Реклама / Ads
0| 3223 |16.04.2020

Планирани присъединявания в Западна България за периода 21-24.04.2020

.
„ЧЕЗ Разпределение България“ АД не извършва планирани ремонти по електроразпределителната мрежа oт 15.03.2020 г. Компанията осъществява единствено аварийни и превантивни ремонти по спешност и в условия на извънредно положение, за да поддържа надеждна и качествена услуга. В дружеството, обаче, продължават да постъпват искания за включване към електроразпределителната мрежа на обекти на граждани и фирми, които са провели последователно и законосъобразно всички процедури и са сключили съответните договори за присъединяване.

Неизпълнението на подобни ангажименти от страна на дружеството може да доведе до икономически вреди, загуби на работни места, битови неудобства и др. Тъй като включването на обектите към мрежата изисква временни прекъсвания на електрозахранването, компанията реорганизира своята дейност и мобилизира служители за работа през нощта, за да не смущава ежедневието на потребителите. Прекъсванията за присъединяване на нови обекти през периода 21-24 април  2020 г., включително, ще се извършват в малките часове на денонощието – между 01:00 ч. и 05:00 ч., когато ще засегнат възможно най-малък брой активни потребители на електроенергия. Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

София-град

Община Витоша  

На 24.04.2020 г. /00:01 - 05:00 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма  Вила, в.з. Приплат, М.Герена, Вилна Зона Приплат  V-30, Горелица  УПИ 694 - М.Горелица, Калдъръмче  11, 9, Местност Герена  Вила, Манастир, Местност Кладенеца  в.з. Приплат, Местност Св.Петка  № 27, Пернишко шосе над шосето, Приплат  до Бълг. Пиво, 22, Моста с Панели, р- т Соф Пиво, С Двата Бора,55 2 ПР, Ален Мак, 52, 2, Вила, 3, 56, 2 ПР,Къща, ул.Перуника 18, 47, 1, 42, 2 ПР, Пос в Дясно, 54, УПИ XIII - 1882 кв. 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, кв.3  , Чехълче  5

На 24.04.2020 г. /00:01 - 05:00 ч./ -  София:   Байкал  11а,12,11,14,13,7,9, Братя Бъкстон  70 11, 70, 70 30 - Ат 1, 70 30 – Г 4, 70 12, 70 32 - 1, 70 32 - Г 2, 70 31 Г 7, 70 33, 70 32 - 6,70 33 Ап.4, 70 31,70 30 – Г 5, 70 30 – Г 1, 70 32 - Г 4, 70 27, 70 31 - Г 2, 70 30 – Г 7, 70 29, 70 33 Ап. 5,70 30 - Мез 1,70 30,70 31 - А Т2, 68, 70 32, 70 32-3, 70 28, 70 32 - Г 8, 70 32-Г 3,70 31-Г 6,70 31-4, 70 30 -Г7,70 КПП,70 33 - Ат 1,70 23, 70 24, 70 30 Г 8,70 31 – Г 9,70 31 – Ат 2, Вихрен /Петър Тонев/  70 33, Герганица  7 Офис 1,7,9 а, Иваница Данчев  15, 6, 8, 7,11,25, 23,15а,12, 9а,10,17,2,3,5, кв. Бояна 9, 13, 21, 2а, 5, 4, Никола Петков /П.Напетов/  41, Орешарска  кв.17,6,8,4,2, Севастократор Калоян/Алекса  51, 43, 45, 81, 36, 63, 32а, 36а, 63, 49, 40, 53, 41, 35, 32, 44, 30, 42, 63 до бл. 22,34,39,45, Ресторант „Лимончето“, 47, 55, 61, 4 63, 59, 57,38,37,30а

На 24.04.2020 г. /01:01 - 05:00 ч./ -  София:   Даскал Стоян Попандреев  22в, 22а, 26, 30в, 22б

На 24.04.2020 г. /00:01 - 05:00 ч./ -  София:   УПИ VIII, кв.21, в.з. Приплат

Община Красно Село  

На 21.04.2020 г. /02:01 - 03:00 ч./ -  София:   Подуево  5 А, 5а, 5а Офис 2, Солун  47, 47, 51, 53, 47, 4, 47, 49, Топли дол  2б,4,2-4,4-6,2,4 ,8

На 22.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  София:   Плиска /д-р Петър Вичев/    № 56-58

 

Община Панчарево  

На 23.04.2020 г. /02:01 - 05:00 ч./ -  Бистрица, общ. Столична:   Ветрената Мелница  6, вилна зона Косанин дол  1, Есенни Мотиви  4

На 21.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ на 22.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ -  Герман:   вилна зона Враня,  Вила В, ул.11 20, Строителство на жилищна сграда, ул. 8 № 1, Строителство, Строеж на ограда,11, 2, кв.20 УПИ 14-400,1,1а, Дружба /23-та/  38, Иглика /7-ма/  4, 8, 2, 6 Вила, Строителство, 3, 7, 11, Искър /32-ра/  9, Кокиче /4-та/  1 Строителство, Вила В Парцел 41, 2, 4, Липа /10-та/  8 Вила, 2, 7, 5 Помпа 4, 6,10,1, Минзухар /6-Та/  7 Вила, 7, 6, Младежка /12-та/  7 Вила, 6, 18, 10, 12, 11, 15, Цех 9, Осми Март /15-та/  Вила, Старата Чешма /Апостол Янков  3, Старият Път  8, Явор /9-та/  5,1,7

На 21.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ на 22.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ -  Лозен, общ. Столична:   44063.6207.4430, 44063.6207.410,  ул. Стар Лозенски път, XVI-168, кв.17  , Арда /в.з.Врана-Лозен/  № 4, 4, Бяло Море /в.з.Врана - Лозен/  2- 6, Веслец /в.з. Врана-Лозен/  6,9, Вилна Зона Враня, вилна зона Враня Триъгълника, Местност Висо /в.з.Врана-Лозен/  44,Строеж на Търговски Център, Магазин Строителни Материали, Фургон, 58,41, Ерма/в.з. Врана-Лозен/  4,3,5 Строеж, Люлин Планина /в.з. Врана - Лозен  2 Вила, М.Врана Лозен Триъгълника  Упи VII-296, кв.7, м.Мала Круша  , Марица /в.з.Врана-Лозен/  11, 1, Враня-Триъгълника П-Л 184   -, Местн. Крушите, Местност Висо  ПИ 44063.6207.926, Местност Висо ПИ 44063.6207.4748 --  , Рила /в.з.Врана-Лозен/  3, Родопи /в.з. Врана-Лозен/  1, Ропотамо /в.з.Врана-Лозен/  2, 2, Стар Лозенски Път  37, 84, 28, 44 Павилион, 16, 30, 2, 52, 51, 9, 23, 55, 1, 36, 8, 37,Склад,Сервиз за Гуми, Стара Планина /в.з. Врана-Лозен  22, 26-,47,20, Стопански Двор Горни Лозен  ПИ 79002 -, Съединение /Георги Димитров/, Тимок /в.з. Врана-Лозен/  3, УПИ VII-290, кв.4 в.з. Враня-Лозен, УПИ XIX - 40, кв.12  М.Враня Лозен Триъгълника, УПИ XVI-168 Кв.17  , УПИ ІI 351 Кв.19  , ХX-4492.4493. 4494  Кв. 21, Черно Море/в.з.Врана-Лозен/  4

На 21.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./   на 22.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ -  Панчарево:   3-та /в.з.Малинова долина/  3, М.Враня Лозен Триъгълника Къща ПИ 44063.6207.4777,

На 21.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./   На 22.04.2020 г. /01:01 - 03:15 ч./ -  София:   1-ва /Студентска/  10, 11-Та  12, 14831.6520.403.4.2,  ул.Стар Лозенски Път № 36, 492, кв. 31-Панчерево  , XVIII 115 М. Враня Лозен Триъг., Борис Христов /Фильо Запрано  9, Бяло Поле  2-6, Враня,  ул. 1 МТП, ул. 1, Враня-Лозен-Триъгълника, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ  I-363.456, Местност Враня  5,4, Враня-Триъгълника УПИ VII - 415,3, Строителство, кв.7 Пл.10-90, Барака, Вила В, ул.11 №3, Административна Сграда, 6, Вила В, ул.2 № 10, Вила В, ул.5-та № 6, УПИ 9-402 кв.7, 11, Враня ул.2  №13, УПИ 1-415, ул.8 № 1,Пл.321, Ул.12 № 18,Ул. 5 № 6, Къща, 10, Къща В ул.11 № 16, 12, Къща, Строително Табло,12-13,Строеж В Кв.4-Л 69, Враня-Триълника Местност Висо П-Л XIII - 404,Вила В Ул.1 № 20,Ул.1 № 8,14 Враня, Вила, Работилница, Имот 158, Барака, Къща, Офис на ул.1 №17, Стар Лозенски Път 36, 1, Околовръстен Път  1, 370, М/У Ам Тракия и Лозенски Път, Пловдивско Шосе  84, 86в, 94,102, 108, 96, 86, 88а, 93, 106а,100, 92, 82, 102, Рила /в.з.Врана-Лозен-Триъгълника/  16, Родопи  7, ул. Стар Лозенски Път  , ХI-292  , ХI-426  , Христофор Колумб  43, Цариградско Шосе /Тракия/  98,82

На 23.04.2020 г. /02:01 - 05:00 ч./ -  Панчарево:   XXXII-3174 Кв. 42а Косанин дол, в.з. Косанин дол УПИ ХIX-2197 Кв.41, в.з. Косанин дол, Вилна Зона Градище, Касанин дол  Упи VI-2064 Кв.42а, Косанин Дол  Идент.04234.6915.2031.1, Местност Косанин дол  Офис и Сервизна База, Кв.41 УПИ 14-2219,999, УПИ ХXXVII-2198 Кв.6

На 23.04.2020 г. /02:01 - 05:00 ч./ -  София:   Местност Косанин дол  Вила

Община Триадица  

На 21.04.2020 г. /03:30 - 04:30 ч./ -  София:   Луи Аиер   160 ,от № 155 до Околовръстен път от № 107 До 155 ,130,136 от № 80 до 114

На 22.04.2020 г. /03:30 - 04:30 ч./ -  София:   Цар Самуил  19

 

Област Благоевград

Община Благоевград  

На 22.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов  1, Бреза  5, 12, 2, 1, 6, 26, 4, 3, Еленово  214, 215, 214, 216, 27, 215, 213, 215, Младост  2, 6, Околчица  43, Предел  20, 21,19, Жилище,15, 61, 6, 56, 60, 62, 64, 63, 54, 23, 53, 48, 17, 12, 19,16, 82, 16, 59, 44, Предела  6, Синчец  1, Славово  2, 1, 6, 4, 3, Търново  11, Хърсовска  4, 6, 3, 1, 2

На 22.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Местност Стоянов Чукар

На 22.04.2020 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Благоевград:   Еленово  Тото Пункт, Обект, Св. Димитър Солунски  79, Тракия  1

На 22.04.2020 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 23.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Горно Хърсово:   Махала Михтарци  Къща, Махала Новоселци  Къща, Местност Валого, Местност Гьоловете, Шопови Ниви,   1

На 23.04.2020 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Зелен дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, ПИ № 0077026, УПИ IV-220, Кв. 8, УПИ XII-201, Кв. 20

На 24.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:   УПИ VI-297, Кв.10, 382, Кв. 14, X-381, Андако, Васил Левски  18, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище  , УПИ VI-221, Кв.11,  

На 24.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Българчево:   Местност Терзийска, Студеното Кладенче,   Къща

На 24.04.2020 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Българчево:   Местност Змиярски Рид, Местност Реката-Корията, Местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5, Жилище, Къща

Община Симитли  

На 22.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Градево:   Местност Струма Изливер -

На 22.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   003141, Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, Къща, 6, 9, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска, ОДЗ, Жилище,1

На 23.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Симитли:   Васил Априлов  14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски  1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев  10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7 а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв.Ораново,  Никола Парапунов  5 а,9,1,5,3, Ораново  Магазин, Хлебарница, Панайот Хитов  7, 3, 1, Победа  16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел  127, Септемврийска  6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли  Жилище, Славянска  5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър  26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски  6

 

Област Кюстендил

Община Дупница  

На 24.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Беласица  3, 5, 14, 11, 1, 7, 9, Георги Измирлиев  6, Иван Вазов  1, 14, 6, 27, 8, 25, 23, 19, 27а, Никола Лазаров  2, 6, 4, Свети Иван Рилски  2, 4, 4 А, 6, Свобода  1, Софроний  2,3, Христо Ботев  1, Христо Грънчаров  5, 18, 3, 10, 1, 14, 1а, 12, 20, Цар Освободител  Павилион № 1

На 24.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч../ -  Крайници:   Андрей Жданов  18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Димчо Дебелянов  11, 30, 14, 26, 22, 24, 20,16, Еделвайс  22,15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, Жабокрек  5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, Йордан Дондуров  6, Любен Каравелов  10, Мара Петлякова  5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, Отец Паисий  2, 1, 6, 4, 5, 7, Трети Гв. Полк  3, Яне Сандански  11,15

 

Област Ловеч

Община Летница  

На 23.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./   На 24.04.2020 г.. /02:00 - 05:00 ч./ -  Кърпачево:   Драгомир Пенчовски  11, 3, 1, 9, 7, Еделвайс  1, Козлодуй  3, 1, Косм. Георги Иванов  10, 5, Костадин Ганев  6, 4, 9, 13, 7, 11, Митю Пенчев  9, 11, 2, 5, Пролет  1, 3, 2, Радост  3, 5, Стою Иванов  4, Христо Кърпачев  28,18, 32, 19, 26, 24, 30, 20, 15, 16, 22, 14, 9, 11

Община Ловеч  

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.; / -  село Гостиня:   Алеко Константинов  9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски  3,12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски  12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски  1, 2, 5, Георги Иванов  8, 7, 1, 6, Иван Вазов  7, 6, 8, 11, 4, 5, 3, 10, 9, Иван Генов  5, 2, 3, 1, 4, Илия Симеонов  10, 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил И Методий  2, 1, 3, Княз Борис 1  1, 3, 2, 4, Любен Каравелов  2, 1, 11, 3, Михо Нечев  7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров  2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Стефан Караджа  2, 3, 4, 1, 5, Тодор Каблешков  6, 4, Хаджи Димитър  2, 4, Хан Аспарух  37, 11, 8, 21, 6, 22, 35, 24, 16, 90, 41, 17, 19, 13, 28, 18, 33, 20, 23, 9, 1, 26, 2, 29, 4, УО ТП 1, 39, 15, 7, 27, УО ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев  12, 15, 16, 17, 14, 11, 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски  3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев  4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски  2, 1, 4, 6, Балатон  10, 9, 7, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, 13, 10, 14, Балкан  1, 4, 8, 6, 10, 2, 3, Васил Левски  16, 5, 7, 9, 3, 10, 4, 1, 2, 6, 22, 8, 12, 24, УО ТП 1, 18, 20, Вежен  2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев  1, 2, Георги С.Раковски  3, 7, 5, 9, 11, 15, 13, Десислава  11, 3, 9, 4, Драгоман  5, 9, 11, 3, 1, Дунав  11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Искра  2, Кокиче  4, 2, 6, 8, 1, Кракра  5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО ТП 5, Липа  1, 5, 4, 3, 6, 2, 8, Люлин  2, 1, 13, 14, 8, 10, Люляк  2, 12, 4, 6, 14, Местност Чоловски Баир  ПС, Никола Помов-Комитата  11, 15, 13, 9, 12, 7, 6, Здравна Служба, Канцелария, 8, 3, Произв Тестени Изделия, 4, 5, 10,12, Пощенска Станция, Опълченска  ЖП Прелез, 5,6, 8, 7, 2, Осъмска  2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, 15, 17, 32, 20, 11, 24, 28, 13, 30, 22, 26, Преспа  Кафене, 8, 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Проф. Асен Златаров  2, УО ТП 2, 4, 3, Рила  1, 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица  11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий  10, Магазин за Хранителни Стоки, 9, 21, 4, 19, 13, 11, Училище, 1, 2, 5, Стара Планина  2, 7, 19, 5, 24, 14, 4, 6, 17, 12, 10, 22, 21, 9, 18, 20, 15, 16, 1, Трети Март  12, 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев  4, 6, 1, 3, 2, Черно Море  9, 7, 5, 3, 9, 1, Чукалска  2, 4, Шипка  22, 24, 26, 18, 13, 28, 3, 10, 1, 5, 9, 4, 7, 8, 2, 15, 12, 11, 14, 16, 24, 8

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.; / -  Дойренци:   Гарова  Бивш Склад на Балкан

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.; / -  Йоглав:   Александър Стамболийски  2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски  1, 4, 3, Васил Левски  16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов  7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов  1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче  10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО МТП,12, Латинка  10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка  16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала  5, 1, 3, 2, Никола Василев  1, 2, 3, Опълченска  2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм  10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий  6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин  3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила  1, 3, Соргоня  42, 5, Стара Планина  2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа  2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение  13, 17, 22, 18, 16, 21,Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2,10, Трети Март  48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух  18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус  6, 4, 1, 14, Христо Ботев  11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6,    Местн Долно Ливаде

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.;/ -  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище, Местност Синан Тепе,  Вили Синан Тепе Линия 1, Вили Синан Тепе Линия 3, Стрелбище

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.; / -  Пресяка:   Александър Стамболийски  2, 21, 15, 26, 28, 7, 8, 2, 19, 4, 9, 15, 29, 20, 16, 23, 32, 11, 18, 17, 10, 6, 14, 13, 1, 12, 12, 53, 49, 32, 56, 47, 44, 45, 66, 33, 54, 43, 40, 57, 34, 59, 52, 70, 38, 55, 50, 37, 60, 41, 31, 51, 39, 68, Васил Левски  16, 4, 3, 14, 2, 8, 22, 1, 7, 10, 9, 12, 5,  Възрожденска  7, 6, 11, 2, 4, 17, 8, 13, 19, 5, 3, Габрака  10, 9, 1, 11, 7, 31, 6, 17,15, 2, 13, 4, 11, Георги Бенковски  1, 21, 29, 13, 39, 23, 27, 35, 41, 19, 12, Улично Осветление ТП 5, 14, 25, 17, 37, 31, 8, 4, 2, 11, 5, 10, 6, 7, 3, 1, 15, 14, Дунав  18, 22, 10, 31, 14, 20, 25, 11, 33, 8, ТП 8, 29, 27, 12, 16, 15, 2 ТП 9, 5, 7, 4, 3, 1, 6, 13, 11, 9, 6а, Иван Вазов  8, 3, 6, 4, 5, 10, 1, 6, 20, 5, 2, Калето  16,18, 22,14,10, Улично Осветление ТП 6, 17, 6, 12, 31, 20, 12, 6, 5, 7, 13, 17, 16, Климент Охридски  6, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 5, 4, Любен Каравелов  5,10, 2 ТП 1, 11, 4, 27, 15, 3, 8, 9, 13, 6, 24, 7, 25, 29, 26,16, Местност Стравиц  ПС, Местност Ялията  ПС, Потока  2, 8, 1, 5, 24, 26, 32, 18, 28, 40, 9, Райко Даскалов  22, 3, 30, 18, 19, 3, 6, 14, 24, 9, 4, 17, 12, 8, 2, 16, 11, 26, 10, 20, 28, Свети Кирил и Методи  19, 13, 32, 21, 30, 9, 3, 7, 11, 28, 1, 15, 16, 5, 14, 17, 2, 9, 4, 5, 2, Стара Планина  40, 8, 22, 9, 5, 7, 20, 34а, 28,12, 11, 26, 34, 38, 50, 6, 47, 2, 4, 12, 3, 42, 45, 2, Стефан Караджа  7, 12, 14, 7, 31, 28, 3, 19, 11, 2, 29, 5, 35, 13, 21, 15, 8, 1, 33, 37, 6, 23, 5, Съби Даскалов  29, 27, 48, 10, 3, 1, 17, 5, 7, 16, 25, 31, Тодор Каблешков  24, 10, 12, 6, 1, 8, 2, 3, Христо Смирненски  13, 36,15, 8, 2, 1, 6, 9, 3, 7, 5, 11, 8, 4, 20, 29, 1, 15, 35, 14, 33, 26, 31,   УОМачтов ТП 12

На 21.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч.; / -  Смочан:   Албанска  6, 1, 2, 4, Александър Стамболийски  2, 8, 7, 13 4, 11, 9, Васил Левски  14, 9,ТП 4, 4, 10, 14, 12, 12а, 6, 8, 2, 3, Георги Бенковски  3, 5, Дунав  3, 1, 7, 15, 9, Иван Вазов  6, 4, 3, 2, 1, 2,  Кирил и Методий  4, 11, 2, 6, 5, 15, 8, 19, 13, ТП 3, 7, 17, Любен Каравелов  3, 2, 1, Местност Ялията  ПС, Осъмска  3, 1, 5, Отец Паисий  8, 11, 13, 9, 10, 7, 15, 3, 4, 1, 7, 6, 5, 2, Панайот Волов  1, 5, 9, 13, 3, 2, 11, Рила  5, 3, 32, 24, 23, 31, 11, 7, 12, 4, 19, 25, 1, 10, 8, 17, 16, 14, 26, 22, 3, 9, 15, 2, Стара Планина  73, 53, 48, 36, 32, 42, 65, 55, 71, 54, 63, 38, 52, 44, 34, 61, 30, 46, 69, 57, 17, 5, 20, 25, 9, 12, 10, 24, 19, 11, 37, 13, 6, 22, 2, 21,18,15, 33, 4, 14, 29, 50, 7, 8, 16, 31, 15 А, 27, 23, Стефан Караджа  3, 1, 5, 1, 3, Странджа  1, Тодор Каблешков  6,1,6,ТП 1, 4, 2, Трети Март  6, 14, 24, 18, 8, 10, 20, 13, 9, 7, 12, 22, 16, 4, 2, Ресторант С. Смочан, Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър  1, Христо Ботев  16, 23, 9, 6, 2, 14, 8, 17, 13, 5, 19, 4, 7, 10

 

 

 

Област Перник

Община Перник  

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Брезник:  ул. Цвета Лумбарова

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Даскалово: ул.   Втора

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Драгичево: ул.   Байкал  2, Възраждане  23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3,15,11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски  7, 8 а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра  28, 43, 45, 26, 30,47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала  гл. път Е79, 1 , Автокъща, Мария Луиза  2, Пирин  53, 51, 53а, Първа  6, 18, Райна Княгиня  14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27,9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила  1, 7, 3, Рударска  39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 Автоборса „Вики“; Павилион, Стара Планина  5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа  2,1а,1,3, Струма  7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява  6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев  12, 14, 4, 8,13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон  3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32,18, Явор  11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра  4.

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52, Рударски Път  4, Цар Симеон I /Кост. Темелков/  156

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание  83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26 а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6 а,75, 61 а, 48, 56, 71 а, 55, 71, 71, 50, 22 а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров  4, 3, 7, 5, Волга  28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход  23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец  5, Грамаге  45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51 а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев  125, 181, 177, 179,  Добри Миланов  40, Дунав  3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава  52, 45, 53, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов  11, 13, Йордан Лютибродски  61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски  20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец  12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски Път, Лиляна Димитрова  51 а, 55, Мах. Горна Църква  15, 11, Мах. Тутулова  25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход  3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22,13,31 а,16,4,14, 21,12, 5, 29,15,20 А,8,20,17, Никола Вапцаров  5, Никола Парапунов  2, 1, 4, 3, Рилски Езера  13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица  5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков  58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус  1, Църква  Вила, 28, 42, Кв. Църква, Къща, Чуйпетлово  9,5,7,8

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март  18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15 3, 14, 2, VI-001267 Кв.82  , XCVI-2228, Кв.21, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда  1, Балчик  4, 8, 24, 11, 43, 18,Табло С/У № 18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег  4, Бистрица  1, Божур  19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор  4 Къща, 1, 2, Борова Гора  2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец  4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза  4, Бузлуджа  13, 3, 7, 12, 9, 16, 5,1, Бургас  11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар  18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна  16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов  6, 1, Ваташка  1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева  9, 1, 5, Веслец  3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16 а,10, 16, 8, Витоша  21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов  6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209 а, Гео Милев  3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев  3, Гурко  11, 12, 2,ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8,  4,1, Добрич  2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28 а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва  1 А, Дренов дол  13,11,3, Къща, Дулова , Дунав, Ерма  24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30,11,18, 20, 1, 8 а,32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф  23, 6, Здравец  8, 4, 6, 2, 3, Земен  6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов  19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев  38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър  4, 12, 10, 6, 8, 2,15, Йовчова  37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало  104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85 а, 48 , 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26,13,ТП Кало Ст.26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28 а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия  4, 6, Капенешка  16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б,10, 9, 2, 8, Кирил и Методий  4, 9 а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, ,4, 10, 5, Кирил Пчелински  22, Кракра  35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38 а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29 б, 31, М.Кривульо 44, 11, 41, 13, 10, Лаката  16, 14, 40, 24, 26, 12 а, 2, 6,12,1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова  3, Лом  6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 Къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2,12, 4, 50, Лопянска Гора  2, 3, Людмила Димитрова, Люлин  3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица  1, 8, 3, 6, Мария Луиза  4, 15, 13, 11, 6, 7, Места  5,10, Местност Кало, Металург  12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 Къща, 24, 21, 9, 13 Къща, 2 а, Минерал  4, Миньор  6, 14, 2, 8, 4, 22, 18,10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев  10, 8, 4, 5,16 а,24, 28, Москва  25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29 а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър  3, 9, 19, 22, 25,11 а, 2, 6, 1 Къща, Никола Вапцаров  7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля  2, 3, 1, 4, 5, Оборище  3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а,15, 2, 4, Опълченска  32,20,12,22,5,38,2,34,7,25,11,17,13а,1,3,15,46,8, Острица  3,1, Отец Паисий  19,6,12,3,23,4,15,5,21,.8,14,11,25,10,1,17,13, улица Перник  20,16,12,56,7,18,46,10,22,21,56а,34,25,48,14,38,24,11,44,30,28,15,13,37,5,33,27,3,32,26,54,58,62,17,29,35,50,52,9,19,42,6,7,8,4,1,5, Пирин  14,17,13,3,2,12, Пловдив  6,12,50,22,5,35,8,30,22а,21,24,39,15,37,44,48,33,25,23,16,46,36,31,42,32,20,28,2,17,7,11,38,26,40,10,29,14,27, Поморие  7, Презвитер Козма  4,2,14,9,13,6,10,15,1,5,8,51,17,3,22,25б,53,55,20,25,16,23,11, Пчелинска  1,3,6,8, Първи Май  18,20,38,3,42,12,58,34,2,17,29,14,4,28,35,27,30,22,21,56,11,7,33,19,46,1,25,13,24,32, Радомир  9,11,26,19,12,24,7,10,30,4,5,8,13,14,2,20,34,52,1,17,15, Райко Янков  10,10 Къща,13,18,3.,1,22,8,2,14,12,4,6,7,3,5,9,16,11,17,15, Рено  , Рига  7,5,1,2, Рила  6,23,2,15,21,19,16,7,12,14,4,1,8,13,5,10, Родопи  17,6,7,5.,9,4.,2,4,8,24,31,26,37,21,30,32,10,27,25,16,52,39,23,33,60,19,34,42,18,14,13,36,29,9,12,20,22, Розова Долина  32,14,30,11,2,13,36,20,6,16а,23,26,22,3,5,21,10,1,24,25,9,12,34,8, Ропотамо  35,17,3,15,30,23,16,7,19,5,26,20,10,27,12,18,2,11,34,22,13,25, Рударска  2,6, Рудничар  2, С.Рударци  Упи-Vі-11007,11008 Кв.71, Самоков  6,1,3,4,14,2,11,5,13,10,13а,15, Св. Иван Рилски  1,2,11,3, Свищов  25,17, Селимица  20,10,13 А,14,6,11,2,17,16,3,23,4,8,16,1,6,7,9,5

На 22.04.2020 Г. /02:01 - 02:30 Ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка  2,1, Бачо Киро  7,11,9,3, Блато  7а,13,14,21,15,9,11,16,3,17,12,23,4,6,5,1, Божур  4,2, Бурковица  21,12,6,1,11,13,3,19,15,4,8,2,14,16, Бързатица  1, Васил Левски  4,3,3,1,2, Вит  1, Витоша  3, Георги Бенковски  2,4,3,6, Георги Раковски  1,5, Горска Поляна  8,1,2,4,9,6,7,3,5, Градище  5,6,1,7,3,1,6,9, Дома  , Дъбрава  23,18,9,3,7,15,15а,1, Еверест  11, Еделвайс  6, 5, 13,17,7,9,11,16,1,14,3,12,4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор  3,8,9,12,7,14,11,10,6,11.,13,2,5,1,4,Вила, Искър  4,15,1,2,5,10,3, Йордан Корчев  2,18,10,12,7,9,5,8,16,1,14, Калоян  3,4,2а,1,2, 2, Капитан Петко Войвода  39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22,23,27,33,18, Кирил Богданов  14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче  2, 6, 8, Кольо Фичето  4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7,14, Крайречна  3, Лебед  2, 5,1 а, 3, 1, 6, 2 а, 4, 24, Леденика  3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия  7, 1, 3, 5, Лъката  15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин  8, 10, 5, 3, 4, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова   2, 3, 1, Мах. Кюлова  7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, Мах. Опашиница  1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, Къща,12а, Мах. Шестакова  2, Мах. Язовира, Местн. Буката /И.Р./, Местн. Шарков дол /И.Р./  3, 7 ,Къща, 11, Местн. Шумнатица  5, Вила 6, Могилата  9, 5, 7, 2, 5, Незабравка  6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище  8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса  1, Панайот Волов  1, 3, 4, 6, Панайот Хитов  3, 5, Перуника  3, 4, 1, 6, Пороя  4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май  21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника  5, Райна Княгина  4, Рибарица  16 а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил  1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина  4, 2, 6, Спортист  4, 1, 2, 6, 8, Стадионна  5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа  5, 7, 3, 6, 2, Струма  16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение  2, Теменуга  12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков  4, УПИ II-456 Кв.39, Хаджи Димитър  3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум  43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев  63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59 а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп.Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175 б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175 б, 202,179, На Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150 а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов  3,1, Цар Иван Асен I  10, Чифлик  8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25 а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9 а, 23, 5,18 а, Шийница  46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42,43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин  24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22,14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор  6, 3, 4, 1, 2, Янтра  4,1, 45, Автосервиз, Вила, Къща, Автосервиз

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа  2

Област Плевен

Община Долна Митрополия  

На 21.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Долна Митрополия:   057013, Индустриална Зона, Стопански Двор

На 21.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Васил Левски  41, 24, 46, 25, 40, 26, 31, 37, 19, 42, 44, 38, 34, 17, 35, 29, 28, 36, 32, 48, 30, 39, 23, 27, 33, Гео Милев  2, 8, 6, 4, 14, Космос  1, 6, 3, 8, 4, 2, Максим Горки  4, 2, 8, 12, 3, 10, 6, 1, Марица  1, 5, 4, 3, Павел Павлов  1, 3, 7, 5, Пейо Яворов  21, 23, 14, 22, 10, 12, 7, 11, 20, 19, 13, 8, 17, 15, 1, 24, 5, 2, 9, 6, 4, 26, Свобода  11, 1, 7, 9, 5, 3, 4, Скобелев  5, 3, 2, 7, 4, 1, Созопол  15, 17, 1, 3, 7, 11, Стефан Караджа  5, 10, 7, 8, 3, 16, 18, 12, 14, 9, Сторгозия  11, 13, Чавдар  10, 12, 6, 15, 1, 8, 7, 9, 2, 4, 11, 5, Черно Море  1, 7, 9, 5, 6, 9А, 2

Община Долни Дъбник  

На 24.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Долни Дъбник:   България  22, 23, 49, 44, 16, 47, 21, 15, 25, 51, 29, 53,15а, 52, 20, 26, 28, 45, 48, 19, 42, 17, 27, 18, 46, 24, 31, Г. С. Раковски  4, 6, 11, 17, 15, 14, 18, 2, 20, 7, 3, 5, 13, 8, 21, 23, 1, 12, 2а, 16 а, 10,  Дунав  19, 15, 11 а, 8, 9, 17, 21, 14, 2, 18, 16, 10, 12, 26, 25, 24, 23, 13, 11, 20, 8а, 22, 6, Кочо Честименски  10, 6, 5а, 9, 13, 4, 1, 8, 7, 5, 11, 3, 2, 13 а, Любен Каравелов  2, 4, 6, 7, 8, 3,10, Неофит Рилски  7, 12, 14, 2, 9, 15, 18, 4, 11, 16, 20, 1, 13, 1 а, 2 а, Никола Петков  19, 8 а, 29, 23, 8, 14, 15, 10, 13, 31, 11, 21, 27, 33, 12, 17, Христо Ботев  17, Христо Янчев  20, 26, 22, 27, 23, 24, 19, 17, 25, 19 а, 28, 21, 30

Община Кнежа  

На 23.04.2020 г. /03:01 - 05:00 ч./ -  Кнежа:   Гостиля  6, 8, Димитър Бутански  8, 4, 6а, 6, 10, 3, 5, 7, 6, 1, Калиакра  1, 4, 4 а, 2, 9, 7, 3, 5, Клокотница  2, 9, 6, 13, 1, 11, 1а, 5, 4, 15, 3, 8, 7, Козлодуй  3, 7, 1, 6, 11, 9, 4, 5, Козница  4, Ком  3, 4, 8, 6а, 2, 6, Лозенец  1, 2, 6, 3, 4, Лонгоза  20,10, 8 а,18, 8, 30, 24, 26, 14, 22, 28, Осогово  13, 9, 3, 17, 1, 15, 2 а, 8, 11, 5, 4, 6, 7, Пирин  2, 4, 6, 8, 5, 1, 7, 3, Родопи  32, 28, 36, 53, 51, 46, 26, 45, 43, 38, 40, 41, 42, 49, 33, 37, 36 а, 35, 44, 39, 30, 50, 29, 57, 31, 34, 27, 48, 61, 59, 55, 52, 47, Солун  18, 8, 6, 16, 19 а, 32, 3, 18 а, 13, 7, 28, 15, 26, 11, 10, 1, 24, 25, 5, 17, 30, 12, 19, 23, 21, 4, 16 а,14, 9, 20, 22, Стара Планина  16, Стефан Цанов  16,14, 3 ж, 3, 4, 14 а, 10, 12, 10 а, 16 а, 0, Тракия  6, 8, 1, 2, 3, 4, Цар Самуил  4, 9,19,17 а, 5, 15, 7, 1, 21, 3, 17

Община Левски  

На 22.04.2020 г. /02:46 - 03:45 ч./   На 23.04.2020 г. /02:01 - 02:45 ч./ -  с. Аспарухово, Общ. Левски, Водоснабдяване и канализация ЕООД, Величко Иванов Венеция ЕТ, Полипластик 2001 ООД, Асима ЕООД, Оранжерии-Гимел II ЕООД, Техсел АД

На 22.04.2020 г. /02:46 - 03:45 ч./   На 23.04.2020 г. /02:01 - 02:45 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Васил Априлов  17

На 22.04.2020 г. /02:30 - 04:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   България  1,1 В, Местност Бабичина

На 22.04.2020 г. /02:46 - 03:45 ч./   На 23.04.2020 г. /02:01 - 02:45 ч./ -  Малчика

На 23.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./   На 24.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Обнова:   Васил Петлешков  6, 10, 13, 12, Заря  99, 93, 101, 58, 97, 91, 103, 62, 95, 60, с.Румянцев  15, 12, 8, 17, 10, Тодор Каблешков  2 а, 3

Община Плевен  

На 22.04.2020 г. /02:00 - 03:00 ч./ -  Плевен:   Велико Търново  6, Клисура  26, 25, 13, 24, 20, 21, 27, 11, 30, 28, 17, 22, 19, 23, Мургаш  15, Русе /д-рБешев/  87, 87 Гж 1 до Вх. К,87 /Видима Идеал/

На 22.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Буковлък:   11-ти Декември  46, 48, 7, 36, 42, 38, 34, 3, 9, 5, 13, 32, 40, 11, Балкан  6, 9, 4, 19, 11, 1, 17, 3, 2, 7, 5, Бенковски  4, 2, Вежен  4, 12, 2, 8, 10, 1, 6, 8а, 3, 5, 7, Горталово  11, Димитровград  4, 14, 12, 8, 14а, 6, 16, 2, Люлин  6, 3, 6а, 7, 8, 4, 2, 5, 1, Майор Горталов  7, 6, 9, Никопол  53, 3, 37, 4, Рила  9, 4, 2, 7, 14, 16, 3, 5, 6, 12, 10, 8, 18, 1, Родопи  1, 6, 3, 7, 4, 5, 9, 2, Сан Стефано  16 а, 1, 14, 2, 16, 3, 22, 6, 8, 10, 4, Тодор Каблешков  3, 11, 14, 12, 7, 2, 10, 8, 1, 6, 4, 0

На 22.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Гривица:   VI319, Кв.50, Асен Златаров  1, Витоша  1, Иван Вазов  50, 19, 23, 13, 27 а, 52, 29, 62, 31, 15 а, 64, 21, 44, 25, 13 а, 60, 33, 54, 17, 42, 27, Изгрев  1, 8 а, 7, 5, 8, 6, 10, 12, 6 а, Искър  39 а,23 а,37,10, 29, 25, 23, 39, 31, 38, 6, 15, 8, 35, 33, Кострама  6, 4, 8, 2а, 2, Любен Каравелов  11, 15а, 15, 20,  10, 25, 13, 16, 26, 21, 28, 14, 12, 27, 22, 23, 19, 18, Майор Шонцу  20, 27, 29, 21, 41, 38, 24, 43,15 а, 16 а, 23, 31, 15, 12 а, 19, 28, 37 а, 30, 22, 11, 16, 36, 12, 32, 26, 39, 45, 56, 18, 25, 17, 14, 33, 37, 13, 35, 34, Митко Палаузов  2, 5, 6, 8, 3, Отец Паисий  8, 7, 4, 1, 5, 2а, 6, 10, 12, 3, Панайот Хитов  5, 18, 1, 7, Подполк Николае Нанкович  2, 5, 10 а,12, 7, 16, 4, 6, 8, 14, 18, 9, 55, 10, 11, Редник Грегоре Йон  6,12, Скобелев  16, Слави Алексиев  17, Тулча  3, 15, 11, 13, 5, 1, 4, 4 а, 2, 9, 7

На 22.04.2020 Г. /02:00 - 05:00 Ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски  25, 35, 39 а, 37, 39, 31, 33, 27 а, 27, Бачо Киро  16, 2, 15, 25, 13, 10, 3, 17, 8, 14, 21, 55, 23, 1, 9, 7, 11, 12, 5, Валтер Мъръчиняну  67, 47, 74, 70, 73, 58, 54, 65, 49, 50, 53, 68, 63, 57, 51, 69а, 60, 76, 69, 72, 52, 55, 59, 66, 71, 61, 64, 56, 44, 62, 48, 46, Вапцаров  2, 1, Иван Вазов  9, 11, 3, 16, 2, 12, 14, 6, 4, 8, 1, 10а, 10, 7, Козлодуй  1 а, 43, 28, 41, 56, 50, 24, 39, 54,1, 47, 4, 31, 30, Марица  32, 29, 38, 23, 30, 34

На 22.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Коиловци:   9-ти Септември  3, 1, 6, Ал. Стамболийски  7, 1, 5, 3, Бенковски  4, 3, 11, 6 а, 1, 5, 6, 7, 9, 2, Борис Бардушев  2 а, Г. Димитров  24 а, 15, 9, 16, 8, 26, 28, 11, 24, 5, 14, 5а, 17, 2, 19, 12, 3, 20, 30 а, 21, 7, 30, 6, 22, 1, 13, Иван Вазов  7, 31, 21, 17, 13, 4, 2, 19, 25, 23, 11, 15, 29, 5, 27, Ленин  2,1 а, 26, Любен Каравелов  5, 4, 2, 3, 6, 1, Одрин  5, 3, 1, 4, 7, Плевен  1, 4, 2, Райко Даскалов  2, 4, 3, 1, Цветан Спасов  1 а,1.

На 22.04.2020 г. /03:01 - 04:00 ч./ -  Плевен:   Гюмюрджина  14, 2 А, 6, 18, 5, 16, 8, 12, 13, 11, 14 а, 10, 7, 18 а, 9, Емил Димитров /Марица/  62, 57, 67, 65, 69, 61, 59, 68, 55, 63, Кукуш  6, 9, 5, 7, 4, 13, Странджа  52, 56, 59, Хаджи Димитър  73, 71, Цар Иван Шишман  9, 45, 4, 6, 15, 14,16.ТП 411, 3, 36, 35, 43, 39,16, 25, 47,23, 5, 11, 13, 1, 14, 3 а, 31, 27, 17, 8, 33, 7, 6 а, 41

На 23.04.2020 г. /02:16 - 04:00 ч./   На 24.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Плевен:   1036  Местност Витска Елия, Паркинг Ема транс

Община Пордим  

На 23.04.2020 г. /02:16 - 05:00 ч./   На 24.04.2020 г. /02:16 - 05:00 ч./ -  Вълчитрън:   Екзарх Йосиф  2, Иван Рилски  2, 1, 5, 4, 7, Лачко Ангелов  4, 6, 1, Пенчо Славейков  14, 13, 21, 16, 27, 27 а, 8, 39, 15, 41, Ресен  13, 3, 12, 1, 2, 4, Росица  14, 3,17,16, 4,1, Тунджа  40, 58, Христо Ботев  27, 29, 14, 21, 5, 10, 7, 9, 19, 11, 8, 12, 17, 13, 33, 18, 6, 16, 1, 3, 22, 2, 25, 31, 4, 15, 20, Янтра  9, 6, 3, 11 а

На 23.04.2020 г. /02:00 - 05:00 ч./ -  Тотлебен:   Асен и Петър  11, 1, 13, 2, 6, 9, 3, 5, Велес  6, 7, 10, 1, 12, 2, 3, 8, 4, Георги Димитров  5, 4, 2, 15, 13, 9, 1, 11, 3, 6, 7, Екзарх Антим Първи 1, Иван Вазов  10, 3, 6, 4, 5, 1, 8, 2, 4а, Княз Борис Първи  3, 5, 1, 7, Ниш  3, 2, 7, 4, 5, 6, Отец Паисий Хилендарски  8, Пирот  7, 3, 5, 1, Райко Даскалов  4, 2, 1, 6, 3, Хан Аспарух  17, 8, 3, 2, 24, 7, 5, 1, 22, 28, 20, 6, 16, 26, 3а, 12, 13, 11, 18, 30, 4, 14, 9, Цар Освободител  6, 21, 25, Цариброд  7, 5

 

Област Видин

Община Ново Село  

На 22.04.2020 г. /03:00 - 04:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село:   XI  184, Архитект Илия Попов  19, 1, 11, 28, 5, 21, 25, 16, 34, 14, 32, 17, 18, 8, 30, 7, 26, 20, 12, Вихрен  5, 7, 3, 2, 6, Гоце Делчев  10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 9, 12, 8, Искър  4, Козлодуй  5, Мизия  2, 18, 10, 3, 19, 4, 1, 12, 13, Огоста  9, 1, 2, 8, 3, Околовръстна  77, 75, Радецки  6, 5, 1, 10, 7, 3, 12, 14, 2, 16, УПИ  XI Кв.1, Филип Тотю  6, 8, 1, 3, Христо Смирненски  15, 27, 4, 26, 2, 24, 5, 13, Цар Иван Шишман  11, 2, Цар Симеон I  5, 6, 7, 3,10,1, Шипка  42, 26, 32, 58, 61, 87, 47, 40, 52, 79, 48, 65, 5, 69, 62, 75, 71, 60, 30, 73, 77, 68, 83, 63, 54, 50, 64, 85, 36, 44, 34, 46, 51, 28, 38, 45, 56, 49, 81

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 23.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Борован:   XIV-398, Кв.104, Ангел Йошков  40, 38, 1, 5, 7, 13, 20, 19, 3, 22, 18, 81, 21, 6, 10, 12, 14, 16, 9, Ангел Кънчев  4, 1, 8, 3, 2, 6, Антим I-В  5, 1, 3, Баба Тонка  6, 1, 4, 8, Бачо Киро  3, 2А, Борованска Могила  2, 3, 4, 2, 10, 12, 6, 8, Ботева Алея  11, 10, 8, 32, 11, 38, 29, 13, 15, 7, 31, 5, 9, 27, 28, 20, 23, Васил Левски  18, 7, 4, 20, 33, 11, 8, 24, 10, 9, 2, 34, 35, 3, 19, 26, 12, 30 ,40, 44, 14, 17, 27, 1, 32, 22, 38, 31, 21, 28, 16, 43, 36, 29, 25, 6, 15, 5, 13, Веслец  1, 3, 6, 8, Възраждане  6, 2, 9, 1, 11, 13, 5, 8, 15, 4, 7, Ген. Ангел Андреев  17, 15, 9, 4, 8, 1,13, 11, 16, 10, 6, 3, 14, 12, 5, Ген. Столетов  4, 2, 1, 8, 6, 7, Гео Милев  24, 14, 17, 18, УО15, 28, 7, 3, 11, 15,47, 30, 25, 10, 27, 23, 9,20, 22, 21, 5, 19, 37, 41, 33, 34, 35, 39, 45, 38, 36, 31, 32, Георги С. Раковски  10, 6, 5, 3, 10, 13, 7, 4, 2, Гоце Делчев  2, д-р Васил Стойновски  3, 17, 15, 16, 14, 18, 13, 4, 19, 7, 12, 13, 11, 2, 6, 10, 5, 9, Димитър Благоев  30, 20, 26, 23, 11, 36, 24, 13, 12, 10, 14, 20, 2, 15,16, 4,15, 21, 25, 23, 8,38, 36, Улично осветление 2, 40, 32, 29, 42, 31, 21, Димитър Полянов  4, 1, 5, 3, 2, 8, Добри Чинтулов  9,7,5,3, Дунав  68, 70, 97,85,64,99,91,62,27,32,7,16,23,29,34,39,УО№ 5, 21, 11, 20, 33, 25 а, 30, 9, 31, 37, 14, 13, 44, 58, 55, 59, 45, 42, 61, 40, 57, 36, 49, 65, 82, 58, 77, 75, 79, Захари Стоянов  16, 8, 14, 2, 10, 6, 4, 12, Зорница  9,8,4,6,7,11,1, Ивайло  4,7,3,5,2,1, Иван Вазов  УО 12, 9, 1, 1 а, 1 б, 1, 7, 17, 1, 21, 1 а,13, 4, 8, 12, 5, 9, 14, 6, 2, 18, 19, 16, 10, 15, 11, Иван Нивянин  6, 15, 1, 5, Иван Рилски  2, 7, 4, 9, 18, 15, 1,13, Казан, Иванко  2, Изварковец  18, 32, 2, 16, 26, 20, 10, 29, 12, 24, 28, 8, 4, Изгрев  6, 4, 2, Кирил и Методий  25,19, 4, 23, 3, 2, 8, 21, 17, 7,13, 14, 12, 11, Климент Охридски  10, 13, 8, 5, 15, 3, 17, 7,12, 9, Крум Беличовски  19, Кукуш  1, 3, 7,5, Любен Каравелов  28, 18, 12, 30, 20, 21, 17, 11, 7, 10,13, 9,19, 1, 5, 9, 4,12,11,16, 2, 6, Люлин  3, 1, 2, Марин Дринов  5, 7, 3, 4, 1, 2, Марица, Местност Гъбов дол,  Маслобойна, Мелница, Местност Липето,  Стопански Двор, Краварник, Стоп. Двор, Методи Тошев  1, 11, 25, 8, 2, 7,18, 5, 14, 3, 15,19, 26, 9, Неофит Рилски  2, 7, 5, 9,13, 8 а, 4, 11, 10, 6, 3, 44, 8, Никола Вапцаров  2, 6, 8, 4, Оборище  3, 1, 4, 5, 6, 2, Опълченска  22, 14, 1, 4, 8, 5,12, 6, 24, 7, Освобождение  5,7,1, Паисий Хилендарски  8, 17, 2, 15, 11, 6, 12, 18, 1, 10, 14, 4, 1, 13, 2, 29, 33, 18, 24, 42, 32, 38, 25, 23, 28, 19, 20, 40, 27, 21, 31, 34, 35, 37, 22, Патриарх Евтимий  2, 30, 28, 10, 34, 5, 32, 16, 26, 12, 14, 3, 4, 36, 1, 9, 7, 8, 22, 6, 5а, Пейо Яворов  1, Пенчо Славейков  5, 1, 27, 29, 8, 20, 16, 21, 7, 18, 4, 14, 33, 23, 31, 2, 12, 9, 13, 3, 15, 25, 10, Рашо Трифонов  25, 26, 11, 7, 14, 5, 15, 3, 20, 19, 28, 9, 17, 30, 8, 34, 25, 1, 13, 16, 23, 24, 2, 22, 18, 4, 34, 31, 29, Росица  6, 11, 2, 13, 4, Св.Наум  8, 2, 4, 10, 6, 12, 3, Свобода  2, 4, 1, 6, Сграда Поликлиника  І-ви етаж  І, Сергей Румянцев  6, Славко Ценов  10, 59, 54, 30, 16, 21, 32, 51, 35, 40, 38, 56, 44, 37, 25, 27, 43, 61, 31, 47, 34, 15, 57, 24, 22, 36, 53, 58, 55, 28, 14, 19, 52, 50, 20, 48, 42, 52, 4, 1, 6, 93, 103, 91, 84, 99, 80, 96, 95, 82, 104, 86, 2, 10 ,11, 24, 12, 15, 9, 17, 7, 1 ,5,Техническа Служба,13, 77, 83, 75, 79, 64, 60, 71, 81, 67, 73, 69, 87, 89, 68, 62, 85, 72, 76, Страхил Войвода  17, 22, 16, 18, 14, 20, Сълково Бранище  2, 15, 3, 1, 8, 4, 5, Тодор Каблешков  17, 22, 29, 40, 16, 28, 38, 21, 18, 34, 20, 30, 23, 12, 32, 26, 3, 10, 11, 7, 2, 9, 8, 1, Тошка Петрова  4, 28, 3, 14, 5, 1, 16, 7, 6, 3 а, 12, 20, 10, 2, 8, 31, 36, 48, 44, 50, 51, 40, 42, 39, 38, 36, 21, 32, 9, 6, 30, 15, 19, 11, 34, Хан Аспарух  7, 6, 3, 4, Христо Ботев  15, 44, 5, 13, 7, 9, 38, 40, 42, 17, 14, 12, 34, 1, 2, 6, 20, 28, 10, 8, 16, 18, 32, 4, 22, 29, 24, Улично 1, Христо Смирненски  38, 9, 53, 51, 41, 49, 37, 44, 39, 35, 36, 34, 48, 45, 47, 2, 22, 14, 27, 5, 21, 12, 7, 19, 33, 28, 16, 25, 29, 26, 3, 13, 11, 6, 10, 18, 31, 15, 32, 20, 17, 9, 1, Христо Ясенов  13, 3, 5, 1, Цар Асен  7, 5, 1, 4, 3, 8, 6, Цар Иван Шишман  4, 2, 1, 3, Цар Симеон I-ви  4, 10, 8, 4, 5, 11, 3, 9, 15, 2, 17, 7, 22, 20, 6, 16, 13, 12, Цено Мишов  20, 18, 21, 27, 6, 2, 24, 17, 19, 4, 15, 5, 31, 22, 13, 1, 4 а, 8, 29, 11, 30, 3, 12, 10, 9, 23, 26, 14, 28, 16, 25, 46, 32, 39, 41, 30, 33, 36, 40, 34, 43, 37, 38, 44, Чаталджа  4, Шипка  9, 22, 21, 19, 16, 13, 18, 11, 12, 15, 17, 5, Яне Сандански  5,   читалище „Цани Иванов“;

На 23.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 22.04.2020 г.Г. /02:30 - 03:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Бачо Киро  22,18, 6, 14, 1 А, 16, 2, 4, 20, 1 а, 1, 31, 10, 8, Димитър Благоев  172 А, 165, 186, 167, 175, 184, 188, 171, 169, 173, 172, 182, 177, 180, Тимок  5, 6, 14, 4, 2, 7, 1, 9, 3, 10, 8, 11, Янтра  14, 8, 6, 20, 26, 18, 12, 5, 15, 3, 9, 2, 24, 1, 17, 10, 7, 4, 11, 16

На 22.04.2020 г. /02:01 - 02:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна  14, 23 а, Гроздьо Петков  2, 1, 3, Димитър Благоев  86 а, 98, Кольо Черкеза  52, Любен Каравелов  1, 3, Стефан Караджа  28, 16, 8, 3, 11, 21 а, 24,16 а,30,15, 22, 12, 26, 17, 10, 19, 18, 21, 1, 2, 4, 5, 18 а, 6, 13, 14, Хан Крум  61, 67, 41, 53,74 А, 88, 62, 2, 47 Хан Крум, 66, 76, 78, 51, 63, 80, 68, 69, 65, 54, 70, 55, 57, 59, 47, 74, 60, 72, 58

На 23.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Добролево:   1  , І-ви Стопански двор  , Байкал  5, 4, 1, 7, 6, 3, 8, 9, 2, 7, Балкан  10,12, Беласица  8, 3,12, Благой Монов  12, 20, 10, 4, 2, 67, 59, 55, 57, 61, 69, 65, 51, 53, 58, 27, 29, 47, 50, 43, 74, 25, 62, 48, 76, 1, 49, 60, 42, 70, 66, 78, 72, 46, 37, 68, 33, 3, 52, 39, 45, 64, 80, 35, 41, 19, 15, 21, 28, 7, 5, 30, 11, 34, 1, 13, 17, 23, 38, 3, 40, 36, 9, 32, Божур  1,3,УО № 9, Боримечката  3, 1, 2, 4,6, Бързица  11, 14, 3, 4, 5, 1, 20, 7, 6, 10, Васил Левски  17, 9, 11, 5, 15, 19, 13, 10, 7, 4, 3, 8, 2, 6, Вежен  2, 1, 6, 3, 5, 4, Веслец  8, 13, 1, 5, 7, 3, 11, 23, 19, 2, 4, Вестителя  21, 8, 25, 16, 15, 5,18, УО № 7, 6, 11, 2, 24, 9, 23, 7, 1, 13, 14, 3, 4, 10, 19, 12, Витоша  2, 1, Владая  10, 22, 14, 12, 16, 4, Водотечна  8, 10, 14, 6, 3, 2, 4, 12, 1, 12, Вратица  4, 5, 2, 7, 3, 6, 8, 1, 12, 14, 7, 9, 5, Гробарска  32,10,40, УО № 6, 4, 12, 38, 34, 15, 8, 11, 17, 3, 1, 14, 28, 13, 2, 16, 6, 42, 26, 44, 5, УО № 6, Драва  3, 4, 9, 11, 8, 1, 5, 6, 2, Дружба  24, 23, 6, 16, 2, 11, 14, 3, 22, 1, 7, 17, 12, 9, 5, 8, 18, 4, 13, 15, 20, 5 а, 10, 19, 21, Елин Пелин  13, 9, 2, 11, 15, 17, 8, 10, 6, 1, 5, Здравец  1, 5, 11, 12, 9, 8, 4, Извор  4, 8, Казашка  9, 3, 1, 6, 2, 8, 5, Кирил и Методий  2, 10, 6, 4, 8, Кокиче  2, 1, 6, 4, Лазар Драйчев  8, 4, 6, 5, 2, 7, 9, Лале  5, Лонгоза  13, 11, 15, 3, 1, Люляците  6, 4, 9, 1, 10, 12, 11, 8, 14, 5, 3, Марица  4, 9, 10, 12, 8, 3, 7, 43, 5, 14, Маршал Будьони  2, 12, 20, 16, 9, 3, 10, 6, 14, 18, 4, 17, 1, 11, 22, 15, 5, 7, 7, Местност Край село,  Рем.Работилница и Бит. сграда, Местност Любеничен дол  ПС, Местност Млаката  Гараж, ПС Местност Селска мера  Кула, Кошара, Мургаш  6, 8, 2, Орешака  3, 6, 13, 4, 5, 11, 1, Петко Д. Петков  5, 10, 4, 8, 22, 1, 15, 26, 12, 2, 20, 6, 16, 13, 17, 7, 9, 14, 18, 3, 31, 35, 40, 41, 28, 36, 30, 19, 32, 34, 39, 46, 48, 27, 29, 25, 21, 23, 42, Радецки  УО 20, 14, 22, 2, 10, 28, 7, 12, 32, 5, 30, 1, 16, 3, 24, 11, Разделна  8, 2, 3, 1, 10, 6, 12, 16, 5,14,УО № 5, 18, Рашов дол  6, 10, 9, 2, 1, 3, 7, 4, 5, Ропотамо  1, 8, 4, 9, 2, 18, 10, 14, 18, 22, 16, 20, 3, 12, Русалка  11, 4, 10, 7, 5, 9, 6, 2, 8, 21, 12, 5, 4, 7, Сливница  4, 2, Средна Гора  21, 9, 11, 2, 6, 1, 13, 19, 3, 4, 8, 15, 7, 17, 5, 12, Стопански Двор,  Стопански Двор, 2-ри Стопански Двор, Тинтява  16, 15, 17, 9,13, 4, 3, 1, 7, 10, 5, 2, Томин мост  4, 4, 2, Трапезица  4, 10, 8, 5, 3, 1, 2, 12, 16, 14, Трън  2, 6, 4, 12, Фортуна  2, Хан Аспарух  1, 4, 3, 5, 2, 8, 16, Христо Ботев  12, 5, 7, 8, 9, 4, 6, 24, 1, 2, 22, 20, 18, Чапаев  15, 1, 5, 11, 9, 13, 7, 3

На 23.04.2020 г. /02:01 - 04:00 ч./ -  Сираково, Общ. Борован:   9-ти Септември  1, Алеко Константинов  3, Александър Стамболийски  4, 2 6, Асен Златаров  2, 3, 8, 6, Валентина Терешкова  1, 2, 12, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 8, Васил Левски  21, 23, 41, Гаврил Генов  3, 9, 4, 5, 2, 6, 7, 8, Георги Димитров  13, 8, 6, 11, 22, 10, 5, 17, 9, 7, 4, 1, 2, 12, 15, 24, 15, 2, 21, 25, Ерменко  1, 3, 2, 6, 7, 3, 15, 16, 14, 117, 23, 18, 19, 9, 11, 13, 20, 22, Иван Вазов  37, 2, 12, 9, 11, 3, 6,4, 10, 23, 31, 25, 29, 22, Месност Край село,  сграда за кокошки носачки, Стопанска сграда краварник, Местност Селска мера  ПС, Никола Вапцаров  3, 2, 16, 17, 18, 8, 11, 2, 13, 16, 5, 10, 9, Освободител  1, Петко Р. Славейков  27, 36, 30, 23, 22, 25, 29, 31, 34, 35, 24, 33, 26, 18, 21, 5, 14, 11, 15, 19, 13, 7, 31,10, 6 а, Стефан Караджа  2, 4, 1, Тодор Каблешков  6, 1, 4, 14, 10, Хаджи Димитър  3, 5, 1, Христо Ботев  32, 21, 25, 36, 46, 29, 17, 27, 38, 19, 23, 34, 16, 20, 10, 5, 11, 22, Цар Асен  2, Цар Симеон I-ви  3, 2, 1, Юрий Гагарин  7, 2.

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,  на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,  текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,  за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg. 

 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ присъединява нови клиенти в Западна България през нощта през периода 13-16.04.2020 0| 2919 |10.04.2020 . ЧЕЗ Разпределение не извършва планирани дейности по електроразпределителната мрежа 2| 3022 |27.03.2020 . ЧЕЗ спира планираните прекъсвания на електоразпределителната мрежа 0| 2930 |20.03.2020 . „Софийска вода“ отменя всички планирани посещения на проверителите на водомери по домовете 1| 2795 |16.03.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ

    ДОБРО УТРО