, 30, 20 А, 24, 23, 7, 32, 21, 15, 6, 19 А, 28, 4, 19, 14, 13, 22, В Левски 27, 36, 23, 55, 30, 6 А, 24, 47 А, 44, 57, 21, 26, 37 А, 54, 58, 19, 13, 40 А, 47, 50, 41, 32, 65, 12, 6, 20, 52, 18, 46, 39, 61, 58 А, 35, 56, 22, 40, 38, 33, 28, 71, 19 А, 17, 53, 67, 10, 42, 15, 11, 45, 16, 34, 31, 4, 59, 69, 8, 14, 49, 63, 43, 73, 25, 51, 48, 37, Витоша 3, 7, 5, 6, 1, 2, 8, Ив. Вазов 7, 27, 4, 1 А, 28, 14, 3, 10, 26, 11, 6, 21, 18, 25, 24, 4 А, 2, 23, 8, 5, 2 А, 30, 22, 15, 9, 12, 20, 19, 13, 16, 17, Мир 14, Одеса 16, 19, 4, 32, 13, 14, 18, 8, 3, 6, 1, 26, 2, 28, 30, 12, 5, 22, 9, 7, 28 А, 20, 10, Осогово 2, 1, Победа 38, 26, 45, 35, 51, 22, 55, 43, 37, 32, 36, 53, 41, 49, 24, 34, 33, 42, 47, 30, 57, 28, 20, 44, 39, Ресен 8, 4, 12, 7, 2, 3, 10, 5, 6, Свобода 16, Сливница 25, 7, 4, 10, 3, 15, 9, 13, 8, 27, 11, 2
Община Долна Митрополия

На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:15 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците, Месност Менков Геран
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Ангел Кънчев 2, Бяло Море 4, 1, 2, 3, Вит 21, 23, 15, 25, 17, 31, 19, 27, 13, 11, 29, Витоша 23, Възраждане 1, 3, 4, 6, 2, 5, Железничарска 5, 19, 17, 7, 3, 1, 13, 9, 15, Иглика 2, Искър 6, 10, 4, 2, Китка 10, 6, 1, 2, 8, 4, Лозица 1, Люляк 1, Мусала 2, Нач.у-ще 4, 1, Незабравка 6, 28, 6 А, 4, 2, Осъм 9, 21, 11, 13, 27, 3, 23, 19, 5, 15, 29, 1, 25, 7, 17, Раковски 16, 4, 6, 22, 24, 2, 20, 26, 18, 12, 14, 10, 8, 32, Росица 1, Слави Алексиев 37, 9, 5, 31, 33, 17, 3, 15, 25, 11, 7, 13, 29, 35, Ср. гора 6, 8, 4, 10, 12, 14, 16, Стара планина 1, 5, 3, 7, Тракия 21, УПИ І-42 Стр.Кв.98 , Хан Кубрат 19, 27, 32, 22, 20а, 34, 12, 28, 39, 16, 44, 40, 24, Хан Омуртаг 21, Черни Връх 6, 2, 4, Шар Планина 3, 1, Шипка 10, 1, 5, 3, 2, 6, 12, 7, 4, 11, 8
На 08.06.2020 г. /14:15 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Митрополия: Александър Стамболийски 50, 44, 30, 37, 34, 51, 25, 47, 15, 19, 49, 40, 41, 26, 32, 18, 38, 16, 36, 13, 43, 28, 52, 21, 56, 48, 35, 54, 27, 31, 60, 23, 24, 46, 17, 11, 33, 45, 39, 14, 29, 10, 58а, 8, 6, УПИ-ІІІ , Кв. 1, 5, 1, 4, 7, 3, 1, Антон Иванов 16, 9, 22, 4, 23, 6, 14, 17, 1, 3, 5, 20, 7, 18, Асен и Петър 6, 28, 32, 18, 4, 22, 26, 8, 2, 24, 10, Балчик 4, 14, 16, 5, 10, 1, 3, 2, 2а, 6, 8, Батак 2а, 6, 10, 8, Беласица 1, 2, 4, 6, Васил Априлов 4, 2, 3, 1, 9, 7, 5, 18, 15, 13, 20, 8, 11, 10, Васил Левски 8, 16, 1, 2, 12, 6, 10, 14 А, 4, 14, Вежен 3, 1, 2, 5, 2 А, 6, 4, 7, Гео Милев 8, 11, 7, 9, 1, 5, 4, 6, 3, Георги Бенковски 41, 47, 33, 27, 49, 17, 10, 23, 31, 9, 12, 21, 18, 24а, 6, 35, 14, 20, 11, 53, 34, 16, 51, 19, 8, 43, 13, 25, 29, 37, 45, 5, 7, 4, 1, 3, Георги Димитров 20, 18, 43, 26, 34, 41, 39, 17, 11, 31, 25, 37, 33, 27, 22, 21, 45, 29, 19, 30, 15, 24, 33 А, 23, 35, 28, 32, 2, 4, 14, 16б, 5, 8, 16, 16 А, 6, 53 А, 57, 44, 61, 50, 46, 48, 38, 63, 55, 59, 68, 42, 53, 40, 52, 67, Гоце Делчев 1, 10, 14, 12, 4, 6, 16, 5, 3, 8, 2, 13, 15, 30, 44, 38, 42, 34, 36, 32, 20, 28, 23, 26, 11, 9, 17, 22, 19, 7, 21, 24, 40, Граф Игнатиев 1, 3, 7, 8, 19, 12, 13, 15, 17, 6, 10, 2, 5, 9, 4, 11, 23, 14 Б, 25, Димитър Благоев 1, 15, 5, 11, 12, 27, 10, 7, 3, 13, 19, 9, 2, 23, 17, 29, 26, 8, 25, 6, 4, 1, 21, Иван Вазов 8, 4, 3, 5, 7, 1, .3, 2, 4 А, 6, 5, 14, 18, 10, 7, 9, 10, 13, 17, 15, 20, .11, 7а, 6, Иван Рилски 9, 3, 28, 10, 12, 6, 14, 30, 17, 24, 11, 26, 7, 1 А, 1, 16, 34, 8, 5, 18, Кирил и Методий 4, 2, 5, 3, 1, 8, 18, 10, 7, 24, 9, 19, 12, 14, 16, 17, 21, 15, 28, 20, 26, 11, 9а, 12а, 23, 40, 25, 34, 32, 30, 36, 27, Люлин 5, 1, 2, Марагидик 7, 9, 5, 3а, 1, 4, Местн.Хрушково ТП 8 Ч, Мургаш 11, 8, 7 А, 4, 12, 10, 1, 9, 2, 6, 3, 7, Н.Й.Вапцаров 11, 6, 1, 9, 10, 4, 3, 7, 5, 2, Неофит Рилски 7, 8, 5, 4, 2, 9, 2, 11, 13, 15, 12, 16, 10, 8, П.Р.Славейков 3, 10, 11, 9, 13, 17, 2, 15, 7, 4, 6, 14, 19, 5, 22, 16, 8, Паисий 11, 14, 7, 12, 5, 15, 1, 13, 22, 23, 16, 17, 20, 21, 10, 9, 18, 2, 4, 2а, Панайот Хитов 6, 4, 8, 1, 5, 10, 7, 2, 12, 3, Петрохан 5, 1, 4, 6, 2, 3, 7, Пирин 2, 6, 4, Пробива 5, 34, 2, 24, 19, 21, 4, 27, 14, 1, 29, 20, 26, 16, 30, 13, 7, 6, 28, 23, 22, 3 А, 32, 10, 12, 11, 17, 3, 9, 25, 8, 18, 25, 15, Раковски 1, 8, 33, 4, 15, 10, 11, 13, 23, 27, 6, 2 А, 8, 25, 3, 5, 12, 21, 2, 19, 7, 17, 31, 35, 43, 41, 5, 49, 18, 14, 37, 39, 53, 51, 32, 28, 20, 55, 26, 57, Рила 2, 6, 12 А, 4, 10, 8, 9, 11, 19, 1, 5, 13, 7, Родопа 6, 2, 14, 7, 12, 5, 18, 16, 3, 4, 10, 20, 8, 20, Ропотамо 8, 4, 6, 2, 7, 3, 1, 5, Силистра 15, 1, 11, 4, 10, 13, 5, 2, 6, 12, 8, 3, Сливница 1, 3, 5, 2, Стара Планина 7, 11, 9, Стефан Караджа 3, 2, 1, 4, Странджа 1, 2, 3, Хаджи Димитър 2, 6, 4, 5, 4а, 3, 2, 12, 8, 10, 5, 3, Хан Аспарух 16, 7, 18, 3, 5, 8, 4, 14, 15, 33, 2, 11, 1, 45, 10, 29, 17, 9, 31, Хан Крум 19, 3, 15, 17, 14, 5, 13, 24а, 23, 11, 26, 10, 6, 8, 24, 20, 28, 2, 31, 21, 7, 22, 12, 27, 29, 16, 9, 18, Христо Ботев 74, 91, 83, 81, 93, 70, 87, 76, 68, 89, 25, 101, 43, 56, 60, 75 А, 53, 75, 41, 36, 47, 54, 69, 40, 46, 50, 60 А, 63, 48, 71, 55, 58, 111, 117 Б, 102, 100, 92, 86, 117, 84, 88, 104, 101, 90, 121, 82, 86 А, 107, 108, 82 А, 121а, 119, 103, 115, 106, 98, 105, 113, 109, 111, 30, 10, 1, 14, 16, 15, 7, 24, 18, 12, 2, 5, 4, 6, 9, 11, 13, 3, 8, Христо Смирненски 10, 8, 1, 4, 2, 3, 13, 9, 13а, 6, 7, Цар Иван Шишман 21, 6, 23, 12, 17, 16, 19, 15, 10, 26, 9, 13, 4, 25, 8, 27, 11, 14, 5, 3, Цар Иван-Асен Втори 1, 8, 1а, 5, 3, 10, Цар Калоян 5, 4, 1, 8, 3, 2, 6, 12, 7, 10, Черно море 9, 2, 11, 13, 5, 1, 3, 1а, Шипка 2, Ю.А.Гагарин 1, Янтра 2, 4, 6, 8
На 08.06.2020 г. /14:15 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долна Митрополия: 057013 , 057065 , Ал Стамболийски 9, 15, 11, 9а, 13, 1, 2, 17, 4, 19, 21, 5, 3, Алеко Константинов 10, 25, 12, 14, 15, 20, 1, 11, 6, 17, 13, 3, 4, 7, 2, 5, 9, 18, 33, 31, 37, 25, 31 А, 27, 24, 39, 22, 41, 40, 34, Батак 3, 4, 6, 9, 7, 5, 1, Бузлуджа 3, 10, 4, 16, 8, 12, 5а, 6, 14, 5, Васил Друмев 19, 18 А, 18, 20, 11, 17, 15, 16, 9, 7, 13, 5, г.С.Раковски 1, Георги Бенковски 24, 13, 3, 22, 4, 11, 14, 6, 1, 9, 12а, 7, 16, 10, 2, 12, 5, 20, 18, Георги Кочев 14, 8, 2, 9, 5, 1, 11, 10, 6, 3, 12, Заводска 96, 98, 40, 44, 69, 21, 61, 65, 71, 20, 29, 45, 23, 42, 25, 22, 59, 38, 57, 47, 24, 63, 32, 1, 58, 28, 30, 26, 36, 1, Зърнобаза, Иван Вазов 8, 5, 2, 6, 9, 11, 16, 15, 18, 7, 1, 12, 10, 3, индустриална зона, Лозарски Дол, Люлин 6, 4, 14, 12, 8, 10, Местност Лозята, Напорен Резервоар, Оборище 4, 14, 3, 1, 10, 11, 12, 6, 13, 9, 15, 5, Огоста 12, Панайот Волов 44, 32, 26, 38, 20, 23, 1, 16, 17, 19, 36, 13, 29, 9, 15, 30, 42, 25, 40, 7, 11, 3, 22, 27, 18, 21, 14, 5, 48, 52, 37, 35, 58, 46, 33, 34, 54, 56, 31, Пирин 2 А, 1 А, 6, 1, 9, 3, 4, 10, 11, 10 Б, 8, 12, 8 А, Прогрес 47, 45, 49, 43, 42, 37, 35, 51, 40, 2, 12, 38, 10, 30, 18, 36, 8 А, 4, 34 А, 20, 22, 34, 16, 24, 26, 42, 14, 8, 6, Райко Даскалов 13, 14, 18, 7, 15, 22, 17, 16, 10, 20, Св.Св. Кирил и Методий 68, 102, 69, 112, 108, 104, 75, 71, 100, 65, Стефан Караджа 12, 9, 8, 2, 16, 3, 20, 10 А, 5, 10, 1, 11, 7, 14, 4, 18, Стопански двор, Странджа 10, 5, Съединение 27, 43, 39, 16 А, 16, 41, 31, 33, 14, 29, 51, 21, 9, 1, 4, 13, 3, 15, 23, 11, 17, 5, 25, 7, 19, Трети март 9, 8, 12, 10, 7 А, 6, 17, 3, 7, 4, 15, 5, 2, Хаджи Димитър 9, 19, 29, 31, 34, 2, 11, 24, 10, 27, 25, 7, 17, 4, 5, 13, 21, 35, 15, 3, 14, 38, Хан. Аспарух 17, 19, 13, 14, 8, 18, 24, 9, 10, 11, 21, Цанко Церковски 5, 8, 3, 1, 2, 6, 7, 4, 9, 10, 11, 13, Янтра 23, 11, 12, 14, 17, 8, 15, 19, 13, 4, 3, 9, 11, 1, 5, 2
На 08.06.2020 г. /14:15 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: ПИ-000449, ЕКАТТЕ 73359
На 11.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 13:46 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ореховица: И.Вазов 106, 90, 84, 94, 86, 96, 149, 88, 151, 155, 157, 159, 100, 104, 92, 102, 45, 42, 49, 54, 28, 55, 43, 22, 26, 46, 16, 52, 67, 61, 65, 34, 36, 51, 35, 38, 48, 60, 57а, 53, 44, 63, 47, 14, 24, 33, 50, 18, 69, 20, 40, 36а, 41, 62, 37, 58, 101, 95, 82, 119, 135, 76, 103, 77, 79, 115, 73, 111, 85, 129, 68, 143, 75, 147, 145, 141, 81, 125, 123, 117, 105, 91, 80, 121, 97, 137 А, 87, 66, 70, 137 Б, 109, 127, 89, 139, 99, 83, 93, 133, 131, Патриарх Евтимий 50, 54, 7, 28, 34, 16, 40, 20, 44, 72, 62, 18, 70, 15, 26, 3, 46, 38, 48, 13, 74, 23, 24, 76, 36, 42, 68, 82, 11, 22, 32, 9, 56, 80, 60, 5, 21, 66, 30, 58, 10, 2, 8, 4, 12, 14, 6, Ропотамо 5, 7, 10, 9, 8, 4, 2, 6, Струма 31, 15, 35, 29, 13, 9, 23, 11, Цар Калоян 1
Община Долни Дъбник
На 08.06.2020 г. /14:15 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горни Дъбник: 23 Септември 4, 1, 1, Адил Дервишев 3, 1, 10, 22, 5, 18, Ал. Стамболийски 2, 3, 8, 4, 23, 17, 21, 13, 15, 9, 11, 19, Ангел Кънчев 9, 5, 10, 7, 3, 6, 8, 1, Асен Златарев 3, Асен Златаров 5, Баба Тонка 11, 24, 9, 15, 5, 12, 7, 22, 6, Боженска 4, 1, 2, Бузлуджа 22, 6, 7, 28, 18, 16, 10, 17, 1, 5, 3, 4, 20, 15, 11, 12, 24, 8, 2, Васил Априлов 5, 8, 12, 10, 3, 4, 6, 2, 7, 13, 15, 18, 22, 9, 11, 1, Васил Левски 1, 11, 6, 16, 25, 27, 21, 13, 28, 32, 5, 14, 26, 4, 22, 12, 7, 30а, 15, 19, 23, 2, 18, 20, 10, 29, 9, 30, 8, 17, 34, 24, Васил Петлешков 7, 1, 2, 3, 5, Вела Пеева 8, Виктор Юго 2, Вл. Заимов 15, 9, 11, 13, 35, 14, 33, 49, 17, 21, 25, 31, 23, 8, 27, 19, 9, 6, 29, Вл. И. Ленин 26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11, 44, 72, 68, 74, 62, 63, 73, 79, 84, 83, 82, 76, 77, 78, 66, 81, 69, 65, 80, 71, 67, 70, 64, 75, 4, 44, 59, 54, Г. Бенковски 12, 10, 6, 8, 14а, 24, 18, 19, 14, 5, 22, 7, 11, 15, 20, 16, 13, Г. Г. Деж 33, 8, 10, 6, 4, 1, 18, 2, 20, 24, 33, 27, 45, 31, 25, 16, 29, 47, 23, 33а, 35, 28, 18, 53, 51, 19, 22, 17, 9, 12, 41, 15, 19а, 10, 13, 49, 5, Г. Димитров 81, 73а, 56, 80, 79 Центъра, 14, 54, 52, 83, 75, 48, 102, 100, 98, 84, 77, 64, 79, 88, 96, 58, 86, 2, 22, 26, 20, 28, 59, 65, 51, 34, 36, 44, 63, 47, 40, 48, 42, 32, 61, 38, 49, 24, 53, 30, 67, 57, 71, 132, 147а, 129, 140, 139, 136, 145, 142, 131, 127, 123, 135, 138, 143, 130, 125, 134, 137, 147, 133, 25, 2, 3, 8, 23, 12, 11, 37, 41, 29, 35, 1, 6, 7, 13, 43, 14, 5, 10, 17, 39, 31, 16, 27, 9, 12а, 21, 109, 122, 124, 118, 107, 105, 103, 115, 119, 106, 101, 117, Г. Пърличев, Ген Лавров 18, 8, 2, 50, 4, 14, 6, 12, 10, 16, 48, 40, 42, 58, 64, 56, 60, 62, 54, 1, 46, 26, 52, 30, 54а, 32, 50, 34, 80, Гоце Делчев 6, 10, 3, 9, 12, 15, 2, 1, 8, 4, 7, Гурко 5, 4, 14, 7, 6, 2, 3а, 1, Д. Благоев 12, 16, 2, 7, 9, 1, 13, 8, 11, 6, 10, 18, 3, 14, 5, 4, Д. Даскала 16, 2, 10, 3, 7, 12, 15, Ив. Вазов 12, 2, 16, 9, 10, 20, 24, 12, 4, 13, 22, 6, 8, 5, 1, 18, Кв.54, Кирил и Методий 4, 3, 1, 16, 14, 10, 11, 2, 19, 12, 5, 7, Коста Златарев 17, 16, 18, 23, 3, 8, 33, 12, 5, 14, 2, 29, 22, 4, 20, 1, 19, 10, 21, 24, 13, 15, 6, 9, 11, Лазар Станев 8, 9, 3, 16, 10, 4, 5, 7, 2, 12, 1, 13, 14а, 6, Лиляна Бърдарова 8, 6, Любен Вежков 6, 1, 8, 3, 10, 4, 2, 5, 9, 7, Малчика 3, 5, 11, 6, 7, 1, Марин Дринов 5, 3, 9, 1, 2, 7, Маршал Толбухин 6, 9, 13, 8, 6, 14, 16, 7, 18, 15, 1, 4, Митко Палаузов 13, 1, 7, 9, 2, 3, 5, 11, 15, 17, Н Й Вапцаров 3, 12, 13, 6, 11, 1а, 8, 2, 7, 9, 4, 10, 5, 14, Назъм Хикмет 8, 7, Одрин 5, 10, 2, 8, 12, 6, 4, Опълченска 8, 1, 7, П. Пенев 5, 2, 3, 15, 9, 7, 22, 12, 8, 20, 26, 6, 24, 16, 30, 21, 32, 19, 17, 25, П. Р. Славейков 14, 5, 4, 17, 9, 10, 18, 16, 29, 31, 18а, 27, 23, 20, 22, 21, 25, П Яворов 6, 8, 9, 12, 2, 7, 14, 1, 4, 15, 5, 11, 17, 3, 13, Пан Хитов 10, 8, 2, 4, 6, Панайот Волов 2, 4, 3, 6, 8, 2, 7, 10, 9, 5, Петър Берон 6, 1, 3, Поп Андрей 2, 1, 3, 6, 8, 4, Р Даскалов 2, 4, 6, Ручина Бара 29, 3, 26, 33, 13, 15, 9, 7, 12, 11, 4а, 7, 20, 4, С. Румянцев 3, 11, 5, 13, Садовска 46, 22, 8, 28, 5, 36, 34, 40, 14, 44, 42, 32, 9, 38, 20, 15, 11, 13, 2, 12, 30, 26, 6, 3, 18, 7, 10, 16, 1, Солун 8, 6, 4, 10, 1, 2, 5, Ст. Георгиев 13, 7, 5, 3, 8, 1, 3а, 6, 15, Ст. Караджа 2, 8, 10, 9, 5, Ст. Михайловски 7, 9, 6, 4, 5, 8, 3, Филип-Тотю 7, 3, 1, Хаджи Димитър 27, 17, 14, 22, 9, 10, 6, 2, 12, 24, 5, 15, 19, 31, 28, 21, 13, 4, 26, 18, 37, 25, 39, 8, 29, 11, 33, 16, 3, 23, Христо Ботев 12, 7, 1, 6, 3, 14, 9, 21, 22, 15, 18, 24, 20, 6, 26, 17, Христо Смирненски 14, 13, 20, 18, 28, 34, 25, 27, 36, 26, 32, 24, 30, 6, 1, 2, 8, 3, 9, 10, 5, 7, Цар и ван Шишман 2, 1, 3, 6, Цариград 31, 19, 13, 29, 11, 17, 31, Цв.Христова 18, 15, 17, 12, 4, 3, 14, 1, 24, 22, 7, 13, Цветан Спасов 6, 2, Черковна 1, Черно Море 1, 4, Яне Сандански 4, 16, 13, 11, 3, 9, 15, 1, 6, 2, 5, 7, Чириковпът, Бензиностанция
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Горни Дъбник: Васил Левски 1, Вела Пеева 8, Виктор Юго 2, Вл. И. Ленин 26, 23, 37, 40, 36, 33, 2, 17, 9, 35, 32, 16, 19, 45, 27, 39а, 34, 30, 7, 11, Г. Бенковски 12, 10, 6, 8, Г. Г. Деж 33, Петър Берон 6, 1, 3, Христо Смирненски 14, 13, 20, 18, Черковна 1
На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Стопански двор, Север 2, Стопански двор , Стопански Двор-Север, 40213
Община Искър

На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горни Дъбник: 037014 Стопански двор, Гергов Геран, М-ст Стопански двор, Местност Гергов Геран, Стопански двор 039021
На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев 1
На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81 , XII-295 Кв.72 , Алеко Константинов 6, Александър Стамболийски 1, 5, 4, 6, 9, Ангел Кънчев 4, 8, 10, Асен Халачев 2, 4, Боримечката 8, 3, Братя Миладинови 5, 7, 11, 1, 3, 13, 9, Валерий Чкалов 4, 1, 3, 6, 5, 2, 7, Васил Коларов 2, 3, 5, 1, Васил Левски 14, 16, 20, 11, 8, 10, 6, 3, 7, 1, 18, 13, 4, 15, 12, 2, Вера Златарева 4, 6, 3, Волга 19, 20, 17, 15, 13, 18, 21, 16, 4, 2, 26, 28, 30а, 23, 30, 50, 38, 62, 66, 54, 70, 48, 72, 36, 60, 46, 56, 68, 44, 58, 64, Възраждане 7, 5, 1, Генерал Заимов 28, 36, 8, 5, 22, 24, 26, 3, 16, 38, 21, 27, 31, 17, 34, 10, Гео Милев 1, Георги Бенковски 10, 2, 5, 13, Георги Димитров 91, 96, 92, 103, 89, 93, 98, 101, 102, 90, 114, 94, 108, 110, 104, 100, 106, 99, 53, 11, 54, 50, 47, 30а, 37, 41, 27, 12, 26, 40, 38, 2, 14, 42, 52, 24, 9, 20, 19, 21, 28, 49, 39, 48, 13, 31, 29, 25, 57, 16, 23, 65, 73, 81, 63, 145, 68, 77, 87, 82, 61, 74, 86, 60, 75, 71, 59, 97, 66, 70, 72, 166, 172, 137, 160, 174, 147, 163, 125, 138, 122, 127, 136, 115, 105, 141, 119, 157, 123, 124, 130, 144, 118, 153, 154, 128, 131, 151, 135, 168, 107, 149, 152, 109, 159, 155, 120, 164, 126, 158, 156, 121, 162, 146, 150, 139, 116, 132, 111, 133, 129, 113, 145, 143, 202, 167, 165, 222, 188, 192, 184, 195, 179, 185, 186, 193, 177, 199, 191, 220, 187, 180, 176, 182, 178, 173, 175, 197, 169, 189, 208, 171, 183, 196, 214, 216, 194, Георги С. Раковски 4, 2, 1, 3, Даме Груев 3, 1, Димитър Благоев 8, 3, 9, 5, 7, 6, 4, 2, 11, Димитър Грънчаров 1, 5, 3, 7, 13, 2, 9, 11, и ван Рилски 9, 3, 8, 11, 7, 8, Кирил и Методий 5, 19, 1, 17, 9, 8, 4, 3, 11, 10, 2, 12, 6, 7, 21, 15, Лазар Станев 7, 11, 3, 1, 7, 9, Максим Горки 3, 1, 2, 7, 6, 5, 9, 11, Мара Балева 1, 2, Никола Й.Вапцаров 13, 28, 26, 42, 41, 5, 20, 23, 15, 21, 16, 8, 39, 6, 10, 36, 4, 11, Николай Петрини 2, 10, 6, 5, 1, 8, 3, 4, 7, Опълченска 2, 6, 1, 4, Панайот Волов 2, Панайот Хитов 12, 9, 1, 6, 3, 13, 11, Партизанска 5, 7, 6, 4, Петко Д.Петков 7, 4, 9, 6, Петко Напетов 5, 6, 3, 7, 4, Райко Даскалов 4, 7, 3, Сергей Румянцев 5, 3, 1, Слави Алексиев 12, 2, 8, 1, 6, 3, Софроний Врачански 2, Спас Дупаринов 8, 2, 3, Стопански двор, Стопански двор ПИ 620042, Стоян Едрев 9, 3, 2, 7, Тодор Каблешков 1, 4, Хаджи Димитър 12, 3, 6, 8, 16, 7, 14, Христо Ботев 23, 56, 27, 50, 21, 30, 29, 44, 5, 46, 36, 52, 3, 13, 28, 32, 24, 26, 38, 9, 48, 20, 22, 12, 30, 14, 1, 8, 6, 46, Христо Кърпачев 14, 12, 9, 20, 3, 1, 10, 4, 16, 8, 18, 22, 7, 2, Христо Наумов 1, 7, 2, 5, Цанко Церковски 9, 11, 13, 2, Цано Нанов 2, 10, 4, 1, Цвятко Аврамов 5, 4, 6, 7, 8, 3, 2, 6, Цвятко Георгиев 20, 2, 3, Цоню Матев 6, 4, Яне Сандански 23, 19, 7, 15, 11, 13, 9
Община Кнежа
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Георги Димитров 13, 17, 7, 18, 17а, 16, 6, 12, 8, 20, 15, 10, 5, 19, 3, 22, 1, 24, Марица 7, 5, 1, 2, 3, Стефан Караджа 5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9, Шипка 5, 3, 4, 2
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Лазарово: Александър Стамболийски 1, 2, Васил Левски 10, 6, 1, 7, 3, Гео Милев 3, Георги С. Раковски 20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16, Родопи 5, 3, 4, 6, 2, 1, Тодор Каблешков 4, 1, 2, Христо Ботев 8, 2, 9, 1, 6, Юрий Гагарин 3, 1, 7, 5
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Кнежа: Йоан Екзарх 27а, 17, 25, 14, 22, 21, 17а, 19, 16, 13, 18, 20, 23, 29, 15, 14а, 27, Огнян Михайлов 38, 40, 49, 34, 51, 53, 36, Презвитер Кузма 7, 18, 18а, Хаджи Димитър 33, 40, 42а, 48, 44, 35, 39, 35а, 38, 51, 50, 37, 51а, 41, 63, 47, 49, 61, 43, 38а, 31, 53, 57, 29а, 53в, 53б, 33а, 46, 53а, 55, 59, 36, 42, 45
На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ - Кнежа: Вела Пеева 6, 1, 3, 2, Назъм Хикмет 27, 18, 12, 20, 26, 28а, 28, 6, 7, 38, 34, 11, 23, 34а, 16, 15, 36, 33, 5а, 8, 9а, 31, 14, 27а, 30, 22, 10, 13, 4, 24, 15а, 25, 6а, Огоста 21, 10а, 11, 20, 23, 17, 26, 29, 15, 21а, 14, 22, 6а, 27, 9, 20а, 5, 13, 16, 8, 11а, 18, 25а, 6, 19, Струма 16, 7, 3а, 2, 1, 6, 3, 12, 4, 6а, 8, 10, 8а
Община Левски
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски: Арда 9, 11, 1, 7, 5, 19, 15, 3, Васил Коларов 8, 2, 6, Васил Левски 7б, 6, 10, 17, 4, 12, 7а, 11, 20, 10б, 2, 12а, 10а, 1, 8, 7, 5, 14, 15, 3, 11а, 16, Витоша 3, 2, 1, 5, 4, г.С.Раковски 3, 1, Георги Бенковски 2, 14, 6, 8, 9, 1, 4, 7, 10, 11, Любен Каравелов 2, Люлин 8, 6, 5а, 4, 5, Марица 4а, 3, 4, 1, 5, Огоста 8, 2, 3, 2а, 6, 1, 4, Осъм 1, Панайот Волов 7, 5, 2, 1, Пирин 1, 6, 3, 2, Ропотамо 11, 6, 3, 2, 8, 9а, 5, 9, 4, Средна Гора 10, 2, 1, 4, 3, 6, 8, 12, 6а, 14, Стара Планина 2, 4, Странджа 2, 11, 2а, 4, 1, Хаджи Димитър 3, 7, 17, 1, 20, 5, 16, 6, 22, 19, 14, 18, 9, 2, 13, 11, 21а, 15, 4, 8, 21, Христо Ботев 28, 7, 22, 6, 30, 20, 21а, 21б, 5, 8, 2, 12, 14, 4, 26а, 1, 19, 18, 25, 9, 13, 16, 11, 3, 23, 10, 21, 24, 17, 15
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - Козар Белене: Васил Левски 14, 10, 8, 19, 12, 9, 4, 23, 18, 6, 21, 2, 15, 16, 13, 11, Георги Бенковски 9, 6, 15, 14, 1, 7, 5, 12, 10, 2а, 11, 13, 4, 8, 17, Д.Благоев 7, 20, 14, 23, 26, 3, 22, 15, 9, 18, 13, 11, 8, 16, 1, 17, 2, 21, 25, 4, 19, 10, 5, 28, 12, Любен Каравелов 16, Маршал Толбухин 18, 2, Петър Берон 14, 7, Съединение 80, 66, 82, 72, 76, 73, 62, 68, 64, 75, 74, 69, 70, Хаджи Димитър 5, 4, 2, 7, 3, Христо Ботев 20, 16, 21, 18, 17, 19, 15, 13, 14, Христо Ясенов 2, 1, 4, 7, 5
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Козар Белене: Ал.Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Ангел Кънчев 10, 8, Ангел Кънчев 3, 7, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Васил Левски 7, 5, Гео Милев 1, Георги Бенковски 8, 15, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Георги Раковски 9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4, Дунав 12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2, Иван Вазов 12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, Иван Вазов 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Катя Попова 6, 4, 3, 1, 2, 8, 5, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Любен Каравелов 6, 10, 8, 12, 2, 4, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П.К.Яворов 2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, П.К.Яворов 11, 10, 12, Петър Берон 11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, Петър Берон 32, Стара Планина 7, 8, 3, 6, 1, 5, 2, Странджа 2, 3, 1, 5, 2а, Съединение 10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, Съединение 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, Хаджи Димитър 1, Хан Аспарух 7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4, Христо Ботев 11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, Черно Море 1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15, Шипка 6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а, 1
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Трънчовица: Волга 48, 26, 55, 40, 52, 30, 20, 45, 38, 41, 36, 42, 44, 28, 39, 49, 46, 24, 34, 43, Григор Вачков 66, 64, 101, 91, 70, 76, 68, 74, 99, 72, Камчия 2, 3, Тунджа 6, 4, 10, 8, 5
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Червена: Дванадесета 4, Девета 2а, 2, Деветнадесета 2, Единадесета 11, 9, 24, 7, 19, 16, 13, 22, 20, 5, 18, 10, Осма 5, 4, 2, 1, Седемнадесета 6, 4, 2, Седма 13, 10, 5, 9, 12, 4, 2, 15, 1, 6, 8, Тринадесета 14, 18, 10, 1, 20, 4, 2а, 12, 5
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 1, 17, 21, 29, 27, 31а, 9, 16, 14, 24а, 31в, 12, 15, 13, 19, 7, 24, 8а, 22, 31, 31г, 23, 20, 11, 10, 6, XV-438, Kb. 125 , Възраждане 2в, Заря 3, 1, 7, 5, 11, и в.Вазов 4, 2, 5а, 5, 1, 3, 6, Л.Каравелов 5, 29, 23, 9, 19, 33, 13, 25, 7, 11, 15, 31, 21, 17, 27, Н.Й.Вапцаров 50, 21, 48, 36, 24, 25, 15, 30, 18, 19, 27, 23, 20, 40, 32, 15а, 38, 22, 28, 42, 13, 17, 46, 30а, 34, 26а, 26, 44, Победа 2, 8, 4, 7, 12б, 5, 1, 12а, 10, 14, 16, 6, 3, 12
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов 20, 18, 14, 7, 9, 16, 22, Беласица 12, 11, 7, 18, В. Априлов 25, Веселин Кръстев 7, 8, 5, 4, 2, 3, 1, Витоша 8, Клисура 5, 8, 11, 2, 7, 9, 6, 1, 3, Крум Драголов 2, 21, 3, 1, 14, 10, 15, 16, 20, 4, 7, 9, 18, 13, 6, 17, 19, 8, 5, 11, Родопи 1, 3, Сливница 10, 30, 18, 40, 12, 6, 26, 8, 36, 28, 22, 38, 14, 34, 16, 20, 32, Спас Венков 8, 6, 10, 5, 3, 1, 4а, 7, 2, 9, Средец 1, 2, 3, 5, 7, 12, 10, 8, 9, 6, Средна Гора 7, 11, 19, 20, 22, 15, 5, 18, 10, 9, 13, 16, Стара Планина 3, 15, 7, 9, 8, 13, 11, 6, 10, 5, 2, 1, Стефан Караджа 22, 24, 4, 2, 9, 11, 3, 19, 14, 17, 15, 5, 13, 7, 1, 16, 6
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Червена: Втора 28, 26, 21, 4, Двадесет и Първа 17, 7, 13, 9, 3, 11, 5, Двадесета 1, 3, 4, 2, Дванадесета 15, 10, 12, 18, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 16, 9, 7, Десета 2, 9, 11, Единадесета 40, 19, 33, 30, 38, 26, 21, 25, 28, 32, 31, 36, 29, 34, Осемнадесета 7, 1, 5, 3, Осма 20а, 37, 35, 33, 39, 31, 22, 26, 29, 24, Тринадесета 34, 28, 30, 32, 26, 22, 11, 36, 24, 9, 22а, 13, Четиринадесета 10, 1, 15, 8, 11, 6, 12, 3, 5, 13, 11а, 2, Шестнадесета 10, 10а
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Божурлук: Албена 3, 1, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Шипка 7, 3, 1, 2, 6
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: и ндустриална 1
На 09.06.2020 г. /13:31 - 17:30 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски 1, и ндустриална 2, 1
На 09.06.2020 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски 61, 49 Деница, 47 Шапкарско Ателие, 47 ЕТ Анди- Детско Облекло, 63 Васил Левски, 55, 47 Павелион Вестници, 47 Павелион Копчета Тик - Так, 63, 47, Кирил и Методий 22, 24, Крум Попов 12, 14 Бреза, 12 Пирин, 10а, Хан Аспарух 1 Бузлуджа - Гараж, Христо Ботев 52
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Козар Белене: Ал.Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Алеко Константинов 7, 4, 8, 1, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 9, 14, 13, Ангел Кънчев 10, 8, Ангел Кънчев 3, 7, Бачо Киро 17, 14, 13, 16, 20, 9, 5, 3, 10, 12, 11, 8, 18, 7, 22, 2, 1, 15, 6, 20а, 4, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Васил Левски 7, 5, Гео Милев 7, 3, 5, Гео Милев 1, Георги Бенковски 8, 15, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Георги Раковски 9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4, Дунав 12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2, и ван Вазов 12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, и ван Вазов 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Катя Попова 6, 4, 3, 1, 2, 8, 5, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Любен Каравелов 6, 10, 8, 12, 2, 4, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П.К.Яворов 2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, П.К.Яворов 11, 10, 12, Петър Берон 2, 6, 46, 4, 3, 8, 1, Петър Берон 32, Петър Берон 11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, Стара планина 7, 8, 3, 6, 1, 5, 2, Странджа 2, 3, 1, 5, 2а, Съединение 10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, Съединение 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, Съединение 35, 50, 61, 55, 30, 51, 48а, 38, 43, 57, 47, 48б, 45, 33, 41, 31, 53, 29, 44, 25а, 59, 32, 34, 42, 49, 48, 36, 37, 27, 40, 39, Хаджи Димитър 1, Хан Аспарух 7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4, Христо Ботев 11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, Царева Могила 4, 3, 1, 2, Черно море 1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15, Шипка 6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а, Ю.А.Гагарин 19, 3а, 4, 3, 1, 17, 7, 6, 15, 2, 11, 13, 9а, 9, 8, 5, 1
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Козар Белене: Ал.Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Алеко Константинов 7, 4, 8, 1, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 9, 14, 13, Ангел Кънчев 10, 8, Ангел Кънчев 3, 7, Бачо Киро 17, 14, 13, 16, 20, 9, 5, 3, 10, 12, 11, 8, 18, 7, 22, 2, 1, 15, 6, 20а, 4, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Васил Левски 7, 5, Гео Милев 7, 3, 5, Гео Милев 1, Георги Бенковски 8, 15, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Георги Раковски 9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4, Дунав 12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2, Иван Вазов 12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, и ван Вазов 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Катя Попова 6, 4, 3, 1, 2, 8, 5, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Любен Каравелов 6, 10, 8, 12, 2, 4, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П.К.Яворов 2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, П.К.Яворов 11, 10, 12, Петър Берон 2, 6, 46, 4, 3, 8, 1, Петър Берон 32, Петър Берон 11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, Стара Планина 7, 8, 3, 6, 1, 5, 2, Странджа 2, 3, 1, 5, 2а, Съединение 35, 50, 61, 55, 30, 51, 48а, 38, 43, 57, 47, 48б, 45, 33, 41, 31, 53, 29, 44, 25а, 59, 32, 34, 42, 49, 48, 36, 37, 27, 40, 39, Съединение 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, Съединение 10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, Хаджи Димитър 1, Хан Аспарух 7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4, Христо Ботев 11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, Царева Могила 4, 3, 1, 2, Черно Море 1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15, Шипка 6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а, Ю.А.Гагарин 19, 3а, 4, 3, 1, 17, 7, 6, 15, 2, 11, 13, 9а, 9, 8, 5, 1
На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Козар Белене: Ал.Стамболийски 28, 22, 6, 24, 2, 18, 34, 32, 12, 4, 14, 1, 16, 20, 10, 8, Ангел Кънчев 3, 7, Ангел Кънчев 10, 8, Васил Априлов 1, 4, 3, 2, 5, 7, Васил Левски 7, 5, Гео Милев 1, Георги Бенковски 8, 15, Георги Кирков 7, 4, 8, 1, 10а, 2, 5, 3, 6, 10, Георги Раковски 9, 6, 5, 2, 8, 7, 3, 4, Дунав 12, 14, 8, 18, 16, 6, 1, 10, 4, 20, 2, Иван Вазов 25, 17, 23, 21, 29, 19, 35, 26, 15а, 24, 28, Иван Вазов 12, 2, 1, 14, 9, 15, 18, 6, 10, 13, 16, 5, 11, 4, 7, 30, 3, Катя Попова 6, 4, 3, 1, 2, 8, 5, Кирил и Методий 13, 2а, 5, 9, 7, 10, 3, 2, 6, Любен Каравелов 6, 10, 8, 12, 2, 4, Осъм 4, 1, 12, 5, 11, 6, 3, 2, 10, 7, 1а, 8, 9, П.К.Яворов 11, 10, 12, П.К.Яворов 2, 1, 8, 6, 9, 3, 5, Петър Берон 32, Петър Берон 11, 16, 30, 28, 19, 23, 28а, 18, 13, 21, 32, 24, 25, 26, 20, 17, 15, 9, Стара Планина 7, 8, 3, 6, 1, 5, 2, Странджа 2, 3, 1, 5, 2а, Съединение 22, 26, 20, 19, 26а, 9, 21, 24, 13, 14, 11, 17, 28, 25, 15, 23, 18, 16, Съединение 10, 1, 6, 5, 7, 3, 4, 2, Хаджи Димитър 1, Хан Аспарух 7, 1, 5, 11, 9, 3, 17, 4, Христо Ботев 11, 8, 1, 10, 4, 9, 5, 2, 12, 7, 6, 3, Черно Море 1, 4, 12, 26, 3, 28, 13, 18, 16, 6, 9, 10, 7, 11, 20, 22, 24, 8, 14, 32, 15, Шипка 6, 8, 1, 4, 5, 7, 5а, 1
Община Плевен
На 08.06.2020 г. /10:01 - 13:00 ч./ - Плевен: Георги Бенковски 12, Русе/Д-р Бешев/ 8 А, 8а
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Бръшляница: Акалан 2, Александър Стамболийски 7, 5, 12, 17, 14, 18, 4, 16, 2, 3, 1, 10, 11, 21, 6а, 15, 8, 6, 13, 19, Асен Златаров 1, 8, 2, 3, 6, 13, 12, Асен Халачев 2, 6, 10, 4, 1, Батак 6, 8, 3, 4, 14, 10, 5, 1, Голо Бърдо 4, 2, 6, 3, 5, 7, 1, Иван Рилски 2, 26, 32, 18, 34 А, 4, 5, 16, 3, 30, 28, 6, 8, 15, 20, 9, 7, и нж Г и Вълков 8, 3, 6, 16, 4, 7, 26, 1, 20, 9, 10, 5, 12, 2, Местн. Над пресяката 2, Райко Даскалов 11, 24, 14, 3, 32, 20, 5, 10, 28, 7, 42, 40, 8, 1, 30, 26, 18, 2 А, 34, 38, 6, 4, 22, 16, 36, 2, Стефан Караджа 7, 22, 4, 2, 3, 10, 12, 18, 6, 14, 24, 16, 8, 20, Трапезица 10, 2, 8, 4, Христо Ботев 27, 6, 4, 18, 5, 15, 20, 16, 13, 10, 30, 25, 26, 8, 19, 24, 12, 17, 3, 7, 2, 14, 11, 9, 22, Цар Освободител 2, 1, 5, 3
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Вихър 11а, 13, 10, 11, 16, 9, 14а, 12, 8, 7, 5, 14, 4, 15, 6, 3, Генерал Атанас Стефанов 50, Драва 55, 53, 40, 57, 42, 44, Илинден 62, 57, 64, 55, Маргит 13, 10, Марибор 29, 29а, 23, 19, 17, 31, 33, 25, 27, Нестор Марков 15, 9, 23, 10, 8, 1, 7, 22, 24, 4, 6, 3, 2а, 8а, 2, 20, 4а, 1а, 11, 13, 14, 19, 16, Перуника 3в, 5, 13, 7, 5а, 23, 1, 7а, 1а, 24, 9, 17, 26, 11, Проф.Христо Бръмбаров 62, 64
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Костадинов 6, 10, 7, 6а, Панайот Волов 39 Гараж №7, 2, 53, 39, 38а, 39 Гж, Преслав 4, 6, 10, 8, 2, Русе/Д-р Бешев/ 6, Тодор Каблешков 34
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, и ван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 Кв.36 , УПИ IV-660 , Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю.А.Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, и ван Тодоров 40, 42, Кокиче 1, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Петър Берон 19, Ст.Стамболов/Черв.Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а, 55, 55а, Сторгозия 56
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Плевен: Брацигово 27, 12, 22, 28, 20, 19, 7, 15, 15а, 14, 21, 17, 26, 13, 24, Велико Търново 10, 12, 9, Огоста 12, 7, 22, 15, 20, 19, 9, 11, 14, Русе /Д-р Бешев/ 87 МЗ, 87
На 09.06.2020 г. /09:00 - 18:00 ч./ - Плевен: Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, Кокиче 1, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Петър Берон 19, Ст.Стамболов/Черв.Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а, 55, 55а
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Костадинов 6, 10, 7, 6а, Панайот Волов 39 Гараж №7, 2, 53, 39, 38а, 39 ГЖ, Преслав 4, 6, 10, 8, 2, Русе /Д-р Бешев/ 6, Сторгозия 118, Пазар, 21, 117г, 26а, 26, 117, 48, 51, 36, Тодор Каблешков 34
На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Плевен: Божурица 8, 11, 13, 1а, 15, 4, 5, 7, Васил Петлешков 20, 23, Д-р Г.М.Димитров/Н.Гиг/ 47, 32, 28, 36а, 57, 45, 36, 18, 28б, 49, 51, 20, 38, 34, 24, 43, 55, 16, 53, 28а, 39, 22, 30, 41, 26, Добри Чинтулов/Й.Никол/ 36, 11, 15, 38, 13, 17, 30, 34, 32, Иван Тодоров 40, 42, Копринка 5, 3, 8, 6, 4, 10, 2, 2а, Лозенка 15, Найден Геров 15, Орлица 33, 28, 34, 37, 31а, 38, 29, 26а, 26, 24а, 23а, 36, 25, 19, 24, 23, 35, 21, 31, Сторгозия 56
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 13:46 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Братя Миладинови 3, 5, Васил Коларов 1, Васил Левски 8, 4, 12, 13, 2, 17, 9а, 14, 6, 18, 7, 11, 10, 3, 5, 9, 16, 15, Вит 1, 5, 3, Витоша 1б, 1, 2, г.С.Раковски 7, 1, 4, 3, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Бенковски 10, 12, 4, 5, 1, 8, 7, 3, 6, Георги Димитров 6, 3, 8, 12, 18, 19, 5, 14, 20, 10а, 3, 7, 16, 9, 1, Дамян Груев 1, 4, 6, Димитър Благоев 5, Димка Пенчева 9, 3, 28, 2, 4, 20а, 2а, 11, 7, 16, 22, 13, 26, 8, 6, 1, 14, 20, 12, 24, 5, 18, 10, Ивайло 2, 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, и ван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, 10, 5, 6, 4, 2а, Искър 12, 10, 6, 5, 4, 9, 7, Катя Попова 1, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Кракра Пернишки 2а, 6, 1, 3, Люлин 9, 5, 7, 1, Марица 6, 8, 3, 1, 4, Н.Й.Вапцаров 2а, 2, 1а, Освободител 5, 4, 2, 7, 3, 1, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Прилеп 2, 1, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, 29, 31, 24, 28, 26а, 25, 26, Рила 8, 1, 13, 4, 16, 2а, 5, 7, 3, 19, 15, 20, 3а, 17, 21, 18, 11, 2, 14, 22, 1а, 12, 6, 24, 10, 11а, 23, 9, Родопи 6, 2, 4, 1, София 1, 3, Стара Планина 3, Тодор Луканов 5, 3, 1, Христо Кърпачев 3, 1, 9, 11, 15, 17, 5, 19, 13, Шипка 1, 2, 472
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бръшляница: М-та Райчов дол
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Коиловци: 000412 , 9-ти септември 3, 1, 6, № I- 143 , Акалан 11, 6, 7, 9, 8, 19, 16, 18, 21, 13, 12, 17, 15, 1, 4, 2, 10, 23, 3, Ал Стамболийски 7, 1, 5, 3, 25, 11, 31, 44, 26, 2, 15, 39, 37, 47, 27, 35, 10, 43, 30, 19, 16, 29, 13, 22, 4, 41, 28, 33, 17, 12, 20, 8, 24, 12, Балкан 2, 1, 4, Бенковски 4, 3, 11, 6а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Божин Гърков 2, 8, 8а, 12, 18, 4, 9, 10, 7, 3, 1, 6, 11, 14, 5, Борис Бардушев 2а, 10, 15, 41, 24, 20, 14, 28, 12, 21, 47, 15, 53, 41а, 37, 16, 43, 51, 45, 33, 27, 22, 57, 29, 47а, 43а, 26, 19, 55, 30, 35, 59, 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, Боровец 3а, 5, 1, 7, 13, 3, 9, 11, 2, 4, Братя Гъркови 70, 68, 50, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 66, 60, 64, 53, 13, 52, 9а, 46, 62, 15, 17, 18, 28, 5, 24, 44, 22, 10, 26а, 8, 20, 42, 36, 12, 6, 3, 38, 26, 13, 40, 34, 1, Братя Миладинови 7а, 3, 5, 1, Васил Априлов 1, 3, Васил Коларов 9, 16, 1, 8, 3, 2, 5, 13, 7, 12, 20, 10, 6, 15, Васил Топалски 2, 1, Витоша 11, 1, 4, 3, 2, 1а, 1б, 7, 9, Владимир Заимов 6, 8, 2, 4, 1, Г. Димитров 24а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, 48, 31, 38, 33, 32, 40, 25, 54, 52, 34, 35, 50, 46, 29, 44, 42, 36, 27, Гео Милев 2, 1, Георги С. Раковски 18, 32, 2, 8, 28, 24, 12, 6, 20, 9, 3, 13, 7, 10, 30, 5, 14, 34, 22, 4, 4а, 26, 1а, 11, 1, 16, Дунав 13, 6а, 3, 12, 8, 9, 6, 14, 5, 7, 1а, 10, 11, 1, 4, Здравко Бойчинов 4, 26, 4а, 30, 20, 12, 14, 10а, 2, 3, 24, 8, 5, 10, 22, 28, 18, 1, 16, Иван Вазов 7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, 35, 8, 6, 33, 18, 10, 16, 41, 33, 12, 18, 37, 43, 14, Кирил и Методий 9, 5, 7, 15, 11, 13, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Ленин 2, 1а, 26, 14, 27, 10, 11, 2, 19, 21, 6, 25, 17, 15, 4, 8, 29, 23, Ленко Мишев 2, 5, 8, 1, 6, 3, Любен Каравелов 5, 4, 2, 3, 6, 1, Люлин 1, 3, 2, Марица 3, 1, 2а, 10, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 9, Маршал Толбухин 23, 16, 17, 13, 24, 26, 11, 10, 8, 12, 18, 7, 19, 30, 28, 14, 20, 1, 21, 25, 27, 4, 15, 22, 2, Местност Байнова Могила Водна Кула, Помпена станция, Местност Биширица Помп.станция, Морава 5, 8, 11, 15, 9, 3, 1, Мусала 3, 58, 5, 2, 8, 4, 1, 6, Неофит Рилски 3, 1, 2, 4, Одрин 5, 3, 1, 4, 7, Опълченска 11, 16, 5, 4, 8, 17, 14, 7, 1б, 12, 15, 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 6, 2а, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, 13, 9, 21, 13а, 31, 29, 27, 15, 9, 7, 14, 35а, Пенчо Славейков 3, 1, 5, Петър Берон 1, 2, Пирин 3, 10, 5, 14, 13, 9, 4, 6, 7, 11, 2, Плевен 1, 4, 2, Райко Даскалов 2, 4, 3, 1, 12, 9, 10, 6, 7, 14, 15, 13, 5, 11, 3, Ресен 4, 17, 13, 12, 11, 7, 1, 6, 3, 2, 9, 5, 15а, 15, 7а, 10, 8, Родопи 2а, 7, 5, 3, 8, 4а, 6, Сергей Румянцев 9, 10, 16, 4, 2, 18, 20, 1, 14, 6, 11, 12, 7, 8, 3, 5, Скобелев 6, 5, 1, 2, 3, 4, Слави Алексиев 5, 3, 1, 8, 4, 6, 7, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, 1, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1, 18а, 32а, 26, 24а, 24, 30, 32, 14, 28, 34, 12, 18, 36, 20, 10, 38, Стара Планина 23, 9, 14б, 11, 13а, 13, 12, 10а, 3, 25, 4, 14а, 22, 7, 2, 20, 21, 17, 6, 19, 10, 16, 8, 14, 5, 2, Тинтява 7, 2, 9, 4, 6, Тича 9, 7, 11, 15, 13, 1, 5, 3, Хаджи Димитър 2, 1, Христо Ботев 14, 10, 18, 20, 22, 5, 3, 12, 6, 4, 10, 1а, 1, Цанко Церковски 3, 9, 7, 1, 5, Цветан Спасов 1а, 1, 14, 4, 19, 6а, 16, 25, 23, 15, 13, 4а, 6, 2, 12, 8, 9, 17, 21, 10, 3, 7, 5, Чаталджа 1а, 1, 4, 2, 6, 3, 5, Черно Море 9, 4, 2, 5, 6, 8, 1а, 3, 1, 9, 7, Шипка 1, 3, 5, Янко Сакъзов 2, 1, 1а
На 09.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ - Коиловци: Местност Биширица Помп.станция
На 10.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Бохот, Аква Макс ЕООД, В и К ЕООД
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 13:45 ч.; 13:30 - 18:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, УО ТП 2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, и ван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н.Й.Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село , Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, УО ТП1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч.; 13:30 - 13:45 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, и ван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник , Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър , Места 2, 4, Местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П.Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, М-Ст Върха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан.Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю.А.Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6
На 10.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 49, 45, 46, 49а
На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Вихър 11а, 13, 10, 11, 16, 9, 14а, 12, 8, 7, 5, 14, 4, 15, 6, 3, Генерал Атанас Стефанов 50, Д-Р г.М.Димитров/Н.Гиг/ 123, 111, 125, 86, 82а, 82 А, 90, 106, 127, 121а, 115, 84, 82, 123а, 121, Драва 55, 53, 40, 57, 42, 44, и линден 62, 57, 64, 55, Маргит 13, 10, Марибор 29, 29а, 23, 19, 17, 31, 33, 25, 27, Местн.Табакова Чешма 1 332, Местн.Табакова Чешма Iv 704, 253, Местност Табакова Чешма , Нестор Марков 15, 9, 23, 10, 8, 1, 7, 22, 24, 4, 6, 3, 2а, 8а, 2, 20, 4а, 1а, 11, 13, 14, 19, 16, Перуника 3в, 5, 13, 7, 5а, 23, 1, 7а, 1а, 24, 9, 17, 26, 11, Проф.Христо Бръмбаров 62, 64, Табакова Чешма 30, Табакова Чешма Iv 60, Цигански Лозя 719.81.1, 260

На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил и Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84
Община Пордим
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ - Одърне: Александър Стамболийски 15, 19, 13, 11, Безименна 4, Витоша 24, 32, 20, 26, Димитър Благоев 54, 40, 17, 44, 9, 5, 48, 38, 21, 15, 50, 25, 46, 23, 13, 19, 42, 11, 7, 52, Пенчо Славейков 8, 10, 1, 3, 6, Пирин 1, 4, 10, 6, Стара Планина 11, 1, 6, 5, 3а, 3, 4, 8, 14, 2, 12, 10, 7, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 24, 18, 1, 16, 20, 7, 22, 11, 3а, 13, 15, 21, 17, 19, 23, 9
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, Георги Бенковски 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Дунав 11, 9, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, Кирил и Методий 15, 14, 13, 12, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, Опълченска 37, 51, 35, Освобождение 4, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, Трети Март 2, 17, 13, 15, 19, Хан Аспарух 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Янтра 1, 2
На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Атанас Митев 23, 21, 30, 27, 25, 19, 24, 17, 28, 15, Васил Друмев 8, 6, 10, 4, 5, 7, 3, 11, 9, 2, 13, Васил Петлешков 1, 4, 7, 3, 5, 2, Георги Бенковски 7, 5, 22, 20, 28, 18, 9, Георги Бенковски 3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 4, Дунав 11, 9, Кирил и Методий 15, 14, 13, 12, Кирил и Методий 5, 2, 6, 1, 7, 3, 9, 4, 10, 8, Люлин 2, 10, 6, 8, Неофит Рилски 10, 19, 17, 25, 6, 7, 23, 5, 9, 21, 8, 13, 11, 27, Опълченска 37, 51, 35, Опълченска 14, 12, 9, 18, 28, 20, 13, 33а, 16, 29, 1, 22, 31, 21, 25, 33, 19, 6, 3, 30, 4, 15, 26, 11, 24, 17, 10, 27, 23, Освобождение 4, Панайот Хитов 5, 2, 7, 3, 1, 1а, Сергей Румянцев 10, 4, 16, 14, 8, 12, 13, 6, Трети Март 2, 17, 13, 15, 19, Хан Аспарух 15, 24, 14а, 30, 25, 17, 22, 14, 31, 23, 11, 16, 21, 26, 19, 29, 13, 18, Черно Море 18, 20, 2, 14, 4, 7, 16, 12, 5, 22, 11, 1, 10, 3, Янтра 1, 2
Община Червен бряг
На 08.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Койнаре: Антон Страшимиров 28, 24, 30, 26, 69, 9, 22, Беласица 16, 20, 2, 26, 28, 14, 38, 18, 17, 10, 19а, 6, 23, 32, 36, 11, 34, 21, 3, 22, 4, В.Коларов 16, 58, 59, 57, 34, Дунав 11, 3, 9, 5, Мило Нанов 38, 56, 41, 39, 30, 51, 54, 44, 48, 52, 36, 31, 47, 50, 40, 46, 35, 25, 49, 33, 43, 37, 58, 23, Милчо Симеонов 1, Симеон Нинов 35, 36, 33, 38, Хаджи Димитър 37, 33, 52, 29, 54, 35
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Сухаче: Вешка Данова 2, 4, 1, Г. Тошев 12, 8, 14а, 14г, 2, 10, 14б, 14, Стопански двор, 14в, 4, 6, Дядо Вълко 12, 10, 4, 6, 16, 1, 14, 18, Л. Каравелов 9, 11, 2, 7, 1, 6, 8, Христо Ботев 3а, 1, 2, 7, 5, 3, Христо Михайлов 2, 3, 7
На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:16 ч./ - Койнаре: В.Коларов 16, 58, 59, 57, 34, Гео Милев 21, 18, 19, 23, 15, 17, 20, 22, Девети Iх 77а, 101, 103, 138, 93, 91, 95, 148, 144а, 140, 77, 105 Овчарник, 158, 99, 89, 154, 142, 144, 136, Мило Нанов 38, 56, 41, 39, 30, 51, 54, 44, 48, 52, 36, 31, 47, 50, 40, 46, 35, 25, 49, 33, 43, 37, 58, 23, Милчо Симеонов 1
На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Червен бряг: Вихрен 3, 8, 6, 1, 4, 2, Вукашинов 14, 20, 4, 12, 2, 3, 8, 10, 5, 9, 18, 7, 13, 1, 11, 17, 6, 16, Ген.Колев 3, 5, 2, 1, 4
На 10.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Койнаре: Антон Страшимиров 28, 24, 30, 26, 69, 9, 22, Беласица 16, 20, 2, 26, 28, 14, 38, 18, 17, 10, 19а, 6, 23, 32, 36, 11, 34, 21, 3, 22, 4, Гео Милев 21, 18, 19, 23, 15, 17, 20, 22, Девети Iх 77а, 101, 103, 138, 93, 91, 95, 148, 144а, 140, 77, 105 Овчарник, 158, 99, 89, 154, 142, 144, 136, Кл Охридски 73, 28, 40, 16, 30, 39, 63, 38, 61, 18, 22, 43, 45, 32, 12, 2а, 65, 57, 41, 34, 24, 20, 47, 55, 10, 71, 8, 36, 49, 67, 26, Милчо Симеонов 1
На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Червен Бряг: Панайот Волов 41, 47, 55, 61, 73, 62, 70, 59, 75, 51, 69, 53, 43, 64, 60, 45, 70а, 63, 67, 65, 49, 66


София-област
Община Божурище
На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Гурмазово: IV-020070 , XI-020018 Кв.44 , Гурмазовско Шосе 7 , ПИ 001140 , Стопански Двор , УПИ 6-292 Кв 26 , УПИ III-001141, Кв.39 , УПИ VII-001156, Кв.39 , УПИ VII-008035 Кв.34 , УПИ-VII-008035 Кв.34 , Яне Сандански 26, 32, Къща, Навес За Минерални Торове, Фургон
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Храбърско: Махала Черен Пешо
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Росоман: 63121.133.9 , I-30, Кв.6 , Гранит , М.Падината , УПИ IV-58, Кв.9 , УПИ XIV-145 , УПИ ХIII-144 Кв.22 , Черква , П-Л ІІІ-99, Кв.15, Вила
На 11.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Хераково: I-9 , №3 Стопански двор , имот 44, Стопански двор , Кад.Ном.14

Община Ботевград
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ - Боженица: 319004 , Долапището , Махала Барбушовци , Махала Близнаковци , Махала Брусен 10 Къща, Махала Върха , Махала Ганинци , Махала Дончовци , Махала Кръста Къща, Махала Мурта , Махала Павловци , Махала Пейчовци , Махала Пелиница Къща, Махала Плоча, Махала Томовци , Махала Урвич 1, 9, 11, Къща, 29, Махала Усойната, Стопански Двор, УПИ Xi-71, Кв.7, Х-38, Кв.41, Къща, 43, Фургон, Къща
На 08.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Боженица: 319004, Махала Урвич 29, Стопански двор, УПИ XI-71, Кв.7, Х-38, Кв.41, 43, Фургон, Къща
На 08.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ На 10.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ На 11.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, До Сграда Ткзс , Кооперативен Пазар , Нов Кооперативен Пазар , Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Ботевград: Витоша 22, 36, 5, 26, 30, 24, 18, 34, 28, 40, 16, 14, 38, 32, 42, 16а, До Автогара
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Боженица: Махала Барбушовци
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Литаково: Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, , 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ - Ботевград: Любен Каравелов 4, 10, 14, 8, 6, 12, 16, 2, Славейков 43, 22, 24, 35, 37, 29, 41, 26, 33 А, 33а, 31, 33
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Трети март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Трудовец: Бистрица 36, 11, 9, 5, 30, 26, 34, 42, 24, 3, 38, 1, 32, 28, 40, Еделвайс 4, 6, 3, 1
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч.; 13:31 - 17:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Рашково
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ - Ботевград: Пик Ресторант Оазис
На 09.06.2020 г. /14:01 - 17:16 ч./ - Етрополе: Георги Антонов 20
На 09.06.2020 г. /14:01 - 17:16 ч./ - Правец: Бор 1, извън регулация, , Махала Пушкарско
На 09.06.2020 г. /14:01 - 17:16 ч./ - Разлив: 13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска Къща, Махала Куевска ТП, Къща, Махала Маргинска МТП, Махала Сираковско, Махала Стопански двор, ТП, а, 56
На 09.06.2020 г. /14:01 - 17:16 ч./ - Трудовец: 563032 М-ст Пазарника , X-916, Александър Стамболийски 34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30, Вардар 8, 1, 4, 2, 6, вилна зона Жилищна Сграда, Вила, 19 Вила, 180а, Вила, 386, Д-р Димитър Василев 14, Лозята УПИ XXVII , Кв.31, Хан Аспарух 5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20, 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12, Цар и ван Шишман 48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47, Цар Освободител 79, 75, вилна зона, Лагер, Павилион
На 10.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За провеждане на 72-часови
изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци Къща, Махала Мановци

На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Ботевград: България 9, 13, 11 6, 11, 81
На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Ботевград: България 20, 18, Витоша 22, 36, 5, 26, 30, 24, 18, 34, 28, 40, 16, 14, 38, 32, 42, 16а, Гурко 66, 48, до Автогара
Община Годеч
На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Годеч: Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Детелина 12, 15, УПИ ІХ-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Зли дол 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Космонавт 20, Никола Й.Вапцаров 14, Нишава 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Парижка Комуна 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Рибарска 7, 2, 4, 5, 3, Софийско шосе 35, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо село, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12
На 09.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Годеч: Елечанова МТП, Иван Вазов 27, Йовкина , Махала Елечанова Вила
Община Горна Малина
На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:17 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: 000317 , 053014 , II, Кв.14 , Втора 1, Двадесет и осма УПИ ІІ-272, Двадесет и шеста 6а, УПИ I-255, Кв.6 , УПИ I-300, Кв.19 , УПИ VIII-250, Х-274 Кв. 48, ХI-166, Кв. 13, Четиридесета 25, М. Калъм Кория ПИ 000321, Къща
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна зона Вила
На 10.06.2020 г. /14:01 - 16:16 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: Двадесет и първа 16, Двадесета 10 Къща, Осемнадесета 2, Пл.ІІ-45, Кв.43 , УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв.38 , УПИ-XVI-360, Четиридесет и втора 1, Четиридесета 47
Община Драгоман
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Ново Бърдо:
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Цацаровци, Общ. Драгоман: Махала Под Камъка, Къща
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 13:01 - 18:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Цръклевци
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Бучин Проход: Местн. Раниславци , път II - 81, УПИ III-10 , УПИ III-105 Кв.8 , УПИ ХIII, Кв. 11 , Вила, М.Балач, 1, Вилна Зона, , УПИ 1076 П-Л V, Кв.23,
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VI-84 Кв.10, УПИ VІІІ-149, Кв.20
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Годеч: 003670, I-994, Кв.134 I-995, Кв.72 , VI-1405, Кв.130 , Академик Игнат Емануилов 1, 1, Акация 1, 5, 2, 1 Местност Мало поле, Александър Милев 24, 34, 30, 13, 28, 26, 18, 36, 20, 32, 19, 38, 40, 9, 22, 17, 15, 51, 23, 2, 10, 7, 14, 8, 11, 6, 12, 16, 9, 5, 1, 4, Александър Стамболийски 3, 48, 37, 64, 11, 28, 25, 29, 30, 9, 17, 44, 39, 70, 49, 1, 9 Магнит, 7, 1, 33, 40, 50, 6, 27, 47, 36, 52, 32, 54, 53, 5, 38, 31, 35, Магнит, 66, 100, 80, 82, 86, 114, 110, 65, 76, 108, 71, 90, 128, 63, 98, 130, 69, 88, 132, 104, 78, 72, 61, 84, 67, 120, 92, 96, 1, Ахтопол 6, Бригадир 3, 4, 5, 1, 6, Васил Друмев 7, 18, 35, 1, 5, 37, 2, Васил Левски 6, 3, 2, 5, 1, 7, 9, 4, 10, 16, 14, 11, 15, 12, 13, 18, Видлич 1, 6, Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Георги С. Раковски 9, 7, До 1, 4, Грамада 3, Детелина 12, 15, УПИ ІХ-71, Кв.21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Додовица Вила, 42, 55, 37 Вила, 6, 7, 2, 9, 5, 3, 4, 8, 10, 1, 26, 13, 24, 23, 16, Къща, 89, 25, 22, 73, 14, 29, 21, 12, 28, , 27, 15, 11, 18, Дружба 6, 2, 4, 3, 1, 8, 5, 7, 14, 12, 10, Дунав 9 , Елин Пелин 12, 25, 8, 7, 23, 17, 14, 10, 4, 6, 19, 27, 1, 5, 22, 18, 3, 24, 25а, 21, 20, 2, 9, 29, 15, 16, 11, 13, Елха, Заводска 1, 3, Здравец 4, 6, 1, 3, Зли дол 67а, 53, 71, 45, 73, 67, 49, 55, 79, 59, 57, 65, 75, 44, 81, 56, 69, 39, 43, 41, 60, 61, 77, 58, 47, 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 25, 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, 21, и скър 1 Кв.Старо село, Йордан Йовков 23, 2, 7, 13, 4, 10, 3, 23 Къща, 8, 11, 9, 17, 1, 19, 5, 14, 21, 15, 6, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Ком, Космонавт 20, М.Свинарника, Мали Ком 31, 30, 20, 32, 27, 36, 26, 22, 24, Мах.Джуричова 3 , Махала Трап, Мерудая 19, 18, 26, 29, 1, 11, 9, 3, 7, 5, 8, Местн.Цоланова, Местност Ваге Параклис, Найденова Махала Найденова, Найденова Махала, Найденовци, Незабравка 12, 5, 8, 7, 4, 3, 6, 9, 2, Никола Й.Вапцаров 7, 14, Никола Петков 32, 28, 26, 34, 21, 27, 25, 38, 30, 19, 24, 36, 23, 15, 5, 3, 9, 12, 11, 17, 8, 7, 4, 6, 13, 22, 14, 18, 10, 19, Нишава 9, 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Осми Март 14, 6, 1, 4, 2, 9, 3, 23, 7, 13, 12, 5, Отец Паисий 18, 15а , Паисии 2, 7, 17, 8, 3, 14, 16, 5, 1, 11, 6, 9, 12, 10, 18, 4, Панджина и Пешичова 5, Парижка Комуна 9, 11, 14, 7, 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрова Бара 10, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, ПИ 004087 Найденова Махала, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Проф.Александър Милев 54, Първи Май 15 УПИ Хvі-1375 Кв.112, 1, 6, 4, 8, 2, Раковски 13, Република 12, 51, 44, 36, 40, 47, 45, 41, 38, 50, 46, 16, 32, 2, 18, 30, 5, 25, 19, 35, 17, 22, 20, 37, 29, 23а, 21, 10, 3, 7, 9, 8, 28, 12, 23, 11, 27, Рибарска 1, 5, 7, 2, 4, 5, 3, Русе 23, 32, 9, 27 Кв.Цикура, 35, Свобода 1, 1, 1, Софийско шосе 37, Парцел 1919 Кв.110, 50, 35, 13, 1, 3, 20, 6, 10, 5, 8, 13, 19, 25, 21, 26, 37, 23, 18, , 30, 28, 32, 24, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо село, Стефан Караджа 3, 10, 2, 4, 6, 8, 1, 7, 5, 12, Тинтява 2, 22, 5, 1, 9, 2, 13, 4, 7, 11, 10, 3, 6, Тодор Каблешков 19, 14, 2, 10, 7, 19, 8, 3, 1, 5, 12, Трап Бунгало, 60, ул.3-та №35а, ул. Петрушин Христов, УПИ 006939, УПИ Vіі-1927, Кв.72, УПИ ІІ-837 , УПИ-І, Кв.138, Хаджи Димитър 2, 10, 3, 25, 8, 6, 5, 1, Хан Аспарух 23, 6, 1а, Хан Крум 4, 5, Христо Ботев 2, 6, 4, 10, 11, 7, 3, 13, 14, 9, 1, 5, 8, Христо Смирненски 13, 19, 15, 17, 36, 24, 28, 22, 26, 32, 30, 34, 9, 11, Цар Иван Шишман, Цикура , Цоланова 9, 13, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12, Ямбол 9, УПИ VІІ-1523, 1663, Кв.114, УПИ 12-1314, УПИ VІ-1523, Кв.114, Къща, 9, 3, 2, 5, 1, 8, 18, 6, 7, 4, Мах.Трап
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Големо Малово: УПИ І-340, Кв.32а, УПИ Хi-92, Кв.15 , Къща, УПИ VІІІ-233, Кв.16, Вила
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Лопушня: 008010, УПИ Iv-142, Кв.16, УПИ XIII-5, Кв.5
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Мало Малово: УПИ Iv-15 ,
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Раяновци, Общ. Драгоман
На 11.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:01 - 18:00 ч./ - Шума: извън регулация , П-Л XIX-53, Кв.3 Ракето, УПИ XVII-41, Кв.11 , УПИ ХV-23 , УПИ-VII-78, УПИ VVII-71в.1
Община Елин Пелин
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - Доганово: УПИ IX-304, Кв.26
На 11.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Горно Камарци: УПИ VI-61 Кв. 11, УПИ 000347, УПИ VI-38, Кв.7, УПИ Х-177, Кв.26 , ХХ-83, Кв.13, М. Таушан Тепе
На 11.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна зона Вила, ЖП Гара 1, Къща, 1, П-Л І-160, Кв.8 , ПИ 057059, М. Над село, Седма 12 Къща, ТП Център, Трета 26, Тридесет и осма 12, УПИ V-134, Кв.6 , УПИ XIV-108, Кв.14, УПИ-I-140, Кв.7, ХІІІ-108 Кв.14, Четвърта 7, , УПИ VІ-211, Кв.11
На 11.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ VIII-37, Кв.2 , УПИ I-390, Кв.47, УПИ III-637 Кв.26, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ VІ-275, Кв.39, УПИ XI-286, Кв.41,
Община Етрополе
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Етрополе: Георги Бакалов 27, Софроний 16
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Бойковец: Вила, Вила
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Етрополе: Александър Стамболийски 127, 119, 131, 125, 143, 109, 149, 133, 113, 137, 117, 145, 139, 123, 115, 111, 135, 121, 147, 141, бул. Руски, Вилна зона Язовира, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Здравец 12, 6, Магазин, 8, 11, 14, 2, 10, 4, Малка Баба 4, 3, 1, 6, 2, 8, 7, 5, 9, 10, Марийка Гаврилова 93, 72, 81, 93а, 15, 74, 84, 69, 66, 89, 97, 40, 73, 55, 91а, 85, 83, 61, 56, 76, 63, 57, 58, 87 А, 59, 67, 79, 95, 75, 60, 71, 87, 91, 64, 82, 68, 80, 65, Месност Ябланица, Сашка 3, 2, 8, 6, 5, 7, 4, 1,
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Етрополе: Васил Левски 15, 10, 6, 4, 13, 14, 8, 1, 9, 2, 5, 12, 16, 7, 4а, 11, Малки искър 15, 16, 18, 10, 14, 17, 23, 6, 81, 27, 3, 17, 25, 8, Московска 14, 16, 21, 10, 7, 27, 23, 13, 15, 8, 3, 20, 24, 26, 17, 22, 25, 5, 12, 1, 18, 19, 9, 6, 11
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Рибарица, Общ. Етрополе: ХVIII, Кв.19
На 11.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци
На 11.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци Вила, Махала Габрика МТП, МТП, Махала Димитровци Къща, Махала Дола, Махала Златовци Къща, Махала Кардашица , Махала Костадиновец Къща, Махала Репавище, Махала Рударец Къща, Махала Свин дол , Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин Къща, УПИ-ХІ-8, Кв.4, ТП, Стопанска сграда, Къща, ТП
На 11.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман Къща, Махала Лъга 1, Махала Преход Къща, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци,
На 11.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Правец: Елосов Дол, Махала Дивчов рът Къща, 104, Махала Драганско къща, Махала Дръвница Къща, Махала Манастирица ТП, Къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, Махала Правешки Ханове, Местност Елисов рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1
На 11.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански двор, Голямата Ливада, Махала Церица, ,
На 11.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци в Землището на стр. Полигон, Махала Мусатете Къща, Махала Пешната лъка Къща, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх
На 11.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 16:15 - 17:30 ч./ - Средни Рът: Мах. Бечовското Къща, Мах.Голяма Глава Къща, Мах.Дунавското Къща, Мах.Койчовци Къща, Мах.Кондурите Къща, Мах.Куваница Къща, Мах.Мончово Търне Къща, Мах.Средни Рът Къща, Махала Краева Бачия Къща, Махала Кръста Къща, Махала Марково Равнище Къща, Махала Скр. Колиби Къща, Къща, Къща
На 12.06.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ - Бойковец: Орище, УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, Почивен Дом,
На 12.06.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ - Етрополе: Баш Самоков, Вилна зона Язовира, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Етрополе, УПИ I-за ДАП Кв.137, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Малки искър 49, Махала
Иванчовец, Месност Ябланица, Местност Баш Самоков, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 60, Руски 191, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, УПИ 4 Кв.135, Ябланица 2, 1, 4, Шивашки цех
Община Ихтиман
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Средищна Гараж, , Кметство, Магазин, Клон Б, СБС №5
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Боерица: ПИ640030, 640027, УПИ II-179 Кв, УПИ VІ-111, Кв.16 , УПИ ІІ-124, Кв.13,
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4,
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв. 27, 093360, М.Шабан Дере, I-28, П-Л Хі-39, Кв.4, Къща, СКЗ Живково
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Местност Ушите
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Полянци: XIX-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, Кв. 8, 3, СКЗ Полянци, УПИ ІІІ-28, Кв.8, УПИ І-100 Кв. 1
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Черньово: V-68, Кв.24 , XIV-274, Кв.35, Вила
На 09.06.2020 г. /12:16 - 13:00 ч./ - Ихтиман: Генерал Гурко, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация /АМ Тракия/ Опорен Пункт, Местност Шиндар, Горски дом „Шиндар“, 1, Бараки, Предгарова 1 Петролна база, 4
На 09.06.2020 г. /12:16 - 13:00 ч.; 12:16 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 13:40 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв. 31, 20 KV Тракия КС Ихтиман
На 09.06.2020 г. /12:16 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Генерал Гурко, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация /АМ Тракия/ Опорен пункт, Местност Шиндар Горски Дом Шиндар, 1, Бараки, Хижа, Предгарова 1 Петролна База, Предгарова 1 Петролна База, 4
На 09.06.2020 г. /12:16 - 16:30 ч.; 12:16 - 13:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 13:40 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ - Горна Василица: ТП Мирово ЖП Гара
На 09.06.2020 г. /12:16 - 16:30 ч.; 12:16 - 13:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 13:40 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138 , Стопанска сграда
На 09.06.2020 г. /12:16 - 16:30 ч.; 12:16 - 13:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 13:40 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: СКЗ Мирово
На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Бойчиновци имот №5,
На 10.06.2020 г. /13:01 - 13:40 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада , Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко , Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, и глика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, и звън Регулация Обект Пчелин, и звън Регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, Изток Хлебарница, УО, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, № 8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М.Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, Местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, до Мотела, 8, 7, 5, УО, Магистрала Тракия
На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:15 ч./ - Вакарел: П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо
На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Местност Шиндар, Горски Дом Шиндар, 1, Бараки, Хижа
На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Бърдо
На 12.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Ихтиман: Баба Вида 3, Ген.Столетов 9, 5, 2а, 2 А, 4, 2, 8, 7, Гео Милев 4, 2, 6, и вайло 60, Околовръстна Бензиностанция, Склад, 1, Млекопункт, Стоп.Сграда, Дърводелска раб-ца, Цех за сандвичи, Транспорт, 3, 5, Обори, Средна гора 11, 7, 3, 2, 10, 6, 8, 9, 6 Лятна Кухня, 5, Стара планина 9, Цар Освободител 3, 13, 18, 15, 11, 1 Шоколадова Фабрика, 9, 4, 7, 20, 5, 14, 17, 19, 16, 2, 8, 10, 6, 12, УО, Цар Самуил 10, 8, 1 Офис, 2 А, 4, 9, 1, 5, 11, 6, 3, 7, 2, 1 1, УО
На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а
Община Костенец
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Горна Василица: Махала Гледжова, Махала Пердова
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Пчелин, Общ. Костенец: с.Пчелин
На 09.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Василишка 4, Липа 58, Морава 24, 26, 8, 20, 12, 32, 14, 25, 30, 4, 27, 29, 21, 2, 13, 31, 15, 9, 17, 16, 10, 6, 28, 18, 19, 23, 22, 11, 34, Очушница 9, 3, 4, 7, 5, Панайот Волов 3, 14, 6, 10, 12, 26, 7, 15, 8, УО ТП АПК Стар, 18, 5, 2, 16, 4, 20, 1, 22, 9, Пердова 17, 7, 4, 9, 13, 6, 1, 5, 3, 11, 15, 2, Пчелинска 17, 4, 23, 7, 41, 3, 39а, 19, 5, 21, Янтра 4, 12, 6, 8, 10, 1, 5, 6а, 14, 2, 3
На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Горна Василица: 3-479 Кв.68 Мах.Пердова, Махала Пердова
На 10.06.2020 г. /12:45 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация 10, 12, 14, 2, 16, 3, 4, 18, 8, 1, 6, 1, Балчовица 17, 1, 11, 25, 2, 22, 15, 5, 3, 24, 29, 14, 7, 6, 30, 25а, 21, 4, 13, 16, 27, Белмекен 9, 7, 13, 8, 10, 3, 4, 12, 6, 2, 1, Бор 7, 6, 9, 2, 1, 8, 3, 5, 4, 10, 11, 12, 35, 38, 14, 32, 13, 37, 18, 19, 34, 20, 28, 33, 27, 25, 23, 26, 30, 16, 41, 36, 40, 39, 15, 17, 24, 29, 21, 43, 22, 31, 42, Бреза 4, 1, 3, 7, 5, 6, 2, Бунара 4, 2, 6, Вароша 2, 1, 4, 6, 13, 3, 5, 12, 8, 10, 4, 9, 11, 3, 1, 2, 6, Васил Левски 32, 40, 26, 41, 38, 53, 31, 24, 37, 20, 18, 35, 34, 39, 47, 51, 28, 33, 43, 55, 30, 49, 42, 36, 45, 6, 23, 5, 29, УО ТП Ресторанта, 14, Шивашки Цех, Цех за обувки, 11, 17, 8, 21, 15, 9, 1, 4, 19, 27, 13, 12, 7, 3, 10, 25, 2, Витоша 12, 10, 2, 1, 6, 8, 14, Втора 9, Георги С. Раковски 10, 3, 4, 7, 1, 2, 12, 13, 6, 9, 5, 15, 8, Горна Черква 5, 2, 7, 9, 6, 1, Детелина 4, 10, 2, 12, 8, Дренето 8, 10, 6, 4, 14, 12, Дъбовица 12, 26, 21, 15, 4, 9, 20, 6, 18, 17, 23, 25, 7, 5, 24, 13, 10, 8, 2, 29, 14, 27, 3, 11, 16, 19, Еделвайс 2, 6, 3, 1, 4, Езерище 3, 1, 12, 17, 19, 11, 21, 27, 6, 35, 16, 8, 4, 31, 33, 29, 9, 7, 13а, 25, 13, 15, 23, 5, 2, 45, 38, 50, 41, 32, 20, 30, 43, 24, 22, 42, 40, 34, 18, 60, 1а, 15, 49, 28, 39, 37, 47, 36, Захари Стоянов 13, 6, 5, 3, 7, 10, 4, 2, 8, Здравец 5, 3, 15, 18, 12, 6, 9, 4, 1, 11, 22, Гараж, 14, 7, 19, 20, 13, 16, 10, и ван Вазов 43, Х-н магазин ЕТ Вестан, 51, 45, 40, 53, 37, 31, 35, 39, 49, 42, 48, 55, 41, 46, 36, 38, 47, 29, 34, 44, 50, 33, 52, 17, 14, 10, 24, 6, 13, 8, 25, 20, 22, 21, 27, 7, 1, 9, 28, 11, 15, 2, 30, 16, 3, 32, 5, Магазин, 26, 4, 23, 18, 19, Иглика 25, 16, 22, 46, 10, 3, 12, 38, 28, 14, 8, 7, 18, 13, 1, 30, 26, 27, 32, 19, 44, 6, 11, 42, 24, 15, 5, 20, 40, 23, 9, 34, 21, 17, 4, Фурна, Инчовица 14, 12, 14, 6, 4, 16, 18, 2, 10, 8, 20, Искър 6, 10, 11, 2, 18, 13, 4, 8, 27, 9, 12, 21, 22, 24, 19, 20, 29, 15, 23, 25, 24, 1, 2, Кирил и Методий 9, Китка 3, 11, 9, 5, 10, Работилница, 2, 6, 8, 1, Кокиче 4, 2, 10, 16, 18, 6, 8, 1, 14, Константин Костенечки 1, Кафе-Аператив, 13, 15, 16, 14, 9, 22, 12, 7, 10, 6, 5, 25, 2, 18, 24, 8, 20, 3, 4, 17, 11, 0, 4, Костенец Битов Комбинат, 1, Кръстите 10, 3, 4, 8, 2, 6, 1, Курорт Вили Костенец Вила, 21 Вила, Липа 10, 1, 6, 3, 8, Любен Каравелов 15, 22, 20, 3, 6, 12, 7, 9, 18, 17, 13, 11, 4, 8, 10, Люляк 5, Македония 20, 29, 9, 14, 1, 25, 22, 17, 33, 26, 4, 31, 32, 3, 7, 24, 5, 6, 13, 18, 2, 12, 15, 21, 19, 8, Малина 18, 12, 1, 16, 27, 7, 32, 3, 13, 6, 29, 11, 2, 36, 4, 5, 10, 14, 33, 8, 30, 8а, 25, 22, 31, 24, 20, 34, Марица 4, 2, 6, 7, 12, 5, 8, 3, Миликини ниви 2, 6, 7, 8, 10, 9, №8, 1, 3, Младост 6, 18, 1, 8, 7, 5, 4, 14, 12, 13, 11, 3, 26, 16, 22, 24, 20, 9, Мургаш 6, 5, 7, 4, 11, 13, 3, 9, Мусала 11, 2, 9, 4, 15, 10, 17, 13, 12, 6, 8, 3, 23, 1, 5, 21, 7, 14, Оборище 2, 8, 1, 11, 6, 3, 4, 16, 19, 7, 7а, 12, 9, 10, 14, 24, 18, 21, Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, 13, 8, 10, 6, 2, 5а, 1, 9, 4, 11, Отец Паисий 16, 6, 19, 24, 9, 11, 28, 10, 3, 12, 20, 17, 14, 15, 8, 18, 4, 2, 1, Охрид 1, 5, 11, 2, 4, Панайот Волов 2, 12, 7, 5, 8, 10, 1, 4, 2, 6, 3, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски обект, Цех, Стругарски цех, 4, 7, 1, 9, 3, 5, 31, 43, 14, 19, 10, 37, 20, 25, 11, 8, 6, 35, 18, 15, 23, 27, 2, 47, 39, 41, 12, 16, 4, 33, 45, 17, 29, 75, 85, 79, 82, 105, 89, 101, 71, 86, 81, 76, 107, 103, 68, 97, 77, 72, 93, 109, 99, 111, 73, 66, 84, 74, 78, 64, 2, 87, 70, 80, УО МТП Маринкова, 95, 62, 91, 26, 62, 10, 34, 44, 50, УО ТП Микро, Зем.КООП-Я, Млекопункт, 32, Цех, 46, Стругарски цех, 49, 30, 36, 59, 55, 51, 48, 28, 38, 53, 40, 42, 57, Цех Металообработка, Пейо Яворов 19, 22, 15, 23, 17, 21, 18, 13, 32, 42, 29, 38, 6, 28, 10, 25, 31, 14, 30, 2, 24, 37, 33, 11, 16, 35, 4, 27, 34, 20, 36, 7, 1, 5, 3, 9, 28, 1, 26, Пета 10, Пипериче 16, 15, 19, 25, 6, 17, 14, 7, 8, 10, 2, 5, 1, 23, 13, 18, 11, 3, 4, 31, 35, 22, 30, 65, 34, 49, 38, 41, 37, 29, 36, 69, 73, 26, 55, 53, 46, 57, 40, УО ТП Детска градина, 61, 67, 44, 71, 45, 20, 28, 59, 42, 43, 51, 63, 24, 33, 39, 47, Пирин 2, 3, 1, 4, Пленщица 6, Първа 7а, 7, 2, Равен 1, 5, 7, 8, 13, 6, 3, 4, 11, 9, Радост 23, 32, 6, 15, 11, 30, 7, 10, 20, 5, 14, 25, 28, 23, 8, 16, 27, 17, 1, 31, 9, 26, 3, 13, 12, 24, 22, 36, 29, 4, 2, 34, Република 15, № 9, 17, 13, 2, 10, 8, 3, 4, 1, 6, 5, Рила 4, 1, 6, 5, 9, 11, 3, 2, 7, 21, 15, 13, 14, 12, 10, 18, 17, 8, 19, 16, 11, 20, 22, Родопи 18, 25, 17, 11, 13, 15 А, 33, 9, 19, 15, 20, 14, 35, 15а, 23, 29, 27, 31, 10, 7, 12, 8, 3, 2, 6, 5, 4, Роза 3, 4, 2, 1, 6, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, 11, 5, 3, 1, 2, 8, 6, 7, 4, Самуил 37, Света Петка 3, 10, 9, 8, 4, Гараж, 1, 11, 7, 6, 5, 2, Свети Георги Победоносец 1, 8, 6а, 5, 2, 7, 4, 6, 3, 10, 11, 17, 18, 9, 20, 16, 15, 13, 46, 32, 40, 35, 33, 42, 36, 26, 27, 38, 22, 30, 29, 28, 37, №48, 23, 44, 25, 31, 34, 50, 19, 48, Свети Иван Рилски 12, 1, 5, 13, 15, 10, 6, 16, 22, 4, 9, 8, 18, 11, 3, 14, 20, 7, 76, 70, № 54, 36, 25, 43, 74, 33,
На 10.06.2020 г. /12:45 - 16:30 ч.; 12:45 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска
На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Горна Василица: Махала Нова, VI-43, Махала Нова Вила, Нова, УПИ II-883, Кв.100, 1
На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ - Момин Проход: Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, Княз Борис 9, 13, 15, Круша 2, 4, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 22, 11, 8, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 13, 57, 35, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, ОУ Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Тодор Ненчев 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15
Община Костинброд
На 08.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Костинброд: Златен Век, Кв.57 УПИ 3872, Константин Преславски 6, Любен Каравелов 2, 1, Местн. Св.Тройца, Местност Бачийте, Могила 5, 7, 10, Момина Сълза 61, Мърфи 8, 10, Обединена 103, 142в, 128, 81в, 87, 124, 102а, 101, 73, 88, 108, 90, 102, 118, 134, 71, 108а, 95, 106, 69, 130, 104а, 79, 122, 99, 213, 85а, 98, 89, 88а, 83, 126, 105, 107, 120, 81б, 100, 91, 86, 96, 109, 110, 91а, 116, 138, 136, 142б Къща, 81, 93, 97, 77, 104, 132, 84, 85, 67, Струма 7, 31, 1б, 3, 27, 6, 24, 26, 14, 4а, 8, 36, 29, 22, 15, 9, 21, 5, 2, 30, 25, 10, 34, 13, 11, 23, 32, 12, 4, 19а, 8 А, 19, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395, Кв.243 , УПИ V-7690, Кв.213, УПИ XI-635.86, УПИ Хiх - Общ, Кв. 50, УПИ ХХХІ-3890, Кв.50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански двор Xi-3447, Цех за пластмаса
На 08.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Еделвайс 6а, 4, 2, 6, Местност Бачийте, Момина Сълза 9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12, Обединена 21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а, УПИ XVIII-1600, Кв.61, УПИ-ХVII-1758, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв.42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв.63
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: 11, Кв 152, М.Пояке, Местност Пояке имот 150.8, Поляке, с. Градец, УПИ ІІ-323, Кв. 20, УПИ ІІІ-321, Кв.20, Вила, УПИ 431, Кв.26
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч.; 17:15 - 18:15 ч./ - Костинброд: Блато 26, 24, 18, 22, 20, 10, 6, 8, 12, 14, Бяло Море 19, 15, 11, 5, 21, 4, 14, 16, 8, 1, 12, 9, 17, 2, 7, 18, 6, 10, 3, Велчова Завера 42, 28б, 18, 24, 20, 16, Гоце Делчев 8, Драва 24, 8, 30, 11, 10, 5, 12, 13, 2, 17, 3, 22, 7, 18, 28, 4, 26, 15, 20, и звор 1, 2, 3, 6, Капитан Райчо 1, 3, 6, 8, 2, 4, Марица 13, Маслово 11, 17, 31, 13, 37, 23, 27, 35, 19, 21, 15, 29, 25, Местност Твърдака, ПИ4269 , Рожен 8, 2, 19, 21, 1, 11, 17, Софроний Врачански 25, 20, 14, 30, 30а, Страцин 18, 3, 16, 2, 13, 17, 5, 8, 6, 20, 24, 12, 15, 9, 11, 1, 7, 4, 22, Турист 2, 4, Явор 2, 6, 4, 8, М.Лъката
На 09.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч.; 17:15 - 18:15 ч./ - Петърч: XXV, Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а Мах.Хаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, 1, Априлско въстание 2, 1, 3, 4, 7, 5, Атанас Гълъбов 2, Блато, Бреза 5, 14, 7, 8, 10, 16, Бузлуджа 6, 7, 11, 5, 1, 4, 29, 9, Васил Левски 5, 70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 Къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33, 11, 31, 25, 26, 24, 27, 15, 36, 11, 13, 14, 23, 10 Вила, 12, 10, 32, 3, 28, 30, 29, 34, 19, 17, 20, 21, Виолина 7, 8, 1, 6, 9, 5, 3, Вит 1, 6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9, Витан 8, 6, 4, 3, 10, 1, 40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24, Витоша 1, 5, Детска Радост 2, 4, 1, 3, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж в УПИ VІ-113, Кв.77а, 5, 3, 9, Дунав 2, 5, 1, 3, Еделвайс 13, 15, 29, 2, 19, 23, 6 Вила, 17, 25, 6, 10, 39, 16, 55, 41, 47, 45, 49, 33, 14, 20, 31, 35, 12, 26, 18, 53, 37, 43, 24, 51, 9, 5, 3, 7, 11, 1, Здравец 10, 8, 6, 3, 1, 10, 4, 5, Иглика 5, 7, 1, 3, 2, 6, и скър 6, 2, 5, 3, 4, 1, Камчия 2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10, Кап.Петко Войвода 29, 30, 4, 2, 35, 19, 32, 22, 34, 31, 18, 17, 25, 5, 33, 23, 24, 26, 11, 10, 9, 13, 20, 8, 21, 16, 28, 27, 3, 14, 37, 15, 12, 50, 31, 8, Кокиче 1 Къща, 3, 4, 2, Ком 26, 7, 14, 5, 4, 6, № 16, 10, 3, 2, 8, 16, 11, 13, 22, Кооператор 2, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах .Хаджия , Мир 4, 1, 3, 6, Мусала 3, 5, 2, Незабравка 7, 12, 1, 10, 14, 6, 2, 8, 4, 3, Осми март 14, 9, 18, 3, 5, 8, 1, 2, 10, 7, 4, 6, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Пирин 2, 4, 6, 7, 1, 5, Площада , Първи май 4, 2, 5, 19, 15, 17, 35, 38, 23, 41, 7, 33, 26, 13, 20, 28, 1, 24, 37, 30, 12, 25, 34, 29, 27, 21, 16, 14, 10, 9, 11, 18, Тракторен стан, 42, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рила 6, 1, 5, 9, 2, 11, 3, 7, Родопи 7, 4, 15, 17, 10, 21, 12, 11, 3, 5, 1, 2, 14, 6, 13, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Синчец 2, 3, Спортист 1, 3, 5, 4, Средна Гора 6, Стара Планина 11, 7, 5, 9, 3, 4, 1, Струма 17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9, Тантил Стойчев 3, 5, 14, 6, 12, 4, 11, 20, 7, 19, 2, 1, 8, 16, 26, 25, 21, 30, 23, 29, 27, 24, Теменуга 3, 10, 1, 7, 6, 13, 2, 9, 5, 8, 4, 15, 11, Тополница 18, 26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34, Тракия 3, 5, 1, УПИ 019024, М. Под Село /Ливаге/, УПИ 7-113 Кв.77, УПИ I- 574 Кв.39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651, Кв.41, УПИ LX, УПИ VII Кв.34, УПИ VII-596 Кв.50, УПИ XIII-207 Кв.8 УПИ XLIX , УПИ IX-1009, Кв.57, УПИ XXІ-211, 207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух 2, 1, 65, 64, 19, 82, 57, 58, 35, 39, 67, 51, 47, 52, 41, 49, 37, 48, 70, 54, 43, 78, 76, 68, 66, 72, 56, 60, 74, 80, 50, 71, 53, 69, 59, 61, 62, 83, 85, 73, 63, 79, 61, 81, 87, 9, 27 УПИ ХХVІІІ-806, Кв.52, 22, 42, 11, 44, 32, 6, 33, 28, 36, 8, 20, 24, 5, 38, 14, 4, 18, 40, 3, 1, 34, 21, 19, 23, 10, 29, 46, 7, Хан Крум 2 Къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5, Христо Ботев 34, 37, 23, 25, 26, 24, 9, 12, 13, 27, 22, 18, 14, 7, 16, 23, 5а, 5, 15, 2б, 2, 4, 19, 21, 11, 20, 8, 2 Б, 10, 29, 31, 3, Цветна 7, 4, 5, 1, 9, Шести септември 5, 9, 7, 11, 3, Шипка 2, Шопска Комуна 65, 4, 3, 1, 24, 29, 9, 20, 12, 2, 14, 18, 15, 7, 19, 13, 5, 27, 23, 21, 8, 6, 25, 10, 11, 62, 57, 65, 67, 53, 59, 55, 49, 44, 56, 61, 63, 47, 58, 42, Къща, 60, 35, 30, 32, 38, 41, 33, 43, 37, 28, 26, 39, 45, 11, 32, 19, 33, 13, 19 Вила, 38, 28, 30, 13, 85
На 09.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Хан Аспарух 2, 1
На 10.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Костинброд: XIV -1969.6635, XIV-1969.6635, Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, Георги С. Раковски 97, 82а, 95, 87а, 70, 64, 91, 74, 97а, 93, 68, 80, 66, 76, 87, 72, 89а, 101, 78, 99, 64а, 91а, 89, 82, ЖП Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Здраве 2, Иван Вазов 10, 11, 9, 14а, 1а, 15, 6, 4, 13, 14, 3, 7, 15 Къща, 7а, 2, 12а, 14 А, 5, 1, 17, Йордан Йовков 88, Ломско шосе 29, 35, 33, 25, 27, 31, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, Петровден Къща, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, Славянска 115, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, УПИ ХІІ-3254 Кв. 116, Черни връх 12, 10, 8, 6, 2, 3, 4, 1, 4а
На 10.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: Еделвайс 6а, 4, 2, 6, Местност Бачийте, Момина Сълза 9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12, Момина Сълза 9а, 6, 7, 13, 9, 6а, 8, 14, 11а, 5а, 11, 15, 5, 10, 12, Обединена 21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а, Обединена 21, 5, 36, 14, 26, 57, 22, 39, 50, 16, 29, 27, 40, 18, 37, 54, 52, 7, 31, 56, 19, 23, 35, 41, 20, 1, 11, 38, 25, 24, 13, 29б, 15, 48, 33, 3, 41а, УПИ XVIII-1600, Кв.61 , УПИ XVIII-1600, Кв.61, УПИ-ХVII-1758, УПИ-ХVII-1758, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв.42, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв.42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв.63, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв.63
На 11.06.2020 г. /12:46 - 13:16 ч.; 12:46 - 17:46 ч.; 17:00 - 17:46 ч./ - Костинброд: Беледие Хан
На 11.06.2020 г. /12:46 - 13:16 ч.; 12:46 - 17:46 ч.; 17:00 - 17:46 ч./ - Понор НУРТС България ЕАД
На 11.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ - Костинброд: Витоша 4, Гео Милев, 14, 10, 8, 12, 2, 6, Гео Милев 3а, 2, 3, 5, 1, ЖП Мост 15, 8, 20, 1, 7, 2, 12, 13, 4, 10, Острова 22, 23а, 32, 26, 1, 21, Петровден Къща, Райна Княгиня 1, 8, 5, 1а, 3, 6, 7, 2, 4, Средец 6, 9, 2, 7, 5, 11, 4, 3, 1, 1а, УПИ ХІІ-3254 Кв 116
На 11.06.2020 г. /13:46 - 14:31 ч.; 17:16 - 18:31 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Кв 29 , ПИ № 169 , Вила
На 11.06.2020 г. /13:46 - 14:31 ч.; 17:16 - 18:31 ч./ - Понор: УПИ VI-26 Кв.1, Понор, Стопански двор
На 11.06.2020 г. /13:46 - 14:31 ч.; 17:16 - 18:31 ч./ - Цръклевци
На 12.06.2020 г. /13:16 - 14:16 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Костинброд: 3479, Кв.239 , XVI-4180 , Александър Стамболийски 68, 64, 63, 75, 70, 69, 77, 66, 67, 56, 65, 71, 58, 81, 57, 59, 81, Балван, Хладилен склад, Георги С. Раковски 119, 115, 115а, 100, 106, 117, 98, 102, 108, 104, Герена 11, 7, 9, 88, 5, 3, 1, Елин Пелин 1, 2, Йордан Йовков 80, 78, 85, 82, Ломско шосе 31, Маслово , Обединена , Рила 5, 1, 14, 7, 4, 2, 10, 8, 6, Славянска 145, 106, 143, 98, 171, 78, 165, 92, 163б, 88, 96, 80, 84, 104, 60, 139, 173, 155а, 135, 62 Къща, 163, 149, 64, 137, 82, 66, 157, 86, 76, 133, 151, 70, 114, 72, 161, 57, 153, 151а, 102, 112, 163б Павилион, 90, 74, 10а, 24, 21, София 4, 2, 5, 2а, 3, 2б, 8, 6, 1, 10, Стефан Караджа 5, 4, 5а, 7, Стопански двор, ул.Строител 12, УПИ XIX-3709 Кв.221 , УПИ ХХХ-3981 Кв.154 , УПИ-XVIII-4180, Кв.162, Успех 11, Хаджи Димитър 4, 8, 2, 6, 18, 14, 20, ХХIII-2787 Кв. 154, Стопански двор, Кв.230 Парцел І-2462, ПИ 3473, Кв.239, 1 Море 1, Стопански двор
На 09.06.2020 г. /10:46 - 15:00 ч./ - Златица: извън регулация
На 09.06.2020 г. /10:46 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Златица: извън регулация, Местност Медет Вила, 58, Ограда, Почивен дом „Средна гора“ 1
Община Правец
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика МТП, ТП
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Осиковица: Махала Габрика Къща, Къща, ТП
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ - Правец: IV, Кв.9 , Васил Драгнев 6, Трети март 20, Преместваем Търговски Обект №, 18, 13, 21, 17
Община Самоков
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчин: 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 286 , 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15
На 08.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 18-та 3, 1, 5, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп.Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 29-та 31, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 55-та 2, БКТП Градина - Ковачевци , УПИ- II-251 Кв.1, Местност Лопаров Юрт, 3
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Белчин: 10-та 11, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 11, 3, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 7-ма 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, УПИ 100592 и УПИ100606 до Крепост Цари Мали град , УПИ І-470, 471 Кв.38а , Христо Ботев 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 76, 67, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва 6 А, 11, 3, 10, 1, 13, 5, 9, 14, 6, 2, 23-та 2, 6, 4, 24-та 2, 4, 3, 25-та 110, 84, 25, 108, 97, 119, 100, 127, 99, 106, 131, 107, 88, 80, 121, 105, 94, 90, 117, 102, 109, 129, 86, 98, 115, 133, 101, 109 А, 113, 123, 104, 26-та 52 А, 41, 43, 50, 62, 48, 46, 56, 64, 58, 66, 44, 52, 35, 3-та 29, 7, 2, 4, 2 А, 6, 3, 10, 5, 4-та 3, 5, 1, 49-та 24, 50-та 3, 14, 18, 6, 10, 7, 4, 2, 8, 15, 5, 12, 51-ва 4, 2, 3, 52-ра 14, 4, 12, 3, 5, 1, 7, 8, 6, 54-та 16, 13, 20, 14, 2, 19, 11, 10, 9, 8, 12, 6, 18, 55-та 3, 5, 1, XVIII , ПП II, Кв.58
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Поповяне
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16
На 08.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва 3, 15-та 6, 16-та 7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 17-та 6, 18-та 33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 19-та 18, 21-ва 1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 22-ра 4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9, 23-та 13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15, 25-та 3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 26-та 15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 27-ма 10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 28-ма №30, 3-та 5, 36-та 5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 37-ма 20, 38-ма 19, 12, 22, 9, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 39-та 13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 45-та 45, 5-та 8, 11, 10, Борова Гора 2, 4, УПИ XIII 23 Кв.1 , УПИ XVI Пл.260 Кв.16 , 2
На 08.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 09.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 10.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 11.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 12.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ - Самоков: Местност Татарски Брод Вила, Татарски Брод
На 08.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 09.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 10.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 11.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ На 12.06.2020 г. /09:31 - 16:15 ч./ - Широки Дол: Местност Татарски Брод 10
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16, IV-18, Кв.2 в.зКалковско Манаст, IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2 , в.з. Калковско Манастирище УПИ IV-8, Кв.5, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI 43 Кв.5 , ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долни Окол: 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов дол ПИ №1572, УПИ Vі-162, Кв.20,
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Долни Пасарел: М-т Летелица, ПИ 22472.7415.56, Местност Кръсни поток, Ренов дол, Язовир Искър Местност Сеята
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Драгушиново: СКЗ Драгушиново
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Злокучене, Общ. Самоков: М-ст Лавандула , Общ.Самоков
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: 9271 , ПИ000733, Яз.Искър, М.Коеджик
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Дългата Поляна , Лавандула , Местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, Местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, Местност Лавандула Вила, Помпа, Местност Мало Равнище Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/я, Вила, Водна Помпа, , Местност Мечката , Ресторант, Местност Пашо , Местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742, , Фургон, Поч.Ст-Я, ПИ 325, Помпа, Местност Татарски Брод Ресторант, Местност Циментово Кладенче , Местност Червената Земя Стоп.Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп.сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, Местност Щъркелово гнездо, , Конна База, Поч.база, Павилион, Поч.база, Ресторант, Поч.база, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч.База, Местност Язовир и скър Поземлен и мот, Прогледна Ограда, М-Ст Коеджик УПИ 728, М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727, М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725, М-Ст Коеджик УПИ 732, М-Ст Коеджик УПИ 729, М-Ст Коеджик УПИ 744-750, М-Ст Коеджик УПИ 730, М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892, М-Ст Коеджик УПИ 731, Поч.База, Ветроходна база на Язовир Искър, Софийско шосе, Татарски брод, Язовир Искър
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир
Искър
На 08.06.2020 г. /12:46 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Широки дол: 1-ва 1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 23, 29, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54, 10-та 1, 14, 10, 4, 12, 11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3, 12-та 4, 1, 2, 6, 13-та 5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15, 14-та 10, 14, 6, 12, 4, 15-та 1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5, 16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6, 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 2-ра 6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 26-та 12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11, 28-ма 6, 2, 14, 8, 29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17, 3-та 19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8, 30-та 26, 12, 20, 14, 17, Къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, 31-ва 33, 25, 21, 20, 31, 28, Къща, 29, 23, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9, 32-ра 5, 4, 8, 3, 6, 1, 33-та 11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4, 4-та 2, 5-та 21, 17, 6-та 3, 6, 2, 1, 7-ма 5а, 1, 3, 5, 9-та 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, Къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19, М. Татарски Брод , Местност Татарски Брод 10, П-Л I - 568 , ПИ 83291.1000.664 , П-Л Іі Кв.392, 14, 16
На 08.06.2020 г. /12:46 - 16:30 ч./ - Горни Окол: 128, Кв.16 , IX-302, Kw.41 , XXIII, Кв.2 , Парцел VI--43 Кв.5
На 08.06.2020 г. /12:46 - 16:30 ч./ - Долни Окол: П-Л 150 Кв. 19 , УПИ VІ-162, Кв.20, Къща, Вила
На 08.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Белчин: 1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 2, 3, 4, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, СКЗ Белчин, 2, 6, 3, 8, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 19, 1, 3, IX-136, Кв.24 6, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, УПИ-IX Кв.20 , Христо Ботев 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 36, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, Юрий Гагарин 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2
На 09.06.2020 г. /12:31 - 13:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /12:31 - 13:30 ч./ - Говедарци: 15285.11.41 Мест. Над селото, 15285.4.374 М. Кумино, 15285.9.539 , Александър Стамболийски 1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1, Байкал Дърв.Цех, 1, Бисер 2, 7, 2, Бори Мечо 5, 2, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21, Братя Чакрини 4, 7, Бреза 4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5, Буря №5, 6, Васил Коларов 17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1, Васил Левски 3 Къща, 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Георги Димитров 27, 30, 6, 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Дванадесета 2, 2, 13, Девета 7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, №8, Деветнадесета 5, 2, 7, Десета 10, 10, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей Махала , Барака, Дружба 2, 3, 1, Единадесета 1, 5, 4, 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Златибор 3, 1, 5, 7,
Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20, Канарче 5, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Лакатица 5, №5, 11, Любчо Баръмов 13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11, М.Костова 1, Мальовица 9, 7, 5, Почивна База, Мечит 8, 1, 4, Мир 4, 3, 6, Октомври 5, 7, 11, Орловец 5, 1, Осемнадесета 6, 8, 4, 2 А, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Отец Паисий 5, 11, 3, 9, 13, 4, П-Л ХІІ-486, Кв.11 , Петнадесета 3, 9 А, 11, 17, 33, 31, ПИ 15285.10.114 , Пионерска 8, 10, 14, Победа 2, 5, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел ТТТ АД, Преспа 2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи май 2, 8, 10, 5, Ракета 5а, 3, 1, 5, Рила 4, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3, Роза 4, 2, 1, Свобода 6, 4, Седемнадесета 10, 8, 6, 2, 18, 4, Славянска 12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34, Снежанка 6, Спортна 17, 4, 13а , 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2, СТК Мальовица 1, Сълзица 4, Тринадесета 14, 16, 10, 6, Труд 7, 7, Христо Ботев 56, .50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище, Четринадесета 2, 20, Шеста 3, Шестнадесета 4, Юрий Гагарин 4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36, Ягода 9, 7, 11, 1, 5, 3, 2, Местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285.10.52.1.2
На 09.06.2020 г. /12:31 - 13:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /12:31 - 13:30 ч.; 12:31 - 16:30 ч./ - Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков , УПИ VI ПИ 46276.5.305, УПИ VI, Кв. 30 /ПИ 46276.5.429/, Рибарник, Входа на Селото, ЕКАТТЕ 46276, М.Одонат и скъро В
На 09.06.2020 г. /12:31 - 13:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ На 10.06.2020 г. /12:31 - 16:30 ч.; 12:31 - 13:30 ч./ - Маджаре: XIX-За Ж.С, Кв.4 , УПИ XI Кв.16, 2
На 09.06.2020 г. /12:31 - 16:30 ч./ - Говедарци: Борис Хаджисотиров 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, Васил Коларов 40а, 25, 36, 32, 28, Васил Левски 3 Къща, 8, 2, 4, Втора 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, .№8, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей Махала , Единадесета 1, и скър 41, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 9, Петнадесета 17, Първи Май 2, 8, 10, 5, Свобода 6, 4, Славянска 32, 25, 34, Тринадесета 16, 10, 6, Христо Ботев 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14,
На 10.06.2020 г. /12:31 - 16:30 ч./ - Говедарци: 15285.11.41 Мест. Над селото, 15285.4.374 М. Кумино, 15285.9.539 , Александър Стамболийски 1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1, Байкал Дърв.Цех, 1, Бисер 2, 7, 2, Бори Мечо 5, 2, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21, Борис Хаджисотиров 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, Братя Чакрини 4, 7, Бреза 4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5, Буря №5, 6, Васил Коларов 17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1, Васил Коларов 40а, 25, 36, 32, 28, Васил Левски 3 Къща, 8, 2, 4, Васил Левски 3 Къща, 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Втора 2, Георги Димитров 27, 30, 6, 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Първа 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Дванадесета 2, 2, 13, Девета 7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, .№8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, .№8, Деветнадесета 5, 2, 7, Десета 10, 10, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей Махала Етаж От Сграда, Етаж От Къща, Жилищна Сграда, Барака, Доспей Махала , Дружба 2, 3, 1, Единадесета 1, 5, 4, 1, Единадесета 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Златибор 3, 1, 5, 7, Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20, Искър 41, Канарче 5, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9, Кокиче 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Лакатица 5, №5, 11, Любчо Баръмов 13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11, М.Костова 1, Мальовица 9, 7, 5, Почивна база, Мечит 8, 1, 4, Мир 4, 3, 6, Октомври 5, 7, 11, Орловец 5, 1, Осемнадесета 6, 8, 4, 2 А, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Отец Паисий 5, 11, 3, 9, 13, 4, П-Л ХІІ-486, Кв.11 , Петнадесета 3, 9 А, 11, 17, 33, 31, Петнадесета 17, ПИ 15285.10.114 , Пионерска 8, 10, 14, Победа 2, 5, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел ТТТ Ад, Преспа 2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи Май 2, 8, 10, 5, Първи Май 2, 8, 10, 5, Ракета 5а, 3, 1, 5, Рила 4, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3, Роза 4, 2, 1, Свобода 6, 4, Свобода 6, 4, Седемнадесета 10, 8, 6, 2, 18, 4, Славянска 12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34, Славянска 32, 25, 34, Снежанка 6, Спортна 17, 4, 13а Вила, 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2, Стк Мальовица 1, Сълзица 4, Тринадесета 14, 16, 10, 6, Тринадесета 16, 10, 6, Труд 7, 7, Христо Ботев 56, .50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище, Христо Ботев 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, Четринадесета 2, 20, Шеста 3, Шестнадесета 4, Юрий Гагарин 4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36, Ягода 9, 7, 11, 1, 5, 3, 2, Местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285.10.52.1.2,
На 10.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Белчин: имот №15, В Р-Н 54 УПИ-XXIX М.Радивец, имот №16 , имот №2, Р-Н 51, М.Радивец , М.Радивец , Пл.1 Кв 1
На 11.06.2020 г. /12:31 - 16:30 ч./ - Продановци, Общ. Самоков
На 12.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Еленин Връх 8, 6, 4, 2, Орлови Скали 15, 5, 13, 1, 9, 11, 3, 7, Самоково 39, 6, 11, 26, 39, 27, 25, Цар Симеон 50, 44, 46, 52, 48, 60, Цех за пици, Цареви Кладенци 10, 2, 12, 6, 8, 4, Ястребец 5
Община Своге
На 08.06.2020 г. /11:00 - 17:00 ч./ - Владо Тричков: 17-та 2, 19-та 53, 41, 37, 32, 28-ма 1, 30-та Кв.22, 13, 32-ра 11, 19, 9, 34-та 13, 29, 36-та 1, 37-ма 4 Къща, 15, 40-та 59, 33, 41-ва 4, 42-ра 6, 2, 43-та 4, 44-та 16, 5, 45-та 1, 5-та 10, №6, 16, 9-та 27, 25, 28, М. Падината , М.Ровините , Махала Куклите , Махала Орешец , УПИ V-526, 527, Кв.33 , УПИ Vii-298, Кв.23 , УПИ Х-39, 43
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Свидня: 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, Къща, 21, 27, 7, 17, 16, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, Еверест 1, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, Махала Гераковци Вила, Махала Дашовци , Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М.Гераковци, ПИ №14
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Мах.Гламек 498,
На 10.06.2020 г. /13:16 - 13:36 ч.; 17:46 - 18:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Волга 20, 13, 40, 9, 7, 38, 15, 8, 1, 14, 16, 3, 6, 10, Вълчан Войвода 2, Демокрация 12, и здримец 73, 69, 38, 57, 79, 55, 51, 54, 43, 36, 89, 2, 32 Вила, 36, 34, 7, 19, 39, 18 А, 18, 3, и скър 8, 35, Кокиче 1, Паисий 1, 3, Садината 9, 11, 25, 15, 7, 13, 23, 19, 17, 21, Сирак 7, 29 С.Бов/Гара Бов/, 15 Къща, Теменуга , Трескавец 4, 8, УПИ Vi-30 , 3 А
На 10.06.2020 г. /13:16 - 13:36 ч.; 17:46 - 18:00 ч./ - Своге: Алилица , Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Желен Вила, Заря , Култура 11, Махала Едрева Нива , Махала Свиново , път 16 , Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4, 13
На 10.06.2020 г. /13:16 - 13:36 ч.; 17:46 - 18:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Vii , Xiv-368 , Александър Стамболийски 9, Балатон 1, Балкан 3, Бор 2, 1, Възраждане 34, 24, 15, 6, 1, и скърско Дефиле 1, Кирил и Методий 23, Мах.Гламек 498, Мах.Орниче , Махала Бабин Дол , Мир 9, Неофит Рилски 3, 12, Освобождение 12, 2, Тодор Каблешков 12, УПИ Iii-524 , Хан Аспарух 1, Читалище Христо Ботев , Явор 4, 3, 4, 2, 1, Вила, Къща
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ - Своге: Алилица , Възраждане 2, 3, 5, 4, 1, Градище 19, 13, 9, 27, 25, 17, 3, 23, 15, 5, 21, 1, № 25, 7, 11, Грохотен 8, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Желен Вила, Заря , Култура 11, Махала Едрева Нива , Махала Свиново , път 16 , Слънце 35, 47, 24, 34, 51, 38, 53, 55, 28, 49, 19, 26, 36, 39, 37, 30, 33, 32, 41, 43, 22, 45, Турист 3, 5, 4
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ - Церово, Общ. Своге: Мах.Орниче , Махала Бабин Дол
На 10.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч.; 13:16 - 13:36 ч.; 17:46 - 18:00 ч./ - Желен: П-Л Хі-45, Кв.2 , Вила, Вила
Община Сливница
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Бърля: УПИ Х, Кв.24
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Връдловци: 82, Вила, 1, Къща
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, Вила, Заводска 4, и ван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, и глика 6, и гнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № , Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М.Молак , Махала Елечанова Вила, Махала Молак , Молак УПИ Іі-215, Кв.18, Вила, Къща, УПИ I64 Кв.7, Viii-142, Колиба, Вила, Строеж, и мот.2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й.Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг , Стойкина , Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344 , Кв.45 , УПИ Viii-364 Кв.49 , Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № , 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв.26
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Губеш: УПИ Vii-125, Кв.18
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Беренде, Бърля
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Комщица: УПИ-Xii , Вила
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Равна, Общ. Годеч: Къща
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Ропот
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Смолча: Вила
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Станинци
На 08.06.2020 г. /13:46 - 14:15 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Чепърлинци: Обект Гърмище
На 08.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ - Алдомировци: 27 Ма 14, Алдомировска (Г.Димитров) 88, Васил Левски 1, 5, и мот №569 , Люляк (Ст.Лазов) 10, Мтп Калинките
На 08.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва Строеж, 1 Вила, 18 Та 5, 22-ра 7, XVII-418, Кв.51 , Деянова Воденица , Махала Димитрашков Слог , Строеж , Студен Кладенец 24 Вила, 55, 49, 50а, 47, 61 Вила, 44, УПИ 240 Кв.38 , УПИ III-219 Кв.34 , УПИ І--410 Кв. 50 , ХVII-244 Кв. 38,
На 08.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Vii-180, Кв. 140 , Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка Махала 1, Къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58
На 08.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ - Хераково: 014148 , М.Белица , Махала Белица Вила, Къща
На 08.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв.54 , II-044016 , IV-278 Кв.42 , XIII-081046, Kв.2 , Xx-71 Кв. 22 , Алек Мак 1, Ален Мак 22, Махала Старо Село , Махала Черен Пешо , Местн.Расул , Микроязовир Храбърско , Нарцис 10, ПИ 77400.91.16 , ПИ 77400.91.17 , УПИ -2-Кв.20 , УПИ 3-076020 Кв.57 , УПИ I- 174 Кв.43 , УПИ I-076022, Кв.57 , УПИ Iii-1981 , УПИ X-404 Кв.45 , УПИ XVII-081047, Кв.2 М.Лозище, УПИ XXII-452 Кв.22 , УПИ Xxiii-337 , УПИ-IV-76.11 Кв.57 , УПИ-V-18, Кв.3 , Черковна 14,
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Костинброд: 1-737, Кв.33, 618205, Бачо Киро 7, 13, 5, 16, 15, 9, 1, № 9, Иван Асен II 17, 15, Индже Войвода 1, Княз Борис 5, 10, 1, 14, 3, 6, 12, Колю Фичето 8, 7, 4, 1, 2, 10, 3, 6, 5, Маслово, Обединена 145, 194, 157, 210, 196, 153, 143, 188, 149, 198, 192, 206, 202, 190, 141, 147, 200, 204, ПИ 618159, Поп Богомил 8, Свобода 4, 7, 1, 8, 5, 10, 2, 3, 12, 6, 14, Сергей Румянцев 6, 15, 19, 14, 9, 12, 4, 10, 7, 1, 5, 3, 2а, 2, 13, Стефан Стамболов 2, Цар Борис I 7, 4, Цар Симеон 7, 5, 10, 1, 8, 12, 6а, 3, Шияковци УПИ ІІ-62 Кв 32
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Опицвет
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Петърч: 068032
На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Алдомировци: ТП Гара Алдомировци
На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: ПИ №67372.26.118 Местн. Сарай
На 10.06.2020 г. /13:46 - 14:46 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Драгоман: II Кв.52 , Акация 3, 8, 6, 12, 1 11, 1, 1, Александър Стамболийски 1, 25, 15, 21, 22, 27, 17, 18, 23, 32, 30, 34, 16, 24, 28, 26, 13, 20, 12, 7, 12, 10, 8, 4, № 1, 6, Павилион, Баба Тонка 3, 1, 8, 5, 1а, 4, 7, 6, 6, Балкан 1, 2, 3, 9, 4, 7, 5, 11, Васил Левски 6, 4, 18, 16, 11, 19, 9, 7, 8, 15, 13, 14, 21, 10, 23, Велчова Завера 27, 25, 28, 32, 29, 23, 9, 5, 24, 16, 18, 14, 19, 13, 10, 3, 11, 1, 22, 20, 7, 4, 2, 6, 15, 26, 17, Витоша 5, 1, Гео Милев 2, 3, 4, 1, Граничар 2, 10, 6, 4, 8, 2, Драгония 24, Захари Стоянов 6, 26, 26, 5в, 36, 5в, 52, 1, 50, 26, Здравец 5, 7, 3, 9, 1, 11, Ивайло 7, 5, 3, 6, 2, 3, 1, 4, Искър 4, 5, 2, 7, 5, Кв.81, УПИ І , Кирил Богданов , Кирил и Методи 1, 6, 13, 4, 7, 5, 2, 8, 10, 15, 9, 3, 11, Кольо Фичето 21, 2, 18, 3, 8, 17, 4, 35, 6, 27, 5, 16, 31, 7, 11, 13, 33, 29, 15, 12, 23, 19, 10, 25, 14, Космонавт 3, 5, 4, 2, 1, Любен Каравелов 5, 1, 6, 10, 4, 9, 12, 3, 8, Люляк 11, 6 1-2, М.Окол УПИ І-21, 22, 23 Кв.1 , Малина 5, 4, 1, 3, 7, 6, 9, 2, Международно Шосе 30, 24, 20, 22, 34, 36, 28, 21, 40, 26, 16, 32, 38, 27, 19, 18, Мест. Космина , Никола Й.Вапцаров 6, 22, 11, 20, 12, 18, 13, 16, 8, 19, 1, 10, 4, 17, 14, 15, Оборище 2, Отец Паисий 15, 1, 6, 11, 13, 10а, 9, 3, 4, 8, 7, 5, 2, Патриарх Евтимий 7, 2, 3, 1, 5, 9, 4, Пейо К.Яворов 2, 6, 4, 8, 10, 1, 12, Пенчо Славейков 8, 5, 6, 9, 7, 3, 2, 1, 4, Пета 2, Петър Берон 12, 15, 18, 8, 14, 30, 11, 7, 9, 26, 5, 17, 28, 20, 2, 19, 1, 13, 24, 16, ПИ 162112 , Пирин 32, 4, 14, 1, 24, 10, 20, 12, 32, 8, 22, 26, 28, 6, 2, Първи май 5, 1, 9, 11, 7, 3, № 6, Рила 2, 3, 4, 1, 8, 10, 12, 15, 18, 16, 11, 24, 18, 26, 5, 22, 13, 36, 32, 15, 28, 34, 9, 30, 7, Свети Климент Охридски 3, Свети Стефан 1 11, 9, 10, 4, 23, 15, 6, Септемвриец 12, 6, 8, 2, 10, 4, Синчец 22, 15, 16, 13, 14, 20, 18, 11, 4, 7, 2, 5, 3, 6, 4, 1, 8, 12, 10, 9, Стара Планина 21, 23, 3, 1, 17, 19, 4, 11, 5, 9, 2, 13, 15, 15, Стефан Стамболов 18, 15, 6, 12, 13, 11, 9, 22, Три Уши 28, 13, 11, 9, 15, 17, 5, 7, 4, 1 Топливо-Склад, 12, 16, 14, 2, 1, УПИ XII-828, Кв.57 , ХVII-366 Кв.55 , Хаджи Димитър 6, 10, 7, 4, 9, 3, 8, 5, 1, 2, Христо Ботев 55, 47, 60, 49, 51, 54, 62, 19, 32, 4, 17, 3, 23, 19, 24, 22, 2, 40, 34, 13, 10, 56, 20, 6, 28, 27, 7, 26, 18, 1, 16, 30, 3, 45, 1, 59, 19, 31, 10, 17, 15, 12, 37, 46, 39, 20, 16, 35, 6, 4, 21, 33, 64, 50, 52, 27, 9, 11, 18, 2, 29, 44, 13, 7, 8, 56, 48, Христо Смирненски 7, 2, 3, 4, 1, 6, 5, 8, Цар Симеон Велики 19, 19, 16, 20, 17, 22, 14, 18, 26, 15, 23, 21, 24, 12, 6, 9, 11, 2, 3, 1, 7, 8, 5, 4, 13, Чепън 5, 9, 11, 33, 29, 15, 27, 7, 25, 23, 21, 2, 13, 17, 19, 31, Черноризец Храбър 29, 26, 36, 8, 16, 10, 31, 3, 52, 27, 34, 2, 17, 48, 46, 32, 5, 30, 11, 9, 18, 40, 38, 25, 44, 33, 14, 12, 24, 20, 22, 19, 4, 6, 35, 28, Шести септември 6, 24, 12, 14, 10, 16, 20, 22, 26, 4, 8, 18, Шипка 10, 8, 6, 4, 9, 5, 7, 20, 13, Стадиона, 16, 5, 4, 18, 12, 2, 15, 6, 11, 8, 10, 17, 14, 27, 19, 6, 30, 12, 23, 25, 28, 8, 10, 29, 21, 14, 52, 40, 44, 36, 32, 25, 38, 56, 34, 54, 46, 17, 48, 42, 46, 6, 7, 3 4, 1 2, 8, 4, 7, 9, 5, 6, ПППЖБ, 13, 10, 11, 9, 14, 3, 7, 24, 12, 5, 10, 1, 20, 8, 1

Община Видин
Община Брегово
За Периода 08-12.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: 320 , 518 , Алабин 6, 4, 2, 12 А, 12, 5, 7, 8, 10, Александър Стамболийски 30, Асен Балкански 3, Васил Левски 11, 10, 3, 5, 6, 1, 4, 9, 8, Вела Пеева 11, 9, 4, 7, 6, 2, Владимир Заимов 4, 1, 2, 5, 6, Георги Бенковски 1, 2, 3, Георги Бондоков 5, 18, 16, 20, 1 А, 3, 12, 24, 1, 16 А, 22, 6, 8, 7, 14, Георги Димитров 17, 31, 25, 15, 40, 42, 21, 29, 13, 32, 36, 23, 30, 38, 19, 27, Граф Игнатиев 1, Димитър Зограф 3, 4, 8, 1, 2, 10, 6, Димитър Полянов 5, 4, 2, 3, 1, Иван Вазов 14, 3, 7, 21, 16, 19, 25, 4, 15, 17, 12, 23, 31, 5, 37, 27, 6, 18, 35, 9, 11, 2, 10, 33, 29, 8, Кирил и Методий 16, 20, 8, 3, 4, 5, 7, 12, 14, 2, Климент Охридски 14, Ленин 47, 55, 32, 36, 53 А, 52, 59, 34, 38, 50, 42, 51, 45, 53, 57, Мико Нинов 3, 7, 4, 9, 11, 1, 5, Митко Палаузов 3, 1, 2, 5, 4, Мичурин 15, 1, 18, 6, 9, 16, 10, 7, 5, 19, 14, 13, 8, 12, 4, 17, 11, 3, 21, Никола Ботушев 13, 15, 9, 11, Никола Й.Вапцаров 4, 8, 6, 7, 9, Олег Кошевой 18, 8, 1, 10, 2, Патриарх Евтимий 15, 18, 16, Петко Д.Петков 1, Тодор Петров 9, 21, 30, 7, 26 А, 10, 26, 18, 13, 23, 2, 6, 19, 15, 27, 24, 31, 17, 25, 28, 1, 20, 12, 14, 29, 16, 22, 8, 4, Толбухин 12, 17, 14, Христо Смирненски 11, 13, 6, 4, 9, Цар Самуил 4, 13, 5, 1, 7, 11, 3, 8, 14, 10, 6, 2, Шипка 7, 4, 5, 3, Юрий Гагарин 6, 2, 13, 4
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Куделин: Албена 11, 5, 4, 1, Васил Левски 6, 8, 4, 1, 2, 10, Виктор Юго 2, Карл Маркс 1, 2, 5, Лиляна Димитрова 14, 16, 12, 11, 1, 8, 26, Мичурин 1, 7, 4, Олег Кошевой 4, 7, 5, 1, Христо Ботев 11, 87, 9, 2, 14, 12, 3, 7, 1, 10, 6, 13, Христо Смирненски 1, Юрий Гагарин 4, 6
На 08.06.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ - Калина, Общ. Брегово: 13-49 Кв. 3, 4-53 Кв. 3, Георги Димитров 21, 10, 2, 28, 1, 14, Кирил и Методий 4, 3, 6, 12, 10, Розова Долина 6, Толбухин 5, 1, УПИ I Кв.6, Филип Тотю 1, Христо Ботев 2, 5, 6, 3, Христо Смирненски 10, 5, 13, 30, 2, Цар Калоян 6, 5, 11, 9, 7, Цар Симеон 7, 1, 2, 4, 5, Шипка
На 09.06.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ - Делейна: Александър Димитров 3, 5, Антон Чехов 3, 1, Асен Балкански 1, 6, 3, Асен Халачев 30, 12, 7, 13, 26, 6, 23, 1, 5, 9, 36, 16, 18, 34, 3, Борис Бенчев 14, 7, 16, 1, 10, 9, Братя Миладинови 4, 2, 6, Вела Пеева 5, 12, Виктор Юго 5, Владимир Заимов 1, 8, 6, 10, Георги Бенковски 1, 5, 3, 7, Георги Димитров 17, 22, Гоце Делчев 2, Граф Игнатиев 2, 4, Димитър Благоев 2, Първи май 4, 1, Шипка 2
На 09.06.2020 г. /15:16 - 16:30 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров 3, 2, Антим Първи 4, 1, 2, Асен Балкански 1, 8, 2, 3, 6, 4, Асен Халачев 2, 4, Борис Бенчев 7, 1, Борис Янев 5, 2, Гаврил Генов 2, Гео Милев 5, 4, 7, 2, 1, 3, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 9, 7, 16, 11, 13, 14, Георги С.Раковски 2, 5, 1, 3, Димитър Зограф 2, 6, 4, и ван Вазов 6, 1, 10, 8, Ленин 8, 3, 4, 12, 11, 15, 5, 16, 6, 9, 10, 7, 13, Неофит Рилски 2, 1, ПИ 000366, Първи май 1, 3, Тимок 4, 23, 2, 19, 15, 8, 9, 3, 13, 17, 12, 6, 7, Тодор Петров 4, 7, 3, 5, 1, 9, Юрий Гагарин 16, 14, 12, 8, 2, 4
На 11.06.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: 4-1978 Кв 59 , Ангел Кънчев 4, Боян Чонос 25, Васил Коларов 2, 1, Втори Юни 1, 5, Център, Гео Милев 9, Георги Бенковски 11, 1, Георги Димитров 28, 2, 20, 12, 8, 21, 33, 17, 22, 24, 27, 7, Димитър Благоев 3, 1, 7, 2, 4, 10, 5, Димитър Полянов 1, Карл Маркс 15, Кочо Честименски 5, Ленин 1, Любен Каравелов 7, Никола Й. Вапцаров 1, 3, 7, Спортист 3, Стефан Караджа 1, 2, Тодор Петров 4, 2, 6, 21, 5, 28, 12, 16, 1, 130, Фридрих Енгелс 4, 5, Хан Крум 3, Христо Смирненски 1, Център
На 11.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев 6, 5,Боян Чонос, Васил Левски 10, 40, 16, 8, 38, 14, 21, 33, 9, 27, 32, Вела Пеева 4, 3, Димитър Благоев 9, 20, 13, 18, Кирил и Методий 1, 6, 4, 2, Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Коста Йорданов 4, 1, Любен Каравелов 1, 4, Мико Нинов 16, 8, 11, 2, 1, 5, 4, 10, 14, 12, 6, Митко Палаузов 3, Панайот Хитов 5, 2, Презвитер Козма 1, 2, Стефан Караджа 8, 12, 5, Филип Тотю 1, 3, 2, Хаджи Димитър 3, Хан Крум 40, Хан Омуртаг 4, Христо Ботев 4, 2, 5, 3, 6, 8, 10, Цар и ван Асен 6
На 12.06.2020 г. /14:01 - 15:30 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Стамболийски 7, 3, 4, 1, 2, 10, Братя Миладинови 2, Васил Друмев 8, Васил Коларов 9, 3, 14, 6, 12, 5, 2, Васил Левски 1, 2, Виктор Юго 2, Георги Димитров 6, 2, 4, 44, 12, 5, 10, 3, Гоце Делчев 7, Димитър Полянов 1, 3, 2, Елин Пелин 1, 3, 8, 5, 2, 4, 7, Емил Марков 1, 2, и ван Вазов 2, Лиляна Димитрова 3, 6, Любен Каравелов 2, Мико Нинов 14, 3, 10, 4, 2, 7, 5, 12, 6, 1, Митко Палаузов 2, Никола Й.Вапцаров 4, 1, 2, Отец Паисий 5, 3, 4, Роза Люксембург 3, 4, 2, 6, Тимок 11, 9, Площад Славейков
На 12.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров 8, 17, Александър Стамболийски 13, 21, 6, 10, 11, Антон Чехов 4, 2, 6, 8, 3, Асен Балкански 9, Борис Бенчев 1, 7, 5, 9, 2, 4, Боян Чонос 4, Братя Миладинови 2, 14, 3, 12, 8, 6, Васил Левски 4, Първи Май 10, 5, 13, 4, 12, Сержант Филипов 8, 6, 1, 10, 5, 7
Община Видин
На 08.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Видин: Цар Иван Асен II 15, 13, 9
На 08.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ - Кошава: 249, Втора 17, 14, 8, 23, 18, 10, 15, 32, 24, 1, 22, 26, 19, 12, 2, 16, 4, 20, 6, 29, 5, 7, 3, 9, 28, Двадесет и втора 15, Двадесет и девета 6, 4, 2, 3, Двадесет и пета 7, 4, 6, 9, 2, Двадесет и първа 4, 2, Двадесет и трета 2, 1, 7, 6, 8, Двадесет и четвърта 2, Двадесета 2, 3, Дванадесета 7, Девета 12, 4, 20, 5, 3, 16, 2, 6, 8, 1, 11, 14, Деветнадесета 3, Десета 1, 2, 4, 3, Единадесета 3, 13, Квартал 33 , Осма 1, 3, Пета 1, Първа 86, 18, ТП-2 Кошава, Седма 1, 6, 12, 14, 4, 2, 10, Седма-А 1, 8, Трета 35, 11, Тридесет и Пета 3, 1, Тридесет и Четвърта 2, 3, Четвърта 3, 5, 65, 39, 53, 41, 51, 7, 37, 47, 49, 17, Шеста 8, 3, 9, 5, 6, 10, 1, 12, 7, ПИ извън регулация
На 08.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Видин: Божур 10, Иглика 29, 43, 62, 12, 26, 34, 35, 10, 24, 28, 25, 6, 11, 46, 50, 40, 9, 36, 42, Незабравка 26, 20, 22, 28, 17, 13, 24, 30, 19, 25, Осма 6a, Палма 1, 7a, 6, 8, 5, Росица 4, Синчец 4, 8, 10, 3, Славянска 42, 36, 16, 34, 11, 24, 41а, 44, 17, 10, Теменужка 11, 3
На 08.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - Майор Узуново: Първа 1, УПИ-9 Кв.41 , Шестнадесета 1
На 09.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ - Видин: Екзарх Йосиф I, Теодосий Търновски 3, Цар Асен I 7, Цар и ван Асен II 13
На 09.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Дунавци, Общ. Видин: I -248 , Кв.24 , Александър Стамболийски 5, 1, 4, 2, Антон Иванов 6, 9, 2, 10, 11, 7, 3, 4, 5, 1, Видбол 5, 3, 2, 1, 4, Георги Димитров 83, 98, 95, 80, 73, 91, 70, 110, 82, 79, 88, 101, 116, 106, 74, 93, 114, 87, 92, 84, 96, 104, 122, 85, 72, 69, 77, 100, 86, 108, 81, 126, 76, 78, 99, 90, 89, 71, 102, 112, 124, Дунав 20, 5, 25, 11, 4, 29, 27, 23, 8, 10, 1, 17, 21, 13, 14, 9, Иван Вазов 1, 12, 5, 6, 8, 4, 10, Маршал Толбухин 15, 4, 1, 17, 13, 9, 5, 27, 7, 25, 31, 2, 21, 11, 23, 19, 3, Мико Нинов 10, 3, 6, 4, 7, 11, 9, 1, 2, Мир 2, 6, Осъм 3, 5, 2, 4, 1, Плиска 1, 2, Седемнадесет Партизани 2, Смирнов, Стара Планина 7, 11, 20, 4, 8, 9, 18, 14, 5, 3, 10, УПИ 2-308 Кв.29 , Хайдут Велко 6, 4, 2, 5, 8, 7, 3, 1, Христо Ботев 3, 1, 5, 3 А, Ценко Александров 8, Чавдарци 7, 9, 13, 3, 8, 1, 14, 5, 2, 6, 4, Юрий Гагарин 1, 9, 7, 5, 6, 3, извън регулация, 30, 4
На 10.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Видин: Младост 6
На 10.06.2020 г. /14:16 - 15:30 ч./ - Майор Узуново: Втора 4, 11, 16, 6, 14, 8, 10, 15, 2, 7, 12, Девета 6, 1, 4, Десета 1, Пета 3, 15, 1, 2, 23, Петнадесета 1а, 6, 5, 1, 3, 4, Първа ТП-1 М.Узуново, 29, 7, 19, 17, 1, 3, 26, 15, 14, 9, 6, 18, 11, Седемнадесета 63, Трета 3, Четвърта 7, 5, 14, 1, 6, 15, 8, 4, Четиринадесета 5, Шестнадесета 9, 8, 10, 5, 31, 11
На 10.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - Майор Узуново: Втора 29, 26, 28, 4, 34, 14, 27, 25, 37, 33, 39, 9, 11, Дванадесета 1, 5, 3, Девета 5, Единадесета 8, 5, 4, 1, 9, 3, 13, 10, Пета 1, 3, 25, 29, 27, Първа 28, 49, 30, 35, 34, 38, 31, 41, 32, 37, 44, 36, ТП-2 М.Узуново, 33, Седемнадесета 1, 4, 2, Седма 9, 8, 15, 2, 10, 12, 11, 3, 7, Трета 32, 30, 26, 20, 28, 22, 34, 3, 14, 24, Тринадесета 8, 6, 7, 3, Четвърта 16, 21, 23, 18, 27, 25, Четиринадесета 8, 3, 6, 4, 1, 7, Шеста 3, 9, 4, 29, 7, 1, 13, 15, 17, 11, 5
На 12.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ - Видин: VII-5029 Кв.600 ЮПЗ, Акад.Стефан Младенов, Безименна ТП ТИХ, ПИ 10971.510.263 ЮПЗ, ПИ 10971.510.266 ЮПЗ, УПИ I-5051, Цар Александър II 100, Южна Пром. зона бивше поделение, Южна промишлена зона, Кнауф, Южна Промишлена Зона, ЮПЗ, Южна Промишлена зона, Местност Майски лес ПИ 489.77, Южна пром.зона
На 13.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Видин: 10971.511.200 , 10971.511.34 , Акад.Стефан Младенов , Зап. Склад. Зона-10971.511.175.1 , Запад , Западна Складова зона ЗПЗ , ЗПЗ ТП ТПК ОКС - Рем Р-ца , ЗПЗ 10971.511.300 , ЗСЗ , ЗСЗ ОКС 10971511171, извън Регулация-База Кос До Кос, Местност Северна Промишлена Зона Складовата Зона, УПИ 1-5109 Кв.557 Зсз , УПИ 10971.511.154 , УПИ 10971.511.167 , УПИ-V-5097 Зсз, Южна Пром.Зона, Западна Складова База, Осветл. П. възел Видин,Брегово
имот 81.1, Западна Пром. Зона, Зап. Складова Зона, Западна Складова Зона, Зап Складова Зона, Западна Склад. Зона УПИ 8-5091, Зпз, 1, Западна Склад. Зона УПИ 2-5101, Зсз
На 13.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ - Видин: Западна Складова Зона , Зпз 10971.511.300 , Зсз, Местност Северна Промишлена Зона Складовата Зона, Зсз, Западна Пром. Зона, Зап. Складова Зона, Западна Складова Зона, Зап Складова Зона, Западна Склад. Зона УПИ 8-5091, Зпз, 1, Западна Склад. Зона УПИ 2-5101
Община Грамада
На 10.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ - Тошевци: Втора 9, 5, 14, 11, 6, 3, 12, 1, 4, Двадесет и втора 3, 2, 55, Двадесет и първа 3, 1, Двадесет и трета 4, 7, 1, Двадесет и четвърта 1, 4, 7, 2, 3, ТП 4, 13, Двадесета 4, 1, 14, 3, 12, 5, 20, 6, Дванадесета 18, 9, Деветнадесета 4, 1, Осемнадесета 1, Петнадесета 12, 6, 10, 4, Първа 2, Седемнадесета 15, 7, 12, 20, 1, 16, 3, 10, 6, 9, 5, 14, 18, 8, Трета 5, 15, Тринадесета 11, 1, 10, 9, 12, 4, 5, 6, Четиридесет и втора 6, Четиринадесета 5, 3, 1 А, 1, Шестнадесета 4, 1, 3, 5
Община Димово
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Бела: I Кв.64 , Втора 3, 8, 31, 19, 5, 13, 27, 21, 24, 29, 38, 23, 6, 30, 12, 32, 10, 7, 9, 28, 25, 22, Двадесет и втора 1, 2, 5, 7, Двадесет и девета 3, 4, Двадесет и осма 5, Двадесет и пета 9, 8, 2, 7, 1, Двадесет и първа 12, 14, Двадесет и седма 2, 3, 4, Двадесет и трета 2, Двадесет и четвърта 2, 6, 4, Двадесет и шеста 2, Двадесета 2, 4, Дванадесета 6, 4, Десета 1, 9, 3, 7, Единадесета 1, 12, 2, Осемнадесета 1, 6, 4, Пета 1, 11, 9, 3, 13, Петнадесета 6, 3, 1, Първа 8, 28, 32, 37, 42, 22, 60, 12, 36, 16, 46, 20, 10, 56, 48, 14, 58, 51, 1, 15, 9, 52, 43, 7, 62, 66, 5, 54, 47, 44, 45, 6, 23, 29, 18, 19, 25, 34, 28, 4, Трета 23, 21, 29, 27, 10, 16, 5, 4, 35, 7, 31, 37, 2, 19, Тридесет и втора 3, 5, 9, 6, 7, 1, Тридесет и пета 5, 3, 3, 8, 1, Тридесет и първа 9, 5, 1, 2, 3, Тридесет и трета 1, 4, 2, 3, 1, 2, 3, 6, 8, 4, 5, Тридесет и четвърта 6, 4, 6, Тридесет и шеста 5, 3, 8, 2, 1, 4, Тридесета 8, 5, 4, 3, Тринадесета 7, 5, 4, Четвърта 8, 4, 3, Четиринадесета 5, 8, 7, 3, Шеста 2, 7, 1, Шестнадесета 10, 4, 6, 8
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Гранитово, Общ. Белоградчик: Втора 10, 6, 19, 5, 3, 4, 15, 8, 17, 11, Двадесет и втора 7, 13, 9, 3, 5, Двадесет и пета 3, 2, 1, Двадесет и Първа 1, Двадесет и трета 16, 1, 12, 14, 8, Двадесет и четвърта 1, Двадесета 4, 8, 3, 2, 1, Дванадесета 3, 5, Девета 1, 10, 5, 3, Деветнадесета 4, 5, Десета 10, 3, 14, 1, 4, 6, Единадесета 8, 1, 5, 6, 2, 4, Осемнадесета 4, 10, 2, 5, Осма 1, Пета 5, 11, 6, 1, 8, 7, 9, Петнадесета 17, 28, 10, 6, 1, 4, 5, 15, Първа 13, 11, 10, 4, 8, 7, 9, 12, Седемнадесета 20, 1, 9, 12, 15, 23, 17, 7, 2, 16, 18, 8, 14, 10, 5, Седма 1, Трета 5, 2, 6, 1, 4, 3, Тринадесета 6, 1, 49, 57, 21, 38, 36, 7, 23, 2, 14, 28, 51, ул. Тринадесета №6 УПИ IV-10 Кв.2 , Четвърта 13, 17, 28, 8, 1, 18, 15, 20, 19, 5, 11, 16, 4, 26, 6, 10, Четиринадесета 7, 9, Шеста 1, 18, 4, 14, 9, 11, Шестнадесета 1, извън регулация

Община Кула
За Периода 08-09.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ - Кула: 4 Кв 1 , VI-1679 , Кв 29 , Александър Стамболийски 11, 9, 19, 8, 7, 5, 4, 17, 10, 6, 15, 13, Александър Стамболийски 57, 60, 58, 66, 65, 62, 55, 68, 64, 59, Бабин Нос 21, 23, 10, Батенберг 2, 1, Баучер 2, 8, 10, 3, 4, 1, Безименна 8, 6, 4, 10, Братя Миладинови 5, 12, 9, 8, 13, 6, 10, 7, Васил Априлов 10, 5, 26, 8, 11, 2, 3, Връшка Чука 11, 39, 27, 34, 4, 13, 37, 9, 41, 6, 12, 20, 33, 7, 28, 14, 23, 15, 21, 40, 25, 5, 26, 22, 16, 30, 19, 1, 8, 18, 32, 31, 2, 36, 17, Възраждане 1, 6, 8, 2, 10, 14, 3, 5, 1 1, 12, 4, 7, 9, Възраждане 40, 98, 110, 136, 134, Възраждане 117, 75, 77, 133, Генерал Гурко 10, Генерал Гурко 4, 12, 3, 8, 5, Генерал Скобелев 7, 6, 5, 4, 1, 10, 12, 3, 11, 2 Скобелев, 2, Гено Цанов 62, 39, 37а, 45, 51, 64, 55, 47, 52, 53, 48, 32, 58, 60, 50, 43, 54, 56, Георги Димитров 21, 42, 30, 36, 35, 44, 27, 46, 23, 48, 25, 33, 37, 31, 29, 28, 40, 32, 84, Димчо Дебелянов 8, 6, 1, 5, 7, 3, 2, Добруджа 6, 2, 3, 7, 12, 4, 5, и ван Рилски 10, 11, 12, 8, 9, 32, 13, 28, 39, 41, 42, 34, 43, и речек 8, 3, 4, 5, 2, 1, 7, 6, Кирил и Методий 3, 8, 2, 4, 6, Марица 8, 16, Мусала 1, Мусала 11, 12, 14, 17, 8, 18, 19, 16, 9, 10, 15, 13, ПИ 40525.701.1723 , Полковник Дрангов 8, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 1, Сливница 1, 2, 4, Стара Планина 6, 10, 26, 22, 20, 15, 32, 21, 17, 9, Стефан Караджа 29, Толбухин 5, Толбухин 75, 57, 53, 69, 12и, 12 УПИ VI Кв.2, 63, 67, 65, 12е, 73, 55, 71, Тунджа 6, 2, 1, 9, 3, 4, 7, 8, 5, Христо Ботев 20, 11 А, 1, 22, 3, 5, 18, 11, 7, 16, 9, 13, Христо Ботев 92, 110, 106, 45, 88, 43, 86, 31, 94, 6, 116, 37, 8, 5, 96, 76, 104, 47, 90, 51, 100, 41, 98, 108, 78, 102, 39, Цар Симеон 7, 9, 10, 79, 6, 3, 4, 5, 14, Черноглав 9, 14, 8, 13, 4, 10, 5, 3, 15, 1, 16, 7, 6, Шипка 10, 1, 4, 7, 5, 13, 9, 8, 11, 6, Шипка 26, 22, 16, 24, 18, 20, 14, 21, 12, 13, 11, 19, Янтра 2, 14, 1, Градски Парк, УПИ 1-1343 Кв.43
На 11.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ - Кула: VI-1679 , Кв 29 , Антим Първи 7, 5, 4, 3, 6, 10, 12, 7, 8, 2, 9, 1, Арда 8, 4, 6, 12, Аспарухова 7, 8, 6, 3, 5, 1, 2, Бабин Нос 21, 23, 10, 13, 4, 9, 6, 15, 3, 2, 5, 16, 1, 7, 8, 11, Батенберг 3, 8, 6, 10, 12, 4, Бдин 4, 3, 11, 2, 7, 13, Безименна 8, 6, 4, 10, Братя Миладинови 3, 2, 4, 1, Бузлуджа 9, 14, 16, 18, 12, 7, 20, 2, 1, 4, 6, 8, Бяло Море 1, 6, 12, 4, 3, 5, 3 А, 8, 2, 10, Васил Априлов 9, 7, 24, 26, Васил Левски 22, 35, 37, 27, 45, 31, 18, 24, 25, 38, 41, 29, 39, 43, 53, 21, 28, 33, 30, 26, 20, Връшка Чука 50, 47, 76, 62, 66, 60, 68, 51, 53, 45, 72, 74, 54, 11, 39, 27, 34, 4, 13, 37, 9, 41, 6, 12, 20, 33, 7, 28, 14, 23, 15, 21, 40, 25, 5, 26, 22, 16, 30, 19, 1, 8, 18, 32, 31, 2, 36, 17, Възраждане 60, 31, 28 1, 28 2, 44, 60 21, 54а, 60, 54, 56 Синчец, 38, 52, 50, 56, 46, 73, 91, 80, 92, 72, 43, 67, 81, 74, 53, 69, 88, 89, 66, 90, 96, 100, 51, 108, 47, 68, 57, 98, 82, 64, 45, 76, 71, 78, 83, 55, 110, 114, 93, 86, 106, 84, 102, 59, 112, 49, 62, 39, 21, 43, 42, 44, 30, 40, 46, 23, 29, 27, 105, 154, 118, 140, 121, 175, 116, 152, 109, 142, 120, 156, 126, 107, 158, 128, 138, 123, 95, 99, 144, 111, 124, 122, 87, 146, 130, 132, 160, 101, 125, 127, 97, 131, 129, 85, 115, 172, 113, 117, 75, 77, 133, Генерал Гурко 1, Гено Цанов 29, 25, 32, 42, 35, 36, 37, 31, 40, 46, 27, 33, 44, 38, 34, 20, 10, 24, 23, 21, 12, 22, 25, 28, 18, 14, 30, 16, 19, 17, 11, Георги Димитров 10, 6, 7, 14, 3, 4, 24, 2, 5, 1 Младост, 8, 2 Младост, 2 Загоре, 22, 16, 11, 9, 12, 15, 13, Георги С.Раковски 15, 13, 12, 6, 11, 14, 2, 4, 10, 9, 17, 7, 15, Гладстон 5, 4, 3, 1, 2, Добруджа 6, 2, 3, 7, 12, 4, 5, 6, 1, Дойран 12, 4, 1, 10, 8, 2, 9, 6, 7, 5, 11, 3, Дунав 14, 3, 15, 13, 4, 19, 7, 1, 17, 5, 6, 9, и ван Вазов 4, 2, и ван Кръстев 28 1, 28 2, 4, 2, и ван Рилски 10, 11, 12, 8, 9, 32, 13, 28, 39, 41, 42, 34, 43, 2, 7, 1, 4, 6, 5, 15, 28, 23, 15, 27, 16, 22, 12, 18, 25, 19, 33, 31, 24, 17, 20, 29, 26, и скър 14, 17, 3, 22, 24, 31, 1, 19, 29, 2, 21, 27, 26, 18, 4, 5, 9, 16, 12, 7, 11, 13, 4, Капитан Калитин 16, 14, 10, 8, 2, 1, 5, Капитан Киряев 5, 4, 7, 1, 2, 3, Кирил и Методий 3, 8, 2, 4, 6, 1, 17, 3, 7, 9, 11, 5, 4, Клокотница 2, 5, 10, 3, 7, 1, 2, Любен Каравелов 4, 7, 2, 6, 18, 1, 13, 5, 3, Мизия 4, 6, 1, Мусала 1, 6, 4, 3, 2, 7, 5, Неофит Рилски 13, 16, 10, 7, 11, 2, 6, 9, 3, 16, 5, 14, 4, 12, 8, Никола Петков 16, 19, 29, 47, 32, 12, 24, 39, 18, 37, 23, 33, 41, 35, 13, 38, 20, 44, 30, 51, 46, 45, 50, 34, 14, 31, 21, 17, 25, 28, 10, 7, 5, 8, 2, 6, 9, 4, 16, 1, Одрин 8, 3, 4, 1, 5, 6, 7, 2, Отец Паисий 8, 4, 6, 14, 1, 10, 12, 9, Полковник Дрангов 8, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 1, Стара Планина 8, 1, 4, 2, 3, 9, 5, 10, 7, Стефан Караджа 26, 8, 6, 20, 21, 25, 4, 24, 23, 27, 11, 13, 18, 19, 10, 14, 8, 12, 5, 2, 9, 29, 15, 1, 17, 29, Стоян Михайловски 18, 9, 11, 3, 12, 8, 16, 2, 5, 1, 20, 7, 14, Толбухин 75, Хаджи Димитър 6, 16, 7, 1, 4, 2, 8, 9, 12, 5, 3, 10, 13, Хан Крум 17, 20, 8, 4, 1, 2, 22, 19, 18, 29, 31, 27, 9, 12, 3, Христо Ботев 118, 114, Цар Симеон 7, 9, 10, 79, 6, 3, 4, 5, 14, 19, 25, 21, 20, 11, 17, 22, 13, Черно Море 4, 5, 2, 10, 1, 8, Черноглав 9, 14, 8, 13, 4, 10, 5, 3, 15, 1, 16, 7, 6, Шипка 10, 1, 4, 7, 5, 13, 9, 8, 11, 6, УПИ 1-1343 Кв.43
На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Птицекомбинат Кула, В и К Кула
На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Цар Петрово: Втора 29, 12, 20, 18, 39, 25, 11, 1, 16, 35, 8, 21, 9, 10, 19, 39, 13, 33, 5, 14, 7, 15, 17, 18, Двадесет и Втора 21, 26, 31, 22, 14, 27, 12, 30, 19, 5, 23, 17, 37, 15, 3, 18, Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 1, 6, 4, 8, 15, Двадесет и Седма 4, 2, Двадесет и Трета 7, 9, 1, 3, 5, 14, 2, Двадесет и Четвърта 7, 9, Двадесет и Шеста 3, 4, 6, 8, 3а, Дванадесета 2, 4, 6, 2, 1, Девета 13, 15, Деветнадесета 14, 20, 16, 18, 10, 8, Единадесета 1, 6, Осемнадесета 1, 5, 4, 2, 3, Осма 4, 2, Пета 6, 1, 4, 2, Петнадесета 18, 29, 23, 14, 16, 1, 12, 31, 5, 6, 21, 25, 27, 1, Първа 15, 1а, 35, 2, 14, 8, 25, 30, 13, 5, 57, 29, 23, 17, 1, извън Регулация, 28, 32, 4, 11, 26, 55, 6, 19, 15, 27, 24, 33, 22, 16, 21, 7, Седемнадесета 16, 2, 9, 1, 11, 12, 24, 20, 18, 16, 3, 6, 14, Седма 1, 2, 9, Трета 14, 1, 12, 13, 6, 8, 21, 7, 23, 11, 16, 2, 5, 17, 19, 31, 27, 23, 22, 28, 24, 33, 25, 9, 29, 26, 39, Тридесет и Втора 7, 1, 2, 6, Тридесет и Девета 13, 8, 6, 2, 14, 18, 16, 11, 22, 4, 20, Тридесет и Осма 3, Тридесет и Пета 58, 54, 48, 26, 29, 25, 31, 27, 44, 2, 64, 5, 3, 22, 7, 62, 34, 20, 15, 13, 42, 10, 15а, 58, 60, 50, 52, 36, 24, 56, 40, 16, 46, Тридесет и Седма 7, 3, 30, Тридесет и Трета 4, Тридесет и Четвърта 5, 1, 3, Тридесет и Шеста 3, 4, 18, 2, 34, 24, 10, 26, 20, Тридесета 46, 41, 24, 55, 36, 16, 60, 42, 48, 7, 4, 28, 22, 43, 26, 35, 27, 56, 30, 15, 54, 74, 44, 37, 10, 2, 3, 50, 38, 31, 46, 58, 66, 40, 52, 39, 14, 34, 68, 21, 72, 62, 32, 6, 25, 12, Тринадесета 1, 6, 3, 5, Четвърта 7, 1, 9, 5, 3, Четиридесет и Втора 1, 5, Четиридесет и Пета 2, 3, Четиридесет и Първа 3, 7, 5, 2, 6, 3, Четиридесет и Трета 5, 8, 10, 2, Четиридесет и Четвърта 47, 3, Четиридесета 1, 3, 4, 2, Четиринадесета 8, 6, 1, 5, 11, 2, 13, 3, Шеста 15, 1, 16, 12, 9, 14, 7, 18, 6, 8, 10, Шестнадесета 8а, 15, 14, 7, 5, 3, 22, 9, 26, 8, 17, 20, 10, 50, 54, 9, 32, 38, 30, 21, 19, 34, 25, 3, 33, 52, 44, 28
На 08.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ - Цар Петрово: Първа 35
Община Макреш
На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ - Подгоре: Боян Чонос 10, Бузлуджа 4, Васил Коларов 24, Васил Левски 8, 9, 6, 5, 4, 7, Георги Димитров 34, Георги С.Раковски 14, 10, 6, 1, 4, 2, 5, 3, и скър 2, 3, 5, 12, 6, 7, 1, Йоло Гергов 6, 30, 8, 14, 7, 1, 3, 9, 12, 26, Йосиф В.Сталин 39, 23, 29, 40, 32, 38, 21, 35, 27, 31, 25, 22, 10, 36, 34, 26, 30, 24, Ленин 3, 11, 8, 5, 19, 23, 16, 9, Михаил Здравков 7, 11, 5, 17, 18, 34, 14, 32, 22, 20, 16, 9, Пейо К.Яворов 1, Перчо Йорданов 34, ПИрин 1, 2, 3, Стоян Милков 12, 11, 4, 13, 14, 10, 8, 16, 20, 5, 2, 6, 1, 9, Тодор Петров 3, УПИ XXIV-643 Кв.54 , Черно Море 6, 2, 8, 9, 12, 7, 4, 3, Юрий Гагарин 4, 5

Община Враца
Община Враца
На 08.06.2020 г. /13:30 - 14:15 ч./ - Враца: Кръстьо Българията Ресторант Здравец, 25, 17, 19, 20, 21, 18, 17а, 23, 16, 23-25, Никола Войводов 18, 9, 20, 7, Плиска 1, 3
На 08.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Враца: Беласица 1, 5, Васил Кънчов 25, 1, Източно Промишлена Зона, 27 Източна Промишлена зона, 27, 120, 35, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица 46, 58, 38, 37, 33, 25, 35, 56, 42, 66, 29, 52, 50, 54, 44, 27, 68, 40, 60, 23, 43, 41, Георги Апостолов 19, 63, 60, 58, 62, 60, източна Промишлена Зона, Местност Вратцата-Лудо Езеро Водоем, Младост, Никола Вапцаров ТП ЧЛК, Скакля До Варницата, Христо Ботев 17 А
На 08.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Згориград: Александър Стамболийски 29, 1, 22, 13, 15, 18, 10, 23, 2, 14, 4, 9, 8, 20, 16, 25, 27, 6, 21, 12, 7, 11, Боров Камък 5, 2, 3, 7, 1, 4, 6, Буковец 14, 4, 8, 3, 16, 18, 12, 2, Васил Коларов 13, 2, 15, 1, 9, 17, 4, 25, 6, 27, 5, 26, 11, 7, 23, 19, Васил Левски 11, 14а, 6, 18, 16, 31, 13, 9, 10, 25, 7, 23, 17, 21, 2, 29, 1, 8, 3, 14, 27, 12, 4, 15, Веслец 3, 2, 1, Вола 5, 3, 6, 4, 1, 2, Вратица 32, 28, 26, 7, 34, 24, 18, 16, 10, 5, 8, 14, 2, 6, 4, 12, 1, 22, 20, Гаврил Генов 1, 2, 5, 8, 13, 6, 9, 4, Ген.Иван Кинов 13, 4, 2, 6, 5, 3, 8, 10, 1, 7, 4, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, 2, Георги Дамянов 15, 10, 9, 7, 4, 13, 6, 11, 8, 1, 17, 3, 2, Георги Димитров 3, 6, 33, 11, 24, 9, 42, 19, 1, 27, 15, 4, 35, 17, 7, 29, 10, 30, 43, 12, 40, 13, 48, 36, 21, 5, 22, 28, 16, 8, 44, 20, 38, 31, 34, 46, 18, 32, 14, 41, 23, 25, 61, 57, 64, 45, 72, 132, 61, 134, 96, 66, 60, 56, 53, 76, 52, 49, 74, 37, 55, 64, 54, 68, 72, 45, 51, 82, 75, 58, 50, 84, 35, 78, 70, 62, 80, 47, 39, 104, 128, 10, 79, 130, 100, 71, 98, 124, 89, 102, 91, 122, 59, 94, 81, 87, 93, 88, 126, 83, 61, 90, 57, 92, 114, 67, 63, 75, 85, 77, 69, 65, 73, 96, 112, 120, 110, 86, Георги Проданов 19, 17, 2, 11, 7, 3, 15, 5, 1, 28, 13, 21, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, Димитър Благоев 1, 3, 5, 16, 29, 17, 10, 4, 25, 35, 14, 2, 9, 27, 6, 7, 28, 31, 19, 15, 45, 21, 43, 30, 20, 12, 32, 11, 13, 22, 24, 18, 23, 33, 37, 41, 39, 26, 8, Здравец 4, 6, 2, Иван Вазов 4, 2, 6, 14, 12, 18, 48, 1, 20, 24, 11, 42, 46, 26, 16, 5, 30, 36, 44, 3, 40, 38, 8, 10, 32, 34, 14, Иван Нивянин 6, 2, 3, 1, 4, и звън Регулацията , Йордан Лютибродски 8, 21, 2, 12, 10, 1, 6, 5, 4, 15, 25, 11, 23, 9, 7, 3, 18, 41, 14, 51, 45, ТП ЧЛК, 33, 30, 59, 38, 44, 29, 49, 44 А, 57, 36, 52, 47, 35, 31, 16, 37, 42, 55, 34, 39, 46, 22, 50, 43, 48, 26, 54, 32, 28, 40, 53, 15, Крайречна 2, 4, 7, 10, 8, 5, 9, 1, 6, 2, Леденика 1, 4, 3, 5, 9, 7, Любен Каравелов 2, 4, Марин Христов 9, 5, 1, 3, 6, 2, 7, 11, 13, 12, 19, 17, 16, 8, 15, 10, 21, 14, Местност Гарванец 1, Местност Гарванец, Местност Кошара 1, Местност Лагера , Минзухар 5, 6, 2, 7, 3, 4, Околчица 3, 5, 1, 7, 9, Панайот Волов 5, 2, 9, 13, 11, 1, 3, 4, 6, Плакалница 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 2, 4, 1, 1, Радан Войвода 9, 8, 2, 16, 4, 12, 11, 5, 3, 14, 1, 6, 10, Река Лева 33, 35, 29, 13, 27, 17, 15, 5, 7, 23, 21, 3, 19, 1, 25, 11, Ръжище 6, 2, 8, 4, Седмочисленици 2, 19, 4, 16, 12, 21, 28, 20, 5, 13, 6, 5а, 1, 7, 24, 8, 3, 30, 22, 26, 10, 16а, 14, 18, Синчец 12, 10, 12, 2, 1, 4, 6, 8, Хан Аспарух 6, 3, 4, 1, 2, 5, Христо Ботев 41, 21, 35, 45, 39, 22, 17, 29, 37, 33, 23, 43, 28, 18, 16, 19, 24, 31, 17а, 14, 20, 15, 9, 10, 6, 2, 15, 3, 1а, 1, 4, 13, 12, 11, 5, 7, Цар Калоян 4, 3, 2, 1, Цар Симеон I-Ви 3, 1, 4, 2, 3, Цеко Павлов 2, 3, 8, 1, 6, 7, 4, 5, Местност Гарванец, 1
На 08.06.2020 г. /15:16 - 16:00 ч./ - Враца: Кралтрейс ООД , Пискавец
На 08.06.2020 г. /15:16 - 16:00 ч./ - Костелево: 036026 , Александър Стамболийски 2, 5, 1, 3, 4, Байкал 5, 10, 1, 2, 7, 6, 4, Батак 1, 7, 5, Божур 2, 4, Ботева Поляна 4, 8, 6, 1, 10, 15, 21, 9, 24, 26, 3, 13, 14, 20, 19, 7, 12, 10, Бунтовна 8, 3, 6, 4, 5, Веслец 20, 2, 5, 19, 4, 9, 7, 11, 22, 14, 23, 25, 12, 16, 3, 18, 8, 13, 17, 10, 15, 1, 6, 13, Витоша 4, 2, 6, Волга 14, 7, 1, 2, 11, 6, 3, 10, 12, 4, 13, Георги Димитров 18, 17, 36, 28, 15, 26, 24, 34, 16, 32, 30, 20, 13, 22, 14, 29, 23, 62, 44, 31, 52а, 54, 50, 56, 40, 60, 39, 58, 35, 52, 37а, 66, 25, 42, 27, 21, 37, 48, 12, 10, Георги С. Раковски 46, 37, 38, 42, 39, 41, 43, 47, 49, 45, 48, 40, 23, 25, 33, 31, 28, 24, 36, 29, 34, 32, 27, 2, 12, 6, 11а, 9, 14, 17, 13, 22, 5, 15, 16, 11, 20, 19, 4, 10, 21, 8, 35, 7, 3, Дружба 8, 10, 12, Иглика 7, 10, 12, 8, 9, 3, 4, 5, 2, 1, 11, Изгрев 1, 2, 4, Искър 5, 1, 3, Кокиче 19, 9, 28, 23, 27, 30, 6, 13, 8, 20, 10, 25, 22, 34, 15, 3, 11, 5, 1, 14, 7, 21, 4, 24, 16, 17, 32, 18, 26, 2, Люлин 4, 6, 1, 2, 3, Люляк 4, 1, 2, Мак 2, 6, 5, 4, 3, 8, 9, 7, Местност Шоя Пс, Минзухар 7, 3, 2, 8, 16, 9, 20, 15, 13, 18, 10, Мир 1, 2, 8, 3, Мътница 3, 1, 2, Оборище 7, 3, 10, .5, 8, 14, 1, 6, 12, Околчица 1, 9, 8, 2, 5, 6, 4, 7, 3, Опълченска 6, 2, 14, 10, 16, 12, Орешка 3, 8, 6, 4, 12, 5, 14, 10, Перуника 3, 1, 4, Плиска 10, Речка 19, 5, 8, 11, 21, 9, 8, 15, 13, 4, 19, 1, 3, 2, Роза 1, 10, 9, 8, 7, 29, 28, 33, 30, 37, 41, 26, 21, 19, 35, 24, 18, 16, 23, 27, 20, 14, Ропотамо 3, 2, 4, Русалка 2, 1, 5, 7, 3, 5, Синчец 1, 4, 6, 2, 12, 8, 10, Скът 2, 1, 3, Теменуга 1, 4, 3, Тинтява 2, 4, 6, Христо Ботев 6, 9, 11, 8, 17, 13, 31, 21, 14, 27, 28, 15, 25, 20, 23, 3, 19, 24, 12, 26, 29, 18, 4, 22, 16, 5, 7, 32, 37, 34, 31, 39, 33, 35, Христо Смирненски 14, 8, 6, 7, .12, 5, 9, 1, 3, 4, 10, Шипка 1, 5, 2, 3, 7, 2, 9, Местност Солишова Падина, извън регулация
На 08.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Враца: 28-ми Октомври 1, Авлига 1, Безименна Почивна База Оазис, Вилна Зона Врачански Балкан Вила Аец, Местност Рудник Плакалница Пс
На 08.06.2020 г. /15:45 - 16:30 ч./ - Згориград: Ученически Колони
На 09.06.2020 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Враца: Оборище 1, Река Лева

На 09.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ - Враца: Бистрец 10, УО, 7, Кв.Бистрец, Кметство, Бистрица-Б 1, 3, Бориките 6, 1, 3, 8, 2, Боровица 3, 4, 1, 2, 6, Гаврил Бистричанин 11, 19, 4, 7, 5, 21, 17, 1, 3, 6, 2, 9, 15, Дружба 3, 1, 23, Касината 14 А, Манастирска 16, 10, 27, 20, 23, 14, 8, 12, 18, 25, Радовене 6, 20, 26, 7, 1, 3, 16, 5, 4, 18, 10, 8, 12, 14, Рила 1, 2, 4, Рула 5, 3, Сливница 5, 7, Стоян Орловски 22, 20, 18, 23, 16, 19, 25, 3, 15, Студен и звор 3а, 3, 1, 2, Студил 2, 4, 13, 9, 7, 15, 1, 11, 3, 5, Суходолска 1, 3, 5, 2
На 10.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Враца: Кръгово Околовръстен път Оряхово, Местност Занкиното
На 11.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Бели извор: Безименна
Община Криводол
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 14:10 - 15:50 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Фурен: Аврора 12, 16, 4, 8, 24, 5, 22, 10, 18, 2, 3, 2, Александър Стамболийски 17, 15, 22, 2, 14, 4, 18, 24, 11, 6, 20, 16, 10, 7, 13, 12, 9, 19, 28, Антон Иванов 1, Васил Коларов 30, 7, 12, 18, 14, 24, 10, 2, 28, 8, 1, 26, 16, 20, Васил Левски 9, 8, 1, 18, 3, 14, 5, 10, 6, 16, 12, 4, Вела Пеева 2, 8, 26, 20, 22, 16, 3, 4, 7, 1, 18, 5, Гео Милев 1, Георги Димитров 15, 10, 13, 12, 4, 8, 6, 17, 14, 9, 14, Георги Кирков 15, 1, 8, 14, 10, 3, 5, 6, 11, 12, Дафинка Чергарска 2, 1, Димитър Благоев 2, 4, 1, Дружба 22, 10, 5, 1, 24, 7, 12, 9, 8, Дунав 11, 5, 3, 9, 10, 7, 8, Захари Стоянов 1, 6, 4, 5, 7, 3, Комсомолска 4, 10, 6, 1, 11, 9, 2, 8, 3, 5, 7, Лиляна Димитрова 2, 3, 1, Любен Каравелов 4, 3, Люляк 2, 5, 4, 2, 6, Малчика 1, 11, 10, 8, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 7, Марица 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 7, 2, 5, Митко Палаузов 2, 6, 4, 1, Никола Вапцаров 4, 15, 9, 6, 5, 25, 23, 3, 21, 11, 13, 27, 29, 7, Опълченска 7, 11, 3, 6, 4, Панайот Волов 2, 1, Пирин 2, Пролет 6, 4, 1, 3, Радецки 6, 8, 3, 10, 5, 9, 7, 1, 4, Райко Даскалов 1, 4, Рила 5, 13, 6, 7, 9, 1, 3, 2, 11, Слатина , Стефан Караджа 13, 2, 5, 11, 7, 4, 8, 9, 1, 3, 15, 10, Суха Слатина 9, 5, 4, 9, 3, 5, 1, Тодор Каблешков 3, Тотка Илиева 13, 2, Хаджи Димитър 10, 16, 4, 12, 5, 7, 18, 1, 14, 6, 8, Христо Ботев 17, 12, 11, 32, 17, 23, 1, 13, 6, 15, 9, 4, 11, 3, 26, 18, 16, 12, 2, 7, 30, 5, 28, 21, Христо Смирненски 3, 5, 1, 16, 6, 7, 10, 2, Чукара 4, 15, 1, 13, 11, 8, 5, 9, 17, 7, 19, 2, 3, 6
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Галатин: 106028 1 М.Калето, Аврора 1, 28, 34, 12, 36, 38, 24, 5, 42, 2, 15, 8, 32, 18, 4, 10, 30, 19, 40, 7, 23, 11, 14, 9, 20, 28, 44, 25, 10, 17, 22, Байкал 7, 6, 10, 8, 7, 4, 11, 6, 12, Бор 12, 6, 8, 10, 5, 1, 7, Васил Левски 12, 18, 21, 3, 2, 9, 6, 17, 16, 20, 7, 1, 15, 8, Вежен 22, 5, 3, 4, 7, 2, 1, Венче 4, 3, Веслец 20, 20, 8, 7, 7, 13, 6, 18, 22, 9, 11, 15, 4, 2, 10, Вихрен 8, 5, 10, 6, 4, 4, 2, Волга 4, 6, 2, 1, Георги Димитров 8, 34, 28, 65, 26, 24, 5, 18, 30, 46, 43, 1, 51, 23, 22, 47, 38, 11, 40, 29, 56, 52, 45, 9, 53, 36, 44, 61, 54, 55, 37, 41, 63, 65, 19, 20, 13, 15, 4, 6, 2, 33, 57, 48, 50, 31, 25, 27, 3, 10, 71, 36, 17, 67, 62, 69, 32, 20 А, 12, 16, 49, 60, 42, 7, 21, 14, Дунав 8, 5, 2, 9, 1, 10, 3, Еверест 2, 1, 10 А, 3, 5 А, 7, 5, 4, Здравец 6, 12, .12, 7, 5, 20, 16, 8, 3, 1, 4, 10, 5, Искър 3, 8, 2, 5, 8 А, 10, 3, 17, 4, Китен 1, 3, 2, Кокиче 10, 16, 12 А, 5, 18, 13, 4, 2, 20, 26, 6, 12, 14, 24, 5, 15, 8, 22, 1, Ком 2, 1, 4, 8, 6, 11, Липа 6, 8, 1, 2, Марица 2, 1, 5, 3, Минзухар 3, 5, 9, 1, 7, Момина Сълза 2, 3, 1, 4, Мургаш 3, 1, 7, Мусала 1, 3, Невен 2, 10, 8, 17, 5, 4, 1, 6 А, 11, 14, 19, 9, Петров Дол 3, 9, 4, 14, 7, 12, 3, 5, 11, 16, 2, Рила 1, 3, 4, Ропотамо 9, 8, 14, 6, 18, 4, Росица 1, 2, 3, Рубин 3, 4, 2, 8, 6, 1, Ружа 8, 9, 14, 4, 3, 10, Синчец 20, 16, 7, 12, 14, 1, 5, 4, 18, 7, 3, 1, 10, 8, Топола 4, Христо Ботев 1, 31, 3, 4, 25, 13, 33, 29, 26, 1, 23, 23, 26, 5, 6, 2, 37, 57, 46, 50, 44, 49, 16, 73, 65, 47, 54, 63, 67, 71, 34, 56, 59, 41, 22, 51, 71, 61,18, 40, 36, 79, 69, 77, 55, 32, 39, 24, 45, 75, 48, 81, .42, 52, 38, 26, 43, 61, 20, 30, Чайка 13, 4, 2, 7, 1, 9 Къща, 3, 5, Червена Роза 4, 1, .1, 2, Шипка 1, 5, 2, 4, 7, 3, 9, Юрий Гагарин 4, 17, 2, 23, 7, 8, 14, 3, 21, 31, 19, 2а, 6, 29, 5, 1, 15, 27, 10, 13, 33, 26, 16, 18, 9, М.Обръшините ПИ 078027, Местност Чуката
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Девене: А.Георгиев и Г.Кирков, Ал.Стамболийски и Гео Милев , Александър Стамболийски 30, 51, 32, 49, 34, 36, 15, 20, 33, 28, 21, 14, 46, 53, 25, 29, 19, 37, 22, 56, 42, 43, 52, 47, 27, 23, 44, 17, 39, 16, 18, 38, 35, 41, 10, 8, 12, 45, 48, 31, 6, 1, 5, 4, 23, 3, 2, Ангел Георгиев 48, 115, 80, 44, 47, 72, 61, 20, 55, 81, 70, 92, 63, 49, 78, 46, 62, 83, 75, 56, 59, 65, 77, 57, 74, 53, 69, 71, 84, 86, 51, 73, 67, 89, 85, 76, 90, 87, 64, 69, 96, 112, 117, 101, 108, 102, 98, 94, 103, 107, 111, 113, 109, 105, 97, 115, 99, 104, 110, 106, 95, 37, 25, 19, 31, 6, 27, 33, 32, 40, 8, 35, 42, 30, 20, 29, 34 ТП 2 Девеhе, 1, 28, 21, 5, 7, 43, 22, 17, 16, 38, 4, 9, 41, 18, 10, 12, 14, 11, 2, 39, 23, 24, 13, 36, 15, Арда 2, 1, 4, Байкал 1, 2, 13, 9, 5, Бачо Киро 9, 1, 5, 7, 3, 4, 9, 11, 2, Безименна , Белчовец 23, 8, 22, 28, 27, 16, 12, 7, 29, 11, 30, 19, 14, 38, 26, 18, 13, 17, 36, 25, Божур 4, 2, 1, Ботева Поляна 2, 1, 4, 3, 6, Букара 5, 1, 7, 4, 2, Васил Коларов 20, 2, 1, 12, 8, 6, 18, 14, 4, 5, 16, 3, Васил Левски 5, 10, 7, 2, 4, 8, 3, Веслец 3, 5, 9, 7, Витоша 4, 6, 3, 5, 12, 8, Волга 1, 2, 9, 3, 7, 5, 4, 21, 19, 25, 17, 23, 15, Ген. Скобелев 3, 13, 11, 14, 12, 2, 9, 10, 8, 4, 6, Гео Милев 8, 10, 2, 1, 4, 12, 5, 6, Георги Бенковски 1, 5, 3, 7, Георги Димитров 53, 44, 37, 45, 28, 56, 54, 34, 38, 35, 33, 41, 31, 52, 32, 40, 29, 46, 50, 48, 5, 21, 20, 3, 9, 2, 25, 11, 27, 1, 10, 16, 14, 19, 7, 17, 57, 27, Георги Кирков 19, 16, 11, 12, 15, 13, 6, 10, 17, 7, 3, 2, 9, 8, 5, 1, 7, Георги С. Раковски 10, 2, 7, 8, 12, 4, 6, 5, 3, 16, Димитър Благоев 60, 42, 28, 55, 21, 53, 36, 51, 34, 22, 45, 24, 49, 48, 23, 33, 8, 41, 37, 27, 44, 40, 39, 60, 48, 61, 57, 62, 24, 50, 42, 66, 70, 63, 46, 60, 52, 68, 56, 72, 59, 3, 2, 5, 7, 1, 9, Елин Пелин 5, 3, 10, 15, 7, 6, 8, 9, 4, Здравец 3, 1, 5, 4, и скър 14, 16, 9, 8, 4, 12, 10, Комуна 14, 8, 30, 28, 18, Ленин 1, 2, 4, 3, Марица 2, 3, 10, 6, 12, 8, 5, Маршал Будьони 1, 2, 22, 14, 6, Маршал Толбухин 2, 4, 8, Местност Белчовец Пс, Милин Камък 2, 1, 3, 11, 5, 7, 13, 4, 9, Москва 7, 3, Огоста 4, 2, Одеса 1, 4, 2, 3, Петрохан 3, 4, 5, 1, 9, 6, Пирин 8, 1, 10, 6, 7, 12, 3, 14, 9, Райна Княгиня 3, 9, 5, 1, Ракьовец 7, 9, 11, 3, 5, 13, 1, Рангел Петков 12, 16, 14, 6, 14, 8, 4, 10, Рила 3, 5, 1, 5, 4, 11, 7, Родопи 3, 1, 5, 10, 8, 2, Роза 2, 1, 5, Росица 5, 7, 2, 3, 1, 12, 10, 8, Септември 2, Станке Димитров 9, 5, 6, 2, 13, 4, 8, 11, 1, 3, 7, 17, 15, Стефан Караджа 4, 2, Тракия 9, 1, 11, 7, Тунджа 1, 3, 7, 5, Хаджи Димитър 2, 7, 1, 5, 3, Хан Аспарух 1, 10, 14, 2, 7, 4, 3, 8, 12, 6, 5, Христо Ботев 24, 22, 6, 10, 20, 16, 5, 4, 9, 14, 7, 3, 12, 2, 37, 43, 42, 32, 15, 36, 38, 34, 31, 29, 26, 44, 45, 40, 21, 25, 17, 35, 46, 39, 41, 19, 30, 28, 23, Христо Смирненски 6, 4, 1, 20, 12, 16, 18, Чапаев 13, 6, 10, 5, 1, 3, 2, 8, 9, 4, 11, Черно Море 4, 16, 14, 8, 10, 6, 18, 2, Шейново 8, 4, 2, 1, 6, 3, 12, Шипка 19, 13, 4, 11, 3, 2, 5, 15, 1, 33, 8, 17, 7, 6, 9, Янтра 3, 2, 20, 20, 1, Пасището
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Криводол: 23-ти септември 1, Местност Андровото М. Андровото
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Лесура: Албена 1, 15, 5, 13, 3, 11, 7, 17, 23, 25, Александър Стамболийски 9, 8, 12, 2, 4, 5, 1, 7, Антон Иванов 11, 6, 7, 2, 4, 15, 1, Арда 3, Байкал 2, 13, 4, 5, 9, 15, 7, Бузлуджа .16, 3, 1, 5, 8, 7, 11, 9, 12, 14, Васил Левски 28, 21, 34, 23, 33, 11а, 3, 6, 42, 15, 5, 7, 2, 13а, 17, 11, 36, 100, 17, 31, 30, 38, Вежен 3, 7, 5, 4, Веслец 4, Ветрен 2, Витиня 8, 15, 11, 13, 1, 6, 14, 2, 10, 3, 4, 7, 5, 12, Витоша 6, 10, 3, 4, 1, Вихрен 9, Владая 6, 4, Вола .5, Волга 16, 20, 28, 26, 22, 12, 3, Ген. Гурко , Георги Бенковски 26, 13, 20, 21, 15, 19, 34, 3, 30, 14, 4, 32, 40, 24, 22, 11, 9, 31, 4, 6, 5, 33, 38, 17, 28, 10, 8, 2, 27, Георги Дамянов 2, 5, 4, 6, 3, Георги Димитров 59, 45, 52, 37, 58, 53, 56, 48, 39, 51, 68, 64, 50, 49, 74, 54, 60, 63, 41, 47, 44, 66, 46, 55, 8, 15, 10, 36, 17, 32, 42, 24, 22, 34, 5, 27, 18, 33, 40, 19, 1, 26, 23, 31, 30, 25, 21, Димитър Благоев 40, 36, 37, 29, 39, 33, 32, 43, 31, 38, 34, 19, 3, 7, 12, 23, 28, 1, 27, 16, 5, 18, 30, 10, 8, 9, 11, 13, 22, .20, 7, 26, 24, 20, 2, 4, Драва , Дунав , Еделвайс 2, Замфир Попов 3, 6, 5, 4, Захари Стоянов 7, 5, 34, 1, 26, 19, 36, 28, 12, 16, 9, 30, 14, 3, 4, 6, 10, Ивайло 1, 19, 2, Иван Вазов 1, 3, 1, Ильо Войвода 3, .4, 1, 4, Йордан Лютибродски 3, 11, 2, 1, Кокиче 7, Мадара 7, 4, 2, 1, 3, 5, Малчика 3, 2, Неофит Рилски 7, 3, 10, 3, 1, Огоста 4, 5, 2, Околчица 1, .10, 2, 6, 11, 8, 10, 5, 4, Паисий Хилендарски 5, 7, 3, 9, 1, Панайот Волов 11, 2, 16, 14, 3, 18, 12, 8, 5, 1, 4, Парцел 7 Регулационен План , Плиска 10, 14, Райко Даскалов 4, Речка 11, 7, 5, 1, 13, 3, 9, 2, Рила 11, 3, 8, Ропотамо 17, 3, 2, 18, 12, 11, 19, 14, Струма 6, 1, Тодор Каблешков 6, 3, 2, Хаджи Димитър .2, 14, 10, 7, Хан Аспарух 10, 12, 1, Христо Ботев 4а, 9, Христо Михайлов 13, 15, 16, 14, 7, 9, 10, 6, 20, 18, 22, 8, 12, 4, Христо Смирненски 32, 29, 37, 60, 41, 35, 27, 28, 33, 26, 9, 1, 16, 10, 4, 13, 2, 6, 20, 8, Цар Калоян 7, 1, 8, 6, Цар Самуил 2, 4, Шейново 1, Шипка 3, 5, 1, Янтра 2, 1
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски 5, 1, 3, 7, 33, 11, 29, 9, 33, 21, 27, Антон и ванов 8, 5, 6, 3, 1, 12, 7, 11, Васил Коларов 11, 2, 16, 8, 10, 14, 7, 5, 9, 11, 13, 10 А, 17, Вела Пеева 1, Витиня 3, Гаврил Генов 6, 4, 8, 7, 3, 5, 1, 9, 13, Ген. Гурко 4, 3, 1, 6, 5, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 2, Гео Милев 4, 1, 8, 3, 5, 2, Георги Бенковски 2, Георги Дамянов 10, 12, 2, 3, 5, 1, Георги Димитров 39, 12, 24, 26, 35, 2 А, 34 А, 16, 9, 10 А, 28 А, 27, 13, 42, 34, 36, 6, 29, 33, 30, 44, 31, 18, 25, 15, 60, 1, 58, 18, 37, 34, 14, Георги Кирков 6, 3, 1, Драва 2, и ванка Ботева 17, 9, 15, 13, 1, 3, 19, 7, 4, 1 А, и глика 4, 2, 1, Йордан Лютибродски 5 А, 12, 16, 1, 23, 2, 7, 3, 14, Кокиче 4, 6, 3, 5, 7, 2, 1, Ком 1, Лазар Станев 3, 7, 4, 14, Лопушанска Дружина 17, 4, 5, 7, 13, 1, 3, 15, 2, 11, Люлин 9, 5, 4, 1, 15, 11, Малчика 5 А, 4, 7, 2, 5, Митко Палаузов 3, 5, Мургаш 2, 3, Околчица 7, 14, Петко Д. Петков 19, 23, 27, 6, 1, 13, 11, 5, 15, 3, 9, 7, 8, Райко Даскалов 4, 6, 2, 1, Сан Стефано 2, 4, 1, 6, 21, Спортна 1, 3, Станке Димитров 3, 4, 1, 1 А, 17, 5, 15 А, 2, Стара Планина 4, Страцин 3, 13, 11, 9, 8, 6, 15, 4, 2, Тимок 1, 2, Тодор Каблешков 1, 1 А, 3, 7, 11, 5, 4, 9, Томин Мост 1, 2, 4, 5, 3, 6, Христо Ботев 1, 24, 11, 10, 7, 18, 4, 3, 5, Христо Михайлов 14, 10, Цар Калоян 4, 2, 6, 1, Шипка 2, Вандово Крайще
На 08.06.2020 г. /14:01 - 14:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ - Три Кладенци: 1 , 9-ти май 26, 24, 13, 19, 22, 15, 31, 28, 14, 30, 34, 8, 3, 2, 7, 6, 12, 10, 14, 51, 10, 18, 9, 9-ти Септември 11, 9, Александър Стамболийски 6, 7, 13, 12, 5, 1, 16, 14, 11, 3, 9, 2, 6, 7, 4, Ален Мак 2, 6, 1, Балкан 8, 3, Братя Миладинови 7, 3, 1, 9, 2, Бузлуджа 12, 4, 1, 6, 3, 5, Васил Левски 13, 15, 6, 5, 10, 1, 2, 7, 4, 11, 9, 3, Вестителя 4, 8, 12, 3, 11, 1, 7, 4, 9, Гаврил Генов 1, 10, 2, 5, 6, 4, 3, Георги Димитров 8, 30, 10, 35, 18, 8, 12, 15, 16, 20, 26, 28, 22, 39, 47, 34, 46, 32, 37, 57, 56, 44, 61, 55, 54, 38, 42, 58, 49, 67, 36, 60, 41, 33, 45, 35, 50, 59, 63, 9, 19, 15, 21, 6, 7, 4, 3, 11, 5, 1, 19, 23, 17, 13, 2, 6, 65, 71, 75, 33, Георги С. Раковски 8, 6, 2, 4, 1, 3, Детелина 10, 4, 2, 6, Димитър Благоев 19, 27, 4, 1, .29, .17, 6, 28, 31, 16, 21, 30, 25, 5, .24, 8, 2, 13, 18, 26, 15, .20, 28, 12, 36, 48, Драва 1, 2, и ван Вазов 6, 10, 3, 12, 4, 7, 12, Кап. Петко Войвода 5, 1, 2, 4, Кирил и Методий 13, 3, 12, 5, 10, 16, 9, 18, 20, 22, 2, 15, 17, 1, 8, 2, 6, Кокиче 3, 10, 8, 2, 6, 1, Комсомолска 1, 14, 2, 8, 3, 7, 6, 16, 5, 9, 18, Краище 10, 18, Крайбрежна 3, 1, 3, Мир 5, 7, 9, Митко Палаузов 3, 1, 1, Младост 7, 3, 9, 14, Момина Сълза 2, 4, Неофит Рилски 2, .2, .1, Одрин 13, 1, 6, 7, 5, 2, 9, 110, 4, Опълченска 6, 9, 2, 1, 12, 13, 5, 3, 7, 10, 8, 4, Паисий Хилендарски 15, 18, 14, 6, 4, 15, 12, 8, 13, 7, 3, 11, 16, 5, Пейо Яворов 2, ПИрин 2, 1, Радецки 3, 4, 2, Радослав Цветков 16, 6, 4, 10, 12, 2, Речка 2, 1, Роза 2, Русалка 1, 10, 5, 8, 2, 9, 6, 3, Синчец 10, Стоян Радулов 1, 8, 3, 9, Студен и звор 4, .9, 1, 11, 7, 5, 5, Тодор Георгиев Киров 14, 20, 23, 9, 19, 7, 18, 3, 6, 13, 5, 12, 21, 24, 10, 16, 17, 42, Хан Аспарух 1, 4, 2, 5, 10, 7, 20, 9, 14, 18, 12, 13, 11, 14, 16, Христо Ботев 4, 8, 5, 7, 1, 4, 2, Шипка 10, 8, 12, 4, 1, 6, 2, 5, 3, Юрий Гагарин 6, 16, 4, 2, 1, 12, 11, 5, 8, 3
Община Мездра
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Лютидол. : Мир
На 08.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 09.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 10.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ На 12.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ - Руска Бела: Благой Иванов 1а, 2, 1, 4, Васил Коларов 4, 6, 8, 9, 18, 12, 15, 22, 16, 1, 5, 7, 10, 13, 11, 20, 14, Васил Левски 1, 2, 3, 1, 5, Гаврил Генов 4, 2, 1, 4, 5, 6, 3, Гео Милев 4, 8, 10, 2, 1, 2, 6, Георги Димитров 33, 31, 15, 11, 5, 9, 7, 3, 19, 13, 17, 15, Иван Винаров 4, Кирил и Методий 20, 1, 7, 4, 8, 6, 5, 2, Местност Садината , Райко Даскалов 3, 2, 1, Тодор Каблешков 8, 2, 4, 6, 6, 7, 9, 1, Тотка Илиева 2, 13, 11, 5, 10, 1, 1, 11 А, 9, 8, 6, 9, 4.
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 13:31 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски 5, 3, 11, Витоша 13, 14, 16, 1 Б, 21, 19, 83 А, 15, Георги Димитров 17, 56 А, 20, 5, 16, 8, 24, 50, 45, 15, 2 А, 80, 7 А, 58, 54, 14, 12, 74, 27, 33, 10, 25, 70, 7 Б, 4, 70, 51, 21, 40, 37, 44, 84, 11, 35, 21, 49, 68, 13, 9, 25 А, 74 Б, 2, 62, 19, 42, 7 Б, 1, 66, 23, 39, 64, 51, 49 А, 86, 46, 38, 48, 76, 78, 82, 68, 72, 42 А, 5, 106, 128, 61, 87, 69, 108 А, 79 Б, 95, 126, 15, 101 А, 65, 130 А, 110, 61, 81, 94, 97, 96, 99, 81 А, 94а, 73, 67, 98 А, 105 А, 130, 106 , 91, 79, 85, 103, 102, 107, .79 Б, 106 А, 57 А, 83 Б, 83 Б, 85, 75, 93, 102 А, 77, 105, 99 А, 100, 98, 107 А, 83, 112 А, 57, 81 А, 130, 90, 95, 91, 104, 90, 94 Б, 127, 83, 101, 98, 132, 117, 142, 132, 110, 127, 109, 136, 150, 150а, 115, 148, 144, 115, 73, 91, Драндарска Падина 0, и звън Регулацията 26, 2, 8, 16, 15, 5, 3, 17, 66, 14, 18, 11, 9, Малчика 62, 50, 66, .18, 68, 52, 132, 58, 16, 60, 30, 16, 52, 60, 34, 4 Б, 30 А, 40, 10, 44, 28 А, 16, 36, 32, 18, 4 А, 2, 38 А, 22, 14, 22, 26, 2 Б, 8, 48, 4, 42, 2, 2 А, 16, 30, Стара Планина 138, 113, 3, 13, 119, 15, 115, 109, 117, 13, 142, 132 В, 136, Христо Ботев 3, 1, 11, 15, 7, 13.
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 13:31 - 18:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Габровница, Общ. Своге
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Еленов Дол
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Елисейна: Георги Марков 52, 48, .50, 52, 54, 54, .54, 24, 24, 40, .34, 22, 3, .8, 24, 28, 26, 16, 20, 20, 10, 14, 2, 36, 12, 35, 30, Димитър Бояджиев 4, 1, 1, 2, 2, 21, Димитър Дацов .5, 5, 11 А, 11, 1, .3 А, 16, .4, 11, .3, 9, Заводска 11, 1, 11, 5, 13, 15, .13, 15, и ван Костов 20, 26, 10, 6, .30, 22, .8, 12, .12, .6, .20, 16, 17, 34, 5, 3, .15, 2, .32, 21, 7, 7, 20, 5 А, 9, 24, 1, 15, 17, 13, 19, 28, 18, 5, Йордан Куртев 14, 5, 26, 32, 28, .10, 10 А, 34, 10, 30, .3, 18, 1, .8, .22, 9, .32, 16, .7, 28, 15, .46 А, .38, 40, 19, 44, 50, 36, 48, .17, 46, Стефан Трифонов 41, 2, 25, .39, 4, 27, 45, 7, 21, 7, 27, 29, .1, .3, 19, .5, 27 А, 31, 3, 25, .37, 13, 27, 31 А, 37, 11, .27, 14, .9, 35, 21 А, 31, 15, .19, Стоян Коцов 7, 6, 12, .14, 2, 16, 5, 3, 4, Тотьо Георгиев .19, 17, .5 А, 25, 19, 12, 4, 3, 1, 5 А, 5, 23, 8, .23, Местност Реката
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Злидол: Ген.Иван Кинов 3, 1, 4, Димитър и лиев 3, 2, Заводска 15, 8, 5, 3, 1, 2, 12, 16, 21, 19, 10, 12, 14, 1, 17, 23, и скър 50, 10, 42, 50, 1, 17, 46, 41, 27, 14, 54, 18, 35, 6, 24, 5, 28, 9, 13, 22, 32, 19, 47, 20, 38, 45, 48, 21, 51, 44, 4, 33, 49, 29, 25, 36, Комсомолска 3, 15
На 09.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Очиндол: Александър Стамболийски 15, 21, 7, 20, 18а, 5, 14, 4, 1, 6а, 23, 18 А, 6, 8, 10, 2, Васил Левски 3, 4, 1, 8, 7, 4б, 2, 5, 6, 4а, и ван Вазов 10, 16, 6, 2, 14, 3, 4а, и скър 8, 4а, 1, 2, 3, 5, 6, Махала Реката 0, Оборище 2, 3, 4, 5, 6, 1, Пършевица 4, 2, 1а, 5, Станке Димитров 1а, 1, 3, 6, 5, Тракия 6, 2, Хан Аспарух 8, 4, 10, 2, 6, Цар Асен 1, 2, 8, 13, 6, 11, Чапаев 1, Шипка 3, 5, 1, Местност Свиновете
На 09.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ - Боденец: Александър Стамболийски 4, 5, 10, 16, 18, 3, 8, 24, 1, 22, 2, Антон и ванов 4, 14, 26, 28, 2, 21, 24, 12, 1, 5, 2а, 3, 20, 18, 8, 6, 10, Арда .1, Боденски дол 1, Веслец 1, 2, 3, Вит 1, 2, 9, 3, Витоша .8, 6, 4, 5, 3, Волга 1, 2, 3, Георги Димитров 52, 36, 9, 10, .39, 42, 1, 21, 22, 54, .37, 13, 50, 30, 26, 29, 23, 58, 11, 25, 38, 68, 14, 24, 15, 16, 28, 44, 18, 37, 27, 46, 12, 4, 33, 19, 17, 20, 8, 34, 2, 40, 6, 32, 31, 48, Дунав 5, 4, 12, 18, 14, 8, 1, 2, 6, 3, 24, 16, 10, Дъб 1, Здравец 3, 6, 1, 5, Иван Вазов 13, 8, 17, 14, 7, 15, 1, 18, 19, 5, 16, 10, 20, 6, 2, Никола Вапцаров 19, 12, 11, 6, 4, 3, 15, 7, 16, 5, 13, 14, 9, 3 А, 2, 10, 1, 8, Оборище 14, 12, 9, 6, 4, 11, 10, Пирин 1, 7, 4, 12, 3, 5, 8, 6, Плиска 8, 1, 5, 6, Рила .1, 9, Родопи 2, 3, Христо Ботев 18, 10, 34, 6, 22, 26, 9, 7, 20, 4, 5, 3, 15, 17, 16, 19, 11, 12, 24, 14, 2, 1, 8, Шипка 1, 3, Янтра 2, 1
На 09.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ - Мездра: 1-ви май 1, Александър Стамболийски 1 2, Витоша 4, Георги Кирков 20, ЖП Район Брусенско шосе, 1 Брусненско шосе 3, 3, Склад, Любен Каравелов 38, Местност Боденец ПС, Местност Мишковото, Местност Садината 323, Роза 12, 1, 10, 4, 16, 2, 6, 14, 18, 8, Св. Патриарх Евтимий 31, Св.Св. Кирил и Методий 69, 72, 75, 52, 64, 68, 83, 66, 70, 63, 65, 67, 71, 81, 62, 79, 77, .81, 58, 59, 54, 60, 73, Сърнин Дол 3, 5, 7, 1, Тераса 13, 9, 3, 11, 5, 1, 2, 7, Христо Ботев 1, 1, Христо Смирненски 15, 66, 2, Цанко Церковски 13
На 09.06.2020 г. /15:01 - 16:00 ч./ - Мездра: Любен Каравелов 34
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Зверино: VІІІ-671 , Александър Стамболийски 24, 22, 26, 19, 3, 7, 25, 8, 23а, 11, 23, 13, 21, 6, 4, 2, 27, 13, 1, 16, 10, 35а, 43, 18, 41, 45, 39, 33, 37, 14, 35, 12, Ангел Кънчев 8, 3, 1, 6, 6, Беласица 5, 7, 2, 3, 4, Бор 3, 10, 2, 3, 1, 6, Васил Коларов 1, 8, 3, 2, Васил Левски 2, 2а, 9, 1, 5, 7, 3, 9, 2, 16, 30, 12, 8, 18, 24, 10, 29 А, 4, 19, 22, 28, 13, 26, 14, 17, 23, 21, 29, 20, 15, 6, 2, Витоша 2, 11, 5, 7, 3, Вола 4 А, 4, 2, Гаврил Генов 1, 7, 21, 19, 5, 8, 7, 14, 3, 17, 2, 12, 9, 10, 15, 4, 6, 13, 11, Ген.Иван Кинов 45, 33, 9, 1, 47, 39, 2, 3, 5, 31, 8, 4, 12, 37, 7, 6, 11, Гео Милев 7, 2, 1, 1, Георги Бенковски 1, 9, 4, 5, 7, 23, 8, 21, 6, 16, 11, 3, 19, 17, 12, 2, 13, Георги Димитров 19, 4, 11, 26, 44, 46, 34, 20, 13, 32, 16, 12, 8, 42а, 37, 24, 16а, 22, 28, 14, 9, 1, 10, 38, 40, 42, 62, 48, 68, 64, 66, 54, 23, 50, 58, 72, 74, Георги Кирков 2, 1, 5, 7, 3, 1а, Димитър Благоев 39, 13, 37, 21, 23, 15, 1, 41, 19, 17, 25, 7, 33, 4, 2, 31, 3, 27, 43, 47, 5, 11, 45, 9, 27, 41, Динко Петров 2, 9, 5, 11, 4, 10, 12, 2, 3, 1, Здравец 15, 7, 19, 21, 8, 13, 9, 6, 1, 1 А, 2, 5, 3, 17, 11, 4, Златица 5а, 7, 1, 3, 5а, 2, 8, Искър 6, 27, 2, 2а, 23, 4, 4, 5, 19, 2 А, 7, 9, 11, 5, Канала 3, 1, Кирил и Методий 1, 4, 3, 1а, 6, Комсомолска 1, 8, 15, 5, 7, 4, 18, 20, 11, 28, 16, 6, 14, 10, 9, 13, 3, 30, 13 А, 32, 26, 12, 24, 22, 3, Косетрово Бърдо 014023, Лиляна Димитрова 9, 4, 14, 11, 17, 6, 1, 2, 5, 21, 8, 15, 7, 10, 19, 3, 12, Люлин 5, 13, 17, 3, 16а, 14, 16 А, 9, 9а, 15, 12, 11, 8, 4, 2, 10, 6, 1, 8, Местност Алиов Дол , Митко Палаузов 17, 7, 5, 3а, 18, 12, 27, 9, 15, 7а, 11, 13, 3, 23, 8, 16, 20, 50, 1, 19, 2, 25, 4, Младост 2, 4, 3 А, 5, 3, 1, 7, Никола Вапцаров 4, 6а, 8а, 6, 8, 15, 30, 13, 32, 32а, 28, 30, 5, 9, 18, 16, 20а, 22, 24, 3, 7, 26, 20, 14, Никола Войновски 86, 88, 94, 68, 26, 66а, 84, 64, 3, 28, 90, 46, 54, 60, 92, 72, 78, 68а, 1, 32, 58, 82, 50, 74, 80, 76, 30, 42, 52, 44, 62, 38, 48, 66, 56, 40, 26, 68а, 98, 7, 9, .68 А, 3, 3, 9, 28, .99, 30, 18, 12, 8, 10, 6, 14, 22, Никола Марков-Колката 11, 7, 3, 2, 4, 5, 9, 13, 15, 1, 7, 9, 1, Оборище 12, 3, 10, 17, 18, 2а, 8, 2, 4, 7, 11, 9, 1, 6, 16, 13, 5, Оданат 166, 170, 162, 163, 168, 173, 174, 161, 164, Околчица 2а, 1, Опълченска 2, 10, 12, 4, 8, 6а, Пейо Яворов 3, 2, 1, 3, ПИрин 5, 4, 3, 1, 2, 1, Поп Андрей 8, 1, 4, 3, 2, 10, 6, Преслав 2, 1, 3, 4, 6, 5, 19, 14, Рила 2, 1, 3, 4, 5а, 5, Рътовете 151, 156, 160, 158, 155, 159, Средец 2, 4, Стадиона 4, 5, 12, 3, 2, 10, 1, Стара Планина 40 4, 33, 47, 35, 43, 23, 7, 19, 39, 45а, 5, 20, 17, 8, 25, 3, 13, 57, 15, 16, 42, 53, 27, 9, 29, 24, 38, 21, 6, 41, 11, Струма 1, 4, 2, Съби Димитров 4, 6, 8, 3, Тотка и лиева 2, 1, 7, 6, 3, 5, 4, Търговска 4, 3, 5, 1, 3, 3, Хаджи Димитър 16, 2, 14, 6, 8, 12, 4, 10, Христо Ботев 29, 7, 3, 3, 6, 5, 8, 41, 15, 21, 29, 19, 9, 27, 43, 10, 39, 7, 25, 23, 2, 4, 35, 35а, 17, Чавдар 6, 18, 12, 9, 5, 8, 14, 10, 1, 7, 16, 2, 4, Юрий Гагарин 5, 10, 17, 1, 12, 13, 8, 6, 15, 7, 3, 11
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Игнатица: 1-ви май 1, 9-ти Септември 3, 2, 5, 1, Александър Стамболийски 11, 29, 19, 34, 15, 15, 23, 13, 19, 14, 13, 10, 16, 21, 6, 27, 10, 8, 23, 29, 17, 7, 9, 37, 36, 42, 57, 37, 21, 48, 31, 49, 53, 55, 38, 47, 39, 34, 53, 3, 40, 30, 45, 22, 38, 43, 41, 51, 46, 24, 49, 35, 44, 50, 28, 28, 67, 55, 71, 61, 63, Ангел Иванов-Анко 1, 5, 6, 4, 6, 15, 2, 1, Балкан .4, 6, 4, 8, .2, 2, Бахчата .5, 6, 2, .3, .21, .4, 4, 22, 19, 15, 5, .7, .2, Васил Коларов 6, 4, 1, 2, 3, Васил Левски 1, 1, 9, 10, 4, 13, 2, 6, 13, 11, 8, 7, 12, Вела Пеева 2, 3, 6, 4, 1, Витоша .7, 2, 19, 22, 9, 6, 12, .18, .3, .4, .11, 7, 1, 23, .6, 3, .14, 16, 15, .20, .2, 4, .17, 13, Габровница 77, 56, 78, .83, 61, 82, 64, 81, 62, 79, 59, 75, 75, 63, 79, 73, 84, 77, 84, 86, 85, 60, 58, Георги Димитров 13, 19, 36, 17, 34, 26, 25 А, 27, 28, 21, 38, 30, 29, 23, 24, 32, 40, 25, 25, 31, 29, 4, 26, 47 А, 42, 37, 39, 44, 59, 19, 47, 41, 47, 54, 49, 57, 45, 35, 50, 43, 57, 48, 45, 50, 16, 10, 4, 14, 9, 20, 11, 6, 14, 8, 12, 3, 16, 7, 2, 1, Лиляна Димитрова 2, 18, 20, 22, 12, 8, 14, 6, 16а, 10, 1, 2, 16, 10, 2, 3, 4, 12, Любен Каравелов 11, 16, 8, 14, 17, 9, 1, 22, 12, 3, 2, 2, 6, 4, Малчика .3, 3, 3, 5, 4, 6, 6, 1, 2, 2, Местност Игнашка Габровница 52, 45, 8, 39, 25, 35, 31, 5, Мир 6, 8, 4, Младост 2, 1, 9, 6, 7, 4, 1, 3, 10, 5, 4, 11, Опълченска 2, .1, 2, 1, 6, .4, Преслъп 5, 28, 40, 43, 22, 90, 38, 48, 100, 68, 24, 32, 35, Вила, 64, 39, 78, 37, 20, 50, 29, Райко Даскалов 8, 14, 10, 4, 4, 5, 16, Рила 4, 1, 4, 3, 2, 4 А, 4а, 19, 16, 12, 7, 26, .17, 16, 21, 8, 10, 10, 13, 26, 1, 59, 18, 14, 12, 20, 20, 14, 13, 28, 24, 17, Стара Планина 7, 17, 24, 29, 4, 4, 10, 18, 13, 12, 14, 15, 2, 6, 21, 9, 11, 5, 3, 27, 25, 1, 23, 6, 16, 3, 25, Трънски Рът 17, 14, Христо Ботев 2, 7, 3.
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Лютиброд: 3-ти юни 16, 18, 24, 10, 15, 7, 3, 2, 17, 22, 6, 20, 8, 5, 26, 19, 6, 1, V 608 , Xi-531 , Атанас Кинов 7, 5, 3, 3, Баба Илиица 6, 4, 9, 8, 12, 23, 2, 17, 15, 7, 25, 11, 1, Безименна 6, 1, 2, 6, Булата 3, 5, 12, 14, 18, 7, 16, 8, 11, 1, Валеновица 2 Къща, 3, 4, 5, 7, 6, 2, 1, Васил Левски 15, 1, 7, 9, 9, 11, 12, 13, 16, 8, 10, 14, 15, 19, 17, 3, 5, 18, Гаврил Генов 1, 2, 18, 8, 2, 24, 13, 28, 11, 1, 9, 14, 16, 20, 14, 3, 15, 3, Ген.Иван Кинов 4, 3, 7, 1, 3, 16, 18, 3, 24, 12, 5, 5, 8, 14, 11, 7, .24, 1, Георги Апостолов 15, 14, 6, 11, 13, 5, 7, 16, 16, 6, 2, Георги Дамянов 6, 16, 7, 18, 9, 14, 10, 12, 5, 2, 8, Георги Димитров 6, 8, 10, 4, 15, 16, 14, 1, 2, 5, 7, 6, 9, 13, 3, 12, 25, 20, 21, 19, 18, 17, 12, 20, 10, 18, 44, 8, 25, 14, 42, 48, 46, 40, Герго Кьопчов 9, 1, 7, 4, 6, Димо Дичев 10, 3, 12, 6, 4, 8, 14, 6, Здравченик 5, 2, 7, 10, и ван Вазов 4, 1, 7, 8, 11, 1, 5, 9, 6, 4, 3, 12, 10, 2, 13, и глика .4, 1, и скър 5, 3, 4, 7, 11, 1, 2, Йордан Лютибродски 10, 3, 5, 1, 6, 7, 8, 8, Кв16 УПИ-212 , Комсомолска 8, 3, 7, 1, 6, 10, 4, 3а, 9, 5, Коритен 25, 4, 1, 5, 11, 19, 11, 7, Лазар Станев 15, 14, 14, 2, 8, 18, 7, 12, 13, 1, 16, 10, 5, 9, 6, Местност Парка Пс, Местност Тераса, Р. и скър Пс, Никола Вапцаров 5, 21, 5, 17, 17, 9, 1, 19, 7, 11, 3, Никола Марков-Колката 14, 11, 2, 6, 4, Петко Цоловски 3, 8, 5, 7, 1, Рашов Дол 8, 32, 15, 21, 10, 16, 21, 36, 11, 13, 17, 9, 14, 34, 12, Ритлите 3, 2, 3, 1, 8, Роза 3, 4, 5, 2, Селището 8, 1, 6, 4, 16, 10, 12, 15, 17, 5, 8, Софроний Врачански 5, 16, 2, 1, 12, 3, 6, 9, 8, 7, 20, 4, Станке Димитров 35, 38, 4, 40, 48, 44, 7, 29, 31, 32, 11, 9, 26, 30, 1, 13, 5, 37, 3, 27, 24, 28, 46, 18, 10, 6, 12, 19, 15, .12, 17, 21, 22, 14, 25, 20, 16, 7, Стара Планина 1, 8, 16, 14, 2, 12, 9, 11, 5, 10, 7, 13, Черепиш До Манастира, Местност Илинец Екатте44745 и мот №136, 42, Вила
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Лютидол: Местност Бреста и Местност Кръста
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Мездра: ЖП Район , Лещака .29, 26, 16, .25, 12, 32, 15, 10, 24, 19, 14, 21, 23, 27, 18, 9, 13, 17, 8, Принчовец 6, 18, 10, 7, 12, 4, 1, 8, 5, 3, 13, 2, 10, 9, Св.Св. Кирил и Методий 57, Христо Ботев 113
На 09.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ На 11.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Ребърково: Ален Мак 6, 10, 1, 7, 5, .4, .10, 8, Бераново 9, Божур 4, 3, Гаврил Генов 34, 2, .2, 1, 22, 12, 18, 24, 26, 16, .36, 4, .32, 3, 30, 36, 28, 14, 20, 5, Здравец .6, 8, 1, 3, 10, .2, Кокиче 2, .3, .10, 6, 8, 8, 12, Незабравка .29, 40, .23, 38, .41, .47, 27, 22, 18, 6, 4, .25, 17, 10, 2, 21, .13, .16, 25, Синчец , Слънчев Бряг 25, 15, 8, 35, .37, .12, 5, 37, 7, .41, 23, .17, 1, .10, 33, 39, Юрий Гагарин 9, 6, 5, 4, 7, 3, 6, М.Лещака
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч./ - Долна Бешовица: Акация 2, 1, Александър Стамболийски 10, 9, 1, 2, 12, 8, 3, 9, Ален Мак 5, Барища 10, 8, 4, Боровец 2, 1, Бузлуджа 2, 4, Васил Левски 21, 80, 70 А, 3, 15а, 16, 12 А, 28, 27, 62, 20, Джуровица 19, 2, 1, 13, 21, 21 А, 15, 11а, 11, 17, 5, 3, 10, 9, 7, 4, Димитър Благоев 1, 8, 4, 6, 10, 2, Димитър Петров Николов 6 А, 10, 4, 2, 1, 8, 6а, Димо Хитов 2, 5а, 3, 7а, 1, 4, 5, Дружба 5, 2, 4, Държанов Дол 13, 15, 6, 4, 3, 7, 10, 5, 1, 12, Еделвайс 1, Каменополска 30 А, 32а, 30, 32, 1, 28, 23, 26, 27, 21а, 36, 25, 34, 21, 11б, 4, 12, 9, 8, 22, 6, 20, 3, 2, 24, 1, 19, 20а, 11а, 17, 13, 11, 10, 14, Кирил и Методий 6, 4, 10, Кирко Николов 2, 3, 1, Ком 2, 3, 1, Кръста 2, 2 А, Кръстьо Пишурка 3, 1, Кръстю Василев Даков 6, Къща, 1, 12, 10, Манастирска 1, 7, 9, Местност Пишур Пс, Мир 5, 2, 3, Митко Пешев 54, 18, 70, 86, 72, 33, 80, 11, 74, 37а, 82, 40, 10, 78, 68, 29, 52, 17, 35, 76, 16, 12, 31, 58, Моновец 3, 1, 1а, 5, 14, 8, 13, 10, 2, 16, 6, 16а, 24, 18, 13а, 21, 7, 19, 12, 4, 9, Надежда 7, 1, Никола Митов Павлов 4, 7, 4а, 6, 2, 2а, Подсеч 1, 4, 2, 14а, 19, 20, 16, 18а, 18, 14 А, 21, 10, 14, Спортна 3, 1, 2, Старата Чешма 17, 15, 4, 13, 9, 19, 12, 5, 17а, 3, 7, 6, 1, 2, Теменуга 2, Тодор Найденов Пеновски 1, 4, 8, Тодор Петров 10, 8, 4, 6, 17, 4а, 21, 12, Томо Петков 1, 4, 8, Тотка и лиева 2, 5а, 9, 5, 1, 3, 3а, Христо Ботев 23, 26 А, 5 Б, 27, 26а, 2, 28, 41, 1, 7, 9, 44, 3, 35, 22, 18б, 15, 43, 13а, 13, 5, 10, 30, 10-А, 28а, 41а, 19, 21, 24, 17, 24 А, 29, 8, 4, 26, 37, 12, 18, 6, 20, 25, 31, 44, 44а, 51, 55 А, 40а, 49, 34, 57, 59, 40 Б, 61, 42 А, 32, 55, 40, 55а, 63, 36, .63а, 42, 75, 58, 66, 89, 92, 77, 68, 80, 90а, 52а, 74, 81, 54а, 70, 56, 72, 60, 54, 54 А, 62, 52, 88, 92а, 79а, 50 А, 64, 81б, 94, 73, 60а, 90, 50, 84, 82, 48, Ценко Петков 1, 2, Шабанец 3, Местност Кръстилица
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Камено Поле: Алеко Константинов 3, 2, Александър Малинов 18, 9, 9, Александър Стамболийски 12, 29, 12, 22, 4, 2, 20, 15, 6, 5, 20, Ангел Кънчев 15, 3, 7, 7, 8, 11, Бачо Киро 7, 1, 6, 5, 7, 4, 1, 12, 11, 19, 13, Бузлуджа 7, 9, 6, 14, 12, 10, Васил Донов 8, Васил Коларов , Васил Левски 4, 1, 2, Васил Петлешков 3, 5, 4, Водотечна 3, 5, Гео Милев 4, Георги Бенковски 7, 16, 16, 10, 15, 18, 5, Георги Димитров 7, Георги Сава Раковски 3, 18, 29, 3, 23, 24, 20, 26, 25, 17, 20, 22, 21, 5, 22, 11, 3, Гоце Делчев 25, 20, 15, 14, 73, 19, 66, 62, 6, 1, 1, 67, 31, 53, 37, 80, 76, 38, 63, 73, .98, 6, 35, 64, 84, 100, 46, 49, 41, 92, 69, 44, 62, 66, 75, 33, 94, 86, 70, 95, 88, 78, 54, 52, 89, 24, 78, 61, 28, 51, 36, 37, 33, 27, 55, 65, 100 А, 34, 54, 73, 81, 29, 7, 5, 18, 14, 9, 14, 10, 20, 16, 13, 100а, 7, 6, 9, Димитър Благоев 5, 7, 13, Димчо Дебелянов 3, 7, 6, 5, 4, 2, 4, 19, 10, 12, 14, 21, 9, 4, 10, Елин Пелин 14, 16, 7, 3, 6, 8, 4, Здравец 11, 4, 2, 10, и ван Вазов 13, 19, 11, 24, 15, 6, 17, 27, 3, 23, 7, 14, 15, 12, 21, 35, 19, 33, 9, 32, 26, 2, 13, 16, 22, 29, и глика 7, 1, 3, 16, 9, 2, и лия Тошков 8, Йорданка Чанкова 5, Камарата 2, 4, .2, 5, 3, Любен Каравелов 14, 13, 27, 8, 9, 43, 12, 4, 1, 4, Малчика 1, 3, Местност Ръчене Пс, Митко Палаузов 11, Никола Вапцаров 10, 17, 11, 13, 10, 15, 4, 8, 5, 7, 2, Оборище 4, 8, 9, Опълченска 11, 7, 5, 19, 2, 1, 5, 13, Паисий Хилендарски 6, 25, 2, 17, 23, 25, 11, 29, 13, 5, 7, 10, 15, 2, 1, 12, 3, 21, 43, 37, 45, 20, 39, 8, Панайот Хитов 42, 40, 42, 40, 16, 9, 3, 17, 13, 2, 20, 11, 1, 14, 11, 2, Пейо Яворов 18, 10, 9, 10, 18, 6, 7, 12, Петко Каравелов 3, 3, 1, 5, 4, 1, 3, 1, Петко Р. Славейков 8, 7, 5, 8, 5, 3, 9, 10, 17, 5, 24, 16, 18, Райна Княгиня 1, 3, 2, Софроний Врачански 6, 4, 1, 14, Стефан Стамболов 5, 13, 9, 6, 11, 15, 2, 1, 4, 18, 10, 18, Странджа 1, 4, 3, 2, Христо Ботев 17, 17, 23, 25, 20, 16, 8, 15, 29, 27, 18, 28, 34, 43, 37, 36, 26, 41, 56, 22, 29, 33, 32, 48, 21, 38, 64, 76, 73, 65, 59, 55, 70, 74, 62, 67, 80, 53, 58, 82, 72, 69, Цар Калоян 4, 1, 8, 13, 5, 2, Цар Шишман 6, 4, Шипка 6, 4, 1, 2, Яне Сандански 8, 4, 8, Местност Под Село,
На 10.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Роман: Димитър Благоев
На 10.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч.; 13:31 - 14:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Драшан: 1-176, Кв.25 , Александър Пушкин 6, 2, 7, 4, 1, Александър Стамболийски 11, 10, 9, 4, 3, 7, 5, 6, 1, Антон и ванов 5, 11, 9, 12, 14, 6, 7, 8, 3, 2, Баба и лиица 2, Бачо Киро 4, 2, Васил Априлов 7, 2, 5, 3, 1, Васил Коларов 3, 2, 4, 1, Васил Левски 4, 2, 2, Вела Пеева 7, 3, 5, Вилхем ПИк 1, Волгоград 3, 2, 4, 6, 8, 13, 9, Георги Димитров 16, 16, 14, 23, 27, 17, 19, 5, 1, 6, 4, 9, 10, 2, 3, 13, 12, 11, 7, 12, 15, Георги Кирков 4, 6, 2, Димитър Благоев 6, 5, 1, 7, 3, Димитър Грънчаров 6, 1, 4, 3, Дружба 6, 4, 8, 5, 1, 10, 12, 3, Дядо Вълко 6, 7, 1, 6, 2, 4, Иван Нивянин 2, 3, Крали Марко 2, 4, Ленин 22, 30, 41, 34, 37, 33, 31, 38, 47, 24, 51, 32, 36, 45, 49, 39, 22, 35, 4, 11, 9, 10, 19, 25, 15, 7, 27, 29, 17, 23, 25, 5, 3, 12, 7, 21, 8, 1, Лиляна Димитрова 2, 3, 6, 4, Милко Вълчев 3, 2, 12, 6, 4, Петко Р. Славейков 1, 2, 3, Райко Даскалов 5, 8, 4, 1, 8, 3, 2, Сава Вътов 2, 5, 4, Сергей Румянцев 3, 1, 5, Странджата 2, 1, 3, 3, Тотка Илиева 6, 2, 1, 4, 12, 10, Филип Тотю 6, 1, 3, 4, 1, 8, 5, Хан Аспарух 4, 2, Христо Ботев 8, 9, 1, 3, 5, 11, 6, 4, Цар Симеон I-Ви 4, 2, 8.
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Габаре: Петко Лалов 6
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Горна Бешовица: 9-ти септември 3, 13, 6, 8, 14, 9, 1, 12, 11, 10, 5, 7, Ален Мак 3, 1, 5, Гаврил Генов 11, 7, 5, 16, 10, 16, 12, 20, 11, 18, 9, 9, 11 А, 6, 4 А, 8, 4, 1, 8, 3, Ген. Владимир Заимов 5, 3, 4, 2а, 6а, 2, 1, Ген. Скобелев 3 А, 5, 3, 1, 6, 6а, 3а, 4, Ген. Столетов 2, 1, 3, 6, 1а, 13, 3а, Гео Милев 3, 2, 1, 9, 9, Георги Димитров 26, 25, 26а, 23, 24а, 30, 15, 32, 19, 28, 21, 22, 16, 5, 2, 3, 7, 8, 1а, 10, 3, 1, и ван Вазов 2, 4, Иван Павлов Девети 1, 8, 3, 5, .7, 2, 5а, 3а, 12, 6, Иван Фунев 9, 6 Б, 6 А, 1, 5, 7, 5, 6, 3, Илия Темелски 3, 4, 1, 2, 5, Ленинград 6, 2 А, 8, 1 А, 2 А, 1 А, 3, 4, 1, 7, 5, Малчика 3, 3, 4, 1, 1, 2, 2, Маршал Толбухин 8, 2, 10, 6, 12, 14 А, 4, 8 А, 10, 9, 15, 14, 8, 3, 11, 1, 5, 13, 17, Никола Марков-Колката 2, Октомври 9, 5, 1а, 7, Опълченска 1, 3, Петропавловска 5, 1, 2, 6, 4, Радецки 1, 2, Средна Гора 8, 5б, 4, 3, 5а, 5, 6, Станке Димитров 1, 3, 5, Странджа 8, 1а, 2, 1, 4, Тотка Илиева 5а, 2, 6, 4, 1, 4а, 3, 5, Тракия 4, 2, 8, Христо Ботев 4, 29, 1, 22, 6, 16, 20, 26, 8, 3, 12, 22а, 14, 2, 7, 5, 10, Христо Михайлов 10, 6, 6, 4, 2 А, 8, 8, Христо Смирненски 21, 13, 11, 25, 17, 27, 7, 18, 8, 23, 22, 24, 19, 22, 26, 15, 12, 9, 16, 20, 6, 25 А, Чапаев 4, 5, 5, Шипка 1, 5.
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Горна Кремена: Александър Стамболийски 4, 7, 14, 9, 3, 8, 12, 5, 3, 2, 6, Батак 9, 1, 8, 10, 14, 2, 3, Безименна Мраморна Кариера, Бяло Море 10, 6, 7, 5, 2, 4, 3, 7, 12, 10, Гаврил Генов 10, Георги Димитров 36, 50, 51, 55, 37, 56, 43, Къща, 48, 45, 9, 51, 53, 60, .12, 2, Дойчин 5, 10, 10, 11, 3, 2, 8, и ван Нинов .1, 6, 2, 4, и глика 26, 10, 24, 12, 16, 22, 22, Косматица 16, 8, 10, 1, 20, 7, 2, 9, Ладога 34, 12, Местност Езерото ПС, Никола Вапцаров 16, 6, 7, 12, 2, 16, 15, 1, 21, 19, 13, 11, 3, 11, 8, 25, Партизанска 8, Райко Даскалов 21, 12, 21, 8, 10, 4, 2, 7, 4, 13, 3, 2, 15, 12, 13, Роза 8, Христо Гарвански 4, 15, 8, 6, 9, 7, 12, 2, Цона Маринова 4, 11, 9, 7, 11, 9, Юрий Гагарин 10, 2, 9, 26, 9, 5, 4, 3, 14, 1, 8, 16, 2, 6, 10, 11
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Долна Бешовица: Акация 2, 1, Александър Стамболийски 10, 9, 1, 2, 12, 8, 3, 9, Ален Мак 5, Барища 10, 8, 4, 4, Боровец 2, 1, Бузлуджа 2, 4, Васил Левски 21, 80, 70 А, 3, 15а, 16, 12 А, 28, 27, 62, 20, Джуровица 19, 2, 1, 13, 21, 21 А, 15, 11а, 11, 17, 5, 3, 10, 9, 7, 4, Димитър Благоев 1, 8, 4, 6, 10, 2, Димитър Петров Николов 6 А, 10, 4, 2, 1, 8, 6а, Димо Хитов 2, 5а, 3, 7а, 1, 4, 5, Дружба 5, 2, 4, Държанов Дол 13, 15, 6, 4, 3, 7, 10, 5, 1, 12, Еделвайс 1, Каменополска 30 А, 32а, 30, 32, 1, 28, 23, 26, 27, 21а, 36, 25, 34, 21, 11б, 4, 12, 9, 8, 22, 6, 20, 3, 2, 24, 1, 19, 20а, 11а, 17, 13, 11, 10, 14, Кирил и Методий 6, 4, 10, Кирко Николов 2, 3, 1, Ком 2, 3, 1, Кръста 2, 2 А, Кръстьо Пишурка 3, 1, Кръстю Василев Даков 6, Къща, 1, 12, 10, Манастирска 1, 7, 9, Местност Пишур ПС, Мир 5, 2, 3, Митко Пешев 54, 18, 70, 86, 72, 33, 80, 11, 74, 37а, 82, 40, 10, 78, 68, 29, 52, 17, 35, 76, 16, 12, 31, 58, Моновец 3, 1, 1а, 5, 14, 8, 13, 10, 2, 16, 6, 16а, 24, 18, 13а, 21, 7, 19, 12, 4, 9, Надежда 7, 1, Никола Митов Павлов 4, 7, 4а, 6, 2, 2а, Подсеч 1, 4, 2, 14а, 19, 20, 16, 18а, 18, 14 А, 21, 10, 14, Спортна 3, 1, 2, Старата Чешма 17, 15, 4, 13, 9, 19, 12, 5, 17а, 3, 7, 6, 1, 2, Теменуга 2, Тодор Найденов Пеновски 1, 4, 8, Тодор Петров 10, 8, 4, 6, 17, 4а, 21, 12, Томо Петков 1, 4, 8, Тотка и лиева 2, 5а, 9, 5, 1, 3, 3а, Христо Ботев 23, 26 А, 5 Б, 27, 26а, 2, 28, 41, 1, 7, 9, 44, 3, 35, 22, 18б, 15, 43, 13а, 13, 5, 10, 30, 10-А, 28а, 41а, 19, 21, 24, 17, 24 А, 29, 8, 4, 26, 37, 12, 18, 6, 20, 25, 31, 44, 44а, 51, 55 А, 40а, 49, 34, 57, 59, 40 Б, 61, 42 А, 32, 55, 40, 55а, 63, 36, .63а, 42, 75, 58, 66, 89, 92, 77, 68, 80, 90а, 52а, 74, 81, 54а, 70, 56, 72, 60, 54, 54 А, 62, 52, 88, 92а, 79а, 50 А, 64, 81б, 94, 73, 60а, 90, 50, 84, 82, 48, Ценко Петков 1, 2, Шабанец 3, Местност Кръстилица
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Долна Кремена: 1-ви май 13, 4, 8, 11, 7, 9, 14, 5, 12, 10, 1, 3, 9-ти септември 7, 1, 4, 3, 9, 5, 2, IX-839 Кв 91 , Александър Стамболийски 2, 22, 34, 21, 38, 4, 1, 6, 14, 19, 24, 18, 26, 30, 20, 28, 27, 3, 12, 32, 10, 15, Бузлуджа .9, 10, 8, 12, Васил Левски 5, 36, 6, 26, 25, 9, 7, 8, 3, 12, 29, 4, 41, Възрожденска 1, 5, Гаврил Генов 13, 19, 11, 14, 7, 23, 25, 10, 12, 9, 2, 16, 3, 1, 6, 5, 17, 35, 41, 32, 39, 31, 28, 29, 33, 43, 43, 30, 27, 24, 34, 22, Гео Милев 1, Георги Димитров 7, 21, 5, 19, 6, 8, 17, 10, 3, 24, 9, 34, 39, 22, 27, 27, Георги С. Раковски 6, 4, 17, 12, 2, 18, 3, 21, 13, 10, 5, 1, 2, 38, 20, 21, 33, 19, 35, 16, 25, 32, 17, 24, Димитър Благоев 27, 30, 13, 8, 5, 26, 3, 22, 15, 24, 4, 11, 21, 10, 19, 7, .18, Димитър Тодоров 2, 4, 12, 3, 6, .3, 10, 5, 13, 7, 15, 22, 11, Иван Вазов 16, .2, 5, 3, 1, 10, 20, 12, 9, 11, Иван Вълчев 16, 4, 3, 2, 10, 14, 20, 24, 18, 5, Йото Цеков 7, 1, 5, Кирил и Методий 11, 10, 18, 24, 12, 16, 4, 22, Ленин 8, 20, 3а, 14, 18, 3, 11, 1, 4, 11, 33, 7, 31, 31а, 15, 1, 36, 19, 50, 22, 30, 48, 5, 29, 13, 25, 58, 26, 42, 28, 27, 54, 34, 21, 17, Любен Каравелов 1, 12, 2, 6, 5, 7, 3, 9, Мато Нинов 8, 6, 21, 15, 2, 3, 20, 10, 14, 13, 23, 16, 12, 17, Никола Вапцаров 1, 2, 10, 6, Никола Цветков 7, 10, 2, 1, 8, 12, 14, 6, Околовръстна 44, 52, 46, 48, 22, 24, 8, 20, 26, 1, 13, 10, 36, 12, 16, 58, Пейо Яворов 16, 2, 12, 12, 19, 5, 39, 23, 31, 27, 33, 21, 13, Петко Досев 4, 8, 2, 3, 6, Петко Маринов 8, 2, 12, 4, 3, 14, 1, 6, 20, Роза 2, 2, Софроний Врачански 4, 12, 8, 6, 1, 10, 2, 6, Стефан Караджа 3, 9, 6, УПИ Ix-501, Кв.59 17, Христо Ботев 6, 2, 8, 1, 4, 24, 23, 26, 30, 20, 14, 30, 15, 27, 28, 16а, 22, 29, 13, 7, 32, 21, 9, 25, 18, 11, 17, Христо Петрински 40, 34, 26, 38, 22, 33, 32, 4, 15, 21, 20, 9, 10, 14, 24, 8, 17 УПИ I-457, Кв.94, 36, Христо Смирненски 3, 5, 2, 25, 21, 23, 15, 6, 4, 13, Цанко Церковски 3, 5, 3, 1, Цеко Тодоров 2, 7, 5, Шипка 11, 5, 12, 9, 10, Яташка 3, 2, 1
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Кален: 9-ти септември 6, 31, 39, 13, 19, 27, 18, 14, 41, 10, 9, 16, 8, 11, 37, 29, 20, 15, 35, 1, 2, 7, Баба Тонка 1, 6, 12, 10, 2, Ботева Поляна 9, 2, Велико Търново 1, 2, Веслец 1, 26, 5, 6, 20, 14, 3, 22, 17, 12, 4, 16, 2, 22, 24, 15, 13, 13, 3, 5, 1, Витиня 3, 5, 3, 4, 5, Кирил и Методий 9, 1, 2, 5, 3, Комсомолска 3, 10, 4, 4, 9, 1, 1, 7, Косматица 24, 30, 26, 11, 13, 20, 5, 1, 12, 6, 18, 10, 7, 16, 6, 4, 8, 3, 1, 12, 22, 20, 9, Местност Цанконска Пещера Пс, Мургаш 3, 2, 5, 4, 1, 6, Роза 1, 9, 7, 5, 5, 3, 4, 6, 3, 2, Скът 3, 1, 1, Хан Аспарух 4, 2, 8, Местнос Под село
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Мездра: ЖП Район, Марин Дринов 3, Роза 15, Св.Св. Кирил и Методий 57
На 10.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ - Цаконица: 9-ти септември 16 А, 24, 12, 22, 10, 2, 1, 28, 59, 6, 1а, 26, 4, 9, 16, 20, 17, 28, 30, 11, 5, 2, 14, 7, 24, 13, Ангел Велчев 4, 12, 10, 5 А, 8, 5 А, 1, 3, 11, 4, 9, 7, 6, 5, Бузлуджа 4, 6 А, 79, 10, 1, 8, 8, 3, 19, 6, 2, 4 А, 4, 5, 7, Веслец 6, 1, 2, 8, Ветрен , Драва 1, 1 А, Дружба 4, 1, Дунав 3, 2, 1, Здравец 1, и звор 12, и лия Монов 38, 12, 1, 19, 14, 32, 15, 8, 5, 9, 32 А, 44, 36, 13, 29, 25, 2, 25, 20 А, 28, 3, 22, 4, 20, 7, 42, 16, 34, 40, 26, 38, 40, 30, 16, 11, 27, 6, 31, 21, 36, Искър 8, 2, 3, 2, Кокиче 2, 1, Кольо Фичето 3, 5, 60, 1, 2, 9, 13, 7, 7, 6, Марица 1, 3, 7, 5, 7, Местност Каровец ПС, Мусала 1 А, 3, 3 А, Оборище 2, Околчица 3, 12, 2, 6, 8, 4, 10, Остри Връх 6, 10, Петко Р. Славейков 1, ПИрин 1, 3, 4, Плиска 1, 5, 3, 2, Родопи 2, Росица 5, 1, Средна Гора 11, 4, 4, 2, Стара Планина 3, 1, Стефан Караджа 2, Странджа 3, 1, 3 А, 5, 3 А, 5, 1, Струма 4, Хаджи Димитър 2, 2, 4, Христо Смирненски 4, 3, 4, 6, 5, 2, Цветко Илиев 6, 4, 5, 10, 3, 7, 26, 8, Цветко Христов 7, 3, 5, 2, 4, Шипка 2.
Община Роман
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Караш: Почивен дом, Бунгалата, Почивен дом МЗ Искър
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Кунино: Акациите 5, 2, 7, 1, 3, Георги и В.Димитров 5, 4, 4, 3, 2, 1, Градище 4, 6, 12, 8, 2, 5, 3, 1, 12 Пс, и лия Пенчовски 20, 21, 4, 18, 2, 6, 5, .5, 3, 17, 7, 18 А, 5а, 10, 17, 1, 13, 8, 19, 16, Йоло Бърдаров 24, 16, 26, 20, 18, 28, 22, 12, 10, 3, 14, 1, 11, Катарашка, Кокиче 2, 5, 3, 4, Куна Кралица .3, .5, .4, 2, 1, 6, Липите 10, 4, 6, 7, 2, 5, 3, 8, 1, Люляк 3, 1, 5, 4, 7, Надлеза 3, 5, 4, 7, 1, Отец Паисий 6, 22, 18, 15, 3, 13, 34, 20,12, 11, 8, 32, 24, 16, 14, 5, 5, 17, 7, 4, 28, 19, 10, 30, 9, 4, Петко Василев 4, 1, 2, 3, 7, 5, Петко Лалов 85, 95, 97, 140, 105, 174, 172, 144, 180, 118, 132, 168, 160, 83а, 136, 166, 156, 103, 91, 124, 107, .97, 170, 122, 150, 148, 89, 176, 142, 81, 114,111, 83, 99, 146, 79, 116, 138, 120, 152, 126, 158, 101, 134, 87, 162, 164, 93, 154, 130, 1, 22, 48, 7, 8, 20, 26, 58, 3, 16, 5, 31, 58, 18 А, 10, 12, 8, .41, 6, 11, 42, 33, 19, 46, 13, 17, 23, 31, 29, 50, 9, 47, 37, 52, 15, 43, 40, 26, 34, .44, 21, 18, 64, 4, 56, 62, 24, 36, 46, 68, 67, 100, 5, 96, 88, 71, 57, 63, 70, 55, 80, 73, 92, 61, 77, 72, 94, 76, 90, 66, 65, 98, 59, 110, 86, 82, 74, 75, 51, .73, .77, 106, .51, 84, 69, 53, 49, Пишурата 4, 6, 7, 5, 10, 1, 3, 2, Самуилица 1, 2, .4, Симеон Найденов 16, 44, .36, 8, 22, 3, 42, 10, 12, 26, 24, 38, 14, 28, 6, 32, 46, 30, 18, 7, 34, 30, 11, 24, 9, 48, 4, 1, 2, Софроний Врачански 19, 21, 11, 5, 13, 3, 15, 31, 29, 1, 17, 23, 9, 7, 27, 25, 23, 25, .21, .27, Теменуга 4, 1, 3, 2, Трифон Даскала 8, 1, 10, 3, 2, 4, УПИ III-469, Кв 17 , Христо Кънински 28, 30, 24, 14, 12, 13, .26, 1, 6, 2, 16, 7, 3, 26, .9, 18, 5, 11, 4, 20, 8, Цветан Гановски 19, 9, 27, 7, 1, 10, 12, 29, 13, 20, 3, 14, 23, 8, 21, 31, 22, 11, 16, 23, 17, 6, 18, 4, 15, 25, 10, 6, Цено Тодоров 30, 17, 15, 2, 16, .24, 11 Б, 23, .2, 19, 34, 32а, 11 А, 3, 34, 13, 8, 22, 26, 10, 11, 36, 20, 21, 9, 11 В, 1, Червеница 23, 7, 24, 4, 11, 3, 2, 15, 5, 13, 1, 17, 2, 21, Местност Майсутски Острог
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Радовене: Александър Стамболийски 2, 3, 4, 1, Ангел Кънчев 15, 4, 5, 1, 10, 11, 8, 2, 6, Батак 1, 1, Бачо Киро 77, 8, 4, 2, Борис I 2, 4, 6, 6, Васил Левски 4 Къща, 5, 3, Възрожденска 5, 13, 7, 1, 10, 6, 2, 15, 12, 8, 4, 9, Ген. Скобелев 14, 10, 2, 12, 8, 6, 16, 4, и ван Вазов 4, 2, 4, Кирил и Методий 10, 26, 17, 24, 8, 1, 2, 20, 34, 9, 16, 32, 28, 11, 30, 13, 12, 15, 6, 22, Найден Геров 3, 2, 4, Паисий Хилендарски 6, 3, 9, Стефан Караджа 2, 1, УПИ XVII-35, Кв.4 , Хаджи Димитър 4, 2, 10, 6, 3, 5, 8, 4, 9, 7, Хан Аспарух 8, 4, 10, 1, 6, 2, 12, Христо Ботев 2, 3, 1, 4, 4 А, Христо Смирненски 2, 2, 1, Цар Калоян 2, 1, 6, 317, 4, 5, Цар Симеон Велики 99, 95, 144, 160, 3, 182, 172, 170, 103, 174, 105, 180, 148, 176, 192, 154, 162, 85, 150, 178, 194, 91, 101, 146, 188, 75, 83, 142, 71, 186, 77, 168, 87, 164, 97, 89, 81, 174, 158, 93, 58, 190, 148, 166, 53, 3, 27, 36, 34, 6, 8, 11, 4, 58, 24, 35, 51, 59, 17, 118, 54, 37, 25, 9, 56, 1, 2, 55, 19, 50, 13, 32, 38, 46, 39, 45, 48, 52, 50, 10, 64, 23, 5, 49, 20, 30, 13, 40, 43, 7, 26, 90, 140, 126, 88, 64, 74, 104, 106, 3, 21, 156, 86, 80, 122, 70, 112, 136, 128, 82, 67, 84, 116, 78, 120, 72, 118, 68, 62, 96, 66, 65, 108, 130, 56, 76, 92, 63, 102, 100.
На 08.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ На 12.06.2020 г. /13:46 - 16:00 ч./ - Стояновци, Общ. Роман: Акация 1, Алеко Константинов 2, Безименна 4, Брусенска 3, 2, Васил Левски 2, 6, 1, 4, 8, 6, Вежен 1, Вихрен 2, 1, 4, Грозьо Костадинов 1, 16, 19, 15, 2, 5, 3, 13, 18, 7, 17, 6, 20, Еделвайс 2, Здравец 2, Люляк 3, 1, 2, 13, 15, Местност Пладнището ПС, Местност Чифлика 7, 3, Раковец 2, Роза 2, Софроний Врачански 1, 2, 4, Търговска 24, 7, 13, 10, 5, 26, 32, 12, 2, 9, 14, 16, 18, 20, 10 А, 28, 11, 1, УПИ ХІІІ-292, Кв.22 , Христо Ботев 15, 28, 36, 9, 38, 13, 12, 31, 18, 33, 3, 14, 27, 4, 18, 35, 23, 17, 8, 25, 10, 2 А, 6, 7, 2, 5, 11, 16, 55, 47, 39, 67, 71, 42, 44, 70, 68, 54, 72, 59, 73, 75, 76, 65, 64, 74, 69, Чифлишка 5, 9, 1, Шипка 3, 1.
Община Хайредин
На 12.06.2020 г. /13:01 - 16:00 ч./ - Рогозен: Александър Стамболийски 17, Христо Ботев 4

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България, обслужвана от ”ЧЕЗ Разпределение” 0| 4646 |29.05.2020 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 25-29 май 0| 4022 |22.05.2020 . Планирани прекъсвания за Западна България за периода 18-22.05.2020 0| 3821 |15.05.2020 . ЧЕЗ Разпределение продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите след извънредното положение 0| 3727 |15.05.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ