Реклама / Ads
0| 4186 |12.06.2020

Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията Западна България за периода 15.06-19.06.2020 г.

.
ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч.

Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

 

ЧЕЗ Разпределение възстановява в пълен обем реализацията на нови  присъединявания, за да изпълни своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.

 

При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще свежда неудобствата за клиентите до възможния минимум.

Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

 

* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало  и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

 

София-Град

Община Витоша  

 

На 19.06.2020 г. /13:01  - 18:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Столична:   Буйновско Ждрело  24 Вила,   В.З Калугерово Ливаде,    в.з.Калугерово Ливаде ПИ 3202,    в.з.Шумако УПИ ХVІІІ-2976,   Кв.2  ,    вилна зона Калфин дол,    М. Калугерово Ливаде,   вилна зона Шумако,    М.Калугерица,    М.Калугерица ПИ 2162  ,    М.Калугерица УПИ 2433; ПИ 04234.6938.2433.

На 15.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Акад.Илчо Димитров  7а,   7б

На 15.06.2020 г. /13:16 - 18:30 ч./ -  София:   XXXIII-1027,   Кв.20а  ,    Кумата  75 Ж,  75 Д,  75 Е,  75 Г,   Лескова гора /Витоша/  № 6,   4

На 15.06.2020 г. /13:46 - 18:30 ч./ -  София:   ул.  Проф. д-р Коста Стоянов  7б,   7а,   7в

На 15.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  Владая:   Боев Рид 6,   Катеричка 2,  1,  3,  5,   Любомир Миланов  14,  11,   Маргаритка  15,   10,   16,   20,   14,   18,   9,   7,   17,   2,   8,   13,   12 ,  23

На 15.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София:   Маргаритка  7

На 16.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Родопски извор  64 г

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  София:   410-та  39а,   25,   на ъгъл,   в.з. Симеоново - Драгалевци  2 Част,   4-4,   Вила,   за буквите /415/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/  10,  8,  11,   Огюст Дозон /414/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/  22,   25,   7,   19,   25а,   10,   5,   13,   8,   6,   9,   18,   14,   11,   1,   23,   19а,   17,   15,   21,   20,   2,   4,  12,   Пирински Еделвайс /Драгалевци/  XXXXII-1053 Кв.60,   60,   18,   Кв.60,   Симеоново-Д-ци XXXXII-1053,   Кв.60   Симеоновска  Кв.60,   УПИ ХХХХІІ-1053 Кв.60,    Хилендарски Манастир /417/ в.з.Симеоново-Драгалевци/  17,   9,   15,   12,   10,   13,   11,   8,   Шарколия /413/  5,   Шарколия/413/ /в.з.Симеоново-Драгалевци/  8,   1,   6,   4,   2,   9а,   3,   9,   11,   Шумако

На 17.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   ИванСусанин  65а

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Столична:   Буйновско Ждрело  24 Вила,   вилна зона Калфин дол  Вила,   34 ул. 1-ва

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  Панчарево:   04234.6930.61 ,   в.з Шумако,    II-167,  236,   Кв.6 ,   Калфин дол ,      28

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  София:   1-ва  18а,   22 в.з. Калфин дол-Бистрица,  27 ул. 1-Ва Отклонение Кв.4,   в.з. Калфин дол,   ул.  Полежан  ,    в.з. Калфин дол ПИ 11985  ,    вилна зона Калфин дол  ,    Калугерица  ,    Копитото  7,  6а,  №9,  7а,   6,   8,   Поп Евстати Витошки /Бр.Бък  20,   14,   8 М. Бояна,  1,  10,  3,  18,  12,  4,  2,   Симеоновско шосе /Вол.Шосе/  с/уул. 1,   Синьо Лято /1-ва/ /Кв. Симеоново/  16,   34,   8,   24,   12,   10,   5,   9,   6,   28,   4,   Шумако / Симеоново  17,     Бистрица - Калфин дол,   Вила

На 17.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София:   82-ра /Кв.Симеоново/  2,  17а,  2 Св.Магдалина,   Маргаритка  7,   Света Магдалена  19,   Света Магдалина  82,  ул. 60 Края,  73а,  74,   УПИ III-107 Кв.30

На 18.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   ИванСусанин  67

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч./ -  София:   505/Драгалевци/  16,   506/Драгалевци/  5а,   508/Драгалевци/  34,  18,   509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  2а,  2,  4,  7а,   510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/  2,   в.з. Симеоново - Драгалевци  1 На ул. 506а,  5а На ул. 506а,   Павел Дованлийски  2,  2а,   Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/  26,  22,  20,  31,  25,  21,  29,  19,  17,  23,  26а,  24,  4,  30,  8,  33

На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  София:   Бяла Мура  4 в.з.Стадиона Драгалевци,   в.з. Симеоново - Драгалевци  - Стадиона/,   Драгалевци  Под Стадиона   Кв. 149/,  Под Стадиона,  Под Стадиона Кв.147 П-Лх1 735/,  Под Стадиона Кв.148/,  5а ул. Проф.Стойко Стойков №5а,  Кв,  148 Пл.11-1234/,  8 ул. Бяла Мура 8,   Проф.Стойко Стойков  ,    УПИ Xii-1735,  Кв.147  ,      Под Стадиона Драгалевци

На 18.06.2020 г. /13:16 - 18:30 ч./ -  София:   Къпинка  22,  20а,  20д,  20 Г,  20 Б,  20б,  20в

На 19.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   ИванСусанин  55 Б

На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:30 ч./ -  София:   Бистрица  М. Калугерово Ливаде,   в.з. Калфин дол,   ул.  Правец  ,    Калугерица  с.Бистрица,  Вила,   Манастирски Ливади  Вила,   Момина Сълза / Кв.Симеоново  13,  15б,   Симеоново  21-24 Калугерско Ливаде,   Шумако / Симеоново,      УПИ CXII,  Упи 10,  Къща,  Вила

На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Мърчаево:   10-та ,    Касис  12,  10,  4,  6,  2,  22 А,  22,  20,  3,  22в,  30,  8,  24 А,  16,  14 А,   Цар Симеон I/Кост.Темелков/  20,  18,  12,  56,  28,  6,  54,  16,  14,  48,  10,  30,  42,  24,  34,  8,  4,  22,  2,  40,  38,  32

На 19.06.2020 г. /13:31 - 15:30 ч./ -  София:   Шарл Шампо /407 и  414/  18,  18

На 19.06.2020 г. /13:31 - 18:30 ч./ -  София:   Деспот Слав /Дим.Сурлев/  9,   Мадара  3

 

Община Връбница  

На 15.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   365-та/Връбница/  2,   378-ма   /Връбница/  4,  3,  9,  ъгъла    с ул.  Цветница,  6,  5,   Връх Манчо  5,  6,  6,  5,  5,   Модерно Предградие  6,  5,  6,  5,  6,  5,  6,   Ростов  30,  28 А,   Светла  14,  12,  8,  10,  13,   Цветница /Димитър Г.Марче/  58,  62,  64,  60

На 15.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:   жк.Обеля  Бл.225 ; Бл.226; Бл.229; Бл.230

На 17.06.2020 г. /13:16 - 18:16 ч./ -  София:   Рожен  86,  25,  88 УПИ V-477,  УПИ IX-521,  Кв.24,   Северна Скоростна Тангента  Км2+870

На 17.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   365-та /Връбница/  2,   378-ма   /Връбница/  4,  5,  3,  ъгъла    с ул.  Цветница,  6,  9,   Връх Манчо  6,  5,  5,  5,  6,   Модерно Предградие  6,  5,  6,  6,  6,  5,  5,   Ростов  28 А,  30,   Светла  12,  14,  13,  8,  10,   Цветница/Димитър Г.Марче/  60,  64,  58,  62

На 18.06.2020 г. /13:16 - 18:16 ч./ -  София:   ІІІ-771,    и лиянци,    Рожен  16

 

 

Община Възраждане  

На 15.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:   Св.Св.Кирил и  Методий  118 118-120,  120,  118,  118-,  180 180-120,  116

На 16.06.2020 г. /08:31 - 16:30 ч./ -  София:   Георг Вашингтон  47,   Княз Борис I  1 и  ул. Кирил и  Методий,   Св.Св.Кирил и  Методий  63,   Стефан Стамболов /Георги КИ  46

На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:31 ч./ -  София:   Пиротска /Трети април/  52,  44,  46,  42,  52 В,  40,  52а,  52б,  38,  50,  52в,  48,   Софроний Врачански  37,  59,  24,  47,  18,  20б,  39,  61,  28,  35,  22,  51,  38,  45,  32,  27,  33,  49,  53,  16,  59 Къща,  20а,  30,  57,  41,  31,  20,  34,  43,  55,  36,   Христо Ботев  91,  87,  107,  99,  85,  81,  67б,  89,  71,  109,  105,  103,   Цар Симеон  146,  150,  144,  140,  138,  136,  134,  142,  148

На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ -  София:   Антим I  47,  44,  56,  60,  63,  55 Гараж,  55,  48,  58,  46,  57,  64 УПИ 8-8 9 Кв.139,  42,  50 Къща,  55 Офис,  45,   Отец Паисий  62,  61,  63,  65,  54,  56,  48,  52,  58,  64,  50,   Пиротска /Трети април/  56,  56 Ателие,  54,  58,   Цар Симеон  121,  117,  115,  119

На 18.06.2020 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Христо Ботев  109,  119

 

Община Изгрев  

На 17.06.2020 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Крум Кюлявков,  Улично Осветление

 

Община Искър  

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гара Искър  ул. 5007

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба  23 Б,  Г,  Д,  Е,   Дружба  57 Вх. А,  Б,  Г,   Дружба 1  Блок 105 Вх. Б,   115 Вх. А,   116 Вх. А,  Д,   Дружба 1    Бл 83 Вх. А

На 17.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба  23 Б,  Г,  Д,  Е,   Дружба  57 Вх. А,  Б,  Г,   Дружба 1  Блок 105 Вх. Б,   115 Вх. А,   116 Вх. А,  Д,   Дружба 1  Блок 115  Вх.Б,  В,   Дружба 1    Бл 83 Вх. А

На 17.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  София:   Цариградско шосе/Тракия/  7-ми Килом.,  119

На 18.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1  Блок 115  Вх.Б,  В

 

Община Красна поляна  

На 15.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   Александър Стамболийски  251а,  249,  249,  251,   Коньовица/Мико Папо/  25,   Методи Патчев  2,  8,   Разсадника  13,  12,  11,   Рибен Буквар  2,  4 УПИ 27 Кв. 67

На 16.06.2020 г. /09:01 - 18:00 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част  11 Б ;13 А ;14 Б ;15 А ;234 В 38 ;40 В ;43 А ;44 А ;44 Б ;6 В ;8 А ;9 А ;9 Б ;9 В

На 16.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   Вардар  20 20,   Разсадника  20,  61,  20а,   Разсадника  1 20,  90,  13,  61,  м/у20 и  20б,  А 20,  20,   Рибен Буквар  61,   Св.Тома/Марко Фридман/  Бл.20а,   Св.Тома /Марко Фридман/  20,   Христо Благоев  25

На 17.06.2020 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  София:   Атанас Кирчев  10 ;12,   Братин дол  35,   Булина Ливада/Р.Петков/  32,   Вардар/Яне Сандански/  1 ;5 Пазар Росица,   Възкресение/Стоян Лепоев/  60,   Западен парк /Христо Михайло  зад Рест. Вагона; 48 Б ; 69 А ; 135 Г ; 136 А ; 136 В 33 А А ; 33а В ; 98б Б ;.137 В ;137 Д ;   Западен Парк/Христо Михайло  3 А ; 10 Б ;11 В ;12 Б ; 12 В ;21 Б ; 28 Б ;29 ;До 110 ; 120 А ;124 А ; 125 Б ;127 ;  Красна Поляна I Част  16 Б ;   Красна Поляна I Част  32-А А ; 32-А Б ;Пазар Росица ;26 Г ;  Красна Поляна I Част  14 А ; 12 ; 13 ; 13 ; 10, 11,   Красна Поляна I Част  45,   Красна Поляна III Част  331б Б ,   Никола Мушанов  114 ; 122, 122b,   Одоровци /Коца Трайкова/  39 ;   Проф.Вайганд  15а Б ; 15б А ; 15б Б ; 16 Б ; 16 В ;  Света Троица /Вълчо и ванов/  16 Б ;   Сирма Войвода  12

На 17.06.2020 г. /08:01 - 18:16 ч./ -  София:   Братин дол  16,   Вардар /Яне Сандански/  5 Пазар Росица ;37 А,   Възкресение /Стоян Лепоев/  132 Б ;  Западен Парк /Христо Михайло  133 А ;139 Б ;   Красна Поляна I Част  36б А ; До 36б ; Пред Бл.134 ;132 Б ; 36б А ; 37б Б ; 38б А ; 38б Б ;. 16в В ; 21-23 ; 21-23 А ; 23-25 А ; 3 В ;   Методи Кусевич  32 ;26 ;   Одоровци /Коца Трайкова/  42а Суходолска  1 ; 13 ; 3 ; 23

На 17.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   Алеко Туранджа /Ком.Манифест  37,  35 ж.к.Разсадника-Дървод.работилн,  39,   Пчиня  20,  12,   Разсадник Коньовица  23,   Разсадника  22,  23а,  23,  22,  до 22

На 18.06.2020 г. /13:46 - 18:00 ч./ -  София:   Алеко Туранджа /Ком.Манифест  до Бл.23,   Вардар  22а,   Разсадника  до Бл.22а/А,  22а

 

 

Община Красно село  

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  Бл.10 Вх.Д,  Е,   Невестина Скала  Бл.13 Вх. А,  Б,  В,  Г,  Д

На 16.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  49-51,   Борово  Бл.229 Вх.1

На 17.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  Бл.13 Вх. Ж,   Борово  Бл.14 Вх. А,  Б,  Г,  Д,   Родопски и звор  50-52

На 18.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  Бл.9 Вх. В,  Д,  Е,   Борово  Бл. 10 Вх. А,  Б,  В,  Г

На 19.06.2020 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Борово  Бл. 227 Вх. А,  Б,   Родопски и звор  Бл.235 Вх.А,  Б

 

Община Кремиковци  

На 15.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски  3,  1,  Площада,   Кирил и  Методий  6,  3,  4,  1,  2а,  2,   Поп Груйо  1,  2,  9,  3,  11,  7,  4,  6,  11б,  7 Дърводелска раб,   5,   Рендова /Толбухин/  6,  2,  1,  4,  3,   Стубела/Ленин/  5,  2,  5а,  3,  4,  1,   Трайчо Костов  2,   Трети Март /9 Септември/  9,  23,  25,  Павилион,  1,  6,  10,  21,  15,  12 Лекарски Кабинет,  19,  5,  2,  11,  8,  17,  3,  7,  4,   Христо Ботев  46,  49,  51,  №48,  50,  47,  43,  44,  39,  41,  42,  45,  40,   Шипка  4 А,  1,  12,  3,  10,  4,  8,  2,  6а

 

Община Лозенец  

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Блок АБВ (Ул. Богатица ъгъла,    Цв. Градина,    Богатица /Йордан Стоянов/  № 22,   24,   26 ,    Бунтовник  54,  54-56,   Горски Пътник  68,   Кожух Планина  3,   10; 15,   Цветна Градина  56 А,  56,  58,  58 А

На 16.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ -  София:   Свети Св.Седмочисленици  9,  11 2,  9 3,  11,  11 1,  11,   Черни Връх  33е, 4

На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  София:   Миджур  39

На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Арх.Йордан Миланов  18,  20,   Бряст/Любчо Баръмов/  7,  1,  6,  3,  2,  3,  4,  5,   Вишнева  12 Оф.3,  12,   Кръстю Сарафов  41,  5,  24,  33,  35,  25,  4,  17,  7,  7,  19,  29,  21,  20,  33 Б,  11,  19,  3,  5,  37,  21,  1,  27,  31а,  22,  25,  2,  31,   Миджур  8,  4,   Милин Камък  57,  55,   Христо Смирненски  29-37,  23 В Мазе,  39,  29-37,  23,  56,  29,   Черноризец Храбър  3,  59,  7 7,  3,  37,   Янко Соф. Войвода  17,  21,  19,  23,  25

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Галичица  15,  24,  20,  22,   Минзухар  3,  10-1,  6,  10,  8,  5,  2,  4,   Плачковица  1,  1а,  1,  1 А,  1а

На 18.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ -  София:   ул. Г. Янакиев  №2,   2а,   3,   3а,   4;,   Акад.Иван Буреш  №23,   18,   21,   19,   16,   14,   17;,   Арарат  № 4,   12,   14,   16,   18,   20; ,    Флора Кънева  №15в,   Къща От 1 До 11,   15б,   18,   Черни Връх  67 Основно Училище; Д-р Петър Берон;

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Бигла  48,  50-52 ,   38,  36,  40,  46,  44,  42,  47 ЖСК ГБС,   Кораб Планина /Илия Филипов/   49,  47,  51,  53,  54,  52,   Якубица   17,  19.21,  23,  25.23,  14,  16,  13,  11,  15,  9

 

Община Люлин  

На 15.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Люлин 5  бл. 512 вх. Б

На 16.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Люлин 5  512 Вх. В

На 17.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Люлин 5  512 Вх. Г

На 18.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Люлин 5  510 Вх. Г,   529

На 19.06.2020 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  София:   Никола Беловеждов  1

На 19.06.2020 г. /13:45 - 18:00 ч./ -  София:   Люлин  233,  232,  240,   Люлин 2  ТП Ул.207-ма,    до Бл.233,  280,  280/282,  1 до Бл. 231,  240,  до 232,  233,  232,  280,  зад бл. 280 Гараж 5,  280

 

Община Младост  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Блок 258

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  София:   VI-278,  Кв 7,    Григорий Горбатенко  6

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:   Андрей Сахаров  1,  2,  Бетоново Хале,   Младост 1  До Бл. 73,  1,  73,   УПИ V-6023,  6024,   Кв.3ж

На 17.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  София:   Младост 3  389

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Блок 238 Вх. 1

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Младост 2  Блок 238 Вх. 2

 

Община Надежда  

На 19.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   280-та /Връбница/  2,  3,  8, Йордан Хаджиконстантинов  120,  124,  90,  92,  88, Ломско шосе  18,  22,  24,   Надежда 1  102 Вх-А,  Б,  В,  Г,  Д,  Е,  и ,  К,  Л,  Надежда 2  252 Вх-Б,  В,  Г,  Д,  Е,  250 Вх-А,  Б,  В,  Г,  253 Вх-В,  Г,  Д,  Е,  254 ,   249,  270 Вх-А,  Б,  В,   Надежда 3  304 Вх-Д,  Е,  303 Вх-Б,  В,  Г,  301,  311 Вх-Б,  В,  Г,  302 Вх-Д,  Ж,  Е,  и ,  К,  310 Вх-А,  Б,  В,  318 Вх-А,  Б,  В,    Стражица  7 Вх-А,  Б,   Хаджи Мано Стоянов  28,  24

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:31 ч./ -  София:   Надежда 3  До Бл.301,  До 301,  1 До Бл.301/,  До 302,  301,  302,  До Блок 302,   Станке Димитров,    Хан Кубрат ,    Царевец,    ъгъла    на  Бели Дунав и  Царевец

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ -  София:   Екзарх Стефан/Георги Костов  115,   Надежда 4  460,  460,  461,  1 460,   461,  до 461 Паркинг,  461

На 18.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Георги Стаматов /П.Раденков/  26,   Надежда 1  319 Вх-Г,  К,  315 Вх-Б,  Д,  Г,  332 Вх-В,  Г,  Д,  329 Вх-А,  Б,  В,  Г,  330 Вх-Б,  В,  ,   Надежда 4  462 Вх-А,  Б,  463 Вх-А,  Б

 

Община Нови Искър  

На 19.06.2020 г. /13:01 - 17:30 ч./ -  Доброславци:   V-824,  825,    Борова Гора  2,  5,  8,  6-8,  6,  1,  10,  7,   Бригадирска  5,  6,  4,  3,  7,   Бригадирска  11,   Бяла Земя  4,  2,  1,   Валога  5,  1,  9,  7,   Воденицата  2,  3,  6,  5,  4,  1,  7,   Гардения  11,   Гелкова Падина/Стефан Петро  7,  Временно Строително Табло,  3,  2,  11,  9,  4,  5,  6,  1,   Градище  5,  8,  14,  6,  10,  1,  12,  4,  7,  3,   Доброславско шосе/Гергин и л  7а,  17,  27,  2,  6,  42,  22,  18,  13,  32,  36,  30,  5,  16а,  8,  12,  23,  26,  24,  10,  16,  15,  4,  2б,  14,  40,  9,  19,  44,  20,  До Кметството,  38,   Доброславско шосе /Гергин и л  31,  29,  48,  50,  28,  44а,   Доброславци УПИ 847 Кв. 46,    Житенски Път  15,   Здравец /Първан Пижов/  9,  7,  5,  2б,  11,  1,  13,   Здравец /Първан Пижов/  27,  20,  10,  19а,  15 УПИ 8-511 ,    Кв.16,  32,  34,  23,  19б,  18,  Пи 21662.4820.1053,  15,  19,  21,  3,  25,  17б,   Космонавт  19,  6,  25,  2,  5,  18,  15,  20,  14,  3,  13,  23,  11,  5а,  12,  10,  1,  7,  9,  4,  8,  21,   Кръста  3,  1,   Летец  1,  18,  4a,  12,  2,  10,  5,  4,  3,  16,  0,  8,  14,   М.У. Полето,   и мот № 102004  ,    Масларска  1,  2,  6,   Мегдана  3,  1,  6а,  4,   Монова Могила /Симеон Ангелк  3,  10,  1,  2,  8,  4а,  12,  4,  5,  7,   Монова Могила/Симеон Ангелк  17,  15,  26,  18,  30,  14,  11,  20а,  22,  16,  28,  34,  19,  24,  13,  32,  9,   Паметника  2,   Паметника  1,  5,  9,  7,  4,  6,   Парашутист  3,  4,  5,  1,  10,  2,  6,  12,  16,   ПИ 21662.4842.10  ,    ПИ № 097027 М.Руля  ,    Стадион  1,   Станислав Денков  7,  2,  4,  1,  3,  5,   Сълзица  13,  4,  8,  2,   Типченица  4,   ул.  Стадион  УПИ Xiv-718  ,    УПИ I-830 ,    Кв. 52а  ,    УПИ IV,   Кв 14,   Р-Н Н.Искър  ,    УПИ XII-858 ,    Кв.46  ,    Ширината  1,   Ширината  9,  6,  2,  1,  5,  13,  4,  11,  8а,  8,  10,  12,   Шумка /Борислав Занев/  1,  №6,  3,  2

На 19.06.2020 г. /13:01 - 17:30 ч./ -  Нови Искър:   Здравец  19 С.Доброславци,   Стадион  1а

 

Община Овча купел  

На 16.06.2020 г. /13:31 - 18:30 ч./ -  София:   662-ра/Овча Купел/  3,   674-та/Овча Купел/  7,   675-та /Овча Купел/  7,  3,  11,  5,  9,  3,   678-ма   /Овча Купел/  17,   679-та /Овча Купел/  27,   681-ва/Овча Купел/  7,   682-ра/Овча Купел/  7,  5,   Брезов Рид  15,  М.Кънев,  7 А,  2,  11а,  14а,  9,  13,  11,  15а УПИ ХVІІ - 1056 Кв.13, М.О Купел,  18,  7,  16,  20а,  14,  3,  24,  20,  6,   Буземска  4,   Васил Марков/503/  59,   Крушовски Връх  15,  23,   Маестро Кънев/В.Марков/  50,  35,  13,  14,  40,  39,  44,  15,  22,  56,  10,  33,  8а,  38,  37,  2а,  16,  26а,  17,  31,  48,  8б,  62,  37,  52,  60,  58,  41,  60а,  28б,  33а,  28,  52а,  52,  19,  15а,  24,  34,  36,  42,  29,  60,  46,  15,  13а,  10а,  46,  14б,  30,  20,  18,  41,  23,  32,  21,   Народно Хоро  12,  20,  10,  22,  24,  10а,  13,  22,  16,  11,  14,  20,  18,  14,  15,   Овча Купел,  ул. Васил Марков №15-Бит.у-ги

На 18.06.2020 г. /14:01 - 18:30 ч./ -  София:   Боряна  11а,  18,  21,  22,  12,  3а,  23,  14,  3,  2,  13,  11,  24а,  19,  16,  10,  20,  4,  1,  6,  24,   Букет  14,  16а,  18,  16,   Любляна /Й.Вишевградски/  16,  18а,  20,  19,  18,  ул. Боряна,  17,  20 1,   Нов Век /Инж.Жеко Георгиев/  1,  6,  4а,  3,  8,  4,  10,  6а

На 18.06.2020 г. /14:01 - 18:00 ч./ -  София:   Войводина Могила  26,  30,  44,   Горица  1,  7,  5,   Костур  ,    Красно Село  1,   Македония  150,  142а,  148,  142б,   Народен Герой  11,  7,  7а,  3,   Овча Купел  УПИ VII-788,  Кв.231а,   Цар Борис III/Девети Септ.  144,  142,  148а,  142а,  140,  1,  142б,  150,  146,  148

 

Община Панчарево  

На 16.06.2020 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Железница,   Общ. Столична:   долна Планина

На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Герман:   1193,   М.Терасите,   Кл. Г-10-Б  ,    1202,   Местност Терасите,    1203  ,    1204  ,    1227 Терасите  ,    1229  ,    1230  ,    1244  ,    1250  ,    1253 К.Л.Г-10-Б-Б,    1300  ,    148.31.6507.1245,    М. Терасите  ,    14831.6505.148  ,    14831.6506.5366  М.Терасите,   14831.6507.1257  ,    14831.6507.1258  ,    2299  ,    в.з.Терасите ПИ 1249,    в.з.Терасите ПИ1317,    М. Терасите,    Местност Зимника  ,    С и мот 1266,  Герман,  М.Терасите,    Терасите  999 ПИ 1260,   Терасите 999

 

На 17.06.2020 г. /13:16 - 17:00 ч./ -  Лозен,   Общ. Столична:   Божур  1,   Брождан /90/  3,  1,  5,  4,  24,  6,  7,   Зорница /60/  18,  14,  19,  17,  21,  12,  1,  10,  7,  20,  2,  8,  15,  6,  4,  16,  5,  11,  3,   Момина Сълза/87/  4,  5,  1,  2,  3,   Радилица /54/  1,  9,  УПИ ХІХ-76,   Кв.110,  2а,  7,  6,  4,  3,  2,   Райкя /53/  12,  4,  2,  18,  6,  8,  7,  16,  9,  5,  1,  14,  10,   с.Лозен, общ. Панчарево  ПИ-44063.6222.4813,   Съединение /Георги Димитров/  53,  37,  61,  30,  50,  34,  51,  59,  49,  28,  63,  47,  46,  41,  55,  36,  44,  48,  40,  45,  43,  32,  39,  57,  38,  35,   Трънски път/57/  2,  6,  3,  8,  3а,  1,  5,  4,  11,  9,   УПИ ХХVІ-2259 ,    Кв.110  ,    УПИ ХХVІІІ-2410,   Кв.110  ,    Шипка /59/  5,  6,  7,  12,  1,  8,  20,  2,  16,  3,  18,  4,  14

На 17.06.2020 г. /13:16 - 17:00 ч./ -  София:   Съединение  34

На 18.06.2020 г. /12:46 - 17:00 ч./ -  Бистрица,   Общ. Столична:   04234.6924.16  ,    114  в.з.Зли Камък,   Бистришка Четворка /68-ма   /,    Бистришко шосе  ПИ 04234.6941.43  ,    М.Бялата Кал в.з. Бункера

На 18.06.2020 г. /12:46 - 17:00 ч./ -  София:   Бистришко шосе  101,  101 3,  101 7,  101 1,  101 6,  101 4,  101 5

На 18.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Бистрица,   Общ. Столична:   101-ва,    вилна зона Бистрица  УПИ 11-1939 Кв.19,   вилна зона Манастира  Вила,   Спортист/3-та/  18,  УПИ ХVІ-3015 Кв. 19,  УПИ ІХ-2462,   Кв.19

На 19.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   вилна зона Ловджийска чешма,  Вила,  5,  17 Вила,  28,  УПИ XXXV-745,  Кв.2,  45,   Детски Град,    Ловджийска Чешма  58а,  23,  54,  1,   Местност Граовище  ПИ 55419.6709.211,   Ружа /в.з.Градище/

На 19.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  София:   Панчарево, Стоп.двор,  Панчарево Бистр.път

 

Община Подуяне  

На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:   546-та /Кв.Левски/  2,   Витиня  3,  5

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  София:   Хаджи Димитър,   ул. В.Петлешков 29,  31,  33,  35,   Гумаджииница ,    Сервиз

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  София:   Левски В  ул. 544 Кооперация

На 17.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ -  София:   575-та /Кв.Левски/  2 А,  14,  1б,  2а,  11а,  13,  2б,  6,  8,  10,  14а,  2,  12,  20,  4,   576-та /Левски/  1,   Княгиня Тамара  48,  49,  51,  54,  49а,  53,   Левски-В ||| -291 A 23,    Летоструй  85,  56а,  83,  71,  107а,  60,  56,  77а,  64а,  68,  58а,  81а,  58,  75,  71а,  67а,  79а,  62,  73,  68а,  66а,  64,  70,  66,  81,  79,  54а,  77,   Поп Грую  68,  70,   Станислав Доспевски  93а,  71 и  ул. Летоструй-Пазар-Кафе,  70,  62,  71,  73,  65,  68,  66а,  66,  61,  79,  65а,  62а,  77

На 18.06.2020 г. /13:16 - 18:31 ч./ -  София:   Ангиста  212,   Васил Левски  123,  125,  121,  129 /Сточна Гара/,   Димитър Горов /Ана Маймунков  2,  4,   Св.Св.Кирил и  Методий  9,  7,  9а,  13,  4,  10,  12,  2,  5,  8,  6,  1,  9 Къща,   Сливница  204,  206 Пав.8,  / бул. Васил Левски,  212,  206 Пав.6,  182 Пав.6а,  212 Фирма,  212 Портиер,  212 212,  202,  206 Пав.5,  206 Пав.12,  206,  206 Пав.7,  206 Пав.34,  206 Пав.9,  206 Пав.3,  206 Пав.11,  206 Пав.2,  206 Пав.10,  208,  182 Пав.16,  ъгъла,  208а,   Чумерна/Коста Янков/  31,  34,  32,  35,  30,  33,  Сточна гара,  41,  28,  39,  37

На 20.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  София:   Павлина Унуфриева  4

 

Община Сердика  

На 15.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Банишора  25 Вх-А,   Враня  73,   Козлодуй  100 Вх А,  Б,  ,   Козлодуй  114 А,  110,   Опълченска  117 Вх-А,  Б,  В,  Г,  Д,    Струга  29,  71,  Бл.40а-Б

На 16.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Банишора  25 Вх-Б,   Банишора  24 Вх-А,  Б,  ,   Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.  122 А,  Б,  В,  Опълченска  42 Бл.42 А,  Б,  В,  Г,  Д,   Охрид  32-36,  27,  29

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:16 ч./ -  София:   Грънчарска  1,   Каменоделска  11,  1,  4,  7,  10,  9,  8,  12-14,  6а,  12,  6,   Кожарска  2,  №2,  2 Къща,  2а,   Надежда 4  бл. 405,   Първа Българска Армия  ,    Сапунджийска  3,   Сливница  321

На 17.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Банишора  25 Вх-В,   Фондови Жилища  204 Вх-Г,  216,  17,  19,  20в,  27б,  28а,  2б,  33а,  36б,  37а,  В,  Д,  Е,  38а,  Б,  39а,  Б,  40а,  41б,  42а,  46б47б

На 18.06.2020 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Банишора  25 Вх-Г

 

Община Слатина  

На 20.06.2020 г. /09:01 - 16:00 ч./ -  София:   Павлина Унуфриева  4

 

Община Триадица  

На 15.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  София:   Димитър Манов  13,   Кестенова Гора   26,   Майор Първан Тошев   22-24

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Боянски Водопад    №103

На 16.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  София:   Адриана Будевска   2,  11,   Акад.Иван Евстратиев Гешов   104,   Боровец   11,   Бурел/Цона Петкова/  49-51,  53,   Деде Агач   32,   Златни Врата   15,  19,   Нишава/Георги Аврамов/   107,   Стрелбище   Бл.91 Вх.Б,   Траянова Врата   16,  25,   Хан Персиян/Пресиян/   10

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   Акад.Георги Наджаков/410/  39,   Боянски Водопад  105,  Строеж,  27,   Манастирски Ливади  27,  28,  26

На 16.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  София:   Манастирски Ливади  Бл.7 Вх.А

На 17.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  София:   Михаил Буботинов   31 Вх.Б,   Янко Забунов/Петър Топалов  33,  28 Вх.А,  Б,  В

На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  София:   IV-533  Кв.34,   Боянски Водопад  70,   Костенски Водопад/Васил Дим  120,  119,   Манастирски Ливади  30,  30 Сек 070,  30 Секцияф 70,  30 Секция 070,  30,  30 Секция 70,  29

На 18.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  София:   Витоша  188,   Димитър Манов   66 Бл.14 Вх.А,  74 Вх.Б,   Краище/Тодор Атанасов/   19,  30 Вх.А,  Б,  В

На 18.06.2020 г. /13:31 - 15:30 ч./ -  София:   България  73,   Манастирски Ливади  89,  86 86а,  111   Магазин 4,  111,  86,  111    Магазин 3,  86а,  УПИ V,   VІ,  VІІ,  ХVІ Кв.19,  86

На 19.06.2020 г. /10:00 - 16:16 ч./ -  София:   Михаил Буботинов   Бл.4,  Бл.5 Вх.А,  Б,  В,   Ярослав Вешин  68 Бл.10,  7,  14,  15

На 20.06.2020 г. /08:00 - 14:30 ч./ -  София:   Витоша  и  бул.Пенчо Славейков,  112,  110,  134,   Доспат  56,   Тунджа  49,  47,   Удово  4,  10 Б,  10в,  8,  2,  10б,  10,  10а,  6,   Цар Асен  112,  102,  107,  106,  100,  104,  102 Гар,  93,   Шандор Петьофи  63,  67,  52,  48,  59,  57,  65,  50,  61,  57а

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Добринище:   Алеко Константинов  6,  4,   Александър Стамболийски  33,  38,  34,  51,  23,  31,  21,  36,  28,  50,  42,  49,  18,  55,  19,  27,  2,  53,  35,  45,  37,  52,  39,  41,  24,  43,  20,  30,  26,  40,   Григор Пърличев  8,  18,   16,  4,  14,  6,  1,  3,  10,  2,  9 А,  12,  99,  5,   Крушево  21,  2,  27,  19,  17,  9,  11,  7,  13,  25,  15,  5,   Места  99,  1,  3,  2,  4,  6,  5,  10,  8,   Яне Сандански  5,  23,  20,  4,  10,  3,  16,  6,  1,  99,  17,  8,  19,     ТП Горско Стопанство

На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Банско:   Пирин  94,  92

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Банско:   Пирин  92

На 16.06.2020 г. /13:46 - 16:16 ч./ -  Гр.Банско:   Хотел Астера

На 16.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Банско:   Местност Гуровица

На 17.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Банско:   Христо г.Данов  7 Невина,  7,  7 А

На 19.06.2020 г. /13:00 - 15:16 ч./ -  Банско:   Цар Борис III  39,  13,  43 1,  21,  43,  31,  17,  19,  9,  37,  11,  29,  42 1,  23,  7,  3,  33,  41,  5,  35,  27,   Цар Самуил  24,  18,  2,  20,  30,  22,  10,  4,  6,  14,  8,  16,  28,  26,  12

 

Община Белица  

На 15.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Белица,   Общ. Белица:   Бор  3,  6,  2,   Братя Миладинови  41,  6,  13,  17,  44,  24,  63,  34,  7,  42,  36,  11,  99,  18,  15,  31,  59,  16,  3,  5,  19,  14,  9,  43,  8,  45,  1,  10,  23,   Владимир Поптомов  34,  41,  25,  44,  26,  32,  28,  54,  47,  53,  30,  60,  42,  58,  6,  29,  35,  84,  88,  36,  38,  37,  1,  39,  46,  4,  45,  48,  99,  33,  40,   Седма  3,  7,   Яким Цоков  28,  29,  12,  8,  36,  17,  3,  27,  6,  15,  5,  10,  26,  20,  13,  19,  21,  18,  9,  2,  16,  22,  24,  14,  7,     ТП Сачков

 

Община Благоевград  

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Бело Поле,   Общ. Благоевград:   02028

На 15.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Мах. Ушите,    Местност Златовръх,    Местност Пушовица,    Местност Ушите,    Падеш  Жилище,     Гараж

На 15.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Покровник:   Поповка

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Бучино:   Ахмедово,    Лозята,    Махала Мичевци  Къща,   Местност Лозята,    Местност Текето  ,    Местността Чукарски Рид  Скз Бучино,  Стопанска Постройка,   Община Благоевград,   Мах. Тасковска  ,    Текето  ,      Къща,  Жилище,  Жилищна Сграда

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Покровник:   Валого  ,    Местност Реката

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:16 ч./ -  Благоевград:   Еленово  с/уБл.113,  110,  Басейн,  107,  108,  109,  112,  106,  178,  2,  111,  Търговски КомплексТонак,  м/уБл.114 и  Бл.115,  111 срещу Бл.111,  169,  Гараж,   Орион  4 1,  3,  2 2

На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   Пейо К.Яворов  49

На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Зелен дол:   293  ,    Валого-Краварник  ,    Местност Валого-Краварник  ,    ПИ№ 0077026  ,    УПИ IV-220,  Кв.8  ,    УПИ XII-201,   Кв.20

На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Селище,   Общ. Благоевград:   УПИ Vі-297,   Кв.10  ,    382,   Кв. 14  ,    X-381  ,    Андако  ,    Васил Левски  18,   Градевски Рид  ,    Гребовски Рид  ,    Кв.17,   УПИ VIII-198  ,    Местност Гребовски Рид  ,    Местност Гуйначки Андък  ,    Местност Гьочковски Андък  ,    Оралище  ,    УПИ VI-221,   Кв.11  ,      Помпа За Напояване,  Жилище

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  ,    Ален Мак  Фриз.Салон,   Арсений Костенцев  19,   Георги Андрейчин  2,  8,  8,  6,   Георги Андрейчин  7,   Делвинско Дере  ,    Еленово  5,  4,  3,  4 4,  41,  93,  87,  Шивашки Цех,  89б,  с/уБл.89,  Жилище,  88,  с/у Бл.88 и  Бл.89,  89,  93,  Училище,  84,  85,  90,  92,  95 В,  95,  91,  86,  95,  94,  49,  38,  54,  1,  47,  62,  48,  46,  с/уБл.47,  57,  47/48,  53,  51,  52,  49,  58,  Срещу Бл.25,  56,  46,  47,  55,  Гараж,  49,  33,  35,  36,  32,  Срещу Блок 31,  35,  34,  31,  37,  39,  36,  33,  Времено С-Во,  38,  62 62,  62,  61,  60,  59,  39,  2,  5,  1,  46,  3,  42,  1,  3,  2,  4,  Видео,  13,  12,  Супермаркет,  с/уБл.13,  Каравана,  14,  Офис,  12,  Срещу Бл.12,  Аптека,  Сервиз,  11,  81,  52,  79,  114,  82,  51,  81,  95,  114,  50,  78,  80,  83,  82,  66,  67,  65,  63,  64,  70,  69,  5,  68,  69,  9,  7,  41,  7,  8,  10,  с/у Бл.40,  6,  40,  7,   Еленово  57,  56,  58,  23,  15,  20 Супермаркет,  Ателие,  Цех,  23,  21,  21,  22,  20,  18,  29,  29 Гараж,  21,  20,  14,  45,  13,  7,  Техникум,  28,  25,  19,  23  9,  16,  23,  15,  15,  19,  45,  30,  44,  26,  Читалище,  Врем.С-Во,  2,  25,  Павилион,  24,  Техникум,  Кухня,  Аптека,  Цех,  24,  Жилище,  27,  133,  72,  71,  73,  77,  73,  75,  76,  74,  Тото Пункт,  Обект,   Еленово-1  ,    Жк. Еленово - 1,   и дт. 04279.626.29 и  04279.626.30  ,    и чко Бойчев  2,   Калина  9,   Калина  11,   Кв. Еленово 04279.626.30  ,    Кв. Еленово,   Парк Еленово  ,    Кури Дере  ,    Местност Чардако  ,    Пейо К.Яворов  35,  58,  88,  76,  2,   ПИ №04279.626.116  ,    ПИ №04279.626.121  ,    ПИ №04279.626.245  ,    Преслав  5,  7,  9,   Преслав  4,   Св. Димитър Солунски  79,   Свобода  1,  1,   Секвоя  2,   Тракия  1,   УПИ-II-0427962660  ,    Хвойна  7,  5 Секция А,  5 Секция Б,   Явор  9,  7,  10,  11,   Явор  12

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:16 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  и згрев,   Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Еленово,   Общ. Благоевград:   035028  ,    и згрев

На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  и згрев,   Общ. Благоевград:   III-357  ,    Айдаровско Дере  ,    Васил Левски  99,  59,   Местност Айдарово  ,    ПИ №000208  ,    УПИ II-330,   Кв.27  ,    УПИ VI-405,   Кв.26  ,    УПИ XI-497,   Кв.27  ,    УПИ XV-391,  Кв.6  ,    УПИ-І-394,  Кв.13  ,    УПИ-Х-159,  Кв.4  ,      1,  Жилище

На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Церово,   Общ. Благоевград:   Надежда  1,   УПИ Xi,   Пл. №76  ,    УПИ ІV-110,  Кв.15  ,    УПИ-XXXIV-170,   Кв.5  ,      Жилищна Сграда-Врем.Захранване,  Жилищна Сграда-Вр.Стр,   2

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Благоевград:   319001  ,    410002  ,    Андъко  ,    Брезово  ,    Мах. Калуцка  ,    Мах. Центъра Мотела  ,    Махала Брезово  Жилище,  Къща,   Махала Брезовска  ,    Махала Милово ТП Милово  ,    Махала Петковци  ,    Месност Демирево  Жилище,  Къща,   Местност Горно Демирево  ,    Местност Ковачница  ,    Осойната  ,    Скалата  ,      Къща,  Помпа За Напояване,  Къща,  1,  М. Влаовци,  Жилище,  Вила,  Бреньово,  Вила,  Жилище

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов  1,  1,   ПИ №04279.618.95  ,    Славово  Фирма,     Работилница

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Бучино:   Ахмедово  ,    Бучака  ,    До Моста На Р. Струма  ,    Лозята  ,    Махала Каракачанка  ,    Махала Мичевци  Къща,   Местност долно Поле  ,    Местност Лозята  ,    Местност Полето  ,    Местност Текето  ,    Местността Чукарски Рид  Скз Бучино,  Стопанска Постройка,   Община Благоевград,   Мах. Тасковска  ,    Текето  ,      Гараж,  Къща,  Жилище,  Къща,  Жилище,  Жилищна Сграда

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово:   Горни Валог  ,    Махала Буровци  Къща,   Махала Горни Двояци  Къща,  Къща,   Махала долни Двояци  Къща,   Махала Михтарци  Къща,   Махала Мъртвако  Къща,   Махала Новоселци  Къща,   Махала Панчовци  Къща,  Жилище,  Помпа За Напояване,   Махала Пържово  Къща,   Махала Стойковци  Къща,   Махала Тачовци  Къща,   Махала Шоповци  Къща,   Местност Валого  ,    Местност Гьоловете  ,    Присоето  ,    Ровината  ,    Шопови Ниви  ,      2,  1

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Дъбрава,   Общ. Благоевград:   000533,    Адиница  ,    Бобови Ниви  ,    долна Дъбрава  ,    Землището На С.Дъбрава  ,    Зимниците  ,    и мот 000143  ,    Кромидището  ,    Мах. Ваканинци  ,    Мах.Щърбевци  ,    Махала Веляци,   и звън Регулация  ,    Местност Атанасова Падина  ,    Местност Бобови Ниви  ,    Местност Градището  ,    Местност Клено  ,    Местност Мучова Чука  Осв.На Мини Фут.Игрище,   Местност Ръженици  Вила,   Местност Ръжениците  ,    Местност Топузица  ,    Местност Щърбев Рид  ,    Митовци  ,    Ръжениците  ,    Стамовица  ,    Чадарето  ,    Юрто  ,    Яновски Рид  ,      Стоп.Постр.До 35 Кв.М,   Жилище

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Света Екатерина  30

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:30 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Рилци:   063005  ,    Местност Арсовото  ,    Телкиево Дере

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Благоевград:   Мах. Калуцка,    Осойната  Скалата

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Благоевград:   001451  ,    04217.920.1.70  ,    04217.929.10.29  ,    04279.927.30  ,    Бодрост  ,    вилна зона Картала  ,    Гръчките Ливади  ,    Зона Картала  ,    Картала  ,    Конярнико  ,    Местност Бодрост  ,    Местност Добро Поле  ,    Местност Картала  ,    Местност Конярнико  ,    Местност Септемврийче  ,    Местност Тепавиците  ,    Местност Широканска  Стопанска Сграда,   ПИ №001451  ,    Септемврийче  ,      Комплекс,  Вила,  12

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов  1,  1,  1,   Бодрост  1,   Васил Левски  62,   Даме Груев  40,   Местност Бодрост  Жилище,  ТП,  Жилище,  Комплекс,  Станция,  Бар,  база,  Вила,  Станция,  Екоцентър,   Еколенд и  Заобикаля,  Вилна Сграда,  Вила Близнак,  Жилище,   Местност Добро Поле  Жилище,  Гор.С-Во,  Жилище,  Бунгало №10,  Жилище,   Местност Здравец  Жилище,  Вила,   Местност Карталско Дере  Жилище,  Жилище,   Местност Мингингова Поляна  Вила,  Жилище,  Жилище,   Местност Септемврийче  Жилище,  Вилна Сграда,  Вила,  Жилище

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава,   Общ. Благоевград:   Местност Черешата

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Бистрица,   Общ. Благоевград:   001451  ,    04217.920.1.70  ,    04217.929.10.29  ,    04279.927.30  ,    Бодрост  ,    вилна зона Картала  ,    Зона Картала  ,    Картала  ,    Местност Бодрост  ,    Местност Добро Поле  ,    Местност Картала  ,    Местност Септемврийче  ,    Местност Широканска  Стопанска Сграда,   ПИ №001451  ,    Септемврийче  ,      12,  Вила

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов  1,   Бодрост  1,   Даме Груев  40,   Местност Бодрост  Жилище,  ТП,  Жилище,  Комплекс,  Станция,  Бар,  база,  Вила,  Станция,  Екоцентър,   Еколенд и  Заобикаля,  Вилна Сграда,  Вила Близнак,  Жилище,   Местност Добро Поле  Жилище,  Гор.С-Во,  Жилище,  Бунгало №10,  Жилище,   Местност Здравец  Жилище,  Вила,   Местност Карталско Дере  Жилище,  Жилище,   Местност Мингингова Поляна  Вила,  Жилище,  Жилище,   Местност Септемврийче  Жилище,  Вилна Сграда,  Вила,  Жилище

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.36.89  ,    Александър Стамболийски  ,    Ален Мак  13,  8,  Жилище,   Антон Чехов  1,   Армутлука  ,    Асен и тов  9,   Бистрица  Жилище,  Жилище,   Братя и ванови  Жилище,  1,   Броди  2,  36,  32,  16,   Васил Левски  42,  65,   Владо Черноземски  3,   Гемеджиите  12,   Георги Попов  30,   Даме Груев  36,   Еленово  Жилище,  173,   Зеленка  5,   ИванГарванов  1б,   и линден  23,  14,   Искър  13,   Карамихайлов Бунар  ,    Кв. Струмско Стопански Двор  ,    Коста Босилков  3,   Липа  2,   Любен Каравелов  6,   Люляк  21,   Местност Авганцов Чифлик Ш.72  ,    Местност Горски Разсадник  ,    Местност Пенков Чифлик  Жилищна Сграда-Временно Ст-Во,  Помпа,  Пом.С-Во,  Помпа За Напояване,   Местност Под Черквата  Помпа За Напояване,  Помпа За Напояване,  Жилище,  1,  Къща,   Местност Промишлена Зона,    Местност Река Бистрица  Помощно Стопанство,   Местност Река Струма  Помощно Ст-Во,  и мот №108032,   Местност Реката  ,    Неуточнен Адрес  ТП Горско Стопанство,   Николай Петрини  42,   Обел  4,   Огражден  Жилище,  8,   Освобождение  94,  98,  16,  96,   Панайот Хитов  14,  25,   Пенков Чифлик  Ш.39,   Пенков Чифлик-Ш.39  ,    Пирин   е,   Покровнишко шосе  14,  Производствена база-Бетонов Въ,  61,  Мотел С Търговска база,   Офиси,  Магазин За Мебели и  Офиси,   ,  22,   Полковник Дрангов  100,   Река Бистрица  ,    Стопански Двор Струмско  ,    Струма  17,  Жилище,  15,  9,   Струмско Център  21,  2,  Гараж,  Стопанство,  16,  17,   ,  Автосервиз-Временно Ст-Во,   ,  Пом.С-Во,  Рибарник,   Христо Чернопеев  2,   Яне Сандански  15,     Склад,  Помощно Стопанстово

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Габрово,   Общ. Благоевград:   14204.501.10  Махала Хамбарджийска  ,    Местност Синаница/Реката  ,    Синаница / Реката  ,    Тугулска  ,      Жилище,  Къща

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Железница,   Общ. Симитли:   Местност Ръждавец  ,    Поповска

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Лешко:   163,   М. Реката-Тополата  ,    Велковци  ,    Горно Лешко   ,   долно Лешко   ,  Ресторант,  Офис ,  Омчорник,   ,   Махала Корянска  ,    Местност Реката-Чуката  ,    Местност Селището  ,    ПИ №149  ,    с. Горно Лешко,   Община Благоевград  ,      Жилище

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Мощанец:   XVI-122,  123,   Кв. 14  ,     ,   Мах. Поповска  ,    Махала Кантурска   ,   ПИ №110,   Кв.13  ,    ПИ №69,   Кв.12  ,    УПИ XI-75,   Кв. 6  ,    УПИ-16-104,  Кв.13  ,    Четирка  ,      Къща,  2,  Къща,  1

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Падеш:   Ii-240  ,    Бреза  7,  Поща,   Будишка  Жилище,   Джалевци  ,    Мах. Ушите  ,    Месност Миджевци  Помпа За Напояване,   Местност Джабирци  ,    Местност Джалеви Бахчи  ,    Местност Златовръх  ,    Местност Пушовица  ,    Местност Ридината  ,    Местност Стопански Двор  ,    Местност Ушите  ,    Местност Чокарци  ,    Падеш   е,  Овчарник,  Жилище,  Обор,  Жилище,  Ресторант,  Фуражомелка,  Офис,  Магазин,   ,  Сладкарница,  Фурна,  Аптека ,  Офис,  Магазин,   ,  Здр.Служба,  Жилище,  Офис,  Жилище,  Работилница,  Офис,  Обор,  Цех,  Лечебница,   ,  Фурна,   ,   УПИ I-219,   Кв.17  ,    УПИ Ii-207,  Кв.13  ,    УПИ V-74,   Кв.5  ,       

На 18.06.2020 г. /14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Покровник:   3-Ти Март  6,   Валого  ,    Веселинци  ,    Ленището  ,    Местност Гладно Поле  Жилищна Сграда- Вр.Стр,    Местност Ленището  ,    Местност Реката  ,    Местност Цветковици  ,    Минковци  ,    Покровнишко шосе  1,  14,  15,  Скз Покровник,  Агрс Благоевград,  Фирма,   Поповка  5,   При Цветковски Воденици  Равначка  ,    Тодор Александров  7,  11,   УПИ I-432,   Кв.28  ,    УПИ I-546,   Кв.13  ,    УПИ-9-369,  Кв.17  ,    УПИ-XXI-238,   239,   Кв.30  ,    Хан Аспарух  1,   Христо Смирненски  17,  8,   Четирка  ,        

На 18.06.2020 г. /14:16 - 18:00 ч.; 14:16 - 15:00 ч.; 17:20 - 18:00 ч./ -  Дебочица

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:16 ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  ,    Ален Мак  Фриз.Салон,   Арсений Костенцев  19,   Георги Андрейчин  7,   Георги Андрейчин  2,  8,  8,  6,   Делвинско Дере,  Еленово  57,  56,  58,  23,  15,  20 Супермаркет,  Ателие,  Цех,  23,  21,  21,  22,  20,  18,  29,  29 Гараж,  21,  20,  14,  45,  13,  7,  Техникум,  28,  25,  19,  23  9,  16,  23,  15,  15,  19,  45,  30,  44,  26,  Читалище,  Врем.С-Во,  2,  25,  Павилион,  24,  Техникум,  Кухня,  Аптека,  Цех,  24,  Жилище,  27,  133,  72,  71,  73,  77,  73,  75,  76,  74,  Тото Пункт,  Обект,   Еленово  5,  4,  3,  4 4,  41,  93,  87,  Шивашки Цех,  89б,  с/у бл.89,   е,  88,  с/у бл.88 и  Бл.89,  89,  93,  Училище,  84,  85,  90,  92,  95 В,  95,  91,  86,  95,  94,  49,  38,  54,  1,  47,  62,  48,  46,  с/уБл.47,  57,  47/48,  53,  51,  52,  49,  58,  Срещу Бл.25,  56,  46,  47,  55,   ,  49,  33,  35,  36,  32,  Срещу Блок 31,  35,  34,  31,  37,  39,  36,  33,  Времено С-Во,  38,  62 62,  62,  61,  60,  59,  39,  2,  5,  1,  46,  3,  42,  1,  3,  2,  4,   ,  13,  12,  Супермаркет,  с/у Бл.13,   ,  14,  Офис,  12,  Срещу Бл.12,  Аптека,  Сервиз,  11,  81,  52,  79,  114,  82,  51,  81,  95,  114,  50,  78,  80,  83,  82,  66,  67,  65,  63,  64,  70,  69,  5,  68,  69,  9,  7,  41,  7,  8,  10,  с/у Бл.40,  6,  40,  7,   Еленово-1  ,    Жк. Еленово - 1,   и дт. 04279.626.29 и  04279.626.30  ,    и чко Бойчев  2,   Калина  11,   Калина  9,   Кв. Еленово 04279.626.30  ,    Кв. Еленово,   Парк Еленово  ,    Кури Дере  ,    Местност Чардако  ,    Пейо К.Яворов  35,  58,  88,  76,  2,   ПИ №04279.626.116  ,    ПИ №04279.626.121  ,    ПИ №04279.626.245  ,    Преслав  4,   Преслав  5,  7,  9,   Св. Димитър Солунски  79,   Свобода  1,  1,   Секвоя  2,   Тракия  1,   УПИ-II-0427962660  ,    Хвойна  7,  5 Секция А,  5 Секция Б,   Явор  12,   Явор  9,  7,  10,  11

На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:46 ч./ -  Благоевград:   14-Ти Полк  41,  35,  14,  37,  3,  39,   Xii-7208  ,    Акациите  11,  7,  9,  5,  15,  1,  17,  19,  13,   Алеко Константинов  ,    Александър Стамболийски  39,   Антон Чехов  1,   Асен и тов  8,  15,  2,  12,  11,  13,  1,  18,  2а,  4,  9,  3,  7,  5,  16,  10,  17,  6,  14,  20,  15,  17а,  17,   Асен Йотов  27,   Асен Чаушки  8,  2,  6,  4,  1,  3,   Балкан  3,  7,  1,  20,  22,  6,  26,  8,  9,  16,  4,  1,  4,  6а,  24,  14,  5,  13,  2,   Бачо Киро  3,  04279.624,   7,  7,  10,   Брегалница  1,  3,  3,  2,   Бреза  5,  12,  2,  1,  6,  26,  4,  3,  6,  2,  3,   Велико Търново  33,   Делвинска  14,  7а,  7,  21,  13,  29,  19,  15,  23,  25,  9,  11,  27,  17,   Делвинска  3,  1,  5,   Детелина  12,  6,  24,  16,  13,  3,  3,  10,  12,  9,  4,  8,  7,  22,  15,  14,  2,  19,  18,  1,  4,  11,  4,   Егея  12,  7,  10,  9,  5,  14,  9,  1,  2,  4,  6,  3,   Ел-Тепе  2,   Еленово  9,  30,  201,  3,  203,  201,  11,  201,  2 9,  203,  Клуб,  9,  201,  21,  212,  23,  212,  212,  210,  211,  211,  210а,  209,  210,  205,  209,  24,  208,  207,  207,  25,  213,  208,  214,  215,  214,  216,  27,  215,  213,  213,  215,  215,  217,  28,  216,  217,  209,  209,  202,  202,  205-В,  205,  22,  3,  202,  1,  43,  43 43,  43,  2 43,  43,  44,  45,  1,   Еленово  Кафе,  9а,  215,  9,  9б,   ,  3,  9,   Здравец  11,  7а,  20,  9,  26,  18,  18,  11,  24,  7,  5,  7б,  22,   Иглика14,  15,  6,  9,  8,  16,  12,  17,  9,  13,  4,  11,  10,  19,  21,   Иглика2,  5,  1,  2,  3,  7,   и дент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк На Гр. Благоевград  ,    Калиманци  4,  8,  2,   Коста Босилков  6,  9а,  11,  4,  1,  2,  8,  3,  5,  5а,  7,  3,  9,  5а,   Кукуш  4,  1,  3,  1,  7,  2,  5,   Лале  14,  11,  6,  7,  15,  3,  5,  12,  7,  9,  8,  13,  10,   Липа  2,  5,  6,  37,  11,  33,  34,  7,  32,  2,  5,  17,  1,  30,  15,  24,  31,  23,  28,  43,  19,  16,  27,  35,  4,  9,  20,  26,  36,  3,   Марулевска  4,  3,  6,  1,   Младост  2,  6,   Младост  22,  9,  4,  4,  1,  14,  5,  3,  7,  7,  6,  10,  2,  16,  11,  19,  12,   Никола Вапцаров  14,  31,  27,  29,  10,  18,  16,  45,  35,  16,  37,  12,  33,  41,   Околчица  43,  38,  33,  36,  41,  37,  32,  35,   Околчица  22,  24,  4,  30,  8,  18а,  4,  28,  10,  6,  20,  16,  14,  18,  26,  2,  12,  30,   Орловица  1,  5,  7,  6,  8,  4,  3,  10,  2,  9,  11,   Панайот Хитов  45,  35,  37,  39,  43,  33,  41,  37а,  4,  3,  2,  5,  2,  1,   ПИ №04279.622.164,   Кв.147  ,    ПИ №04279.626.170  ,    Полковник Дрангов  100а,  104,  106,  95,  98б,  93,  102,  82,  100,  112,  110,  98,  108,  96,  91,  41,  51,  37,  43,  45,  47,  39,  49,  80,  78,  68,  72,  56,  67,  76,  44,  48,  70,  62,  64,  53,  58,  60,  52,  46,  61,  66,  50,  71,  76,  74,  73,  54,  57,  63,  55,  59,  77,  87,  89,  79,  77,  73,  75,  83,  81,  85,   Предел  20,  21,  19,   ,  15,  61,  6,  56,  60,  62,  64,  63,  54,  23,  53,  48,  17,  12,  19,  16,  82,  16,  59,  44,   Предел  8,  17,  49,  16,  40,  34,  51,  42,  1,  6,  42,  60,  2,   ,  32,  49,  5,  40,  68,  69,  20,  3,  34,  39,   Предела  6,   Прилеп  57,  73,  53,  44,  36,  46,  38,  59,  50,  69,  52,  42,  75,  61,  65,  51,  71,  46а,  56,  40,  67,  63,  55,  54,  48,  7,  13,  2,  6,  17,  5,  9,  4,  15,  11,  1,  21,  3,   Пролет  5,  5,  5в,   Свобода  23,  22,  26,  21,  9,  18,  15,  20,  16,  11,  7,  19,  13,  5,  17,  28,  24,   Свобода  3,   ,  4,  2,  6,  1,  10,  3,  1о,  Училище,  8,   Синчец  1,  8,  11,  7,  6,  5а,  13,  10,  9,  1,  5,  12,  16,  14,  13,  3,  15,   Слава  2,  2,   Славово  2,  1,  6,  4,  3,  20,  24,  16,  18,  9,  8,  14,  11,  10,  7,  14,  7,  15,  1,  12,  5,  22,  13,   Струмско Център  12а,   Търново  11,  30,  35,  29,  5,  13,  32,  19,  22,  49,  17,  31,   Търново  34,  39,  12,  35,  9,  7,  6,  37,  27,  41,  17,  21,  4,  3,  2,  1,   Хаджи Димитър  5,  3,  4,   Хърсовска  4,  6,  3,  1,  2,   Чаталджа  1б,  1а,  1,  1

На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:46 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Делвино,   Общ. Благоевград:   Местност Стоянов Чукар

На 19.06.2020 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  ,    14-Ти Полк  41,  35,  14,  37,  3,  39,   Xii-7208  ,    Акациите  11,  7,  9,  5,  15,  1,  17,  19,  13,   Алеко Константинов  ,    Александър Стамболийски  39,   Ален Мак  Фриз.Салон,   Антон Чехов  1,   Арсений Костенцев  19,   Асен и тов  8,  15,  2,  12,  11,  13,  1,  18,  2а,  4,  9,  3,  7,  5,  16,  10,  17,  6,  14,  20,  15,  17а,  17,   Асен Йотов  27,   Асен Чаушки  8,  2,  6,  4,  1,  3,   Балкан  3,  7,  1,  20,  22,  6,  26,  8,  9,  16,  4,  1,  4,  6а,  24,  14,  5,  13,  2,   Бачо Киро  3,  04279.624,   7,  7,  10,   Брегалница  1,  3,  3,  2,   Бреза  5,  12,  2,  1,  6,  26,  4,  3,  6,  2,  3,   Велико Търново  33,   Георги Андрейчин  7,   Георги Андрейчин  2,  8,  8,  6,   Делвинска  14,  7а,  7,  21,  13,  29,  19,  15,  23,  25,  9,  11,  27,  17,   Делвинска  3,  1,  5,   Делвинско Дере  ,    Детелина  12,  6,  24,  16,  13,  3,  3,  10,  12,  9,  4,  8,  7,  22,  15,  14,  2,  19,  18,  1,  4,  11,  4,   Егея  12,  7,  10,  9,  5,  14,  9,  1,  2,  4,  6,  3,   Ел-Тепе  2,   Еленово  57,  56,  58,  23,  15,  20 Супермаркет,   ,  Цех,  23,  21,  21,  22,  20,  18,  29,  29 Гараж,  21,  20,  14,  45,  13,  7,  Техникум,  28,  25,  19,  23  9,  16,  23,  15,  15,  19,  45,  30,  44,  26,  Читалище,  Врем.С-во,  2,  25,  Павилион,  24,  Техникум,  Кухня,  Аптека,  Цех,  24,  Жилище,  27,  133,  72,  71,  73,  77,  73,  75,  76,  74,  Тото Пункт,  ,   Еленово  5,  4,  3,  4 4,  41,  93,  87,  Шивашки Цех,  89б,  с/уБл.89,   ,  88,  с Обект /уБл.88 и  Бл.89,  89,  93,  Училище,  84,  85,  90,  92,  95 В,  95,  91,  86,  95,  94,  49,  38,  54,  1,  47,  62,  48,  46,  с/уБл.47,  57,  47/48,  53,  51,  52,  49,  58,  Срещу Бл.25,  56,  46,  47,  55,   ,  49,  33,  35,  36,  32,  Срещу Блок 31,  35,  34,  31,  37,  39,  36,  33,  Времено С-Во,  38,  62 62,  62,  61,  60,  59,  39,  2,  5,  1,  46,  3,  42,  1,  3,  2,  4,   ,  13,  12,  Супермаркет,  с/уБл.13,   ,  14,  Офис,  12,  Срещу Бл.12,  Аптека,  Сервиз,  11,  81,  52,  79,  114,  82,  51,  81,  95,  114,  50,  78,  80,  83,  82,  66,  67,  65,  63,  64,  70,  69,  5,  68,  69,  9,  7,  41,  7,  8,  10,  с/уБл.40,  6,  40,  7,   Еленово  Кафе,  9а,  215,  9,  9б,  Гараж,  3,  9,   Еленово  9,  30,  201,  3,  203,  201,  11,  201,  2 9,  203,  Клуб,  9,  201,  21,  212,  23,  212,  212,  210,  211,  211,  210а,  209,  210,  205,  209,  24,  208,  207,  207,  25,  213,  208,  214,  215,  214,  216,  27,  215,  213,  213,  215,  215,  217,  28,  216,  217,  209,  209,  202,  202,  205-В,  205,  22,  3,  202,  1,  43,  43 43,  43,  2 43,  43,  44,  45,  1,   Еленово-1  ,    Жк. Еленово - 1,   и дт. 04279.626.29 и  04279.626.30  ,    Здравец  11,  7а,  20,  9,  26,  18,  18,  11,  24,  7,  5,  7б,  22,   Иглика 14,  15,  6,  9,  8,  16,  12,  17,  9,  13,  4,  11,  10,  19,  21,   Иглика2,  5,  1,  2,  3,  7,   идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград  ,    Ичко Бойчев  2,   Калиманци  4,  8,  2,   Калина  11,   Калина  9,   Кв. Еленово 04279.626.30  ,    Кв. Еленово,   Парк Еленово  ,    Коста Босилков  6,  9а,  11,  4,  1,  2,  8,  3,  5,  5а,  7,  3,  9,  5а,   Кукуш  4,  1,  3,  1,  7,  2,  5,   Кури Дере  ,    Лале  14,  11,  6,  7,  15,  3,  5,  12,  7,  9,  8,  13,  10,   Липа  2,  5,  6,  37,  11,  33,  34,  7,  32,  2,  5,  17,  1,  30,  15,  24,  31,  23,  28,  43,  19,  16,  27,  35,  4,  9,  20,  26,  36,  3,   Марулевска  4,  3,  6,  1,   Местност Чардако  ,    Младост  2,  6,   Младост  22,  9,  4,  4,  1,  14,  5,  3,  7,  7,  6,  10,  2,  16,  11,  19,  12,   Никола Вапцаров  14,  31,  27,  29,  10,  18,  16,  45,  35,  16,  37,  12,  33,  41,   Околчица  43,  38,  33,  36,  41,  37,  32,  35,   Околчица  22,  24,  4,  30,  8,  18а,  4,  28,  10,  6,  20,  16,  14,  18,  26,  2,  12,  30,   Орловица  1,  5,  7,  6,  8,  4,  3,  10,  2,  9,  11,   Панайот Хитов  45,  35,  37,  39,  43,  33,  41,  37а,  4,  3,  2,  5,  2,  1,   Пейо К.Яворов  35,  58,  88,  76,  2,   ПИ №04279.622.164,   Кв.147  ,    ПИ №04279.626.116  ,    ПИ №04279.626.121  ,    ПИ №04279.626.170  ,    ПИ №04279.626.245  ,    Полковник Дрангов  100а,  104,  106,  95,  98б,  93,  102,  82,  100,  112,  110,  98,  108,  96,  91,  41,  51,  37,  43,  45,  47,  39,  49,  80,  78,  68,  72,  56,  67,  76,  44,  48,  70,  62,  64,  53,  58,  60,  52,  46,  61,  66,  50,  71,  76,  74,  73,  54,  57,  63,  55,  59,  77,  87,  89,  79,  77,  73,  75,  83,  81,  85,   Предел  20,  21,  19,   ,  15,  61,  6,  56,  60,  62,  64,  63,  54,  23,  53,  48,  17,  12,  19,  16,  82,  16,  59,  44,   Предел  8,  17,  49,  16,  40,  34,  51,  42,  1,  6,  42,  60,  2,   ,  32,  49,  5,  40,  68,  69,  20,  3,  34,  39,   Предела  6,   Преслав  4,   Преслав  5,  7,  9,   Прилеп  57,  73,  53,  44,  36,  46,  38,  59,  50,  69,  52,  42,  75,  61,  65,  51,  71,  46а,  56,  40,  67,  63,  55,  54,  48,  7,  13,  2,  6,  17,  5,  9,  4,  15,  11,  1,  21,  3,   Пролет  5,  5,  5в,   Св. Димитър Солунски  79,   Свобода  23,  22,  26,  21,  9,  18,  15,  20,  16,  11,  7,  19,  13,  5,  17,  28,  24,   Свобода  1,  1,   Свобода  3,  Ателие,  4,  2,  6,  1,  10,  3,  1о,  Училище,  8,   Секвоя  2,   Синчец  1,  8,  11,  7,  6,  5а,  13,  10,  9,  1,  5,  12,  16,  14,  13,  3,  15,   Слава  2,  2,   Славово  2,  1,  6,  4,  3,  20,  24,  16,  18,  9,  8,  14,  11,  10,  7,  14,  7,  15,  1,  12,  5,  22,  13,   Струмско Център  12а,   Тракия  1,   Търново  11,  30,  35,  29,  5,  13,  32,  19,  22,  49,  17,  31,   Търново  34,  39,  12,  35,  9,  7,  6,  37,  27,  41,  17,  21,  4,  3,  2,  1,   УПИ-Ii-0427962660   Хаджи Димитър  5,  3,  4,   Хвойна  7,  5 Секция А,  5 Секция Б,   Хърсовска  4,  6,  3,  1,  2,   Чаталджа  1б,  1а,  1,  1,   Явор  12,   Явор  9,  7,  10,  11

 

Община Гоце Делчев  

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Беласица  7,  9,   Енос  2,  8,  4,  7,  12,  3,  1,  10,  6,  5,   Завоя На Черна  16,  17,  6,  34,  11 А,  9,  2,  3 А,  28,  19,  2 А,  4,  18,  21,  13,  21,  1а,  9а,  24,  10,  5а,  7,  20,  3,  30,  12,  32,  20 А,  14,  22,  23,  5,   Лозенград  5,  3,  2,  4,  14,  6,  1,  7,  8,  9,  12,  10,   Марица  10,  19,  17,  15,   Мидия  3,  7,  4,  9,  5,  2,  11,  6а,  6,  6 А,   Полковник Борис Дрангов  64,  56,  60,  31,  32,  52,  36,  38,  33,  78,  35,  40,  44,  74,  76,  66,  37,  54,  46,  29,  70,  58,  25,  48,  27,  34,  50,  68,  82,  23,  62,  42,  80,  72,   Стойо Льондев  12,   Струга  20,  19,  22,  21,  28,  17,   Шар Планина  2,  1,  5,  4,  3,     Сулев,  Тр.1

На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Лъжница:   Ал.Стамболийски  5,   Васил Левски  1,   Граматиковица  ,    Драва  40,  44,  37,  31,  7,  27,  17,  5,  23,  25,  30,  13,  33,  1,  36,  21,   Елена Лефтерова  4,  10,  12,  1,  6,  7,  9,  7а,  8,  5,   Здравец  14,  8,  1,  12,  5,  3,  20,  18,  16,   Ивайло  2,  10,  11,  4,  6,  8,  3,  9,  7,  12а,   Каменика  ,    Никола Вапцаров  59,  3,  2,  12,  50,  57,  9,  6,  17,  22 А,  56,  36,  58,  51,  11 А,  52,  55,  69,  4,  63,  62,  46,  13,  16,  7,  60,  61,  11,  64,  54,  8,  22 Б,  20,  20 А,  10,   Никола Калъпчиев  41,  33,  8,  10,  39,  28,  33 А,  48,  27,  22,  16,  21,  19,  49,  12а,  34,  1,  18,  26,  15а,  43,  30,  20,  42,  40,  12,  29,  31,  30 А,  32,  11,  23,  50,  45,  2,  15,  31 А,  17,  7,  39 А,  16 А,  ,  ,  24,  5,  35 А,   Никола Парапунов  4,  13,  7,  3,  1,  7 А,  9,  2,  15,   Опълченска  20,   Ореляк  8,   Патриарх Евтимий  5,  1,  2,   Пирин  3,   Прогрес  6,   Стоян Войвода  17,  15,  30

На 16.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Брезница:   Балийца  3,  7,  17,  9,  11,  1,  33,  4,  14,  2,  18,  16,  15,  13,  12,  6,   Барата  7,  8,   Бели Брег  5,  9,  7,  1,  14,  10,  3,  4,  6,   Бърда  14,  11,  24,  5,  3,  4,  7,  26,  35,  10,  16,  12,  18,  8,   Васил Петлешков  7,   Гоце Делчев  7,  10,  26,  1,  3,  9,   Дунав  12,  4,  2,  9,  10,   Иван Вазов  1,  21,  7,   Каменица  8,  6,   Лозята  3,   Неврокоп  8,  28,  2,  37,   Неуточнен Адрес  Поща,   Падарката  6,   Панайот Хитов  2,  4,   Пирин  2,   Речище  17,  9,  18,  14,  7,  5,  3,  1,   Ридът  1,   Свобода  10,  2,  7,  1,  6,  5,  3,   Синища  10,   Софата  13,  2,  1,  12,  6,  4,  10,  8,  9,   Спас Белухов-Пането  14,   Стара Планина  6,  11,  9,  10,  1,  7,  13,  4,  5,  28,   Суда  9,  11,  6,  12,  2,  31,  15,  3,  10,  1,   Теофик Хаджи  6,   Туфча  14,  16,  24,  28,  20,  18,  12,  10,   УПИ Ii-682,  Кв.49  ,    Ходжова Поляна  20,  13,  2,  16,  Павилион-ма   газин,  1,  18,  14,  8,  6,  7,  5,   Цар Калоян  13,   Чарка  9,  6,  14,  4,  5,  2,  20,  15,  17,  18,  7,  11,  8,  19,   Чифлика  4,   Юрий Гагарин  4,  1,   Яне Сандански  1,  5,  3,     5

На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Беласица  7,  9,   Беласица  7,  9,   Енос  2,  8,  4,  7,  12,  3,  1,  10,  6,  5,   Енос  2,  8,  4,  7,  12,  3,  1,  10,  6,  5,   Завоя На Черна  16,  17,  6,  34,  11 А,  9,  2,  3 А,  28,  19,  2 А,  4,  18,  21,  13,  21,  1а,  9а,  24,  10,  5а,  7,  20,  3,  30,  12,  32,  20 А,  14,  22,  23,  5,   Завоя На Черна  16,  17,  6,  34,  11 А,  9,  2,  3 А,  28,  19,  2 А,  4,  18,  21,  13,  21,  1а,  9а,  24,  10,  5а,  7,  20,  3,  30,  12,  32,  20 А,  14,  22,  23,  5,   Лозенград  5,  3,  2,  4,  14,  6,  1,  7,  8,  9,  12,  10,   Лозенград  5,  3,  2,  4,  14,  6,  1,  7,  8,  9,  12,  10,   Марица  10,  19,  17,  15,   Марица  10,  19,  17,  15,   Мидия  3,  7,  4,  9,  5,  2,  11,  6а,  6,  6 А,   Мидия  3,  7,  4,  9,  5,  2,  11,  6а,  6,  6 А,   Полковник Борис Дрангов  64,  56,  60,  31,  32,  52,  36,  38,  33,  78,  35,  40,  44,  74,  76,  66,  37,  54,  46,  29,  70,  58,  25,  48,  27,  34,  50,  68,  82,  23,  62,  42,  80,  72,   Полковник Борис Дрангов  64,  56,  60,  31,  32,  52,  36,  38,  33,  78,  35,  40,  44,  74,  76,  66,  37,  54,  46,  29,  70,  58,  25,  48,  27,  34,  50,  68,  82,  23,  62,  42,  80,  72,   Стойо Льондев  12,   Стойо Льондев  12,   Струга  20,  19,  22,  21,  28,  17,   Струга  20,  19,  22,  21,  28,  17,   Шар Планина  2,  1,  5,  4,  3,   Шар Планина  2,  1,  5,  4,  3,     Сулев,  Тр.1,     Сулев,  Тр.1

На 18.06.2020 г. /13:01 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември  9,  7,   31002  ,    VІІІ  ,    Антон и ванов  11,  1,  3,  9,  7,  6,  15,  10,  4,  11,  17,   Балийца  3,  7,  17,  9,  11,  1,  33,  4,  14,  2,  18,  16,  15,  13,  12,  6,  5,  3,  26,  24,  33,  41,  47,  43,  30,  29,  26,  25,  28,  42,  35,  37 А,  24,  37,  10,   Барата  7,  8,  18,  9,  7,  4,  3,  8,  6,  1,  8,   Бели Брег  5,  9,  7,  1,  14,  10,  3,  4,  6,  1,   Бело Море  3,  16,  4,  8,  9,  7,  4,  12,  5,   Бърда  14,  11,  24,  5,  3,  4,  7,  26,  35,  10,  16,  12,  18,  8,  14,   Васил Левски  3,  8,  2,  26,  27,   Васил Петлешков  7,  7,  5,  4,  9,  10,  3,   Воденицата  2,  5,  1,   Генерал Ковачев  7,  1,  5,  2,  4,   Гео Милев  3,  11,  1,  17,  15,  8,  12,  7,  6,  5,  6,  6,   Георги С.Раковски  10,  12,  5,  3,  4,  6,   Гоце Делчев  7,  10,  26,  1,  3,  9,  1,  13,  21,  6,  23,  15,  19,  11,  8,  17,   Дунав  12,  4,  2,  9,  10,  13,  5,  8,   Иван Вазов  1,  21,  7,  1,  20,  31,  12,  23,  10,  35,  5,  8,  33,  19,  21,  17,  27,  4,  9,   и смаил Кальор  7,  2,  9,  6,   Каменица  8,  6,  6,   Кв. 84  ,    Керанека  20,  7,  11,  1,  12,  15,  6,  2,  4,  9,   Киркалица  ,    Крали Марко  7,  9,  4,  6,  3,  7,  2,  5,   Кушията  7,  4,  8,  2,  7,  5,  1,   Лозята  3,  7,  11,  21,  48,  4,  18,  2,  14,  12,  6,  3,  17,  5,  10,  3,   Македония  8,  1,  6,  10,  4,   Масърли  1,  3,  10,   Местност Чарка   Вила,   Неврокоп  8,  28,  2,  37,  50,  7,  46,  19,  48,  30,  5,  33,  12,  4,  25,  32,  28,  11,  14,  26,  16,  17,  34,  1,  2,  9,  24,  8,  10,  15,  29,  37,  18,  13,  35,  27,  39,  36,  6,  7,  12,  11,   Поща,  Стопански Двор,   Отец Паисий  7,  2,  1,  14,  6,  4,  3,  10,  8,  5,  10,  4,  8,   Охрид  10,  18,  7,  4,  9,  5,  2,   Падарката  6,  14,  3,  14,  19,  15,  17,  14,  10,  13,  6,  28,  17,  11,  15,  12,  7,  4,  3,  16,  2,   Панайот Хитов  2,  4,  4,   Папратница  ,    Пейо К.Яворов  13,  2,  17,  11,  6,  21,  7,  31,  12,  19,  23,  5,  4,  24,  18,  1,  14,  16,  12,   Пирин  2,  14,  8,  1,  8,  18,  22,  7,  13,  15,  5,  14,  2,  6,  16,  9,  3,   Промишлена  ,    Речище  17,  9,  18,  14,  7,  5,  3,  1,  17,  2,  32,  1,  35,  29,  25,  17,  32,  24,  27,  10,  20,  31,  11,  40,  26,  13,  9,  22,  ТП-2,  23,  33,  5,  15,  31,  13,   Ридът  1,  13,  27,  25,  22,  21,  23,  9,  8,  19,  18,  7,  21,  16,  12,  17,  10,   Свобода  10,  2,  7,  1,  6,  5,  3,  5,   Синища  10,  9,  15,  13,  2,  ТП-1,  11,  1,  7,  17,  11,   Ситницата  3,  5,  1,   Сливница  12,  1,  13,  8,  4,  6,  10,  5,  3,   Софата  13,  2,  1,  12,  6,  4,  10,  8,  9,  23,  28,  19,  14,  31,  17,  33,  21,  25,  2,  7,  13,   Спас Белухов-Пането  14,  12,  11,  2,  12,  10,  4,  1,  9,  5,  14,   Стара Планина  6,  11,  9,  10,  1,  7,  13,  4,  5,  28,   Стефан Караджа  4,  5,  13,  1,  2,  3,   Стопански Двор  ,    Суда  9,  11,  6,  12,  2,  31,  15,  3,  10,  1,  36,  27,  19,  30,  15,  20,  33,  24,  23,  31,  13,  21,  25,  28,  40,  32,  14,  34,  35,   Татарка  7,  1,  14,  2,  23,  1,  15,  9,  19,  13,  10,  7,  6,  43,  42,  5,  11,  3,  8,  4,  41,  39,  28,  50,  38,  26,  43,  16,  42,  37,  35,  24,  29,  49,  21,  34,  53,  51,  19,  4,  44,  43,  25,  18,  48,  44,  47,  41,  36,   Теофик Хаджи  6,  4,  2,  7,  5,  6,   Туфча  14,  16,  24,  28,  20,  18,  12,  10,  28,  2,  6,  2,  24,  3,   УПИ II-682,  Кв.49  ,    УПИ-ІV,   Кв.82  ,    УПИ-ХVІІІ-72138,   Кв. 58  ,    Ушите  ,    Хан Аспарух  10,  12,  21,  12,  11,  18,  2,  5,  14,  8,  13,  4,  17,  21,  9,  7,  3,  6,  16,   Ходжова Поляна  20,  13,  2,  16,  Павилион-магазин,  1,  18,  14,  8,  6,  7,  5,  24,  28,  6,  27,  20,  36,  40,  32,  30,  8,  15,  42,  29,   Хр.Смирненски  15,  16,  19,  12,  13,  9,  4,  10,  20,  16,  20,  18,  22,   Христо Ботев  2,  1,  3,  15,  16,  16,  7,  9,  11,   Цар Калоян  13,  3,  11,  5,  6,  2,   Чала  21,  10,  18,  2,  6,  4,   Чарга  ,    Чарка  9,  6,  14,  4,  5,  2,  20,  15,  17,  18,  7,  11,  8,  19,  10,  1,  1,  28,  24,  22,  30,   Чифлика  4,  4,  5,  17,  2,  6,   Юрий Гагарин  4,  1,  12,  8,  5,  9,  4,  3,  2,  10,  7,   Яне Сандански  1,  5,  3,     5,  3,  4

На 18.06.2020 г. /13:01 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски път

На 18.06.2020 г. /13:01 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски  10,  12,  5,  9,  4,  3,  11,  6,  2,  8,   Анещи Узунов  10,  2,  1,  12,  11,  19,  7,  21,  15,  4,  17,  11,   Асен Лагадинов  5,  3,  1,  2,   Бузлуджа  5,   Вардар  5,  1,   Васил Левски  11,  7,  3,  9,   Владимир Поптомов  2,  3,  5,  1,  3,   Гео Милев  1,  20,  12,  18,  16,  3,  14,  5,  2,  4,  9,  10,  11,   Георги Бенковски  18,  21,  24,  27,  26,  23,  25,  36,  33,  18,  29,  31,  47,  44,  24,  30,  42,  46,  2,  29,  14,  27,  8,  17,  10,  44,  17а,   Гоце Делчев  44,  40,  25,  23,  31,  46,  39,  54,  21,  35,  49,  48,  22,  26,  37,  6,  45,  33,  19,  44,  52,  24,  47,  3а,  30,  28,  3,  33,  1,  44,  15,  48,  50,  13,  54,  3а,  46,  6,  52,   Димитър Талев  11,  1,  3,   Добри Чинтулов  16,  3,  15,  22,  13,   Драгоман  18,  6,  14,  5,  3,  2,  4,  22,  20,  20а,   Дунав  2,  3,  4,   Еделвайс  3,  16,  33,  16,  14а,  17,  6,  14,  1,  27,  20,  11,  24,  7,  21,  31,  12,  3,  28,  13,  2,  23,  18,  32,  22,  5,  9,  30,  10,   Здравец  3,  15,  11,  14,  7,  4,  3,  17,  9,  5,  2,  12,  13,   Ивайло  8,  15,  25,  18,  9,  16,  5,  14,  11,  24,  22,  10,   Иван Вазов  17,  14,  30,  13а,  29,  9,  20,  19,  22,  24,  21,  12,  15,  25,  27,  13,  23,  4,  2,  12,  7,  6,  11,  25,  8,  17,  15,  26,  5,  14,  9,  3,   Иван Козарев  5,  2,  7,  3,  1,  6,  11,  10,  12,  9,  19,  1,   Иглика 5,  3,  1,   Ильо Воивода  2,  1,   Капитан Петко Войвода  4,  38,  1,   Климент Охридски  13,  4,  5,  11,  6,  7,  9,  2,  8,  4,  9,  5,  14,  23,  21,  19,  15,  16,   Кръста  ,    Местност Кръста  Стопанска Постройка,   Михаил Антонов  16,  5,  18,  10,  6,  7,  2,  14,  12,  15,  1,   Неуточнен Адрес  Поща,  Кметство,   Октомврийска  10,  19,  1,  14,  5,  4,  16,  27,  3,  12,  15,  8,  6,  8,   Орляк  3,   Отец Паисий  5,   Парка - УПИ-V,   Кв.30  ,    Петър Берон  9,  10,  2,  7,  11,  8,  1,  6,  9,   Пирин  4,  10а,  6,  14,  11,  1 Трикотажен Цех,  7,  16,  5,  17,  12,  3,  2,  41,  39,  58,  62,  25,  54,  48,  3,  38,  47,  56,  46,  60,  37,  13,  45,  32,  40,  26,  31,  22,  34,  5,  12,  19,  30,  20,  36,  23,  48,  38,  25,  21,   Рила  11,  18,  1,  10,  4,  24,  32,  12,  20,  9,  14,  21,  19,  17,  11,   Родопи  3,  8,  4,  9,  21,  6,  10,   Стопански Двор  Сграда,  Офис,  Работилница,   Хаджи Димитър  5,  3,  14,  2,  9,  3,  7,  4,  1,  5,  6,  8,   Христо Ботев  5,  7,  3,  9,  6,  2,   Христо Смирненски  6,  9,  17,  4,  11,  7,  6,   Цар Самуил  5,  3,  1,  4,   Черно Море  2,  10,  9,  7,   Шипка  12,  3,  2,  1

На 18.06.2020 г. /13:01 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница:   029005  М. Голака,   Ал.Стамболийски  11,  5,  10,  9,  8,  5,  11,  1,  7,  3,  13,  2,  12,  18297,  18,   Атанас Тешовски  1,  2а,  5,  3,  2,  6,  8,  12,  15,  3,  7,   Васил Левски  10,  1,  12,  14,  16,  6,  8,  11,  4,  5,  7,  9,  15,  3,  13,  1,   Горна Бара  ,    Граматиковица  ,    Драва  40,  44,  37,  31,  7,  27,  17,  5,  23,  25,  30,  13,  33,  1,  36,  21,   Елена Лефтерова  3,  1,  4,  10,  12,  1,  6,  7,  9,  7а,  8,  5,   Здравец  14,  8,  1,  12,  5,  3,  20,  18,  16,   Ивайло  12,  2,  10,  11,  4,  6,  8,  3,  9,  7,  12а,   Каменика  ,    Лъжница  Поща,   Местност Дъбето  Стопанска Постройка,   Неуточнен Адрес  На Центъра,   Никола Вапцаров  37,  42,  36,  31,  26,  44,  21 А,  25,  23,  30,  27,  32 А,  28,  33,  32,  38,  21,  39,  7,  40,  41,  43,  21а,  46,  59,  3,  2,  12,  50,  57,  9,  6,  17,  22 А,  56,  36,  58,  51,  11 А,  52,  55,  69,  4,  63,  62,  46,  13,  16,  7,  60,  61,  11,  64,  54,  8,  22 Б,  20,  20 А,  10,  29,   Никола Калъпчиев  41,  33,  8,  10,  39,  28,  33 А,  48,  27,  22,  16,  21,  19,  49,  12а,  34,  1,  18,  26,  15а,  43,  30,  20,  42,  40,  12,  29,  31,  30 А,  32,  11,  23,  50,  45,  2,  15,  31 А,  17,  7,  39 А,  16 А,  ,  ,  24,  5,  35 А,   Никола Парапунов  4,  13,  7,  3,  1,  7 А,  9,  2,  15,   Опълченска  7,  2,  3,  5,  20,  36,  13,  31,  28,  23,  12,  4,  11,  42,  10,  19,  16,  6,  26,  17,  15,  38,  24,  30,  40,  27,  22,  8,  20,  35,  18,  25,  14,   Ореляк  13,  4,  17,  1,  6,  11,  21,  3,  8,  10,  2,  15,  7,  9,  8,   Партизани  13,  23,  19,  14,  17,  33,  15,  29,   Патриарх Евтимий  5,  1,  2,   Пирин  3,   Прогрес  2,  22,  16,  20,  12,  14,  5,  10,   7,  8,  6,  9,  13,  4,  10,  1,  6,  7,  6,   Родопи  1,  3,  9,  5,   Сергей Румянцев  21,  10,  31,  8,  27,  29,  33,  23,  32,  17,   Стопански Двор  Фуражомелка,  Сграда,   Стоян Войвода  15,  17,  15,  30,   Христо Ботев  19,  20,  12,  3,  5,  16,  15,  4,  10,  8,  1,  7,  9,  2,  11,  13,  6,  18,  17,  14,   Юрий Гагарин  9,  5,  3,  7,  1,  11,  3

На 18.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Брезница:   Балийца  3,  7,  17,  9,  11,  1,  33,  4,  14,  2,  18,  16,  15,  13,  12,  6,   Барата  7,  8,   Бели Брег  5,  9,  7,  1,  14,  10,  3,  4,  6,   Бърда  14,  11,  24,  5,  3,  4,  7,  26,  35,  10,  16,  12,  18,  8,   Васил Петлешков  7,   Гоце Делчев  7,  10,  26,  1,  3,  9,   Дунав  12,  4,  2,  9,  10,  5,  8,   Иван Вазов  1,  21,  7,   Каменица  8,  6,   Киркалица  ,    Лозята  3,   Македония  8,  1,  6,   Местност Чарка   Вила,   Неврокоп  8,  28,  2,  37,  Поща,   Падарката  6,  14,  10,  13,  6,  28,  17,  11,  15,  12,  7,  4,  3,  16,  2,   Панайот Хитов  2,  4,   Папратница  ,    Пирин  2,   Речище  17,  9,  18,  14,  7,  5,  3,  1,   Ридът  1,   Свобода  10,  2,  7,  1,  6,  5,  3,   Синища  10,   Софата  13,  2,  1,  12,  6,  4,  10,  8,  9,  7,  13,   Спас Белухов-Пането  14,   Стара Планина  6,  11,  9,  10,  1,  7,  13,  4,  5,  28,   Суда  9,  11,  6,  12,  2,  31,  15,  3,  10,  1,   Татарка  1,   Теофик Хаджи  6,   Туфча  14,  16,  24,  28,  20,  18,  12,  10,  3,   УПИ II-682,  Кв.49,    Ходжова Поляна  20,  13,  2,  16,  Павилион-магазин,  1,  18,  14,  8,  6,  7,  5,   Хр.Смирненски  15,  16,  19,  12,  13,  9,  4,  10,   Цар Калоян  13,   Чарга  ,    Чарка  9,  6,  14,  4,  5,  2,  20,  15,  17,  18,  7,  11,  8,  19,  10,  1,  1,  28,  24,  22,  30,   Чифлика  4,   Юрий Гагарин  4,  1,   Яне Сандански  1,  5,  3,     5,  4

На 18.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч.; 13:01 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Тинтява  7

На 18.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Господинци:   Старото Село

 

Община Гърмен  

На 18.06.2020 г. /15:30 - 17:30 ч./ -  Гърмен:   Вальовица

На 15.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Крушево,   Общ. Гърмен:   VІ-138,   Кв.10  ,    ІХ-108

На 18.06.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Рибново:   Двадесет и  Втора  4,  5а,  2,  10,  1,  8,  12,  14а,  14,  1а,  5,  7,  6,   Двадесет и  Пета  2,  4,  7,  6,  5,  8,  1,   Двадесет и  Първа  6,  1,  3,  10,  5,  2,  4,  14,  12,  14а,  8,   Двадесет и  Трета  2,  1,  4,  8,  6,  9,  7,  3,   Двадесет и  Четвърта  2,  3,  5,  1,   Двадесета  5,   Девета  1,   Деветнадесета  2,  8,  5,  7,  3,  6,  1,  4,   Десета  6,  12a,  2,  5,  12,  6а,  8,  4,  10,   М. Бърдо  3,   М.Плевнето  13,  3,  14,  21а,  27,  15,  9,  12,  22,  26,  8а,  6,  4,  1,  21,  28,  19,  2,  8,  17,  11,  5,  23,  20,  30,  18,  16,   М.Селища  2,   М.Снесеното  6,  8,  4,  5,  1,      Центъра,  Поща,   Осемнадесета  9,  2,  5,  1,  3,  6,  4,  7,  11а,  13а,  11,  9а,  13,  10,  8,   Осма  11,   Пета  5,  6,  11,  23,  19,  16,  3,  20,  21,  4,  1,  8,  17,  9,  18,  2,  15,  7,  10,   Петнадесета  5,   Първа  35a,  27,  64,  48а,  39,  41,  54,  46,  47a,  43a,  58,  28,  45,  40,  50,  37,  33 А,  48,  52,  35,  37a,  31,  62,  29,  29а,  46б,  42,  39a,  33,  49,  43,  46а,  60,  31а,  44,  58a,  50а,   Седемнадесета  9,   Седма  1,  7,  8,  32,  12,  26,  6,  17,  9,  36,  22,  16,  11,  21,  34,  3,  25,  19,  4,  38,  30,  28,  29,  5,  2,  13,   Трета  4,  17,  9,  2,  6,   Четвърта  12,   Шеста  6,  15,  10,  9,  11,  4,  2,  5,  13,  1,  3,  8,     4,  9,  10,  6,  6б,  3,  2,  6а

На 18.06.2020 г. /15:30 - 17:30 ч./ -  Дебрен:   033002,    19076-М. Шопарланка,    ІV-517  ,    Вакльовица  ,    Втора  5,   Двадесет и  Осма  3,   Двадесет и  Пета  9,  8,   Двадесет и  Трета  44,  29,   Двадесет и  Четвърта  3,  24,  6,  7,   Двадесета  35,  20,  6,  30,  1,  26,  14,  12,  24,  4,  28,  22,  16,  10,  2,  18,  3,  8,  7,  9,  36,  5,   Дванадесета  4,  13,  1,  16,  18,  1,  20,  27,  6,  15,  5,  3,  14,  10,  2,  7,  12,  9,  11,   Девета  15,  1,  5,   Деветнадесета  5,  15,  9,  3,  11,  1,  7,  13,   Десета  45,  31,  29,  25,  7,  35,  41,  27,  3,  23,  22,  2,  37,  17,  1,  11,  14,  39,  12,  24,  16,  5,  18,  19,  9,  15,  21,  13,  33,   Драча  ,    Единадесета  23,  20,  1,  14,  15,  6,  24,  2,  19,  11,  4,  26,  16,  21,  8,  17,  10,   Местност Рашманица  ,    Неуточнен Адрес  ,    Осма  18,  5,  13,  6,  4,  21,  12,  8,  20,  15,  24,  11,  19,  10,  2,  16,  9,  3,  17,  7,   Петнадесета  5,   Първа  20,  40,  19,  21,  8,  11,  7,  13,  18,  2,  14,  5,  17,  ,  ,  9,  10,  12,  15,  3,  6,  32,  1,  16,  4,   Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1  ,    Трета  18,  37,  49,  35,  10,  43,  45,  41,  31,  51,  33,  47,   Тринадесета  1,  26,   УПИ 5  ,    Четвърта  16,   Четиринадесета  6,   Чорбаджика  ,    Шеста  58,  56,  54,   Шестнадесета  3,  1,   Шопарланката

На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Долно Дряново

 

Община Петрич  

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово,   Общ. Петрич:   Беласица  14,  27,  12,  19,  21,  17,  2,  23,  5,  4,  7,  16,  11,  15,  8,  10,  1,  25,  3,  13,  9,  20,  6,   Вела Пеева  18,  3,  5,  1,  2,  10,  22,  9,  20,  7,  4,  6,   Възраждане  7,  8,  6,  10,   Двадесет и  Трети Септември  4,  6,  10,  2,   Драва  2,  12,  13,  7,  8,  11,  6,  3,  4,   Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,   Никола Парапунов  2,  11,  4,  9,  5,  3,  10,  7,  6,  1,   Отец Паисий  1,  5,  3,  7,   Пейо Яворов  11,   Песоко  ,    Петър Берон  14,  17,  7,  8,  15,  1,  11,  2,  5,  18,  4,  6,  10,  12,  16,  3,  19,  9,  13,   Победа  1,   Първи Май  8,  3,  2,  6,  1,  4,   Раковски  12,  1,  21,  2,  10,  8,  6,  7,  4,  13,  19,  14,   С. Коларово,   М. Песоко  ,    Салют  6,  2,   Самуилова Кпепост  3,  1,   Симеон Кавракиров  1,  4,  8,  6,  2,  14,  12,  10,   УПИ I  Ul 4  ,    Христо Смирненски  4,  10,  6,  1,  2,   Цар Борис 1-Ви  11,  8,  1,  2,  4,  9,  5,  3,  12,  7,   Цар Самуил  13,  20,  1,  5,  2,  10,  4,  22,  11,  6,  9,  8,  18,  3,  7

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Петрич,   Общ. Петрич:   Битоля  8,  10,  10,  11,  1,  2,  9,  7,  8а,  3,  8,  6,  7,  5,  14,  10,  10,  4,  12,  11,  3,   Искър  4,  6,  2,  10,  8,  12,  2,  3,  7,  5,  9,  7,  11,  1,   Капитан Никола Парапанов  3,  24,  30,  24,  Тото Пункт,   Княз Александър Батемберг  30,  4,  11,  6,  20,  24,  12,  21,  15,  16,  18,  7,  17,  10,  1,  9,  19,  32,  16,  26,  15,  24,  14,  23,  5,  9,  6,  3,  7,  28,  20,  8,  2,  22,  21,   Места  14,  11,  8,   Мусала  10,  13,  18,  18,  2,  20,  9,  20,  5,  6,  20,  6,  4,  3,  8,  14,  16,  11,  6,  12,   Полковник Дрангов  1,  1,   Свобода  12,  23,  25,  12,  26,  32,  30,  14,  8,  28,  26,  10,  15,  17,  13,  11,  36,  33,  32,  17,  11,  16,  38,  19,  15,  27,  21,  24,  18,  22,  29,  20,  34,  38,  8,  16,   Серска  2,   Скопие  9,  5,  5,  10,  7,  8,  4,  9,  2,  1,  1,  2,  12,  16,  3,  14,  6,  11,  13,   Хан Аспарух  9,  7,  7,  10,  17,  11,  8,  5,  13,  15,   Цар Борис Iii  ,    Цар ИванШишман  11,  7,  3,  13,  1,  5,  9,  7

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Коларово,   Общ. Петрич:   Драва  12

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Първомай,   Общ. Петрич:   Вардар  20,   Георги и змерлиев  6,  18,  4,  12,  10,  2,  8,   Маркови Кладенци  34,  36,  47,  51,   Местност Алачевото  цех,   Местност Стопански двор  Работилница,  Църква,   Младост  50,  52,  8,  17,  36,  43,  53,  51,   Огражден  47,  34,  53,  49,  36,  55,  51,   Оджовица Чалията  ,    Отец Паисий  6,  19,  14,  8,  21,  18,  3,  15,  16,  5,  4,  17,  11,  7,  1,  13,   Русия  13

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Струмешница:   19

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Петрич,   Общ. Петрич:   010024  ,    Атанас Лютвиев  39,  18,  28,  20,  26,  37,  41,  33,  30,  1,  16,  22,  27,  8,  10,  23,  14,  29,  32,  35,  45,  17,  43,  31,  25,  12,  19,   България  29,  39,  25,  37,  35,  33,  28,  26,  27,  24,  23,  31,   България  13,  8,  16,  17,  9,  20,  15,  8,  17,  10,  12,  18,  18,  5,  11,  12,  14,  19,   Ванга/Опълченска/  10,  2,  8,  6,  4,  8,  4,  12,   Васил Левски  2,  4,   Гео Милев  8,  4,  9,  2,  1,  5,  6,  10,  7,  11,   Георги Бенковски  11,  2,  6,  10,  12,  1,  13,  7,  9,  10,  14,  5,  8,  11,  3,  4,  6,  1,   Георги С.Раковски  5,  6,  8,  2,  11,  4,  7,  3,  2,  10,  1,  9,  9,   Гоце Делчев  5,  9,  4,  10,  2,  12,  4,  2,  5,  5,  3,  3,  8,  7,  6,  7,  1,  1,  14,  8,   Димитър Талев  18,  4,  2,  6,  5,  13,  9,  7,  3,  3,  1,  16,  8,  11,  2,   Драва  4,  6,  2,  8,   Екзарх Йосиф  22,  20,  33,   Княз Борис I  3,  11,  5,  25,  17,  19,  23,  2,  21,  1,  2,  15,  13,  1,  7,   Македония  1,   Митрополит Герасим  4,  7,  1,  3,  5,   Михаил Вардев  4б,  2,  4,   Пейо Яворов  11,  1,  10,  3,  18,  6,  4,  10,  5,  18,  9,  12,  1,  14,  22,  1,  7,  2,  16,  1,   Полковник Дрангов  1,   Полковник Дрангов  1,  1,   Полковник Дрангов  1,   Сандо Китанов  9. Явор,  1,  1 Теменуга,  5,  3,  7 Беласица,  7,  2 Тото Пункт,  1,  5,  5,   9 Явор,  3,   Свети Климент Охридски  12,  12,  13,   Тома Митов  58,  34,  20,  54,  1,  24,  26,  44,  50,  16,  46,  52,  30,  14,  20,  36,  22,  32,  5,  48,  28,  22,  56,  21,  30,  22,  40,  42,   Христо Смирненски  16,  14,   Цар Борис Iii  4,  10,  10,  5,  7,  4,  3,  6,  6,  8,  2,  1,   Цар Симеон  25,  29,  48,  52,  31,  29,  62,  41,  60,  33,  41,  39,  27,  35,  54,  37,  62,  56,  50,  58,   Черноризец Храбър  8,  5,  10,  11,  4,  1,  9,  4,  3,  7,  10,  2,  6,  8,  9,   Яне Сандански  2

На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово,   Общ. Петрич:   Антон Попов  18,  14,  24,  22,  10,  4,  20,  28,  8,  26,  2,  6,   Беласица  68,  53,  55,  66,  51,  57,   Брегалница  9,  8,  7,   Бяло Море  15,  1,  18,  12,   Владимир Заимов  19,  27,  8,  11,  25,  15,  9,  13,  23,  12,  21,  17,  14,  6,  10,  16,   Гоце Делчев  4,  20,  11,  9,  14,  21,  3,  22,  19,  5,  17,  24,  2,  12,  16,  10,  7,  8,  13,  15,  1,   Иван Вазов  5,  2,  6,  7,  3,  8,  13,  4,   Липите  6,  10,  14,  4,  2,  16,   Македония  7,  9,  3,   Усилвател Бац,   Никола Вапцаров  14,  4,  8,  7,  16,  10,  15,  1,  13,  9,  5,  11,  3,  12,  6,  2,   Огражден  5,   Подгорие  16,  14,   Просвета  12,   Струмешница  2,  5,  6,  4,  1,  3,   Чавдарка  1,  2

На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Петрич,   Общ. Петрич:   010024  ,    Атанас Лютвиев  39,  18,  28,  20,  26,  37,  41,  33,  30,  1,  16,  22,  27,  8,  10,  23,  14,  29,  32,  35,  45,  17,  43,  31,  25,  12,  19,   България  13,  8,  16,  17,  9,  20,  15,  8,  17,  10,  12,  18,  18,  5,  11,  12,  14,  19,   България  29,  39,  25,  37,  35,  33,  28,  26,  27,  24,  23,  31,   Ванга/Опълченска/  10,  2,  8,  6,  4,  8,  4,  12,   Васил Левски  2,  4,   Гео Милев  8,  4,  9,  2,  1,  5,  6,  10,  7,  11,   Георги Бенковски  11,  2,  6,  10,  12,  1,  13,  7,  9,  10,  14,  5,  8,  11,  3,  4,  6,  1,   Георги С.Раковски  5,  6,  8,  2,  11,  4,  7,  3,  2,  10,  1,  9,  9,   Гоце Делчев  5,  9,  4,  10,  2,  12,  4,  2,  5,  5,  3,  3,  8,  7,  6,  7,  1,  1,  14,  8,   Димитър Талев  18,  4,  2,  6,  5,  13,  9,  7,  3,  3,  1,  16,  8,  11,  2,   Драва  4,  6,  2,  8,   Екзарх Йосиф  22,  20,  33,   Княз Борис I  3,  11,  5,  25,  17,  19,  23,  2,  21,  1,  2,  15,  13,  1,  7,   Македония  1,   Митрополит Герасим  4,  7,  1,  3,  5,   Михаил Вардев  4б,  2,  4,   Пейо Яворов  11,  1,  10,  3,  18,  6,  4,  10,  5,  18,  9,  12,  1,  14,  22,  1,  7,  2,  16,  1,   Полковник Дрангов  1,   Полковник Дрангов  1,  1,   Полковник Дрангов  1,   Сандо Китанов  9. Явор,  1,  1 Теменуга,  5,  3,  7 Беласица,  7,  2 Тото Пункт,  1,  5,  5,   9 Явор,  3,   Свети Климент Охридски  12,  12,  13,   Тома Митов  58,  34,  20,  54,  1,  24,  26,  44,  50,  16,  46,  52,  30,  14,  20,  36,  22,  32,  5,  48,  28,  22,  56,  21,  30,  22,  40,  42,   Христо Смирненски  16,  14,   Цар Борис Iii  4,  10,  10,  5,  7,  4,  3,  6,  6,  8,  2,  1,   Цар Симеон  25,  29,  48,  52,  31,  29,  62,  41,  60,  33,  41,  39,  27,  35,  54,  37,  62,  56,  50,  58,   Черноризец Храбър  8,  5,  10,  11,  4,  1,  9,  4,  3,  7,  10,  2,  6,  8,  9,   Яне Сандански  2

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Генерал Тодоров:   1

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Долно Спанчево:   Местност Реката

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Кулата:   Антон Попов  53,  35,  48,  27,  20,  34,  26,  28,  47,  42,  35,  32,  37,  49,  7,  39,  40,  41,  55,  33,  38,  51,  30,  53,  18,  20,  24,  45,  22,  36,  43,  23,  35,  29,  58,  17,  31,  9,  14,  10,  11,  12,  67,  13,  27,  5,  15,  23,  16,  7,  18,  3,  2,  8,  21,  6,  4,  19,  38,  24,  80,  68,  4,  56,  59,  67,  73,  62,  72,  61,  60,  50,  37,  71,  44,  70,  58,  46,  66,  64,  39,  48,  52,  57,  76,   Арда  1,  2,   Брегалница  30,  16,  29,  31,  23,  15,  14,  27,  25,  7,  17,  19,  6,  9,  13,  10,  5,  11,  8,  12,  3,  21,  4,  8,  1,  6,  15,  1,  2,   Васил Левски  14,  16,  3,  12,  18,  10,  8,  18,  4,  6,  2,   Връх Китка  14,  6,  1,  16,  7,  14,  9,  10,  2,  5,  8,  12,  3,   Гео Милев  14,  12,  10,  7,  3,  6,  4,  8,  5,  1,   Ел-Тепе  6,  4,  2,  3,  8,  1,  7,   Жп Кулата  ,    Кожух  7,  6,  9,  4,  8,  2,  3,  1,  1,  3,   Кочо Мавродиев  4,  5,  11,  2,  7,  6,   Люле Бургас  7,  2,  1,  6,  5,  3,  10,  4,   Максим Горки  2,  9,  7,  8,  3,  5,  2,  1,  12,  4,  6,   Местност Гкпп-Кулата  Цех,  Администрация,  Магазин Белатур Ад,  Такси и  Разрешителни,  Кантар,  Митница,  Офис,  Магазин,  Фирма,  Павилион,  Казино,  Паркинг,  Каравана,  Агенция,  Пункт,  Канцеларии,  Склад,  Ресторант,  базар,  Бюро,  Кантар,  Каравана,  Помпа,   Местност Кавако  Магазин,   Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,  1 Гкпп,  Усилвател Бац,   Отец Паисй  16,  10,  3,  18,  1,  12,  14,  6,  8,  4,   Петко Р.Славейков  23,  38,  36,  48,  44,  42,  46,  29,  7,  30,  9,  34,  25,  22,  11,  15,  21,  12,  27,  16,  2,  26,  4,  3,  20,  6,  18,  8,  24,  19,  5,  28,   Плевен  24,  2,  28,  30,  32,  10,  22,  6,  14,  12,  3,  24,  20,  21,  26,  4,  1,  8,  2,   Рила  1,  8,  11,  7,  9,  3,  2,   Стефан Караджа  1,  3,  2,  6,  4,  8,  11,  14,  7,  12,  5,  10,   Хр.Чернопеев  2,  1,  2,   Цанко Церковски  3,  1,  5,  4,  6,   Цар Калоян  2,  3,  1,  4,  Поща,   Чаталджа  6,  4,  2,  5,   Черни Черници  ,    Яне Сандански  10,  4,  5,  3,  8,  1,  12,  9,  14,  6,   Янтра  2,  4,  1,  8,  6,  7,  5,     5,  1

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Марикостиново:   1-141  ,    Асен Златаров  24,  32,  23,  33,  31,  38,  22,  35,  34,  40,  37,  29,  30,  25,  21,  27,  21,  36,  43,  1,  11,  16,  14,  6,  2,  5,  4,  12,  9,  7,  1,  15,  13,  18,  3,  11,  8,  10,  17,  19,   Братя Миладинови  25,  26,  5,  15,  6,  10,  24,  12,  4,  8,  18,  9,  1,  16,  26,  2,  3,  7,  22,  20,  44,  35,  30,  41,  19,  26,  47,  17,  43,  38,  25,  37,  46,  31,  27,  32,  48,  51,  42,  21,   Бузлуджа  1,  6,  4,  10,  5,  3,  12,  8,   Бяло Море  2,   Васил Коларов  4,  18,  17,  15,  6,  11,  2,  7,  13,  1,  3,  20,  22,  16,  10,  26,  32,  28,  23,  24,  34,  38,  30,  15,   Вела Пеева  32,  15,  11,  24,  21,  22,  40,  42,  9,  28,  1,  38,  34,  44,  46,  23,  30,  7,  17,  5,  36,  13,  19,  60,  48,  50,  27,  25,  64,  66,  58,  54,  56,   Генерал Гурко  4,  6,  10,  8,  2,  9,  5,  18,  13,  14,  16,  22,  10,   Георги Раковски  7,  1,  2,  8,  6,  5,  9,  7,  10 Вила,  4,  3,  10,   Главен Път Е-79  1 Фтец Мантар Енерджи,   Горничето  ,    Димитър Благоев  4,  2,  5,  3,  7,  13,  9,  11,  8,  13,   Димо Хаджидимов  3,  6,  8,  2,  5,  1,  7,  11,  9,  10,   долен Засек  Склад За Строителни Материали,   Драва  2,  1,  6,  3,  4,   Екзарх Йосиф  41,  49,  37,  33,  10,  6,  35,  39,  4,  8,  25,  23,  2,  31,  18,  16,  12,  20,  22,  11,  17,  15,  19,  5,  21,   Заводска  2,  1,   Засеко  ,    Иван Вазов  14,  11,  18,  4,  23,  20,  7,  6,  24,  26,  12,  10,  25,  8,  3,  5,  17,  9,  13,  16,  15,  2,  10,  21,  1,   и звън Регулация  ,    Карл Маркс  2,  22,  9,  12,  16,  5,  10,  14,  18,  8,  6,  24,  1,  4,  11,  7,  13,  3,  20,   Марикостенски Бани  Ферма,  Цех,  ТП,  Хотел,  2,   Марица  6,  48,  45,  43,  61,  73,  49,  36,  63,  44,  47,  24,  55,  41,  22,  28,  32,  67,  30,  65,  46,  59,  69,  53,  40,  75,  38,  39,  20,  42,  26,  57,  34,  33,  4,  19,  6,  16,  37,  31,  11,  35,  1,  5,  29,  7,  27,  25,  8,  3,  17,  21,  13,  32,  12,  9,  18,  23,  2,   Местност Аджобица-Чалията  Бензиностанция,   Местност Банско Бърдо  Павилион,   Местност Бонаро  Бетонов Център,   Местност Високия Рид  Склад,   Местност Горничето  Цех,   Местност Корията  Врем.С-Во,   Местност Лозарски Андък  Свинарник,   Местност Падарка  Свинарник,  Казан,   Местонст Среден Път  Таверна,   Москва  3,  4,   Неуточнен Адрес  Поща,  и звън Селото,  и звън Селото,   Отец Пайсий  15,  2,  10,  1,  17,  11,  12,  2,  9,  7,  5,  13,  21,  4,  19,  8,  3,   Петър Берон  2,  4,  1,   Петър Стефанов  2,  11,  7,  19,  12,  10,  15,  17,  3,  4,  5,  13,  9,   Пирин  4,  2,  5,  6,  14,   Пътен Възел Ам Струма  ,    Свобода  5,  4,  3,  9,   Стадион  ,    Струма  13,  1,  24,  13,  6,  2,  3,  8,  9,  7,  16,  12,  5,   Христо Смирненски  8,  14,  2,  5,  26,  10,  7,  24,   Черно Море  15,  12,  14,  6,  11,  9,  20,  2,  18,  16,  7,  3,  5,  1,  4,  10,   Янтра  1,  3,     2,  Закуски,  Дискотека,  Магазин,  Тото Пункт

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Марино Поле,   Общ. Петрич:   и звън Регулация  ,    Местност Вадата

 

На 16.06.2020 г. /14:16 - 15:16 ч./ -  Чучулигово:   000242,   Стопански Двор  ,    Голяма Нива -Кавако  ,    Капсиди  ,    Местност Янкулица  ,    Трънката  ,    УПИ 4 и  ПИ 014012,   М. Градините  УПИ I-111 Кв.20,      Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите,  22,  Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово,   Общ. Петрич:   Антон Попов  15,  17,  13,  5,  3,  1,  30,  7,   Беласица  74,  69,  77,  92,  104,  89,  91,  80,  86,  32,  78,  106,  96,  98,  73,  102,  94,  75,  84,  72,  112,  100,  82,  63,  90,  76,  95,  47,  110,  70,  71,  59,  57,  65,   Гранит  4,   Еделвайс  2,  5,   Калоян  5,  7,  1,   Крайречна  3,  1,  4,  5,  2,  6,   Липите  20,  24,  19,  22,  18,  3,  11,  32,  30,  34,  31,  17,  25,   Огражден  9,  3,  6,  4,  1,  5,  8,  2,   Октомври  33,  29,  42,  37,  48,  44,  40,  35,  38,  31,   Партизанска  6,  4,  2,  1,   Пирин  2,  8,  3,  10,  6,  9,  1,  5,  4,  7,  12

На 17.06.2020 г. /13:16 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:16 ч./ -  Петрич,   Общ. Петрич:   56126.601.23  ,    VII,   Кв.177,   ул.  Рокфелер  ,    Варна  1,   Дунав  76,   Козлек  14,   Места  22,   Местност Мерата  база,   Осогово  44,  41,  69,  75,  28,  27,  26,  52,  62,  36,  46,  81,  45,  55,  53,  59,  19,  49,  30,  50,  38,  42,  32,  25,  17,  37,  35,  58,  48,  21,  43,  56,  71,  83,  34,  31,  54,  15,  61,  47,  23,  57,  39,  29,  40,   Полковник Дрангов  1,   Промишлена Зона  Склад За Торове,   Рокфелер  Промишлена Зона,   Солунска  24,  32,  31,  29,  28,  26,  33,  38,  35,  34,  40,  39,  30,  36,  37,   Стопански Двор  Цех,  Склад,  Автоработилница,  Кланица,  Хале,  Работилница,  Шивашки Цех,  Автоработилница,  Склад,   Струма  56,  25,  26,  34,  40,  38,  42,  38,   Струма УПИ ІІІ Кв312  ,    УПИ ХІІІ-3694,   Кв.312  ,    УПИ ХХ Кв.314  ,    ХІІІ  ,    Христо Чернопеев  58,  77,  56,  60,  64,  68,  52,  56126.601.8126,  61,  158,  50,  69,  59,  66,  63,  42,  77,  77,   Христо Чернопеев Кв 314  ,    Христо Чернопеевф ПИ 56126.601.4787

На 17.06.2020 г. /13:16 - 16:16 ч./ -  Петрич,   Общ. Петрич:   56126.601.23  ,    Места  22,   Местност Мерата  база,   Осогово  44,  41,  69,  75,  28,  27,  26,  52,  62,  36,  46,  81,  45,  55,  53,  59,  19,  49,  30,  50,  38,  42,  32,  25,  17,  37,  35,  58,  48,  21,  43,  56,  71,  83,  34,  31,  54,  15,  61,  47,  23,  57,  39,  29,  40,   Полковник Дрангов  1,   Солунска  24,  32,  31,  29,  28,  26,  33,  38,  35,  34,  40,  39,  30,  36,  37,   Стопански Двор  Автоработилница,  Склад,  Работилница,  Шивашки Цех,   Струма  56,  25,  26,  34,  38,   Струма УПИ ІІІ Кв312  ,    УПИ ХІІІ-3694,   Кв.312  ,    УПИ ХХ Кв.314  ,    ХІІІ  ,    Христо Чернопеев  58,  77,  56,  60,  64,  68,  52,  56126.601.8126,  61,  158,  50,  69,  59,  66,  63,  42,  77,   Христо Чернопеев Кв 314,    Христо Чернопеевф ПИ 56126.601.4787

На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Коларово,   Общ. Петрич:   Вела Пеева  28,  11,  30,  26,  22,  13,  34,   и льо Войвода  1,  6,  5,  3,  7,  2,   Кокиче  2,  4,  6,   Митко Палаузов  4,  2,   Одрин  1,  7,  2,  3,  5,   Отец Паисий  8,  21,  13,  27,  10,  9,  14,  2,  31,  23,  25,  11,  15,  33,  4,  6,  17,  29,  12,   Победа  10,  9,  14,  5,  16,  6,  7,  11,  4,  12,  17,  18,  2,  13,  19,  1,  3,  8,   Раковски  19,  17,  18,  15,  21,  16,  13,   Самуилова Кпепост  11,  2,  7,  9,  4,   Странджа  1,  7,  10,  8,  6,  11,  5,  2,  3,  9,  4,   Христо Смирненски  16,  10,  8,  4

 

Община Разлог  

На 19.06.2020 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Баня,   Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев  24,  99,   Баненска Буна  48,  45,  55,  46,  64,  40,  3,  34,  57,  99,  38,  54,  53,  47,  36,  59,   Двадесет и  Седма  19,  32,  56,  29,  50,  22,  31,  58,  26,  45,  38,  10,  49,  42,  11,  30,  16,  47,  3,  46,  36,  43,  24,  20,  99,  21,  8,  51,  4,  15,  23,  35,  9,  14,  25,  27,  2,  54,  1,     КТП Банинска Буна

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Рила  26,  50,  20,  31,  22,  28,  30,  18,   Черна Река  127,  103,  94,  133,  117,  80,  135,  84,  90,  121,  113,  129,  125,  119,  111,  107,  109,  106,  96,  131,  86,  115,  101,  102,  88,  105,  92,  82,  123,  100,     ТП Бел път

На 15.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Баня,   Общ. Разлог:   Четиридесет и  Втора  18,  9,  3,  5,  7,  17,  21,  15,  11,  13,  19,   Четиридесет и  Осма  5,  1,  20,  3,  7,  8,  6,   Четиридесет и  Пета  12,  8,  6,  7,  10,   Четиридесет и  Първа  1,  13,  6,  4,  23,  8,  5,  15,  7,  99,  9,  11,  21,   Четиридесет и  Седма  9,  7,  10,  18,  5,  2,  22,  6,   Четиридесет и  Трета  4,  40,  13,  1,  11,  17,  6,  3,  8,  15,  2,  12,  14,  7,   Четиридесет и  Четвърта  4,  10,  6,  9,  8,  5,  1,  12,  99,  2,   Четиридесет и  Шеста  8,  4,  2,   Шафле Дере  99,  5,  11,  6,  4,  15,  13,  9,  10,  30,  3,  1,     ТП Банята

На 17.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Разлог:   Бела Река  2а В,  2 Б,  1,  64,  4 Б,  2 В,  2 А,   Христо Ботев  23 Б,  23,  23 3,  4,  3,   Цар Самуил  20,  8,  28,  2,  26,  Гараж,  5,  14,  3,  18,  22,  6,  4,  16,  10

На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Поп Богомил  10,  29,  31,  25,  39,  27,  14,  19,  37,  35,  12,  21,  33,  23,  16,  8,  41,  18,   Тодор Александров  29,  25,  24,  26,  33,  18,  31,  30,  27,  23,  28,  20,   Черна Река  97,  95,  75,  67,  81,  69,  73,  87,  89,  64,  68,  56,  93,  60,  85,  76,  129,  77,  99,  74,  72,  54,  78,  62,  42,  71,  79,  66,  50,  52,  58,  91,  83,   Шипка  10,  7,  8,  6,  12,  16,  1,  17,  15,  4,  13,  14,  11,  19,  5,  3,  9,     ТП Велев

На 17.06.2020 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Баня,   Общ. Разлог:    

На 17.06.2020 г. /15:00 - 18:00 ч./ -  Разлог:   Местност Бойков Рид   

На 18.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ -  Белица,   Общ. Белица:   Гарата

На 18.06.2020 г. /14:01 - 15:00 ч./ -  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица,    Александър Стамболийски  23,   Баница  4,  2,  7,  6,  9,  1,  3,  5,  10,  12,  8,   Бела Река  12,  2а В,  2 Б,  1,  64,  4 Б,  2 В,  2 А,  1 Дараци,  4 1,  4,  1,  4 4,  4,   Булаир  1,  2,  3,   Даме Груев  14,  5,  13,  8 Каравана,  8,  7,  10,  11,  9,  16,  12,  15,  19,  3,  6,  2,   Изток  4,  3,  19,  4 4,  Павилион,  2,  21,  1,  4 5,  20,  5,  5 5,  Магазин,  Гараж,  1 1,  68 5,  18,   и ларион Макариополски  73,  57,  75,  51,  67,  61,  63,  59,  71,  64,  65,  69,  39,  65,   Каракьой  5,  10,  7,  2,  8,  4,  1,  9,  6,  3,   Предел  3,   Тодор Александров  53,   Христо Ботев  58,  56,  56,  72,  83,  75,  ТП Училищен Комплекс,  77,  48,  101,  54,  99,  23 Б,  23,  23 3,  4,  3,   Цар ИванШишман  5,   Цар Самуил  20,  8,  28,  2,  26,  Гараж,  5,  14,  3,  18,  22,  6,  4,  16,  10,  66,  4,  1,  20,   Черна Река  1,  11,  7,  13,  5,  1,  9,  15,  3

На 19.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Васил Левски  18,  20,  15,  6,  16,  11,  7,  4,  9,  10,  5,  1,  8,  14,  13,  3,   Черна Река  53,  59,  28,  49,  40,  65,  57,  36,  46,  30,  34,  55,  51,  47,  32,  63,  61,  26,  38,  44,  42,   Яне Сандански  32,  19,  42,  38,  26,  48,  36,  28,  ТП Яне Сандански,  44,  23,  46,  52,  34,  30,  21,  48 А,  17

На 19.06.2020 г. /14:30 - 17:00 ч./ -  Разлог:   Изток  ТП и зток,  Кафе,  6,   Искър  3,  1,  7,  19,  4,  13,  15,  21,  9,  5,  10,  25,  17,  2,  8,   Стара Планина  4,  1,  2,  5,  15,  99,  38,  10,  101,  7,  2,  17,  13,  11,  9,  37,  3,  33,   Трети март  2,  1,  7,  9,  5,  4,   Явор  1,  2

На 19.06.2020 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Разлог:   Бела Река  2а В,  2 Б,  1,  64,  4 Б,  2 В,  2 А,   Местност Бойков Рид  Вила,   Христо Ботев  23 Б,  23,  23 3,  4,  3,   Цар Самуил  20,  8,  28,  2,  26,  Гараж,  5,  14,  3,  18,  22,  6,  4,  16,  10

 

Община Сандански  

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Катунци:   Ангел Кънчев  4,  1,   Асен Лагадинов  2,  17,   Асен Лагадинов  4,  6,   Атанас Зайков  26,  22,  3,  13,  7,  18,  10,  24,  16,  12,  2,  20,  17,  8,  5,  6,  52,  38,  1,   Бачо Киро  14,  6,  11,  2,  4,  9,  12,  7,  3,  8,  1,  10,  19,  21,  28,  17,  26,  15,  23,  20,  22,  24,  18,   Бельовска Комуна  3,   Бельовска Комуна  7,  10,  9,   Бистрица  4,  22,  8,  18,  16,  14,  12,  2,  20,  6,  10,   Васил Левски  2,  6,  4,  1,   Васил Левски  27,  19,  14,  17,  25,  16,  29,  23,  21,  12,   Вела Пеева  38,  8,  7,  6,  44,  15,  11,  46,  23,  42,  22,  31,  9,  4,  40,  21,  10,  24,  28,  34,  27,  12,  54,  3,  36,  60,  5,  14,  13,  33,  25,  50,  17,  18,  35,  56,  20,  26,   Вела Пеева  40,   Георги Козепов  15,  5,  13,  9,  11,  1,  7,   Георги Сава Раковски  18,  12,  18,  11,  17,  25,  21,  4,  23,  28,  22,  26,  1,  19,  5,  15,  9,  27,  20,  10,  6,  24,  8,  14,  7,  3,  16,   Гоце Делчев  1,  12,  3,  15,   Гьорче Петров  2,  3,  1,   Гьорче Петров  3,   Даме Груев  4,  2,  8,  20,  6,  24,  3,  26,  18,  22,  15,  14,  11,  10,  19,  13,  1,  12,  7,  5,  17,   Димо Х. Димов  19,  36,  38,  42,  14,  12,  10,  18,  5,  40,  1,  26,  16,  24,  6,  20,  10,  44,  7,  13,  32,  2,  34,  3,  22,  30,  17,   Еделвайс  4,  10,  6,  11,  23,  13,  2,  25,  1,  14,  17,  15,  8,  21,  12,  3,  5,  7,  9,   Иван Вазов  6,   Иван Вазов  5,  1,  4,  3,  2,  10,  8,  14,  12,  6,   Кочо Честименски  5,  6,  3,  1,  4,  9,  10,  2,   Любен Каравелов  3,   М.Раздол  Пункт,  Обект,  Мандра,  Работилница,   Митко Палаузов  18,  4,  11,  20,  14,  9,  6,  15,  2,  23,  8,  3,  17,  1,  10,  16,  13,  19,  21,  5,  12,   Неуточнен Адрес  1 и зход Гоце Делчев,   Неуточнен Адрес  Поща,   Никола Калъпчиев  15,   Опълченска  9,  10,   Пейо К.Яворов  19,  8,  1,  3,  5,  6,  9,  15,  11,  13,  4,  2,  7,  17,   Петър Димитров  24,  32,  28,  35,  26,  33,  30,   Петър Димитров  22,  12,  29,  19,  14,  15,  25,  11,  17,  8,  10,  2,  24,  23,  18,  20,  1,  13,  31,  16,  27,  5,  7,  22,  3,   Район Мтс  Цех За Обработка На Скални Мат,   Район Стопански Двор  Цех,  Газостанция,  Цех,   Стадиона  4,  15,  11,  2,  13,  9,  5,  6,  3,  7,  1,   Стадиона  27,  32,  34,  36,   Стойо Хаджиев  2,   Стоян Гущеров  2,   Таската Врански  4,  1,  6,  3,  7,  5,  8,   Трети Март  3,  28,  55,  31,  51,  42,  41,  33,  40,  35,  7,  26,  44,  57,  43,  34,  45,  32,  47,  53,  36,  59,  23,  19,  25,  5,  4,  16,  11,  20,  2,  9,  6,  8,  13,   Хан Крум  6,  2,  4,  1,  9,  8,   Христо Ботев  3,  9,  12,  15,  21,  14,  13,  8,  1,  6,  31,  23,  27,  16,  4,  29,  19,  18,  22,  11,  20,  5,  17,   Юри Гагарин  6,  5,   Юри Гагарин  1,  5,  14,  6,  4,  13,  2,  3,  8,  7,  9,  12,  11,  10,   Явор  15,  21,  29,  37,  3,  27,  13,  33,  5,  25,  19,  7,  17,   Яне Сандански  1,   Яне Сандански  6,  7,  17,  8,  3,  13,  1,  11,  15,  5,  2,  19,  10,  9,  4,  6,     Лечебница

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов  ,    Васил Кънчев  24,  20,  26,  22,  28,  18,  13,  11,  15,  16,   Градски Парк,   и дентификатор 65334.303.703  ,    Кочо Чистименски  16,   Местност Друма  ,    Местност Друма  Магазин С Кафене  и  Складова Ч,   Местност Паркова Зона  Станция,  и нтернат,  Фсмп,   Никола Вапцаров  37,  35,  5,  10,  27,  9,  15,  2,  13,  31,  7,  11,  16,  8,  21,  4,  29,  14,  3,  6,  17,  33,  25,  20,  18,  1,  19,   Р-Н Главен Път Е-79  ,    Св.Св. Кирил и  Методи  49,  35,  47,  38,  41,  29,  37,  39,  31,  40,  44,  43,  36,  45,  33,  46,  42,   Свобода  14,  13,   Стою Хаджиев  5,  3,  2,  1,   Христо Ботев  29,  33,  35,  27,  19,  17,  23,  31,  25,   Цар ИванАсен  3,  5,  7,  9

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Бельово

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Враня:   извън регулация,   До С.Враня  ,      1 ПИ 024003

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Голешово

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Горно Спанчево

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Калиманци,   Общ. Сандански:   Къща

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Ковачево,   Общ. Сандански

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Лехово

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Ново Ходжово, Застава

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Пирин:   Местност Калугера  Училище

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Хърсово,   Общ. Сандански:   00061  ,    Бегова Поляна  Фургон,   Бели Брег  Времянка,   Местност Падарката,      2,  Жилище,  3

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Капатово:   Карабатак

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Кромидово:   038008,    Местност Селището  Под Черквата  ,    Реката    УПИ III-62  ,    УПИ IV,   Кв.17

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Левуново:   019012  М. Лозята,   VIII+437,   Кв. 40  ,    Банята  ,    Беласица  1,  8,  6,  3,  7,   Вихрен  8,  6,  3,  4,   Георги Сава Раковски  3,  7,  1,   Главен Път Е-79  ТП,  Автобаза,  Бензиностанция,   Гоце Делчев  8,  4,   Девети Май  1,  3,  28,  8,  41,  25,  10,  6,  14,  33,  27,  19,  30,  31,  12,  16,  35,  7,  23,  39,  13,  17,  5,  15,  9,  29,  4,  24,  37,  21,   Дружба  4,  3,  1,  5,  2,   Иван Козарев  27,  19,  29,  10,  24,  26,  25,  34,  22,  5,  9,  18,  16,  11,  17,  13,  20,  4,  1,  31,  15,  21,  3,  7,  23,  32,  33,   Изгрев  4,  15,  9,  8,  2,  10,  5,  7,  1,  3,   и линден  10,  14,  24,  13,  23,  21,  16,  11,  9,  12,  6,  3,  8,  5,  4,  2,   Йорданка Николова  2,  6,  16,  4,  1,  12,  14,  10,  3,  8,   Кирил и  Методий  7,  1,  5,  4,  2,  3,  9,   Кочо Лютата  4,  1 Поща,  6,  10,  3,  13,  14,  7,  12,  2,  16,  18,  9,  11,  1,   Лавеле  20,  24,  18,  22,  4,  26,  16,  5,  6,  3,  9,  7,  2,  1,   Лозята  ,    Местност Стопански двор,  Цех,  Казан,  Сграда,   Никола Вапцаров  8,  13,  20,  1,  18,  5,  9,  3,  11,   Октомври  7,  20,  22,  12,  11,  5,  2,  17,  14,  4,  18,  16,  8,  10,   Орловец  7,  16,  5,  21,  15,  2,  17,  18,  9,  20,  3,  1,  13,  23,  11,  22,  7,  8,  10,  12,  14,   Осми Март  3,  21,  6,  18,  17,  13,  5,  4,  8,  11,  1,  7,  19,  10,  16,  14,  2,  12,   Отец Паисий  2,  4,  1,  6,  3,   Пирин  2,  9,  11,  10,  6,   Победа  8,  4,  2,  3,   Стефан Караджа  30,  20,  37,  32,  35,  28,  38,  41,  39,  33,  24,  34,  18,  21,  17,  8,  15,  29,  10,  27,  23,  11,  9,  14,  13,  16,  19,  7,  3,  31,  5,  1,  25,  6,  12,  2,  5,  4,  37,  6,  1,   Струма  13,  16,  8,  1,  6,  15,  14,  10,  18,  7,  12,  4,   Цар Самуил  3,  2,  10,  6,  4,  7,  5,  1,  16,  8,   Чавдарци  6,  21,  28,  15,  12,  14,  4,  22,  36,  18,  26,  30,  32,  20,  16,  10,  19,  34,  17,  26,   Черно Море  3,  13,  10,  5,  2,   Шейново  1,  4,  5,  6,  12,  7,  1,   Шипка  1,  2,  5,  6,  4,  10,   Яне Сандански  1,  7,     2,  1 ПИ 060022,  Местност Марчевица-Сондажен Кладенец,  1

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Лешница,   Общ. Сандански:   УПИ VІ-203,  Кв.23  ,      3

На 18.06.2020 г. /13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Ново Делчево:   Георги Кирков  5,   Местност Кантона  Рибарник,  Ферма,   Местност Киселица  Работелница

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч./ -  Капатово

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч./ -  Кромидово:   Местност Селището,    Под Черквата  ,    Реката  ,    УПИ III-62  ,    УПИ IV,   Кв.17

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч./ -  Сандански:   Васил Кънчев  24,  20,  26,  22,  28,  18,  13,  11,  15,  16,   Градски Парк,   и дентификатор 65334.303.703  ,    Кочо Чистименски  16,   Местност Паркова Зона  Станция,  и нтернат,  Фсмп,   Никола Вапцаров  37,  35,  5,  10,  27,  9,  15,  2,  13,  31,  7,  11,  16,  8,  21,  4,  29,  14,  3,  6,  17,  33,  25,  20,  18,  1,  19,   Св.Св. Кирил и  Методи  49,  35,  47,  38,  41,  29,  37,  39,  31,  40,  44,  43,  36,  45,  33,  46,  42,   Свобода  14,   Стою Хаджиев  5,  3,  2,  1,   Христо Ботев  29,  33,  35,  27,  19,  17,  23,  31,  25,   Цар Иван Асен  3,  5,  7,  9

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Петрово,   Общ. Сандански:   Алибеговица  Цех,   Втора  20,  8,  3,  1,  5,  9,   Главна  64,  54,  47,  41,  46,  39,  48,  43,  27,  31,  49,  45,  62,  56,  51,  29,  58,  50,  28,  33,  53,  60,  35,  52,  26,  22,  3,  20,  4,  10,  15,  38,  40,  24,  7,  12,  17,  18,  19,  32,  2,  1,  42,  30,  13,  36,  16,  34,  8,  28,  6,  23,  44,  25,   Двадесет и  Втора  1,  7,  9,  1,   Двадесет и  Девета  3,  8,  16,  12,  10,  4,  14,  9,  11,  2,   Двадесет и  Осма  5,  10,  1,  3,   Двадесет и  Пета  3,  2,  8,  6,  4,  1,  7,   Двадесет и  Първа  4,  22,  32,  15,  27,  29,  1,  8,  19,  12,  2,  30,  5,  3,  28,  14,  31,  37,  6,  20,  7,  11,  16,  34,   Двадесет и  Седма  5,  1,  9,  7,   Двадесет и  Трета  2,  4,  1,  3,  8,  28,  21,  7,  30,  20,  32,  17,  13,  15,   38,  9,  14,  12,  22,  6,  11,  18,   Двадесет и  Четвърта  11,  4,  5,  2,  9,  3,  1,  7,  26,  17,  12,  41,  30,  37,  6,  29,  16,  19,  14,  39,  13,  10,  20,  43,  8,  15,  27,  21,  23,  24,   Двадесет и  Шеста  2,  4,  1,  8,  6,  7,  12,  14,   Двадесета  5,  1,  6,  15,  3,  8,  7,  2,  14,  11,  10,  13,   Дванадесета  11,  2,   Девета  40,  32,  42,  44,  34,  11,  13,  10,  23,  12,  26,  18,  28,  21,  22,  24,  30,   Деветнадесета  20,  11,  8,  16,  34,  36,  26,  10,  17,  21,  12,  42,  14,  28,  15,  19,  29,  24,  40,  22,  18,  23,  27,  9,  3,  1,  5,  7,   Десета  18,  12,  16,  10,  1,  14,   извън Регулацията  Жилище,  Социален дом,   Мали дол  ,    Местност Извора  Хижа,   Осемнадесета  27,  1,  3,  8,  2,  4,  5,  1,  26,  15,  14,  27,  47,  57,  29,  11,  24,  31,  12,  53,  45,  51,  49,  55,   Осма  8,  9,  4,  6,  13,  11,  2,  3,  1,  7,  5,   Пета  2,  7,  8,  1,  3,  4,   Петнадесета  3,  1,  2,  14,  8,  16,  6,  10,  18,   Първа  22,  19,  6,  8,  29,  21,  27,  20,  16,  12,  18,  29,   Седма  1,  5,  3,  8,  6,  2,  10,  4,   Трета  7,  4,  3,  8,   Тридесет и  Втора  4,  1,  6,   Тридесет и  Първа  3,   Тридесета  7,   Тринадесета  8,  3,  7,  5,  4,  2,  9,  10,  14,  1,  11,  2,  17,   Четвърта  2,  4,  6,  9,  7,   Четиринадесета  2,   Шеста  24,  10,  7,  3,  1,  18,  5,  11,  20,     3,  2,  4

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Пиперица

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Черешница:   Къща

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Яново:    

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:30 ч.; 17:30 - 18:30 ч./ -  Катунци:   Ангел Кънчев  4,  1,   Асен Лагадинов  4,  6,   Асен Лагадинов  2,  17,   Атанас Зайков  26,  22,  3,  13,  7,  18,  10,  24,  16,  12,  2,  20,  17,  8,  5,  6,  52,  38,  1,   Бачо Киро  14,  6,  11,  2,  4,  9,  12,  7,  3,  8,  1,  10,  19,  21,  28,  17,  26,  15,  23,  20,  22,  24,  18,   Бельовска Комуна  7,  10,  9,   Бельовска Комуна  3,   Бистрица  4,  22,  8,  18,  16,  14,  12,  2,  20,  6,  10,   Васил Левски  27,  19,  14,  17,  25,  16,  29,  23,  21,  12,   Васил Левски  2,  6,  4,  1,   Вела Пеева  40,   Вела Пеева  38,  8,  7,  6,  44,  15,  11,  46,  23,  42,  22,  31,  9,  4,  40,  21,  10,  24,  28,  34,  27,  12,  54,  3,  36,  60,  5,  14,  13,  33,  25,  50,  17,  18,  35,  56,  20,  26,   Георги Козепов  15,  5,  13,  9,  11,  1,  7,   Георги Сава Раковски  18,  12,  18,  11,  17,  25,  21,  4,  23,  28,  22,  26,  1,  19,  5,  15,  9,  27,  20,  10,  6,  24,  8,  14,  7,  3,  16,   Гоце Делчев  1,  12,  3,  15,   Гьорче Петров  3,   Гьорче Петров  2,  3,  1,   Даме Груев  4,  2,  8,  20,  6,  24,  3,  26,  18,  22,  15,  14,  11,  10,  19,  13,  1,  12,  7,  5,  17,   Димо Х. Димов  19,  36,  38,  42,  14,  12,  10,  18,  5,  40,  1,  26,  16,  24,  6,  20,  10,  44,  7,  13,  32,  2,  34,  3,  22,  30,  17,   Еделвайс  4,  10,  6,  11,  23,  13,  2,  25,  1,  14,  17,  15,  8,  21,  12,  3,  5,  7,  9,   Иван Вазов  5,  1,  4,  3,  2,  10,  8,  14,  12,  6,   Иван Вазов  6,   Кочо Честименски  5,  6,  3,  1,  4,  9,  10,  2,   Любен Каравелов  3,   М.Раздол  Пункт,  Обект,  Мандра,  Работилница,   Митко Палаузов  18,  4,  11,  20,  14,  9,  6,  15,  2,  23,  8,  3,  17,  1,  10,  16,  13,  19,  21,  5,  12,   Поща,   1 изход Гоце Делчев,   Никола Калъпчиев  15,   Опълченска  9,  10,   Пейо К.Яворов  19,  8,  1,  3,  5,  6,  9,  15,  11,  13,  4,  2,  7,  17,   Петър Димитров  22,  12,  29,  19,  14,  15,  25,  11,  17,  8,  10,  2,  24,  23,  18,  20,  1,  13,  31,  16,  27,  5,  7,  22,  3,   Петър Димитров  24,  32,  28,  35,  26,  33,  30,   Район МТС  Цех за обработка на скални мат,   Район Стопански двор,  Цех,  Газостанция,  Цех,   Стадиона  27,  32,  34,  36,   Стадиона  4,  15,  11,  2,  13,  9,  5,  6,  3,  7,  1,   Стойо Хаджиев  2,   Стоян Гущеров  2,   Таската Врански  4,  1,  6,  3,  7,  5,  8,   Трети Март  3,  28,  55,  31,  51,  42,  41,  33,  40,  35,  7,  26,  44,  57,  43,  34,  45,  32,  47,  53,  36,  59,  23,  19,  25,  5,  4,  16,  11,  20,  2,  9,  6,  8,  13,   Хан Крум  6,  2,  4,  1,  9,  8,   Христо Ботев  3,  9,  12,  15,  21,  14,  13,  8,  1,  6,  31,  23,  27,  16,  4,  29,  19,  18,  22,  11,  20,  5,  17,   Юри Гагарин  1,  5,  14,  6,  4,  13,  2,  3,  8,  7,  9,  12,  11,  10,   Юри Гагарин  6,  5,   Явор  15,  21,  29,  37,  3,  27,  13,  33,  5,  25,  19,  7,  17,   Яне Сандански  6,  7,  17,  8,  3,  13,  1,  11,  15,  5,  2,  19,  10,  9,  4,  6,   Яне Сандански  1,     Лечебница

На 18.06.2020 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов  ,    Васил Кънчев  24,  20,  26,  22,  28,  18,  13,  11,  15,  16,   Градски Парк,   и дентификатор 65334.303.703  ,    Кочо Чистименски  16,   Местност Друма  Магазин С Кафене  и  Складова Ч,   Местност Друма  ,    Местност Паркова Зона  Станция,  и нтернат,  Фсмп,   Никола Вапцаров  37,  35,  5,  10,  27,  9,  15,  2,  13,  31,  7,  11,  16,  8,  21,  4,  29,  14,  3,  6,  17,  33,  25,  20,  18,  1,  19,   Р-Н Главен Път Е-79  ,    Св.Св. Кирил и  Методи  49,  35,  47,  38,  41,  29,  37,  39,  31,  40,  44,  43,  36,  45,  33,  46,  42,   Свобода  14,  13,   Стою Хаджиев  5,  3,  2,  1,   Христо Ботев  29,  33,  35,  27,  19,  17,  23,  31,  25,   Цар ИванАсен  3,  5,  7,  9

 

Община Сатовча  

На 16.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Вълкосел:   Бачо Киро  12,  5,  1,  6,  10,  8,   Бачо Киро  12,  5,  1,  6,  10,  8,   Бистрица  17,   Бистрица  17,   Божур  104,  119,  103,  100,  109,  105,  107,  111,  113,  102,  74,  84,  106,  72,   Божур  104,  119,  103,  100,  109,  105,  107,  111,  113,  102,  74,  84,  106,  72,   Бр.Миладинови  5,  1,  2,  10,  19,  3,  13,  4,  6,  7,   Бр.Миладинови  5,  1,  2,  10,  19,  3,  13,  4,  6,  7,   Бузлуджа  57,  80,  76,  95,  98,  63,  82,  75,  61,  93,  58,  92,  47,  90,  77,  60,  54,  55,  73,  62,  88,  85,  59,  43,  87,  102,  83,  81,  68,  52,  49,  79,  89,  69,  91,  94,  74,  45,  72,  96,  50,  66,  100,  78,  64,   Бузлуджа  57,  80,  76,  95,  98,  63,  82,  75,  61,  93,  58,  92,  47,  90,  77,  60,  54,  55,  73,  62,  88,  85,  59,  43,  87,  102,  83,  81,  68,  52,  49,  79,  89,  69,  91,  94,  74,  45,  72,  96,  50,  66,  100,  78,  64,   Димчо Дебелянов  33,  27,  31,  24,  35,  29,   Димчо Дебелянов  33,  27,  31,  24,  35,  29,   Лилия  72,  131,  105,  59,  57,  79,  113,  66,  69,  50,  133,  75,  70,  49,  61,  58,  12,  103,  54,  51,  90,  62,  60,  88,  104,  80,  81,  74,  77,  8,  84,  64,  Магазин,  73,  55,  71,  76,  53,   Лилия  72,  131,  105,  59,  57,  79,  113,  66,  69,  50,  133,  75,  70,  49,  61,  58,  12,  103,  54,  51,  90,  62,  60,  88,  104,  80,  81,  74,  77,  8,  84,  64,  Магазин,  73,  55,  71,  76,  53,   Места  5,  4,  2,  6,   Места  5,  4,  2,  6,   Михаил Антонов  9,  6,  4,  3,   Михаил Антонов  9,  6,  4,  3,   Нерезе  ,    Нерезе  ,  Никола Калъпчиев  5,   Никола Калъпчиев  5,   Прогрес  36,  46,  48,  38,  54,  24,  17,  23,  25,  53,  44,  21,  43,  41,  51,  52,  49,  40,  10,  42,   Прогрес  36,  46,  48,  38,  54,  24,  17,  23,  25,  53,  44,  21,  43,  41,  51,  52,  49,  40,  10,  42,   Първи Май  6,  8,  5,  4,   Първи Май  6,  8,  5,  4,   Светиката  18,  13,  5,  1,  2,  3,  10,  20,  16,  11,  14,   4,  15,  14,  7,  9,   Светиката  18,  13,  5,  1,  2,  3,  10,  20,  16,  11,  14,   4,  15,  14,  7,  9,   Чавдар  2,  3,  9,  4,  10,  6,  5,  7,   Чавдар  2,  3,  9,  4,  10,  6,  5,  7,   Шипка  23,   Шипка  23

На 16.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ -  Сатовча:   Атанас Харизанов  5,  1,  9,  11,  3,  2,  7,   Букет  6,  11,  4,  13,  3,  8,  1,  14 А,  5,  9,  2,  4а,   Васил Даракчиев  8,  6,  4,  10,   Вела Пеева  10,  2,  3,   Георги Мутафчиев  10,  5,  12,   13,  1,  11,  2,   Драгийца  1,   Иглика1,   и линден  1,  10,  5,  3,  24,  9,  4,  7,   Кирил и  Методи  33,  25,  22,  31,  35,  28,  30,   Лале  4,  6,  3,  8,  5,  7,  1,  2,   Лиляна Димитрова  5,  10,  6,  8,  1,  3,  2,  13,  16,  9,  4,  11,   Милушица  26,  11,  3,  4,  7,  9,  12,  1,  13,  5,  16,  18,   Михаил Антонов  9,  4,  6,  2,  7,  10,   Млада Гвардия  14,  13,  5,  6,  16,  20,  7,  9,  3,  4,  18,  12,  10,   Отец Паисий  3,  4,   Площада  1 Павилион,   Полени  2,  13,  3,  14,  10,  4,  9,  8,  16,  12,  6,  1,  5,   Теменуга  7,   Тодор Каблешков  19,   Тодор Мавродиев  20,  18,  3,  15,  1,  12,  5,  13,  17,  6,  4,  9,  2,  8,  7,  10,   Тодор Шопов  20,  18,   Юри Гагарин  31,  34,  33,     ТП1

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Крибул:   262  ,      ТП1

На 18.06.2020 г. /13:16 - 18:00 ч./ -  Сатовча:   Ал.Стамболийски  23,  22,  11,  15,  13,  5,  21,  27,  18,  19,  17,  9,   Георги Шомов  14,  3,  4,  9,  10,  11,  8,  1,   Дружба  11,  4,  3,  8,  1,  5,  7,  13,  2,   Иглика3 А,  5,  3 В,  4,  3,  3а,  8,  6,  9,  12,  7,  11,  1,   Кирил и  Методи  13,  8,  5,  12,  10,  2,  3,  9,  11,  7,  6,  14,   Людмила Живкова  9,  5,  6,  3,  13,  10,  12,  2,  11,  8,  7,  4,   Малчика  3,  5,  9,  7,   Тодор Шопов  17,  7,  5,  13,  14,  15,   Четирдесет и  Седма  13,  6,  1,  4,   Шипка  13,   Юри Гагарин  5,  3,  9,  1,  7,     В/ст Сатовча

На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Туховища:   382,      Здравна Служба,  ТП1,  Кметство

 

Община Симитли  

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Железница,   Общ. Симитли:   Местност Джалева Махала,    Местност долно Церово  12,  17,  3,  20,  24,  10,  21,  8,  23,  9,  14,  Къща,  01а,  5,  16,  7,  19,  8а,  22,  15,  18,  13,     Трифа

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Симитли:   Ораново  Жилище

На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Церово,   Общ. Благоевград:   С.Долно Церово

На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Симитли:   Васил Левски  5,  11,  Зъбол.Кабинет,  15,  Кафе,  9,  7,  13,  1,  1  ,  3,   Витоша  5,  1,  4,  10,  3,  6,   Георги Димитров  Магазин,  64,  84,  58,  50,  82,  68,  78,  66,  42,  54,  60,  42а,  40,  52,  45,  36,  Магазин За Промишлени Стоки,     74,  46,  70,  48,  62,  72,  80,  44,  Бар,  44,  62а,  76,   Георги Попов  5,   Гоце Делчев  6,  1,  Склад,  4,  1 ъгъла   ,  2,  8,   и линден  19,   Кв. 43,   Петно № 4 По Плана На Симитли  ,    Квартал 26а,   Петно №3 По Плана на гр. Симитли  ,    Надежда  3,  11,  3,  4,  42,  7,  9,  13,  8,  12,  6,  2,  5,   Ораново  Оранжерии,   Пазара  Магазин,  Кафе,  Склад,  Работилница,  Павилион,  Зала,  Аптека,  Ателие За Шивашки Услуги,  Сервиз,  Магазин,   Петно №1,   Кв.26а  ,    Първи Май  4,  7,  1,  8,  2,  13,  18,  10,  16,  16,  12,  17,  5,  11,  15,   Рила  5,  8,  1,  4,  3,  10,  6,  2,   Симитли  Жилище,  Магазин,  Ясла,  Магазин,  Гум,  Сладкарница,   Славей  4,   Трети Март  5,  9,  3,  7,  2,  1,   Христо Ботев  33,  39,  37,  47,  41,  Ресторант,  43,  36 3,  47,  36,  36 6,  27 Администрация,  31,  34а,  36 5,  Баничарница,  5,  Магазин,  34,  6,  35,  Кафе,  45,  23,   Христо Смирненски  62,  54,  29,  48,  33,  42,  64,  50,  27,  56,  60,  40,  16,  36,  32,  52,  46,  31,  38,  35,  58,   Чайка  18,  14,  12,  2,  13,  4,  1,  9,  16,  3,  11,  5,  10,  8,  6,   Шипка  8,  3,  4,  7,  2,  6,  5,  1

На 19.06.2020 г. /13:31 - 14:10 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Васил Левски  Склад,   Ливадите  М.Драката,    М.Дрънкалица   , М.Ливадите      Местност Стария Андък  ,    Симитли  ,    Стария Андък  ,    Христо Смирненски  16,   Яне Даракчийски  3

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Симитли:   Васил Левски  Склад,   Ливадите  ,    М.Драката  ,    М.Дрънкалица      М.Ливадите      Местност Стария Андък,    Симитли  ,    Стария Андък  ,    Христо Смирненски  16,   Яне Даракчийски  3

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:10 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Брестово,   Общ. Симитли:   Калугеровец

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:10 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Тросково:   Баров Път  ,    Местност Ливадище  ,      Скз Тросково

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:10 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Черниче:   Георги Димитров  10,   М.Сухата Река  Жилище,  Магазин

 

Община Хаджидимово  

На 16.06.2020 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Абланица,   Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов  10,  34,   Асен Джикаров  10,  11,   Балтачица  52,  14,  33,  25,  51,  19,  37,  16,  43,  41,  45,  35,  17,  21,  12,  10,  49,  31,  23,  27,  15,  39,  28,   Васил Левски  11,   Вела Пеева  11,  5,  3,  7,  9,  8,  4,  6,  14,  2,  1,  12,   Драма  25,  21,  23,  31,  27,   Елин Пелин  76,  56,  65,  69,  64,  70,  5,  45,  77,  91,  52,  68,  58,  66,  82,  62,  79,  78,  13,  80,  83,  81,  ТП-2,  59,   и лезица  1,   Кавала  22,   Кирил и  Методий  1,  4,  5,  7,   Кокиче  2,  7,  18,  6,  8,  1,  10,  16,  24,  5,  26,  32,  28,  12,  22,  4,  14,  13,   Крали Марко  1,  6,  4,  2,  3,   Места  12,  1,  2,  6,  4,  10,  3,  8,  14,   Неврокоп  34,  4,  16,  20,  23,  10,  18,  33,  19,  5,  7,  17,  28,  6,  11,  2,  13,  12,  24,  27,  1,  26,   Октомври  15,  10,   Орфей  7,  1,  2,  16,  6,  10,  8,  3,  13,  5,  9,   П.Р.Славейков  6,  8,  5,  4,  7,  3,  2,   ПИ -778  ,    Разпът  ,    Родопа  8,  9,  10,  3,   Свилен Русев  18,  12,   Селище  4,   Славянка  13,   Тридесет и  Пета  15,  17,  2,  4,  3,  1,  11,  6,  5,   Тридесет и  Шеста  6,   Христо Ботев  16,   Чавдар Войвода  12

На 16.06.2020 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Абланица,   Общ. Хаджидимово:   Анещи Узунов  16,  13,  22,  23,  10,  7,  5,  18,  12,  21,  8,  2,  19,  14,  20,  3,  6,  17,  11,  1,  9,  4,   Балтачица  3,   Бузлуджа  3,  5,  10,  6,  4,  8,  2,  7,   Васил Левски  22,  13,  11,  4,  14,  20,  8,  26,  7,  16,  6,  12,  10,  15,  17,  1,   Даме Груев  1,  11,   Димо Хаджидимов  1,   Дунав  7,  6,  11,  17,  4,  15,  14,  3,  8,  9,  15,  10,  12,  19,  5,  10,  2,  13,  20,  1,   Елин Пелин  25,  3,  9,  13,  ТП-4,   Кокиче  4,   Местност Вельов Рид  Помпена Станция, Стопански Двор  Времянка,  Офис,  Шивашки Цех,   Тъпане

 

Област Кюстендил

Община Бобошево  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Доброво:   Vі-293,    Кв. 20

 

Община Дупница  

На 15.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч./ -  Дупница:   68789.162.69  ,    68789.164.15  ,    68789.603.401.1  ,    68789.605.153  ,    Баба Тонка  25,  29,  10,  27,  35,  11,  23,  8,  7,  15,  6,  33,  9,  31,  19,  21,  20,  13,  4,  16,  14,  17,  12,  3,  2,  1,  5,   Бабуна Планина  26,  32,  6,  51,  18,  33,  10,  14,  30,  21,  18а,  23,  29,  22а,  53,  50,  28,  39,  12,  27,  8,  22,  49,  43,  31,  45,  14а,  55,  37,  57,  20,  16,  25,  34,  35,  24,  41,  3,  2,  1,  19,  11,  13,  15,  17,  4,  11а,  5,  9,  20,  5а,   Балкан  6,  11,  3,  16,  14,  18,  22,  24,  5,  8,  20,  2 А,  13,  17,  9,  7,  10,  26,  4,  12,  15,  2,   Бенковски  2,   Благодарност  27,  14,  10,  9,  22,  21,  10а,  17,  19,  8,  20,  5,  25,  7,  18,  4,  15,  3,  24,  16,  9а,  1,  11,  12,  13,  7а,  6,  23,  13а,  16,  29,   Брегалница  6,  5,  4,  1,  2,  8,  7,  3,   Бричи Бор  28,  27,  23,  21,  16,  18,  31,  20,  36,  38,  29,  17 А,  34,  24,  32,  22,  17,  25,  33,  31,   Вардар  3,  4,  1,  5 А,  7,  7а,  3,   Васил Друмев  3,  2,  4,  5,  1,   Васил Разсолков  4,  2,  1,   Верила  2,  9,  15,  3,  6,  8,  10,  5,  3 А,  18,  2,  1,  7,  17,  13,  11,  4,  14,  12,  1,   Възраждане  2,  11,  4,  6,   Генерал Георги Тодоров  31,  20,  29,  23а,  21,  23,  15,  17,  21 А,  25,  19,   Горица  3,  10,  7,  5,  1,  9,  8,  2,  6,  4,  4,  22,  4 4,   Гоце Делчев  6,  6а,  4,  2,   Дамка  14,  10,  6,  5,  9,  12,  2,  4,  1,  3,  11,  7,  8,  1,   Джерман  2,  1,  5,  11,  3,  1,   9,  7б,  7,  92,  105,  8,  76,  36,  44,  19,  31,  80,  88,  62,  32,  64,  78,  52,  32,  12,  20,  62,  48,  38,  24,  84,  26,  54,  26,  22,  18,  35,  25,  22,  10,  30,  29,  12,  24,  90,  19,  42,  52,  56,  34,  50,  13,  20,  82,  33,  46,  16,  34а,  68,  34,  25,  30,  14,  40,  70,  58,  3,  22,  30а,  86,  27,  78,  112,  43,  70а,  74,  36,  94,  1,  46,  74,  25 А,   Драгой Болярин  3,  42,  32,  30,  34,  28,  40,  38,  36,  31,  4,  41,  8,  18,  37,  33,  6,  10,  43,  21,  25,  26,  35,  23,  39,  20,  22,  23а,  29,  24,  12,  14,  27,  16,  8 А,  2,  13,  5,  7,  1,  2,  3,  11,   Дренски Рид  19,  10,  13,  23,  8,  15,  43,  45,  12,  6,  11,  7,  47,  37,  41,  31,  17,  29,  27,  21,  25,  Вила,  39,  16,  14,  35,  4,  1,  3,  5,  2,   Дупките  3,  2,  5,  7,  8,  4,  6,  1,   Дупница  3,  18,  6,  2,  1,  12,  16,  8,  14,  4,   Дъб  2,  4,  1,  5,  6,  3,   Еделвайс  20,  13,  18,   Ерусалим  4,  3,  5,  7,  11,  2,  3а,   Захари Стоянов  1,  5,  8,  3,  4,  6,  2,   Здравец  14,  12,  16,  20,  18,   Ивайло  3,  1,  5,  7,  11,  2,  9,  7,   и згрев  1,  4,  9,  1,  16,  7 7,  10,  11,  8,  10,  15,  5 5,  33,  4 4,  20,  29,  6 6,  27,  13,  21,  37,  19,  6,  18,  22,  3,  4,  5,  7,  1,  24,  5,  31,  23,  2,  25,  2,  7,  17,  3,  35,  4,  14,  1,  2,   Каваклия  86,   Китка  3,  1,   Клисура  2,  8,  9,  1,  4,  7,  13,  3,  8,  5,  6,  15,  10,  11,   Клокотница  44-А,  28,  31,  18,  19,  36,  16,  25,  1,  38,  17,  37,  43,  44,  34,  21,  22,  1,  35,  27,  40,  45,  23,  24,  33,  30,  29,  45 2,  47,  26,  41,  39,  32,  20,  15,  9,  12,  2,  10,  7,  11,  6,  8,  13,  3,  4,  5,  14,   Кракра Пернишки  2,  5,  10,  6,  8,  4,   Криволак  32,  21,  23,  17,  20,  42,  22,  30,  18,  12,  13,  34,  40,  14,  15,  26,  28,  36,  16,  38,  24,  19,  27,   Кулата  22,  15,  8,  17,  21,  26,  9,  10,  28,  20,  19,  12,  24,  7,  18,  6,  11,  16,  1,  39,  23,  47,  53,  53 А,  31,  38,  36,  32,  44,  35,  20,  49,  45,  40,  57,  42,  48,  37,  29,  59,  33,  51,  41,  25,  43,  34,  27,  14,   Лакатица  2,  5,  8,  3,  6,  1,  4,   Мадара  10,  8,  4,  9,  6,  3,  7,  1,  11,  5,   Марица  3,  1,  6,  4,  7,  2,  9,  5,   Марков Камък  3,  2,  5,  1,  9,  7,  6,  6а,  4,   Места  2,  5,  1,  9,  7,   Местност Барактарица  Автокъща,   Местност Дренски Рид  Механа,   Местност Подридна  3,  1,   Метоха  6,  2,  1,  6 А,  1,   Момина Сълза  15,   Мусала  2,  4,  2,   Начо Величков  6,  14,  15,  4,  10,  9,  8,  20,  1,  7,  12,  5,  2,  11,  13,  18,  16,  11а,  6а,  3,   Невена Коканова  15,  17,  24,  22,   Неофит Бозвели  6,  1,  3,  4,  2,   Николаевска  23,  21,  27,  27 А,  98,  96,  76,  86,  45,  80,  56,  58,  78,  74,  88,  70,  92,  82,  90,  59,  84,  94,  52,  66,  68,  59 34,  34,  59,  72,  46,  64,  34,  22,  9,  23,  29,  31,  34 1,  34,  25,  35,  17,  21 А,  21,  27,  19,  24,  72,  26,  13,  15,  43,  42,  55,  50,  45,  46,  55 А,  44,  40,  49,  36,  53,  48,  38,  44,  51,  46,  52,  54,  41,  39,  35,  33,   Орлинска  56,  33,  Тото Пункт,  39,  37,  51,  45,  58,  47,  41,  43,  1 1,  3,  4,  64,  29,  48,  54,  60,  62 3,  62 Марек,  62 А,  50,  62,  1,  52,  22,  35,  44,  40,  34,  40,  32,  31 А,  31,  5,  15,  12,  8,  19,  29,  27,  36,  10,  16,  7,  44,  1,  24,  21,  10 35,  20,  25,  9,  42,  17,  10,  2,  30,  3,  26,  4,  46,  38,  36а,  11,  6,  34 А,  14,  87,  86,  85,  83,  81,  60,  79,  57,  78,  76,  80,  69,  77,  71,  55,  66,  Павилион,  67,  65,  68,  82,  59,  63,  72,  61,  60,  75,  74,  73,  55,   Отец Атанасий Чолаков  2,  3,  5,  1,   Отовица  1,  16,  14,  2,  10,  12,  18,  6,  72,  77,  89,  80,  82,  76,  67,  91,  65,  73,  74,  88,  65а,  86,  69,  72б,  81,  76а,  84,  75,  70,  77а,  87,  79,  71,  85,  93,  78,  83,  70,  61,  37,  53,  47,  54,  38,  68,  34,  60,  41,  62,  46,  63,  56а,  29,  60а,  45,  68а,  55,  59,  27,  48,  66,  52,  44,  57,  25,  49,  40,  33,  50,  29а,  35,  45а,  43,  39,  31,  38 А,  36,  56,  47а,  42,  58,  1,  51,  64,  28,  17,  7,  30,  22 Хфк,  9,  89,  21,  5,  22,  13,  26,  15,  3,  11,  24,  19,  21а,  1,   Охрид  4,  2,  6,  5,  8,  9,  10,  7,  12,   Паничище  13,  19,  1,  9,  23,  28,  32,  15,  17,  30,  11,  7,  40,  3,  34,  21,  5,  44,  42,  26,  36,  38,  22,  28,   Петрохан  2,   Петър Берон  4,   ПИротска  44,  12,  6,  28,  42,  26,  14,  2,  40,  8,  2 А,  32,  38,  44 3,  22,  18,  34,  30,  24,  4,  16,  20,  10,   Победа  3а,  2,  6,  6а,  4,   Преслав  1,   Преспа  5,  4,  1,  2,  3,  9,   Развесена Върба  4,  1,  1 1,  3,  4 4,  2,  3,  7,  5,  4,  5,  5,  6,  1,  2,  6,  3 3,  2 2,  52 2,   Райна Княгина  21,  31,  24,  34,  29,  38,  36,  30,  23,  20,  27,  26,  25,  19,  32,  28,  22,  5,  9,  10,  6,  13,  18,  14,  17,  15,  8,  2,  1, 

На 15.06.2020 г. /13:31 - 13:45 ч./ -  Яхиново:   87727.20.25  ,    Местност Полето  Ограда,   Яхинско шосе  3,  1

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/     На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Дупница:   68789.165.22 Местн.Динките  ,    68789.21.19  ,    87727,  16,  179  ,    Джерман  Къща,   Дренски Рид  Вила,   и звън Регулация  ,    и згрев  5,   Каваклия  88,   М. Динката,    Местност Барактарица  Автокъща,   Местност Драгоина Могила  Къща,   Местност Дренски Рид  Вила,   Орлинска  104,   Отец Атанасий Чолаков  4,   Отовица  83,   Разметаница  Гараж,   Самоковско шосе  Вила,  10,  25,  5,  32,  и зход Самоков,  8,  30,  1,  2,  2,  20,  4,  14,  21,   Самораново Пром.Зона  Бет.Възел,   Саморанска  80,  58,  66,  13,  84,  68,  48,  54,  15,  42,  7,  13 А,  40,  37,  78,  31,  27,  17,  34,  35,  28,  50,  9,  33,  23,  36,  25,  46,  44,  1,  72,  19,  70,  56,  38,  52,  62,  80,  30,  39,  60,  32,  Помпа,  13,  82,  80,  39,  35,  33,  80,   Софийско шосе  2,   Стръмна  5

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/     На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Самораново:   Митко Палаузов  ,    Саморанска  80

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/     На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Яхиново:   87724.10.5  ,    87727.13.10  ,    87727.13.18.2  ,    87727.14.69  ,    87727.17.1  ,    87727.20.2  ,    87727.203.284  ,    Алеко Константинов  26,  3а,  4,  8,  6,  9,  12,  2,  7,  13а,  20,  1,  5а,  14,  5,  18,  8а,  13,  3,  11а,  24,  16,  22,  11,  35,  28,  31,  30,  17,  46,  23,  15,  38,  30а,  40а,  29,  36,  33,  37,  25,  42,  32,  21,  44,  34,  40,  11,  27а,   Ангел Кънчев  13,  5,  7,  11,  15,  17,  6,  9,  4а,  4,  2,   Бузлуджа  30,  8,  13,  14,  12,  1,  15,  10,  7,  18,  5,  16а,  6,  9,  7а,  3,  16,  4,  11,   Васил Априлов  4,  6а,  5,  10,  1,  3,  2,  8,  6,   Васил Демиревски  11,  17,  5,  3а,  4,  18,  10,  1,  19,  13,  3,  7,  6,  2а,  14,  2,  9,  21,  8,  12,  15,   Васил Левски  4а,  30,  11,  4,  18,  2а,  24,  21,  22,  8,  16,  2,  6,  1,  26,  12,  16а,  28,  10,  48,  31,  72,  21,  37,  62,  35,  29,  66,  50,  23,  19,  17,  54,  15,  74,  13,  58,  64,  52,  13а,  25,  25а,  27,  33,  56,  26,  56,  38,  3,  34,  5,  36,  48,  46,  7,  9а,  11,  40,  34а,  31,   Генерал Гурко  41,  43,  19а,  5,  29,  27,  35,  29а,  33,  19,  13,  37,  11,  1,  9,  25,  21,  33а,  3,  23,  7,  81,  99,  91а,  93,  107,  103,  71,  109,  105,  97,  75,  113,  67,  65,  2,  61,  87,  79,  63,  85,  95,  89,  111,  101,  71,  2,  49,  49а,  47,  73,  53,  57,  51,  59,   Генерал Скобелев  23,  1,  7,  15а,  16,  4а,  19,  12,  6а,  10,  4,  14,  2а,  3,  21,  13,  6,  11,  2,  9,  8,  5,  17,  22,  20,   Генерал Столетов  22,  4а,  9а,  1,  2а,  14,  16,  16а,  22а,  6,  3,  20,  5,  8,  7,  14а,  11,  26,  10,  24,   Георги Раковски  7а,  1,  11,  8а,  18,  12,  14,  9,  7 А,  4,  2,  13,  20,  15,  13а,  16,  3,  6,  7,  3а,  6а,  10,  21,  28,  32,  36,  24,  30,  26,  34,   Девети Септември  5,  15,  32,  13,  11,  26,  22,  24,  16,  14,  22а,  30,  17,  19,  8,  20,  12,  28а,  9,  21,  18,  23,  7,  28,  10,  9,  2,  4,  6,  1,   Димчо Дебелянов  5,  4,  3,  2,  1,  7,   Доктор Петър Берон  1,  8а,  3,  4,  6а,  42а,  10,  12,  8,  2,  6,   Иван Вазов  4,  12,  14,  8,  6,  7,  1,  15,  24,  13,  16,  22,  8а,  5,  12а,  10,  11,  18а,  22а,  18,  20,  16а,  38,  35,  23,  52,  50,  25,  29,  30,  47,  54,  30а,  17,  31,  34,  33,  28,  42а,  27,  45,  54а,  21,  19,  41,  37,  46,  43,  39,  49,  42,  44,  36,  38а,  48,  32,   Иглика7,  1,  5а,  15,  13,  5,  3,  11а,  11,  9а,  9,   Йордан Йовков  2,  12,  4,  1а,  8,  6,  1,   Йорданка Николова  2,  1а,  3,  5,  6,  1,  4,  8,   Кокиче  4 А,  3,  4,  2,  1,   Коста Петров  30а,  25,  28,  25а,  21,  24,  23,  26,  27,  30,  6,  22,  2,  7,  11а,  19,  20,  13,  16,  4,  18,  12,  11,  24,  8а,  5,  17,  9,  14,  1,   Любен Каравелов  11,  16,  14,  12,  13,  9,  13а,  15,  12а,  5,  4,  8,  10,  2,  1,  7,  6,   Марин Дринов  1 А,  6,  7,  5,  2,  4,  10,  6,  8,  11,  13,   Марсилия  3,  1,  5,  2,   Местност Полето  Опълченска  15,  7,  19а,  12,  14,  8,  9,  17,  11,  13,  16,  17а,  6,  18,  2,  4,  3,  16а,  9а,  50,   П Р Славейков  18а,  1,  16,  11,  4,  14,  17,  19,  6,  21,  5,  13,  3,  7,  12,  10,  2,  15,  25,  18,  8,  9,  20,  11,  25,  29,  22,  27,  23,   Патриарх Евтимий  7,  11,  13,  5,  3,  9,  12,  6,  2,  1,  15,  8а,  15а,  17,   Пейо Яворов  3,  6,  6а,  17,  10,  2,  7,  9,  4,  12,  13,  11,  8,   Река Джубрена  16,  2,  9,  4 А,  12,  10,  8,  4,  6,  32,  32а,  18,  22,  24,  30,  38,  18а,  20,  28,  30а,  34,  26,  40,  42,   Стефан Караджа  1,  7,  1,  4,  3,  9,  2,  5,  13,  12,  6,  11,  11а,  6а,  8,   Стопански Двор  Склад,   Трети Март  4,  1,  2,   Христо Ботев  69,  7,  6,  8,  1,  3,  1а,  2,  5,  7а,  60,  5,  26,  19,  25,  27,  29а,  22 А,  22,  13,  11,  12,  10,  15,  31,  29,  16,  17,  24,  22а,  21,  40,  15,  50,  57,  36,  41,  51,  35,  55,  56,  41а,  37,  39,  1,  49,  48,  28,  42,  34,  62,  59,  11,  30,  60,  32,  62а,  58,  52,  53,  33,  44,  Черква,  43,  80а,  108а,  69,  90,  102,  91 Б,  104,  73,  89,  86,  61,  98,  72,  71,  91а,  89а,  70,  82,  92,  79,  95,  108,  91,  88,  87,  93,  78,  96,  76,  63,  67,  85,  100,  64,  97,  80,  65,  106,  75,  74,  66,  1,   Яхинско шосе  53

 

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68  ,    39339.142.19  ,    I-1,  2,  3  ,    Vi-8,  9  ,    Александър Димитров  21,  23,  13,  6,  1,  4,  19,  2,  10,  11,  17,   Александър Стамболийски  1,  1,  5,  2,  3,  4,  11,  9,  7,   Андрей Жданов  7,  8,  2,  4,  3,  6,  9,  5,  18,  14,  11,  17,  20,  15,  1,  16,  12,  13,   Априлско Въстание  3,  8,  2,  4,  1,  6,   Арда  8,  17,  5,  6,  12,  4,  1,  2,  13,  7,  11,  9,  15,   Асен Златаров  1,  4,  9,  3,  5,  6,  11,   Баба Е Механджийска  43,  34,  21,  44,  18,  13,  32,  33,  39,  27,  30,  24,  46,  36,  31,  42,  38,  58,  11,  50,  48,  29,  26,  25,  35,  12,  41,  52,  23,  22,  37,  7,  6,  5,  4,  7,  2,  6,  10,   Баба Тонка  2,  4,  1,  5,  3,  1,   Батак  2,  3,   Бончук  1,  1,  2,  1,  11,  10,   Бузлуджа  2,  4,  7,  5,  1,   Васил Демиревски  4,  12,  8,  16,  7,  11,  4,  14,  10,  12,  3,  1,  6,  5,  2,  9,   Васил Коларов  8,  4,  11,  5,  20,  18,  7,  6,  1,  2,  9,  12,   Васил Левски  2 Магазин,  2 Магазин,  2 Магазин,  11,  7,  3,  1,  2,  36,  9,  2 Магазин,  26,  15,  17,  13,  19,  18,  22,  28,  14,  30,  32,  38,  23,  36,  34,  26,  40,  48,  46,  42,  44,   Васко Манолов  4,  2,  3,  5,  15,  8,  17,  9,  13,  12,  11,  10,  7,  6,   Верила  20,  №63,  9,  7,  20,  1,  2,  3,  22,  52,  44,  25,  1,  30,  45,  29,  46,  24,  20,  13,  16,  27,  12,  33,  41,  55,  42,  31,  32,  34,  28,  11,  38,  37,  23,  53,  21,  48,  22,  3а,  26,  40,  10,  36,  14,  19,  57,   Волга  3,  4,  2,  1,   Възраждане  6,  10,  4,  5,  13,  9,  6,  8,  1,  2,  3,  7,  15,   Генерал Заимов  8,  9,  10,  9,  8,  5,  1,  2,  3,  4,  6,  11,  7,   Гео Милев  1,  5,  2,  3,  9,  4,  8,  6,  7,   Георги Бенковски  1,  5,  6,  8,  10,  4,  2,  3,   Георги Раковски  4,  7,  5,  4,  34,  10,  6,  32,  12,  4,  17,  20,  3а,  11а,  9,  11,  26,  2,  12а,  15,  8,  1,  10,   Гергана  5,  3,  7,  9,  4,   Джубрена  18,  17,  21,  1,  13,  5,  15,  2,  6,  56,  3,  9,  24,  20,  16,  14,  7,  12,  22,  10,  4,   Димчо Дебелянов  15,  48,  50,  23,  1,  42,  18,  21,  11,  30,  14,  26,  22,  24,  20,  16,  5,  8,  3,  9,  4,  10,  6,  7,  11,  2,  1,   Добри Чинтулов  4,  6,  5,  12,  2,  3,   Дунав  15,  13,  6,  2,  4,  8,   Дупнишка Комуна  5,  12,  3,  2,  7,  16,  9,  14,  20,  15,  13,  4,  18,  8,  1,  6,  11,  ,  ,  10,  37,  24,  42,  17,  33,  45,  19,  49,  34,  52,  21,  31,  43,  35,  28,  38,  39,  53,  26,  40,  27,  48,  44,  46,  41,  25,  22,  29,  36,  30,  51,  20,  23,  33,   Еделвайс  10,  22,  15,  18 А,  11,  18,  28,  12,  16,  26,  13,  5,  10,  7,  8,  11,  6,  2,  1,   Жабокрек  1,  10,  5,  1,  2,  16,  7,  4,  8,  10,  14,  6,  3,  12,  1,   Захари Стоянов  10,  13,  39,  1,  6,  12,  5,  2,  4,  9,  18,  19,  7,  8,  23,  54,  59а,  31а,  35,  45а,  49,  57,  49,  61а,  45,  29,  33,  71,  39,  Къща,  51,  12,  31,  37,  63,  61,  12а,  53а,  65,  55,  43,  59,  9,   Здравец  18,  20,  1,  16,  12,  22,  10,  2,  14,  6,  28,  4,  26,  8,   Ивайло  14,  8,  12,  7,  3,  11,  4,  6,  5,  10,  9,  2,  19,  10,   Иван Вазов  7,  42,  40,  37,  46,  38,  43,  41,  45,  39,  36,  13,  11,  18,  15,  8,  29,  1,  21,  4,  3,  25,  9,  28,  17,  22,  26,  19,  12,  7,  34,  10,  35,  33,  6,  20,  23,  16,  30,  32,  31,  5,   Йордан долдуров  14,  9,  6,  9,  7,  5,  1,  11,  10,  17,  3,  4,  8,  6,  13,  2,  12,  14,   Йорданка Николова  7,  2,  8,  12,  11,  1,  10,  5,  9,  3,  4,  6,   Кирил и  Методий  2,  8,  11,  4,  12,  1,  3,  6,  7,  10,   Кирил Овчарченски  17,  Автоработилница,  14,  15,  18,  13,  10,  3,  9,  11,  1,   Климент Охридски  1,  6,  10,  12,  2,   Кокиче  7,  5,  7,  4,  1,  8,  6,  2,  4,   Костадин Чорбаджийски  3,  14,  9,  16,  6,  10,  8,  2,  1,  23,  11,  13,  21,  19,  15,  12,  5,  7,  4,  17,   Крайречна  28,  Къща,  16,  1,  20,  8,  18,   Любен Каравелов  4,  10,  7,  10,  5,  2,  11,  8,  9,  4,  6,  3,   Максим Горки  1,  2,   Малчика  10,  4,  21,  23,  8,  2,  9,   Мара Петлякова  19,  15,  17,  4,  5,  5,  1,  6,  7,  3,  4,  9,  21,  20,  11,  14,   Местност Гугугица  Бунгало,   Младост  5,  12,  11,  21,  9,  23,  13,  5,  15,  10,  25,  3,  6,  4,  29,  19,  27,  7,  12,  14,  1,  2,  17,  8,   Неофит Рилски  2,  2,  1,   Одрин  6,  2,   Осми Март  2,  15,  9,  10,  6,  12,  1,  17,  8,  16,  5,  14,  18,  3,  13,   Отец Паисий  2,  1,  6,  4,  5,  7,   Паисий Хилендарски  1,  12,  3,  2,  8,  6,  10,  4,  20,  12,  17,  28,  21,  30,  22,  16,  3,  15,  23,  26,  32,  19,  9,  11,  24,  14,   Панайот Волов  6,  3,  16,   Пейо Яворов  11,  13,  3,  15,  9,   Петко Славейков  4,  12,  9,  8,  3,  11,  2,  6,  1,  10,  14,  26,  15,  17,  28,  20,  13,   Пролетарска  13,  1,  9,  17,  6,  7,  3,  19,  5,  15,  11,   Райко Даскалов  2,  8,  1,  6,  12,  5,  10,  4,   Рила  10,  5,  11,  1,  4,  №9,  8,  7,  2,  3,  12,  6,   Самуил  4,  3,  1,  10,   Солун  4,  15,  2,  8,  6,   Ст.Димитров  16,  6,  10,  14,  7,  9,  8,  4,  2,  1,  13,  11,  12,   Стопански Двор  Скз Крайници,  Автоработилница,  Работилница,  Склад,  Работилница,  Автосервиз,  Сграда,  Свинеферма,  Фуражно Кухня,  Склад,   Стоян Лудев  14,  10,  5,  3,  16,  12,  8,  4,  1,  6,   Трети Гв. Полк  38,  3,  9,  99,  101,  85,  72,  91,  93,  79,  80,  64,  86,  95,  89,  76,  70,  90,  66,  81,  77,  82,  83,  74,  88,  62,  87,  84,  97,  68,  22,  34,  52,  43,  40,  35,  39,  49,  37,  36,  29,  41,  18,  45,  33,  31,  42,  25,  6,  13,  16,  2,  12,  7,  28,  15,  30,  5,  40,  22,  21,  26,  19,  17,  8,  27,  10,  3,  11,  24,  20,  14,  18,  9,  57,  56,  61,  75,  44,  54,  36,  65,  59,  73,  53,  49,  40,  11,  55,  69,  1,  58,  48,  63,  38,  47,  51,  67,  43,  71,  97,   УПИ II-302,  Кв.79  ,    Хаджи Димитър  1,  7,  2,  1,  4,  6,   Хан Аспарух  2,  3,  5,  4,  6,   Христо Ботев  1,  3,  2,  12,  9,  11,  3,  33,   Христо Механджийски  1,  2,  4,  7,  10,  8,  6,  9,  13,  11,  12,  3,  15,  21,  19,  22,  20,  16,  17,  5,   Чаталджа  69,  5,  16,  9,  6,  14,  12,  67,  7,  4,  10,  1,  3,  18,  11,  4а,   Черно Море  9,  6,  5,  1,  2,  8,  4,  3,  7,   Яне Сандански  3,  5,  11,  15,  10,  8,  6,  7,  2,  4,  13,  1,  11,  15,  6,     УПИ 393

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10  ,    65365.602.106  ,    Lxx-462,  Кв.74  ,    Xv-2268,   Кв.44  ,    Албена  1,   Александър Стамболийски  24,  21,  15,  20,  22,  18,  12,  17,  16,  28,  25,  18,   Болярица  11,  2,  3,  11,  10,  8,  4,  5,  6,  7,   Бор  2,   Валявица  8,  16,   Верила  ПИ ХХIII-685 Кв.53,  11,  7,  1а,  1,  5,  14,  2,  4,  10,  8,  9,   Веслец  26,   Вихрен  13,  42,  44,  24,  20,  28,  22,  32,  23,  30,  532,  17,  532,  5,  6,  10а,  1,  9,  2,  13,  7,  8,  10,  4,  20,  14,   Волов  1,  Гатер,   Германея  1,  16,  14,  1,  1,  1,   Джерман  43,  35,  39,  28,  27,  33,  44,  41,  47,  32,  40,  24,  26,  18,  30,  45,  36,  63,  65,  52,   Джуганица  10,  1,  9,   Иван Вазов  77,  23,  57,  48,  65,  49,  81,  46,  47,  32,  44,  52,  73,  69,  79,  53,  61,  45,  28,  59,  36,  34,  40,  75,  85,  30,  51,  30а,  71,  63,  55,  77,  61а,  67,  33,  29,  20,  22,  41,  25,  27,  43,   ИванРилски  5,   Йордан Михайлов  5,  3,   Йордан Попмихайлов  12,   Кирил и  Методи  2,  5,  8,  9,  6,  10,  11,  3,  12,  1,  4,   Коста Петров  3,   Лакатница  12,  7,  23,  19,  9,  17,  6,  15,  4,  1,  3,  7,  2,  6,  1,   Лоза  7,   Любен Каравелов  3,  1,  2,  9,  15,  1,  13,  11,   Местност Бончук  Бензиностанция,   Местност Под Селото  Дървод.Цех,   Момина Сълза  11,   Никола Вапцаров  7,  9,  11,  14,  18,  13,  12,  5,  8,  16,   Отец Паисий  36,  42,  34,  23,  14,  43,  37,  2,  33,  26,  36,  55,  29,  27,  13,  21,  56,  44,  16,  12,  17,  51,  40,  14б,  59,  14в,  47,  30,  31,  39,  14а,  20,  49,   Плиска  46,  30,  13,  29,  32,  7,  40,  17,  44,  56,  11,  15,  25,  48,  26,  42,  31,  21,  27,  28,  50,  19,  38,  60,  24,  54,  22,  23,  18,   Победа  33,   Пролет  5,  11,  8,  10,  20,  14,  9,  13,  16,  17,  7,  3,  1,  15,   Раковски  12,  10,  7,  8,  18,  14,  16,  20,  2,  9,  26,  3,  5,  11,  22,  6,  4,   Рила  6,  11,  2,  5,  16,  1,  4,  7,  14,  8,  9,  3,   Св.Илия  2,  6,   Серафим Йорданов  1,   Синчец  9,   Скобелев  7,  11,  1,  10,  21,  9,  17,  14,  20,  19,  16,  12,  18,  5,   Славяни  10,   Стефан Караджа  33,  20,  11,  23,  42,  2,  25,  3,  1,  12,  9,  16,  37,  14,  38,  22,  5,  34,  26,  7,  15,  21,   Стоил Косовски  5,  15,  10,  13,  12,  4,  7,  1,  6,  2,  3,  11,   Стопански Двор  Фуражомелка,  Шивашки Цех,   УПИ 65365.46.56 Средна Вода  ,    УПИ V-3092,  Кв.114  ,    Фенерка  3,  4,  7,  5,   Хан Аспарух  3,   Христо Ботев  6,  44,  42,  10,  8а,  16,  2,  23,  21,  15,  8,  38,  36,  31,  Бунгало,  39,  11,  46,  50,  19,   Чавдар Войвода  1,   Юри Гагарин  6,  8,  3,  4,  2,  5

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево:   002002  ,    00455042  ,    045132  ,    X-2698  ,    І-2332,  Кв.66  ,    Айдарска  4,  6,  3,  2,  5,  1,   Бачо Киро  21,  11,  17,  4,  18,  14,  10,  12,  1,  16,  15,  9,  23а,  6,  2,  13,  19,  8,  1,   Божур  32,  14,  20,  18,  28,  26,  1,  8,  27,  3,  16,  15,  25,  29,  13,  17,  19,  7,  10,  21,  5,   Бузлуджа  1,  8,  13,  7,  19,  3,  12,  22,  11,  14,  17,  24,  26,  6,  1,  18,  10,  2,  9,  15,   Васил Левски  ТП,  10,  6,  1,  12,  7,  4,  5,  11,  9,  8,  2,  3,  18,  15,  14,  13,  3,   Венелин  31,  44,  14,  24,  29,  21,  43,  33,  40,  27,  36,  37,  25,  23,  31,  34,  35,  30,  28,  42,  18,  16,  56,  45,  41,  32,  22,  38,  26,  20,  39,  6,  8,  17,  19,  12,  15,  4,  2,  11,  1,  7,  3,  5,  13,  9,  26,   Верила  6,  3,  5,  2,  1,   Витоша  16,  8,  10,  12,  19,  11,  23,  13,  17,  4,  15,  6,  14,  9,  7,  25,  1,  21,  3,  2,  5,   Вражалец  1,  3,  2,   Дамка  15,  6,  1,  10,  Вила,  5а,  20,  5,  8,  21,  4,  13,  2,  9,  11,  3,  12,  7,  3,   Иглика6,  8,  4,  1,   и звора  2,  5,  8,  6,  16,  7,  1,  14,  9,  10,  4,  3,  18,   Искър  1,  7,  3,  5,   Калоян  2,  1,  9,  5,  7,  11,  3,   Киндо  34,  38,  21,  23,  36,  26,  40,  52,  46,  50,  25,  32,  19,  42,  31,  28,  14,  8,  3,  9,  18,  6,  1,  2,  7,  10,  11,  7,  13,  18,  15,  9,   Лале  6,  2,  3,  Бунгало,  5,  4,  7,   Минзухар  2,  7,  5,  3,   Могилата  5,  7,  8,  3,  1,  14,  10,  6,  2,   Морава  4,  1,  15,  6,  13,  16,  12,  7,  5,  14,  11,  10,  18,  8,  9,  19,  38,  26,  22,  29,  30,  36,  27,  21,  25,  34,  28,   Мусала  7,  1,  5,  6,  2,  4,  1а,   Найден Дринов  3,  8,  12,  10,  2,  1,  14,  5,  6,   Никлин Камък  14,  1,  8,  6,  12,  2,  10,  4,  3,   Осми Март  1,   Павел Бобеков  2,  1,  5,  8,  1,  15,  8,  7,  11,  13,  4,  2,  5,  12,  10,  6,  9,  3,  14,   Паисий  35,  39,  32,  37,  41,  45,  30,  43,  47,  34,  42,  34,  4,  8,  2,  14,  12,  16,  9,  6,  10,  13,  3,  7,  11,  1,  5,  17,  15,  24,  25,  31,  23,  16,  29,  19,  28,   Пейо Яворов  39,  38,  35,  51,  9,  15,  57,  43,  49,  23,  37,  30,  69,  13,  24,  8,  1,  5,  21,  19,  34,  33,  20,  32,  45,  51а,  25,  17,  7,  28,  №39,  36,  53,  29,  47,  119,  105,  103,  121,  109,  107,  117,  113,  111,  83,  101,  28,  79,  81,  99,  89,  77,  93,  78,  87,  97,  95,  85а,  85,  63,  67,  69,  55,  65,   Планинец  9,  1,  5,  15,  8,  4,  2,  3,  10,  20,  6,  14,  11,  13,  16,  18,  7,   Райна Княгиня  2,   Ридо  10,  1,  6,  3,  14,  12,  8,  2,  5,  4,   Ръжана  2,  12,  6,  8,  7,  10,  3,  4,  1,   Седемте Рилски Езера  28,  18,  9,  12,  7,  14,  6,  11,  1,  20,  19,  13,  3,  5,  16,  22,  24,  8,  17,  26,  18,   Средна Гора  7,  8,  2,  3,  6,  4,  1,  11,  9,  5,   Старио Камък  4,  Каравана,  1,  2,  4,   Стопански Двор  Стопанска Постройка,  Фуражомелка,  Бензиностанция,  Склад,  Кооперация,  Стопанска Постройка,  Хале,   Струма  19,  14,  15,  13,  16,  18,  12,  22,  20,  10,  17,  8,  6а,  3,  11,  1,  13,  5,  2,   Теменужка  9,  6,  7,  4,  1,  11,  8,  5,   Тодор Влайков  15,  13,  2,  3,  7,  5,  11,  13,  7,   УПИ Ix-1914,   Кв.33  ,    УПИ Ххv,  Кв.20  ,    Х-2149,  Кв.11  ,    Хаджи Димитър  6,  2,  1,  4,   Хаджи Иван 38,  22,  42,  25,  28,  8,  13,  41,  19,  20,  10,  36,  12,  26,  4,  27,  37,  15,  30,  5,  18,  11,  16,  9,  33,  7,  3,  35,  14,  40,  24,  23,  1,  29,  2,  34,  6,  32,  17,   Хан Аспарух  15,  19,  23,  29,  21,  27,  25,  31,  6,  20,  18,  3,  12,  14,  4,  23,  5,  11,  10,  2,  9,  16,   Христо Ботев  19,  3,  15,  13,  4,  11,  18,  2,  11а,  1,  5,  6,  10,  51,  43,  34,  61,  58,  28,  52,  46,  42,  55,  65,  44,  38,  30,  54,  33,  56,  50,  37,  47,  49,  59,  35,  48,  63,  53,  45,  60,  41,  32,  19,  20,  5,  12,  29,  24,  22,  27,  16,  10,   Цар Асен  9,  8,  3,  6,  4,   Шипка  22,  29,  19,  17,  1,  8,  16,  5,  25,  12,  10,  6,  13,  22,  4,  33,  30,  26,  27,  9,  18,  2,  3,  14,  20,  28,  24,  11,  23,   Ягода  1

На 15.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /16:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски  4,  2,  8,  6,  74,  36,  28,  78,  65,  58,  40,  53б,  63,  33,  53,  3,  60,  30,  25,  54,  12,  53а,  5,  34,  72,  44,  39,  45,  49,  16,  43,  13,  32,  20,  76,  26,  21,  48,  50,  57,  24,  17,  68,  7,  41,  62,  1,  Къща,  55,  22,  2,  56,  23,  10,  66,  38,  35,  51,  60а,  31,  1,  Къща,   Баба Парашкева  7,  18,  6,  26,  4,  32,  29,  14,  19,  25,  11,  12,  9,  27,  10,  16,  1,  22,  5,  24,  20,  13,  21,  23,  8,  15,  30,  36а,  36,  34,  35,   Баба Тонка  3,  1,  2,  9,  8,  5,  12,  7,  11,   Бачо Киро  10,  8,  20,  17,  39,  35,  32,  22,  45,  2,  6,  26,  29,  43,  3,  19,  31,  7,  24,  27,  11,  18,  25,  41,  28,  4,  9,  30,  37,   Бенковски  20,  14,  18,  16,  22,  19,  12,  5,   Бончук  4,  1,  5,  6,  3,  8,  7,  2,  10,  20б,  16,  22,  18,  20а,  11,  9,  13,  10,  17,   Бузлуджа  8,  3,  16,  10,  6,  2,  1,  4,   Васил Демиревски  4,  7,  6,  2,  15,  13,  1,  11,  3,  5,  23,  17,  33,  29,  12,  39,  40,  19,  37,  35,  27,  41,  25,  16,  18,   Васил Коларов  23,  8,  6,  21,  31а,  10,  24,  14,  22,  15,  4,  17,  11,  16,  18,  19,  5,  12,  28,  47,  78,  45,  62,  74,  72,  52,  66а,  70,  39,  68,  66,  64,  43,  82,  76,  80,  36,  25,  32,  46,  29,  38а,  27,  22,  31а,  48,  34,  31б,  40,  6,  50,  23,  42,  30,  38б,   Васил Левски  4,  3,  5,  1,  2,   Верила  1,  3,  7,  5,   Гагарин  12,  6,  7,  1,  2,  5,  10,  14,  8,   Георги Димитров  44,  28,  18,  7,  10,  8,  46,  56,  29,  20,  2,  14,  40,  48,  13,  19,  22,  1,  42,  5,  54,  22а,  12,  31,  32,  36а,  16,  30,  34,  62,  23,  50,  36б,  25,  9,  38,  12а,  58,  52,  21,  26,  24,  4,  15,  60,  3,  17,  74,  10,  88,  80,  84,  12,  82,  Павилион,  78,  92,  86,  92,  53,  51,  47,  49,  55,  45,  43,  40,  39,  64,  37,  72,  76,  33,  70,  68,  66,  74,   Гурко  1,  6,  3,  2,  5,  7,  10,  1,  9,  12,   Джубрена  6,  18,  20,  22,  27,   Димитър Благоев  13,  15,  54,  58,  56,  60,  22,  38,  32,  27,  2,  13,  12,  26,  9,  23,  15,  18,  28,  36,  7,  19,  17,  6,  21,  10,  5,  11,  14,  16,  30,  25,  8,  3,  4,  24,   Иван Вазов  8,  4,  1,  2,  3,  6,   Йорданка Николова  2,  8,  1,  22,  26,  7,  28,  20,  30,  18,  6а,  16,  4,  6б,   Кирил и  Методий  5,  2,  4,  3,  9,  7,   Лиляна Димитрова  2,  4,  6,  1,  8,   Любен Каравелов  5,  2,  9,  13,  3,  6,  1,  12,  7,  10,  4,  8,  11,   Максим Горки  1,  20,  4,  7,  5,  3,  2,   Малчика  1,  4,  6,  9,  7,  3,  5,  2,   Маршал Толбухин  22,  16,  10,  24,  18,  14,  6,  1,  12,  20,   Местност Могилите  Авторабот,    Местност Рибарници  Вила,  Хале,   Митко Палаузов  19,  27,  31б,  33,  26,  22,  24,  31а,  84,  25,  20,  35,  16,  7,  4,  3,  2,  5,  1,  8,  8,  23а,  17,  11,  23,  21,  15,  9,  12,  14,  6,  16,  18,  13,  19,  10,   Мусала  2,  5,  3,  4,  1,   Никола Вапцаров  3,  9,  39,  37,  35,  25,  15,  27,  19,  23,  17,  21,  13,   Оборище  5,  2,  3,  1,   Общ.Дупница  ,    Опълченска  4,  6,  2,  5,  3,   Партизанска  2,  3,  6,  4,  1,   ПИонерска  2,  24,  28,  7,  12,  1,  43,  31,  45,  15,  18,  10,  39,  35,  37,  8,  29,  41,  25,  17,  23,  5,  3,  49,  13,  33,  30,  20,  9,  22,  27,  26,  21,  47,  16,  53а,  36,  30,  55,  59,  32,  44,  53,  57,  49,  38,   Плиска  3,  5,  7,  1,  2,  4,  6,  3,   Райна Княгиня  5,  4,  7,  2,  8,  6,  30,  1,  3,   Раковски  15,  8,  14,  10,  17,  12,  2,  3,  1,  7,  4,  9,  5,  11,  6,   Рила  14,  16,  12,  1,  3,  4,  10,  8,   Станке Димитров  22,  28,  24,  23,  30,  21,  13,  17,  5,  7,  2,  19,  15,  11,  10,  14,  20,  6,  4,  8,  12,  16,   Стопански Двор  Пр.Кооп-Я,  Пр.Кооп-Я,   Трети Гвардейски Полк  8,  12,  1,  2,  4,  5,  3,  22,  7,  16,  9,  20,  10,  6,  14,   Хаджи Димитър  2,  4,  10,  12,  13,  8,  11,  5,  6,  9,  3,   Хан Аспарух  12,  1,  4,  14,  16,  10,  2,   Христо Ботев  2,  15,  3,  17,  9,  14,  4,  1,  18,  12а,  11,  7,  16,  13,  6,  8,  12,  5а,  10,  5,   Христо Смирненски  4,  3,  2,  1,   Шипка  19,  3,  22,  8,  38,  1,  18,  2,  21,  29,  34,  12,  7,  35,  14,  27,  10,  23,  9,  20,  30,  6,  16,  24,  36,  25,  15,  28,  37,  26,  31,  13,  33,  40,     3,  1

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.605.153  ,    Джерман  2,  1,  5,  11,  3,  1,   9,  7б,  7,   Орлинска  79,  57,  78,  76,  80,  69,  77,  71,  55,  66,  Павилион,  67,  65,  68,  82,  59,  63,  72,  61,  60,  75,  74,   Саморанска  1,  5,   Хемус  3

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски  74,  36,  28,  78,  65,  58,  40,  53б,  63,  33,  53,  3,  60,  30,  25,  54,  12,  53а,  5,  34,  72,  44,  39,  45,  49,  16,  43,  13,  32,  20,  76,  26,  21,  48,  50,  57,  24,  17,  68,  7,  41,  62,  1,  Къща,  55,  22,  2,  56,  23,  10,  66,  38,  35,  51,  60а,  31,   Баба Парашкева  35,  36а,  36,  34,   Баба Тонка  9,  8,  5,  12,  7,  11,   Бачо Киро  10,  8,  20,  17,  39,  35,  32,  22,  45,  2,  6,  26,  29,  43,  3,  19,  31,  7,  24,  27,  11,  18,  25,  41,  28,  4,  9,  30,  37,   Бенковски  20,  14,  18,  16,  22,  19,  12,  5,   Бончук  20б,  16,  22,  18,  20а,  11,  9,  13,  10,  17,   Бузлуджа  3,  16,  10,  6,  2,  1,  4,   Васил Демиревски  23,  17,  33,  29,  12,  39,  40,  19,  37,  35,  27,  41,  25,  16,  18,   Васил Коларов  47,  78,  45,  62,  74,  72,  52,  66а,  70,  39,  68,  66,  64,  43,  82,  76,  80,   Васил Левски  4,  3,  5,  1,  2,   Верила  1,  3,  7,  5,   Гагарин  12,  6,  7,  1,  2,  5,  10,  14,  8,   Георги Димитров  40,  39,  74,  10,  88,  80,  84,  12,  82,  Павилион,  78,  92,  86,  92,  53,  51,  47,  49,  55,  45,  43,   Гурко  10,  1,  9,  12,   Джубрена  18,  20,   Димитър Благоев  54,  58,  56,  60,   Иван Вазов  8,  4,  1,  2,  3,  6,   Лиляна Димитрова  2,  4,  6,  1,  8,   Любен Каравелов  5,  2,  9,  13,  3,  6,  1,  12,  7,  10,  4,  8,  11,   Малчика  1,  4,  6,  9,  7,  3,  5,  2,   Местност Могилите  Авторабот,    Местност Рибарници   ,   Митко Палаузов  16,  7,  4,  3,  2,  5,  1,  8,   Никола Вапцаров  3,  9,  39,  37,  35,  25,  15,  27,  19,  23,  17,  21,  13,   Оборище  5,  2,  3,  1,   Опълченска  4,  6,  2,  5,  3,   Пионерска  53а,  36,  30,  55,  59,  32,  44,  53,  57,  49,  38,   Плиска  5,  7,  1,  2,  4,  6,  3,   Раковски  2,  3,  1,  7,  4,  9,  5,  11,  6,   Стопански Двор  Пр.Кооп-Я,  Пр.Кооп-Я,   Трети Гвардейски Полк  8,  12,  1,  2,  4,  5,  3,  22,  7,  16,  9,  20,  10,  6,  14,   Хан Аспарух  12,  1,  4,  14,  16,  10,  2,     3,  1

На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:00 ч./ -  Крайници:   Александър Стамболийски  1,  5,  2,  3,  4,  11,  9,  7,   Априлско Въстание  3,  8,  2,  4,  1,  6,   Баба Тонка  3,   Батак  2,  3,   Бончук  1,   Васил Демиревски  12,   Васил Левски  2 Магазин,  2 Магазин,   Верила  52,  44,  25,  1,  30,  45,  29,  46,  24,  20,  13,  16,  27,  12,  33,  41,  55,  42,  31,  32,  34,  28,  11,  38,  37,  23,  53,  21,  48,  22,  3а,  26,  40,  10,  36,  14,  19,  57,  9,  7,  20,  1,  2,  3,  22,   Гео Милев  9,  4,  8,  6,  7,   Георги Раковски  4,   Добри Чинтулов  4,  6,  5,  12,  2,  3,   Дупнишка Комуна  37,  24,  42,  17,  33,  45,  19,  49,  34,  52,  21,  31,  43,  35,  28,  38,  39,  53,  26,  40,  27,  48,  44,  46,  41,  25,  22,  29,  36,  30,  51,  20,  23,   Иван Вазов  42,  40,  37,  46,  38,  43,  41,  45,  39,   Йорданка Николова  7,  2,  8,  12,  11,  1,  10,  5,  9,  3,  4,  6,   Максим Горки  1,  2,   Малчика  9,   Младост  12,   Неофит Рилски  2,  1,   Паисий Хилендарски  20,  12,  17,  28,  21,  30,  22,  16,  3,  15,  23,  26,  32,  19,  9,  11,  24,  14,   Панайот Волов  6,  3,  16,   Петко Славейков  28,  26,  15,  17,   Рила  10,  5,  11,  1,  4,  №9,  8,  7,  2,  3,  12,  6,   Стопански Двор  Работилница,   Стоян Лудев  4,  1,  6,   Трети Гв. Полк  22,  99,  101,  85,  72,  91,  93,  79,  80,  64,  86,  95,  89,  76,  70,  90,  66,  81,  77,  82,  83,  74,  88,  62,  87,  84,  97,  68,   Христо Механджийски  5

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Блатино:   000195  ,    000212  М-Ст Реката,   005026  ,    005053  М-Ст Вейнико,   VIII-91,  Кв.7  ,    Екатте 04354  ,    ПИ 000241  ,    УПИ XVII-34,   Кв.4  ,      Реката

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840  ,    68789.551.8  ,    68789.552.38  ,    Каваклия  60,  79,  98,  75,  26,  43,  80,  54,  9,  48,  111,  4,  22,  103,  41,  24,  72,  40,  38,  93,  11,  63,  76,  Вила,  46,  29,  16,  39,  19,  35,  36,  54,  59,  82,  68,  20,  110,  7,  78,  61,  25,  32,  5,  67,  88,  65,  Къща,  50,  72,  109,  107,  3,  106,  70,  75,  64,  36,  10,  65,  34,  27,  40,  62,  13,  16,  34,  90,  91,  90,  71,  94,  4,  45,  25,  89,  48,  50,  1,  Къща,  58,  49,  105,  14,  66,  30,  56,  56,  1,  15,  10,  32,  8,  14,  46,  13,  12,  21,  33,  22,   Местност Бели Янко  ,    Местност Лъката  Магазин,   Орлинска  72,  7,   ,   Софийско шосе  4,  15,  3,  5,  1,  1а,  Хале-Алум.Дограма,  2,  1

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Дяково:   16  ,    23  ,    Vi,   Кв. 2  ,    Махала Бучала  ,    Махала Крич  ,    УПИ I-138,  Кв. 10  ,    УПИ ІІІ-204,  205,  206,  Кв.20  ,    УПИ ХІV  ,      Къща,  Каравана

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Кременик:   XXII-98,  Кв.10  ,    ХХХVI-171,  Кв.5  ,      Вила,  Вила,  143

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Мламолово:   IX-25,  Кв.9  ,    IХ-179,  Кв.11  ,    Бистрица  1,  2а,  2,   Бор  1,  3,  14,  11,  8,  12,  6,  16,  9,  7,  5,   Бузлуджа  6,   Вихър  2,   Горещица  22,  32а,  44а,  20,  36,  40,  26,  68,  66,  28,  58,  48,  18,  24,  60,  46,  42,  30,  56,  34,  44,  18а,  54,  32б,   Ела  4,  8,  2,   Калина  4,  2а,  6,   Кокиче  4,  2,  10,   Малина  1,  5,  6,  10,  3,  2,   Местност Трапчине  Конеферма,   Миньорска  9,  37,  17,  21,  10,  11,  30,  12,  24,  35,  22,  10а,  19,  15,  29,  18,  2,  14,  39,  27,  32,  20,  13,  33,  26,  23,   Никола Вапцаров  37,   Рила  53,  23,  27,  49,  22,  25,  41,  15,   Руднината  12,  10,  4,   Станке Димитров  106,  78,   Старата Линия  14,  16,  8,  11,  20,  9,  4,  70,  10,  2,  13,  12,  18,  17,  22,   Теменуга  2,   УПИ XXI-38,   Кв.8  ,    УПИ XXX,  Кв.9

На 18.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:16 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159  ,    56349.4.4  ,    56349.6.37  ,    68789.250.87  ,    68789.252.15.1  ,    68789.252.19  ,    68789.252.22.1  ,    Дупнишка Комуна  1,  56,  63,  60,  48,  15,  64,   Местност Стопански двор  Автосервиз,      Мтп Шивашки Цех  ,    с. Пиперево,   Общ. Дупница  ,    ХХVIII,  Кв.39

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:16 ч./ -  Блатино:   000195  ,    000212  М-Ст Реката,   005026  ,    005053  М-Ст Вейнико,   VIII-91,  Кв.7  ,    Екатте 04354  ,    ПИ 000241  ,    УПИ XVII-34,   Кв.4  ,      Реката

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:16 ч./ -  Дупница:   324+460 до 324+840

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:16 ч./ -  Дяково:   16,    23,       

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Ана Малашевска  1,   Аракчийски Мост  1,  7,  5,  2,  3,  4,  86

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Христо Ботев  40,  45,  48,  19,  38,  46,  55,  48 А,  1,  57,  53а,  47,  49,  51,  51а,  50,  17,  19а

 

Община Кочериново  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:   Васил Демиревски  9,  13,  10,  11,  16,  18,  7,  14,   Васил Левски  2,  7,  4,  13,  5,  6,  11,   Жданов  4,  Бунгало,  9,  2,  7,  1,   Ивайло  5,  2,  4,  1,  7,   Калин  3,   Калоян  42,   Клокотница  18,  6,  10,  3,  14,  8,  7,  12,  5,  9,  1,  16,   Кокиче  17,  19,  23,  20,  9,  18,  10,  15,  Вила,  5,   Крум Шушков  2,  1,  5,  3,  7,   Люлин  1,   Никола Вапцаров  5,  4,  2,  12,  6,  14,   Осогово  3,  1,   Плиска  Къща,   Поп Андрей  1,  2,   Прага  1,   Рила  2,  4,   Септемврийска Слава  4,  32,  43,  46,  28,  7,  27,  14,  Бунгало,  22,  1,  30,  21,  25,  42,  23,  47,  13,  Вила,  41,  34,  44,  17,  29,  24,  9,  19,  36,   Тинтява  3,  Бунгало,   Толбухин  2,  1,   Хавана  1,   Хаджи Димитър  6,  4,   Христаки Павлович  2,   Христо Ботев  40,  78,  039,  58,  33,  56,  34,  36,  54,  80,  30,  70,  44,  35,  82,  74,  46,  66,  48,  38,  60,  28,  72,  37,  41,   Шейново  4,     2

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:   Стопански Двор  Цех За Брикети,  Цех За Екобрикети,   Христо Ботев  6,  23,  30,  13,  19,  9,  33,  17,  1,  8,  21,  29,  35,  12,  25,  5,  2,  31,  4,  14,  27,  3,   Юри Гагарин  23,  14,  12,  19,  17,  10

 

Община Кюстендил  

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски  18,  5,   Бузлуджа  11,  5,  1,  2,  8,  4,  7,  3,   Васил Коларов  5,  1,   Васил Левски  21,  12,  23,  6,  20,  17,  14,  1,  9,  10,  11,  22,  18,  16,  29,  8,  7,  4,  5,  24,  26,   Девети септември  15,  2,  24,  12,  17,  4,  21,  27,  11,  20,  10,  6,  9,  28,  3,  23,  26,  1,  14,  19,  8,  7,  5,  25,  13,  16,  22,  18,   Еделвайс  1,   и звън регулацията  Къща,   Оборище  5,  3,  1,   Овощарска  2 Къща,  3,  54,  1,  5,   Пауталия  10,  7,  17,  15,  9,  6,  11,  5,  12,  3,  13,  8,  2,   Помпулузки Бахчи,    Средец  7,  9,  5,  6,  3,  4,  1,   Суха Река  1,  8,  14,  6,  12,  10,  16,   Христо Ботев  21,     Магазин,  Кафе

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски  53,  72а,  72,  66,  55,  68,  70,  51,   България  26а,   Власина  8 А,  1,  8,  2,  3,  8а,   Глоговска  2,  6,  1,  6а,  4,  3,   Гороцветна  55,   Гюешевско шосе  1,   Еделвайс  22,  20,  22а,   Калосия  1,   Кирил и  Методий  1,   Колуша  38,  44,  50,  40,  50а,  34,  32а,  36,  46,  42,  32,  48,   Кресна  4,  5,  6,  2,  1,  3,   Людмил Янков  40а,  40,  55,   Македония  40а,  30,  28 Б,  32,  36,  26 53,  28,  34,   Мария Грубешлиева  13,  6,  11,  4,  15,  9,  7,  2,  3,  5,  1,   Могилата  ,    Осоговска  3а,  3,  7,  1,  5,   Петко Войвода  1,  3,  5,   Професор Георги Паспалев  5,  6,  4,  2,  9,  9а,  7,  8,  3,  1,   Румена Войвода  1,  28,  2,  27,  5,  3,  10,  1,  11,   Сенокос  2,  1,  3,  4,  10,  8,  8а,  3а,  6,  5,  1а,  4а,   Сливница  37а,   Спартак  ,    Теменужка  3а,  8,  9,  2,  4а,  6,  2а,  4,  12,  5,  9а,  10,  1,  3,  7,  6а,   Тинтява  4а,  12а,   Тодор Пеев  8,  6,  4,   УПИ I -За Театър,  Парк,  Кв.150  ,    Цар Освободител  1,   Черенец  8,  12,  15,  1,  10,  5,  4,  6,  11,  2,  13,  17,  7,  3,     до Театъра

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11  ,    Васил Левски  14,   Димитър Каляшки  4,  40,  17,  22,  23,  26,  8,  1а,  12,  32,  5,  11,  1,  38,  3,  21,  14,  25,  13,  6,  7,  27,  9,  28,  10,  36,  20,  34,  2,   Здравец  1,  9,  7,  16,  6,  3,  11,  5,  15,  14,  4,  13,  82,   Любен Манджуков  8,  4,  6,  2,  3,   Местност Гола Велика  ,    Местност Почивало  ,    Осогово  10,  1,  3,  8,  4,  6,  15,  13,  2,  8а,  11,  15а,   Почивало  ,    Румена Войвода  4,  5,  11а,  3,  2,  1,   Стоимен Ковачев  5,   Христо Ботев  3,  2,  4а,  14,  4,  7,  8,  12,  1,     Читалище

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Коняво:   Александър Стамболийски  3,   Бачо Киро  5,  3,  1,   Васил Левски  5,  24,  13,  14,  3,  8,  6,  9,  2,  23,  19,  4,  25,  1,  18,  22,  20,  15,  11,  7,  10,  21,   Виден  4,  6,  3,  1,  2,  5,   Даскал Димитър Стоянов  29,  41,  3,  59,  31,  26,  67,  30,  28,  18,  24,  65,  39,  47,  45,  33,  63,  43,  53,  35,  49,  55,  51,  37,   Димитър Благоев  12,   Жельо Демиревски  12,  14,  5,  7,  15,  9,  27,  25,  17,  11,  21,  3,  13,  23,  2,   Здравец  6,  5,  4,  2,  10,  8,  7,   и звора  2,  1,  4,   и згрев  7,  3,  5,  1,   Ленин  51,  38,  47,  36,  41,  43,  40,  45,   Незабравка  2,  1,  4,   Никола Димитров  8,  13,  10,  3,  14,  11,  5,  12,   Петко Р. Славейков  4,  2,   Рила  12,  8,  10,  7,  1,  3,  2,  4,  5,     Магазин,     Механа,  Ресторант,  Кафе

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Гюешевско шосе  Склад,   Местност Гола Велика,  717 Вила,  Фургон,  Бунгало,  Вила,  Вила №412

На 15.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов дол,    Местност Влахов дол

На 15.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11,    Александър Стамболийски  18,  7,  14,  4,  1,  10,  9,  12,  6,  2,  8,  5,   Васил Левски  14,   Джурналица  ,    Димитър Каляшки  4,  40,  17,  22,  23,  26,  8,  1а,  12,  32,  5,  11,  1,  38,  3,  21,  14,  25,  13,  6,  7,  27,  9,  28,  10,  36,  20,  34,  2,  35,  56,  58,  68,  37,  33,  50,  29,  54,  44,  46,  60,  31,  48,  70,  62,  66,  52,   Здравец  1,  9,  7,  16,  6,  3,  11,  5,  15,  14,  4,  13,  82,  24,  36,  23,  34,  27,  38,  17,  40,  26,  15,  32,  25,  20,  19,  22,  21,  30,  28,   Любен Манджуков  8,  4,  6,  2,  3,   Местност Гола Велика  ,    Местност Динката  ,    Местност и сманица  ,    Местност Почивало  ,    Местност Страната ПИ 012106  ,    Местност Стрелбище  ,    Местност Стрелбище ПИ003007  ,    Осогово  10,  1,  3,  8,  4,  6,  15,  13,  2,  8а,  11,  15а,  21,   ПИ 17680.25.36  ,    Почивало  ,    Радослав Нотев  24,  5,  19,  17,  18,  2,  23,  27,  16,   12,  9,  1,  3,  10,  7,  15,  11,  13,  6,  8,   Румена Войвода  4,  5,  11а,  3,  2,  1,   Стоимен Ковачев  5,  4,  15,  5,  6,  7,  9,  8,  2,  11,  13,  1,  3,   Христо Ботев  3,  2,  4а,  14,  4,  7,  8,  12,  1,     Читалище

На 15.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов  2,  17,  4,  18,  10,  6,  14,  13,  3,  7,  16,  9,  1,  5,   Борис Джелепски  4,  12,  2,  5,  6,  Вила,  9,  10,  Къща,  1,   Васил Левски  4,  7,  16,  6,  3,  13,  2,  12,  14,  1,  5,  18,  8,  10,   Глоковска  2,  4,   Гюешевско шосе  13,  23,  19,  21,  9,  11,  15,  17,  7,  3,  1,  5,  2,  4,   Димитър Каляшки  2,  1,  3,  6,  4,  29,  24,  9,  8,  14,  Кафе,  44,  27,  41,  18,  50,  25,  28,  32,  11,  36,  40,  26,  13,  23,  5,  48,  12,  17,  42,  20,  Къща,  10,  15,  46,  52,  30,  31,  33,  39,  16,   Иван Вазов  16,  18,  6,  10,  8,  14,  12,  Вила,   Иглика2,  1,   Крайречна  2,  Вила,   Курбанци  ,    Кьошко  ,    Махала Везенска  ,    Махала долна  41,  43,  44,  35,  21,  40,  39,  42,  30,  38,  28,  9,  8б,  15,  20,  29,  10,  Помпа,  37,  23,  17,  13,  24,  5,  1,  11,  32,   Махала Сиракова  21,  37,  33а,  36,  27,  18,  20 А,   Махала Черковна  16,  22,  2,  15,  6,  23,  12,  10,  1,  5,  26,  8,  9,  23а,  4,  43,  3,   Махала Чифлика  Къща,  1,  Помпа,  15,  9 Къща,  24,   Местност Баладърица  ,    Местност Гьоло  ,    Местност При Къщи  ,    Местност Разкръсие  ,    Местност Сбирище  ,    Местност Спротива-Чифличето  ,    Милан Керенски  2,  11,  13,  9,  6,  8,  3,  7,   Над Погребите  ,    Осогово  11,  1,  4,  6,  8,  2,  7,  3,  13,  45,  35,  16,  57,  41а,  22,  Детска Градина,  26,  53,  59,  32,  24,  43,  10,  33,  27,  18,  11,  31,  46,  55,  47,  23,  44,  49,  61,  37,  36,  25,  21,  20,  15,  41,  50,  48,  29,  19,  63,  28,  14,  28а,  51,  17,  38,  40,  12,  39,  Вила,  30,   Петър Ризов  11,  4,  8,  17,  7,  12,  5,  16,  14,  6,  2,  18,  9,  3б,  10,  6а,  13,  3а,  25а,  7,  38,  46,  36,  22,  20,  27,  25,  26,  30,  40,  42,  21,  34,  24,  44,  23,  29,  33,  28,   При Къщи  ,    Първи Май  3,  1,  5,   Радослав Нотев  2,  7,  21,  9,  11,  17,  15,  19,  5,  13,   Райна Княгина  6,  1,  5,  4,  7,  8,  12,  2,  10,   Теменужка  1,  5а,  6,  7,  7а,  9а,  2,  4,  8,  11,  5,  6,   УПИ II-105,   Кв.26  ,    УПИ XII,   Кв. 17  ,    УПИ ХVIII -187 Кв.228  ,    Христо Ботев  5,  1,  6,  4,  10,  12,  8,  2,  12а,  3,     Вила,  Къща,  Вила,  Вила,  Къща,  Къща,  Склад,  Вила

На 15.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза  5,  3,  11,  9,  7,  1,  5,   Васил Петлешков  25,  27,  29,  3,  7,  19,  31,  8,  5,  2,  1,  13,  9,  15,  23,  21,  9а,  17,  10,  6,  4,   Гюешевско шосе  12,  11,  4,  6,  13,  5а,  9 Снек Бар,  Стоп.Двор,  9 Магазин Строй.Материали,  7,  Люпилня,  5,  10б,  10,  10а,  Цех за щори,  9,  Читалище,  16,  Павилион,  6а,  8,  Ремонтна Работилница,  18,  14,  2,  Склад,  1,  Хран.стоки,  Магазин,  Магазин селкост.техника,  Склад,  Автосервиз,  Стоп.Двор,  10,  Хр.стоки,   Димитър Иванов  32,  11,  10,  14,  13,  2,  6,  8,  4,  12,  1,  9,  19,  7,  17,  5,  3,  40,  15,  24,  16,  40,  36,  42,  23,  44,  25,  28,  34,  22,  30,  38,  26,  32,  21,  20,  27,  18,   Димитър Кукудов  16,  4,  18,  2,  14,  1,  10,  5,  12,  22,  3,  8,  6,   Елисавета Багряна  15,  9,  6,  5,  16,  8,  10,  14,  3а,  12,  13,  4а,  1,  7,  3,  4,  2,   Емил Марков  8,  12,  6,  10,  1,  2,  14,  4,  3,  20,  16,  26,  18,  24,  22,  28,  12,  87,  77,  46,  83,  22,  67,  42,  40,  71,  85,  81,  44,  38,  69,  79,  48,   Жельо Демиревски  30,  18,  38,  13,  7,  20,  15,  32,  26,  9,  34,  34а,  22,  11,  40,  24,  28,  16,  36,  42,  8,  1,  5,  6,  10,  14,  3,  2,  12,  4,   ИванБанков  2,  10,  6,  1,  5,  14,  8,  3,  12,  16,  4,   ИванМомчилов  3,   и гнат Барбар  3,  9,  5,  7,  1,   Индустриална  Складово Помещение,  12,   Йоаким Осоговски  2,   Крум Зарев  17,  1,  7,  11,  2,  13,  9,  3,  5,  59,  69,  31,  67,  43,  61,  Стоп.Постройка,  47,  39,  51,  65,  53,  57,  60,  33,  49,  37,  35,  77,  63,  29,  55,  41,  45,   Лозенски Механи ,   Пи 41112.214.59  ,    Любчо Кечев  12,   Малчика  1,  3,  7,   Махала Корубанска  ,    Местност Влахов дол  Вила №15,  Вила №12,  Бунгало,  37,  65,  Парцел Vi-4,  36а,  16,  67,  Барака,   Местност Гола Велика  .,   717  ,   Местност Гърлянски Черешарник  2,  37,  16,  12,  28,  21,  39,  1а,  19,  26,  23,  22,  28 А,   Местност Динката  Стоп.Постройка,  Вила,      Местност Кандило  ,    Местност Кандило ПИ 050199  ,    Местност Лозенски Механи  1,  27,  58,  8,  20б,  6,  2,  55,  15а,  7,  22,  5,  20,  4,  9,  21,  23,  10,  18,   Могилата  ,    Никола Атанасов  15,  13,  9,  12,  5,  4,  1,  2,  3,  10,  6,   Николай Рукавишников  3,  5,  11,  6,  7,  9,  4,  1,  2,   Петър Берон  46,  46,   Петър Ников  3-Б,  3,  3б,   ПИ №41112.10.107 М-Ст Могилата  ,    Прогона  ,    Румена Войвода  ,    Сердика  4,  1,   Соволска  1,  5а,  38,  36,  27б,  Поща,  8,   ,  32,  Цех,  6,  31,  48,  Работилница,  30,  25,   ,  17а,  29,  1а,  27,  11а,  33,  35,  16а,  39,  Работилница,  22,  34,  Цех,   Спартак  Разсадник,  Стоп.Постройка,  Кладенец,  Помпа,  61,  Къпалня,   УПИ III-7156,  Кв. 398  ,    УПИ VII Кв.91 А  ,    Цвятко Радойнов  3,  4,  2,        Цех,  Авт. база

На 15.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лозно:   ПИ 030204 М. Кочине,    Васил Левски  3,  5,  11,  2,  10,  1,  6,  7,  9,  4,  1,   Георги Бенковски  5,  4,  7,  1,  9,  3,  8,   Даскал Димитрий  4,  1,  4,  2,  6,  8,  5,   Димитър Каляшки  18,  10,  21,  6,  42,  13,  2,  27,  11,  34,  24,  28,  7,  50,  33,  8,  14,  17,  36,  4,  12,  19,  32,  35,  25,  40,  5,  22,  16,  46,  26,   Дрин  4,  2,   Емил Шекерджийски  2,  1,  9,  5,  4,  7,  3,  11,   Йорданка Николова  2,  4,   Китка  27,  7,  29,  31,  10,  14,  8,  15,  3,  2,  35,  20,  9,  5,  23,  13,  11,  19,  25,  33,  4,  6,  17,  18,  16,   Махала Кепазка  3,  2,  1,  1а,   Махала Корубанска  ,    Местност Азна  3,   Местност Кочине  2,  1,  Вила,   Местност Лозище  7,  5,   Местност Орачето  ,    Местност Пладнище  ,    Местност Под Селото  ,    Местност Разкръсе  ,    Местност Стари Лозя  Скз Лозно,   Местност Стрелбище  ,    Местност Стрелбището  ,    Осогово  4,  2,  6,  3,  7,  16,  22,  18,  31,  24,  33,  25,  14,  9,  11,  16,  28,  21,  17,  3,  13,  30,  20,  27,  12,  29,  10,  5,  23,  19,  15,  7,   Паисий Хилендарски  4,  20,  9,  13,  5,  14,  10,  12,  6,  11,  3,  7,   Под Селото  ,    Свети Илия  ,    Слатина-026005  ,    Стадиона  6,   Стефан Караджа  30,  28,  32,  45,  14,  15,  43,  35,  19,  26,  17,  41,  27,  33,  23,  25,  29,  12,  31,  37,  6,  10,  39,  47,  21,  16,  8,  18,  24,  2,  4,  9,  1,  5,   Стопански Двор  ,    Стоян Лудев  17,  4,  11,  10,  7,  2,  14,  6,  3,  15,  19,  12,  5,  20,  21,  13,  8,  23,  1,  9,   Стрелбището  ,    Топила  ,    Топилата  ПИ 030042,   УПИ Xi-223 Кв.21  ,    УПИ Іх Стопански Двор  ,    Христо Ботев  11,  3,  7,  1,  4,  9,  5,   Цанко Церковски  22,  37,  34,  14,  19,  2а,  6,  2,  40,  29,  23,  1,  27,  32,  7,  13,  15,  24,  21,  33,  9,  16,  8,  12,  18,  4,  28,  3,  30,  36,  25,  42,  17,  26,  14,   Четиринадесети Май  30,  7,  1,  17,  28,  22,  6,  55,  5,  3,  12,  18,  19,  15,  16,  9,  2,  4,  24,  20,  26,  2 Цех,  11,  6а,  8,  10,  21,  90,  98,  116,  28,  106,  55,  120,  29,  118,  65,  104,  84,  78,  75,  110,  83,  96,  100,  77,  69,  97,  114,  99,  92,  89,  79,  73,  31,  108,  93,  86,  112,  102,  88,  87,  81,  95,  94,  82,  51,  53,  Оптичен Шкаф,  74,  65,  39,  29,  69,  23,  31,  57,  21,  35,  27,  43,  76,  36,  61,  32,  37,  80,  72,  55,  41,  64,  68,  49,  52,  25,  78,  48,  40,  44,  38,  70,  34,  45,  62,  46,  63,  42,     Цех,  Цех

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Махала Чифлика

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Влахов дол  Вила №15,  Вила №12

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Лозно:   ПИ 030204 М. Кочине  ,    Васил Левски  3,  5,  11,  2,  10,  1,  6,  7,  9,  4,  1,   Георги Бенковски  5,  4,  7,  1,  9,  3,  8,   Даскал Димитрий  4,  1,  4,  2,  6,  8,  5,   Димитър Каляшки  18,  10,  21,  6,  42,  13,  2,  27,  11,  34,  24,  28,  7,  50,  33,  8,  14,  17,  36,  4,  12,  19,  32,  35,  25,  40,  5,  22,  16,  46,  26,   Дрин  4,  2,   Емил Шекерджийски  2,  1,  9,  5,  4,  7,  3,  11,   Йорданка Николова  2,  4,   Китка  27,  7,  29,  31,  10,  14,  8,  15,  3,  2,  35,  20,  9,  5,  23,  13,  11,  19,  25,  33,  4,  6,  17,  18,  16,   Махала Кепазка  3,  2,  1,  1а,   Местност Азна  3,   Местност Кочине  2,  1,  Вила,   Местност Лозище  7,  5,   Местност Орачето  ,    Местност Пладнище  ,    Местност Под Селото  ,    Местност Стари Лозя  Скз Лозно,   Осогово  4,  2,  6,  3,  7,  16,  22,  18,  31,  24,  33,  25,  14,  9,  11,  16,  28,  21,  17,  3,  13,  30,  20,  27,  12,  29,  10,  5,  23,  19,  15,  7,   Паисий Хилендарски  4,  20,  9,  13,  5,  14,  10,  12,  6,  11,  3,  7,   Под Селото  ,    Стадиона  6,   Стефан Караджа  30,  28,  32,  45,  14,  15,  43,  35,  19,  26,  17,  41,  27,  33,  23,  25,  29,  12,  31,  37,  6,  10,  39,  47,  21,  16,  8,  18,  24,  2,  4,  9,  1,  5,   Стопански Двор  ,    Стоян Лудев  17,  4,  11,  10,  7,  2,  14,  6,  3,  15,  19,  12,  5,  20,  21,  13,  8,  23,  1,  9,   Топила  ,    Топилата  ПИ 030042,   УПИ Xi-223 Кв.21  ,    УПИ Іх Стопански Двор  ,    Христо Ботев  11,  3,  7,  1,  4,  9,  5,   Цанко Церковски  22,  37,  34,  14,  19,  2а,  6,  2,  40,  29,  23,  1,  27,  32,  7,  13,  15,  24,  21,  33,  9,  16,  8,  12,  18,  4,  28,  3,  30,  36,  25,  42,  17,  26,   Четиринадесети Май  30,  7,  1,  17,  28,  22,  6,  55,  5,  3,  12,  18,  19,  15,  16,  9,  2,  4,  24,  20,  26,  2 Цех,  11,  6а,  8,  10,  21,  90,  98,  116,  28,  106,  55,  120,  29,  118,  65,  104,  84,  78,  75,  110,  83,  96,  100,  77,  69,  97,  114,  99,  92,  89,  79,  73,  31,  108,  93,  86,  112,  102,  88,  87,  81,  95,  94,  82,  51,  53,  Оптичен Шкаф,  74,  65,  39,  29,  69,  23,  31,  57,  21,  35,  27,  43,  76,  36,  61,  32,  37,  80,  72,  55,  41,  64,  68,  49,  52,  25,  78,  48,  40,  44,  38,  70,  34,  45,  62,  46,  63,  42,     Цех

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч./ -  Долна Гращица, клиент Ваньо Иванов

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч./ -  Четирци:   Махала Ямен

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров  Язовир,   Антон и ванов  12,  10,   Болшевик  10,   Двадесет и  Трети Септември  6,  5,   Девети Май  11,  9,   Девети Септември  7,   Дрин  8,  2,  4,   и згрев  1,  2,   Ленин  50,  46,  44,  39,  40,  43,  53,  38,  36,  37,  49,  47,  45,  42,  51,   Любен Каравелов  4,  2,  15,  1,  10,  9,  13,  47,  11,  14,  7,  8,  3,  49,  5,  6,   Местност Заечки Камик  ,    Опълченска  10,  9,  18,  8,  12,  3,  4,  2,  20,  14,  37,  6,  16,  1,   Хаджи Димитър  8,  2,  4,  7,  10,  5,  6,  9,  1,   Христо Ботев  2,  4,   Цар Симеон  1,  3,  5,  2,   Юри Гагарин  45,  54,  56,  55,  47,  37,  60,  36,  44,  48,  50,  40,  58,  34,  57,  28,  46,  38,  30,  43,  52,  42,  32,  39,     Мандра

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника  Вила,  Помпа

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Невестино,   Общ. Невестино:   УПИ Xviii - 221 Кв.39  ,    I-446 За Църква,  Кв. 43  ,    VIII - 298,   Кв. 37  Александър Стамболийски  29,  36,  9,  84,  70,  31,  52,  12,  28,  11,  32,  7,  64,  66,  45,  34,  58,  51,  56,  39,  17,  21,  14,  27,  38,  22,  13,  35,  50,  44,  62,  43,  60,  80,  42,  33,  78,  48,  86,  90,  37,  47,  19,  88,  10,  5,  4,  6,  8,  12,  1,  7,  3,   Асен Златаров  2,  5,  1,  9,  11,  13,  4,  3,  7,  10,  6,  8,  12,   Батак  6,  5,  3,  12,  2,   Бузлуджа  1,  18,  16,  12,  14,  8,  10,   Васил Левски  5,  10,  4,  3,  8,  1,  6,   Владимир Поптомов  10,  4,  14,  1,  16,  2,  12,  6,  84,  82,  53,  57,  88,  76,  39,  74,  64,  80,  55,  60,  70,  78,  35,  49,  45,  72,  51,  59,  66,  86,  43,  41,  11,  54,  19,  32,  21,  20,  54б,  52,  9,  7,  5,  46,  48,  39,  38,  22,  44,  29,  27,  30,  42,  24,  28,  13,  50,  36,  40,  25,  23,   Гео Милев  7,  6,  5,  4,  11,  9,  2,  3,   Георги Трайков  10,  17,  7,  26,  22,  11,  3,  16,  5,  8,  24,  18,  15,  14,  1,  12,  4,  9,  19,  28,  20,  6,  13,  1,   Димитър Каляшки  7,  3,  6,  2,  7а,  1,   Елин Пелин  11,  12,  9,   Здравец  7,  11,  3,  8,  9,  5,  6,  4,  10,  1,  5,   Земен  12,  10,  4,  14,  6,  2,  8,   Кокиче  3,  1,  12,  14,  6,  4,   Максим Горки  3,  5,  2,   Махала Развигорска  2,  18,  1,  4,  19,  8,  7,  21,  17,  9,  12,  18,   Махала Разсолкова  ,    Махала Синорска  2,  17,   Местност доло,    ПИ 007043  ,    Местност Дренето  ,    Митко Палаузов  15а,  23,  14,  15,  19,  9,  25,  29,  4,  12,  27,  3,  21,  13,  16,  2,  11,  8,  5,  7,  1,   Никола Вапцаров  9,  1,  4,  90,  2,  6,  10,   Пробуда  17,  11,  15,  13,   Първи Май  24,  21,  6,  4,  46,  9,  42,  25,  30,  27,  3,  15,  20,  28,  14,  11,  7,  31,  38,  18,  1,  34,  12,  16,  8,  2,  5,  36,  10,  19,  23,  32,  40,  17,   Струма  10,  1,  3,  13,  7,  6,  12,  11,  8,  5,  15,  9,  4,  19,   УПИ ІХ-61,  63,  70,   Кв.22,    Хаджи Димитър  3,  5,  10,  7,  9,  3,  6,  8,  4,  1,  2,   Хан Аспарух  10,  21,  37,  22,  27,  49,  16,  43,  6,  25,  29,  14,  39,  17,  47,  20,  8,  12,  41,  23,  31,  19,  1,  7,  9,  11,  2,  5,  3,   Христо Ботев  4,  8,  12,  10,  6,   Юрий Гагарин  24,  13,  26,  18,  14,  12,  9,  17,  10,  8,  36,  4,  22,  39,  32,  15,  30,  28,  3,  2,     Разсадник,  Разсадник,  Цех,  Архив,  Фурна

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица, Кюстендилска вода ЕООД

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов  9,  1,  16,  15,  10,  22,  11,  4,  3,  2,  6,  7,  5,  14,  8,  13,   Васил Демиревски  11,  15,  7,  14,  8,  10,  6,  13,  4,  3,  1,  2,   Васил Левски  2,   Велин Богданов  8,  7,  10,  5,  6,  2,  1,  3,   Виден  2,  10,  4,  1,  8,  12,  6,   Георги Димитров  49,  45,  29,  31,  30,  20,  51,  32,  23,  24,  55,  36,  37,  41,  53,  34,  26,  39,  22,  35,  25,  33,  47,  43,  12,  17,  10,  16,  7,  13,  15,  14,  5,  8,  11,  4,  9,  71,  20,  56,  60,  65,  46,  40,  69,  38,  50,  59,  48,  58,  67,  61,  44,  54,  42,   Григор Манев  1,  4,  8,  7,  3,   Девети Септември  10,  11,  2,  18,  7,  14,  4,  19,  12,  13,  6,  5,  9,  21,  16,  17,  20,  8,  15,  3,  1,  36,  34,  32,  41,  23,  37,  33,  24,  30,  43,  25,  39,  40,  38,  31,  26,  29,  35,   Димитър Благоев  41,  43,  39,  45,  37,  6,  1,  23,  29,  4,  2,  37,  10,  9,  15,  31,  13,  45,  27,  19,   Еверест  2,  10,  3,  4,  8,  1,  84,  6,   ИванКалфин  9,  7,  3,  5,  1,   Искър  7,  5,  1,  3,   Кирил Мазнев  9,  3,  4,  10,  2,  8,  12,  5,   Кирил Николов-Странджата  4,  3,  1,  9,  7,  2,   Кокиче  3,  5,  2,  1,   Костадин Чесновски  12,  21,  8,  10,  18,  1,  16,  13,  17,  14,  19,  9,  11,  19,   Ленин  9,  13,  10,  24,  8,  3,  12,  31,  15,  2,  29,  5,  14,  27,  26,  1,  22,  25,  4,  11,  17,  16,  28,  31,  21,  29,   Мусала  4,  2,   Осогово  2,  4,   Пирин  1,  2,  4,   Рила  1,  СКЗ Таваличево,  3,   Руен  2,  1,  3,  4,   Станке Димитров  22,  17,  18,  16,  23,  20,  24,  21,  28,  13,  6,  5,  1,  11,  7,  9,  8,  4,  30,  39,   Стефан Димитров  26,  2,  10,  15,  3,  11,  9,  36,  30,   Страцин  3,  2,   Струма  3,  4,  1,  2,   Харалампи Аничкин  7,  8,  11,  16,  17,  10,  24,  13,  4,  1,  5,  15,  12,  26,  3,  6,  14,   Харалампи Митов  10,  18,  8,  16,  7,  14,  12,  5,  1,   Христо Ботев  8,  4,  11,  1,  2,  19,  6,  7,  15,  5,  3,  9,  13,   Христо Манев  6,  7,  11,  1,  3,  15,  4,  5,  13,  8,  17,  19,  10,   Юри Гагарин  3,  7,  1,  9,  6,  4,  11,  8,  10,     Пунк,  Кръчма,  Стопански двор

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин, Напоителни ситеми Струма-Места ЕАД

На 16.06.2020 г. /14:31 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор  ,    Борис Тасев  16,  20,  7,  28,  4,  12,  18,  26,  10,  22,  11,  30,  6а,  15,  14,  1,  6,  5,  3,  17,  24,   Васил Левски  24,  14,  6,  2,  12,  4,  10,  16,  18,  22,  30,  11,  26,  8,  20,   Владимир Заимов  5,  7,  2,  4,  1,  3,  6,   Девети Септември  17,  19,  13,  10,  12,  8,  14,  4,  9,  16,  15,  2,  6,  20,  7,  1,  18,   Иван Вазов  11,  6,  2,  17,  15,  7,  8,  5,  1,  9,   Никола Вапцаров  9,  6,  16,  8,  11,  17,  14,  15,  12,  1а,  1,  18,  7,  4,  13,  3,  2,   Паисий Хилендарски  6,  10,  5,  4,  8,  7,  3,  1,  2,   Панайот Волов  3,  1,  4,  2,   УПИ Ix-142,  Кв.15  ,    Хаджи Димитър  13,  2,  9,  16,  5,  15,  17,  1,  7,   Христо Ботев  15,  6,  8,  3,  4,  1,  2,   Христо Смирненски  8,  18,  4,  3,  16,  2,  1,  10,  12

На 16.06.2020 г. /14:31 - 16:00 ч.; 14:31 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 16.06.2020 г. /14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 16.06.2020 г. /14:31 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Четирци:   М.Топилата,    Махала Ямен  ,    УПИ Vi-127 Кв.15   

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски  5,  6,  2,  7,  1,  3,  4,   Андон Разсипийски  2,  3,  4,   Бандерата  ,    Бачо Киро  14,  12,  1,  20,  3,  10,  16,  4,  2,  18,  8,  9,  5,  7,   Васил Коларов  1,  12,  18,  8,  26,  23,  22,  20,  17,  24,  14,  7,  16,  15,  19,  2,  29,  25,  21,  11,  1,  13,   Васил Левски  3,  4,  2,  1,   Васил Петлешков  4,  2,   Георги Бенковски  1,  4,  7,  5,  9,  3,  2,  21,  15,  17,  19,  13,   Георги Димитров  11,  18,  9,  12,  4,  30,  5,  16,  15,  20,  8,  22,  24,  17,  10,  13,  26,  7,  14,  32,  3,  19,  25,  21,  28,  34,  6,  2,  1,   Георги Зеленков  2,  8,  4,  16,  12,  6,  14,  9,  1,  13,  2,  11,  3,  7,  10,  15,  5,   Георги С. Раковски  6,  5,  10,  3,  7,  1,  8,  4,  2,  21,  16,  11,  15,  24,  12,  22,  13,  18,  14,  20,  19,  17,   Григор Чергов  13,  6,  5,  1,  2,  11,  9,  7,  8,  12,  4,  10,  14,   Дим.Разсипийски  3,  8,  5,  1,  2,  10,  6,  4,  7,   Димитър Каляшки  18,  4,  25,  17,  23,  10,  6,  15,  13,  16,  19,  21,  12,  2,  22,  20,  14,  7,  9,  3,  5,   Дядо ИванСамоволеца  1,  6,  8,  3,  2,  4,   Емил Шекерджийски  2,  4,  11,  9,  6,  10,  13,  17,  5,  15,  8,  14,  12,  7,  3,   Землище На С.Багренци и  С.Граница  ,    Иван Вазов  4,  2,  1,   извън Регулация  ,    ильо Войвода  12,  2,  9,  11,  19,  8,  6,  5,  3,  1,  2,  4,  13,  15,  17,  7,   Йордан Каймакански  4,  6,  11,  13,  15,  5,  1,  3,   Кирил Орловски  12,  14,  16,  11,  18,  5,  3,  9,  7,  13,  4,  8,  6,  2,  3,   Криволак  3,  2,  5,  9,  10,  1,  13,  6,  8,  4,   Крум Джиджински  4,   Любен Каравелов  2,  6,  5,  4,   Местност До Селото  ,    Митко Палаузов  17,  7,  10,  15,  9,  11,  13,  3,  5,  6,  8,   Осогово  5,  5,  1,  7,   Паисий Хилендарски  6,  2,  5,  3,  4,  7,  9,  1,   Панайот Волов  6,  1,  3,  4,  2,   Панайот Хитов  2,  4,  6,  8,   Райна Княгиня  4,  6,  2,  1,   Рила  2,   Руен  13,  11,   Румена Войвода  4,  10,  3,  6,  12,  5,  8,  7,  2,  1,   Стара Планина  18,  16,  1,  15,  7,  4,  2,  9,  5,  13,  10,  20,  6,  11,  12,  3,   Стефан Караджа  3,  6,  1,  15,  16,  3,  10,  8,  4,   Струма  15,  3,  13,  5,  11,  1,   Тодор Каблешков  6,  5,  1,  3,  4,  7,   УПИ Iv-331,   Кв.42  ,    Харалампи Разсипийски  9,  2,  6,  11,  7,  5,  9,  10,  8,  4,   Христо Ботев  6,  4,  9,  8,  15,  12,  21,  19,  18,  14,  13,  3,  11,  16,  1,  10,  5,  17,   Шипка  2,     Поща,  Склад,  Магазин,  Фурна,  Сладкарски Цех,  Читалище,  Хлебопекарна,  Магазин,  Цех,  Занаят.Работилница,  Детска Градина,  Кафе,  Тзс,  Местн.Бахчата

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски  11,  12,  13,  33,  21,  3,  14,  27,  15,  31,  17,  23,  9,  1,  7,  5,  25,  19,  38,  6,  2,   Васил Коларов  25,  22,  34,  30,  6,  1,  10,  20,  36,  27,  4,  5,  18,  16,  7,  28,  15,  8,  17,  14,  26,  3,  13,  12,  32,   Димитър Каляшки  9,  14,  1,  15,  12,  5,  3,  7,  16,  8,   Иван Вазов  2,  4,  3,  1,   Марин Дринов  4,  12,  8,  5,  1,  9,  3,  7,  2,   Никола Вапцаров  6,  2,  12,  4,  10,  8,   Христо Ботев  19,  24,  15,  7,  2,  10,  11,  22,  3,  13,  21,  57,  9,  6,  5,  23

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  долна Гращица:   Александър Стамболийски  1,   Васил Левски  6,  5,  7,  2,  3,  15,  1,  11,  4,  8,  13,   Владимир и л. Ленин  6,  12,  13,  10,  8,  15,  7,  4,  3,  9,  5,  11,  16,  1,  18,  14,   Георги Димитров  13,  17,  5,  9,  4,  11,  6,  8,  2,   Георги Кирков  13,  6,  4,  11,  2,  10,  7,  1,  5,  9,  8,  3,   Девети Септември  19,  11,  7,  12,  27,  8,  16,  5,  25,  26,  4,  20,  14,  9,  15,  29,  6,  23,  2,  17,  21,  24,  6а,  31,  10,  18,  1,   Иван Вазов  15,  5,  1,  3,  17,  11,  9,   Иглика1,  9,  6,  2,  4,   Лиляна Димитрова  9,   Местност Дупките  ,    Местност Ридо  ,    Митко Палаузов  5,  7,  2,  1,  3,  4,  6,   Оборище  2,  6,  3,  1,  5,  7,   Първи Май  3,  1,   Румена Войвода  5,  1,  7,  9,   Свилен Русев  2,  3,  4,  6,   Свобода  3,  6а,  2,  5,  7,  1,  6,  4,   Стефан Караджа  4,  1,  3,  5а,  5,  2,   Христо Ботев  1,  7,  6,  3,  4,  5,  2,  8,   Шипка  1,  3,  10,  2,  8,  6,  4,     Къща,  Магазин

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски  18,  5,  11,  18,  16,  15,  13,  20,  6,  17,  3,  26,  14,  31,  23,  32,  1,  38,  25,  36,  30,  8,  4,  27,  29,  7,  2,  5,  34,  21,  24,  22,   Бузлуджа  11,  5,  1,  2,  8,  4,  7,  3,   Васил Коларов  5,  1,  14,  13,  20,  10,  19,  24,  25,  22,  11,  12,  16,  9,  21,  23,  6,  7,  2,  18,  15,  17,   Васил Левски  21,  12,  23,  6,  20,  17,  14,  1,  9,  10,  11,  22,  18,  16,  29,  8,  7,  4,  5,  24,  26,  35,  39,  31,  29,  34,  32,  43,  28,  41,   Девети Септември  15,  2,  24,  12,  17,  4,  21,  27,  11,  20,  10,  6,  9,  28,  3,  23,  26,  1,  14,  19,  8,  7,  5,  25,  13,  16,  22,  18,  58,  60,  41,  45,  56,  54,  47,  43,  52,  37,  36,  33,  40,  31,  10,  39,  41,  46,  34,  48,  38,  44,  35,  32,  42,  50,  30,   Еделвайс  1,  2,  1,  7,  5,  3,  6,  9,  4,   Ивайло  2,  5,  3,  4,   Иван Вазов  18,  15,  5,  4,  11,  6,  8,  16,  1,  2,  5,  13,  14,  10,  18,   и звън Регулацията  Къща,  Скз Жабокът,  1,  6,  4,  5,  3,  2,   Калоян  1,  3,   Местност Върбата  ,    Оборище  5,  3,  1,   Овощарска  2 Къща,  3,  54,  1,  5,   Осми Март  2,  10,  6,  4,   Осогово  2,  4,   Пауталия  10,  7,  17,  15,  9,  6,  11,  5,  12,  3,  13,  8,  2,  9,  11,   Плиска  10,  5,  15,  9,  1,  7,  8,  13,  4,  12,  29,  24,  4,  26,  28,  25,  14,  22,  27,  31,  21,  16,  20,  23,  18,   Помпулузки Бахчи  ,    Средец  7,  9,  5,  6,  3,  4,  1,   Струма  9,  6,  14,  10,  7,  3,  8,  5,  12,  1,  4,  2,   Суха Река  1,  8,  14,  6,  12,  10,  16,   Христо Ботев  21,  13,  15,  19,  6,  4,  21,  18,  16,  25,  1,  9,  23,  8,  3,  2,  17,  10,  12,  5,  11,  14,  7,   Шипка  11,  7,  8,  10,  12,  9,  6,  2,  1,  4,     Магазин,  Кафе,  Цех,  Магазин,  Магазин,  Детска Градина

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Катрище:   Боян Колев  1,  2,  3,  8,  6,  5,  4,  9,  10,  7,   Васил Коларов  4,  6,  8,  2,  14б,  11,  10,  3,  13,  12,  1,  16,  7,  15,  14,  9,   Васил Левски  4,  5,  3,  1,  2,   Девети Септември  4,  2,   Димитър Каляшки  5,  50,  4,  7,  13,  19,  18,  9,  46,  26,  3,  10,  38,  22,  15,  25,  32,  48,  1,  23,  12,  42,  8,  24,  17,  6,  11,  20,  28,  52,  16,  34,   Здравка Сапунджийска  2,  10,  6,  7,  8,  12,  3,   Капитан Петко Войвода  5,  3,  1,  2,   Местност Валого  ,    Местност Забел  3,  5,  6,  4,   Мир  6,  4,  3,  1,  2,   Млада Гвардия  5,  1,  7,  6,  2,  4,  3,   Могила  4,  5,  8,  2,  10,   Първи Май  9,  1,  3,  11,  2,  14,  10,  13,  4,  6,  5,  12,  8,   Стефан Димитров и ванов  2,  1,  5,  18,  9,  15,  6,  13,  4,  3,  14,  10,  11,   Стоил Колев  15,  17,  6,  16,  13,  7,  5,  14,  1,  10,  12,  8,   Странджата  19,  12,  26,  14,  21,  1,  29,  15,  8,  18,  5,  4,  13,  25,  27,  22,  7,  17,  2,  16,   Хаджи Димитър  9,  12,  13,  8,  11,  6,  5,  2,  1,  7,  3,   Христо Ботев  8,  3,  1,  4,  7,  2,  6,  5,   Червена Армия  9,  24,  26,  21,  8,  5,  30,  13,  12,  14,  4,  11,  6,  17,  34,  3,  12а,  10,  15,  19,  1,  2,     Стопански Двор,  Казани,  Читалище,  Къща,  Кафе,  Магазин,  Кметство

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета  7

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов  20а,  12,  2,  16,  20,  10,  14,  8а,  6,  8,  14а,  18,   ИванАндонов  5,  12,  4,  8,  3а,  9,  7,  16,  13,  15,  21,  19,  11,  3,  10,  17,  6,  2,  14,   Кирил Тонев  15,  13,  9,  3,  7,  1,   Лиляна Димитрова  33,  14,  13,  6,  28,  9,  21,  31,  27,  39,  43,  7,  4,  18,  45,  19,  11,  41,  47а,  8,  29,  1 Цех За Олио,  20,  37,  23,  26,  16,  22,  2,  24,  15,  17,  10,   Мата Стоименова  11,  7,  17,  16,  4,  19,  8,  9,  5,  15,  6,   Местност Голяма Нива  ,    Местност Шамака  ,    Осогово  1,  3,  2,   Партизанска  19,  3,  15,  13,  11,  21,  7,   Стоян Стоименов  22,  11,  5,  14,  23,  8,  20,  10,  21а,  3,  2,  13,  1,  15,  17,  21,  7,  6,  1а,  18,  12,  16,  9,  4,  19,   Струма  2,  10,  4,  12,  5,  3,  7,  6,  1,  8,  2а,   Трети Март  3,  5,  1,     Складова база,  Дърводел. Работилница,  Магазин

На 16.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Цървеняно, клиент Николай Колев

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч./ -  Берсин:   Махала Стубела

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 13:31 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  и лия:   Мах.Груйовска  ,    Мах.Делийска  ,    Мах.Карадачка  ,    Мах.Кацарска  ,    Мах.Левковци  ,    Мах.Миленска  ,    Мах.Мишовска  ,    Мах.Ралинска  ,    Мах.Рекалийска  ,    Мах.Тузлучка  ,    Мах.Чукарска

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 13:31 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска  ,    Мах.Карадачка  ,    Мах.Копривен  ,    Мах.Реката  ,    Мах.Укалска

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ваксево:   №024084  ,    Александър Стамболийски  87,  73,  101,  17,  37,  43,  24,  20,  22,  34,  83,  26,  69,  97,  59,  89,  53,  36,  61а,  67,  32,  75,  49,  77,  44,  30,  41,  79,  91,  95,  42,  40,  46,  57,  48,  61,  52,  93,  47,  38,  35,  85,  50,  39,  63,  81,  65,  41а,  71,  28,  15,  12,  1,  5,  29,  18,  6,  17,  21,  19,  23,  33,  31,  11,  14,  25,  13,  16,  9,  7,  27,   Васил Коларов  11,  10,   Васил Левски  3,  1,   Георги Димитров  17,  16,  23,  19,  26,  3,  25,  21,  5,  12,  1,  2,  11,  7,  10,  6,  35,  18а,  18,  15,  8,  24,  33,  29,  24,  28,  26,  23,  27,  24а,  35,  31,   Деветнадесета  3,  5,  2,  1,  8,  4,   Деветнадесети Февруари  20,  18,  8,  22,  12,  16,  14,   Димитър Благоев  1,  10,  2,   Димитър Евтимов  1,  2,  6,  5,  3,   Димитър Каляшки  9а,  6,  4,  9,  2,  3,  1,  5,  4,   Елешница  40,  56,  34,  39,  54,  13,  44,  64,  60,  15,  11а,  46,  1,  26,  17,  21,  74,  66,  24,  58,  37,  76,  68,  70,  42,  23,  48,  16,  100,  52,  41,  20,  36,  28,  62,  50,  3,  38,  30,  27,  72,  32,  5,  29,  11,  14,  43,  56,   Зафир Николов  2,  3,  4,   Кирил и  Методий  6,  8,  4,  1,  2,  3,   Койно  1,  11,  9,  3,  13,  29,  53,  19,  17,  21,  31,  51,  23,  41,  34,  37,  33,  19а,  47,  27,  15,  25,  9,  43,  39,  45,   Ленин  22,  24,  14,  13,  26,  21,  8,  15,  18,  27,  4,  6,  20,  9,  17,  28,  10,  16,  42,  46,  47,  62,  59,  57,  65,  41,  50,  69,  64,  31,  37,  63,  26,  43,  49,  67,  48,  30,  58,  39,  53,  33,  60,  29,  51,  34,  45,   Махала Адамска  7,  Вила,   Махала Албания  ,    Махала Баздарска  Вила,   Махала Бантовска  Вила,   Махала Бела Вода  Вила,   Махала Воденичарска  5,  10,  3,  Вила,  6,  2,   Махала Горна Йовчовска  ,    Махала Горчовска  Вила,   Махала Гошевска  4,  Вила,   Махала Грънчарска  Вила,   Махала Гърличка  1,   Махала Гъскарска  Вила,   Махала Гюрова  Вила,   Махала Димовска  ,    Махала долна Дралевска  ,    Махала долна Йовчовска  Вила,  6,   Махала Дралевска  12,  Вила,  Помпа,   Махала Дърманска  Вила,   Махала Занева  1,  2,  3,   Махала Заячка  Вила,   Махала и спорска  Вила,   Махала Йовкинска  8,   Махала Кадрамска  ,    Махала Камберска  9,   ,  6,  1,  5,  3,  14,   ,   Махала Каменичка  Вила,   Махала Карамфиленска  ,    Махала Ковачка   ,   Махала Котаранска      Махала Кузумска   ,   Махала Кумбазка   ,   Махала Лазарска      Махала Лапевска  9,   ,  4,  5,  8,   Махала Лесичкова  ,    Махала Маджирска   ,  6,  3,  7,   Махала Маринкова   ,   Махала Михтарска   а,   Махала Моравска   ,   Махала Мулова   ,   Махала Падинарска   ,   Махала Парлапанска   ,   Махала Песокарска  1,   ,  5,  8,   Махала Петачка   ,   Махала Пупулска      Махала Рановска   ,   Махала Русулска     4,   Махала Сапунджийска      Махала Селишка   ,   Махала Семенска  15,   ,  16,  Вила,  Вила,   Махала Симонска  ,    Махала Соколовска      Махала Соколчева  ,    Махала Средна Махала  5,   Махала Станковска   ,  4,  1,   Махала Стойчовска  ,    Махала Тасковска  Вила,   Махала Текемска   ,   Махала Треновска   ,   Махала Хаджийска  ,    Махала Цанкина   ,  4,   Махала Чорбаджийска   ,   Махала Чукарлийска  Вила,   Махала Шаренкова  17,  3,  3,     22,  24,  15,  19,  12,  9,  6,  8,  14,  18,   Махала Шукалска   ,  9,   Махала Юзунска  11,  6,  Вила,  15,  7,  20,  12,   Никола Важаров  1,  3,  2,   Никола Камбера  6,  3,   Никола Мирчев  2,   Славчо Павлов  5,  6,  16,  22,  14,  8,  10,  38,  18,  9,  34,  32,  24,  13,  20,  3,  23,  1,  7,  36,  28,  15,  4,  12,  17,  26,   Сотир Васев  4,  3,  9,  4,  7,   Стоядин Иванов  4,  2,  3,  1,   Хаджи Димитър  1,   Христо Ботев  2,  3,  5,  1,  4,   Юри Гагарин  4,  1,  4,  1,     Вила,  Вила,  Ветеринарна Лечебница,  Вила,  Дърводелски и  Гатерен Цех,  Пункт Горско,  Кафе Аперитив,  Фурна,  Вила,  Магазин,  Работилница,  Скара Бира,  Вила,  Ресторант,  Дърводелски и  Гатерен Цех,  Селкооп,  Мандра,  Поща

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска  ,    Местност Орехчето

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Друмохар:   010015  ,    013004  ,    500274  ,    Мах.Ангеловци  ,    Мах.Джоганска  ,    Мах.Табачка  ,    Мах.Таушанска  ,    Местност Сврътките

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Еремия:   М-Ст Разкръстницата  ,    Махала Брезалийска  ,    Махала Бумбарска  ,    Махала Влашка  ,    Махала Геровска  ,    Махала Гугушанска  ,    Махала Златковска  ,    Махала и вановска  ,    Махала Керелска  ,    Махала Ковачка  ,    Махала Костовска  ,    Махала Лесовска  ,    Махала Манчовци  ,    Махала Марковска  ,    Махала Мурджовска  ,    Махала Мухтийска  ,    Махала Пенковска  ,    Махала Рекалска  ,    Махала Сарамандовци  ,    Махала Секалска  ,    Махала Стаменковци  ,    Махала Стойковска  ,    Махала Тинтилиговска  ,    Махала Тотевска  ,    Махала Фудулска  ,    Махала Цинцовска  ,    Махала Цоцоманска  ,    Махала Чифличка  ,    Махала Чукардова  ,    Махала Шопска  ,    Махала Щърбевци  ,    Махала Якимовска  ,    Махала Яновска

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Згурово:    

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кадровица:   Кролевци  ,    Мах.Постолска  ,    Мах.Станкова

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски  34,   Махала Горна

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Неделкова Гращица:   145,  142,  Къща

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска  ,    Мах.Бумбарска  ,    Мах.Горовска  ,    Мах.Дръчките  ,    Мах.Карпуска  ,    Мах.Кацарска  ,    Мах.Леската  ,    Мах.Лодарска  ,    Мах.Манчовска  ,    Мах.Орешарска  ,    Мах.Очипалска  ,    Мах.Попанска  ,    Мах.Раковска  ,    Мах.Селишка  ,    Мах.Суровичка  ,    Мах.Сърнатичка  ,    Мах.Траянци  ,    Мах.Тръстеник  ,    Мах.Харизанска  ,    Мах.Чифлико  ,    Мах.Шеовци  ,    Мах.Шишовска  ,    Мах.Шопска  ,    Мах.Янкуловци

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски  3,  1,  5,  7,   Асен Китанов  89,  Къща,  61,  48,  42,  29,  81,  19,  3,  8,  10,  45,  23,  12,  2,  54,  11,  57,  49,  56,  22,  7,  16,  34,  47,  9,  4,  24,  27,  53,  13,  5,  36,  85,  63,  37,  3а,  18,  20,  52,  15,  43,  44,  32,  39,  46,  6,  23а,  87,  51,  35,  55,   Васил Коларов  8,  10,  2,  4,  6,   Васил Левски  16,  21,   Георги Бенковски  22,  10,   Георги Димитров  6,  10,  3,  12,  8,  4,  2,   Георги Раковски  4,  1,  3,  2,   Девети Септември  38,  26,  25,  47,  54,  15,  24,  12,  46,  44,  67,  13,  28,  34,  56,  29,  43,  45,  32,  55,  51,  31,  49,  63,  42,  23,  17,  40,  1,  37,  8,  19,  27,  57,  65,  18,   Зора  30,   Махала Гьошевска  ,    Махала Каменичка  ,    Махала Лазовска  ,    Махала Начковска  Вила,   Махала Ненкова  ,    Махала Сухар  ,    Никола Вапцаров  7,  5,  9,  17,  11,  25,  3,  15,   Пролет  60,  58,   Стоян Заимов  66,  64,  62,   Христо Ботев  1,  5,  3,  6,  2,  4а,  4,  Къща,     Фурна,  Къща,  1,  Кафе,  Псих.Педагог.Център,  Магазин,  Здравна Служба

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска  ,    Махала Беловинска  ,    Махала Габерлийска  ,    Махала Гьоревци  ,    Махала Каргалий  ,    Махала Мангелска  ,    Махала Миринска  ,    Махала Райков Рид  ,    Махала Реката  ,    Махала Св.Ана  ,    Махала Сделище  ,    Махала Хаджийска  ,    Махала Чифлико  ,    Махала Чорбаджийска  ,    Махала Чукарлийска  ,    Махала Юговци

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка  ,    Мах.Геберо  ,    Мах.Дъбовска  ,    Мах.Заячка  ,    Мах.Иванковци  ,    Мах.Кьосевци  ,    Мах.Лингурска  ,    Мах.Логодашка  ,    Мах.Нечемска  ,    Мах.Орничарска  ,    Мах.Пешовска  ,    Мах.Реката  ,    Мах.Рудишка  ,    Мах.Рудище  ,    Мах.Стамболийска  ,    Мах.Шаинска  ,    Мах.Ширилийска  ,    Мах.Шияне  ,    Мах.Шиячка

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Търсино

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Ваксево:   Махала Бантовска  Вила,   Махала Горчовска  Вила,   Махала Гошевска  4,  Вила,   Махала Грънчарска  Вила,   Махала Гъскарска  Вила,   Махала Заячка  Вила,   Махала Камберска  14,  Вила,   Махала Ковачка  Вила,   Махала Котаранска  Вила,   Махала Лапевска  Вила,  4,  5,  8,   Махала Парлапанска  Вила,   Махала Пупулска  Вила,   Махала Рановска  Вила,   Махала Сапунджийска  Вила,   Махала Соколовска  Вила,   Махала Тасковска  Вила,   Махала Треновска  Вила,   Махала Чорбаджийска  Вила,   Махала Чукарлийска  Вила,   Махала Юзунска  11,  6,  Вила,  15,  7,  20,  12,     Вила

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци  ,    Мах.Воденица  ,    Мах.Гълъбовска  ,    Мах.Ивановска  ,    Мах.Качанска  ,    Мах.Колевска  ,    Мах.Митковска  ,    Мах.Найденци  ,    Мах.Новковска  ,    Мах.Реката  ,    Мах.Тутковска  ,    Мах.Хайдушка  ,    Мах.Цървилото  ,    Мах.Янчовска  ,    Местност Соборището

На 18.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски  2,  6,  4,  3,  5,   Асен Златаров  7а,  2,  7,  6,  5,  3,  11,  9,  4,   Бузлуджа  6,  1,  7,  5,  3,  2,   Васил Коларов  4,  2,  1,  8,   Васил Левски  11,  5,  7,  9,  1,  8,  10,  6,  2,   Вола  2,  5,  7,  1,  3,   Възраждане  6,   Георги Димитров  22,  70,  49,  38,  8,  47,  34,  10,  7,  27,  16,  3,  50,  63,  65,  51,  24,  28,  31,  23,  44,  59,  52,  4,  58,  42,  30,  53,  72,  1,  36,  64,  20,  21,  41,  62,  18,  54,  33,  17,  13,  11,  39,  9,  43,   45,  15,   Георги Зарев  5,  3а,  4,  2,   Георги Раковски  2,  3,  4,  1,  39,   Гоце Делчев  8,  6,  2,  4,   Димитър Благоев  20,  12,  16,  8,  14,  13,  5,  10,  17,  15,  7,  2,  1,  6,  4,  9,  3,   Димитър Каляшки  9,  7,  1,  2,  3а,  6,  3,   Иван Вазов  1,  2,  3,  5,   и звън Регулация  Къща,   Козлодуй  5,  7,  10,  6,  4,  12,  13,  15,  8,   Комунизъм  3,   Махала Стубела  ,    Полет  2,  1,   Първи Май  4,  3,  2,   Свобода  42,  13,  9,  5,  20,  26,  16,  17,  48,  7,  11,  3,  8,  15,  24,  2,  38,  1,  32,  44,  46,  28,  36,  14,  4,  42,   40,   София  5,  14,  9,  6,  12,  1,  6а,  7,  2,  4,   Хаджи Димитър  5,  14,  18,  6,  8,  1,  2,  9,  12,  11,  15,  20,  3,  16,   Христо Смирненски  2,  1,  9,  12,  10,  8,  4,   Чавдар  6,  8,  5,  4,  9,  2,  1,  10,     Магазин,  Къща,  Хранителни Стоки,  Стоп.Двор,  Поща,  Магазин и  Работилница,  База

На 18.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Граница:   Антим Първи  3,  1,  7,  9,  5,  13,  11,   Арда  5,  9,  7,  6,  8,  3,  1,   Бачо Киро  9,  15,  5,  7,  13,  4,  3,  2,  11,  6,   Беласица  3,  1,  2,  4,   Вела Пеева  9,  5,  7,  6,  4,  2,  1,   Вола  5,  4,  1,  3,  6,   Дъбо  ,    Искър  3,  10,  2,  6,  4,  14,  12,  5,  8,  7,  1,   Йорданка Николова  3,  1,   Кирил Самоволски  12,  28,  16,  2,  4,  5,  30,  32,  40,  27,  44,  46,  29,  22,  34,  48,  19а,  3,  18,  25,  19,  13,  23,  52,  7,  24,  1,  15,  14,  42,  21,  38,  6,  11,  9,  36,   Лиляна Димитрова  2,  1,   Любен Каравелов  2,  4,  8,  10,   Манастир Света Лука  ,    Места  10,  6,  2,  8,   Местност Манастира  ,    Местност Ридо  ,    Местност Шамака  ,    Мусала  6,  10,  2,  8,   Неофит Рилски  22,  15,  20,  18,  26,  7,   Нов Живот  7,  1,  2,  5,  3,   Осми Март  12,  4,  7,  10,  6,  2,  8,   Осоговска  32,  2,  16,  12,  11,  10,  26,  19,  20,  3,  5,  15,  9,  6,  34,  24,  18,  1,  28,  4,  17,  22,   Панайот Волов  7,  12,  10,  26,  8,  16,  30,  9,  11,  2,  1,  6,  18,  5,  24,  20,  22,  14,  4,   Партизанска  8,  29,  31,  13,  37,  18,  19,  6,  14,  9,  26,  17,  33,  39,  22,  10,  16,  12,  4,  5,  27,  35,  15,  20,  34,  21,  2,  28,  1,  3,   Пенчо Славейков  19,  51,  32,  42,  46,  47,  45,  30,  34,  55,  36,  53,  49,  38,  44,  27,  24,  9,  26,  1,  31,  15,  65,  23,  28,  11,  20,  13,  8,  41,  37,  5,  22,  4,  6,  43,  3,  19,  17,  33,  14,  25,  29,  10,  21,  7,   Пионерска  30,  32,  6,  47,  7,  11,  36,  24,  13,  38,  18,  52,  42,  17,  1,  16,  62,  10,  56,  29,  50,  25,  3,  28,  35,  22,  12,  58,  46,  68,  60,  66,  40,  2,  44,  64,  54,  15,  51,  43,  49,  53,  57,  72,  66,  59,  70,  68,   Пирин  3,  2,  1,   Пролет  22а,  2,  20,  18,   Първи Май  4,  1,  3,  6,  5,   Рила  1,  4,  2,  3,   Руен  5,  1,   Славянска  3,  7,  2,  15,  1,  13,  4,   Стефан Караджа  9,   Стопански Двор  ,    Струма  3,  2,  4,  1,  5,   Филип Тотю  6,  2,  4,  20,  1,   Хаджи Димитър  9,  6,  1,  4,  2,  7,  3,  11а,  10,   Харалампи Аничкин  31,  69,  92,  76,  80,  82,  74,  88,  70,  79,  71,  78,  85,  83,  81,  94,  77,  73,  61,  60,  58,  55,  56,  68,  1,  54,  49,  27,  33,  22,  14,  25,  45,  36,  19,  48,  6,  13,  18,  26,  44,  51,  68,  9,  34,  32,  11,  52,  15,  31,  7,  23,  40,  8,  43,  37,  30,  20,  24,  46,  21а,  28,  38,  4,  39,  41,  53,  47,  2,  35,  50,   Христо Ботев  9,  3,  5,  1,  13,     Цех,  Складова база,  Здравна Служба,  Склад,  Магазин,  Училище,  Цех,  Работилница

На 18.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   41112.503.4233 ул. Дупнишко шосе  ,    Белият Камък  3,  5,  11,  23,  10,  9,  Павилион За Охрана,  2,  15,  13,  31,  22,  27,  9 А,  24,  6,  1,  8,  7,  30,  14,  12,  4,   Дупнишко шосе  6,   Местност Самали Баир  31,  32а,   Местност Хисарлъка  29,   Станкевско шосе  5,  6 Работилница,  6,   Цар Освободител  115,     УО

На 18.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Пиперков Чифлик:   Васил Коларов  1,  7,  11,  13,  3,  9,  5,   Васил Левски  42,  21,  37,  35,  45,  29,  60,  52,  33,  27,  48,  58,  30,  40,  36,  Работилница- Зеленчуци,  43,  54,  25,  38,  47,  46,  23,  34,  41,  50,  32,  31,  56,  25,  19,  13,  50,  9,  16,  12,  15,  18,  11,  24,  28,  86,  17,  48,  10,  20,  30,  22,  8,  1,  10,  12,  2,  11,  4,  3,  6,   Владимир Заимов  1,  2,  4,   Гео Милев  2,  10,  4,  7,   Георги Димитров  32,  24,  43,  28,  35,  26,  39,  22,  37,  41,  1,  27,  14,  7,  15,  29,  12,  10,  4,  25,  16,  28,  8,  18,  33,  2,  6,  9,  31,  19,  23,  21,  20,  13,  49,  65,  75,  73,  44,  54,  56,  58,  40,  50,  38,  42,  63,  67,  46,  62,  32,  47,  61,  53,  48,  59,  34,  52,  51,  36,  45,   Димитър Каляшки  11,  5,  6,  3,  12,  1,  8,  10,  2,  16,  18,  4,  14,  24,  18,  26,  20,  Работилница,   Зинови Григоров  4,  2,   Иван Вазов  7,  1,  3,  10,  9,  4,  2,  8,  6,  12,   и льо Войвода  6,  11,  5,  9,  3,  7,  4,  2,   Йорданка Николова  2,  3,  1,   Кирил и  Методий  4,  10,  8,  6,  12,  2,   Крум Стоянов  2,  17,  6,  10,  9,  5,  15,  7,  13,  8,  12,   Ленин  22,  11,  18,  9,  38,  15,  25,  35,  12,  24,  5,  30,  27,  36,  10,  31,  62,  40,  14,  33,  16,  19,  17,  21,  20,  7,  44,  29,  42,   Лиляна Димитрова  16,  8,  9,  3,  14,  10,  5,  7,  4,  18,   Махала Дядо Манова  3,  1,  Бунгало,  5,   Местност Друмарката  ,    Местност Капинката  ,    Местност Кьошко  ,    Митко Палаузов  6,  6,  4,   1,  2,  5,  3,  8,   Нов Живот  5,  3,  9,  1,  11,   Отец Паисий  8,  1,  7,  4,  2,  5,  3,  6,   Пенчо Славейков  1,  4,  2,   ПИ 56378.6.10,  М-Ст Друмарката  ,    Руен  3,   Хаджи Димитър  3,  4,  8,  5,  6,  2,  8а,  3,  8,   Харалампи Аничкин  1,  2,  4,   Христо Ботев  51,  23,  21,  39,  51,  11,  17,  29,  19,  2,  6,  45,  47,  18,  25,  33,  14,  41,  22,  53,  13,  49,  12,  1,  16,  9,  7,  31,  35,  8,  15,  27,  43,  4,   Христо Смирненски  2,  9,  3,  1,   Юри Гагарин  2,  12,  7,  16,  4,  6,  3,  10,  1,  8,  5,  9,     Склад,  Поща,  Детска Градина,  Храм

На 18.06.2020 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Слокощица:   XII-394,  Кв.31  ,    Александър Димитров  41,  37,  38,  36,  39,  55,  53,  49,  43,  40,  31,  33,  25,  51,  32,  57,  30,  34,  44,  59,  46,  29,  47,  42,  26,   Ален Мак  6,  5,  4,  2,  7,  8,  3,  1,   Бачо Киро  5,  6,  2,  1,  3,  4,   Васил Коларов  14,  7а,  2,  16,  8,  10,  12,  5,  3,  4,  6,   Васил Левски  22,  8,  52,  36,  4,  5,  11,  42,  54,  24,  1а,  30,  32,  50,  3,  21,  9,  16,  28,  38,  14,  48,  34,  12,  19,  13,  40,  25,  44,  23,  17,   Генерал Заимов  4,  1,  5,  6,  3,   Гео Милев  2,   Георги Бенковски  15,  10,  13,  4,  11,  3,  14,  1,  12,  9,  2,   Георги Димитров  12,  15,  13,   Георги Кръстев  2,   Георги С. Раковски  13,  8,  1,  5,  3,  9,  7,  2,  10,  6,   Димитър Канин  40,  30,  36,  47,  51,  38,  34,  32,  22,  45,  42,  41,  44,  39,  48,  46,   Добри Чинтулов  10,  11,  3,  2,  15,  9,  7,  8,  4,  12,  14,  17,  13,  5,  6,   Елин Пелин  7,  6,  1,  11,  4,  9,  5,  8,  3,  12,  3,   Ефендиското  ,    Зинови Григоров  18,  22,  10,  14,  24,  20,  12,  16,   Иван Вазов  36,  26,  13,  1,  40,  38,  10,  28,  10а,  12,  9,  8,  18,  20,  30,  7,  15,  11,  5,  4,  16,  24,  6,  32,  42,  34,  22,   ИванШишман  2,  6,  4,   Искър  13,  9,  11,   Кокиче  3,  1,  5,   Кубрат  2,  4,   Любен Каравелов  2,  3,  6,  12,  8,  2а,  1а,  20,  14,  7,  18,  5,  4,  9,  10,  1,   М-Ст Чадъра ПИ 67461.24.17  ,    Марин Дринов  8,  1,  4,  10,  6,  3,   Махала Селото  ,    Местност Змиярника  Бунгало,   Местност Кръста  ,    Местност Мичевица  ,    Местност Ридо  ,    Местност Саманли Баир  Вила,   Мусала  8,  4,  6,  10,   Никола Въжаров  8,  3,  2,  6,  1,  5,  4,   Орлица  12,  4,  3,  5,  6,  10,  Кафе,  8,   Пробуда  1,  2,   Пролет  22,  28,  9,  36,  62,  50,  35,  32,  47,  57,  52,  7,  26,  48,  23,  14,  64,  39,  18,  33,  42,  46,  11,  43,  24,  37,  29,  20,  45,  19,  34,  16,  56,  58,  60,  17,  41,  40,  54,  27,  13,  21,  66,  38,  30,  25,   Пролетарска  1,  4,  3,  2,   Спортист  5,  7,  6,  2,  3,  10,  1,  4,   Стоян Лудев  4,  7,  24,  16,  22,  2,  18,  12,  1,  8,  9,  11,  6,  3,  10,  13,  5,  21,  20,  19,  17,   Христо Ботев  19,  1,  23,  4,  2,  9,  8,  6,  7,  11,  3,  5,   Христо Смирненски  13,  5,  11,  4,  9,  3,  1,  2,  7,     Мичевица,  Черква,     Кафе

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Априлци,   Общ. Априлци:   Балкан/Видима/  5,  14,  8,  9,  4,  7,  3,  10,  12,  6,  2,   Бор/Видима/  1,  2,  6,  12,  8,   Ботев Връх/Видима/  29,  38,  30,  60,  42,  4,  46,  35,  31,  32,  39,  34,  45,  41,  40,  37,  47,  33,  28,  26,  56,  36,  50,  52,  2,  49,  44,  54,   Видима/Видима/  7,  3,  19,  12,  9,  8,  96,  23,  10,  25,  13,  2,  6,  5,  1,  21,   Габровница/Видима/  79,  77,  85,  1,  63,  53,  86,  88,  72,  83,  80,  55,  75,  78,  70,  65,  16,  54,  69,  71,  14,  81,  74,  64,  68,  2,  57,  56,  58,  62,  84,  8,  12,  82,  66,  59,  76,  6,  61,   Градина/Видима/  2,   Здравец/Видима/  2,  3,  5,  4,  7,  1,   Кв.Видима  1 ТП-11,   Маринска/Видима/  2,  4,  8,  7,  1,  6,  3,  5,   Матевска/Видима/  1,  7,  4,  2,  3,   Местн.Видима  51,  53,  52,  48,  50,  49,   Минзухар/Видима/  6,  4,  2,  1,  3,  5,   Младост/Видима/  ,    Обиколна/Видима/  2,  3,  1,   Орловска/Видима/  12,  10,  4,  8,  3,  5,  1,  2,  7,  14,  6,   Пръскалска/Видима/  43,   Първомайска/Видима/  2,  1,  3,  4,   Радинска/Видима/  5,  1,  6,  2,  4,   Синчец/Видима/  3,  1,     Фурна

 

Община Летница  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Горско Сливово:   Бузлуджа  3,  1,  8,  9,  7,  10,  5,   Васил Левски  4,  3,  1,  2,   Георги Димитров  32,  28,  23,  8,  10,  22,  34,  4,  20,  19,  30,  24,  17,  16,  25,  12,  14,  15,  18,   Георги Минов  1,  7,  3,  5,   Георги Папазов  18,   Георги Раковски  4,  1,  7,  5,  3,   Данка Минова  1,  6,  15,  4,  8,  5,  13,  11,   Стефан Караджа  3,  1,   Тодор Митев  1,  3,  2,   Христо Ботев  5,  2,  6,  7,  1,  4,   Юрий А.Гагарин  10,  2,  8,  4,   Юсеин Мутков  3а,  9,  1,  6,  10,  4,  7,  12,   Юсменови  3,  1,  7,  5,  2

 

Община Ловеч  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Абланица,   Общ. Ловеч:   Бабахлан  1,   Георги Бенковски  2,  7,  1,  3,  9,  5,   ИванМ.Пенчев  3,  6,  4,  5,  8,  1,  2,   ИванТ.Генчевски  7,  6,  3,  5,  4,   Любен Каравелов  10,  1,  12,   Неофит Рилски  2,   Неофит Рилски  4,  5,  3,  1,   Отец Паисий  1,   Панайот Волов  5,  2,  1,  3,   Петко и л.Цонев  1,  4,  8,  2,  9,  10,  3,  14,  12,  7,  16,  6,   Райна Княгина  1,  17,  9,  19,  8,  10,  4,  6,  21,  2,  5,  15,  13,  7,  11,   Райна Княгина  12,  21,  23,   Свети Кирил и  Методий  3,  7,  1,   София  УО ТП 3,  13,  17,  6,  7,  11,  21,  1,  3,  2,  10,  19,  5,  9,  14,  8,  4,  12,   София  25,  59,  32,  41,  47,  22,  42,  27,  29,  43,  30,  45,  57,  18,  23,  37,  24,  53,  51,  26,  40,  28,  31,  50,  35,  36,  44,  38,  39,  55,   Тинко и ванов  4,  2,  1,  5,  3,  8,   Тотьо и ванов Орешаров  1,   Трети Март  16,  24,  1,  Уо ТП 9 Мачта,  11,  3,  9,  5,  7,  10,  12,  20,  18,  28,  26,  8,  13,  4,   Хаджи Димитър  6,  4,  2,  16,  10,  7,  1,  12,  14,  5,   Христо Смирненски  1,  3,  5

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Българене,   Общ. Ловеч:   Ганчо Начев  6,  3,  1,  2,  4,   Георги Тинков  1,   Дядо Радоя Мариаша  2,  4,  1,  3,   Илко Ст.Ганков  19,  25,  23,  30,  28,  24,  27,  21,   Йордан Хубавенков  1,  4,  5,  11,  2,  7,  14,  10,   Кулата  1,   Марин Пенков  68,  63,  67,  71,  76,  64,  69,  70,  62,  61,   Марин Пенков  36,  30,  21,  4,  28,  8,  12,  3,  32,  10,  18,  20,  14,  34,  22,  19,  17,  7,  26,  16,  13,   Никола Комитата  5,  3,  1,   Пенко Грозев  1,  8,  6,  12,  4,  14,  10,  5,  7,   Пенко Христов  2,  6,  8,   Присоето  4,   Селище  1,  2,   Стоян Котански  2,  3,  11,   Стоян Луканов  10,  1,  4,  2,  3,  6,  8,   Христо Ботев  10,  3,  6,  2,  11,  12,  14,  70,  17,  9,  13,  19,  18,  16,  15,  7,  4,  5,  8,   Цвятко Пеев  4,  2,  3,  1,     ТП 1,     МТП 4

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Казачево:   Балканска  3,  1,  7,  9,   Васил Левски  11,  21,  9,  5,  17,  7,  8,  6,  14,  12,  4,  3,   Георги С.Раковски  21,   Добри Чинтулов  4,   Иван Вазов  3,  1,   Къню Маринов  4,  2,  3,  8,  10,  13,  9,  1,  11,  5,   Любен Каравелов  4,   Отец Паисий  1,   Поречна  10,  9,  3,  7,  5,   Стефан Караджа  6,  12,   Трети Март  5,  7,  6,   Хан Крум  10,  7,  16,  1,  3,  2,  9,  6,  11,   Христо Ботев  6,  3,  11,  5,  4,  7,  1,   Централна  2,  36,  8,  5,  23,  3,  10,  30,  12,  20,  11,  Здравен Дом,  1,  17,  7,  24,  6,  38,  40,  15,  27,  25,  16,  32,  4,  26,  18,  34,  19,  9,  14,     ТП 1

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море  19 Мон-2,  20,  18 Монтажи 1,  18,  11,  18 Монтажи 1,  19 Мон-2,  18 Мон-1,  18 Мон-1,  18 Уо ТП 139 Бл. Монтажи 1

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Абланица,   Общ. Ловеч:   00028л500л320  ,    00028л500л320  ,    Буковец  3,  8,  2,  5,  4,  10,  6,   Буковец  3,  8,  2,  5,  4,  10,  6,   Делиорман  4,  8,  16,  15,  9,  18,  10,  5,  6,  7,  1,  2,  11,  14,   Делиорман  4,  8,  16,  15,  9,  18,  10,  5,  6,  7,  1,  2,  11,  14,   Зелен Здравец  7,   Зелен Здравец  7,   Любен Каравелов  1,   Любен Каравелов  1,   Петко и л.Цонев  19,  34,  35,  27,  39,  40,  17,  43,  42,  45,  21,  24,  20,  22,  25,  41,  32,  50,  15,  31,  44,  11,  13,  29,  28,  33,  30,  ТП 7,  23,   Петко и л.Цонев  19,  34,  35,  27,  39,  40,  17,  43,  42,  45,  21,  24,  20,  22,  25,  41,  32,  50,  15,  31,  44,  11,  13,  29,  28,  33,  30,  ТП 7,  23,   Христо Ботев  2,   Христо Ботев  2,     2,     2

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас и ширков  40,  38,  31,   Александър Стамболийски  40,  34,   Безименна  Уо Бл. Ст. Едрев Пс 20/6,   Генерал Скобелев  22,  33,  20,  29,  14,  16,  25,  15,  21,  19,  31,  23,  13,  35,  18,   Маестро Камен Луков  6,   Стефан Караджа  32,  45,  39,  41,  37,  43

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец  Кафе Аперитив,  5,  203,  1,  2,  7,  211,  Магазин 10,  5,  4,  3,  17,   Мизия  Ж.К. Здравец,  Уо Касета Бл. 203,  203

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски  18,   Иван Вазов  17,  11,  22,  5,  14,  16,  15,  26,  6,  30,  9,  7,  13,  24,  19,   Кокиче  3,  5,  1,  8,   Маршал Толбухин  65,  63,  79,  45,  32,  59,  73,  61,  37,  16,  38,  77,  75,  67,  51,  28,  33,  34,  40,  49,  71,  УО ТП 4,  30,  18,  47,   Сергей Румянцев  23,  7,  24,  9,  22,  13,  5,  17,  12,  18,  21,  28,  16,  2,  10,  15,  26,  1,  19,   Стефан Караджа  22,  12,  26,  14,  20,  9,  13,  7,  24,   Страцин  7,  3,  1,  2,  5,   ТП №4  ,    Хаджи Димитър  10,  6,  17,  13,  1,  9,  4,  7,  15,   Христо Ботев  18,  14,  19,  3,  5,  6,  1,  10,  4,  2,  7,  17

На 17.06.2020 г. /14:01 - 14:30 ч./ -  Ловеч:   Подп.Александър Кусев  37

На 17.06.2020 г. /15:01 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Васил Левски  4 Ленин,  4,  2 Г Димитров,   Мостова  Уо ТП Ленин 84

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   и нж. Петър и ванчев  24,  23,  19,  25,  21,  22,   и нж.Ненчо Ганев  2,   Клокотница  27,  12,  19,  7,  2,  18,  15,  31,  5,  11,  29,  14,  1,  6,  9,  2б,  21,  17,  16,  3,  10,  8,  4,  25,  13,  23,   Мизия  1,  Мототехника,   Подп.Александър Кусев  8,  14,  10,  12,   Трети Март  15,  13,  21,  1-7,  17,  23,   Харманска  59

На 18.06.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./ -  Скобелево,   Общ. Ловеч:   Търговска  1,  4,  Детска Градина

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Смочан:   Албанска  6,  1,  2,  4,   Александър Стамболийски  2,  8,  7,  13,  4,  11,  9,   Васил Левски  ТП 4,  4,  10,  14,  12,  12а,  6,  8,  2,  3,   Иван Вазов  2,   Панайот Волов  5,  9,  13,  3,  2,  11,   Рила  31,  11,  7,  12,  4,  19,  25,  1,  10,  8,  17,  16,  14,  26,  22,  3,  9,  15,  2,   Стара Планина  17,  5,  20,  25,  9,  12,  10,  24,  19,  11,  37,  13,  6,  22,  2,  21,  18,  15,  33,  4,  14,  29,  50,  7,  8,  16,  31,  15 А,  27,  23,   Стефан Караджа  5,  1,  3,   Трети Март  Ресторант С. Смочан,  Детска Градина Смочан,   Хаджи Димитър  1

На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   34-ти Пехотен Полк  ,    Васил Левски  106,  157,  189,  201,  199,  213,  191,  179,  169,  215,  207,  161,  193а,  205,  203,  209,  175,  211,  177,  217,  165,  187,  195,  159,  197,  Уо На ТП Дръстене,  183,  193,  173,   Гарата  1,   и зточна и ндустриална Зона  Никром Тръбна Мебел,   Мадара  19,  86,  67,  59,  70,  63,  100,  21,  64,  39,  94,  98,  72,  26,  31,  66,  73,  33,  52,  71,  56,  88,  34,  20,  51,  24,  40,  54,  62,  96,  60,  28,  41,  90,  53,  58,  42,  45,  81,  80,  61,  50,  55,  68,  69,  84,  75,  37,  25,  65,  16,  48,  29,  32,  18,  79,  43,  76,  47,  12,  44,  38,   Местност Липака  103,  278,  270,  Вили Липака Лагера,  Пс,  Пчелин,  272,  Вили Пламен Тотев,  319,  276,  307,  274,  330,  312,  331,  275,  285,  288,  Вили Липака Запад,  Вили Липака,  Вили Лагера - Пчелина,  Вили Наташа Мачтов ТП,  Вили Александър Мачтов ТП,   Местност Синан Тепе  Вили,  Вили Металик Горен,  Вили Металик,  538,  525,  518,  429,  654,  Вили Пресяшко шосе Линия 2,  Вили Пресяшко шосе Линия З,  160,  227,  Вили Пресяшко шосе,  338,  Вили Пресяшко шосе 2,  665,  507,  668,  158,  Вили Пресяшко шосе 4,  672,  Вили Пресяшко шосе Линия 4,  283,  77,  20,  664,  69,  286,  Вили Пресяшко шосе 3,  254,  Вили Пресяшко шосе 5,  93,  Вили Пресяшко шосе Клон Еко,  140,  674,  170,  104,  Клон Пътно,  669,  112 Клон Пътно,  667,  660,  661,  Вила Мирослав,  303,  Кл.Пътно,  Вила Румяна,  Вили Георги Пламенов,  666,  Вили Марин Тодоров,   Местност Стратеш  Вили Стратеш Борис,  1,  Община Ловеч Зоопарк,  Вила,  Туристически Дом,   Осъмска  ,    Сирко Станчев  9,  11,   Хан Кубрат  Сервиз Жигули,  24,  3,     Почивен Лагер,  Лагер

На 19.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а  ,    източна индустриална зона  10,   Местност Велур  Пс,   Местност Синан Тепе  Вила Марин,  Вила и лия,  Вила Димка,  Вила Рангел,  Вила Михню,  193,  436,  Вила Събчо,  384 Вила Цветомир,  21,  Вила Богдан,  28,  Вила Дафинка,  Вила Мирослав,  Вила Христина,  222,  Вила Христо,  597,  Вила Николай,  Вила Рена,  Вила Йончо,  182 Вила Кадрие,  192,  Вила Мария,  Вила Виолетка,  Вила Петко,  214 Вила и ван,  1,  Вила Пенчо,  659,  Вила Йосиф,  177,  Вила Георги,  Вили Върхът,  Вила Ивайло,  Вили Светлина Над Комунални,  Вила Виолета,  Вила Лазар,  Вила Кирил,  Вила Валентин,  Вила Глория,  315 Вила Пламен Петков,  Вила Тодор,  Вила Стефан,  Вила Сергей,  Вила Никола,  Вила Вълко,  Вила Любомир,  315,  Вила Янко,  Кл Еко,  Вила Васил,  584,  19,  Вила Димитър,  182,  67,  165,  657,  Вила Йочко Йочев,  41,  37,  Вила Красимир,  Вила Румяна,  Вила Стоян,  35,  430,  Вила Юлка,  2 Вила Тотю,  Вила Стойко,  Вила Невена,  473,  Вила Ангел,  Светлина Върхът,  671,  574,  Вила Миладин,  Вила Тодор Джачков,  Вили Зад Спортна Зала,  Вили  Зад Спортна Зала,   Местност Стратеш  Вили Зад Велур,   Филип Тотю  Ел. Монтажна Група-Плевен,  5,  3,  Цех Кори За Баници До Рзок,   Хан Кубрат  5,  3,  6,  1,  9,  Дърводелска Работилница Кедър,  Уо ТП 5 с/уВелур,  Павилион Закуски,  1,  10,  2 Уо На ТП Кат,  5,  2а,  2,  9 Скривалище,  8

 

 

 

Община Луковит  

На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски  10,  9а,  16,  13,  14,  4,  12,  5,  1,  2,  8,  3,  9,  17,  15,   Бачо Киро  20,   Васил Левски  66,  68,  64,  45,  51,  52,  53,  71,  42,  43,  41,  48,  50,  57,  62,  60,  56,  39,  37,  49,  44,  55,  46,  70,  54,  47,   Вит  7,  1,  5,   Ген.Гурко  2,  4,  6,  3,  5,  7,  8,  9,  13,  11,   Ген.Столетов  10,  1,  3,  4,  8,  6,   Георги Раковски  15,   Елин Пелин  10,  7,  15,  8,  4,  6,  1,  11,  13,  12,  5,  14,  8а,  9,  3,   Захари Стоянов  4,  2,  1,   Крайбрежна  4,  8,  6,   Оборище  2,  25,  14,  16,  23,  29,  17,  21,  15,  10,  13,  6,  19,  11,  27,  8,  31,  12,  4,   Радецки  2,  1,   Райна Княгиня  8,  7,  12,  4,  11,  15,  10,  5,  16,  13,  1,  9,  14,  6,   Трети Март  4,  9,  7,  6,  11,  10,  15,  3,  8,  17,  13,  1,  5,  19,   Христо Ботев  5,  14а,  11,  1,  2,  4,  Павилион,  16,  9,  3,  14 Офис Кт,  8,  10,  14,   Цар Симеон  11,  5,  13,  3,  7,  10,  4,  8,  1,  6,   Чаталджа  3,  2,  1,     Уо ТП 13

На 15.06.2020 г. /13:00 - 17:16 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 17:16 ч./ -  Дерманци:   Васил Левски  150,  148,  159,  151,  149,  153,  161,  141,  143,  142,  157,  145,  155,  146,   Ивайло  3,  4,  2,   Крайбрежна  52,  58,  48,  54,  46,  42,  44,  56,  50,   Плиска  2,  4,   Преслав  12,  1,  3,  15,  9,  6,  8,  10,  7,   Стадиона  7,  5,  9,  4,  3,  1,   Цар Калоян  33,     Уо ТП 15

На 16.06.2020 г. /13:00 - 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Златна Панега:   Александър Стамболийски  49,  51,  68,  35,  42,  7,  45,  52,  38,   Ангел Каралийчев  4,  2,   Георги Бенковски  8,  10,   Дан Колов  2,   Иван Вазов  7,  9,  3,  1,   Местност Рибарника  Кс,   Опълченска  67,  145,  104,  88,  74,  130,  101,  76,  87,  111,  113,  109,  96,  102,  106,  82,  138,  127,  141,  77,  147,  128,  129,  69,  89,  110,  107,  71,  112,  63,  95,  85,  119,  97,  125,  73,  68,  92,  93,  91,  79,  72,  90,  131,  94,  83,  134,  117,  65,  139,  121,  133,  126,   Петко Р.Славейков  5,  3,   Хаджи Димитър  5,  3,  2

На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 14:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:   Долене  2,  3,  7,  5,  13,  6,  16,  4

 

На 19.06.2020 г. /13:00 - 17:00 ч./ -  Дерманци:   Васил Левски  20,  32,  30,  1,  10,  15,  25,  34,  26,  7,  4,  38,  12,  19,  11,  36,  13,  5,  28,  6,  27,  29,  21,  2,  40,  16,  14,  8,  18,  9,  31,  35,  33,  3,  17,   Гоце Делчев  5,  19,  17,  9,  12,  25,  3,  14,  8,  7,  1,  29,  2,  21,  23,  4,  27,  6,  31,   Гоце Делчев  5,  19,  17,  9,  12,  25,  3,  14,  8,  7,  1,  29,  2,  21,  23,  4,  27,  6,  31,   Дърман  7,  3,  1,  6,  4,  8,  5,   Дърман  7,  3,  1,  6,  4,  8,  5,   Любен Каравелов  35,  42,  40,  44,  46,   Любен Каравелов  35,  42,  40,  44,  46,   Мизия  22,  19,  28,  5,  23,  8,  18,  1,  2,  13,  16,  14,  20,  6,  17,  3,  21,  22а,  12,   Мизия  22,  19,  28,  5,  23,  8,  18,  1,  2,  13,  16,  14,  20,  6,  17,  3,  21,  22а,  12,   Оборище  9,  3,  5,  7,  1,   Оборище  9,  3,  5,  7,  1,   Околовръстна  9,  3,  5,  7,  10,  1,  20,  6,  4,  16,  8,  18,  14,  12,  11,  22,   Околовръстна  9,  3,  5,  7,  10,  1,  20,  6,  4,  16,  8,  18,  14,  12,  11,  22,   Петко Д.Петков  5,  6,  4,  1,  2,  3,  7,   Петко Д.Петков  5,  6,  4,  1,  2,  3,  7,   Райна Княгиня  24,  15,  20,  22,  18,   Райна Княгиня  24,  15,  20,  22,  18,   Хан Аспарух  2,  5,  7,  4,  6,  3,  1,   Хан Аспарух  2,  5,  7,  4,  6,  3,  1,     УО ТП 10,     УО ТП 10

 

Община Тетевен  

На 15.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Дивчовото:   Боровец  8,  3,  21,   Георги Бенковски  76,  62,  57,  59,  60,  39,  68,  47,  73,  69,  78,  77,  58,  81,  55,  35,  83,  80,  132,  45,  65,  41,  74,  126,  128,  61,  90,  75,  43,  29,  37,  53,  88,  67,   Йото Генков  13,  9,  2,  63,  5,  4,  1,   Капитан Никола Войновски  18,  11,  33,  2,  7,  12,  16,  14,  4,  26,  1,  9,  8,  24,  13,   Местн.Боатин  2,   Сава Младенов  9,  2,  7,  5,  35,  19,     0

На 16.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Гложене,   Общ. Тетевен:   Вит  52,  40,  50,  26,  34,  16,  44,  38,  10,  6,  12,  28,  18,  22,  36,  42,  54,  30,  24,  48,  2,   Георги Глож  1,   Зорница  22,  19,  17,  11,  2 Вила,  7,  20,  5,  24,  12,  6,  1,  3,  26,   Кокиче  6,  23,  2,  19,  7,  13,  8,  17,  18,  9,  14,  3,  25,  5,   Кулата  14,  2,   10,  7,  3,  6,  11,  12,  5,  4,   Местност Касълека  6,  1а,  3,  7,   Местност Левица  ,    Местност Рупци  Вила,  база За Отдих,   Найден Стоянов Найденов  39,   Петко Найденов  1,   Цачо Ненов  8

На 17.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Тетевен:   Гугуновото  ,    Махала Свидово  Къща Ганьо,  Бунгало,  ,  ,  Къща Петър,   Махала Скрибътна  Къща Радка,  Къща Димитър,  Разсадник,  Къща Теодора,  35,  Къща Ничо,  УО на ТП 4,  Къща Лазар,  Къща Тодор,  Къща Йонка,  Къща Марин,  61,  Къща Стефан,  Къща Петър,  Къща Цветан,  ,   Вила,  Вила,  Къща Цветанка,  Къща Пачо,  Къща и ван,  Къща,  Къща  Цветан,  53,  Почивна база,  Къща Снежана,  Къща Венелина,  Къща Стоян,  Къща Костадинка,  43,   Местност Глотното  Къща Цеца,   Местност Гугуновото  Вила,   Местност Пладнището  Къща Валери,  Къща Цочо,  Къща Баньо,  Къща Никола,   Местност Преграда  Вила,   Местност Просеченик  Вила,  Къща Пенчо,   Местност Скрибътна  Вила,   Свидово

На 18.06.2020 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Васильово:   Александър Стамболийски  17,  1,  5,  15,  7,  11,  6,  9,   Васил Левски  1,   Георги Бенковски  115,  107,  1,  12,  10,  22,  16,  3,  7,  4,  14,  9,  24,  20,  5,  23,  15,  11,  27,  18,  29,   Георги Димитров  125,  131,  105,  169,  137,  166,  185,  161,  88,  189,  60,  151,  149,  68,  46,  139,  190,  175,  119,  58,  64,  111,  183,  181,  86,  82,  92,  78,  147,  157,  113,  Кметство Центъра,  117,  179,  133,  173,  72,  69,  50,  141,  70,  171,  44,  52,  167,  165,  62,  193,  109,  54,  103,  УО на ТП1,  159,  3,  25,  27,  29,  16,  Уо На ТП4,  39,  22,  10,  15,  12,  5,  6,  13,  8,  4,  1,  7,  241,  217,  237,  235,  251,  223,  207,  209,  229,  225,  98,  239,  215,  249,  213,  199,  205,  232,  УО На ТП3,  247,  104,  231,  102,  255,  221,  219,  26,  90,  100,  211,  253,  26,  УО на ТП 2,  30,  89,  67,  43,  79,  99,  59,  77,  32,  28,  61,  57,  49,  51,  44,  93,  85,  81,  38,  47,  40,  34,  69,  91,  72,  83,  41,  87,  24,   ИванЦачев Василев  5,  1,  3,   и лия Кръстев  6,  8,  2,  4,   Суходолска  2,  153,  154,   Христо Андреев  17,  15,  25,  21,  23,  27,   Юрий А.Гагарин  2,  4,  10,  16,  8,     Лагер

На 18.06.2020 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Малък и звор,   Общ. Ябланица:   Присойка  13,  30

На 18.06.2020 г. /14:00 - 14:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Тетевен:   Гугуновото  ,    Люляк  15,   Махала Свидово  Къща Ганьо,  Бунгало,  Къща Петър,   Махала Скрибътна  Къща Радка,  Къща Димитър,  Разсадник,  Къща Теодора,  35,  Къща Ничо,  Уо На ТП4,  Къща Лазар,  Къща Тодор,  Къща Йонка,  Къща Марин,  61,  Къща Стефан,  Къща Петър,  Къща Цветан,  ,   Вила,  Вила,  Къща Цветанка,  Къща Пачо,  Къща и ван,  Къща,  Къща  Цветан,  53,  Почивна база,  Къща Снежана,  Къща Венелина,  Къща Стоян,  Къща Костадинка,  43,  1 Вила,  Вила,  1,  Зелената Резеденция,  Къща,   Местност Атанашкото  Къща Стоян,  Къща Митко,  Къща Евгения,  Къща Калин,  Къща Стефан,  Къща и ванка,  Къща Марин,  Къща Димитър,   Местност Върбака  Вила,  Къща Веселин,   Местност Глотното  Къща Цеца,   Местност Гугуновото  Вила,   Местност Пладнището  Къща Валери,  Къща Цочо,  Къща Баньо,  Къща Никола,  Уо На ТП55,   Местност Преграда  Вила,  Вила,  Бензиностанция,  Хотел,   Местност Просеченик  Вила,  Къща Пенчо,  Къща и ван,  Павилион,   Местност Скрибътна  Вила,   Пладнището  36,  29,  55,  5,  61,  41,  35,  51,  7,  37,  9,  43,  57,  45,  Къща Теодора,  19,  15,  40,  23,  63,  17,  8,  59,  20,  28,  33,  25,  21,  49,  27,  53,  22,  13,  11,   Свидово

На 18.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Рибарица,   Общ. Тетевен:   62579.150.12  ,    62579.167.3  ,    62579.168.546.1  ,    62579.88.23  ,    Баба Тонка  21,  1,  9,  5,  23,  13,  21,  19,  15,  3,  11,   Басарим  3,  28,  13,  9,  25,  14,  11,  39,  12,  21,  4,  33,  6,  17,  23,  41,  26,  8,  1,  22,  19,  24,  2,  31,  20,  10,  3,   Брязово  Местност Преграда,  7,  3,  10,  1,  3а,  4,  8,  2,  11,  14,  5,  П.И.№ 042033,  9,  16,  23,  17,  16,  27,  22,  30,  73,  14,  58,  55,  44,  75,  38,  20,  34,  42,  28,  54,  40,  64,  39,  65,  33,  24,  36,  71,  51,  18,  32,  47,  25,  15,  62,  45,  43,  29,  50,  21,  37,   Васил Левски  5,  8,  23,  4,  27,  13,  1а,  6,  25,  21,  33,  32,  1,  3,  2,  3,   Вежен  24,  21,  12,  20,  5,  8,  9,  19,  7,  4,  3,  11д,  6,  10,  2,   Ген.Владимир Вазов  12,  2,  3,  21,  4,   Георги Бенковски  1,  2,  232,  335,  179,  355,  358,  349,  381,  365,  369,  380,  351,  337,  331,  367,  372,  377а,  339,  347,  377,  382,  366,  371,  373,  370,  363,  362,  330,  247,  182,  410,  407,  410,  436,  432,  411,  395,  428,  420,  409,  397,  418,  387,  405,  406,  415,  408,  426,  424,  417,  412,  430,  393,  403,  413,  401,  400,  392,  383,  402,  385,  388,  384,  386,  381,  379,  394,  317,  302,  298,  295,  352,  327,  309,  321,  312,  308,  294,  273,  348,  319,  329,  299,  305,  287,  279,  283,  300,  271,  358,  350,  338,  289,  328,  324,  325,  292,  277,  306,  286,  267,  290,  293,  322,  320,  315,  316,  340,  288,  332,  297,  354,  303,  307,  344,  314,  311,  269,  336,  330,  304,  313,  326,  301,  226,  229,  276,  270,  237,  233,  263,  236,  250,  265,  240,  259,  231,  249,  257,  239,  282,  248,  261,  256,  258,  244,  272,  241,  232,  238,  253,  235,  262,  230,  243,  242,  255,  260,  252,  264,  280,  219,  211,  183,  191,  225,  204,  213,  218,  190,  244,  207,  193,  221,  206,  185,  195,  212,  187,  217,  203,  209,  208,  436,  202,  210,  186,  198,  188,  85,  224,  201,  216,  192,  223,  181,  215,  205,  194,  200,  196,  214,  176,  222,  189,  173,  177,  175,  179,  174,  114,  112,  112б,  112,  122,  123,  110,  114,  16,  127,  125,  129,  83,  131,  103,  106,  104,  92,  96,  122,  117,  86,  121,  102,  119,  93,  115,  94,  98,  188,  90,  107,  113,  109,  100,  88,  91,  111,  101,  99,  74,  77,  76,  91,  79,  80,  84д,  78,  84,  81,  72,  87,  89,  83,  85,  82,  73,  40,  19,  23,  56,  21,  51,  46,  37,  31,  29,  69,  27,  57,  61,  31 Къща,  67,  48,  32,  49,  36,  58,  35,  55,  75,  39,  60,  44,  71,  65,  38,  54,  66,  53,  70,  62,  42,  34,  45,  25,  59,  33,  17,  9,  3,  7,  6,  5,  14,  13,  4,  30,  15,  11,  18,  22,  10,  8,  20,  11а,  18,  30,   Георги Иванов  3,  5,   Горуньово  15,  20,  10,  1,  2,  8,  4,  7,  5,  6,   Гугла  8,  10,  2,  4,   Даковото  1,  46,  17,  59,  40,  49,  55,  14,  23,  53,  10,  73,  21,  84,  94,  27,  63,  46,  58,  5,  47,  64,  34,  86,  36,  44,  96,  75,  29,  11,  6,  80,  25,  16,  82,  69,  35,  90,  76,  38,  68,  78,  71,  2,  9,  18,  54,  41,  51,  22,  43,  52,  4,  13,  26,  67,  31,  39,  88,  1,  33,  42,  74,  32,  50,  37,  19,  8,  24,  37,   Еделвайс  2,  14,  16,  6,   Заводна  14,  13,  15,  23,  11,  18,  17,  25,  16,  20,  21,  29,  28,  9,  5,  2,  12,  5,  3,  10,  11,   Захари Стоянов  1,  2,  24,  49,  1,  11,  7,  2,  8,  21-21 А,  6,  14,  4,  30,  22,  12,  5,  65,  28,  18,  67,  13,  63,  35,  9,  69,  25,  10,  31,  20,   Иван Вазов  157,  2,  1,   Иван Капетан  19,  6,  21,  25,  23,  15,  17,   Иглика1,  4,  2,  6,  12,  8,   Кокиче  3,  1,  8,  4,   Костина  128,  11,  17,  47,  1,  Сцена за Традиц. Мероприятия,  53,  11,  27,  29,  41,  26,  19,  37,  32,  63,  69,  31,  4,  5,  33,  9,  43,  Вила Надежда,  18,  14,  51,  2,  15,  7,  21,  55,  45,  57,  10,  65,   Краището  3,   Крайречна  7,  11,  5,  43,  49,  45,  41,  42,   Лало Войвода  7,  13,  9,  3,  8,  4,  103,  1,  11,  5,   Лъга  3,  2,  5,  1,  6,   Любен Каравелов  3,  8,  21,  1,  14,  12,  11,  2,  4,  5,  7,   Местност Павлова Полица  ,    Нецов дол  2,  5,  6,  11,  19,  4,  7,  1 Селскост. Постройка,   Никола Вапцаров  9,  6,  5,  2,  1-3,  12,  15,  10,  11,  8,  13,  17,  19,   Отец Кирил  40,  19,  1,  14,  12,  18,  10,  15,  13,  5,  16,  24,  26,  11,  23,  45,  8,   Отец Паисий  2,  1,   Павлов дол  16,  7,  14,  5,  12,  4,  10,  9,  8,  3,  15,  14,  18,  20,  22,   Павлова Полица  ,    Пангарата  1,  2,   ПИ-62579.164.2  М-Т Копчов Лък,   Просвета  2,   Стара Рибарица  12,  1,  3,  2,  89,  8,  14,  18,  6,  4,  7,  16,  22,  Къща,  13,  10,   Старчов дол  1,  8,  10,  1,  2,  31,  6,  12,   Студентска  2,  3,  7,  1,  6,   Топилата  1,  2,   Филип Тотьо  2,  11,  7,  9,  1,  15,  212,  5,  13,  10,  24,  26,  23,  29,  27,   Христо Ботев  18,  11,  16,  3,  12,  4,  22,  9,  5,  8,  30,  26,   Христо Пеев  1,  3,  2,   Христо Смирненски  12,  4,  1,   Царичина  13,  5,  11,  3,  15,  1,   Черна Река  4,  2,  1,  Фуражомелка,  Къща,  5,   Шалски дол  15,  4,  3,  1,   Юрий Гагарин  8,  20,  6,  18,  12,  10,  2,     100,  ПИ 62579.2222,  ПИ 55005

На 19.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Асен,   Общ. Тетевен:   Вила,  6

На 19.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Бабинци:   001095 Екатте 07884

На 19.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Гложене,   Общ. Тетевен:   Бор  3,  1,  4,  2,  1,   Васил Драганов  11,  6,  8,  13,  3,  9,  2,  10,  7,  5,  1,   Васил Йонков  8,  1,  3,  5,  2,  6,  4,   Възход  10,  26,  14,  28,   Георги ПИскулев  12,  29,  19,  8,  35,  9,  2,  27,  4,  21,  33,  6,  15,  23,  25,  1,  7,  3,  31,  37,  17,   Гецо Атанасов  11,  15,  2,  18,  10,  13,  20,  4,  16,  5,  8,  22,  24,  7,  14,  3,  6,  9,  12,  17,   Дако Йонков  6,  2,  4,  1,   Детелина  6,  2,  1,  3,   Дъб  4,  5,  1,  8,  6,  2,  3,   Здравец  4,  1,  3,  8,  5,   Иглика2,  17,  7,  9,  11,  14,  29,  1,   и лия Пандурски  7,  14,  5,  6,  1,  2,  12,  10,  3,  8,  4,   Йото Диков  1,  13,  2,  3,  7,  4,  8,  10,  11,  6,   Йото Николов Врачев  137,  4,  28,  25,  31,  6,  36,  8,  27,  20,  12,  30,  14,  33,  23,  13,  22,  44,  38,  17,  40,  11,  37,  29,  41,  1,  35,  3,  34,  46,  32,  5,  50,  26,  24,  39,  18,  10,  9,  7,  43,  15,  42,  48,  21,  19,  16,  58,  81,  84,  52,  80,  105,  127,  70,  119,  123,  76,  101,  107,  117,  115,  92,  99,  86,  83,  125,  93,  87,  131,  68,  88,  90,  60,  72,  74,  62,  129,  89,  121,  78,  64,  56,  103,  146,  133,  122,  132,  142,  98,  116,  102,  134,  148,  126,  114,  108,  144,  113,  152,  110,  140,  112,  100,  120,  124,  128,  104,  106,  118,  138,  135,  130,  136,  154,  150,  75,  57,  47,  61,  51,  63,  49,  77,  71,  67,  79,  69,  65,   Йото Нинов  12,  24,  28,  33,  11,  4,  9,  30,  10,  20,  14,  22,  2,  6,  10 Цдг До ТП10,  16,  5,  18,  10 Цдг На ТП10,  26,  1,  33,   Йото Пеев  2,  51,  9,  43,  47 Вила Любен,  33,   Йото Стойков  12,  4,  9,  15,  14,  10,  1,  5,  8,  44,  24,  22,  16,  20,  13,  7,  18,   Камен Лисец  11,  9,  1,  3,  2,  5,  7,   Кара Георги  1,  8,  6,  3,  10,  2,   Лальо Ненов Динов  23,  14,  29,  37,  32,  19,  28,  20,  13,  33,  34,  25,  11,  26,  12,  24,  18,  6,  1,  35,  9,  17,  5,  4,  15,  36,  7,  30,  22,  27,  2,   Липа  10,   Люляк  6,  4,  5,  11,  13,  9,  1,  7,  3,   Малина  1,  2,  6,   Местност Байнов Поток  ,    Местност Видрите  Пс,   Местност Левица  Производствен Цех,  Хладилна база,  Къща Васил,  13,  Вила,  6,  Механа,   Минзухар  16,  4,  16,   Найден Стоянов Найденов  7,  4,  17,  26,  13,  5,  19,  21,  11,  36,  3,  1,  15,  9,  8,  10,  28,  39,  18,  25,  12,  81,  6,  69,  83,  32,  65,  23,  21,  51,  63,  55,  34,  47,  31,  77,  59,  70,  20,  61,  2,  29,  30,  35,  16,  91,  75,  37,  53,  14,  49,  6,   Нено Йотов Краев  18,  13,  6,  1,  8,  3,  4,  7,  2,  5,  40,  34,  11,  38,  29,  17,  52,  23,  48,  46,  42,  27,  21,  25,  44,  36,  35,  50,  32,   Никола Врачев  96,  1,  94,  95,   Никола Милчев  7,  11,  3,  1,  9,  5,  16,  24,  6,  20,  4,  14,  2,  12,  28,  22,   Нягол Войвода  8,  5,  16,  23,  19,  17,  13,  24,  14,  20,  2,  25,  15,  7,  3,  11,  4,  29,  21,  9,  10,  6,  27,  1,  22,  18,   Петко Найденов  8,  3,  2,  4,  5,   Роза  4,  1,  3,  2,   Синчец  2,  1,  4,   Славотин  2,  1,  10,  7,  5,  15,  13,  11,  4,  9,  8,  12,   Стоян Войвода  7,  3,  1,  6,  2,  5,  4,  9,   Теменуга  39,  5,  4,  2,  8,  1,  3,  6,   Тодор Христов  14,  16,  10,  8,  6,  2,  3,  12,  4,  1,  5,   УПИ І Кв.1  ,    Цачо Ненов  7,  9,  11,  19,  22,  24,  14,  16,  20,  13,  10,  15,  17,  1,  3,  8,  4,  12,  5 Къща,  2,  6,  18,     Производствен цех

На 19.06.2020 г. /14:01 - 17:00 ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес  4,  5,  19,   Дончовци  9,  12,  1,  7,   Махала Моновци  Къща Съйко,  Къща Георги,  Къща Васил,  Къща и ванка,  58,  5,  Къща Марийка,  Къща Върбан,  36,  Къща Радка,  Къща Стоян,  Къща Мариета,  32,  Къща Симеонка,  Къща Христо,  11,  Вила,  Уо На ТП7,  Къща Диана,  Къща Лазар,  Къща Йона,  3,  Къща Стоичко,  Къща Веселина,  Къща Пенка,  Къща Василка,  Къща Ивайло,  Къща Румен,  Къща Валери,   Отец Паисий  9,  4,   Павел Лалов  64,  34,  23,  35,  19,  39,  76

 

Община Троян  

На 16.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов  53,  170,  68,   Христо Петков  125,  33,  123,  25,  28,  50,  19,  9,  15,  109,  68,  14,  83,  47,  17,  52,  36,  12,  91,  127,  37,  81,  11,  77,  43,  121,  93,  99,  16,  34,  59,  119,  29,  49,  67,  79,  97,  26,  48,  13,  22,  51,  115,  40,  63,  117,  69,  71,  85,  44,  111,  89,  30,  27,  38,  113,  39,  87,  73,  31,  10,  46,  45,  21,  41,  105,  32,  42,  55,  57

На 15.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /14:16 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Патрешко:   Местн.Предела  Къща-Георги,  20,  Къща-Кинчо,  Къща-Минко,  9,  Къща-Стоян,  6,  Къща-ма   ринка,  Къща-Йона,  Къща-ма   рин,  Къща-Константин,  1,  Вила,  Къща-Илия,  Къща-Слави,  Къща-Пена,  Къща-Цочо

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Троян,   Общ. Троян:   Кв.Попишка  1,   Нейчо Войвода  Автоморга

На 17.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Троян,   Общ. Троян:   Разклон Калейца

На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Троян,   Общ. Троян:   73198.511.88.1  ,    Кв.Ливадето  Разпределителна Шахта,  Къща Драгомир,  Касета,  Помпена Станция Баба Руса,   Мах.Сеновоза  Венцислав-Къща,  16,  Йордан-Къща,  20 Стойко-Къща,  9,  39,  7,  10,  12,  Марин-Къща,  19,  14 Данчо-Каща,  13,  Пенко-Къща,  15,  18,  11,  22

На 18.06.2020 г. /14:31 - 16:30 ч./ -  Старо Село,   Общ. Троян:   Централна  44,  86,  52,  33,  70,  96,  95,  87,  59,  28,  119,  42,  139,  88,  49,  143,  123,  11,  83,  41,  34,  99,  135,  27,  129,  105,  35,  45,  141,  63,  29,  68,  94,  102,  55,  21,  117,  101,  51,  26,  137,  103,  82,  91,  60,  17,  92,  89,  127,  74,  107,  65,  54,  72,  71,  16,  39,  57,  76,  79,  78,  113,  85,  98,  111,  58,  75,  115,  121,  38,  133,  80,  131,  97,  48,  31,  56,  77,   Шарбан  64

 

Община Угърчин  

На 16.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Голец:   Мах.Оломан

На 15.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.16.273  ,    Аномир  4,  2,   Губе  1,   Койнец  4,  6,  3,  2,  1,  5,   Леседра  14,  16,  6,  26,  12,  5,  11,  10,  2,  8,  3,  1,  17,  4,  9,   Недини Езера  196,  13,  11,  5,  1,  7,  23,  8,  6,   Нивище  1,   Панко.Р.Цоков  2,  1,   Стара Планина  227,  194,  230,  262,  241,  192,  210,  243,  196,  201,  220,  233,  206,  240,  177,  224,  161,  171,  258,  163,  202,  226,  183,  236,  239,  204,  209,  173,  235,  231,  264,  260,  165,  244,  247,  250,  167,  234,  200,  221,  238,  187,  278,  219,  225,  232,  217,  199,  198,  159,  245,  214,  181,  169,  215,  211,  251,  190,  205,  228,  189,  270,  218,  256,  222,  191,  253,  179,  248,  195,  175,  193,  203,  242,  216,  255,   Тетевен  4,  1,  2,   Фенац  2,  4,   Юрий А.Гагарин  32,  45,  43,  20,  28,  37,  30,  26,  22,  29,  39,  24

На 15.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Лесидрен:   Александър Стамболийски  29,  14,  35,  31,  21,  5,  18,  7,  13,  16,  11,  17,  23,  28,  34,  1,  19,  15,  27,  4,  8,  20,  39,  6,  25,  32,  22,  24,  37,  3,   Възраждане  9,  2,  6,  11,  4,  10,  12,  3,  13,  5,  14,  8,  1,  16,  7,  18,   Георги Бенковски  9,  10,  8,  7,  6,  3,  1,  5,  2,  4,   Коман  1,  2,   Местност Капин  Къща Христо,  Къща Въло,  Къща Николай,  Къща Борис,  Къща Марин,   Местност Ношаря  Колиба,  1 Колиба,   Орницата  ,    Раковска  3,  11,  15,  5,  10,  9,  7,  2,  13,  4,  12,   Стоян Петков  13,  5,  1,  6,  11,  9,  2,  8,  3,   Страцин  2,  3,   Христо Ботев  11,  20,   Христо Смирненски  11,  5,  7,  2,  9,  13,  17,  4,  14,  15,   Чаршията  15,  17,  2,  10,  3,  12,  13,  11,  19,  4,  9,  6,  7,  1,   Чуловдолска  8,  6,  7,  9,  4,  1,  10,  5,  2,  12,  3

На 16.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./   На 19.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски  120,  92,  108,  144,  117,  115,  129,  102,  82,  150,  146,  139,  114,  111,  128,  90,  142,  131,  143,  106,  101,  132,  113,  135,  125,  136,  124,  97,  14,  84,  140,  145,  112,  122,  126,  123,  127,  107,  134 А,  134,  110,  99,  93,  86,  100,  88,  119,  89,  91,  137,  105,  95,  133,  116,  109,  121,  94,  98,  118,  103,  104,   Васил Левски  65,   Иван Вазов  19,  21,  22,  26,  9,  11,  24,  25,  23,  15,  4,  2,  28,  17,   Хан Омуртаг  4,  3,  2,  1

 

Община Ябланица  

На 15.06.2020 г. /14:00 - 17:00 ч./ -  Ябланица,   Общ. Ябланица:   Местност Голяма Гора  ,    Местност Шумнене  Пс,   Ратица  63,  25,  23,  61,  16,  12,  10,  14,   Теменуга  2,  ТП23,  22,  7,  24,  3,  21,  26,  5,  28,  8,  23,  27,  15,  14,  19,  11,  6,  16,  10,  17,  12,  1,  30,  9,  25,  18,  29,  31,  4,   Шумнене

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Драганица:   Втора  10,  8,  9,  15,  29,  35,  24,  2,  16а,  21,  6,  16,  12,  11,  13,  1,  7,  14,  27,  33,  22,  3,  25,  5,  19,  23,  10,  17,  18,  31,   Двадесет  2,  6,  10,  3,  1,  8,  4,   Двадесет и  Две  4,  2,   Двадесет и  Едно  13,  9,  7,  1,  15,  5,  17,  11,  3,   Дванадесет  4,  1,  5,  9,  7,  3,  10,  11,  12,  8,   Девета  8,  4,  6,  2,   Деветнадесет  4,  2,   Десета  5,  1,  2,  11,  7,  3,  4,  9,  12,  8,  13,  6,   Единадесет  2,  3,  1,  6,   Осемнадесет  4,  9,  7,  6,  2,  3,  5,  1,   Осма  2,  4,  6,  1,   Пета  1,  2,  3,   Петнадесет  6,  14,  9,  1,  2,  12,  3,  11,  10,  13,  5,  8,   Първа  10,  7,  8,  3,  6,  12,  9,  1,  2,  4,  ТП-3 Улично,  1,  33,  36,  19,  27,  42,  20,  31,  73,  57,  63,  25,  53,  39,  35,  15,  71,  41,  37,  59,  58,  18,  64,  16,  2,  21,  56,  26,  43,  69,  62,  55,  67,  48,  49,  51,  23,  61,  50,  17,  32,  60,  13,  38,  44,  28,  45,  30,  22,  40,   Седемнадесет  5,  7,  1,  2,  4,   Седма  3,  2,  9,  1,  5,  7,   Трета  2,  4,   Тринадесет  1,  2,  5,  4,   Четвърта  3,  10,  8,  12,  2,  4,  14,  5,   Четиринадесет  16,  12,  4,  2,  1,  14,  10,  6,   Шеста  6,  3,  1,  7,  4,  8,  2,  5,     2

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Пърличево:   9-ти септември  1,  5,  3,  6,  10,   Ал Стамболийски  26,  29,   Бор  3,  1,  7,  5,   Васил Левски  16,  9,  6,  1,  7,  14,  18,   Витоша  8,  11 А,  15,  14,  7,  10,  12,   Г. Димитров  9,  6,  7,  3 А,  2,  4,  5,  10,  11,  6 А,  3,   Гробарска  1,  3,  7,  5,   Димитър Благоев  4,  1 А,  3,  1,   Дружба  2,   Замфир Попов  18,  14,  12,  7,  11,  10,  9,  10 А,  6,  4,  8,  13,   Иван Вазов  5,  10 А,  7,  9,  5 А,  10,   Любен Каравелов  5,  3,  1,   Македония  39,  46,  41,  35,  44,   Морава  7,   Пирин  2,  5,  7,  4,   Раковски  2,  1,   Рила  1,  3,  1 А,  5,   Средец  2,   Стефан Караджа  2,   Странджа  2,  4,  10,  9,   Хаджи Димитър  3,  2,   Христо Ботев  9,  11,  12,  10,  8,  7,  1,  13,  3 А,  4,  11 А,  2,  6,  5,  3,   Явор  17,  16

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Слатина,   Общ. Берковица:   Васил Левски  23,  14,  13,  17,  22,  9,  1,  12,  18,  5,  20,  16,  15,  4,  6,  3,  21,  2,  7,  19,  26,   Георги Димитров  23,  43,  55,  17,  28,  30,  22,  38,  47,  27,  18,  57,  4,  26,  10,  20,  53,  37,  25,  41,  24,  29,  19,  61,  16,  34,  63,  45,  1,  15,  3,  12,  49,  6,  8,  51,  39,  21,   Девети Септември  19,  18,  12,  22,  3,  26,  4,  17,  6,  15,  2,  9,  5,  8,  7,  11,  10,  13,  1,  20,   Димитър Благоев  5,  14,  32,  12,  18,  1,  2,  20,  26,  8,  3,  24,  10,  9,  22,  13,  16,  30,  6,   Иван Вазов  3,  10,  8,  7,  5,  1,  4,  9,  2,   Н. Й. Вапцаров  6,  7,  2,  10,  4,  3,  8,  11,  9,  12,   Христо Ботев  15,  10,  13,  17,  35,  26,  24,  29,  31,  5,  2,  1,  27,  7,  25,  14,  4,  19,  11,  3,  34

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Слатина,   Общ. Берковица:   Васил Левски  23,  14,  13,  17,  22,  9,  1,  12,  18,  5,  20,  16,  15,  4,  6,  3,  21,  2,  7,  19,  26,  27,  26,   Георги Димитров  23,  43,  55,  17,  28,  30,  22,  38,  47,  27,  18,  57,  4,  26,  10,  20,  53,  37,  25,  41,  24,  29,  19,  61,  16,  34,  63,  45,  1,  15,  3,  12,  49,  6,  8,  51,  39,  21,  73,  71,  70,  40,  69,  68,  64,  97,  85,  48,  54,  63,  81,  38,  80,  75,  52,  44,  62,  58,  91,  79,  56,  50,  72,  77,  46,  60,  89,  99,  42,   Девети Септември  19,  18,  12,  22,  3,  26,  4,  17,  6,  15,  2,  9,  5,  8,  7,  11,  10,  13,  1,  20,  25,  23,  27,  29,   Димитър Благоев  5,  14,  32,  12,  18,  1,  2,  20,  26,  8,  3,  24,  10,  9,  22,  13,  16,  30,  6,  19,  10,  32,  36,  34,  17,   Иван Вазов  3,  10,  8,  7,  5,  1,  4,  9,  2,   Местност Стопански Двор  Сп.Кран,   Н. Й. Вапцаров  6,  7,  2,  10,  4,  3,  8,  11,  9,  12,   Христо Ботев  15,  10,  13,  17,  35,  26,  24,  29,  31,  5,  2,  1,  27,  7,  25,  14,  4,  19,  11,  3,  34

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Цветкова Бара:   002004  ,    Главна  23,  13,  7,  21,  31,  6,  5,  14,  18,  33,  16,  45,  28,  11,  25,  34,  9,  27,  10,  4,  12,  1,  20,  8,  26,  49,  3,  47,  37,  19,  50,   Гороница  26,  20,  7,  10,  3,  5,  22,  24,  8,  4,  18,  1,  14,  16,  12,  2,   и звън Регулация  Клисурски Манастир,   Черемошница  6,  3,  8,  1,  4,  10,  2

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черкаски:   Акация (21)  1,  10,  21,  17,  8,  11,  7,  6,  13,  19,  9,  15,  1,  12,  2,  5,  4,   Божур (25 А)  2,  1,   Бозаджийска (Дванадесет)  8,  14а,  1,  14,  12,   Бор (Единадесет)  6,  2,  7,  5,  1,  3,  4,   Бреза (Двадесет)  2,   Вароша (Първа А)  10,  12,  17,  3,  18,  1,  16,  14,  5,  15,  8,  2,   Върбица (Дванадесета)  5,  10,  1,  2,  4,  3,   Върха (24)  2,   Гавгалия (Шестнадесет)  1,  3,  5,   Гурнов (Трета)  1,  3,   Дребако (Четиринадесет)  7,  4,  3,  1,  5,   Еделвайс (23)  4,  1,  3,  8,   Ела (Четвърта)  1,  2,   и глика (Тринадесет Б)  4,  1,  2,  3,   и грище (25)  10,  5,  3,  8,  2,  4,  6,   и звора  4,   и згрев (Деветнадесет)  33,  38,  34,  18,  12,  43,  49,  31,  52,  32,  29,  27,  21,  40,  22,  26,  36,  25,  42,  28,  44,  47,  20,  45,  16,  23,  10,  24 А,  7,  3,  5,  15,  11,  6,  1,  8,  17,  9,  13,   Казанджийска (Девета А)  1,  5,  3,   Калина (Двадесет и  Втора)  2,  3,  7,  4,  5,   Кестените (Осма)  3,  5,  1,  4,  2,   Ком (Втора)  2,  4,   Корийски дол (22 Б)  3,  1,   Корията (Двадесет и  Втора А  1,  9,  7,  4,  2,  11,   Крайна (Седемнадесет)  3,  1,   Липа (29)  1,  2,   Метохска (Девета)  10,  6,  8,  12,   Перуника (Петнадесет)  4,  8,  2,   Речна (27 )  15,  11,  13,  5 А,  7,  3,  1,  5,  9,   Роза (Пета)  3,   Ружа (27 А)  1,   Синчец (Десет)  5а,  8,  6,  4,  12,  2,  7,  11,  3,  9,  10,  5,   Стубла (Десета)  2,  4,  1,   Теменуга (28 )  2,   Хризантема (26)  8,  10,  4,  1,  6,   Христо Ботев (Първа)  32,  58,  5,  34,  4,  13,  27,  26,  29,  30,  1,  6,  14,  22,  23,  28,  3,  33,  20,  8,  2,  35,  18,  12,  53,  56,  51,  72,  42,  70,  58,  62,  37,  47,  40,  68,  46,  45,  55,  57,  60,  65,  66,  44,  54,  52,  49,  50,  74,  64,  43,  63,  61,  101,  136,  110,  77,  124,  88,  118,  75,  108,  93,  130,  67,  81,  69,  87,  112,  132,  79,  96,  134,  97,  90,  71,  78,  114,  102,  94,  91,  95,  103,  92,  86,  89,  85,  122,  100,  73,  76,  120,  106,  1,  116,  98,   Църковна (Седма)  10,  14,  8,  6,  1,  16,  3,  5,   Червен Брег (Тринадесет)  4,  5,  8,  1,  6,  2,  7,  9,   Ямачо (Тринадесета)  6,  4,  1,  2

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ягодово,   Общ. Берковица:   015014  ,    Александър Стамболийски  19,  7,  15,  3,  13,  17,  23,  1,  9,   Васил Левски  66,  23,  34,  16,  1,  3,  55,  5,  72,  60,  49,  25,  56,  68,  48,  59,  29,  40,  38,  9,  57,  14,  12,  37,  44,  22,  17,  75,  46,  2,  62,  51,  45,  36,  82,  7,  21,  73,  70,  28,  41,  6,  11,  77,  35,  64,  53,  61,  26,  31,  74,  4,  52,  10,  18,  19,  63,  58,  65,  8,  78,  32,  30,  39,  43,  15,  24,  84,  47,   Вречна  4,  2,  19,   Георги Димитров  4,  6,  10,  7,  1,  5,  2,   Георги Трайков  2,  16,  10,  15,  18,  12,  22,  26,  4,  36,  23,  32,  5,  11,  6,  9,  1,  7,  3,  28,  24,  25,  21,  14,  27,  17,  20,  8,  30,  13,   Дълбоки дол  11,  9,  6,  7,  1,  10,  8,  4,  5,  2,   Еделвайс  3,  1,   Карян  5,  7,  3,  1,  9,   Малка Река  7,  5,  9,  1,  3,   Марков Кладенец  4,  5,  8,  7,  2,  6,  1,  3,  10,   Разсланица  3,  6,  2,  4,   Синчец  11,  3,  2,  8,  7,  1,  9,  4,  6,   Среченска Бара  1,  17,  4,  9,  2,  3,  13,  11,  15,  7,  5,   УПИ Viii,   Кв.19  ,    Христо Ботев  11,  4,  16,  12,  29,  15,  23,  5,  9,  1,  7,  13,  19,  8,  21,  2,  10,  17,   Ягода  6,  16,  4,  2,  11,  1,  18,  3

 

Община Брусарци  

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белотинци:   025483  ,    Втора  25,  6,  21,  4,  11,  9,  12,  2,  3,  17,  13,  7,  8,  10,  22,  14,  1,  5,  15,  18,  16,  20,  36,  41,  49,  23,  47,  34,  38,  24,  29,  27,  26,  39,  42,  35,  37,  32,  30,  33,  21,  25,  28,  40,   Двадесет и  Втора  15,  1,  5,   Двадесет и  Девета  8,  1,  4,  5,   Двадесет и  Осма  1,  3,  2,  4,  8,  6,   Двадесет и  Пета  4,  6,  9,  1,  7,  5,  2,   Двадесет и  Първа  3,  10,  2,  6,  1,  8,   Двадесет и  Седма  7,  3,  5,  1,   Двадесет и  Трета  2,  6,  1,  3,  7,   Двадесет и  Четвърта  1,  6,  14,  8,  12,  4,  3,  16,  18,  10,  2,  ТП 4 Уо,   Двадесет и  Шеста  3,  12,  6,  17,  2,  11,  13,  8,  9,  1,  10,   Двадесета  3,  5,  1,  2,   Дванадесета  6,  3,  8,  1,  5,  3,   Девета  4,  1,  3,  5,  7,  9,  6,   Десета  1,   Единадесета  3,  1,  6,  5,   Местност Бреста  Пс,   Местност Верлото  Пс,   Местност Цветкови Туфи  Фурон,   Осемнадесета  2,  1,  4,  8,  6,   Осма  3,  24,  10,  15,  17,  2,  6,  13,  11,   Пета  10,  1,  12,  3,  14,  18,  2,   Петдесета  9,   Петнадесета  2,  10,  6,  4,  8,  5,  7,  3,  16,  1,  17,  12,  9,  11,  13,  2,  15,  5,  7,  1,  2,  3,   Първа  7,  ТП 2 Уо,  5,  1,  12,  4,  8,  6,  2,  3,  10,  Асфалтова база,  15,  26,  14,  19,  11,  17,  22,  28,  20,  21,  13,  18,  23,  70,  55,  72,  47,  49,  80,  56,  62,  68,  64,  58,  54,  66,  53,  60,  51,  74,  30,  76,  32,  34,  57,  43,  78,  35,  37,  46,  48,  34,  42,  33,  41,  50,  27,  52,  38,  ТП 1 Улично Осветление,  40,  29,  31,  36,  44,  39,   Седемнадесета  2,  4,   Седма  3,  5,  7,  1,  5,    Трета  29,  21,  17,  35,  15,  27,  31,  47,  49,  13,  18,  22,  10,  25,  2,  16,  8,  12,  28,  37,  14,  23,  20,  33,  19,  12,  4,  3,  11,  1,  2,   Тридесет и  Втора  2,   Тридесет и  Девета  6,  3,  9,  4,  7,   Тридесет и  Осма  4,  7,  2,  5,   Тридесет и  Пета  5,  2,  4,  3,   Тридесет и  Първа  1,  ТП 5 Уо,  2,  1,  4,  10,  12,  6,  ТП-3 УО,  8,  13,  12,    Тридесет и  Седма  3,  5,  16,  2,  7,  4,  12,  14,  6,  10,  9,   Тридесет и  Трета  2,   Тридесет и  Четвърта  15,  6,  3,  17,  5,  13,  10,  18,  20,  12,  19,  14,  2,  7,   Тридесет и  Шеста  7,  3,  5,  2,  4,  1,   Тридесета  1,  4,   Тринадесета  5,  2,  3,  6,  2,   Четвърта  23,  21,  19,  4,  10,  14,  15,  13,  9,  3,  2,  1,  6,  5,  17,  11,   Четиредесет и  Девета  1,  2,  6,  8,  3,  7,  5,  4,  14,   Четиредесет и  Осма  2,  10,   Четиредесет и  Седма  1,  4,   Четиредесет и  Шеста  13,  2,  5,  7,  3,  4,  2,  1,  9,   Четиридесет  13,  6,  8,  11,  9,  4,  10,  12,  5,  14,  3,   Четиридесет и  Втора  4,  12,  2,  14,   Четиридесет и  Пета  8,  14,  5,  10,  2,  12,  6,  1,  3,  16,   Четиридесет и  Първа  13,  6,  5,  10,  4,  1,  8,  9,  2,  12,   Четиридесет и  Трета  1,   Четиридесет и  Четвърта  12,  4,  10,  2,  6,   Шеста  22,  34,  30,  26,  15,  32,  28,  20,  24,  8,  16,  18,  17,  14,  9,  10,  4,  2,  8,  12,  13,  7,  5,  3,  1,  6,  11,     1,  0

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  долна Рикса:   Втора  17,  14,  4,  51,  15,  20,  22,  10,  19,  8,  1,  16,  6,  12,  13,  23,  49,  47,  53,  2,  18,  25,  ТП-2 Уо,   Двадесет и  Втора  5,   Двадесет и  Пета  1,   Двадесет и  Първа  3,  4,  6,  10,  1,  8,  7,  2,  14,   Двадесет и  Трета  2,  4,  8,   Двадесет и  Четвърта  4,   Двадесета  9,  11,  10,  12,  13,  19,  15,  4,  7,  3,   Дванадесета  4,  1,  2,  6,  5,  8,  7,  3,  9,  11,  12,   Девета  8,  4,  1,  10,  6,  3,  12,   Деветнадесета  1,  3,  2,   Десета  22,  10,  11,  18,  5,  24,  12,  1,  13,  4,  9,  6,  14,  8,  2,  16,  3,  7,  20,   Единадесета  1,   и звън Регулацията  1,  Метален Навес,   Осемнадесета  4,  2,   Осма  6,  5,  8,  7,  26,  24,  20,  22,  16,  18,  17,   Пета  6,  5,  10,  3,  22,   Петнадесета  5,  13,  14,  9,  6,  17,  12,  10,  2,  11,  4,  15,  8,  3,   Първа  12,  4,  9,  10,  23,  8,  14,  17,  3,  19,  ТП-1 Улично Осветление,  13,  6,  7,  15,  26,  26,  21,  20,  33,  30,  38,  48,  37,  41,  54,  44,  58,  2,  36,  31,  40,  28,  29,  43,  50,  32,  46,  42,  34,  35,  52,   Седемнадесета  7,  15,  4,  3,  12,  17,  21,  6,  1,  19,  20,  5,  14,  8,  10,  18,   Трета  3,  1,  2,  5,   Тринадесета  3,  2,  4,  16,  8,  10,  14,  12,   Четвърта  1,  2,  3,  4,  7,   Четиринадесета  2,  14,  7,  4,  1,  5,  17,  3,  10,  19,  13,  11,  5,   Шеста  3,  4,  2,  6,   Шестнадесета  1,  8,  10,  4,  2,     2

На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  долно Церовене:   Александър Стамболийски  8,  10,  12,  4,  6,  2,  18,  14,  16,   Ангел Кънчев  5,  9,  36,  14,  16,  10,  11,  22,  30,  26,  28,  7,  12,  20,  3,  24,   Антон и ванов  4,  10,  8,  6,  2,   Бдин  3,  1,  2,  5,   Бор  1,   Бул. Владимир и лич Ленин  22,  6,  32,  28,  13,  8,  4,  24,  1,  10,  5,  11,  3,  2,  20,  16б,  30,  66,  92,  94,  86,  74,  76,  68,  57,  39,  18,  59,  55,  69,  84,  37,  58,  56,  72,  63,  82,  64,  35,  45,  88,  78,  80,  60,  41,  67,  49,  53,  62,  38,  27,  48,  40,  42,  23,  21,  50,  46,  31,  52,  34,  17,  44,  33,  54,  15,  25,   Васил Левски  4,  1,  2,   Вела Пеева  2,   Витоша  1,  2,  3,  9,  8,  6,  12,  10,  5,   Вихрен  14,  2,  10,  16,  4,  12,   Владимир Заимов  1,  3,  2,  4,   7,   Георги Димитров  14,  2а,  3,  5,  9,  12,  28,  26,  24,  6,  30,  18,  16,  20,  22,  4,  1,  8,  7,  2,   Георги Кирков  8,  9,  18,  3,  16,  12,  19,  17,  15,  5,  1,  7,  13,  11,  21,  2,   Георги Сава Раковски  6,  4,  2,  3,  1,   Детелина  11,  7,  5,  6,  4,  3,  1,  9,   Еделвайс  6,  3,  1,   Ела  2,  4,   Замфир Попов  4,   Здравец  17,  25,  23,  23а,  4,  19,  21,  13,  11,  9,  3,  5,  2,   Иван Вазов  8,  4,  5,  3,  2,  1,  7,   и звън Регулацията  1,   Йорданка Петкова  19,  15,  33,  35,  42,  88,  29,  48,  26,  37,  51,  22,  54,  46,  27,  32,  90,  45,  20,  40,  78,  70,  52,  30,  68,  56а,  74,  36,  28,  60,  23,  86,  76,  50,  34,  25,  56,  62,  31,  18,  12,  8,  10,  13,  1,  5,  2,  14,  6,  9,  11,  2а,  7,  16,  4,  1,   Кирил и  Методи  2,  4,  1,   Климент Охридски  5,  3,   Ком  1,   Лиляна Димитрова  8,  4,  2,  9,  6,  3,  1,   Малина  1,  2,   Марин Дринов  1,   Найден Миков  1,  6,  4,  5а,  3,  8,  5,  2,   Неофит Бозвели  2,   Опълченска  9,  5,  8,  7,  4,  11,  2,  6,   Осогово  2,   Отец Паисий  2,  1,  6,  10,  8,   Панайот Волов  6,  1,  4,  8,  2,   Панайот Хитов  10,  1,  8,  4,  6,   ПИонерска  7,  1,  2,  3,  5,  1,   Пирин  2,  1,   ПИрот  5,  2,  9,   Поп Андрей  7,  4,   Радецки  6,  2,  10,  4,  8,   Рила  2,  1,   Синчец  3,  11,  2а,  4,  8,  17,  2б,  9,  1,  7,  5,  13,  2а,  1,   Славянска  6,  2а,  4,   Сливница  6,  1,  4,  2,   Стара Планина  12,  16,  15,  17,  14,  10,  1,  8,  9,  5,  6,  3,  7,  2,  11,   Теменуга  17,  4,  1,  5,  3,  2,  7,  6,  13,  8,   Тинтява  2а,  4,  3,  1,  2,  5,   Тодор Каблешков  7,  3,  9,  2,  2а,  4,  5,   Тополите  5,  1,   Тракия  1,  2,  4,   Филип Тотю  6,   Хаджи Димитър  8,  10,  16,  11,  14,  5,  4,  15,  1,  2,  9,  3,  13,  7,   Христо Ботев  6,  2,  27,  13,  12,  17,  5,  7,  14,  3,  9,  23,  25,  1,  29,   Цар Самуил  2,   Цибрица  1,  3,   Чавдар  8,  2,  1,  4,  3,  6,   Шейново  2,  6,  3,  1,  14,  8,  5,  4,   Шипка  9,  19,  5,  12,  10,  8,  13,  11,  4,  1,  15,  17,  3а,  6,  14,   Шишман  2,  3,   Юрий Гагарин  1,   Янтра  1,  2,  4

За Периода 18-19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Киселево:   Александър Стамболийски  2,  6,   Ботев  8,  14,  6,  1,  4,   Валентина Терешкова  12,  3,  5,  1,  8,   Васил Коларов  26,  7,  10,  40,  14,  58,  33,  46,  30,  22,  24,  44,  60,  16,  12,  8,   Георги Димитров  18,  24,  33,  12,  13,  8,  17,  11,  30,  34,  4,  2,  27,  16,  7,  38,  35,  9,  5,  23,  6,  21,  19,  3,  20,  25,  29,  22,  14,   Димитър Костов  11,  7,  14,  9,  5,  1,  6,  3,  17,  23,  25,  15,  4,  2,  8,  10,  16,   и лия Луканов  10,  7,  3,  4,  2,  5,  1,  8,  6,   Левски  1,  3,  4,  5,  2,   Ленин  9,  12,  22,  14,  5,  19,  21,  15,  1,  25,  20,  3,  18,  10,  16,   Любен Каравелов  4,   Мито Цоцин  13,  1,   Михаил Илиев  4,  5,  8,  7,  2,  6,  1,   Никола Й.Вапцаров  1,   Симеон Тошев  1,   Трайко Кънев  8,  3,  2,  1,   Трифон Павлов  5,   Христо Смирненски  2,   Юрий Гагарин  3,  1,  2,  10

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Клисурица:   273007  ,    Втора  29,  31,  14,  23,  8,  21,  16,  12,  18,  10,  19,  11,  3,  4,  7,  5,  17,  1,  13,  15,  9,  6,   Двадесет  3,  1,  5,  4,  2,   Двадесет и  Две  1,   Двадесет и  Едно  2,   Двадесет и  Три  8,  16,   Двадесет и  Четвърта  3,   Дванадесет  5,  9,  10,  1,  3,  2,   Девета  8,  6,  2,  4,  5,   Деветнадесет  2,  8,  3,   Десета  8,  7,  4,   Единадесет  11,  2,  7,  1,  5,  4,   и звън Регулацията  ,    Местност дола  ,    Местност и звора  Пс,   Местност Камика  Пс,   Осемнадесет  18,  22,  6,  16,  4,  14,   Осма  2,  1,   Пета  1,  7,  5,  9,   Петнадесет  3,  5,  1,  4,  6,  2,   Първа  23,  12,  22,  66,  5,  ТП 1 Улично Осветление,  6,  43,  10,  11,  46,  19,  7,  18,  1,  27,  20,  9,  51,  16,  4,  21,  24,  2,  8,  15,  17,  ТП 2 Улично Осветление,  36,  29,  57,  34,  53,  55,  28,  31,  33,  45,  30,  51,  63,  37,  41,  47,  32,  61,  59,  43,  38,  65,  35,   Седемнадесет  7,  3,  9,   Седма  8,  4,  6,  2,   Трета  15,  12,  4,  3,  17,  13,  11,  16,  14,  9,  6,  21,  2,  18,   Тринадесета  2,  3,  1,   Четвърта  1,  7,  3,  5,  8,  2,  6,  4,  17,  13,   Четиринадесет  9,  5,  2,  3,  7,   Шеста  5,  7,  1,  2,   Шестнадесет  3,  28,  22,  13,  9,  11,  5,  4,  1,  20,  24,  7,  30

На 19.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ -  Клисурица:   Втора  11,  3,  4,  7,  5,  17,  1,  13,  15,  9,  6,   Двадесет и  Три  8,  16,   Дванадесет  1,  3,  2,   Десета  4,   Единадесет  11,  2,  7,  1,  5,  4,   Местност и звора  Пс,   Осма  2,  1,   Пета  7,  5,  9,   Първа  ТП 2 Улично Осветление,  36,  29,  57,  34,  53,  55,  28,  31,  33,  45,  30,  51,  63,  37,  41,  47,  32,  61,  59,  43,  38,  65,  35,   Седма  4,  6,  2,   Трета  15,  12,  4,  3,  17,  13,  11,  16,  14,  9,  6,  21,  2,  18,   Четвърта  1,  7,  3,  5,  8,  2,  6,  4,  17,  13,   Шеста  5,  7,  1,  2

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Славотин:   Втора  12,  15,  14,  18,  10,  11,  4,  2,  1,  3,   Двадесет  12,  6,  7,  4,  2,   Двадесет и  Две  12,  10,  6,  8,  2,  4,  14,  1,  12,   Двадесет и  Девет  42,  26,  2,  34,  48,  35,  13,  22,  33,  21,  36,  40,  27,  20,  15,  14,  46,  6,  10,  8,  45,  39,  23,  25,  31,  47,  1,  19,  17,  3,  7,  32,  5,  43,  41,  16,  28,   Двадесет и  Едно  5,  1,  3,   Двадесет и  Осем  3,  2,  1,  7,  5,   Двадесет и  Седем  1,  2,   Двадесет и  Три  5,  8,  6,  4,  10,  3,  1,   Двадесет и  Четвърта  2,  6,   Двадесет и  Шест  4,  8,   Дванадесет  6,  4,  1,  8,  3,  2,   Девета  8,  4,  3,  6,   Деветнадесет  10,  3,  8,  2,  4,  1,   Десета  18,  16,  11,  9,  5,  20,  8,  12,  10,  4,  13,  17,  14,  21,  19,  7,   Единадесета  4,  6,  2,   и звън Регулация  Админ.Сграда В Стопански Двор,  Стопански Двор,   Местност Генова Воденица  Пс,   Осемнадесет  5,  4,  7,  10,  6,  8,   Осма  4,  12,  3,  14,  10,  16,  8,  2,  5,   Пета  16,  10,  4,  5,  12,  8,   Петдесет  11,  8,  1,  3,  7,  6,  5,  2,  9,   Петдесет и  Две  7,  18,  19,  20,  16,   Петдесет и  Едно  17,  3,  1,  7,  9,  15,  19,  5,   Петдесет и  Пет  2,  1,  10,  8,  6,   Петдесет и  Четири  6,  5,  2,  3,  1,   Петнадесет  2,  6,  5,  4,  20,  14,  15,  24,  18,  13,  9,  11,  10,  8,  22,  16,  7,   Първа  3,  ТП-3 Улично Осветление,  22,  8,  26,  21,  5,  11,  14,  25,  28,  33,  19,  10,  17,  27,  38,  42,  2,  4,  15,  16,  36,  13,  37,  29,  7,  35,  9,  1,  18,  34,  31,  ТП-4 Улично Осветление,  44,   Седемнадесет  2,  6,  4,   Седма  5,  6,  14,  13,  12,  11,  4,  2,  8,  15,  7,  9,   Трета  1,  2,  9,  3,  8,  4,   Тридесет  6,  3,  1,  4,  2,   Тридесет и  Две  5,  6,  3,  4,  10,   Тридесет и  Девет  1,  7,  10,  2,  5,  4,  8,  6,   Тридесет и  Едно  7,  6,  9,  1,  5,  2,  14,  3,  4,   Тридесет и  Осем  3,  8,  6,  10,  2,  5,  1,   Тридесет и  Пет  7,  9,  4,  6,   Тридесет и  Три  19,  1,  15,  24,  14,  16,  2,  20,  21,  25,  13,  10,  17,  5,  23,  4,  8,   Тридесет и  Четири  11,  6,  10,  4,  7,  3,  9,  3,   Тринадесет  4,  18,  13,  7,  19,  12,  2,  16,   Четвърта  3,  2,  4,  1,   Четиридесет  10,  12,  2,  4,  6,   Четиридесет и  Две  17,  3,  8,  4,  1,  6,  18,  10,  16,   Четиридесет и  Девет  21,  23,  19,  3,  25,  15,  13,  23,  9,  6,  8,  17,  2,   Четиридесет и  Едно  12,  3,  10,   Четиридесет и  Седем  18,  13,  16,  19,  ТП-2 Улично Осветление,  14,   Четиридесет и  Три  6,  12,  5,  8,  4,  2,  10,   Четиридесет и  Четири  5,  7,  1,  3,   Четиринадесет  19,  25,  17,  10,  6,  12,  11,  26,  9,  22,  23,  24,  2,  27,  13,  20,  16,  4,   Шеста  15,  2,  6,  5,  8,  17,  12,  11,  9,  3,  7,  1,  19,   Шестнадесет  3,  2,  1,     12

На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Славотин:   Втора  21,  37,  22,  33,  27,  31,  29,  26,  20,  23,  24,  16,  28,  4,  2,  1,  3,  12,  15,  14,  18,  10,  11,   Двадесет  12,  6,  7,  4,  2,   Двадесет и  Две  12,  10,  6,  8,  2,  4,  14,  1,  12,   Двадесет и  Девет  2,  42,  26,  2,  34,  48,  35,  13,  22,  33,  21,  36,  40,  27,  20,  15,  14,  46,  6,  10,  8,  45,  39,  23,  25,  31,  47,  1,  19,  17,  3,  7,  32,  5,  43,  41,  16,  28,   Двадесет и  Едно  5,  1,  3,   Двадесет и  Осем  3,  2,  1,  7,  5,   Двадесет и  Пета  6,  14,  12,  2,  8,  4,   Двадесет и  Седем  1,  2,   Двадесет и  Три  8,  5,  8,  6,  4,  10,  3,  1,   Двадесет и  Четвърта  1,  4,  9,  5,  8,  2,  6,   Двадесет и  Шест  4,  6,  4,  8,   Дванадесет  6,  4,  1,  8,  3,  2,   Девета  8,  4,  3,  6,   Деветнадесет  10,  3,  8,  2,  4,  1,   Десета  18,  16,  11,  9,  5,  20,  8,  12,  10,  4,  13,  17,  14,  21,  19,  7,   Единадесета  4,  6,  2,   извън Регулация  Админ.Сграда В Стопански Двор,  Стопански Двор,   Местност Генова Воденица  Пс,   Осемнадесет  5,  4,  7,  10,  6,  8,   Осма  4,  12,  3,  14,  10,  16,  8,  2,  5,   Пета  16,  10,  4,  5,  12,  8,   Петдесет  11,  8,  1,  3,  7,  6,  5,  2,  9,   Петдесет и  Две  10,  3,  4,  1,  12,  14,  2,  6,  8,  7,  18,  19,  20,  16,   Петдесет и  Едно  17,  3,  1,  7,  9,  15,  19,  5,   Петдесет и  пет  2,  1,  10,  8,  6,   Петдесет и  три  5,  9,  2,  7,  6,  8,  4,   Петдесет и  Четири  6,  5,  2,  3,  1,   Петнадесет  2,  6,  5,  4,  20,  14,  15,  24,  18,  13,  9,  11,  10,  8,  22,  16,  7,   Първа  3,  ТП-3 Улично Осветление,  22,  8,  26,  21,  5,  11,  14,  25,  28,  33,  19,  10,  17,  27,  38,  42,  2,  4,  15,  16,  36,  13,  37,  29,  7,  35,  9,  1,  18,  34,  31,  ТП-4 Улично Осветление,  44,   Седемнадесет  2,  6,  4,   Седма  5,  6,  14,  13,  12,  11,  4,  2,  8,  15,  7,  9,   Трета  1,  2,  9,  3,  8,  4,   Тридесет  6,  3,  1,  4,  2,   Тридесет и  две  5,  6,  3,  4,  10,   Тридесет и  девет  1,  7,  10,  2,  5,  4,  8,  6,   Тридесет и  едно  7,  6,  9,  1,  5,  2,  14,  3,  4,   Тридесет и  осем  3,  8,  6,  10,  2,  5,  1,   Тридесет и  пет  9,  7,  13,  11,  7,  9,  4,  6,   Тридесет и  седем  5,  1,  2,  3,   Тридесет и  три  19,  1,  15,  24,  14,  16,  2,  20,  21,  25,  13,  10,  17,  5,  23,  4,  8,   Тридесет и  четири  11,  6,  10,  4,  7,  3,  9,  3,   Тридесет и  шест  3,  1,  2,   Тринадесет  4,  18,  13,  7,  19,  12,  2,  16,   Четвърта  1,  3,  2,  4,  1,   Четиридесет  10,  12,  2,  4,  6,   Четиридесет и  две  17,  3,  8,  4,  1,  6,  18,  10,  16,   Четиридесет и  девет  1,  19,  3,  25,  15,  13,  23,  9,  6,  8,  17,  2,  21,  23,   Четиридесет и  едно  12,  3,  10,   Четиридесет и  осем  3,  2,  9,  6,  8,  7,  4,  11,   Четиридесет и  пет  6,  4,  1,  3,  2,   Четиридесет и  седем  9,  6,  8,  1,  4,  5,  ТП-1 Улично Осветление,  3,  7,  18,  13,  16,  19,  ТП-2 Улично Осветление,  14,   Четиридесет и  три  6,  12,  5,  8,  4,  2,  10,   Четиридесет и  четири  5,  7,  1,  3,   Четиридесет и  Шест  2,   Четиринадесет  11,  19,  25,  17,  10,  6,  12,  11,  26,  9,  22,  23,  24,  2,  27,  13,  20,  16,  4,   Шеста  15,  2,  6,  5,  8,  17,  12,  11,  9,  3,  7,  1,  19,   Шестнадесет  3,  2,  1,     12

На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Сливовик:   23-ти септември  4,  6,  1,  7,  9,  23,  15,  19,  5,  22,  3,  11,  12,  8,   Александър Стамболийски  36,  32,  18,  30,  1,  28,  16,  22,  3,  19,  2,  20,  24,  4,   Арсен Тончев  9,  3,  11,  12,  10,  16,  5,  1,  8,  7,  2,  6,  4,   Бузлуджа  2,  8,  10,  4,   Вапцаров  1,  3,  2,  11,  6,  4,   Васил Коларов  22,  2,  18,  20,  25,  30,  6,  1,  17,  10,  5,  32,  27,  8,  9,  29,  11,  28,  15,  19,  31,  7,  3,  21,   Васил Левски  25,  2,  7,  15,  29,  13,  4,  12,  21,  17,  6,  1,  11,  3,  31,  10,  27,  5,  9,  19,   Вела Пеева  4,  1,  2,   Владимир Заимов  3,  2,  1,  4,  5,   Гаврил Генов  2,  5,   Георги Бенковски  18,  16,  12,  6,  8,   Георги Димитров  8,  12,  16,  25,  17,  21,  4,  2,  27,  3,  26,  5,  28,  10,  24,  9,  20,  7,  1,  6,  15,  41,  24,  46,  40,  34,  38,  42,  22,  32,  36,  44,  35,  33,  30,  31,  48,   Георги Кирков  1,  5,  6,  4,  8,  10,   Дамян Влъчков  3,  2,  21,  5,  8,  19,  4,  1,  17,  6,   Девети Септември  44,  14,  29,  42,  34,  43,  38,  1,  11,  41,  39,  26,  15,  30,  5,  10,  12,  2,  3,  6,  13,  40,  24,  27,  25,  42а,  8,  33,  16,  32,  23,  18,  45,  17,  51,  31,  28,  36,   Димитър Благоев  28,  15,  19,  36,  20,  18,  34,  13,  21,  26,  4,  9,  22,  18,  12,  8,  14,  5,  10,  15,  16,  2,   Елин Пелин  5,  3,   Замфир Хаджийски  1,  7,  11,  5,   Иван Вазов  5,  3,  2,  8,  4,  2,  5,   и звън Регулацията  1,   Кирил и  Методий  4,  29,  27,  9,  1,  15,  3,  17,  19,  13,  11,   Ленин  14,  12,  6,  8,  3,  4,  2,   Лилия Карастоянова  8,  1,  2,  7,  3,  6,   Местност Гръков Припек  Пс,   Митко Палаузов  8,  6,  10,   Неофит Рилски  2,   Опълченска  2,  1,  3,   Павел Хаджийски  18,  16,  25,  5,  22,  10,  4,  2,  6,  1,  8,  14,  20,   Пролет  4,   Софрон Петров  2,  28,  19,  38,  7,  18,  26,  32,  13,  25,  15,  10,  8,  16,  4,  6,  14,  36,  3,  30,  40,  29,  20,  9,  17,  12,   Стойно Алексиев  20,  3,  5,  12,  22,  7,  18,   Стоян Ангелов  8,  8,  20,  6,  10,  3,  5,  16,  12,   Таси Никодимов  6,   Хаджи Димитър  2,  6,   Хан Аспарух  24,   Хан Крум  2,   Христо Ботев  11а,  7,  9,  11,   Христо Михайлов  3,  1,  2,   Христо Смирненски  5,   Шанко Петров  1,  6,  2,  8,  12,  9,  13,  7,  5,  10,  3,  4,   Юрий Гагарин  10,  8,  4,  6,  12,  1,   Яким Атанасов  1,  10,  2,  8,  6,  12,  4

На 19.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Смоляновци:   Александър Стамболийски  5,  12,  3,  14,  9,  18,  22,  13,  15,  23,  19,  21,  17,  24,  49,  32,  44,  66,  ТП 3 УО,  47,  39,  35,  28,  62,  37,  55,  53,  25,  34,  36,  24,  38,  17,  50,  30,  65,  26,  45,  48,  59,  29,  21,  60,  56,  31,  33,  41,  43,  46,  42,  27,  54,  51,  52,  1,  ТП-1 УО,   Ангел Кънчев  8,  4,  6,  1,  1,   Аспарух  3,   Байкал  2,  3,   Бильов дол  ,    Бор  1,  2,   Братя Миладинови  3,  2,  1,  4,  6,   Бузлуджа  4,  1,  6,   Валентина Терешкова  6,  4,  1,  4,  10,  8,  5,  2,  3,  7,   Вапцаров  3,  1,  2,   Васил Коларов  2,  8,  11,  7,  6,  9,   Васил Левски  5,  3,  10,  9,  14,  1,  7,  8,  12,  6,  3,  15,  17,  18,  20,  26,  22,  11,  16,   Витоша  1,  2,  5,  6,   Георги Бенковски  1,  15,  3,  5,   Георги Димитров  5,  14,  15,  22,  27,  16,  10,  18,  23,  3,  9,  1,  25,  2,  11,  4,  20,  3,  22,  28,  19,  29,  30,  36,  34,  3,  35,  31,  52,  54,  40,  45,  39,  38,  53,  41,  57,  48,  9,  58,  37,  50,  59,  46,  44,  56,  42,  49,  43,  47,   Гоце Делчев  13,  8,  1,  3,  6,  4,  5,   Дара Николова  14,  6,  4,  8,  12,  10,  2,   Двадесет Трети Септември  1,  8,  9,  15,  16,  12,  5,  18,  11,  10,  2,  17,  4,  20,  6,  14,  21,   Девети Септември  19,  13,  20,  ТП-2 Уо,  14,  17,  1,  23,  7,  2,  21,  6,  5,  8,  16,  12,  11,  4,  9,  10,   Димитър Благоев  4,  5,  1,  3,  2,   Дунав  9,  7,  4,  1,  5,  2,  11,  1,   Замфир Попов  9,  3,  7,  11,  5,  2,   Зоя Космодемянская  2,  10,  6,   Ивайло  1,  3,  8,  2,  6,  4,   Иван Вазов  18,  8,  4,  5,  10,  9,  20,  12,  14,  7,  16,  2,  11,  6,  1,   и звън Регулацията  Овчарник ТП Коритара,   Изгрев  2,  1,  6,  8,  10,   Кирил и  Методий  4,  6,  7,   Китка  3,  1,  4,  2,  5,  8,   Крали Марко  1,  2,  3,  4,   Крум Ангелов  6,  4,  8,  3,  5,  1,   Лика Рачин  13,  10,  11,  7,  15,  4,  9,  2,  5,  17,  1,  18,  23,  22,  16,  20,  24,  21,   Лило Русинов  13,  6,  11,  ТП 5 Улично Осветление,  8,  5,  2,  3,  7,  4,   Лиляна Димитрова  4,  3,  2,  5,  1,   Лоза  7,  3,  1,   Любен Каравелов  5,  1,  2,  4,  3,  1,   Людмила Живкова  1,   Люляк  2,  6,  4,   Малина  2,  3,  20,  1,  1,   Малчика  1,  3,  2,   Махала Блатото  Пс,  Пс,   Паисий  4,  1,  9,   Петър Берон  1,  2,  3,  6,  5,   Петър и ванов  10,  20,  23,  25,  15,  8,  18,  16,  14,  1,  2,  3,  6,  11,  17,  21,  9,  5,  4,   ПИонерска  15,  13,  5,  10,  7,  1,  11,  17,  3,   Радецки  8,  10,  4,  16,  12,  20,  3,  6,  1,  2,   Райко Даскалов  11,  13,  9,  10,  4,  7,  3,  14,  5,  12,  6,  1,   Рила  8,  6,  18,  4,  10,  16,  12,  1,  14,  12,   Розова долина  14,  18,   Самуил  7,  4,  6,  5,  9,  2,  1,   Скобелев  2,  5,  13,  1,  10,   Славейко Горанов  5,  1,  6,  2,  10,  12,  7,  4,  14,  41,  21,  49,  25,  35,  47,  26,  22,  13,  14а,  17,  16,  28,  19,  39,  32,  43,  33,  18,  15,  11,  30,  34,  27,  24,  29,   Спартак  4,  1,  3,  2,   Стара Планина  15,  20,  17,  9,  6,  12,  5,  13,  11,  4,  8,  10,  1,  3,   Стефан Караджа  2,  4,   Страхил Войвода  11,  9,  5,  2,  3,  4,  15,  7,   Хаджи Димитър  3,  1,  12,  11,  2,  5,  9,   Христо Ботев  15,  5,  34,  8,  6,  4,  13,  24,  12,  14,  20,  10,  9,  7,  16,  3,  22,  19,  1,  26,  18,  23,  17,  25,  30,   2,  48,  31,  ТП 4 Улично Осветелние,  36,  42,  29,  64,  32,  41,  35,  51,  39,  49,  61,  55,  66,  68,  38,  60,  43,   70,  44,  43,  53,  50,  54,  72,  45,  46,  69,  33,  56,  34,  59,  58,  37,  40,  52,   Христо Смирненски  15,  12,  9,  4,  10,  5,  2,  8,  3,  7,  11,  14,  6,   Цибрица  4,  2,   Чайка  1,  6,  4,  5,  9,  3,  2,   Шести Септември  3,  2,  17,  7,  11,  15,  10,  1,  5,  12,  13,  4,   Шипка  8,  6,  3,  7,  2,  5,  1,  10,  4,   Юри Гагарин  10,  21,  1,  19,  15,  4,  8,  11,  13,  5,  7,  10,  3,  17,  6,   Явор  20,  6,  1,  4,   Яворов  20,  4,  22,  1

На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Търнава,   Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки  21

 

Община Вълчедръм  

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм:   922026,    922032,    922035  ,    922045  ,    922046  Землището,   922058  ,    България /Г.Димитров/  129,    

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Златия,   Общ. Вълчедръм:   Веселец  4,  5,  6,   Вола  9,  5,  3,  10,  6,  2,  14,  12,   Георги Бенковски  8,  14,  1,  6,  2,  5,  18,  4,  12,  16,   Георги Димитров  96,  80,  115,  104,  118,  78,  70,  76,  100,  114,  72,  108,  63,  106,  105,  99,  64,  68,  83,  73,  75,  102,  89,  110,  69,  116,  90,  92,  107,  101,  66,  87,  74,   Девети Септември  2,  7,  1,  3,   Елин Пелин  11,  10,   Искър  2,  4,  1,   Китка  2,  1,   Ленин  10,  11,  24,  9,  5,  15,  6,  2,  14,  13,  22,  4,  20,  12,  21,  8,   Малчика  3,  1,  2,   Методи Попов  36,  23,  19,  13,  15,  26,  24,  32,  30,  25,  28,   Мусала  2,  4,  6,   Никола Кръстев  12,  1,  13,  16,  15,  10,  8,  17,  14,  6,   Петър Попов  1,  2,  4,  3,   Първи Май  9,  4,  7,  2,  5,  1,  3,   Совата  6,  5,   Стефан Караджа  9,  21,  22,   Суворов  4,  9,  5,  11,  2,  7,   Терешкова  3,   Толбухин  4,  2,  5,  1,  7,  6,  3,   Христо Смирненски  1,  3,   Цибрица  1,  2,   Чапаев  7,  9,  5,  2,  4,  3,  14,  1,   Черно Море  7,  4,  5,  2

 

Община Лом  

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Златия,   Общ. Вълчедръм:   извън регулацията

За Периода 15-19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов  21,  23,  2,  7,  1,  16,  26,  14,  8,  12,  2 А,  19,  3,  25,  11,  17,  6,  4,  9,  15,  20,  13,  24,  10,  5,  18,  22,   Братя Миладинови  7,  32,  8,  10,  16,  30,  18,  12,  14,  2,  26,  24,  22,  5,  1,  6,  9,  20,  28,   Гоце Делчев  13,  15,  20,  12,  9,  4,  8,  16,  22,  6,  17,  1,  5,  14,  18,  11,  10,  2,  3,   Искър  15,  20,  14,  21,  17,  13,  42,  6,  3,  22,  39,  31,  29,  18,  8,  23,  25,  7,  36,  28,  12,  19,  24,  35,  38,  37,  10,  34,  32,  16,  30,  27,  11,  4,  9,  44,  40,  33,  1,   Люляк(Петър Калчев)  12,  4,  6,  10,   Марица  3,  14,  10,  11,  12,  4,  2,  13,  16,  19,  21,  5,  15,  9,  18,  1,  8,  7,  17,  6,   Митко Палаузов  7,   Пелистър  7,  10,  6,  8,  9,  4,  1,  5,  2,  3,   ПИрот  31,  37,  35,   Стара Планина  28,  29,  11,  15,  30,  32,  24,  12,  31,  20,  14,  21,  23,  13,  18,  25,  33,  9,  16,  17,  19,  26,   Тимок  10,  7,  3,  9,  4,  1,  8,  6,  2,  5,   Тунджа  24,  26,  16,   Цар Петър(М.Стефанов)  26,  35,  52,  39,  48,  41,  37,  31,  46,  44,  43,  42,  36,  32,  38,  40,  8,  50,  30,  34,  33,  29,  28,   Шести Септември  12,  16,  10,  20,  14,  8,  18,  6,  2

На 16.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Станево:   Втора  9,  10,  3,  2,  1,  31,  6,  28,  5,  7,   Двадесет и  Девет  Уо,  6,  5,  2,  4,  2,   Двадесет и  Едно  5,   Двадесет и  Осем  3,   Двадесет и  Пет  3,  1,   Двадесет и  Три  3,  8,  27,  11,  7,  20,  4а,  1,  34,  36,  13,  18,  4,  38,  22,  21,  9,  28,   Двадесет и  Четири  3,  5,  11,  9,  2,  1,  8,  6,  4,   Двадесет и  Шест  3,  1,   Девета  4,  7а,  14,  5,  7,  12,  12а,  10,  1,   Деветнадесет  6,   Единадесета  1,  2,  4,   Местност Църковен Двор  ПС,   Пета  4,  2,   Петнадесет  18,  2,  26,  19,  6,  11,  8,  10,  4,  17,  27,  15,  27 Уо,   Първа  19,  7,  17,  23,  1,  13,  2,  4,  6,   Седма  2,   Трета  3,  51,   Тридесет и  Две  2,   Тридесет и  Девет  2,  6,  4,   Тридесет и  Едно  20,  4,  13,  12,  30,  3,  5,  15,  22,  17,  6,  7,  8,  1,  28,  2,  61,  21,  10,  16,  8,  34,  55,  30,  51,  59,  41,  27,  49,  35,  57,  32,  37,   Тридесет и  Осем  33,  23,  34,  32,  27,  44,  40,  31,  13,  17,  7,  2,  5,  4,  46,  15,  10,  11,  8,  6,  21,  1,  3,   Тридесет и  Пет  6,  4,  8,  2,   Тридесет и  Седем  3,  1,   Тридесет и  Три  3,  8,  4,  1,  9,  3,  4,   Тридесет и  Четири  9,  7,  3,   Тридесет и  Шест  8,  26,  1,  18,  16,  7,  20,  4,  9,  14,  3,  6,  32,  17,  4,  6,  42,  40,  36,  38,  28,  24,  30,  2,  34,   Четвърта  2,  1,  5,  3,  6,   Четиридесет  5,  1,  4,   Четиридесет и  Пет  3,  5,  4,  2,   Четиридесет и  Три  13,  7,  11,  4,  13,  17,  24,  2,  22,  15,  Уо,  8,  12,  10,  5,  14,   Четиридесет и  Шест  4,  6,   Шеста  Уо,   Шестнадесет  1,  9,  4,  3,  5,  6

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Георги Кирков  8,  1,  12,  3,  6,  14,  4,  10,  7,  16,  5,  2,   Дунавска(Д Благоев)  35,  29,  31,  37,  27,  39,  33,  43,   Еремия Българов  15,  13,  2,  10,  3,  8,  11,  5,  9,  4,  6,  12,   Ивайло  5,  6,  3,  7,  8,  2,  1,  4,   Никола Първанов  17,  5,  4,  2,  13,  15,  1,  8,  10,  11,  7,  6,  3,   Хан Крум  2,   Цар Симеон(В.Коларов)  46,  40,  35,  39,  48,  37,  33,  42,  44,  41,     Уо

На 17.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Лом:   44238,  1149,  6  М.Върха

На 18.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Лом:   238035 М.Садовете  ,    Садовете  1,  Пи 44238,  238,  112,     Местност Садовете

На 19.06.2020 г. /13:46 - 16:30 ч./ -  Лом:   Лодовико Миланези(К-Ска)  9,  6,  4

 

Община Медковец  

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Медковец:   и звън чертата на селото  Стоп.двор,  Склад Зърно,  Сортоучастък,  Маслобойна,  Цех,     Местност Греда,   и мот №282009

 

Община Монтана  

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Видлица:   348025  ,    Втора  1,   Двадесет и  Втора  6,  5,  7,   Двадесет и  Девет  3,  5,  7,  1,  9,   Двадесет и  Осма  3,  7,  4,  2,  5,   Двадесет и  Пета  4,  2,   Двадесет и  Първа  1,  4,  3,  5,   Двадесет и  Седма  7,  1,  6,   Двадесет и  Четвърта  2,   Двадесет и  Шеста  8,  12,  6,  5,  2,  4,  16,   Девета  4,  2,  5,  6,   Деветнадесета  9,  3,   Единадесета  5,  29,  8,  23,  27,  4,  9,  7,  6,  33,  11,  3,  2,  25,  31,   Осемнадесета  2,  4,  8,   Осма  1,  3,   Пета  3,  5,   Петнадесета  1,   Първа  62,  72,  3,  70,  28,  12,  16,  14,  24,  68,  64,  60,  38,  52,  32,  19,  76,  6,  4,  42,  56,  20,  17,  23,  50,  ТП-1 Уо,  7,  44,  82,  15,  34,  26,  48,  84,  18,  25,  58,  1,  21,  40,   Седемнадесета  5,  8,  4,  6,  1,  10,  3,  2,   Трета  2,  5,  1,  3,  4,   Тринадесета  2,  5,  12,  3,  1,  4,   Шеснадесета  3,  5,  7,  1,  2,   Шеста  1,  10,  4,  2,  28

За Периода 15-19.06.2020 г. /09:01 - 16:16 ч./ -  Монтана:   48489.22.482  ,    Агликина Поляна  3,  10,  2,  4,  8,  1,  12,  Целодневна Детска Ясла №3,   Ангел Кънчев  5,  28,  33,  19,  29,  16,  23,  3,  27,  17,  22,  13,  15,  31,  20,  1,  26,  18,  21,  9,  7,  11,  19 А,  25,  24,   Баба Тонка  9,  3,  6,  12,  11,  16,  8,  4,  5,  14,  18,  10,  7,  13,   Васил Априлов  35,  44,  54,  34,  29,  39,  17,  52,  38,  37,  46,  36,  41,  43,  50,  42,  31,  33,  48,  40,   Васил Левски  40,  45,  43,  46,  48,  42,  50,   Веренишка(М.Веренишки)  58,  55,  51,  61,  64,  63,  48,  53,  65,  57,  52,  54,  50,  56,  59,   Веренишка(М.Веренишки)  88,  82,  96,  86,   Георги С.Раковски  4,  2,   Гоце Делчев(Лика Рачин)  23,  31,  20,  14,  28,  21,  35,  18,  29,  22,  33,  25,  16,  26,  17,  19,  24,  27,   Жеравица  4,  20,  16,  5,  1,  22,  12,  14,  8,  2,  3,  10,  7,  18,  6,   Жеравица  82,  95,  97,   Жеравица  23,  28,  11,  9,  31,  15,  7,  27,  13,  24,  17,  21,  29,  25,   Захари Стоянов  14,  18,  9,  12,  10,  8,  2,  1,  16,  5,  11,  3,  7,  17,  6,  13,  15,   Захари Стоянов  40,  69,  36,  42,  38,  71,  85,  48,  34,  67,  65,  75,  83,  73,  79,  32,  44,  77,   Захари Стоянов  23,  25,  28,  24,  21,  22,  19,  26,  20,   Захари Стоянов(К.Трифонов  12,   Калето  14,  2,  12,  16,  8,  6,  4,  1,   Неофит Бозвели  28,  65,  61,  22,  29,  51,  35,  57,  26,  32,  36,  31,  30,  27,  24,  47,  49,  39,  55,  34,  37,  67,  41,  63,  33,  45,  43,  53,   Никола Сапунджиев(П.Сред)  8,  2,  3,  6,  4,  1,  7,  2а,  5,   Панайот Хитов  15,  16,  15 Таван,   Парта  Контролен Диагн.Пункт,   Петко Р.Славейков(К.Дим.)  25,   Петър Парчевич  35,  31,  41,   Под Баира  453,   Райна Княгиня  26,  11,  20,  16,  7,  15,  5,  10,  22 Жил.Група,  19,  17,  3,  18,  14,  21,  28,  24,  23,  12,  1,  9,  13,  22,   Св.Св.Кирил и  Методий  11,  5,  13,  10,  7,  4,  6,  9,  2,   Свети Патриарх Евтимий(П.  19,  7,  18,  20,  10,  13,  12,  17,  6,  15,  8,  9,  14,  16,  1,  3,  4,  5,  2,  11,   Свети Патриарх Евтимий(П.  19,   Трети Март(Г.Димитров)  52,  58,  48,  50,  56,  64,  66,  60,  68,  54,   Цар ИванАлександър(Т.Тр.  8,  11,  2,  6,  15,  12,  9,  1,  5,  3,  16,  10,  19,  4,  18,  20,  7,  14,  13,  17,   Цар ИванАлександър(Т.Тр.  50,  41,  39,  52,   Цар ИванАлександър(Т.Тр.  28,  32,  24,  31,  27,  23,  21,  38,  29,  25,  36,  22,  19,  34,  40,  26,  42,  44

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Горно Церовене:   Втора  3,  1,  5,  4,   Главна  16,  69,  49,  47,  71,  61,  67,  65,  64,  74,  68,  50,  63,  55,  58,  70,  60,  57,  59,  51,  79,  1,  62,  52,  31,  1,  46,  48,  20,  35,  46,  11,  8,  2,  1,  26,  22,  21,  10,  12,  30,  19,  32,  25,  34,  29,  39,  17,  36,  41,  23,  24,  33,  28,  13,  37,  5,  27,  18,  3,  45,  15,  16,  38,  6,   Двадесет и  Втора  9,  17,  21,  3,  5,  11,  7,  1,  13,  15,   Двадесет и  Девета  15,  6,  4,  2,  12,  1,  11,  13,   Двадесет и  Осма  11,  5,  1,  17,  9,  7,  15,   Двадесет и  Пета  4,  1,  3,  2,   Двадесет и  Първа  4,  1,   Двадесет и  Седма  21,  6,  9,  11,  4,  13,  22,  3,  17,  8,  1,  5,  15,  19,  20,  7,   Двадесет и  Трета  2,  4,  3,  8,  19,  12,  11,  10,  13,  7,  15,  14,  6,  9,  20,  17,  16,  5,  18,   Двадесет и  Четвърта  3,  16,  4,  18,  6,  20,  2,  10,  14,  8,  26,  5,  7,  9,  24-Б,  24-А,  1,  12,   Двадесет и  Шеста  1,  9,  15,  13,  22,  6,  18,  16,  7,  20,  29,  31,  8,  12,  ТП-2 УО,  5,  4,  27,  17,  25,  23,  3,  19,  14,  1,   Двадесета  9,  23,  36,  14,  22,  27,  28,  2,  26,  30,  6,  4,  25,  20,  7,  21,  1,  17,  11,  8,  32,  19,  16,  29,  15,  12,  18,  10,  34,   Дванадесета  5,  6,  20,  16,  8,  18,  15,  24,  11,  22,  4,  ТП-3 Уо,  12,  13,  9,  10,  14,   Девета  1,  4,  2,  3,  1,   Деветнадесета  1,  5,  2,  4,  8,  3,  10,   Десета  5,  1,  3,  7,   Единадесета  7,  5,  4,  3,  7,  2,   Осемнадесета  3,  1,   Осма  3,  1,  2,   Пета  5,  2,  3,  10,  1,   Петнадесета  4,  2,   Първа  6,  27,  39,  15,  14,  19,  33,  29,  4,  1,  12,  13,  35,  2,  20,  7,  10,  25,  17,  9,  8,  24,  11,  41,  18,  21,  44,  43,  45,  40,  42,  36,  49,  32,  34,  55,  51,  47,  46,  26,  30,  28,   Седемнадесета  2,  3,  10,  16,  13,  4,  20,  26,  6,  27,  9,  22,  17,  12,  14,  8,  30,  24,  15,  Гп-4 Уо,  21,  25,  18,  7,  29,  19,  23,  11,  28,  1,   Седма  3,  7,  6,  5,  3,  4,   Трета  4,  12,  5,  11,  8,  1,  9,  10,  6,  3,  7,   Тридесет и  Втора  4,  2,  6,  3,   Тридесет и  Първа  1,  11,  9,  13,  6,  8,   Тридесет и  Трета  2,  6,  4,  8,   Тридесет и  Четвърта  1,   Тридесета  2,  1,  5,  3,  4,  12,   Тринадесета  2,  1,   УПИ Ix,   Кв.1  ,    Четвърта  1,  14,  8,  10,  6,  7,  2,  9,  4,  37,  3,  2,  12,   Четиринадесета  4,  2,  23,  19,  13,  14,  16,  18,  27,  17,  24,  1,  11,  15,  12,  25,  3,  9,  8,  20,  6,  7,  22,  5,  10,   Шеста  6,  3,  7,  12,  1,  5,  10,  8,  27,   Шестнадесета  2,  1,  5,  3,  7

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Каменна Рикса:   Втора  5,  Краварник,   Двадесет и  Втора  3,  2,   Двадесет и  Девета  5,  2,  4,  6,   Двадесет и  Осма  4,   Двадесет и  Пета  2,   Двадесет и  Първа  1,  1,   Двадесет и  Трета  2,   Двадесет и  Четвърта  6,  4,   Двадесет и  Шеста  6,  8,   Двадесета  2,   Девета  5,  15,  10,  8,  3,  2,  9,  16,  14,  12,   Десета  1,  5,  3,   Единадесета  1,   Местност Спадалище  Пс,   Осемнадесета  1,  2,  5,  7,  3,  6,  8,  4,   Осма  2,  6,  4,  1,  3,   Пета  2,  1,   Петнадесета  2,  1,   Първа  29,  10,  2,  37,  6,  35,  43,  13б,  33,  23,  9,  8,  13а,  67,  15,  19,  7,  17,  27,  31,  25,  24,  21,  4,  13,  3,  5,  1,  11,  51,  15,  30,  63,  18,  47,  22,  71,  26,  59,  ТП-2 Уо,  32,  24,  57,  20,  55,  61,   Седемнадесета  3,  1,   Седма  1,  2,  7,  4,   Трета  5,  8,  12,  13,  15,  16,  17,  2,  11,  19,  21,  3,  6,  23,   Тридесет и  Втора  2,  1,   Тридесет и  Девета  2,  1,  3,   Тридесет и  Осма  3,  9,  11,   Тридесет и  Пета  8,  1,  6,  10,  3,  2,  5,   Тридесет и  Първа  4,   Тридесет и  Трета  1,  6,  3,   Тридесет и  Четвърта  2,   Тридесет и  Шеста  9,  2,  10,  7,  8,  6,  3,  1,   Тридесета  6,  4,  5,  2,  11,  1,   Тринадесета  1,  4,  2,  12,   Четвърта  1,   Четиридесета  3,  1,   Четиринадесета  1,  3,  5,   Шеста  18,  12,  15,  19,  4,  13,  25,  27,  16,  23,  9,  21,  17,  10,  14,  6,   Шестнадесета  4,  2

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Монтана:   48489,  26,  791  ,    48489.22.438  ,    и звън Регулацията  ТП Лоз.Комитет с/уЯзовира,  ТП Свети и лия,  ТП-2 Язовира,  Стоп. Сграда,  ТП За Лозята,   Местност Расника  Рибарник,  Пс,  Вила,   Расника  ,      и звън Регулация

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч./ -  Чемиш:   Втора  1,  3,  5,  11,  9,  7,   Главна  18,  17,  Стопански Двор,  1,  12,  14,  20,  10,  3,  16,  22,  32,  11,  19,  6,  30,  4,  13,  2,   Дванадесет  4,  6,   Девета  6,  20,  1,  16,  14,  3,  5,  10,  2,  4,  18,   Десет  7,  ТП-1 Уо,  3,  4,  6,  2,  5,   Единадесет  2,  11,   Местност Край Село  Пс,   Осма  2,  6,  4,   Пета  5,  3,  4,  2,  8,  1,   Първа  15,  1,  13,  7,  17,  11,  21,  3,  5,  9,  23,  19,   Седма  11,  9,  6,  4,  2,  8,  1,   Трета  1,  2,  9 А,  11,  3,  5,  4,  7,   Тринадесет  1,  2,  5,   Четвърта  6,   Четиринадесет  5,  3,  2,  13,  9,  1,   Шеста  2,  8,  3,  6,  4,  1

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч.; 16:01 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Местност Расника  Рибарник,  Вила,   Расника,    

На 15.06.2020 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Монтана:   48489.2.544  ,    48489.2.638  ,    48489.32.384  ,     ,  ТП-Бензиностанция,  Фургон За Охрана,  1,  Колбасаница-Трафопост,   Младост  1 40,  40,  2 Ет Роемго,  2 40,  2 41,  2 Кафе Аператив,  2 Тото Пункт,  3,  56,   Монтана  Бързи Закуски,   Поп Пунчо  9,   Свети Патриарх Евтимий(П.  Бензиностанция,   Трети Март(Г.Димитров)  222,   УПИ 48489.14.69  ,    Христо Смирненски  12,     1,  Нова Промишлена Зона,  Нова Промишлена зона,     Кв.280

На 16.06.2020 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Монтана:   Индустриална  42,  38,  20,  44,  48,  46,  34

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ -  Говежда:   502,  35  ,    Втора  56,  27,  29,  33,  35,  52,  50,  54,  48,  37,  31,  85,  10,  14,  38,  3,  4,  34,  32,  16,  40,  17,  19,  26,  15,  21,  13,  36,  11,  28,  9,  1,  24,  42,  20,  83,  25,  2,  6,  84,  78,  86,  85,  83,  80,  81,  43,  65,  68,  45,  41,  55,  71,  39,  66,  77,  47,  61,  59,  62,  58,  49,  63,  69,  60,  76,  51,  75,  73,  57,  67,  70,  64,   Двадесет  6,  5,  4,  2,  1,  6,  4,  3,   Двадесет и  Две  6,  4,  2,   Двадесет и  Девет  5,  2,  3,  7,  1,   Двадесет и  Едно  2,  4,  6,  9,  8,   Двадесет и  Осем  6,  10,  8,  12,  17,  11,  4,  9,  5,  1,  3,  19,  2,  7,   Двадесет и  Пет  2,  4,   Двадесет и  Седем  4,  6,  2,  3,  1,  9,  7,  13,  16,  11,  10,  14,  8,   Двадесет и  Три  6,  1,  4,   Двадесет и  Четири  3,  5,  4,   Двадесет и  Шест  2,  1,  3,  4,   Девета  7,  2,  1,  13,  11,  12,  4,  10,  9,  3,  5,  8,   Деветнадесет  11,  5,  6,  15,  1,  3,  2,   Десета  5,  3,  7,  8,  1,   Единадесет  3,  6,  2,  1,  4,   и звън Регулацията  Спортна Зала,  3,  2,   Осемнадесет  1,  2,  4,   Осма  2,  1,  8,  6,   Пета  4,  6,  5,  8,  10,  12,  2,  1,  3,   Първа  7,  1,  8,  19,  12,  16,  22,  6,  3,  5,  11,  17,  21,  26,  10,  9,  30,  24,  20,  14,  28,  2,  13,  18,  36,  39,  40,  43,  31,  47,  38,  27,  60,  25,  32,  54,  48,  34,  41,  37,  50,  29,  42,  23,  33,  46,  56,  45,  52,   Седемнадесет  10,  2,  4,  6,  1,  16,  1,  13,   Седма  4,  1,  3,  5,  2,  7,   Трета  5,  2,  1,   Тридесет  3,  5,  1,  15,  9,  25,  17,  23,  21,  19,   Тридесет   и  Шест  2,  5,  7,  1,   Тридесет и  Две  7,  4,  9,  5,  2,  17,   Тридесет и  Девет  1,  2,   Тридесет и  Едно  9,   Тридесет и  Осем  1,  6,  2,  7,   Тридесет и  Пет  2,  4,  7,  5,  1,  6,  3,   Тридесет и  Седем  2,  4,  1,   Тридесет и  Три  4,  3,  2,  1,   Тридесет и  Четири  4,  1,   Тринадесет  5,  7,  4,  2,   Четвърта  4,  1,  6,   Четиринадесет  4,  3,  1,  2,   Шеста  8,  1,  6,  5,  10,  4,  2,   Шестнадесет  2,  1

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 13:31 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч.; 13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дива Слатина:   Втора  7,  2,  5,  18,  22,  8,  3,  4,  11,  9,  34,  13,  30,  10,  24,  6,  36,  14,  12,  16,  20,  32,  26,  1,   Главна  2,  3,  8,  13,  7,  9,  12,  6,  10,  1,  16,  15,  14,  18,  20,  17,  11,  50,  27,  34,  45,  33,  41,  58,  22,  28,  30,  38,  54,  56,  19,  24,  39,  43,  2 Казан,  52,  26,  36,  42,  1 Кооперативан Дом,  48,  35,  32,  62,  25,  40,  21,  37,  60,   Девета  8,  6,  2,   Десета  3,  5,  1,  7,   Единадесета  8,  1,  6,  2,  3,  4,   Осма  5,  4,  2,  10,  7,  3,  1,   Пета  5,  1,  11,  2,   Петнадесета  3,  1,   Седма  4,  1,  2,   Трета  1,   Тринадесета  2,  3,   Четвърта  1,  2,   Четиринадесета  1,   Шеста  4,  2,   Шестнадесета  2

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дълги Дел:   060010  ,    Втора  8,  2,  10,  7,  21,  11,  5,  19,  9,  17,  1,  13,  4,  6,  23,  15,   Девета  6,  4,  1,   Десета  3,  11,  1,  7,  2,  5,  13,      2,  1,  2,  3,  1,  4,   Осма  8,  45,  3,  7,  1,  2,  5,   Пета  10,  7,  9,  5,  2,  3,  6,  1,  4,  18,  26,  22,  24,  12,   Първа  26,  38,  48,  20,  43,  40,  41,  1,  28,  24,  15,  3,  44,  46,  10,  12,  7,  31,  9,  23,  22,  36,  ,  ,  50,  42,  29,  33,  25,  18,  30,  47,  49,  34,  51,  73,  93,  120,  95,  97,  83,  121,  122,  81,  89,  112,  108,  102,  98,  110,  100,  116,  85,  87,  124,  99,  104,  56,  59,  88,  77,  63,  74,  94,  73,  76,  72,  53,  70,  58,  92,  60,  80,  78,  68,  62,  66,  90,  82,  84,  55,  61,  51,   Седма  20,  28,  26,  34,  24,  8,  30,  10,  18,  14,  16,  4,  6,  7,  46,  5,  1,  40,  44,  9,  3,   Трета  10,  5,  26,  2,  6б,  6,  7,  1,  6а,  11,  20,  24,  18,  16,  3,  9,  8,  4,   Четвърта  8,  17,  7,  2,  4,  1,  3,  5,  6,  9,   Шеста  1,  2

На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Говежда:    

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Говежда:   502,  35  ,    Втора  56,  27,  29,  33,  35,  52,  50,  54,  48,  37,  31,  85,  10,  14,  38,  3,  4,  34,  32,  16,  40,  17,  19,  26,  15,  21,  13,  36,  11,  28,  9,  1,  24,  42,  20,  83,  25,  2,  6,  84,  78,  86,  85,  83,  80,  81,  43,  65,  68,  45,  41,  55,  71,  39,  66,  77,  47,  61,  59,  62,  58,  49,  63,  69,  60,  76,  51,  75,  73,  57,  67,  70,  64,   Двадесет  6,  5,  4,  2,  1,  6,  4,  3,   Двадесет и  Две  6,  4,  2,   Двадесет и  Девет  5,  2,  3,  7,  1,   Двадесет и  Едно  2,  4,  6,  9,  8,   Двадесет и  Осем  6,  10,  8,  12,  17,  11,  4,  9,  5,  1,  3,  19,  2,  7,   Двадесет и  Пет  2,  4,   Двадесет и  Седем  4,  6,  2,  3,  1,  9,  7,  13,  16,  11,  10,  14,  8,   Двадесет и  Три  6,  1,  4,   Двадесет и  Четири  3,  5,  4,   Двадесет и  Шест  2,  1,  3,  4,   Девета  7,  2,  1,  13,  11,  12,  4,  10,  9,  3,  5,  8,   Деветнадесет  11,  5,  6,  15,  1,  3,  2,   Десета  5,  3,  7,  8,  1,   Единадесет  3,  6,  2,  1,  4,      Спортна Зала,  3,  2,   Осемнадесет  1,  2,  4,   Осма  2,  1,  8,  6,   Пета  4,  6,  5,  8,  10,  12,  2,  1,  3,   Първа  7,  1,  8,  19,  12,  16,  22,  6,  3,  5,  11,  17,  21,  26,  10,  9,  30,  24,  20,  14,  28,  2,  13,  18,  36,  39,  40,  43,  31,  47,  38,  27,  60,  25,  32,  54,  48,  34,  41,  37,  50,  29,  42,  23,  33,  46,  56,  45,  52,   Седемнадесет  10,  2,  4,  6,  1,  16,  1,  13,   Седма  4,  1,  3,  5,  2,  7,   Трета  5,  2,  1,   Тридесет  3,  5,  1,  15,  9,  25,  17,  23,  21,  19,   Тридесет   и  Шест  2,  5,  7,  1,   Тридесет и  Две  7,  4,  9,  5,  2,  17,   Тридесет и  Девет  1,  2,   Тридесет и  Едно  9,   Тридесет и  Осем  1,  6,  2,  7,   Тридесет и  Пет  2,  4,  7,  5,  1,  6,  3,   Тридесет и  Седем  2,  4,  1,   Тридесет и  Три  4,  3,  2,  1,   Тридесет и  Четири  4,  1,   Тринадесет  5,  7,  4,  2,   Четвърта  4,  1,  6,   Четиринадесет  4,  3,  1,  2,   Шеста  8,  1,  6,  5,  10,  4,  2,   Шестнадесет  2,  1,     и звън Регулацията

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Видлица:      ТП До Видлишки Мост,  Вила

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Гаврил Геново:   200001  ,    Втора  3,  2,  1,  ТП-3 Улично Осветление,   Двадесет  31,  19,  21,  1,  23,  33,  27,  35,  29,  13,  17,  5,  3,  7,  9,  25,  11,  15,  2,   Двадесет и  Две  1,  13,  5,  3,  9,  2,   Двадесет и  Девет  4,  2,  1,   Двадесет и  Едно  1,  4,  2,  5,   Двадесет и  Осем  21,  29,  14,  23,  9,  27,  11,  5,  6,  4,  3,  17,  19,  12,  1,  2,  8,  7,  18,  10,   Двадесет и  Седем  2,  6,  8,  4,   Двадесет и  Четири  1,   Двадесет и  Шест  9,  7,  1,  3,  5,  2,   Дванадесета  7,  5,  3,  1,  1,   Девета  2,  4,  5,  6,  7,  1,  8,  12,  10,  3,   Десета  3,  4,   Единадесета  3,  6,  2,  1,  4,   и звън Регулацията  Гостоприемница,  Помпи,   Осемнадесет  17,  8,  16,  14,  1,  2,  22,  9,  19,  6,  18,  7,  4,  3,  12,  15,  5,  21,  13,  11,   Осма  1,  3,  2,  6,  4,   Пета  4,   Петнадесет  4,   Първа  11,  5,  19,  3,  1 шосе Белоградчик,  9,  20,  16,  7,  12,  21,  8,  ТП-1 УО,  6,  4,  23,  2,  ТП-2 Уо,   Седемнадесет  17,  2,  8,  35,  33,  14,  10,  15,  7,  4,  37,  9,  13,  16,  43,  18,  45,  20,   Седма  5,  3,   Трета  4,  5,  3,  6,  2,  1,   Тридесет  4,  6,  1,   Тридесет и  Две  1,  4,  6,  3,   Тридесет и  Девет  1,  7,  5,  3,  11,   Тридесет и  Едно  1,  4,  2,   Тридесет и  Осем  2,   Тридесет и  Седем  3,  2,   Тридесет и  Три  8,  1,  2,  6,  4,   Тридесет и  Четири  3,  5,  7,  4,  2,  8,  6,   Тридесет и  Шест  4,  5а,  1,  3,   Тринадесет  1,  4,  2,  6,  10,   Четвърта  15,  8,  17,  13,  7,  6,  11,  12,  14,  3,  9,  19,  2,  4,  5,  1,   Четиридесет  15,  11,  10,  6,  4,  5,  2,  1,  12,   Четиридесет и  Едно  1,  6,  3,  5,  2,  8,  4,   Четиридесет и  Три  4,  8,  10,  6,  2,   Четиридесет и  Четири  5,  3,  1,  2,   Четиридесет и  Шест  1,   Четиринадесет  7,  14,  4,  9,  6,  11,  17,  15,  12,  5а,  5,  2,  8,  18,  1,  3,  10,  13,   Шеста  4,  17,  5,  15,  6,  3,  19,  7,  21,   Шестнадесет  1,  3

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519  ,    Втора  41,  53,  28,  35,  45,  49,  42,  44,  46,  32,  40,  51,  47,  30,  36,  37,  34,  26,  43,  38,  24,  35,  10,  11,  13,  7,  22,  17,  15,  18,  9,  23,  12,  33,  19,  16,  14,  20,  2,  21,  1 1,  1,  6,  8,  3,  4,  2,   Двадесет  6,  8,  2,  4,  8,   Двадесет и  Девета  1,  1,  2,   Двадесет и  Пет  5,  9,  1,  7,  4,  13,  6,   Двадесет и  Седма  4,  8,  3,  6,  5,  1,  7,  9,   Двадесет и  Три  3,  5,  8,  2,  4,  12,  1,  6,  10,  7,  13,  11,  9,  18,  16,  15,   Двадесет и  Четири  7,  6,  5,  2,  9,  1,  11,  3,   Двадесет и  Шест  9,  14,  12,  3,  10,  6,  5,  1,  4,  8,  2,  7,   Дванадесета  4,  6,  5,  1,  3,  2,   Девета  2,  3,  1,   Деветнадесет  2,  1,  3,  4,  5,   Десета  7,  6,  8,  10,  1,  2,  3,  5,   Единадесета  15,  10,  ТП-1 Улично Осветление,  9,  13,  4,  6,  8,  12,  1,  3,  2,  7,    ,  Учебен Лагер,  Лопушански Манастир,  1,   Местност Помеждинска Бара  Детски Дом,   Местност При Манастира  ПС,   Осемнадесет  2,  3,  9,  4,  6,  10,  5,  15,  8,  1,  11,  13,   Осма  2,  1,   Пета  14,  12,  4,  8,  10,  2,   Петнадесет  1,  6,  10,  12,  4,  8,   Първа  22,  53,  44,  46,  38,  49,  36,  42,  57,  55,  34,  40,  60,  48,  58,  52,  59,  51,  63,  50,  65,  ТП-2 Улично Осветление,  3,  23,  16,  1,  12,  29,  13,  35,  33,  8,  25,  7,  24,  15,  45,  41,  20,  32,  6,  18,  17,  4,  5,  11,  10,  30,  26,  39,  43,  28,  31,  14,  27,  9,  22,   Седемнадесет  ТП-3 Улично Осветление,  5,  2,  3,  1,   Седма  1,  3,  2,   Трета  13,  7,  17,  11,  21,  15,  14,  9,  19,  16,  10,  8,  12,  2,  6,  3,  1,   Тридесета  8,  10,   Тринадесет  18,  20,  16,  22,  14,  4,  10,  12,  6,  8,  2,   УПИ 8 Кв.3  ,    Четвърта  5,  13,  7,  9,  17,  11,  15,  21,  4,  ТП-5 Улично Осветление,  3,  1,   Четиринадесет  11,  9,  13,  9,  1,  7,  5,   Шеста  6,  16,  8,  10,  18,  12,   Шестнадесет  3,  2,  1

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Главановци,   Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка  1,  6,   Вапцаров  8,  6,  10,   Васил Левски  2,  4,  8,  12,   Генерал Гурко  25,  2 А,  1,  4,  11,  18,  17,  3 А,  14,  10,  3,  9,  23,  20,  21,  22,  16,  2,  15,  8,  13,   Димитър Благоев  50,  33,  30,  31,  24,  49,  19,  43,  60,  53,  38,  46,  45,  28,  3,  40,  17,  8,  66,  10,  51,  13,  56,  44,  7,  6,  14,  23,  15,  1,  62,  34,  21,  9,  5,  29,  32,  55,  54,   Иван Вазов  1,  3,   и звън Регулацията  3,  1,  2,   Искър  3,  1,   Калафат  3,  12,   Нов Живот  2,  4,  3,  1,   Огоста  1,  9,  4,  7,  3,  6,  11,  13,  8,  2,   Петко Белчев  35,  7,  11,  15,  2,  5,  1,  6,  3,  9,  8,  10,   Първи Май  2,   Тимок  3 А,  5,  6 А,  3,  6,  1,  8,  7,  4,  2,  10,   Черковна  1,   Черни Връх  3,  2,  5

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Еловица,   Общ. Георги Дамяново:   020097  ,    Втора  32,  2,  5,  4,  18,  30,  20,  28,  9,  34,  16,  7,  14,  22,  12,  6,   Девета  2,  1,   Десета  4,  8,  6,  2,      Краварник,   Осма  1,  17,  11,   Първа  7,  11,  40,  6,  23,  8,  9,  22,  25,  13,  19,  10,  27,  16,  30,  14,  21,  34,  24,  12,  38,  18,  28,  15,  4,  26,  17,   Седма  2,  4,   Трета  8,  13,  7,  5,  11,  3,  1,  12,  9,  6,   Четвърта  13,  3,  17,  16,  6,  9,  2,  5,  7,  15,  4,  11,     ТП Касетка Улично,  ТП 1 Улично

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Копиловци,   Общ. Георги Дамяново:   7016  ,    Ал.Стамболийски  15,  5,  3,  15,  8,  2,  6,  7,  12,  1,  13,  9,   Априлов  2,  6,  4,  8,   Бор  3,  5,  2,   Васил Левски  6,  3,  7,  12,  1,  11,  8,  10,  14,  4,  13,  5,   Видин дол  1,  3,  4,  2,   Волов  1,  2,   Гагарин  2,  7,   Георги Бенковски  1,  2,  6,  4,   Георги Дамянов  19,  17,   Георги Димитров  41,  3 Туристическо Дружество,  1,  5,  2,  99,  97,   Гоце Делчев  14,  16,  11,  10,  3,  9,  2,  8,  12,  5,  4,  6,   Двадесет и  Трети Септември  15,  11,  19,  27,  6,  5,  23,  9,  17,  12,  7,  25,  1,  10,  21,  3,  13,   Друмев  2,  1,  3,  4,   Здравченица  5,  3,  13,   ИванАлексов  3,  7,  5,  1,   Иван Вазов  5,  6,  3,  4,  1,  2,      Казан,  Почивна Станция,  Тепавица,   Камен Луков  4,  2,   Кирил и  Методи  1,  2,   Ком  1,  6,  3,  2,  4,   Копрен  7,  4,  6,  1,  5,  2,  9,  3,  27,  22,  25,  11,  19,  18,  12,  14,  13,  8,  21,  16,  17,  20,  10,  23,  15,   Лакатник  1,  2,   Латинска  19,  24,  26,  5,  9,  11,  15,   Маргарита Бибич  4,  3,  2,  7,  1,   Марица  8,  10,   Московска  2,  6,  2,  1,  3,  4,   Никола Качамачков  1,  1 Дърводелски Цех,  6,  2,  8,  10,  4,   Огоста  2,  27,  23,  25,  19,  17,  21,  26,  28,  31,  20,  12,  18,  29,  11,  15,  2,  14,  9,  12,   Парчевич  8,  1,  6,  5,  3,  19,  9,  18,  4,  2,  15,  13,  17,  7,   Планинец  2,  1,   Победа  2,  5,  1,  6,  3,  10,  8,  4,   Пролетарска  6,  5,  3,  7,  1,   Първи Май  2,  4,  10,  6,  8,   Раковска  5,  4,  2,  7,  1,  9,  6,  8,  3,  12,  10,   Река Лева  8,  6,   Септември  1,  2,  3,  17,   Стара Планина  2,  3,  10,  8,  7,  12,   Тодор и гнатов  11,  8,  9,  6,  5,  4,  7,  3,  1,   Хаджи Димитър  56,  10,  12,  6,  8,  13,  5,  9,  11,  14,  15,  2,   Хан Крум  27,  2,  13,  3,  10,  17,  29,  12,  8,  15,  25,  19,  7,  21,  23,  49,  44,  55,  53,  40,  42,  32а,  38,  34,  46,  30,  36,  22,  92,  90,  93,  88,  101,  113,  102,  107,  94,  48,  68,  111,  100,  105,  95,  96,  67,  72,  68,  62,  74,  73,  71,  95,  89,  58,  78,  77,  61,  87,  70,  15,  59,  63а,  63,  80,  65,  81,  52,  64а,  56,  64,  57,  60,  79,  69,  85,  91,  75,  66,  76,  18,  45,  28а,  16,  30,  39,  31,  37,  47,  35,  28,  33,  24,  43,  32,   Христо Ботев  2,  19,  22,  7,  11,  5,  3,  15,  10,  12,  1,  17,  21,  13,  1,  6,  2,   Червен Брег  6,  5,  2,  7,  3,  19,  1,  13,   Шипка  1,  3,  2,     2

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Меляне:   000133  ,    Втора  ТП-2 Улично Осветление,   Двадесет и  Пет  1,  19,  26,  28,  24,  13,  10,  29,  6,  8,  2,  18,  4,   Двадесет и  Първа  3,  2,  5,  4,  1,  1,   Двадесет и  Трета  2,  3,  7,  4,  5,  8,  11,  10,   Двадесета  1,  3,  5,  2,  7,   Дванадесета  2,  6,  3,  5,  4,  1,   Девета  6,  4,  2,  3,  1,   Деветнадесета  2,  7,  4,  5,  6,  3,   Десета  4,  1,  6,  2,   и мот 010007  ,    Местност Свинако  ,    Осемнадесета  1,  1,  9,   Осма  8,  2,  9,  7,  10,  12,   Пета  2,  4,   Петнадесета  1,  5,  3,  6,  2,   Първа  14,  10,  32,  5,  17,  13,  1,  12,  9,  2,  23,  37,  21,  24,  39,  13,  31,  52,  46,  35,  42,  25,  30,  40,  41,  20,  18,  48,  29,  27,  38,  26,  50,  32,  33,  44,   Седемнадесета  3,  7,  4,  5,  1,  6,   Седма  2,  6,  4,  1,   Трета  2,  5,  8,  1,   Тринадесета  6,  2,  3,   Четвърта  11,  16,  2,  10,  7,  12,  14,  22,  1,  3,  8,  6,  20,  28,  4,  44,   Четиринадесета  2,  4,  3,  5,  6,  1,   Шеста  4,  2,   Шестнадесета  2,  8,  3,  10,  6,  13,  5,  4,  9,  7,  1

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Помеждин:   036043  ,    Іv-148 Кв.9  ,    Ііі  Кв.26,   Втора  7,  2,  1,   Първа  3,  1,  7,  10,  17,  21,  8,  19,  9,  6,  4,  25,  2,  23,  15,  ТП-1 Улично Осветление,  5,   Седма  1,  4,  8,  2,  3,  6,   Трета  4,  1,  3,   Шеста  1

На 17.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Равна,   Общ. Чипровци:   Втора  9,  5,  8,  7,  3,  6,  4,  ТП-1 Улично Осветеление,  12,  1,  14,   Пета  1,  4,   Първа  13,  1,  21,  6,  17,  4,  3,  9,  11,  23,  2,  5,  19,   ,  8,  7,  10,  25,   Седма  3,  1,  8,   Трета  5,  7,  20,  17,  6,  16,  24,  9,  1,  10,  8,  22,  14,  18,  4,  12,  13,  3,  26,  11,   Четвърта  6,  18,  3,  4,  2

На 19.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч./ -  Говежда:   502,  35  ,    Втора  56,  27,  29,  33,  35,  52,  50,  54,  48,  37,  31,  85,  10,  14,  38,  3,  4,  34,  32,  16,  40,  17,  19,  26,  15,  21,  13,  36,  11,  28,  9,  1,  24,  42,  20,  83,  25,  2,  6,  84,  78,  86,  85,  83,  80,  81,  43,  65,  68,  45,  41,  55,  71,  39,  66,  77,  47,  61,  59,  62,  58,  49,  63,  69,  60,  76,  51,  75,  73,  57,  67,  70,  64,   Двадесет  6,  5,  4,  2,  1,  6,  4,  3,   Двадесет и  Две  6,  4,  2,   Двадесет и  Девет  5,  2,  3,  7,  1,   Двадесет и  Едно  2,  4,  6,  9,  8,   Двадесет и  Осем  6,  10,  8,  12,  17,  11,  4,  9,  5,  1,  3,  19,  2,  7,   Двадесет и  Пет  2,  4,   Двадесет и  Седем  4,  6,  2,  3,  1,  9,  7,  13,  16,  11,  10,  14,  8,   Двадесет и  Три  6,  1,  4,   Двадесет и  Четири  3,  5,  4,   Двадесет и  Шест  2,  1,  3,  4,   Девета  7,  2,  1,  13,  11,  12,  4,  10,  9,  3,  5,  8,   Деветнадесет  11,  5,  6,  15,  1,  3,  2,   Десета  5,  3,  7,  8,  1,   Единадесет  3,  6,  2,  1,  4,      Спортна Зала,  3,  2,   Осемнадесет  1,  2,  4,   Осма  2,  1,  8,  6,   Пета  4,  6,  5,  8,  10,  12,  2,  1,  3,   Първа  7,  1,  8,  19,  12,  16,  22,  6,  3,  5,  11,  17,  21,  26,  10,  9,  30,  24,  20,  14,  28,  2,  13,  18,  36,  39,  40,  43,  31,  47,  38,  27,  60,  25,  32,  54,  48,  34,  41,  37,  50,  29,  42,  23,  33,  46,  56,  45,  52,   Седемнадесет  10,  2,  4,  6,  1,  16,  1,  13,   Седма  4,  1,  3,  5,  2,  7,   Трета  5,  2,  1,   Тридесет  3,  5,  1,  15,  9,  25,  17,  23,  21,  19,   Тридесет   и  Шест  2,  5,  7,  1,   Тридесет и  Две  7,  4,  9,  5,  2,  17,   Тридесет и  Девет  1,  2,   Тридесет и  Едно  9,   Тридесет и  Осем  1,  6,  2,  7,   Тридесет и  Пет  2,  4,  7,  5,  1,  6,  3,   Тридесет и  Седем  2,  4,  1,   Тридесет и  Три  4,  3,  2,  1,   Тридесет и  Четири  4,  1,   Тринадесет  5,  7,  4,  2,   Четвърта  4,  1,  6,   Четиринадесет  4,  3,  1,  2,   Шеста  8,  1,  6,  5,  10,  4,  2,   Шестнадесет  2,  1

На 19.06.2020 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Говежда:   502,  35  ,    Втора  56,  27,  29,  33,  35,  52,  50,  54,  48,  37,  31,  85,  10,  14,  38,  3,  4,  34,  32,  16,  40,  17,  19,  26,  15,  21,  13,  36,  11,  28,  9,  1,  24,  42,  20,  83,  25,  2,  6,  84,  78,  86,  85,  83,  80,  81,  43,  65,  68,  45,  41,  55,  71,  39,  66,  77,  47,  61,  59,  62,  58,  49,  63,  69,  60,  76,  51,  75,  73,  57,  67,  70,  64,   Двадесет  6,  5,  4,  2,  1,  6,  4,  3,   Двадесет и  Две  6,  4,  2,   Двадесет и  Девет  5,  2,  3,  7,  1,   Двадесет и  Едно  2,  4,  6,  9,  8,   Двадесет и  Осем  6,  10,  8,  12,  17,  11,  4,  9,  5,  1,  3,  19,  2,  7,   Двадесет и  Пет  2,  4,   Двадесет и  Седем  4,  6,  2,  3,  1,  9,  7,  13,  16,  11,  10,  14,  8,   Двадесет и  Три  6,  1,  4,   Двадесет и  Четири  3,  5,  4,   Двадесет и  Шест  2,  1,  3,  4,   Девета  7,  2,  1,  13,  11,  12,  4,  10,  9,  3,  5,  8,   Деветнадесет  11,  5,  6,  15,  1,  3,  2,   Десета  5,  3,  7,  8,  1,   Единадесет  3,  6,  2,  1,  4,      Спортна Зала,  3,  2,   Осемнадесет  1,  2,  4,   Осма  2,  1,  8,  6,   Пета  4,  6,  5,  8,  10,  12,  2,  1,  3,   Първа  7,  1,  8,  19,  12,  16,  22,  6,  3,  5,  11,  17,  21,  26,  10,  9,  30,  24,  20,  14,  28,  2,  13,  18,  36,  39,  40,  43,  31,  47,  38,  27,  60,  25,  32,  54,  48,  34,  41,  37,  50,  29,  42,  23,  33,  46,  56,  45,  52,   Седемнадесет  10,  2,  4,  6,  1,  16,  1,  13,   Седма  4,  1,  3,  5,  2,  7,   Трета  5,  2,  1,   Тридесет  3,  5,  1,  15,  9,  25,  17,  23,  21,  19,   Тридесет   и  Шест  2,  5,  7,  1,   Тридесет и  Две  7,  4,  9,  5,  2,  17,   Тридесет и  Девет  1,  2,   Тридесет и  Едно  9,   Тридесет и  Осем  1,  6,  2,  7,   Тридесет и  Пет  2,  4,  7,  5,  1,  6,  3,   Тридесет и  Седем  2,  4,  1,   Тридесет и  Три  4,  3,  2,  1,   Тридесет и  Четири  4,  1,   Тринадесет  5,  7,  4,  2,   Четвърта  4,  1,  6,   Четиринадесет  4,  3,  1,  2,   Шеста  8,  1,  6,  5,  10,  4,  2,   Шестнадесет  2,  1,     извън Регулацията

Община Якимово  

За Периода 15-17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  долно Церовене:   Александър Стамболийски  8,  10,  12,  4,  6,  2,  18,  14,  16,   Бул. Владимир и лич Ленин  22,  6,  32,  28,  13,  8,  4,  24,  1,  10,  5,  11,  3,  2,  20,  16б,  30,   Витоша  1,  2,   Детелина  11,  7,  5,  6,  4,  3,  1,  9,   Еделвайс  6,  3,  1,   Ела  2,  4,   Здравец  17,  25,  23,  23а,  4,  19,  21,   Лиляна Димитрова  8,  4,  2,  9,  6,  3,   ПИонерска  7,  1,  2,  3,  5,   Синчец  3,  11,  2а,  4,  8,  17,  2б,  9,  1,  7,  5,  13,   Стара Планина  12,  16,  15,  17,  14,   Теменуга  17,  4,  1,  5,  3,  2,  7,  6,  13,  8,   Тинтява  2а,  4,  3,  1,  2,  5,   Тракия  1,  2,  4,   Христо Ботев  6,  2,   Цибрица  1,  3,   Чавдар  8,  2,  1,  4,  3,   Шипка  9,  19,  5,  12,  10,  8,  13,  11,  4,  1,  15,  17,  3а,  6,  14

 

Област Перник

Община Брезник  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Велковци,   Общ. Брезник:   Мах.Пали Лула  Къща

 

Община Земен  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Еловдол

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Земен:   Баба Тонка  Бунгало,  2,  10,  11,   Васил Левски  6,  39,   Гео Милев  19,  13,   Димитър Благоев  6,   Земенски Манастир  30,   Земенско Кале  34,   Иван Вазов  8,   Кирил и  Методи  2,  6,   Кракра  2,   Мах.Митина  11,  1,  4,   Мах.Язовира  28,  48,  34,  3,  46,  47,  10,  32,  1,   Петър Берон  1,  3,   Райко Даскалов  9,   Цар Асен  4

 

Община Перник  

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Брезник:   Цвета Лумбарова

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Вискяр:   Іі-253 Кв.30  ,      Близо До Кмета

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Дивотино:   3-Ти Март  15,  21,  29,  3,  28,  26,  13,  24,  22,  10,  42,  2,  20,  8,  11,  7,  40,  16,  6,  34,  19,  30,  2,  23,  14,  40,   34069  ,    Витоша  1,  5,  2,  14,  1,  7,  14,  7а,  9,  16,   Втора  5,  2,  7,  1,  10,  8,  2а,  6,   Двадесета  6,  31,  19,  27,  6,  1,  2,  11,  5,   Двадесетивтора  7,  1,  21,  6,  4,  7,  19,  9,  12,  25,  17,  5,  13,  11,  1,  2,  8,   Двадесетидевета  1,  5,  9,  2,  13,  4,  7,  17,  3,   Двадесетиосма  21,  12,  20,  26,  25,  29,  15,  8,  18,  19,  22,  22,  32,   Двадесетипета  7,  8,  1,  5,  26,  27,   Двадесетиседма  10,  8,  6,   Двадесетитрета  2,  7,  3,  4,  6,  4,  14,  11,  5,   Двадесетичетвърта  6,  11,  4,  10,   2,  6,  7,  3,   Двадесетишеста  12,  2,  2,   Дванадесета  10,  2а,  6,  10,  1,  5,   Девета  4,  7,  5,  3,  12,  10,  8,  13,  4,  6,  5,  1,   Деветнадесета  2,  6,  1,  2,  6а,  4,  6,   Десета  2,  6,  1,  3,  5,   Единадесета  14,  12,  19,  9,  11,  10,  15,  28,  26,  30,  2,  24а,   Комсомолска  1,   Люлин  45,  49,  31,  43 Б,  46,  47,   47,  43,  5,  15,  14,  3,  4,  1,  8,  12,  2,  11,  6,  10,  28,  19,  35,  32,  27,  25,  21,  17,  30,  37,  18,  23,  20,  33,  38,  28,  16,  40,  42,  31,  26,  29,   Махала Герен  5,   Махала Ливаге  22,  5,  8,  25,   Махала Светавода  2,  1,   Махала Тенов дол  ,    Миньор  22,  68,  25,  62,  15,  23,  70,  35,  17,  58,  51,  31,  37,  14,  27,  41,  66,  19,  2,  60,  64,  8,  10,  3,  33,  52,  18,  46,  28,  9,  38,  56,  35,  62,  54,  86,  16,  68,  5,  27,   11,  47,  32,  15,  12,  1,  4,  40,  29,  32 А,  20,  7,  42,  33,  53,  53,  32,  7,  30,  Къща,  39,  26,  11,  13,  6,  49,  24,  109,  128,  147,  121,  125а,  135,  162,  131,  134,  154,  119,  129,  126,  59,  160,  111,  152,  113,  143,  156,  123,  120,  117,  138,  137,  158,  116,  122,  124,  126а,  133,  115,  127,  132,  119,   150,  118,  142,  141,  140,  125,  130,   107,  79,  72,  102,  83,  75,  104,  96,  105,  69,  87,  82,  98,  108,  61,  74,  67,  79а,  80,  86,  91,  84,  73,  81,  99,  106,  93,  112,  78,  71,  65,  95,  73,   94,  59,  100,  114,  101,  97,  110,  92,  77,  88,   Осемнадесета  7,  9,  5,  1,   Осма  4,  3,  1,   Пета  4,  2,  1,   Петдесета  8,  10,  12,  3,  5,  6,  13,  2,   Петдесетивтора  15,  2,  11,  17,  7,  5,  8,  1,   Петдесетипета  1,   Петдесетитрета  5,  3,   Петнадесета  7а,  10,  12,  7,  6,  1,  2,  9,  5,   Първа  8,  28,  34,  12,  20,  11,  26,  .11,  26,  10б,  24,  16,  13,  113,  7,  18,  1,  11е,  11б,  5,  22,  11,  2,  14,  10а,  10,  3,  37,  29,  31,  54,  38,  96,  25,  33,  28,  88,  42,  49,  64,  18,  100,  48,  40,  74,  15а,  34,  78 Къща,  21,  Парцел 9-18,  39,  15,  102,  47,  35,  72,  46,  82,  32,  80,  60,  19,  36,  77,  75,  61,  108,  53,  116,  73,  65,  79,  46,  55,  118,  104,  55а,  57,  67,  1,  26,   Рила  9,  11,  13,  7,  6,  1,  3,  5,   Седемнадесета  2,  1,   Седма  10,  7,  3,  3,  31,   Слатина  12,  8,  8,  3,  9,  10,  2,  5,  1,  3,   Струма  5,  9,  7,  3,  13,  27,  4,  19,  1,  15,  21,  11,  2а,  36,  79 А,  34,  32,  77,  79,  24,  41,  59,  55,  53,  63,  61,  16,  45,  18,  65,  8,  47,  39,  14,  57,  51,  49,  16,  13,   Тенов дол  1,   Тридесета  1,  5,  2,   Тридесетивтора  2,  8,  6,  3,  1,  5,   Тридесетиосма  1,  7,   Тридесетипета  13,  11,  13,  6,  1,  3,  17,  33,  23,  37,  25,  35,  41,  2,  43,  29,  27,   Тридесетипърва  6,  9,  10,  4,  7,  5,  3,  9,  1,   Тридесетиседма  5,   Тридесетитрета  2,   Тридесетичетвърта  25,  1,  7,  27,  41,  1 В,  6,  45,  20,  43,  19,  39,  33,  3,  37,  31,  5,  24,  11,  21,  13,  47,  23,  9,  15,  17,   Тридесетишеста  5,  7,   Тринадесета  13,  5,  12,  9,  18,  1,  7,  5,  3,  2,   УПИ Iv-1084 Кв.81  ,    УПИ VIII - 296 Kb.21  ,    УПИ ІІ Кв.746  ,    Четвърта  6,  15,  11,  2,  8,  13,  1,  4,  10,  7,  9,  3,  5,  7,   Четирдесета  11,  1,  10,  9,  3,   Четирдесетиосма  5,  3,  7,  5б,  9,  7,  3,  5а,  9,  10,  4,   Четирдесетипета  6,  43,  27,  49,  9,  6,  21,  13,  17,  37,  25,  7,  29,  15,  31,  9,  19,  11,  35,   Четирдесетиседма  22,  15,  11,  18,  10,  14,  6,  30,  32,  21,  34,   Четирдесетитрета  7,  6,  3,  9,  1,  2,  10,  5,  4,  8,   Четринадесета  6,  19,  20 Къща,  26,  21,  10,  9,  7,  18,  1,  14,  5,  13,  3,  17,  11,  2,  4,  8,  16,  14,   Шеста  3,  30,  31,  3,  2,  4,  9,  1,  5,  7,  8,   Шестнадесета  4,  2,     3,  М.  ;Прогон ;  ПИ 151084,  Бреста,  в двора на ТКЗС,  Махала Градините

На 18.06.2020 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша  7,   Двадесета  31,  19,  27,   Дванадесета  2а,   Девета  7,   Деветнадесета  1,   Десета  5,   Единадесета  28,  26,  30,  2,   Миньор  109,  128,  147,  121,  125а,  135,  162,  131,  134,  154,  119,  129,  126,  59,  160,  111,  152,  113,  143,  156,  123,  120,  117,  138,  137,  158,  116,  122,  124,  126а,  133,  115,  127,  132,  119,   150,  118,  142,  141,  140,  125,   Седемнадесета  2,  1,   Седма  3,   Слатина  8,  3,  9,  10,   Тридесетипърва  10,  4,  7,  5,  3,  9,  1,   Тридесетитрета  2,   УПИ IV-1084 Кв.81,    Четринадесета  14,   Шеста  30,  31

На 18.06.2020 г. /14:30 - 17:00 ч./ -  Дивотино:   Двадесета  6,   Двадесетидевета  1,  5,  9,  2,  13,  4,  7,  17,  3,   Двадесетиосма  21,  12,  20,  26,  25,  29,  15,  8,  18,  19,  22,   Двадесетипета  7,  8,  1,  5,  26,   Двадесетитрета  2,  7,  3,  4,  6,  4,  14,  11,  5,   Двадесетичетвърта  11,  4,  10,   2,  6,  7,  3,   Двадесетишеста  12,  2,   Люлин  45,  49,  31,  43 Б,  46,  47,   47,  43,   Седма  31,   Струма  24,  41,  59,  55,  53,  63,  61,  16,  45,  18,  65,  8,  47,  39,  14,  57,  51,  49,  16,  13,   Тридесета  1,  5,  2,   УПИ ІІ Кв.746  ,      Махала Градините;

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал  2,   Възраждане  23,  21,  27,  19,  22,  25,  8,  14,  39,  3,  15,   11,  6,  1,  5,  13,  17,  33,  35,  20,  7,  22,  10,  4,  16,  15,  1,  18,  29,  2,  12,  9,  6а,   Георги Бенковски  7,  8а,  9,  3,  2,  12,  18,  4,  14,  10,  6,  5,  16,  1,   Кракра  28,  43,  45,  26,  30,   47,  46,  44,  42,  49,   30,  51,  .30,  40,  53,  36,  45,   49,  38,  70,  61,  77,  69,  3,  54,  63,  75,  59,  81,  52,  65,  45,  79,  110,  62,  46,  48,  83,  58,  60,  66,  101,  56,   Магистрала  Гл.път Е79,  1,  Гл.път Е79,  1,  Автокъща,   Мария Луиза  2,   Пирин  53,  51,  53а,   Първа  6,  18,   Райна Княгиня  14,  4,  7,  19,  16а,  5,  17,  6,  12,  8,  25,  27,  9,  23,  21,  13,  11,  15,  9,  16,  18,  22,  31,  39,  29,  20,   Рила  1,  7,  3,   Рударска  39,  25,  27,  12,  8,  Казан,  5,  15,  37,  19,  43,  39,  16,  17,  9,  11,  35,  3,  33,  10,  13,  7,  4,  41,  6,  23,  29,  14,  21,  Магист.Е-79 Автоборса Вики,  Павилион,   Стара Планина  5,  1,  3,  2,  5,    Стефан Караджа  2,  1а,  1,  3,   Струма  7,  13,  9,  1,  8,  2,  5,  16,  11,  4,  13,   6,   Тинтява  6,  3,  9,  2,  1,  5,   Христо Ботев  12,   14,  4,  8,   13,  3,  6,  12,  1,  5,  7,  16,  2,  8,  11,   Цар Симеон  3,  16,  29,  20,  24,  27,   19,  11,  14,  4,  30,  13,  31,  21,  26,  25,  33,  17,  8,  28,  7,  12,  9,  10,  23,  34,  22,  36,  1,  32,  18,   Явор  11,  9,  1,  2,  5,  7,  6,  3,  4,   Янтра  4,     с/у Склад Строителни м-ли,  13,  Магистрала,  Тир-Паркинг,  Е-79,  1

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Друган:   УПИ ХV-407 Кв.49

На 17.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ -  Земен:   Пещерско шосе  23

На 17.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Ковачевци,   Общ. Ковачевци:   УПИ-665,  Кв.47

На 17.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ -  Кралев дол:   3-ти март  20,  14,  19,  38,  25,  30,  28,  22,  17,  18,  16,  24,  24,   13,  3,  32,  41,  42,  40,  10,  4,  12,  11а,  3,  7 А,  11,  6,  7,  14,  5,   Божилец  7,  5,   Боян Витков  13,  12,  3,  16,  23,  1,  5,  17,  8,  2,   В.Левски  14,  12,  1,  13,  21,   Васил Левски  6,  19,  3,  9,  15,  16,  17,  13,   Велико Търново  11,  14,  3,  6,  15,  10,  6а,  5,  8,   Волга  21,  23,  19,  10,  17,  14,  4,  9,  5,  6,  7,  2,  1,   Голо Бърдо  7,  1,  21,  8,  13,  3,  6,  10,   Граничар  4,  2,  5,  3,  32,  Къща,  8,  1,   Драва  4,  2,   Дунав  4,  2,   Дъбрава  Къща,  3,  2,  25а,  29,  27,  14,  1,  10,  26,  20,  4,  21,   Еделвайс  2,  1,   и звора  8,  4,  6,  5,   и згрев  9,   Искър  11,  3,  10,  17,  7,  9,   8,  15,  20,  5,  6,  14,  2,  9,  4,  25,  11,   Калофер  6,  3,  2,  1,   Калужерец  14,  10,  15,  8,  1,   Лале  9,  5,  16,  7,  8,  1,  12,  2,  10,  6,  9,  21,  34,  6,  22,  32,  23,  26,  19,  28а,  20,  17,  8,  33,  36,  25,  31,  27,  38,   Люлин  8а,   2,  13,  1,  7а,  7,  8 А,  6,  8,  4,  5,  10,  7,   Люляк  5,  9,  10,  14,  11,   Махала Айдарица  11,  2,  4,  5,  12,  13,  3,  10,  5,   Махала Орниче  3,  16,  12,  26,  8,  4,  15,  2,   Металург  8,  3,  16,  35,   11,  13,  21,  20,  12,  29,  5,  6,  30,  9,  35,  1,  17,  15,  28,  19,  24,  9а,  2,  25,  18,  19,  8,   Минзухар  1,  10,  2,  4,  10,  7,   Миньор  3,  5,   Орниче  6,  25,  14,  1,  5,  9,  24,  4,  21,  11,  4а,  29,  2,   Отец Паисий  17,  27,  31,  29,  35,   55 А,  19,  73,  61,  48,  51,  63,  4,  39,  62,  21,  41,  71,  69,  81,  33,  25,  79,  45,  43,  23,  59,  55,  75,  65,  3,  6,  12,  11,  13,  6а,  14,  18,  15,  26,  5,  2,  12,   21,  9,  13,   24,  8,  10,   Родопи  12,  1,  7,  33,  4,  15,   Светлина  3,  2,  1,   Синчец  3,   Славей  1,  8,  13,  7,  17,  6,  36,  18,  12,  44,  4,  15,  16,  25,  23а,  26,  23,  10,  9а,  9,  32,  27,  5,   Струма  14,  8,  4,  6,  5,  7,  2,     Фуражомелка

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Люлин,   Общ. Перник:   Iv-537  ,    V-614 Кв 59  ,    Viii-491  ,    Втора  21,  18,  31,  27,   .28,  .55,  16,  7,   11,  33,  23,  37-39,  35,  4,   2,  42,  .24,  59,  49-51,  .40,  32,  .35,  .1,  57,  .53,  28,   8,  38,  42,   29,   9,  30,  34,  47,  3,  59,   Двадесет и  Втора  13,  6,  19,  9,  15,  21,  2,  11,  7,  17,  5,  1,  3,   Двадесет и  Девета  2,   Двадесет и  Пета  17,  4,  26,  29,  23,  8а,  7,  20,  15,  22,  10,   Двадесет и  Първа  2,   Двадесет и  Седма  3,  7,  13,  1,   Двадесет и  Трета  2,  12,  16,  2,   Двадесет и  Четвърта  44,  32,  47,  41,  26а,  30,  31,  57,  38,  59,  27,  12,  23,  10,  4,  42,  58,  55,  37,   Двадесет и  Шеста  15,  Строеж,  14,  10,  13,  3,  7,  22,  27,  33,  5,  18,   Двадесета  3,   Дванадесета  .12,  20,  .6,  9,  .20,  .11,  .8,  27,  .14,  .12,  .23,  10,  .25,  6,  .4,  .5,  7а,  .2,  2,  .3,   Девета  2,  4,  6,  .14,   Деветнадесета  6,  3,  1,  2,  4,   Десета  10,  18,  40,  2,   Единадесета  9,  3-4,  1,   Кв.31,  Упи1-577  ,    Мах.Лесков дол  34,  3,  33,  5,  Къща С Ателие,   Мах.Стакьовец и  Манастира  22,  5,  7,   Местн.Задбудилица  Къща,  Фургон,  Вила,  Парцел 88,  8,   Осемнадесета  4,  14,  1,   Осма  4,  1,   Пета  43,  25,  17,  14,  3,  25,   1,  23,   .49,  .12,  .15,  49,  13,  29,   39,  11,    Петнадесета  3,  6,  10,  4,   ПИ 874  ,    Първа  13,  9,  20,  11,  16,  6,  21,  138,  123,  140,  112,  134,  156,  109,  107,  119,  17,  125,  108,  146,  122,  154,  104,  64,  103,  16,  89,  73,  85,  56,  71,  68,  66,  92,  84,  57,  95 А,  86,  .49,  32,  45,  35,  42,  .24,  27,  55,   51,   31,   Седемнадесета  6,   Седма  14,  11,   9,  8,  4,    Трета  10,  25,  6,  12,   23,  .18,  2,  14,  19,  7,  10,  10,  2,   11,  4,  13,  1,  8,  10,   6,  15,   9,   8,   Тридесет и  Осма  3,  7,  15,  9,  17,  1,   Тридесет и  Седма  3,   2,  1,  6,  4,  8,   Тридесет и  Шеста  3,  1,  4,  2,  5,  7,   Тридесета  1,   Тринадесеста  1,  2,  4,  11,  5,  9,  13,  5,  2,  3,  5,   Четвърта  2,  26,  25,  6,  14,  7,  3,  28,  15,  22,  16,  .8,   Четиринадесета  6,  17,  5,  2,  3,  8,  9,  7,  15,   Шеснадесета  27,  21,  2,  37,  23,  19,  3,  13,  29,  35,  31,   Шеста  24,  5,  2,  8,  6,  3,  1,  22,  Местност Над шосето,  Райлово, Центъра,  74,  72,  27,  Райлово, Центъра,  Вила,  Църнел,  37-39,  41

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мещица:   Адалберт Антонов  12,  11,  6,   Александър Димитров  8,  2,  9,  15,  14,  10,  23,  1,  20,  26,   Александър Невски  4,  2,  1,  3,  5,   Александър Стамболийски  15,  16,  37,  11,  17,  18,  21,  6,  29,  31,  23,  8,  13,   Андрей Жданов  7,  6,  4,  8,  7,   1,   Васил Коларов  .25,  9,  13,  56,  17,  46,  11,  19,  10,  36,  15,  24,  90,  31,  66,  53,  72,  51,  64,  41,  66,  33,  34 Къща,  35,  4,   Васил Левски  24,  1,  26,  9,  28,  11,  3,  8,  30,  31,  17,  12,  2,  19,  7,  29,  14,  5,  34,  23,  4,  25,   Велин Сърбов  5,  1,  8,  13,  10,  11,  16,  4,   Генерал Гурко  6,  16,   Генерал Скобелев  2,  4,  3,  4,   Генерал Толбухин  10,   Генерал Тотлебен  7,  9,  11,   Гео Милев  ,    Георги Бенковски  2,   Георги Димитров  30,  33,  14,  49,  52,  31,  48,  65б,  22,  18,  40,  53,  36,  63в,  43,  61,  54,  44,  47,  12,  140,  25,  63,  35,  65а,  16,  42,  80,  74,  68,  89,  5,  85,  70,  72,  83,  76,  86,  64,  101,  94,  77,  66,  95,  58,  62,  103,  88,  79,  90,  69,   Георги Сава Раковски  2,  4,  1,  4,   Гоце Делчев  8,  12,  5,  15,  7,   Даме Груев  1,  3,  4,   Детелина  10,  8,  18,  20,  15,  9,  3,  7,  4,  24,  1,  5,  14,   Детелина Минчева  2,   Димитър Благоев  20,  6,  19,  18,  16,  100,   Димитър Каляшки  6,  3,  8,  3а,  1,  2,  4,  17,  13,  31,  25,  34,  30,  32,  23,   Еделвайс  1,  3,  2,   Елена Георгиева  1,  4,  13,  17,  6,  5,  23,  21,  15,   Елин Пелин  3,  15,  9,  22,  14,  15,  21,  5,  16,  1,   Захари Стоянов  1а,  11,   Иван Вазов  11,  9,  5,  7,  1,  3,   Йордан Йовков  4,  2,  6,  1,   Йорданка Николова  1,  22,  21,  24,  15,  16,  18,  11,  23,  27,   Капитан Петко Войвода  9,  11,  5,   Кв.3 УПИ Vііі-165  ,    Кокиче  5,  15,   Комсомолска  2,  5,  9,  11,  20,  1,  3,   Ленко  20,  8,  4 Къща,  2,   Лилия  4,  2,   Лиляна Димитрова  1,  2 Къща,  7,  5,   Митко Палаузов  6,  9,  2,   Никола Вапцаров  19,  10,  15,   Никола Парапунов  11,  6,  8,  5,  3 Къща,   Пейо Яворов  3,   Райна Княгиня  2,  3,  1,  5,  10,   Рахила Ангелова  1,   С. Мещица,   Стадион,   Пл.№140,  Кв62  ,    Свилен Русев  10,  14,  4,  2,  15,  5,  6,  3,  1,   Синчец  2,   Станке Димитров  5,   Ястребино  12,  18,  7,  16,  21,  6,  15,  32,  14,  8,  5,  10,     76,  Спирка Бенковски;

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево ПИ 52  ,    Рударски Път  4,   Цар Симеон I/Кост.Темелков/  156

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/     На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Перник:   1-Ва  34а,  25,  21,  36,  34б,  30б,  38,  34,  30,  23,  18,   103  28,   104  5,   105  17,   14-та  1,  8а,  12а,  8,  9,  12,  5а,  10,  3,  11,  7,  2,   15-та  29,  26,  17а,  25,  35,  31,  21,  30,  23,  17,  27,  34,  19,  28,   16-та  6,  1а,  7,  11,  30,  8,   13,  24,  2а,  2,  18,  8,  28,  3,  5,  15,  10,  17,  12,  1,  22,  26,  48,  44,  50,  33,  32,  46,  23,  38,  40,  35,  29,  37,  43,  34,  31,  27,  39,   17-та  26,  24,  22,  10,  11,  12а,  21,  7а,  3,  18,  16,  19,  17,  10а,  14,  2,  27,  7,  24а,  9,  12,  4,  8,  20,  13,  5,  6,  1,  37,  35,   3-та  5,  3,  4,  3а,  2,  1,  6а,   5-та  1,  14а,  7,  10,  2,  8,  14,  16,  6,   6-та  13,  10,  4,  6,  12,  11,  7,  5,  3а,  9,  3,  8,  1,   7-ма     3,  1,  6,  12,  8,  4,  10,   8-ма     8,  2,  3,  1,  7,  5,  1а,  6а,  4,  9а,  9,   Балканджи Йово  15в,  1б,  1а,  8,  2,  5,  7,  8,   15а,  1,  3,  15,  6,  5,  13а,  13,   Батак  5,  3,  1,  7,   Бродо  1,   3/13,  3,  3,  1,  1,   Димова Махала  До Стоматологията,  Павилион,  Търговски Обект 25,  Търговски Комплекс,  Зад Бл.80,  Павилион,  Търговски Обект -18,  17 до Кастело,  Търговски Обект,  19,   На Спирката,  Магазин,  Търговски Обект 3-4,  12,   Търговски Обект 21,  Кв.32 Парцел-1,  1,  17а,  До Супера,  ,  ,  До Кастело,  26,  Търговски Обект 6,   Елена  2,  4,  1,  6,   Кв. Радина Чешма,   УПИ 110,   Кад. Район 623  ,    Козлодуи  12,  3,  9а,  16,  4,  5,  18,  14,  1,  7,  10,  6,  11,  9б,  4,  8,  35,   Къкринско Ханче  10,  1,  8,  3,  6,  5,   Мадара  30,  20,  19,  29,  25,  .6,  15,  3,  6,  5,  9,  17,  17а,  8,  7,  21,  22,  13,  4,  23,  27,  11,  31,  1,  2,   Парижка Комуна  22,  14,  6,  11а,  13а,  7,  19,  5,  4,  24а,  9,  24,  13а,  10,  1,  16,  21,  20,  23,  2,  17,  27,  7,   25,  13,  11,  8,  17,  26,  8,  15,  3,   Перущица  3,  6,  2,  4,   Пирдоп  1,   Преслав  7,  3,  9,  1а,  5,  8,  1,  4,  6,   Радина Чешма  18б,  15,  8,  12,  17б,  2,  16,  7,  .11,  9,  18,  3,  Вила,  11,  22,  42 Къща,  32,  5,  5,  21а,  3,  .27,  20,  29,  15,  36,  43,  30,  23,  19,  19,  35,  21,  28,  8,  44,   Радина Чешма  и мот 611-406  ,    Република  19,  19,   Рудничар  ,    Св.Св.Кирил и  Методий  23,  59,  61,  59,  61,   71,   Силистра  31,  27,   23,  27,  33,  13,  19,  17,  21,  29,  15,  25,  3,  1,   7,  5,  1,  3а,   Стара Тева  21в,  3а,  8,  23а,   Струма  80,   Тева, Стара Тева 17,  5,  14,  11,  3,  29,  2б,  7,  2,  7,  11а,  4,  33,   Тева /Къщи/  12а,  38а,  3а,  22,  31,  13,  20,  5,  21а,  2,  35,  26,  37,  2б,  19,  23,  33,  34,  28,  10,  36,  38,  1,  24,  16,  18,  7,  14,  7а,  21,  33б,  28,  6,  14б,  8,  26а,  3,  9,  19,  4,  17,  15,  30,  27,   Търново  32,  26,  18,  20,  34,  40,  42,  28,  24,  38,  30,  36,  38,   6,  2,  14,  12,  11,  8,  13,  4,  1,  10,  5,  3,  7,  9,   Христо Смирненски  42,   Цалева Круша  34,  6,  7,  1,  10,  11,  36,  28,  3,  33,  27,  35,  22,  5,  2,  32,  4,  26,  16,  Дърводелска Работилница,   Чипровско Въстание  20,  8,  17,  12а,  16а,  17а,  12б,  18,  21а,  4,  24,  14,  9,  8а,  19,  6,  10,  7,  16,  5,  12,  15,  21,  11а,  22,  13,  23,  11,  3,     Гробищен Парк,     Витановски Уши

На 15.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Перник:   6-ти май  6,  4,   Айтос  20а,  16,  18,  5,  22,  13,  15,  11,  12,  6,  2,  1,  8,  10,  4,  3,  14,  20,  7,  17,   Асеновград  1,   Ахтопол  6,  8,  2,  4,  5,  22,  46,  21,  17,  24,  13,  16,  9,  48,  38,  27,  42,  5,   40,  23,  12,  26,  10,  25,  14,  28,  44,  19,  3,  32,  1,   Балчик  15,  16,  24,  7,  16б,  16а,  18,  10,  11,  12,  22,  20,  5,  8,  1,  4,  3,  2,   Банско  3,  5,  1,  4,  2,   Битоля  18,  11,  9,  7,  6,  1,  4,  1 А,  2,  5,  3,   Ботевград  15,  17,  12,  8,  10,  9,  11,  10,  10,   14,  1,  6,  7,  3,  4,  5,  9,   6,   2,   Брайла  5,   Брацигово  13а,  33,   44,  42,  21,  38,  4,  10,  25,  19,  32,   15,  6,  11,  12,  16,  1,  13,  14,  32,  26,  3,  24,  30,  28,  3а,  29,  31,  17,  34,  18,  37,  2,  33,  20,  8,  36,  35,  5,  9,   Брезник  90,  88,  93,  18,  6,   14,  4,  23,   16,  6,  25,  27,  10,  12,  27,   27,  37,   8,  Зад Бл.1,  23,   3,  2,  2,   19,  1,   1,  21,  Вх.На Болницата,  23,  67,  40,  37,   55,  41,  63,  50,  85,  72,   45,  57,  33,   60,   65,  81,  70,  34,  26,  87,  66,  51,  64,  48,  69,  86а,  60,  77,  67,   75,  54,  56,  38,  46,  42,  84,  30,  31,  53,  43,  82,  32,  58,  44,  29,  55,   71,  76,  78,  89,  33,  91,  83,  24,  28,  22,  52,  81,  80,  86,  73,  72,  46а,  36,  59,  83,   51,   81,   62,  68,  47,  61,  49,  57а,  37,  79,   Бургас  7,  8,  9,  1,  4,  6,  3,  2,   Бяла Слатина  9,  4,  1,  23,  25,  31,  31а,  17,   27,  31,  6,  29,  23,  27а,  15,  21,  2,  11,  17,  13,  7а,   Варна  20,  17,  30,  8,  9,  22,  12,  29,  12а,  23,  1,  3,  31,  7,  10,  15,  5,  16,  33,  32,  3,   19,  13,  24,  28,  21,  2,  18,  11,  26,  27,  14,  14,  25,  33б,   Васил Левски,  Двора на Гимназията,  17,   Велинград  6,  5,  3,  2,  8,  4,  9,  7,  1,   Видин  13,  11,  19в,  17,  11а,  19,  5а,  10,  8,  9,  4,  7,  19а,  14,  15,  2,  15а,  18,  17,  5,  19б,  16,  6,  6а,  12,  20,  3,  21,  1,  8а,   Враца  41,  54,  27,  94,  23,  42,  31,  74,  96,  70,  79,  78,  40,  29,  82,  63,  72,  66,  56,  78а,  35,  76,  36,  43,  100,  38,  45,  50,  25,  21,  30,  34,  49,  50,   65,   81,  65,  60,  84а,  39,  61,  48,  86,  19,  41а,  84,  53,  59,  88,  87,  98,  92,  90,  33,  47,  80,  62,  64,  68,  32,  55,  46,  44,  77,  58,  37,  66,   51,  52,  17,  26,  20,  12,  8,  3,  24,  13,  9,  22,  10,  15,  11,  18,  14,  5,  28,  7,  1,  2,  4,  6,  8,   Граово  28,  До Бензиностанцията,  32,  40,  44а,  44,   36,   38,  35,  33,  36,  42,  31,  34,  1а,   Добруджа  ,    Дряново  6,  3,  4,  5,  1,   Епископ Киприян  3,  1,   1,  4,  2,   2,  с/у Бл.2,   Етрополе  7,  10,  2,  4,  11,  5,  10а,  8,  9,  6,   Златица  2,  1,  4,   Изток  ,    и лия Бешков  18а,  18,  16,   Ихтиман  2,   Казанлък  5,  1,  4,  12,  6,  2,  10,  7,  10а,  14,  1,  8,  6,  2,  20,  16,  18,   Карлово  1,   Клепало  Училище,  Павилион,   Котел  14,  5,  12,  12а,  2,  4,  6,  10,  3,  2а,  4а,  11,  16,  8,  10а,  9,  1,   Кракра  12,    Кракра Пернишки  12,  14,  8,  12,   12,  2,  До Монарх. Клуб М/Убл12/14,  12,   14,  14,  12,  10,  6,  6,   Красно Село  45,  8,  15,  6,  22,  11,  16,  5,  4,  9,  13,  9,  21,  4а,  23,  20,  10,  8а,  3,  12,  18,  19,  14,  17,  22,   Кърджали  9,  16,  18,  11,  1,  7а,  6,  14,  7,   4,  8,  2,  7,  3,  5,  10,   Лясковец  1,  2,  3,   Монте Карло  1,  219,  1,  230,  213,  211,  215,  213,   212,  214,  219,  218,  217,  216,  228,  233,   223,  231,  233,  232,  224,  222,  229,  227,  220,  223,  222,  221,  225,   Нов Безистен  52 45,  33,  23,  6,  51,  41,  37,  1,   39,  8,  59,  35,  55,  34,  47,  57,  38,  11,  30,  18,  45,  10,  14,  45,  26,  9,  13,  20,  42,  28,  24,  2,  48,  25,   Нова Загора  3,  6,  1,  5,  2,  4,   Нови Пазар  54,  54а,  5,  24,  25,  50,  8,  22,  30,  5,  23,  14,  11,  32,  27,  46,  38,  15,  40,  27а,  6,  18,  12,  52,  28,  48,  54,  20,  44,  26,  2,  20,  9,  3,  36,  13,  1,  32,  21,  29,  7,  16,  4,  42,  10,  34,   Одрин  15,   Омуртаг  3,  1,   Охрид  25,  2,  16,  1,  13,  7,  15,  4,  19,  23,  24,  9,  21,  26,  12,  3,  11,  5,  17,  1,  10,  22,   Павликени  33,  26,  29,  33,  27,  19,  24,  30,  25,  23,  36,  26а,  19а,  9,  21,  17,  31,  34,  22,  20,  32,  28,   Пирдоп  115,  20,  32,  55,  79,  18,  71,  30,  54,  59,  53,  83,  67,  40,  75,  48,  51,  57,  63,  28,  34,  61,  81,  24,  22,  52,  36,  26,  38,  73,  77,  50,  49,  69,  42,  65,  46,  45а,  47а,  47,  45,  37,  43,  5,  14,  3,  31,  12,  17,  9,  39,  1,  19,  18,  15,   11,  33,  4,  21,  41,  2,  6,  8,  29,  10,  25,  16,  27,  15,  13,  111,  62,  64а,  129,  82,  68,  97,  127,  74,  107а,  105,  56,  117,  115,  90,  99,  96,  80,  92,  94,  101,  84,  95б,  103,  58,  91,  93,  125,  95,  113,  123,  135,  86,  119,  109,  78,  76,  66,  107,  131,  87,  89,  64,  133,  72,  85,  88,  70,   Пловдив  98,  113,  100,  96,  115,  102,  94,  117,  79,  71,  65,  61,  70,  75,  53б,  54,  36,  49,  51,  75,   44,  57,  69,  62,  35,  81,  37,  61а,  59,  55а,  68,  45,  34,  74,  60,  41,  66а,  42,  67,  85,  48,  38,  39,  43,  77,  64,  40,  50,  56,  66,  87,  79,  91,  53,  Магазин №30,  89,  52,  72,  83,  63,  73,  55,  84,  111,  76,  88,  103,  105,  107,  90,  93,  80,  99,  78,  92,   95,  82,  86,  109,  101,  97,  99,   92,  17а,  8,  3,  2,  10,  25,   12,  18,  27,  21,  5,  16,  7,  12а,  23,  13,  22,  30,  25,  9,  11,  24,  26,  17,  33а,  29,  20,  14,  35а,  1,  33,  4,  28,  6,  32,  31,  19а,  19,   Първи Май  12,   До Бл.12,  12,   Радомир  1,   3,  3,  9,   9,  9,  3а,  8,  5,  Павилион,  3,    Разлог  1,   Раковска  26,  1,  1,   Раковски  Зад Нона,  26в,  1,  3,  1,   Русе  26,  6,  21,  2,  19,  8,  3,  9,  20,  12,  5,  1,  14,  22,  16,  10,  13,  4,  7,  24,  18,  17,  15,  11,   Самоков  31,  66,   35,   37,  35,  29,  33,  28,  35,  Нов Безистен 45,  10,  7,  1,  До Мвр,  4,  1,  42,  38,  37а,  40,  39,  44,  Цех,  36,  32,   Св.Св.Кирил и  Методий  8,   8,  10,  12,  6,  8,  79,  Павилион,  До 2-ра Поликлиника,  Книжарница,  Тото Пункт,  До Кръвна Банка,   Свищов  13,  9,  11а,  11,  3,  1,  7,  17,  15,   Севлиево  12,  24а,  29,  19а,  22,  16,  23а,  21,  27,  18,  20,  26,  25,  29а,  31,  27а, 

На 15.06.2020 г. /14:16 - 17:00 ч./ -  Перник:   6-ти май  6,  4,   Първи май  12,   До Бл.12,  12,   Твърди Ливади  11,  До З-Д Струма,  ул. Първи май Бл.12,  Павилион,  7а,  7,  13,  2,  14,  19,  15,  12,  6,  3

На 17.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ -  Перник:   Аврора  1,   Айдарица  4,   Баба Парашкева  4,  1,   3,  6,  1,  5,  7,  2,   Балева Махала/Даскалово/  ,    Белоградчишки Скали  5,  6,  1,  2,  3,  18,  7,   Бор  7,   Боровец  21,  3,  7,  8,  26,  13,  10,  11,  9,  22,  12,  6,  27,  24,  15,  2,  4,   4,  5,  18,  1,  1а,  17,  20,  29,  16,  25,  19,  9,   Братя Кокарешкови  7,  3,  1,  5,   Волга  69,  64,  61,  65,  59,  67,  18,  3,  7,  19,  21,  25,  16,  8,  4,  6,  17,  15,  1,  9,  5,  14,  20,  23,  11,   Грамаге  7,  20,  29,   17,  2а,  1,  14,  27,  13,  37,  6а,  25,  19а,  21,  16,  29,  24,  15а,  19,  18,  20а,  10,  9,  3,  22,  5,  18а,  29а,  35,  4,  15,  6,  31,  33,  1,  8,   Димитър Благоев  191,  193,  185,  260,  272,  276,  187,  278,  195,   183,  189,  280,  197,  195,  187,   274,  137,  141,   146,  141,  135,  139,  40,  155,  131,  163,  244,  234,   146,  157,  152,  121,  228,  234,  91,  97,  226,  145,  210,  254,  238,  113,  153,  167,  159,  173,  206,  216,  137,  184,  188,  222,   115,  155,  138,  154,  208,  89,  216,   220,  250,  171,  182,  192,  198,  242,   200а,  200,  248,  242,  93,  232,  152,   117,  236,   194,  119,  131,  222,  194,   240,  95,  149,  174,  176,  236,  142,  127,  99,  204,  230,  180,  133,  147,  150,  123,  178,   157а,  246,  178,  192,   148,  230,   140,  212,  169,  202,  190,  218,  87,  144,  125,  196,  266,  264,  240,  268,  260,  256,  258,  270,  262,   Димитър Хранов  3,  3а,  2,   Драва  3,  1,  4,  2,   Евгении Ачанов  7,  5,  6,  17,  8,  12,  2,  3,   Жива Вода  1,   Ивайло  1,   Йордан Лютибродски  67,  70,  62,  71,  69,  65,  63,  73,  66,  70а,  73а,  75,  77,  78,  76,  79,  80,  74,  81,   Климент Охридски  8,  12,  10,  6,  1,  2,  4,   Костенец  7,  9,  5,  4,  5,  8,  2,  3а,  3,  6,  1,   Кралевски Път  22,  9,  173,  1,  284,  189,  201,  15,  3,  7,  24,  18,  12,  13,  280,  20,   Лазар Робев  4а,  4,  2,   Леденика  4,  1,  2,  6,  10,  1,  12,   Ленин  90,  111а,  85,   99,  111,  84,  94,  93,  78а,  96,  85,  83,  104,  82,  101,  83а,  109,  80,  95,  102,  88,  89,  100,  107,  105,  98,  86,  97а,  91,  97,  101а,  92,  87,  71,  78,  48,  40,  77,  63,  56,  60,  58,  75,  61,  68,   50,  73,  67,  54,  68,  42,  57,  69,  65,  42,  45,  74,   70,  59,  72,  64,  46,  66,  74,  76,  44,  52,  70а,  51,  43,  53,  62,  55,  72а,  49,  40,   47,   Мах.Захаринова  46,  50,  41,  56,  40,  54,  44,   Мах.Чешкарова  ,    Момин Проход  1,   Ракитовец  ,    Рилски Езера  8а,  5,  12,  6,  2,  12а,  8б,  4,  3,  14,  9,  11,  16,  8,  3,  10,  7,  1,  20,  9а,   Станке Димитров  46а,  48а,  27,  29,  44,  33,  54,  52,  39,  17,  50,  46,  48,  35,  58,  60,   УПИ І Кв.81  ,    Христо Македонски  2,  4,   Христо Смирненски  78,  75,  8,  76,  73,  83,  15,  1,  79,  4,  11,  76а,  10,  77,  71,  81,  80,  13,  7,  86,  9,  2,  3,  74,  72,  5,   Църква  Кр.Път,   Чехов  1,   Чуйпетлово  1,   3,  4,  2,  6,  5,  6,   1

На 17.06.2020 г. /13:01 - 14:00 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ -  Перник:   Аврора  2,  13,  7,  7а,  10,  11,  15,  3,  4,  5,   Александър Стоянов  1а,  17,  3,  3а,  20,  27,  40,  1,  33,  29,  24,  36,  5,  8а,  25,  22,  19,  10,  35,  9,  7,  32,  21,  38,  31,  8,  23,  6,  11,  39,  37,  15,  48,  44,  45,  50,  43,  51,  47,  49,  46,  41,  42,   Асен Търновски  16,   6,  4,  3,  10,  12,  5,  16,  14,  2,  8,   Белоградчик  21,  19,  10,  2,  14,  1,  15,  12,  25,  11,  23,  17,  9,  8,  18,  3,  16,  5,  13,  7,  4,   Бор  3,  1,  2,  7,  5,  6,  4,   Боян Чонос  3,   Ваклин Церковски  16,   Валентина Терешкова  8,  3,  9,  5,  2,  1,  15,  13,  11,   Вела Пеева  32,  18,  37,  21,  28,  30,  19,  34,  14,  15,  23,  27,  20,  33,  18а,  12,  31,  26,  13,  16,  26а,  35,  29,  25,  5,  24,  23,   17,  47,  51а,  62,  49,  46,  52,  59,  51,  53,  50,  57,  60,  48,  56,  55,  61,  70,  66,  72а,  64,  68,  72,  38,  1,  8,  4,  39,  2,  9,  3,  36,  11,  6,  43,  40,  41,  37,  42,  44,   Димитър Благоев  31,   76,  70,  90,  94,  78,  29,  90,   74,  45а,  66,  43,  96,  33,   72,  88,  43а,  92,  86,  86а,  68,  80,  31,  96а,  45,  84,  82,  113,  99а,  159,   111,   113,   99,  117,  111,  172,  104,  37,  39,  132,  67,   118,   45,   55,  59,  65,  41,  55,   118,  112,  67,  69,  79,   83,  126,   124,  122,  77,  108,  110,  61,  130,  73,  116,  39а,  81,  85,  79,  100,  63,  65,   56,  126а,  102,  98,  106,  128,  134,  53,  126,  71,  75,   Добри Миланов  2,  7,  6,  16,  3,  5,  19,  9,  18,  12,  23,  10,  8,  7а,  15,  21,  4,  14,  11,  2,   25,  1,  17,  33,  22,  26,  30,  20,  31,  27,  35,  28,  29,   Дъбрава  28,  10,  23,  22,  6а,  33,  16,  27,  16,  12,  25,  21а,  4,  24,  8,  5,  32,  13,  17,  19,  15,  29,  31,  2,  1,  6,  33а,  11,  18,  21,  3,  18,  20,  14,  9,  30,  7,   Еднофамилни Къщи  5,  3,  10,  4,  2,  9,  1,  8,  7,  6,   Жива Вода  3,  1,  11,  5,  2,  7,  6,   Йордан Лютибродски  1,  4а,  6,  3,  4,  9,  10,  2,  5,  7,  11,  34,  20,  33,  17,   16,  30,  20,  32,  18,  19,  14а,  24,  29,  12,  13,  26,  27,  22а,  28,  15,  14,  26,  25,  21,  23,  33а,  31,  17,  37,  43,  40а,  48,  53,  35,  50,  42,  58,  54,   39,  38,  54,  45,  55,  52,  41,  49,  40,  47,   Калофер  8а,  3,  16,  6,  14,  12,  1,  10,  4,  5,   Кирил Тупанков  8а,  26,  6,   25,  14,  12,  24,  16,  18,  1,  19,  6,  17,  9,  23,  3,  8,  20,  22,  24а,   Ковачевци  10,  5,  3,  6,  1,  2,  7,  4,  17,  15,  19,  9,  8,  21,   Крум Накев  16,  14,   Кръстина Михайлова  13,  10,  5,  11,  2,  9,  8,  6,  3,  7,  4,  3а,   Кюстендил  10,  13,  11,  16,  15,  12,  5,  14,  17,  18,  9,  7,  3,  6,  4,  6а,  1,  8,   Лазар Робев  10,  8,  10,   6,   Ленин  2,  4,  3,  13,  7,  15а,  17,  18,  14,  20,  23,  7,   19,  16,  15,  5,  6,  6,   6а,  20,  28,  34,  41,  26,  22,  29а,  37,  31а,  32,  38,  24,  25,  29,  35,  31,  33,  33а,   Лиляна Димитрова  4,  6,  15,  2,  5,  7,  1,  19,  9,  3,  11,  12,  13,  16,  18,  14,  8,  10а,  10,  20,  17,  23,  22а,  21б,  32,  19,  25,  28,  22,  29,  30,  26,  30а,  21а,  27,  24,  34,  38,   46,  48,  37,  54,  35,  45,  52,  49,  47,  46а,  37 Б,  42,  33,  43,  36,  41,  38,  50,  51,  40,   Мадарски Конник  4,  6,  12,  3,  8,  16,  14,  10,   Малчика  5,  3,  1,   Маниш  9,  9,  11,   Мануш Войвода  17,  19 Жилищна Сграда,  .12,  15,  14,  13,  1,  7,  5,  2,  12,  1,  4,  2,  6,  10,  3,  7,  11,  5,  8,  9,   Металург  5,  2,  7,  17,  3,  9,  11,  19,  1,  13,   Момин Проход  5,   Никифор Панкев  30,  45 А,  49,  22,  53,  43,  37,  26,  55,  35,  32,  57,  71,  59,  47,  45,  28,  51,  41,  31,  33,  18,  10,  17,  15,  8,  2а,  27,  19,  16,  13,  6,   2,  21,  14,  11,  4,  6,  25,  12,  9,   Никола Вапцаров  10а,  3,  2,  1,  10,   Николай Островски  12,  7,  14,  2,  8,  10,  6,  4,  2а,  5,  1,   Огнян Ягодински  4,  2,  1,  6,   Огоста  33,  28,  21,  18,  37,  24,  23,  22,  29,  20,  39,  31,  32,  35,  27,  25,  41,  16,  36,  34,  49,  46,  42,  47,  38,  51,  45,   Опълченска  1,  3,  13,  6,  18,  17,  9,  7,  5,  10,  2,  16,  14,  22,  8,  20,  15,  12,   Паисий Хилендарски  3,   2,  6,  4,  3,   5,  3,  1,  7,   Пещера  9,  10,  11,  7,   17,  1,  3,  16,  7,  27,  8,  6а,  19,  12,  2,  6,  4,   Пушкин  12,  14,  1,  9,  11,  8,  13,  3,  5,  6,   Ракитовец  3,  14,  1,  4,  7,  1а,  2,  15,  8,  10,  5,  13,   Рахила Ангелова  2,   3,  5,  6,  1,  2,  2,  14,  10,  12,  4,  8,  5,  20,  32,  9,  13а,  7,  11,  24,  16,  28,  26,  28а,  30,  13,  18,  5,  22,  17,  34,  15,  21,   Родина  1,  4,  6,  8,  2,   Свети Спас  Храм,   Сините Вълни  7,  4а,  3,  1,  4,  5,  6,  3а,   Станке Димитров  1,  9,  18,  8а,  26,  1,  38,  7,  34,  2а,  36,  20,  19,  10,  5,  22,  14,  15,  40,  8,  24,  4а,  7а,  28,  2,  3,  16,  4,  12,  16а,  5а,  21,  6,  32,   Страцин  11,   Тинтява  7,   3,  7,  2,  1,  5,   Тодор Йорданов  4,  2,   Училищна  1,  9,  11,   Хан Крум  2,  23,  8,  29,  1,  15,  25,  3,  7,  5,  11,  4,  6,  19,  6а,  9,  17,   Христо Кърпачев  3,  6,  1,  4,  3,  3,  2,   Цветна Градина  4,  2,  8,   Църква  1,  1,  9,  15,  5,  19,  3,  13,  7,  1,  11,  6,  2,  17,   Черни Връх  2,  3,  7,  5,  8,   Черно Море  2а,  9,  5,  8,  1,  4,  6,  2б,  6,    Явор  1,  6,  2,  9,  10,  12,  4,  14,  8,  16,  3,  7,  11

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Перник:   Арчар  2,  1,  7а,  4,  6,  7б,   Бистрица  1,  3,   Будиславец  35,  47,  37,  30,  32,  45,  43,  33,   Бързия  12,  14,  4,  6,  8,   Вит  6,  3,  12,  3а,  1,   Въча  3,  5,  4,  2,   Захари Зограф  22,  18,  20,  35,  41,  37,  33а,  26,  31,  45,  41а,  16,  43,  16а,  29,  39,  35,   24,   Калкас  12,   Кладенец  6,  8,  11,  2,  5,  3,  7,   Колуница  48,  21,  13,  46,  26,  15,  19,  17,  42,   11,  23,  42,  44,  30,  40,  25,  34,  32,   Луда Яна  26,  26,   8,  5,   18,  20,  24,  6,  16,  10,  22,  4,   Мир  2,  3,  5,  4,   Осъм  2,  1,  4,   Ропотамо  10,  12,  13,  3,  11,  9,  6,  8,  7,  1,  2,  14,   Тополница  2,  6,  1,  4,  11,  7,  9,  5,  3,  8,  13

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Перник:   Арчар  23,  21а,   Васил Левски  31,  17,  1,  16,  4а,  26,  11,  19,  17 Кв,   10,  30,  25,  24,  1,   16,   Кв,  28,  23,  9,  1,   Железни Заводи  90б,  15а,  36,  27,  58,  43,  87,  45,  61,  73,  8,  76,  67,  29,  50,  59,  37,  79,  33,  52,  55,  44,  Кафе-Аперитив,  82,  42,  .61,  65,  66,  9,  74,  70,  81,  46,  75,  62,  78,  34,  40,  68,  28,  84,  30,  9а,  89,  14,  43,  35,  31,  53,  31а,  86,  80,  77,  71,   Захари Зограф  143,    Калкас  До Кат,  3,  ТП Мтс,   Караманица  104,  15,  87,   Куциян  13,  10,  8,  12,  9,   Резервоара

На 15.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Перник:   Банско  3,  5,  1,  4,  2,   Ботевград  1,  6,  7,  3,  4,  5,  9,   6,   2,   Граово  1а,   Казанлък  2,   Красно Село  45,   Нов Безистен  52 45,  33,  23,  6,  51,  41,  37,  1,   39,  8,  59,  35,  55,  34,  47,  57,  38,  11,  30,  18,  45,  10,  14,  45,  26,  9,  13,  20,  42,  28,  24,  2,  48,  25,   Нови Пазар  54,  54а,   Пирдоп  37,  43,  5,  14,  3,  31,  12,  17,  9,  39,  1,  19,  18,  15,   11,  33,  4,  21,  41,  2,  6,  8,  29,  10,  25,  16,  27,  15,  13,   Пловдив  84,  111,  76,  88,  103,  105,  107,  90,  93,  80,  99,  78,  92,   95,  82,  86,  109,  101,  97,  99,   92,   Радомир  1,    Разлог  1,   Самоков  Нов Безистен 45,  10,  7,  1,  До Мвр,  4,  1,   Физкултурна  1 Павилион

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание  83,  89,  87,  24а,  36,   73,  54,  46,  26,  61,  63,  26а,  42,  22,  Началото,  1,  67,  30,  20,  34,  75,  28,  36,  24,  59,  40,  6а,  .75,  61а,  48,  56,  71а,  55,  71,   71,  50,   22а,  57,  32,  38,  44,  53,   Владимир Комаров  4,  3,  7,  5,   Волга  28,  51,  30,  43,  37,  53,  44,  33,  49,  29,  56,  34,  47,  55,  52,  31,  50,  32,  48,  57,  39,  42,  31,   41,  27,  54,   Възход  23,  3,  7,  22,  9а,  4,  12,  24,  21,  14,  9,  17,  2,  11,  4а,  18,  15,  5,  20,  10,  6,  8,  19,  15,  10,  13,   Ганьовец  5,   Грамаге  45,  44,  47,  22,  65,  77,  26,  40,  71,  51,  49,  79,  61,  75,  52,  57,  32,  24,  81,  73,  85,  53,  36,  55,  63,  56,  69,  51а,  48,  28,  83,  42,  30,  38,  50,  46,  54,  67,  34,   Димитър Благоев  125,  181,  177,  179,   Добри Миланов  40,   Дунав  3,  15,  6,  17,  16,  4,  13,  9,  14,  11,  10,   Дъбрава  52,  45,  53,  38,   38,  48,  49,  63,  35,  37,  42а,  33,  39,  41,  47,  36,  42,  59,  34,  43,  40,  57,  60,  55,  51,   Евгении Ачанов  11,  13,   Йордан Лютибродски  61,  60,  63,   Кв. Старата Църква  ,    Климент Охридски  20,  12,  5,  3,  16,  8,  16,  18,   Костенец  12,  13,  18,  16,  15,  17,  21,  22,  11,  14,  19,  10,   Кралевски Път  ,    Лиляна Димитрова  51а,  55,   Мах.Горна Църква  15,  11,   Мах.Тутулова  25,  22,  27,  1,  14,  24,  12,  7,  21,  9,  29,  16,  28,  10,  3,  8,  30,  23,   Момин Проход  3,  2,  1,  9,  27,  6,  31,  23,  11,  10,  22,  13,  31а,  16,  4,  14,  21,  12,  5,  29,  15,  20 А,  8,  20,  17,   Никола Вапцаров  5,   Никола Парапунов  2,  1,  4,  3,   Рилски Езера  13,  23,  23,    Стара Църква  ,    Танчовица  5,  7,  2,  10,  4,  8,  42,  6,  3,   Трайко Живков  58,  2,  37,  50,  29,  48,  23,  47,  25,  1,  49,  39,  7,  62,  18,  54,  36,  27,  21,  35,  53,  57,  60,  55,  15,  9,  42,  10,  43,  30,  46,  17,  8,  13,  40,  14,  38,  6,  33,  28,  20,  3,  45,  26,  52,  59,  61,  31,  19,  4,  11,   Хемус  1,   Църква  Вила,  28,  42,  Кв Църква,  Къща,   Чуйпетлово  9,  5,  7,  8

На 15.06.2020 г. /13:01 - 15:00 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев  м/у Бл.13 и  14,   Димова Махала  75,  До Бл.13,  14,  12,  13,  13,   Хумни дол  14,     ТЕЦ

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Перник:   Калкас  3,  ТП Мтс,   Резервоара

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Върба  Бивше Ткзс,   Райко Даскалов  93,     Кв ;Върба- Бившто Тксз

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Радуй:   Вз Шумака,  Вила,  Къща

На 15.06.2020 г. /14:00 - 15:00 ч./   На 19.06.2020 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Расник:   Бобош  2,   Брод  1,   и бровица  17,   Казанджийска  27,   Околовръстен Път  48,  15,   Първи Май  16,     Фургон,  Къща

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452  ,    3-ти Март  18,  11,  4,  5,  12,  1,  16,  26,  10,  15,  3,  14,  2,   VI-001267 Кв.82  ,    XCVI-2228,  Кв.21  ,    XVIII-1965,  1967 Кв.127  ,    Арда  1,   Балчик  4,  8,  24,  11,  43,  18,  Табло с/у№18,  3,  28,  22,  19,  13,  12,  21,   Бели Брег  4,   Бистрица  1,   Божур  19,  11,  14,  15,  13,  14а,  12,  2,  7,  5,  3,   Бор  4 Къща,  1,  2,   Борова Гора  2,  39,  21,  5,  11,  9,  4,  12,  15,  7,  6,  19,  17,  3,   Боровец  4,  6,  17,  8,  12,  2,  8а,   Бреза  4,   Бузлуджа  13,  3,  7,  12,  9,  16,  5,  1,   Бургас  11,  15,  22,  9,  19,  5,  13,   Вардар  18,  19,  4,  13,  27,  3,  9,  10,  7,  12,  16,  25,   Варна  16,  4а,  2,  20,  21,  3,  7,  17,  25,  4,  6а,  18,  29,  5,  6,  1,  14,  9,  23,  10,  12,  19,   Васил Априлов  6,  1,   Ваташка  1,  1а,  19,  11,  7,  5,  13,  3,  9,  15,   Вела Пеева  9,  1,  5,   Веслец  3,  7,  12,  6,  2,  13,  5,  4,  16а,  10,  16,  8,   Витоша  21,  17,  19,  10,  13,  11,  9,  7,  18,  5,  3,  1,   Ген.Столетов  6,  15,  3,  8,  2,  4,  2а,  209а,   Гео Милев  3,  29,  16,  4,  12,  19,  20,  22,  27,  21,  13,  7,  18,  2,  10,  15,  14,  24,  9,   Гоце Делчев  3,   Гурко  11,  12,  2,  ТП Минерал Ст.29 Кл.Г,  16,  17,  22,  10,  9,  13,  15,  4,  6,  14,  18,  7,  20,  19,  8,   Дабо  4,  1,   Добрич  2,  6,  5,  63,  28,  2,  36,  13,  28а,  22,  14,  38,  7,  26,  21,  15,  34,  18,  12,  40,  32,  59,  24,  20,  17,  25,  16,  19,  44,  8,  9,  10,  1,  4,  42,  23,   Драва  1 А,   Дренов дол  13,  11,  3 Къща,   Дулова  ,    Дунав  ,    Ерма  24,  2,  5,  14,  9,  12,  4,  6,  10,  26,  16,  7,  8,  30,  11,   18,  20,  1,  8а,  32,  28,   Ехо  ,    Загарица  7,  10,  21,  5,  7,  2,  3,  4,  23,  8,  6,  1,  13,  26,   Захари Зограф  23,  6,   Здравец  8,  4,  6,  2,  3,   Земен  6,  4,  3,  5,  2,  1,   Иван Вазов  19,  8,  7,  15,  10,  3,  5,  1,  17,  6,  4,  2,  9,   и згрев  38,  24,  42,  48,  6,  46,  1,  10,  40,  34,  13,  3,  8,  16,  12,  7,   Искър  4,  12,  10,  6,  8,  2,  15,   Йовчова  37,  17,  4,  3,  2,  5,  8,  10,  1,   Кало  104,  109,  94,  113,  106,  93,  11,  107,  1,  98,  5,  93,  90,  32,  22,  105,  103,  57,  94,  46,  82,  35,  47,  23,  89,  75,  72,  36,  25,  61,  86,  34,  58,  62,  12,  99,  78,  43,  28 А,  54,  18,  31,  74,  77,  67,  21,  97,  16,  92,  59,  10,  91,  84,  85,  101,  85а,  48,  15,  76,  29,  24,  79,  80,  60,  38,  64,  69,  63,  83,  49,  26,  13,  ТП Кало Ст.26 Кл.А,  37,  33,  88,  4,  1,  50,  55,  28а,  73,  81,  7,  40,  14,  52,  45,  8,   Камчия  4,  6,   Капенешка  16,  23,  21,  6,  11,  3,  7,  4,  5,  18,  15,  4 Б,  10,  9,  2,  8,   Кирил и  Методий  4,  9а,  11,  1,  9,  7,  8,  6,  2,  3,  4,   4,  10,  5,   Кирил Пчелински  22,   Кракра  35,  12,  31,  25,  26,  17,  19,  36,  30,  2,  34,  7,  11,  1,  3,  38а,  18,  27,  32,  28,  9,  8,  40,  29,  16,   Кривуля  12,  15,  2,  ТП Ехо Ст.22 Кл.Б,  53,  45,  55,  47,  29б,  31,  М.Кривульо,  44,  11,  41,  13,  10,   Лаката  16,  14,  40,  24,  26,  12а,  2,  6,  12,  .1,  36,  28,  20,  30,  4,  18,  34,  9,  22,  8,   Лиляна Димитрова  3,   Лом  6,  32,  7,  8,  23,  30,  10,  28,  16,  26,  48,  19 Къща,  14,  44,  17,  1,  2,  15,  20,  13,  9,  2,   12,  4,  50,   Лопянска Гора  2,  3,   Людмила Димитрова  ,    Люлин  3,  4,  2,  12,  6,  1,  5,   Марица  1,  8,  3,  6,   Мария Луиза  4,  15,  13,  11,  6,  7,   Места  5,  10,   Местн.Кало  ,    Металург  12,  7,  15,  16,  28,  5,  22,  20,  19,  26,  27,  10,  3,  14,  1,  17,  2,  18,  9 Къща,  24,  21,  9,  13 Къща,  2а,   Минерал  4,   Миньор  6,  14,  2,  8,  4,  22,  18,   10,  12,  6,  18,  20,   Михаил Дойчев  10,  8,  4,  5,  16а,  24,  28,   Москва  25,  31,  1,  9,  3,  11,  18,  28,  17,  15,  14,  5,  22,  19,  12,  24,  20,  29а,  35,  21,  38,  36,  27,  37,  29,  16,  13,  23,  39,   Несебър  3,  9,  19,  22,  25,  11а,  2,  6,  1 Къща,   Никола Вапцаров  7,  3,  24,  22,  14,  2,  7,  18,  4,  20,  6,  9,  13,  12,  1,  27,   Обеля  2,  3,  1,  4,  5,   Оборище  3,  8,  17,  11,  9,  13,  7,  1,  5,  4а,  15,  2,  4,   Опълченска  32,  20,  12,  22,  5,  38,  2,  34,  7,  25,  11,  17,  13а,  1,  3,  15,  46,  8,   Острица  3,  1,   Отец Паисий  19,  6,  12,  3,  23,  4,  15,  5,  21,  .8,  14,  11,  25,  10,  1,  17,  13,   Перник  20,  16,  12,  56,  7,  18,  46,  10,  22,  21,  56а,  34,  25,  48,  14,  38,  24,  11,  44,  30,  28,  15,  13,  37,  5,  33,  27,  3,  32,  26,  54,  58,  62,  17,  29,  35,  50,  52,  9,  19,  42,  6,  7,  8,  4,  1,  5,   Пирин  14,  17,  13,  3,  2,  12,   Пловдив  6,  12,  50,  22,  5,  35,  8,  30,  22а,  21,  24,  39,  15,  37,  44,  48,  33,  25,  23,  16,  46,  36,  31,  42,  32,  20,  28,  2,  17,  7,  11,  38,  26,  40,  10,  29,  14,  27,   Поморие  7,   Презвитер Козма  4,  2,  14,  9,  13,  6,  10,  15,  1,  5,  8,  51,  17,  3,  22,  25б,  53,  55,  20,  25,  16,  23,  11,   Пчелинска  1,  3,  6,  8,   Първи Май  18,  20,  38,  3,  42,  12,  58,  34,  2,  17,  29,  14,  4,  28,  35,  27,  30,  22,  21,  56,  11,  7,  33,  19,  46,  1,  25,  13,  24,  32,   Радомир  9,  11,  26,  19,  12,  24,  7,  10,  30,  4,  5,  8,  13,  14,  2,  20,  34,  52,  1,  17,  15,   Райко Янков  10,  10 Къща,  13,  18,  3,   1,  22,  8,  2,  14,  12,  4,  6,  7,  3,  5,  9,  16,  11,  17,  15,   Рено  ,    Рига  7,  5,  1,  2,   Рила  6,  23,  2,  15,  21,  19,  16,  7,  12,  14,  4,  1,  8,  13,  5,  10,   Родопи  17,  6,  7,  5,   9,  4,   2,  4,  8,  24,  31,  26,  37,  21,  30,  32,  10,  27,  25,  16,  52,  39,  23,  33,  60,  19,  34,  42,  18,  14,  13,  36,  29,  9,  12,  20,  22,   Розова долина  32,  14,  30,  11,  2,  13,  36,  20,  6,  16а,  23,  26,  22,  3,  5,  21,  10,  1,  24,  25,  9,  12,  34,  8,   Ропотамо  35,  17,  3,  15,  30,  23,  16,  7,  19,  5,  26,  20,  10,  27,  12,  18,  2,  11,  34,  22,  13,  25,   Рударска  2,  6,   Рудничар  2,   С.Рударци  УПИ-Vі-11007,  11008 Кв.71,   Самоков  6,  1,  3,  4,  14,  2,  11,  5,  13,  10,  13а,  15,   Св. ИванРилски  1,  2,  11,  3,   Свищов  25,  17,   Селимица  20,  10,  13 А,  14,  6,  11,  2,  17,  16,  3,  23,  4,  8,  16,  1,  6,  7,  9,  5

На 15.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452  ,    Vi-001267 Кв.82  ,    XVIII-1965,  1967 Кв.127  ,    Арда  1,   Бели Брег  4,   Бистрица  1,   Божур  2,  7,  5,  3,   Божур  19,  11,  14,  15,  13,  14а,  12,   Бор  4 Къща,  1,  2,   Бреза  4,   Вардар  18,  19,  4,  13,  27,  3,  9,  10,  7,  12,  16,  25,   Ген.Столетов  6,  15,  3,  8,  2,  4,  2а,  209а,   Гоце Делчев  3,   Гурко  11,  12,  2,  ТП Минерал Ст.29 Кл.Г,  16,  17,  22,  10,  9,  13,  15,  4,  6,  14,  18,  7,  20,  19,  8,   Добрич  6,  5,  63,  28,  2,  36,  13,  28а,  22,  14,  38,  7,  26,  21,  15,  34,  18,  12,  40,  32,  59,  24,  20,  17,  25,  16,  19,  44,  8,  9,  10,  1,  4,  42,  23,   Добрич  2,   Драва  1 А,   Дренов дол  13,  11,  3 Къща,   Дунав  ,    Ехо  ,    Загарица  7,   Загарица  10,  21,  5,  7,  2,  3,  4,  23,  8,  6,  1,  13,  26,   Захари Зограф  23,  6,   Иван Вазов  19,  8,  7,  15,  10,  3,  5,  1,  17,  6,  4,  2,  9,   Йовчова  37,   Йовчова  17,  4,  3,  2,  5,  8,  10,  1,   Кало  ,    Кирил и  Методий  4,  9а,  11,  1,  9,  7,  8,  6,  2,  3,  4,   4,  10,  5,   Кирил Пчелински  22,   Кракра  ,    Кракра  35,  12,  31,  25,  26,  17,  19,  36,  30,  2,  34,  7,  11,  1,  3,  38а,  18,  27,  32,  28,  9,  8,  40,  29,  16,   Кривуля  12,  15,  2,  ТП Ехо Ст.22 Кл.Б,  53,  45,  55,  47,  29б,  31,  М.Кривульо,  44,  11,  41,  13,  10,   Лом  6,  32,  7,  8,  23,  30,  10,  28,  16,  26,  48,  19 Къща,  14,  44,  17,  1,  2,  15,  20,  13,  9,  2,   12,  4,  50,   Лопянска Гора  2,  3,   Мария Луиза  4,  15,  13,  11,  6,  7,   Места  5,  10,   Минерал  4,   Москва  ,    Москва  25,  31,  1,  9,  3,  11,  18,  28,  17,  15,  14,  5,  22,  19,  12,  24,  20,  29а,  35,  21,  38,  36,  27,  37,  29,  16,  13,  23,   Несебър  3,  9,  19,  22,  25,  11а,  2,  6,  1 Къща,   Никола Вапцаров  27,   Никола Вапцаров  3,  24,  22,  14,  2,  7,  18,  4,  20,  6,  9,  13,  12,  1,   Никола Вапцаров  7,   Обеля  2,  3,  1,  4,  5,   Опълченска  8,   Опълченска  32,  20,  12,  22,  5,  38,  2,  34,  7,  25,  11,  17,  13а,  1,  3,  15,  46,   Отец Паисий  19,  6,  12,  3,  23,  4,  15,  5,  21,  .8,  14,  11,  25,  10,  1,  17,  13,   Перник  6,  7,  8,  4,  1,  5,   Поморие  7,   Презвитер Козма  51,  17,  3,  22,  25б,  53,  55,  20,  25,  16,  23,  11,   Презвитер Козма  4,  2,  14,  9,  13,  6,  10,  15,  1,  5,  8,   Пчелинска  1,  3,  6,  8,   Рено  ,    Рига  7,  5,  1,  2,   Рудничар  2,   Св. ИванРилски  1,  2,  11,  3,   Силистра  15,  7,  10,  1,  9а,  16,  17,  13,  11,  18,  14,  12,  5,  4,   Скобелев  4,  9,   Солун  7,  6,  3,  10,  1,  2,  1а,   София  25,  2,  3,  5,  6,  14,  11,  23,  1,  27,   Стримон  16,  8,  6,  9,  10,   Струма  1,  26,  51,  №27,  7,  3,  30,  22,  13,  12,  20,  4,  10,  29,  32,  6,  42,  2,  38,  27,  19,  9,  18,  21,  39,  16,  37,  24,  5,  10а,  17,  15,  34,  5а,  11а,  33,   Темелко Ненков  3,   Тинтява  1,  3,  2,  4,   ул. Вардар/Ул.Силистра  ,    УПИ І-1427 Кв.80б  ,    Христо Ботев  16,  12 А,  18а,  20,  3,  13,  11,  14,  26,  8,  12,  9,  5,   Христо Смирненски  11,  19,  17а,  4,  9,  7,  3,  2,  8,   Цветaна Живкова  10,  3,  8,   Черни Връх  93,  76б,  97 А,   Черни Връх  85,  89,  77,  46,  70,  87,  93,  83,  89,   72 Тото Пункт,  85,   76а,  91,  79,   Черни Връх  133,  111,  123,  143а,  80,  135,  113,  109,   119,  61,  105,  131 А,  149,  131а,  125а,  147,  145,  163,  155,  88,  109,  127,  107,  139,  103,  99а,  143,  157,  111,   167,  137,  129,  90,  157,   184,  125,  141,  161,  82,  159,  151,  121,  162,  101,   Шумнатица  Къща,  24,  16,  18,  14,  7,  17,  11,  10 Къща,  15,  9,   Янтра  35,  28,  14,  16,  18,  10

На 17.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 18:00 ч./ -  Рударци:   1452  ,    VI-001267 Кв.82  ,    XVIII-1965,  1967 Кв.127  ,    Арда  1,   Бели Брег  4,   Бистрица  1,   Божур  2,  7,  5,  3,   Божур  19,  11,  14,  15,  13,  14а,  12,   Бор  4 Къща,  1,  2,   Бреза  4,   Вардар  18,  19,  4,  13,  27,  3,  9,  10,  7,  12,  16,  25,   Ген.Столетов  6,  15,  3,  8,  2,  4,  2а,  209а,   Гоце Делчев  3,   Гурко  11,  12,  2,  ТП Минерал Ст.29 Кл.Г,  16,  17,  22,  10,  9,  13,  15,  4,  6,  14,  18,  7,  20,  19,  8,   Добрич  6,  5,  63,  28,  2,  36,  13,  28а,  22,  14,  38,  7,  26,  21,  15,  34,  18,  12,  40,  32,  59,  24,  20,  17,  25,  16,  19,  44,  8,  9,  10,  1,  4,  42,  23,   Добрич  2,   Драва  1 А,   Дренов дол  13,  11,  3 Къща,   Дунав  ,    Ехо  ,    Загарица  7,   Загарица  10,  21,  5,  7,  2,  3,  4,  23,  8,  6,  1,  13,  26,   Захари Зограф  23,  6,   Иван Вазов  19,  8,  7,  15,  10,  3,  5,  1,  17,  6,  4,  2,  9,   Йовчова  37,   Йовчова  17,  4,  3,  2,  5,  8,  10,  1,   Кало  Кирил и  Методий  4,  9а,  11,  1,  9,  7,  8,  6,  2,  3,  4,   4,  10,  5,   Кирил Пчелински  22,   Кракра  ,    Кракра  35,  12,  31,  25,  26,  17,  19,  36,  30,  2,  34,  7,  11,  1,  3,  38а,  18,  27,  32,  28,  9,  8,  40,  29,  16,   Кривуля  12,  15,  2,  ТП Ехо Ст.22 Кл.Б,  53,  45,  55,  47,  29б,  31,  М.Кривульо,  44,  11,  41,  13,  10,   Лом  6,  32,  7,  8,  23,  30,  10,  28,  16,  26,  48,  19 Къща,  14,  44,  17,  1,  2,  15,  20,  13,  9,  2,   12,  4,  50,   Лопянска Гора  2,  3,   Мария Луиза  4,  15,  13,  11,  6,  7,   Места  5,  10,   Минерал  4,   Москва  ,    Москва  25,  31,  1,  9,  3,  11,  18,  28,  17,  15,  14,  5,  22,  19,  12,  24,  20,  29а,  35,  21,  38,  36,  27,  37,  29,  16,  13,  23,   Несебър  3,  9,  19,  22,  25,  11а,  2,  6,  1 Къща,   Никола Вапцаров  27,   Никола Вапцаров  7,   Никола Вапцаров  3,  24,  22,  14,  2,  7,  18,  4,  20,  6,  9,  13,  12,  1,   Обеля  2,  3,  1,  4,  5,   Опълченска  8,   Опълченска  32,  20,  12,  22,  5,  38,  2,  34,  7,  25,  11,  17,  13а,  1,  3,  15,  46,   Отец Паисий  19,  6,  12,  3,  23,  4,  15,  5,  21,  .8,  14,  11,  25,  10,  1,  17,  13,   Перник  6,  7,  8,  4,  1,  5,   Поморие  7,   Презвитер Козма  51,  17,  3,  22,  25б,  53,  55,  20,  25,  16,  23,  11,   Презвитер Козма  4,  2,  14,  9,  13,  6,  10,  15,  1,  5,  8,   Пчелинска  1,  3,  6,  8,   Рено  ,    Рига  7,  5,  1,  2,   Рудничар  2,   Св. ИванРилски  1,  2,  11,  3,   Силистра  15,  7,  10,  1,  9а,  16,  17,  13,  11,  18,  14,  12,  5,  4,   Скобелев  4,  9,   Солун  7,  6,  3,  10,  1,  2,  1а,   София  25,  2,  3,  5,  6,  14,  11,  23,  1,  27,   Стримон  16,  8,  6,  9,  10,   Струма  1,  26,  51,  №27,  7,  3,  30,  22,  13,  12,  20,  4,  10,  29,  32,  6,  42,  2,  38,  27,  19,  9,  18,  21,  39,  16,  37,  24,  5,  10а,  17,  15,  34,  5а,  11а,  33,   Темелко Ненков  3,   Тинтява  1,  3,  2,  4,   ул. Вардар/Ул.Силистра  ,    УПИ І-1427 Кв.80б  ,    Христо Ботев  16,  12 А,  18а,  20,  3,  13,  11,  14,  26,  8,  12,  9,  5,   Христо Смирненски  11,  19,  17а,  4,  9,  7,  3,  2,  8,   Цветaна Живкова  10,  3,  8,   Черни Връх  93,  76б,  97 А,   Черни Връх  133,  111,  123,  143а,  80,  135,  113,  109,   119,  61,  105,  131 А,  149,  131а,  125а,  147,  145,  163,  155,  88,  109,  127,  107,  139,  103,  99а,  143,  157,  111,   167,  137,  129,  90,  157,   184,  125,  141,  161,  82,  159,  151,  121,  162,  101,   Черни Връх  85,  89,  77,  46,  70,  87,  93,  83,  89,   72 Тото Пункт,  85,   76а,  91,  79,   Шумнатица  Къща,  24,  16,  18,  14,  7,  17,  11,  10 Къща,  15,  9,   Янтра  35,  28,  14,  16,  18,  10

На 18.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 15:31 - 16:30 ч./ -  Стефаново,   Общ. Радомир:   Мах. Егреците

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Студена,   Общ. Перник:   Баба Тонка  2,  1,   Бачо Киро  7,  11,  9,  3,   Блато  7а,  13,  14,  21,  15,  9,  11,  16,  3,  17,  12,  23,  4,  6,  5,  1,   Божур  4,  2,   Бурковица  21,  12,  6,  1,  11,  13,  3,  19,  15,  4,  8,  2,  14,  16,   Бързатица  1,   Васил Левски  4,  3,  3,  1,  2,   Вит  1,   Витоша  3,   Георги Бенковски  2,  4,  3,  6,   Георги Раковски  1,  5,   Горска Поляна  8,  1,  2,  4,  9,  6,  7,  3,  5,   Градище  5,  6,  1,  7,  3,  1,  6,  9,   Дома  ,    Дъбрава  23,  18,  9,  3,  7,  15,  15а,  1,   Еверест  11,   Еделвайс  6,  5,  13,  17,  7,  9,  11,  16,  1,  14,  3,  12,  4,   Иван Вазов  ,    Иглика7,  13,  9,  2,  1,   и звор  3,  8,  9,  12,  7,  14,  11,  10,  6,  11,   13,  2,  5,  1,  4,    С.Студена Кариера  ,    Искър  4,  15,  1,  2,  5,  10,  3,   Йордан Корчев  2,  18,  10,  12,  7,  9,  5,  8,  16,  1,  14,   Калоян  3,  4,  2а,  1,  2,   2,   Капитан Петко Войвода  39,  3,  2,  1,   1,  4,  11,  21,  20,  2,  13,  22,   23,  27,  33,  18,   Кирил Богданов  14,  4,  5,  1,  10,  12,  8,   Кокиче  2,  6,  8,   Кольо Фичето  4,  3,  10,  6,  1,  16,  8,  12,  2,  7,  14,   Крайречна  3,   Лебед  2,  5,  1а,  3,  1,  6,  2а,  4,  24,   Леденика  3,  9,  5,  7,  13,  11,   Лилия  7,  1,  3,  5,   Лъката  15,  27,  7,  37,  11,  45,  9,  114,  21,  17,  25 А,  33,  35,  13,  23,  25,  29,  5,   Люлин  8,  10,  5,  3,  4,   Мах.Бугьовец  ,    Мах.Каназирова  2,  3,  1,   Мах.Кюлова  7,  1,  3,  5,  4,  6,  8,   Мах.Опашиница  1,  9,  26,  Вила,  Барака,  30 Вила,  8,  Къща,  12а,   Мах.Шестакова  2,   Мах.Язовира  ,    Местн.Буката/И.Р./  ,    Местн.Шарков дол /И.Р./  3,  7,  Къща,  11,   Местн.Шумнатица  5,  Вила,  6,   Могилата  9,  5,  7,  2,  5,    Незабравка  6,  2,  1,  9,  3,  7,  10,  11,   Оборище  8,  13,  20,  18,  22,  4,  10,  11,  17,  14,  2,  5,  1,  16,  3,  19,  7,   Одеса  1,   Панайот Волов  1,  3,  4,  6,   Панайот Хитов  3,  5,   Перуника  3,  4,  1,  6,   Пороя  4,  1,  5,  3,  7,  2,   Първи Май  21,  3,  23,  1,  6,  11,  8,  15,  17,  13,  19,  10,  2,   Разсадника  5,   Райна Княгина  4,   Рибарица  16а,  4,  13,  11,  1,  9,  100,   Самуил  1,  11,  13,  4,  3,  5,  7,  12,  9,  14,  6,   Слатина  4,  2,  6,   Спортист  4,  1,  2,  6,  8,   Стадионна  5,  9,  7,  3,  11,   Стефан Караджа  5,  7,  3,   6,  2,   Струма  16,  14,  12,  8,  24,  10,   Съединение  2,   Теменуга  12,  5,  14,  4,  7,  9,  2,  13,  1,  3,   Тодор Каблешков  4,   УПИ II-456 Кв.39  ,    Хаджи Димитър  3,  8,  6,  2,  1,  4,   Хан Крум  43,  14,  1,  51,  37,  23,  2,  8,  27,  33,  34,  47,  40,  11,  36,  45,  15,  24,  32,  5,  12,  31,  7,  4,  6,  20,  13,  10,  26,  30,  3,  41,  21,   Христо Ботев  63,  40,  28,  47,  65,  60,  52,   59а,  43,  56,  64,  54,  25,  61,  59,  Сп.Превалец,  68,  70,  50,  36,  69,  32,  30,  45,  34,  77,  46,  41,  51,  71,  48,  72,  23,  39,  57,  45,   73,  52,  49,  42,  31,  62,  35,  44,  37,  58,  26,  75,  38,  67,  66,  153,  176,  180,  157,  159,  182,  178,  151,  155,  203,  228,  244,  197,  199,  224,  214,  242,  185,  230,  232,  248,  204,  220,  218,  236,  246,  234,   244,   191,  206,  183,  Площада,  226,  222,  210,  238,  181,  201,  189,  195,  240,  175б,  177,  175 В,  234,  196,  90,  192,  169,  165,  186,  188,  163,  200,  167,  194,  198,  171,  175б,  202,  179,  На Площада,  175,  184,  161,  166,  145,  150,  136,  134,  127,  158,  135,  140,  115,  164,  168,  126,   143,  154,  122,  130,  152,  126,  124,  131,  148,  144,  133,  150а,  128,  121,  129,  139,  117,  160,  149,  147,  162,  146,  132,  123,  170,  137,  106,  111,  108,  88,  86,  122,  83,  89,  78,  94,  103,  92,  74,  95,  82,  105,  109,  78,   99,  76,   84,  76,  102,  85,  118,  80,  100,  98,  96,  81,  112,  79,  110,  113,  97,  204,  104,  90,  93,  116,  9,   Христо Проданов  3,  1,   Цар ИванАсен I  10,   Чифлик  8,  23,  18,  4,  11,  28,  2,  3,  20,  6,  21,  25,  7,  19,  1,  25а,  22,  15,  26,  13,  12,  9,  24,  9а,  23,   5,  18а,   Шийница  46,  38,  132,  28,  26,  20,  34,  42,   43,  39,  37,  2,  42,  31,  23,  33,  25,  36,  35,  4,  17,  10,  12,  2,  1,  15,  8,  11,  13,  6,   Юрий Гагарин  24,  18,  9,  11,  34,  8,  27,  13,  10,  32,  29,  16,  22,  14,  26,  21,  19,  4,  3,  7,  6,  15,  28,  23,  12,   Явор  6,  3,  4,  1,  2,   Янтра  4,  1,     45,  Автосервиз,  Вила,  Къща,  Автосервиз

На 17.06.2020 г. /13:16 - 14:00 ч.; 17:15 - 18:00 ч./ -  Студена,   Общ. Перник:   Бор  2 Срещу Д  Л  В,   Боровец  12,  7,   Волга  4,  67,   Кралевски Път  1,   Райко Даскалов  4а,   Христо Ботев  2,   11

На 17.06.2020 г. /13:31 - 14:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа  2

На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини  20,  47,  13,  49,  9,  14,  40,  42,  18,  35,  10,  30,  1,  24,  3,  39,  21,  45,  26,  8,  6,  27,  12,  53,  29,  25,  37,  38,  43,  22,  36,  44,  28,  32,  31,  23,  48,  34,  15,  46,  51,  33,   Витоша  2,   Двадесет и  Трети Април  1,  8,  10,  20,  3,  5,  11,   Девети Септември  36,   ИванАлексиев  4,   ИванДимитров  4,  2,   Йордан Станоев  3,  6,  8,  11,  10,  5,  14,  13,  9,  7,  12,  15,   Китка  9,  7,  6,  8,  4,  2,  3,  5,  1,   Марин Зафиров  6,  2,  2,  6,  4,   Методи Станимиров  3,  5,  5а,  4,  1,  2,  11,   Партизан  54,  60,  51,  14,  38,  26,  21 А,  20,  15,  3,  37,  25,  72,  2,  30,  4,  16,  32,  64,  56,  24,  43,  55,  45,  65,  53,  74,  8,  28,  57,  36,  34,  86,  39,  61,  34а,  13,  7,  41,  50,  33,  23,  40,  44,  35,  31,  22,  22,  18,  68,  17,  70,  48,  62,  25а,  10,  63,  57а,  46,  52,   Радослав Зафиров  3а,   Славчо Дяков  7,  ,  ,  12,   6,  4,  9,  14,  16,  10,  12,   Стража  3,  10,  9,  5,  7,  8,  6,     Кафе-Павилион

 

 

 

Община Радомир  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Гълъбник:   УПИ Хv-45,   Кв.6  ,      11-12,  Вила

 

 

 

Община Трън  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Главановци,   Общ. Трън

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Филиповци, Общ. Трън

 

Област Плевен

Община Белене  

На 15.06.2020 г. /13:01 - 15:00 ч./ -  Белене:   Местност    Горната Могила

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Татари:   Васил Друмев  1,  3,   Васил Коларов  15,  5,  4,  21,  1,  19,  9,  3,  17,  18,  12,  11,  23,  14,   Васил Левски  5,   г.С.Раковски  1,  4,  11,  5,  6,  3,   Георги Димитров  13,  19а,  23,  29,  5,  7,  21,  27,  9,  25,  4,  1,   Панайот Волов  2,  6,  4,   Стефан Караджа  2,  9,  13,  6,  3,  10,  11,  19,   Хаджи Димитър  4,  5,  11,   Хр.Смирненски  2,  8,  1

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Божурлук:   Албатрос  9,  8,  11,  7,  13,  2,  4,  5,  1,  14,   Албена  3,  1,   Виктория  3,  7,  1,  2,   Даскал Ников  1,  3,  4,  10,  1а,  32,  2,  5,  33,  7,  21,  19,  17,  23а,  28,  14,  9,  29,  23б,  6,  30,  20,  22,  26,  13,  11,  25,  27,  12,  8,  18,  15,  32,  16,  31,  23,   Зорница  6,  1,  4,   Йордан Миланов  30,  34,  23,  37,  48,  35,  26,  40,  21,  32,  27,  24,  22,  39,  42,  20,  17,  19,  38,  50,  36,  52,  25,  33,  41,  4,  13,  14,  9,  3,  2,  6,  10,  5,  15,  1,  8,  16,  12,  7,   Лом  2,  1,   Мургаш  1,  4,  2,   Никола Петков Караников  28,  11,  21,  22,  26,  14,  2,  20,  15,  33,  5,  16,  9,  6,  3,  8,  12,  24,  18,  19,  10,  7,  4,  1,  13,  35,  29,  31,  23,   Огоста  2,   Осъм  1,   Пирин  10,   Прохлада  6,  1,  4,  2,  8,  14,   Рожен  1,   Ропотамо  2,   Сидер Юнак  20,  14,  10,  12,  8,  4,  6,  18,  16,   Средна Гора  11,   Тунджа  3,  1,  2,   Хвойна  4,  1,  2,  3,   Черни Връх  2,  3,   Шипка  7,  3,  1,  2,  6

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Петокладенци:   189004  ,    Веселин Чунев  5,  4,  9,  15,  22,  8,  7,   Витоша  18,  19,  20,  26,  24,  22,  38,  56,  34,  52,  37,  53,  44,  48,  47,  49,  46,  54,  55,  13,  43,  36,  40,  51,  17,  31,  41,  33,  35,  57,  15,  45,  39,  42,  30,  11,  10,  6,  27,  2а,  12,  4,  29,  32,  25,  1,  7,  3,  8,  14,  2,  9,  5,  16,  21,  28,  19,  23,  63,  61,  58,  62,  64,  71,  73,  59,  65,  69,   Дунав  12,  28,  10,  36,  30,  22,  14,  4,  6,  20,  84,  18,  82,  16,  2,  32,   Евлоги Чунев  11,  3,  2,  10,  5,  15,  8,  9,  6,  16,  4,  19,  7,  24,  30,  26,  5,   Крум Христов  11,  5,  7,  9,  8,  27,  10,  19,  9,  12,  15,  20,  17,  16,  18,  14,  21,  33,  40,  42,  34,  25,  35,  38,  44,  22,  21,  36,  30,  32,  23,  28,  26,  54,  65,  75,  74,  47,  60,  57,  78,  48,  55,  59,  58,  62,  67,  69,  56,  50,  43,  45,  77,  41,  76,  49,  68,  61,  72,  70,  52,  66,   Огоста  9,  15,  11,  20,  23,  21,  37,  33,  1,  6,  29,  5,  8,  13,  7,  16,  22,  25,  12,  3,  35,  11,   Осъм  64,  22,  48,  54,  56,  44,  40,  46,  42,  30,  32,  26,  50,  62,  60,  34,  28,  52,  66,  20,  26,  14,  3,  5,  18,  2а,  24,  7,  9,  10,  16,  11,  12,  2,  22,  6,   Петко Блажев  1,  3,  20,  10,  2,  4,  5,  8,   Пирин  6,  40,  1,  44,  46,  42,  13,  11,  1,  8,  22,  16,  29,  18,  20,  21,  27,  23,  31,   Първи Стоп Двор  ,    Рила  2,  5,  8,  1,   Христо Генов  15,  32,  5,  36,  42,  40,  13,  11,  12,  34,  14,  8,  44,  30,  2,  1,  4,  3,  28,   Шипка  32,  12,  1,  21,  16,  2,  8,  3,  11,  9,  7,  22,  19,  36,  24,  28,  18,  4,  14,  20,  6,  15,  17,  34,  22,   Янтра  5,  3,  14,  5а,  1,  7,  19,  20,  16,  14,     Стр Кв. 73-74,  1

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Стежерово:   Аксаков  2,  4,  11,  1,  1,   Ал.Константинов  21,  27,  45,  35,  6,  31,  4,  13,  9,  7,  2,  41,  29,  5,  47,  43,  17,  23,  11,  33,  3,  19,  15,  49,  71,  75,  51,  57,  87,  85,  53,  55,  89,  79,  81,  67,  61,  77,  59,  69,   Антон Страшимиров  5,  2,   Асен Златаров  11,  4,  16,  6,  9,  17,  1,  12,  5,  18,  8,  7,  22,   Асен Халачев  9,  5,  2,  11,  3,  7,   Балкан  5,  10,  8,  11,  9,  12,  8,  22,  14,   Беласица  9,   Борко  12,  9,  2,  1,  6,  4,  3,  7,  9,  11,   Вапцаров  5,  4,  12,  8,  2,  20,  18,   Васил Левски  6,  6,  2,   Вежен  1,  3,   Вела Пеева  12,  6,  16,  8,  11,  4,  2,  10,   Виктория  13,  2,  5,  3,   Вл.Заимов  6,  1,  5,  4,  9,   Вл.Тричков  1,  11,  7,  9,  17,  13,  4,  15,   г.Бенковски  6,  3,  22,  24,  18,  13,  11,  20,   Г.Кирков  11а,  9,  11,  2,  3,  4,  1,  7,   Гатю Коларов  6,  8,  12,  10,  16,  2,  14,  4,  26,  17,  28,  9,  34,  18,  24,  15,  5,  20,  38,  19,  21,  7,  25,  22,   Гео Милев  6,  4,   Гоце Делчев  6,  25,  9,  11,  13,  15,  18,  3,  19,  1,  4,  7,  21,  17,  12,  5,  8,   Д.Бендерски  1,   Д.Грънчаров  3,  1,   Данко Великов  3,  7,  5,  15,  1,   Димо Хаджидимов  4,  6,  10,  8,   Дунав  6,  9,  33,  21,  35,  31,  27,  25,  29,  23,   Жданов  3,  6,  1,  9,  10,   и в.Вазов  23,  20,  4,  14,  36а,  12,  24,  35,  13,  16,  42,  44,  19,  27,  6,  32,  18,  11,  30,  33,  7,  37,  9,  10,  34,  28,  2,  29,  31,  40,  17,  8,  36,  26,  22,  15,  52,  54,  50,  39,   Йорданка Николова  10,  4,  3а,  6,  7,  1,   Л.Каравелов  8,  10,  12,  10,   Л.Станев  1,   Люляк  8,  6,  2,  1,  3,  16,   Малчика  3,  5,  9,  2,   Маршал Толбухин  5,  3,  2,  4,  1,   Младен Блажев  1,  2,  4,  10,  11,  7,  12,  3,  5,   Морава  2,  5,  1,  6,  4,   Николай Корнев  21,  46,  36,  48,  44,  38,  50,  27,  31,  35,  23,  37,  42,  34,  17,  14,  4,  16,  20а,  3,  30,  24,  13,  32,  18,  5,  15,  18а,  12,  13б,  9,  7,  22,  38,  10,   Петко Денев  20,  17,  3,  1,  8,  7,  4,  11,  15,  13,  19а,  10,   Петко Напетов  16,   Пирин  12,   Райко Даскалов  6,  2,   Рила  2,  1,  6,  8,   Ропотамо  1,   Сенко  13,  9,  2,  4,  7,  15,  3,  1,  3,   Стара Планина  1,  10,  3,  2,  6,  15,  7,  4,  5,  12,   Стела Благоева  9,  10,  8,  1,  6,  7,  2,  3,  4,   УПИ VIII-720,   Кв.119.  ,    Христо Ботев  9,  25,  2а,  29,  21,  11,  13,  3,  17,  15,  19,  27,  2,  23,  31а,  35,  33,  43,  31,  41,  37,   Христо Кабакчиев  4,  1,  5,   Христо Смирненски  4,  8,  1,  2,  3,  7,   Цанко Церковски  4,  1,  20,   Яне Сандански  6,     Vt 5515

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Татари:   177014  ,    Алеко Константинов  1,  2,  7,  3,  17,  14,  15,  11,  21,  5,  16,  6,   Бузлуджа  1,  4,  2,  8,   Васил Друмев  1,  3,   Васил Коларов  24,  27,  20,  22,  29,  35,  31,  25,  15,  5,  4,  21,  1,  19,  9,  3,  17,  18,  12,  11,  23,  14,   Васил Левски  5,   Витоша  2,  8,  6,   г.С.Раковски  1,  4,  11,  5,  6,  3,   Генерал Гурко  9,  5,  1,  4,  13,  7,   Генерал Скобелев  1а,  3,  5,   Георги Бенковски  2,  7,  8,  5,  9,  1,  6,   Георги Димитров  22,  57,  41,  24,  59,  55,  51,  30,  43,  26,  65,  47,  45,  53а,  63,  28,  39,  6,  36,  37,  8,  10,  33,  31,  35,  54,  80,  72,  103,  83а,  42,  40,  74,  48,  95,  52,  97,  60,  75,  44,  70,  58,  81,  46,  85,  56,  87,  73,  91,  79,  67,  62,  101,  78,  68,  77,  64,  65,  89,  68а,  50,  13,  19а,  23,  29,  5,  7,  21,  27,  9,  25,  4,  1,   Димчо Дебелянов  1,  2,  9,  7,   Дойран  5,  7а,  9,  14,  7,   и линден  1,  2,  5,  3,   Кирил и  Методий  2,  6,  1,   Коста Шишманов  70,  37,  72,  66,  42,  47,  68,  60,  54,  58,  48,  52,  43,  40,  38,  46,  64,  31,  18,  34,  22,  2,  32,  14,  28,  19,  23,  36,  29,  20,  15,  4,  6,  26,  24,  27,  12,  17,  10,  25,   Крум Тончев  35,  29,  31,  14,  7,  11,  21,  18,  6,  2,  25,  23,  16,  19,  9,   Любен Каравелов  13,  4,  9,  10,  2,  3,  11,  5,  1,   Н.Й.Вапцаров  4,  18,  5,  10,  6,  3,  14,  21,  1,  12,  8,  7,  2,  Помпена Ст-я,  11,  20,  13,  15,  32,  36,  28,  9,  34,  26,  30,  17,  22,  24,   Отец Паисий Хилендарски  2,  4,  1,   П.Р.Славейков  8,  4,  7,  5,  10,  16,  2,  12,  14,   Панайот Волов  2,  6,  4,   Първи Стоп Двор  ,    Радецки  7,  1,  4,  10,  9,  5,  12,   Рила  2,  7,  1,  9,  5,   Слави Алексиев  7,  4,  11,  8,  7а,  6,  5,   Стефан Караджа  2,  9,  13,  6,  3,  10,  11,  19,   Странджа  8,  9,  6,  20,  10,  13,  18,  15,  12,  4,  3,  2,  11,   Хаджи Димитър  4,  5,  11,  1,   Хр.Смирненски  2,  8,  1,   Христо Кърпачев  1,  9,  2,  4,  7,  3,  8,  6,  5,   Цветан Спасов  7,  3,  2,  1,   Шипка  3,  5,  1,  7,  11,  15,     М-та Край село

На 17.06.2020 г. /13:01 - 17:00 ч./ -  Белене:   03366.601.1217,    Местност Вратница  Рибарник,   Местност Калмиша, и звън Регулация  Фургон,   Местност Трояне,    Трояне,      М. Калмиша

 

Община Гулянци  

На 16.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Байкал:   Александър Стамболийски  4,  3,  5,  2,  6,  1,  1,   Асен Златаров  3,  1,  5,  7,   Байкал  4,   Бенковски  5,  1 А,  1,  2,  3,  1,   Васил Левски  4,  18,  7,  3,  17,  15,  14,  10,  6,  3 А,  5,  2,  1,  13,  11,  9,  16,   Вит  3,  5,   Г Димитров  83,  66,  65,  36,  33,  79,  75,  67,  41,  35,  60,  40,  71,  77,  47,  56,  62,  44,  68,  57,  34,  39,  1а,  50,  28,  52,  81,  46,  38,  63,  45а,  69,  85,  24,  55,  64,  42,  48,  58,  26,  15,  18,  21,  27,  12,  11,  9,  20,  14,  6,  25,  3,  10,  7,  13,  22,  23,  1,  4,  29,  19,  5,  17,  2,  107,  82,  104,  93,  92,  96,  73,  10в,  68,  78,  112,  88,  74,  72,  86,  90,  117,  87,  101,  102,  70,  81,  76,  110,  100,  105,  89,  99,  119,  95,  106,  80,  118,  84,  98,  97,  115,  108,  116,   Гаврил Генов  3,  5,  2,  4,  17,  13,  7,  9,  1,  6,  11,  15,   Георги Кирков  7,  14,  1,  2,  15,  9,  12,  19,  4,  8,  11,  10,  13,  17,   Георги Михайлов  27,  25,  6,  1,  18,  11,  9,  2,  10,  5,  15,  21,  23,  13,  1 А,  29,  14,  4,  33,  2 А,  17,  31,  19,  7,  3,  16,  8,   Георги Раковски  8,  10,  4,  1,  2,   Градинарска  3,   Дунав  33,  31,  23,  29,  40,  37,  28,  24,  39,  46,  21,  64,  36,  34,  32,  48,  15,  16,  22,  18,  26,  20,  10,  24,  19,  11,  7,  4,  12,  2,  8,  17,  6,  13,  3,  1,  5,  72,  70,   Искър  3,  20,  22,  11,  4,  1,  7,  28,  14,  5,  16,  13,  2,  8,  6,  18,  10,  12,  26,  2а,  24,  9,   Лом  1,   Любен Каравелов  4,  9,  12,  10,  7,  6,  2,  16,  1,  18,  8,  3,   Марица  10,  6,  81,  4,  8,   Н Дъбовянов  33,  53,  51,  6,  2,  45,  35,  69,  57,  31,  73,  59,  43,  47,  39,  65,  8,  41,  29,  4,  61,  67,  55,  49,  10,  63,  11,  23,  12,  1,  25,  9,  17,  3,  5,  21,  15,  7,   Оборище  4,  6,  12,  15,  16,  5,  3,  13,  7,  10,  11,  14,  2,  9,   Огоста  4,  7,  5,  3,  2,   Пирин  6,  5,  4,  9,  2,  7,  1,  3,  8,   Рила  14,  4,  9,  10,  1,  8,  6,  16,   Родопи  6,  4,  14,  1,  9,  3,  8,  10,  12,  2,  7,   Росица  7,  2,  4,   Сакар  1,   Средна Гора  2,  3,  8,  4,   Стадиона  3,  2,  13,  5,  11,  9,  1,  7,  21,  17,  19,   Стара Загора  8,  2,  5,  4,  6,   Стара Планина  2,  10,  14,  6,  4,  5,   Странджа  8,  10,  1 А,  5,  1,  4,  3,  6,  7,  12,   Христо Ботев  60,  50,  58,  20,  14,  54,  18,  11,  8,  52,  5,  13,  56,  62,  7,  9,  3,  12,  2,  6,  4,  10,  22,  1,  16,   Шипка  4,  1,  8,  13,  5,  11,  2,  7,  12,     Бикарник

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Милковица:   Беласица  20,  11,  17,  25,  8,  10 А,  27,  26,  34,  10,  30,  20 А,  24,  23,  7,  32,  21,  15,  6,  19 А,  28,  4,  19,  14,  13,  22,   В Левски  27,  36,  23,  55,  30,  6 А,  24,  47 А,  44,  57,  21,  26,  37 А,  54,  58,  19,  13,  40 А,  47,  50,  41,  32,  65,  12,  6,  20,  52,  18,  46,  39,  61,  58 А,  35,  56,  22,  40,  38,  33,  28,  71,  19 А,  17,  53,  67,  10,  42,  15,  11,  45,  16,  34,  31,  4,  59,  69,  8,  14,  49,  63,  43,  73,  25,  51,  48,  37,   Витоша  3,  7,  5,  6,  1,  2,  8,   и в Вазов  7,  27,  4,  1 А,  28,  14,  3,  10,  26,  11,  6,  21,  18,  25,  24,  4 А,  2,  23,  8,  5,  2 А,  30,  22,  15,  9,  12,  20,  19,  13,  16,  17,   Мир  14,   Одеса  16,  19,  4,  32,  13,  14,  18,  8,  3,  6,  1,  26,  2,  28,  30,  12,  5,  22,  9,  7,  28 А,  20,  10,   Осогово  2,  1,   Победа  38,  26,  45,  35,  51,  22,  55,  43,  37,  32,  36,  53,  41,  49,  24,  34,  33,  42,  47,  30,  57,  28,  20,  44,  39,   Ресен  8,  4,  12,  7,  2,  3,  10,  5,  6,   Свобода  16,   Сливница  25,  7,  4,  10,  3,  15,  9,  13,  8,  27,  11,  2

На 16.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Брест,   Общ. Гулянци:   Хан Аспарух  21

На 16.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 17.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гиген:   Ан Кънчев  4,  5,  3,  6,  2,   Байкалска  10,  4,  22,  30,  12,  16,  6,  24,   Велико Търново  2,  1,  8,  3,   Вит  3,  1,   Волга  5,  2,  1,  7,  3,   Г Делчев  26,  14,  20,  12,  1,  30,  22,  5,  28,  10,  18,  8,  6,  2,  11,  9,  4,   Г Димитров  ,    Градище  6,  4,  1,  5,  8,  3,   Д Благоев  67,  72,  3,  63,  49,  77,  69,  51,  47,  58,  55,  76,  52,  39,  70,  54,  43,  57,  60,  53,  75,  41,  35,  48,  84,  80,  82,  68,  45,  90,  86,  65,  37,  50,  79,  59,  74,  71,  46,  72 А,  78,   Д Груев  9,  7,  12,  2,  8,  2а,  22,  16,  10,  14,   Дунав  11,  9,  6,  2,  1,  3,  4,   Иван Вазов  4,  9,  5,  13,  2,  6,  11,  3,  1,   Й Николова  2,  20,  8,  4,  10,  12,  5,  7,  18,  14,  3,  16,  1,  11,   Козлодуй  15,  8,  13,  17,  4,  11,  6,  5,  19,   Л. Мишев  7,  5,  6,  4,  3,  1,  13,  15,  2,  11,  9,  10,  8,   Ливада  3,   М. Палаузов  30,  10,  16,  22,  11,  20,  13,  25,  19,  17,  15,  27,  14,  23,  9,  6,  3,  8 А,  1,   Н. Гигенски  12,  1 А,  3,  2,  1,   Н. Дуканов  7,   Осъм  10,  14,  16,  2,  8,  6,  12,  4,   Отец Паисий  1,  12,  5,  3,  8,  2,  6,  4,  10,   П Евтимий  4,  2,  3,  5,  6,  1,   Панега  3,  7,  1,  2,  4,  6,   Пощенска  1,  4,  3,  6,  12,  7,  5,  2,   През Ливада  ,    Преслав  15,  6,  2,  23,  11,  10,  4,  1,  9,  24,  22,  7,  5,  21,  25,  8,   Раковска  3,  5,  1,   Роза  1,  3,   Русенска  5,   Силистра  9,  7,  5,  4,  2,  3,  1,   Скопие  1,   Стрела  3,  6,  1,  2,  4,  5,   Тодор Каблешков  6,  4,  2,  3,   Троянска  1 А,  11,  16,  22,  5,  2,  12,  10,  14,  6,  4,  18,  3,   Трън  1,  6,  8,  5,  3,  12,  10,   Трявна  1,  6,  3,   Христо Смирненски  9,  10,  7,  2,  1,  3

На 16.06.2020 г. /13:46 - 16:15 ч./   На 17.06.2020 г. /13:46 - 16:15 ч./ -  Брест,   Общ. Гулянци

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Сомовит:   Александър Стамболийски  20,  13,  17,  12,  8,  10,  28,  3,  18,  6,  30,  14,  9,  16,  15,  7,  24,  22,   Батак  14,  4,  8,  11,  6,  15,  2,  13,   Бенковски  14,  39,   В Левски  4,  1,  5,  2,  3,   Г Милев  6,   Драва  5,  7,  1,  3,   Дунав  17,  22,  47,  6,  4,  11,  37,  15,  9,  45,  20,  49,  31,  3,  16,  29,  24,  13,  39,  43,  19,  10,  35,  27,  23,  51,  2,  18,  8,  12,  41,  14,  33,  21,   и в Вазов  9,   Люлин  6,  4,  8,   Стара Планина  16,   Стефан Караджа  9,  2,  7,  11,  16,  14,  12,  10,  4,   Странджа  1,   Трети Март,    Цв. Гойчев  5 А,  2,  6,  4,   Янтра  6

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Сомовит:   Бенковски  8,   Г Милев  7,  1,  2,  5,  4,  3,   Дунав  59,  57,  26,  55,   и в Вазов  25,  33,  13,  17а,  21,  23,  39,  37,  29,  3,  7,  53,  41,  9,  43,  19,  5,  27,  51,  47,  35,  17,  2,  15,  57,  31,  55,   Люлин  3,  1,  49,  2,   Сливница  3,  1,   Странджа  3,  2,  6,  1,  8,   Черни Връх  6,  2

 

Община Долна Митрополия  

На 17.06.2020 г. /13:30 - 13:40 ч. по и скане на „ЕСО“ ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Банкя,   Общ. Столична:   Връх Богдан  УПИ ХХII-719,   Кв.9

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Комарево,   Общ. Долна Митрополия:   Ангел Кънчев  2,   Бяло Море  4,  1,  2,  3,   Вит  21,  23,  15,  25,  17,  31,  19,  27,  13,  11,  29,   Витоша  23,   Възраждане  1,  3,  4,  6,  2,  5,   Железничарска  5,  19,  17,  7,  3,  1,  13,  9,  15,   Иглика2,   Искър  6,  10,  4,  2,   Китка  10,  6,  1,  2,  8,  4,   Лозица  1,   Люляк  1,   Мусала  2,   Нач.У-Ще  4,  1,   Незабравка  6,  28,  6 А,  4,  2,   Осъм  9,  21,  11,  13,  27,  3,  23,  19,  5,  15,  29,  1,  25,  7,  17,   Раковски  16,  4,  6,  22,  24,  2,  20,  26,  18,  12,  14,  10,  8,  32,   Росица  1,   Слави Алексиев  37,  9,  5,  31,  33,  17,  3,  15,  25,  11,  7,  13,  29,  35,   Ср Гора  6,  8,  4,  10,  12,  14,  16,   Стара Планина  1,  5,  3,  7,   Тракия  21,   УПИ І-42 Стр.Кв.98  Хан Кубрат  19,  27,  32,  22,  20а,  34,  12,  28,  39,  16,  44,  40,  24,   Хан Омуртаг  21,   Черни Връх  6,  2,  4,   Шар Планина  3,  1,   Шипка  10,  1,  5,  3,  2,  6,  12,  7,  4,  11,  8

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Брегаре:   Георги Димитров  28,  25,  4,  2,  21,  19,  27,  10,  16,  31,  23,  6,  9,  8,  12,  11,  29,  5,  14,  7,  17,   Искър  2,  3,   Пролетарска  3,  7,  1,  5,  9,   Христо Ботев  2

На 15.06.2020 г. /13:46 - 14:30 ч./ -  Долна Митрополия:   Васил Левски  16,  5,  6,  14,  18,  13,  9,  11,  1,  15,  4,  7,  10,  2,  8,   Дунав  4,  2,  3,  1,  8,  6,  5,   Ивайло  22,  19,  27,  33,  4,  16,  28,  41,  3,  9,  30,  26,  18,  2,  21,  39,  43,  14,  10,  6,  29,  5,  8,  7,  37,  25,  17,  32,  31,  45,  11,  13,  35,  1,  15,  23,  20,   Искър  4,  16,  3,  2,  10,  6,  9,  7,  14,  5,  11,  8,   Мизия  15,  26,  11,  7,  10,  20,  6,  13,  23,  1,  22,  3,  19,  24,  16,  22 А,  1б,  28,  8,  2,  14,  4,  30,  17,  18,  12,   Росица  44,  1,  30,  34,  40,  46,  26,  42,  24,  42 А,  28,  48,  32,   Св.Св.Кирил и  Методий  46,  4,  30,  44,  42,  12,  18,  6,  8,  32,  10,  34,  2,  48,  16,  28,  38,  36,  26,  22,  24,   Ю.А.Гагарин  2,  5,  4,  3,  1

На 15.06.2020 г. /14:31 - 16:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Заводска  83,  79,  85,   Кирил и  Методий  64,  76,   Климент Охридски  15,  18,  2,  12,  4,  22,  9,  7,  20,  16,  13,  14,  17,  24,   Куба  6,  1,  9,  8,  2,  3,  5,  7,   Оборище  17,   Огоста  8,  3,  5,  4,  11,  7,  1,   Райко Даскалов  8,  1,  2,  3,   Св.Св.Кирил и  Методий  56,  62а,  96,  84,  59,  53,  63,  66,  80,  70,  39,  76,  33,  90,  А,  82,  45,  41,  25,  92,  55,  72а,  64в,  57,  49,  35,  60,  58,  98,  21,  43,  31,  Павильон,  62,  74,  72,  86,  29,  23,  51,  19,  88,  68,  27,  61,   Средна Гора  5,  8,  6,  1,  4,  3,  2,  12,   Странджа  2,  3,  8,  4,   Тимок  7,  15,  5,  4,  18,  17,  12,  6,  22,  11,  16,  24,  3,  10,  2,  21,  1,  8,  20,   Хан.Аспарух  3,  1,  6,  5,  4,  8,   Цар Самуил  3

На 17.06.2020 г. /13:30 - 13:40 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 13:40 - 15:40 ч. по и скане на „ЕСО“ ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Искър,   Общ. Искър:   Ресторант Чекръците  ,      Месност Менков Геран

На 17.06.2020 г. /13:30 - 13:40 ч. по и скане на „ЕСО“ ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски  50,  44,  30,  37,  34,  51,  25,  47,  15,  19,  49,  40,  41,  26,  32,  18,  38,  16,  36,  13,  43,  28,  52,  21,  56,  48,  35,  54,  27,  31,  60,  23,  24,  46,  17,  11,  33,  45,  39,  14,  29,  10,  58а,  8,  6,  Упи-ІІІ ,    Кв. 1,  5,  1,  4,  7,  3,  1,   Антон Иванов  16,  9,  22,  4,  23,  6,  14,  17,  1,  3,  5,  20,  7,  18,   Асен и  Петър  6,  28,  32,  18,  4,  22,  26,  8,  2,  24,  10,   Балчик  4,  14,  16,  5,  10,  1,  3,  2,  2а,  6,  8,   Батак  2а,  6,  10,  8,   Беласица  1,  2,  4,  6,   Васил Априлов  4,  2,  3,  1,  9,  7,  5,  18,  15,  13,  20,  8,  11,  10,   Васил Левски  8,  16,  1,  2,  12,  6,  10,  14 А,  4,  14,   Вежен  3,  1,  2,  5,  2 А,  6,  4,  7,   Гео Милев  8,  11,  7,  9,  1,  5,  4,  6,  3,   Георги Бенковски  41,  47,  33,  27,  49,  17,  10,  23,  31,  9,  12,  21,  18,  24а,  6,  35,  14,  20,  11,  53,  34,  16,  51,  19,  8,  43,  13,  25,  29,  37,  45,  5,  7,  4,  1,  3,   Георги Димитров  20,  18,  43,  26,  34,  41,  39,  17,  11,  31,  25,  37,  33,  27,  22,  21,  45,  29,  19,  30,  15,  24,  33 А,  23,  35,  28,  32,  2,  4,  14,  16б,  5,  8,  16,  16 А,  6,  53 А,  57,  44,  61,  50,  46,  48,  38,  63,  55,  59,  68,  42,  53,  40,  52,  67,   Гоце Делчев  1,  10,  14,  12,  4,  6,  16,  5,  3,  8,  2,  13,  15,  30,  44,  38,  42,  34,  36,  32,  20,  28,  23,  26,  11,  9,  17,  22,  19,  7,  21,  24,  40,   Граф и гнатиев  1,  3,  7,  8,  19,  12,  13,  15,  17,  6,  10,  2,  5,  9,  4,  11,  23,  14 Б,  25,   Димитър Благоев  1,  15,  5,  11,  12,  27,  10,  7,  3,  13,  19,  9,  2,  23,  17,  29,  26,  8,  25,  6,  4,  1,  21,   Иван Вазов  8,  4,  3,  5,  7,  1,  .3,  2,  4 А,  6,  5,  14,  18,  10,  7,  9,  10,   13,  17,  15,  20,  .11,  7а,  6,   ИванРилски  9,  3,  28,  10,  12,  6,  14,  30,  17,  24,  11,  26,  7,  1 А,  1,  16,  34,   8,  5,  18,   Кирил и  Методий  4,  2,  5,  3,  1,  8,  18,  10,  7,  24,  9,  19,  12,  14,  16,  17,  21,  15,  28,  20,  26,  11,  9а,  12а,  23,  40,  25,  34,  32,  30,  36,  27,   Люлин  5,  1,  2,   Марагидик  7,  9,  5,  3а,  1,  4,   Местн.Хрушково  ТП8 Ч,   Мургаш  11,  8,  7 А,  4,  12,  10,  1,  9,  2,  6,  3,  7,   Н.Й.Вапцаров  11,  6,  1,  9,  10,  4,  3,  7,  5,  2,   Неофит Рилски  7,  8,  5,  4,  2,  9,  2,  11,  13,  15,  12,  16,  10,  8,   П.Р.Славейков  3,  10,  11,  9,  13,  17,  2,  15,  7,  4,  6,  14,  19,  5,  22,  16,  8,   Паисий  11,  14,  7,  12,  5,  15,  1,  13,  22,  23,  16,  17,  20,  21,  10,  9,  18,  2,  4,  2а,   Панайот Хитов  6,  4,  8,  1,  5,  10,  7,  2,  12,  3,   Петрохан  5,  1,  4,  6,  2,  3,  7,   Пирин  2,  6,  4,   Пробива  5,  34,  2,  24,  19,  21,  4,  27,  14,  1,  29,  20,  26,  16,  30,  13,  7,  6,  28,  23,  22,  3 А,  32,  10,  12,  11,  17,  3,  9,  25,  8,  18,  25,  15,   Раковски  1,  8,  33,  4,  15,  10,  11,  13,  23,  27,  6,  2 А,  8,  25,  3,  5,  12,  21,  2,  19,  7,  17,  31,  35,  43,  41,  5,  49,  18,  14,  37,  39,  53,  51,  32,  28,  20,  55,  26,  57,   Рила  2,  6,  12 А,  4,  10,  8,  9,  11,  19,  1,  5,  13,  7,   Родопа  6,  2,  14,  7,  12,  5,  18,  16,  3,  4,  10,  20,  8,  20,   Ропотамо  8,  4,  6,  2,  7,  3,  1,  5,   Силистра  15,  1,  11,  4,  10,  13,  5,  2,  6,  12,  8,  3,   Сливница  1,  3,  5,  2,   Стара Планина  7,  11,  9,   Стефан Караджа  3,  2,  1,  4,   Странджа  1,  2,  3,   Хаджи Димитър  2,  6,  4,  5,  4а,  3,  2,  12,  8,  10,  5,  3,   Хан Аспарух  16,  7,  18,  3,  5,  8,  4,  14,  15,  33,  2,  11,  1,  45,  10,  29,  17,  9,  31,   Хан Крум  19,  3,  15,  17,  14,  5,  13,  24а,  23,  11,  26,  10,  6,  8,  24,  20,  28,  2,  31,  21,  7,  22,  12,  27,  29,  16,  9,  18,   Христо Ботев  74,  91,  83,  81,  93,  70,  87,  76,  68,  89,  25,  101,  43,  56,  60,  75 А,  53,  75,  41,  36,  47,  54,  69,  40,  46,  50,  60 А,  63,  48,  71,  55,  58,  111,  117 Б,  102,  100,  92,  86,  117,  84,  88,  104,  101,  90,  121,  82,  86 А,  107,  108,  82 А,  121а,  119,  103,  115,  106,  98,  105,  113,  109,  111,  30,  10,  1,  14,  16,  15,  7,  24,  18,  12,  2,  5,  4,  6,  9,  11,  13,  3,  8,   Христо Смирненски  10,  8,  1,  4,  2,  3,  13,  9,  13а,  6,  7,   Цар ИванШишман  21,  6,  23,  12,  17,  16,  19,  15,  10,  26,  9,  13,  4,  25,  8,  27,  11,  14,  5,  3,   Цар и ван-Асен Втори  1,  8,  1а,  5,  3,  10,   Цар Калоян  5,  4,  1,  8,  3,  2,  6,  12,  7,  10,   Черно Море  9,  2,  11,  13,  5,  1,  3,  1а,   Шипка  2,   Ю.А.Гагарин  1,   Янтра  2,  4,  6,  8

На 17.06.2020 г. /13:30 - 13:40 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Долна Митрополия:   057013,    057065,    Ал Стамболийски  9,  15,  11,  9а,  13,  1,  2,  17,  4,  19,  21,  5,  3,   Алеко Константинов  10,  25,  12,  14,  15,  20,  1,  11,  6,  17,  13,  3,  4,  7,  2,  5,  9,  18,  33,  31,  37,  25,  31 А,  27,  24,  39,  22,  41,  40,  34,   Батак  3,  4,  6,  9,  7,  5,  1,   Бузлуджа  3,  10,  4,  16,  8,  12,  5а,  6,  14,  5,   Васил Друмев  19,  18 А,  18,  20,  11,  17,  15,  16,  9,  7,  13,  5,   г.С.Раковски  1,   Георги Бенковски  24,  13,  3,  22,  4,  11,  14,  6,  1,  9,  12а,  7,  16,  10,  2,  12,  5,  20,  18,   Георги Кочев  14,  8,  2,  9,  5,  1,  11,  10,  6,  3,  12,   Заводска  96,  98,  40,  44,  69,  21,  61,  65,  71,  20,  29,  45,  23,  42,  25,  22,  59,  38,  57,  47,  24,  63,  32,  1,  58,  28,  30,  26,  36,  1,   Зърнобаза  ,    Иван Вазов  8,  5,  2,  6,  9,  11,  16,  15,  18,  7,  1,  12,  10,  3,   и ндустриална Зона  ,    Лозарски дол  ,    Люлин  6,  4,  14,  12,  8,  10,   Местност Лозята  Напорен Резервоар,   Оборище  4,  14,  3,  1,  10,  11,  12,  6,  13,  9,  15,  5,   Огоста  12,   Панайот Волов  44,  32,  26,  38,  20,  23,  1,  16,  17,  19,  36,  13,  29,  9,  15,  30,  42,  25,  40,  7,  11,  3,  22,  27,  18,  21,  14,  5,  48,  52,  37,  35,  58,  46,  33,  34,  54,  56,  31,   Пирин  2 А,  1 А,  6,  1,  9,  3,  4,  10,  11,  10 Б,  8,  12,  8 А,   Прогрес  47,  45,  49,  43,  42,  37,  35,  51,  40,  2,  12,  38,  10,  30,  18,  36,  8 А,  4,  34 А,  20,  22,  34,  16,  24,  26,  42,  14,  8,  6,   Райко Даскалов  13,  14,  18,  7,  15,  22,  17,  16,  10,  20,   Св.Св.Кирил и  Методий  68,  102,  69,  112,  108,  104,  75,  71,  100,  65,   Стефан Караджа  12,  9,  8,  2,  16,  3,  20,  10 А,  5,  10,  1,  11,  7,  14,  4,  18,   Стопански Двор  ,    Странджа  10,  5,   Съединение  27,  43,  39,  16 А,  16,  41,  31,  33,  14,  29,  51,  21,  9,  1,  4,  13,  3,  15,  23,  11,  17,  5,  25,  7,  19,   Трети Март  9,  8,  12,  10,  7 А,  6,  17,  3,  7,  4,  15,  5,  2,   Хаджи Димитър  9,  19,  29,  31,  34,  2,  11,  24,  10,  27,  25,  7,  17,  4,  5,  13,  21,  35,  15,  3,  14,  38,   Хан.Аспарух  17,  19,  13,  14,  8,  18,  24,  9,  10,  11,  21,   Цанко Церковски  5,  8,  3,  1,  2,  6,  7,  4,  9,  10,  11,  13,   Янтра  23,  11,  12,  14,  17,  8,  15,  19,  13,  4,  3,  9,  11,  1,  5,  2

На 17.06.2020 г. /13:30 - 13:40 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Тръстеник,   Общ. Долна Митрополия:   ПИ-000449,   Екатте 73359

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски  11,  17,  15,  14,  1,  4,  2,  5,  10,  21,  12,  7,  8,  19,  3,  9,   Беласица  4,  2,  6,   Божур  7,  41,  39,  14,  2,  51,  13,  9 А,  24,  28,  9,  15,  22,  31,  29,  27,  18,  6,  10а,  20,  1,  43,  26,  47,  16,  37,  17,  21,  19,  25,  12,  33,  35,  45,  23,  8,  4,  30,  10,  49,  3,   Вит  9,  6,  3,  5,  4,  11,  1,  7,   Г Бенковски  3,  1,   Г Милев  4,  2,   Гурко  9,  13,  8,  7,   Иван Вазов  3,  1,   Мусала  2,   Н Рилски  5,  4,  6,  13,  9 А,  15,  14,  11,  2,  9,  1,  12,   Огоста  7,  1а,  1,  5 А,  3,  9,  2,  5,  11,   Опълченска  2,   П Евтимий  1,  2,  4,  6,  3,  5,  7,   П Р Славейков  3,   Радецки  3а,  5,  6,  4,  1,  2а,  2,  3,  10,   Раковски  3,  9,  4,  8,  12,  55,  2,  7,   Рила  17,  9,  2,  1,  13,  7,  11,  19,  3,  23,  25,  15,  5,   Руен  10,  6,  14,  8,  12,   Свобода  1,  5,  6,  3,  7а,  2,  4,   Скобелев  6,  10,  4,  8,  1,  5,  3,   Сопот  1,   Средна Гора  6,  18,  10,  14,  7,  4,  3,  2,  1,  5,  12,  8,   Христо Ботев  1,   Шар Планина  12,  8,  10,  4,  16,  6,   Шипка  1,  2,  3,   Ю.А.Гагарин  6,  4,  2,  11

 

Община Долни Дъбник  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Горни Дъбник:   Васил Априлов  5,  8,  12,  10,  3,  4,  6,  2,  7,   Васил Петлешков  7,  1,  2,  3,  5,   Г. Димитров  25,  2,  3,  8,  23,  12,  11,  37,  41,  29,  35,  1,  6,  7,  13,  43,  14,  5,  10,  17,  39,  31,  16,  27,  9,  12а,  21,   Ген Лавров  18,  8,  2,  50,  4,  14,  6,  12,  10,  16,   Любен Вежков  6,  1,  8,  3,  10,  4,  2,  5,  9,  7,   Митко Палаузов  13,  1,  7,  9,  2,  3,  5,  11,   Панайот Волов  2,   Поп Андрей  2,  1,  3,  6,  8,  4,   Ручина Бара  4а,  7,  20,  4,   Ст Михайловски  7,  9,  6,  4,  5,  8,  3

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Горни Дъбник:   Васил Левски  1,   Вела Пеева  8,   Виктор Юго  2,   Вл и  Ленин  26,  23,  37,  40,  36,  33,  2,  17,  9,  35,  32,  16,  19,  45,  27,  39а,  34,  30,  7,  11,   Г Бенковски  12,  10,  6,  8,   Г Г Деж  33,   Петър Берон  6,  1,  3,   Христо Смирненски  14,  13,  20,  18,   Черковна  1

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ас Златаров  43,  46,  33,  52,  41,  48,  44,  51,  42,  39,  45,  49,  62,  37,  53,  58,  64,  35,  54,  36,  60,  40,  38,   Вардар  7,  3,  2,  4,   Вит  15,  19,  21б,  21,  7,  3,  9,  3а,   Даме Груев  3,  1,   Ламби Кандев  18,  18а,  9,  7,  16,   Оборище  7,  5,  10,  8,  4,  3,   Пирин  13,  3,  18,  8,  9,  17,  11,  12,  10,  2,  14,  16,  7,   Рила  9,  10,  13,  11,  8,   Ст.Заимов  20,  9,  23а,  24,  11,  1,  16,  18,  17,  28,  10,  13,  8,  22,  13а,  30,  15,  25,  4,  21,  1а,  23,  26,  12,  3,  14,  7

 

Община Искър  

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  ТП Микра

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   -  Искър,   Общ. Искър:   Местност Корея

 

Община Кнежа  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Кнежа:   Георги Михайлов  80,  74,  80а,   Димитър Благоев  109,  128,  130,  132,  115,  119,  107,  105,  111,  122,  133,  136,   Димчо Дебелянов  19,  18,  15,  13,  14,  11,   и льо Войвода  93,   Райко Даскалов  81,  111,  103,  126,  105,  99,  132,  106,  83,  120,  114,  112,  106б,  110,  108,  79,  134,  87,  104,  107,  85,  114а,  106а,  136,  97а,  124,  122,  116,  101а,  87а,  109

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски  1,  2,   Васил Левски  10,  6,  1,  7,  3,   Гео Милев  3,   Георги С. Раковски  20,  19,  28,  9,  26,  21,  7,  13,  22,  15,  6,  30,  2,  12,  8,  18,  16,   Родопи  5,  3,  4,  6,  2,  1,   Тодор Каблешков  4,  1,  2,   Христо Ботев  8,  2,  9,  1,  6,   Юрий Гагарин  3,  1,  7,  5

На 18.06.2020 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   Калиакра  1,  18,  12,  10,  8,  14,  16,  20,  22,   Кресна  1,  2,  9,  12,  7,  11,  8,  10а,  5,  3,  12а,  6,  8а,   Чайка  14,  9,  24,  22,  7,  6,  10,  11,  8,  3,  18,  12,  26,  1,  16,  12а,  20,  5

На 18.06.2020 г. /13:45 - 16:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Кнежа:   6610067  ,    6610100  ,    Калиакра  1,  18,  12,  10,  8,  14,  16,  20,  22,   Кресна  1,  2,  9,  12,  7,  11,  8,  10а,  5,  3,  12а,  6,  8а,   Лисичи Валог  37376,  Пи 6610001,   Местност Къмпинга  Вила,   Местност Лисичи Валог  ,    Местност Лисичи Валог  Вила,   Чайка  14,  9,  24,  22,  7,  6,  10,  11,  8,  3,  18,  12,  26,  1,  16,  12а,  20,  5

 

 

 

Община Левски  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Козар Белене:   Ал.Стамболийски  28,  22,  6,  24,  2,  18,  34,  32,  12,  4,  14,  1,  16,  20,  10,  8,   Ангел Кънчев  3,  7,   Васил Априлов  1,  4,  3,  2,  5,  7,   Витоша  14,  2,  3,  6,  16,  15,  4,  8,  13,  9,  12,  1,  7,   Гео Милев  1,   Гео Милев  9,  4,  2,  6,   Георги Бенковски  2,   Георги Кирков  7,  4,  8,  1,  10а,  2,  5,  3,  6,  10,   Иван Вазов  25,  17,  23,  21,  29,  19,  35,  26,  15а,  24,  28,   Кирил и  Методий  13,  2а,  5,  9,  7,  10,  3,  2,  6,   Маршал Толбухин  18,  28,  16,  20,   Осъм  4,  1,  12,  5,  11,  6,  3,  2,  10,  7,  1а,  8,  9,   П.К.Яворов  11,  10,  12,   Петър Берон  32,   Райко Даскалов  6,  1,  3,   Съединение  22,  26,  20,  19,  26а,  9,  21,  24,  13,  14,  11,  17,  28,  25,  15,  23,  18,  16,   Съединение  58,  60,  65,  54,  67,  52,  56,  63,   Хаджи Димитър  1,   Царева Могила  14,  9,  10,  8,  12,  5,  6,  7,     1

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци:   Втора  2,   Двадесет и  Втора  6,  2,  4,   Двадесет и  Пета  2,   Двадесет и  Първа  5,  1,   Двадесет и  Трета  3,   Двадесет и  Трета  8,  2,  4,  1,   Двадесет и  Четвърта  8,  2,  3,  7,  5,  4,   Двадесета  2,   Двадесета  5,  6,  7,  19,  13,  11,   Дванадесета  3,  1,  2,  6,  4,   Дванадесета  8,   Девета  4,  2,   Деветнадесета  4,   Десета  6,  1,  2,  10,  12,  4,  5,  3,   Единадесета  5,   Единадесета  4,  3,  1,  7,   Осемнадесета  11,  8,  5,  13,  3,  1,  2,  7,  9,   Осма  6,  4,  8,  1,  2,  10,   Пета  1,   Петнадесета  1,  3,  7,   Първа  13,  12,  16,  1,  14,  9,  11,  3,  6,  10,   Първа  36,  27,  18,  34,  23,  25,  25б,  25а,  17,  20,  22,  32,   Първа  42,  38,  16,  44,  31,  46,  40,   Седемнадесета  3,  4,  2,  5б,  13,  1,  11,  15,  5а,   Седма  6,  2,  3,  4,  12,   Седма  1,   Трета  2,  14,  9,  28,  30а,  8,  3,  6,  4,  3а,  26,  5,  18,  22,  20,  10,  12,  16,   Тринадесета  22,  20,  23,   Тринадесета  14,  12,  18,  15,  8,  13,  33,  11,  16,   Тринадесета  7,  4,  2,  5,  3,  1,  6,   Четвърта  3,  1,   Четиринадесета  1,  6,  2,  4,  9,  12,  3,  8,  7,  5,  14,   Шеста  4,  9,  2,  5,  3,  7,  1,   Шестнадесета  5,  10,  8,  4,  6,  3а

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Обнова:   9-ти септември  1,  17,  21,  29,  27,  31а,  9,  16,  14,  24а,  31в,  12,  15,  13,  19,  7,  24,  8а,  22,  31,  31г,  23,  20,  11,  10,  6,   Xv-438,   Kb. 125  ,    Възраждане  2в,   Заря  3,  1,  7,  5,  11,   и в.Вазов  4,  2,  5а,  5,  1,  3,  6,   Л.Каравелов  5,  29,  23,  9,  19,  33,  13,  25,  7,  11,  15,  31,  21,  17,  27,   Н.Й.Вапцаров  50,  21,  48,  36,  24,  25,  15,  30,  18,  19,  27,  23,  20,  40,  32,  15а,  38,  22,  28,  42,  13,  17,  46,  30а,  34,  26а,  26,  44,   Победа  2,  8,  4,  7,  12б,  5,  1,  12а,  10,  14,  16,  6,  3,  12

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Българене,   Общ. Левски:   Ангел Бонгалов  20,  18,  14,  7,  9,  16,  22,   Беласица  12,  11,  7,  18,   В. Априлов  25,   Веселин Кръстев  7,  8,  5,  4,  2,  3,  1,   Витоша  8,   Клисура  5,  8,  11,  2,  7,  9,  6,  1,  3,   Крум Драголов  2,  21,  3,  1,  14,  10,  15,  16,  20,  4,  7,  9,  18,  13,  6,  17,  19,  8,  5,  11,   Родопи  1,  3,   Сливница  10,  30,  18,  40,  12,  6,  26,  8,  36,  28,  22,  38,  14,  34,  16,  20,  32,   Спас Венков  8,  6,  10,  5,  3,  1,  4а,  7,  2,  9,   Средец  1,  2,  3,  5,  7,  12,  10,  8,  9,  6,   Средна гора  7,  11,  19,  20,  22,  15,  5,  18,  10,  9,  13,  16,   Стара планина  3,  15,  7,  9,  8,  13,  11,  6,  10,  5,  2,  1,   Стефан Караджа  22,  24,  4,  2,  9,  11,  3,  19,  14,  17,  15,  5,  13,  7,  1,  16,  6

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Аспарухово,   Общ. Левски:   Арда  9,  11,  1,  7,  5,  19,  15,  3,   Васил Коларов  8,  2,  6,   Васил Левски  7б,  6,  10,  17,  4,  12,  7а,  11,  20,  10б,  2,  12а,  10а,  1,  8,  7,  5,  14,  15,  3,  11а,  16,   Витоша  3,  2,  1,  5,  4,   г.С.Раковски  3,  1,   Георги Бенковски  2,  14,  6,  8,  9,  1,  4,  7,  10,  11,   Любен Каравелов  2,   Люлин  8,  6,  5а,  4,  5,   Марица  4а,  3,  4,  1,  5,   Огоста  8,  2,  3,  2а,  6,  1,  4,   Осъм  1,   Панайот Волов  7,  5,  2,  1,   Пирин  1,  6,  3,  2,   Ропотамо  11,  6,  3,  2,  8,  9а,  5,  9,  4,   Средна Гора  10,  2,  1,  4,  3,  6,  8,  12,  6а,  14,   Стара Планина  2,  4,   Странджа  2,  11,  2а,  4,  1,   Хаджи Димитър  3,  7,  17,  1,  20,  5,  16,  6,  22,  19,  14,  18,  9,  2,  13,  11,  21а,  15,  4,  8,  21,   Христо Ботев  28,  7,  22,  6,  30,  20,  21а,  21б,  5,  8,  2,  12,  14,  4,  26а,  1,  19,  18,  25,  9,  13,  16,  11,  3,  23,  10,  21,  24,  17,  15

На 16.06.2020 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Левски,   Общ. Левски:   Александър Стамболийски  61,  49 Деница,  47 Шапкарско Ателие,  47 Ет Анди- Детско Облекло,  63 Васил Левски,  55,  47 Павелион Вестници,  47 Павелион Копчета Тик - Так,  63,  47,   Кирил и  Методий  22,  24,   Крум Попов  12,  14 Бреза,  12 Пирин,  10а,   Хан Аспарух  1 Бузлуджа -  Гараж,   Христо Ботев  52

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци:   Втора  2,   Двадесет и  Втора  6,  2,  4,   Двадесет и  Пета  2,   Двадесет и  Първа  5,  1,   Двадесет и  Трета  3,   Двадесет и  Трета  8,  2,  4,  1,   Двадесет и  Четвърта  8,  2,  3,  7,  5,  4,   Двадесета  5,  6,  7,  19,  13,  11,   Двадесета  2,   Дванадесета  8,   Дванадесета  3,  1,  2,  6,  4,   Девета  4,  2,   Деветнадесета  4,   Десета  6,  1,  2,  10,  12,  4,  5,  3,   Единадесета  4,  3,  1,  7,   Единадесета  5,   Осемнадесета  11,  8,  5,  13,  3,  1,  2,  7,  9,   Осма  6,  4,  8,  1,  2,  10,   Пета  1,   Петнадесета  1,  3,  7,   Първа  36,  27,  18,  34,  23,  25,  25б,  25а,  17,  20,  22,  32,   Първа  42,  38,  16,  44,  31,  46,  40,   Първа  13,  12,  16,  1,  14,  9,  11,  3,  6,  10,   Седемнадесета  3,  4,  2,  5б,  13,  1,  11,  15,  5а,   Седма  1,   Седма  6,  2,  3,  4,  12,   Трета  2,  14,  9,  28,  30а,  8,  3,  6,  4,  3а,  26,  5,  18,  22,  20,  10,  12,  16,   Тринадесета  14,  12,  18,  15,  8,  13,  33,  11,  16,   Тринадесета  7,  4,  2,  5,  3,  1,  6,   Тринадесета  22,  20,  23,   Четвърта  3,  1,   Четиринадесета  1,  6,  2,  4,  9,  12,  3,  8,  7,  5,  14,   Шеста  4,  9,  2,  5,  3,  7,  1,   Шестнадесета  5,  10,  8,  4,  6,  3а

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Козар Белене:   Витоша  14,  2,  3,  6,  16,  15,  4,  8,  13,  9,  12,  1,  7,   Гео Милев  9,  4,  2,  6,   Георги Бенковски  2,   Маршал Толбухин  18,  28,  16,  20,   Райко Даскалов  6,  1,  3,   Съединение  58,  60,  65,  54,  67,  52,  56,  63,   Царева Могила  14,  9,  10,  8,  12,  5,  6,  7

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Левски,   Общ. Левски:   Индустриална  1

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци:   Втора  2,   Двадесет и  Втора  6,  2,  4,   Двадесет и  Пета  2,   Двадесет и  Първа  5,  1,   Двадесет и  Трета  8,  2,  4,  1,   Двадесет и  Трета  3,   Двадесет и  Четвърта  8,  2,  3,  7,  5,  4,   Двадесета  5,  6,  7,  19,  13,  11,   Двадесета  2,   Дванадесета  3,  1,  2,  6,  4,   Дванадесета  8,   Девета  4,  2,   Деветнадесета  4,   Десета  6,  1,  2,  10,  12,  4,  5,  3,   Единадесета  5,   Единадесета  4,  3,  1,  7,   Осемнадесета  11,  8,  5,  13,  3,  1,  2,  7,  9,   Осма  6,  4,  8,  1,  2,  10,   Пета  1,   Петнадесета  1,  3,  7,   Първа  42,  38,  16,  44,  31,  46,  40,   Първа  13,  12,  16,  1,  14,  9,  11,  3,  6,  10,   Първа  36,  27,  18,  34,  23,  25,  25б,  25а,  17,  20,  22,  32,   Седемнадесета  3,  4,  2,  5б,  13,  1,  11,  15,  5а,   Седма  1,   Седма  6,  2,  3,  4,  12,   Трета  2,  14,  9,  28,  30а,  8,  3,  6,  4,  3а,  26,  5,  18,  22,  20,  10,  12,  16,   Тринадесета  7,  4,  2,  5,  3,  1,  6,   Тринадесета  22,  20,  23,   Тринадесета  14,  12,  18,  15,  8,  13,  33,  11,  16,   Четвърта  3,  1,   Четиринадесета  1,  6,  2,  4,  9,  12,  3,  8,  7,  5,  14,   Шеста  4,  9,  2,  5,  3,  7,  1,   Шестнадесета  5,  10,  8,  4,  6,  3а

На 18.06.2020 г. /13:31 - 16:30 ч./ -  Червена:   М-та  Новите Места

На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Деляновци:   Втора  2,   Двадесет и  Втора  6,  2,  4,   Двадесет и  Пета  2,   Двадесет и  Първа  5,  1,   Двадесет и  Трета  8,  2,  4,  1,   Двадесет и  Трета  3,   Двадесет и  Четвърта  8,  2,  3,  7,  5,  4,   Двадесета  2,   Двадесета  5,  6,  7,  19,  13,  11,   Дванадесета  3,  1,  2,  6,  4,   Дванадесета  8,   Девета  4,  2,   Деветнадесета  4,   Десета  6,  1,  2,  10,  12,  4,  5,  3,   Единадесета  5,   Единадесета  4,  3,  1,  7,   Осемнадесета  11,  8,  5,  13,  3,  1,  2,  7,  9,   Осма  6,  4,  8,  1,  2,  10,   Пета  1,   Петнадесета  1,  3,  7,   Първа  42,  38,  16,  44,  31,  46,  40,   Първа  36,  27,  18,  34,  23,  25,  25б,  25а,  17,  20,  22,  32,   Първа  13,  12,  16,  1,  14,  9,  11,  3,  6,  10,   Седемнадесета  3,  4,  2,  5б,  13,  1,  11,  15,  5а,   Седма  6,  2,  3,  4,  12,   Седма  1,   Трета  2,  14,  9,  28,  30а,  8,  3,  6,  4,  3а,  26,  5,  18,  22,  20,  10,  12,  16,   Тринадесета  7,  4,  2,  5,  3,  1,  6,   Тринадесета  14,  12,  18,  15,  8,  13,  33,  11,  16,   Тринадесета  22,  20,  23,   Четвърта  3,  1,   Четиринадесета  1,  6,  2,  4,  9,  12,  3,  8,  7,  5,  14,   Шеста  4,  9,  2,  5,  3,  7,  1,   Шестнадесета  5,  10,  8,  4,  6,  3а

На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Българене,   Общ. Левски:   Ангел Бонгалов  20,  18,  14,  7,  9,  16,  22,   Ангел Бонгалов  20,  18,  14,  7,  9,  16,  22,   Беласица  12,  11,  7,  18,   Беласица  12,  11,  7,  18,   В. Априлов  25,   В. Априлов  25,   Веселин Кръстев  7,  8,  5,  4,  2,  3,  1,   Веселин Кръстев  7,  8,  5,  4,  2,  3,  1,   Витоша  8,   Витоша  8,   Клисура  5,  8,  11,  2,  7,  9,  6,  1,  3,   Клисура  5,  8,  11,  2,  7,  9,  6,  1,  3,   Крум Драголов  2,  21,  3,  1,  14,  10,  15,  16,  20,  4,  7,  9,  18,  13,  6,  17,  19,  8,  5,  11,   Крум Драголов  2,  21,  3,  1,  14,  10,  15,  16,  20,  4,  7,  9,  18,  13,  6,  17,  19,  8,  5,  11,   Родопи  1,  3,   Родопи  1,  3,   Сливница  10,  30,  18,  40,  12,  6,  26,  8,  36,  28,  22,  38,  14,  34,  16,  20,  32,   Сливница  10,  30,  18,  40,  12,  6,  26,  8,  36,  28,  22,  38,  14,  34,  16,  20,  32,   Спас Венков  8,  6,  10,  5,  3,  1,  4а,  7,  2,  9,   Спас Венков  8,  6,  10,  5,  3,  1,  4а,  7,  2,  9,   Средец  1,  2,  3,  5,  7,  12,  10,  8,  9,  6,   Средец  1,  2,  3,  5,  7,  12,  10,  8,  9,  6,   Средна Гора  7,  11,  19,  20,  22,  15,  5,  18,  10,  9,  13,  16,   Средна Гора  7,  11,  19,  20,  22,  15,  5,  18,  10,  9,  13,  16,   Стара Планина  3,  15,  7,  9,  8,  13,  11,  6,  10,  5,  2,  1,   Стара Планина  3,  15,  7,  9,  8,  13,  11,  6,  10,  5,  2,  1,   Стефан Караджа  22,  24,  4,  2,  9,  11,  3,  19,  14,  17,  15,  5,  13,  7,  1,  16,  6,   Стефан Караджа  22,  24,  4,  2,  9,  11,  3,  19,  14,  17,  15,  5,  13,  7,  1,  16,  6

 

Община Никопол  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Новачене,   Общ. Никопол:   23-Ти Септември  8,  14,  4,  12,  1,  6,  9,  7,  3,   9-ти септември  4,  10,  2,  8,  6,   Асен Златаров  3,  4,  8,  2,  1,  7,  9,  5,   Връх Ком  1,   Г Димитров  93 Кметство,  93,  78,   Д.Чинтулов  3,  2,   Евлоги Ангелов  3,  8,  2,  1,  6,  12,  14,  7,  5,   и в Вазов  9,  32,  23,  40,  13,  15,  36,  21,  17,  34,  7,  11,  26,   Искър  10,  15,  11,  19,  7,  17,  8,  13,  3,  9,  1,  5,  4,  23,  25,  6,  14,   Л Димитрова  9,  4,  7,  3,  15,  11,  5,  13,  19,   Любен Дочев  20,  6,  13,  2,  7,  4,  11,  5,  9,  10,  3,  14,  8,  15,   Мусала  3,  1,  8,  6,  10,  4,   П Евтимий  5,  6,  18,  16,  20,  11,  24,  40 Къща,  22,  9,  7,  10,  1,  14,  3,   Стефан Караджа  9,  5,  3,  2,  7,  13,  11,  1,   Хан Крум  1,   Христо Ботев  1,  13,  5,  21,  25,  17,  29,  23,  9,  27,  15,  19,  7,  3,  2,   Чавдарци  1,  6,  10,  2,  7,  4,  9,  18,  8,  12,  5,  14,  16,   Шипка  2,  6,  5,  3,  1,  10,  8

На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Асеново,   Общ. Никопол:   Асеново  ,    Васил Левски  71,  77,  65,  67,  68,  62,  63,  61,  59,  66,  64,   д-р Петър Берон  56,  58а,  60,  74,  66,  75,  58,  64,  70,  68,   Първи май  8,  19,  1,  22,  2,  3,  18,  20б,  9,  12,  6,  25,  20,  21,  16,  13,  23,  10,  11,  7,  17,  15,   Трети март  107,  76,  77,  88,  97,  90,  81,  75,  68,  72,  105,  85,  66,  93,  60,  91,  62,  83,  74,  95,  80,  87,  99,  78,  58,  103,  82а,  89,  64,  84,  109,  70,  79,  86,   Христо Ботев  78,  88,  67,  69,  65,  83,  80,  64,  82,  62,  79,  85,  86,  68,  87,  81,  84,  73,  75,  91,  89,  72,  66,  63,  71,  77,  93,  74,  76,   Чавова  73,  61,  69,  58,  87,  60,  63,  67,  71

 

Община Плевен  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Върбица,   Общ. Плевен:   Арда  2,  4,  1,  1а,   Бачо Киро  4,  2,  6,  1,  3,   Витоша  1б,  1,  2,   Генерал Гурко  11,  5,   Гео Милев  1,  3,  2,   Георги Димитров  6,  3,  8,   Иван Вазов  17,  4а,  13,  9,  8,  2,  6,  11,  19,  1а,  15,  7,  1,  5,  3,  4,   ИванТотев  2,  1,  7,  10,  11,  9,  3,   Коста Златарев  14,  12,  3,  6,  8,  2,  16,  13,  18,  1,  19,  7,  25,  4,  5,  10,  9,  23,  21,  23а,  11,  1а,  20,   Люлин  9,  5,  7,  1,   Н.Й.Вапцаров  2а,  2,  1а,   Осогово  3,  2,  1,   Пирин  12,  2,  3,  9,  6,  5,  13,  11,  10,  4,  14,  1,  8,  7,   Райко Даскалов  5,  10,  23,  18,  6,  21,  3,  16,  4,  19,  14,  15,  11,  12,  20,  7,  9,  13,  1,  2,   Тодор Луканов  5,  3,  1,   Шипка  1,  2

На 15.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Иван Рилски  5,   Хан Крум  4,  5,  7,  8,  10,  12

На 15.06.2020 г. /13:16 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Текийски Орман

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Георги Костадинов  6,  10,  7,  6а,   Панайот Волов  39 Гараж №7,  2,  53,  39,  38а,  39 Гж,   Преслав  4,  6,  10,  8,  2,   Русе/Д-Р Бешев/  6,   Тодор Каблешков  34

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Васил Априлов  37,  45,  47,  43,  41,  49,   Д.Константинов/Ц.Спасо/  11,   Даскал Димо  2,  7,  7,   П.Р.Славейков  30,   Хаджи Ангел  22,  24

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Княз Борис I/В.Ангелов/  65,  32а,  69,  34,  65а,  51,  85,  81,  30,  51а,  87,  34а,  83,  40,  36,  89,  32,  61,  45,   Майска  19,  31,  18,  27,  15,  29,  20а,  20,  30,  23,  21а,  26,  25а,  28,  24,  22,   Цар Самуил/В.Топалски/  37,  45,  39,  53,  35,  31,  13

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ясен,   Общ. Плевен:   Адил Дервишев  10,  8,  14,  16,  1,  4,  17,  18,  11,  13,  2,  6,  3,  20,  12,  5,  7,  9,   Асен Златаров  28,  30,  13,  26,  19,  6,  15,  15а,   Вила  ,    Витоша  4,  1а,  10,  8,  12,  2,  5,  3а,  3,  6,  1,  7,   Волов  2а,  5,  2,  9,  4,  11,  13,   Генерал Колев  20,  18,  16,  22,  11,  7,   Генерал Скобелев  2а,  4,  2б,  2,  6,  4а,  1,   Георги Димитров  54,   Георги Димитров  49,  67,  65,  53,  57,  84,  51,  63,  78,  96,  100,  59,  82,  90,  55,  106,  80,  80а,  94,  92,  104,  76,  102,  61,  86,  88,  98,   Георги Маринов  30,  25,  16,  27,  22,  26,  20,  23,  36,  32,  21,  28,  18,  34,  24,   Дамян Пачев  6,   Иван Вазов  5,  20,  14,  7,  26,  11,  9,  24,  12,  3,  10,  13,  30,  16,  17,  15,  22,  18,  8,  28,   ИванСтойчев  1,  4,  14,  22,  9,  13,  5б,  20,  10,  7,  12,  11,  7а,  15,  2,  5,  8,  3,  16,  6,  18,   ИванТод. Христов  9,  2,  14,  4,  18,  6,  5,  1,  12,  3,  8,  11,  13,  16,  7,  10,   Локомотив  7,  2,  1,  3,  6,  5,   М-ст  Над село  ,    Митко Палаузов  10,  4,  7,  8,  3,  5,  1,  6,  2,   Недю Личев  1,  3,   Никола Тинков  5,  1,  9,  7,  12,  4,  6,  11,  10,  8,   Тимок  30,   Трети Март  8,  6,  2,  1,  5,  4,  3,   УПИ II-678 Кв.36  ,    УПИ IV-660  ,    Хаджи Димитър  8а,  4,  3,  14,  12,  1,  8,  2,  6,  7,  5,  10,   Ю.А.Гагарин  27,  26а,  39,  20,  23,  33,  37,  35,  26,  22,  29,  24,  28а,  18,  25,  31,   Ю.А.Гагарин  13

На 15.06.2020 г. /13:31 - 18:00 ч./ -  Славяново,   Общ. Плевен:   I,   Кв.67  ,    Адил Дервишев  22,  13,  38,  25,  8,  30,  36а,  9,  23,  18,  26,  21,  17а,  10,  11,  20,  15а,  36,  14,  7,  34,  15,  6,  31,  28,  12,  19,  27,  17,  6,  1,  6а,  2,  5,  4,   Ал Стамболийски  27,  23,  46,  31,  50,  52,  33,  56,  44,  40,  25,  58,  54,  48,  60,  62,  17,  66,  68,  35,  37,  41,  45,  47,  55,  43,  49,  1,  13,  1,  38,  3,  10,  15,  30,  8,  5,  14,  6,  2,  36,  11,  16,  32,  18,  22,  2а,  9,  42,  24,  26,  28,  7,   Алексей Сегренски  2,  9,  15,  13,  8,  11,   Анастас Тодоров  5а,  1,  10,  4,  9,  18,  7,  22,  20,  3,  14,  6,  8,  14а,  6а,  16,  11,  5,  23,  24,  13б,  22а,  15,  26,  22 В,  13,   Батак  11,  3,  5,  1,  7,  2,  9,   Белмекен  2,  5,  8,  1,  4,  3,  7,   Божин Гърков  7,  3,  9,  7а,  6,  10,  5,   Бяло Море  38,  28,  9,   Варна  3,  4,   Васил Коларов  13,  6,  14,  5,  10,  8,  4,  7,  3,   Васил Левски  16,  9,  14,  7,  15,  8,  11,  13,  18,  3,  10,  6,  12,  4,  17,  21,  20,  19,  23,  22,   Васил Петлешков  13,   Вежен  14,  1,  12,  8,  13а,  13б,  3,  9,  6,  1,  5,  11,  13,  2,  4,  7,  10,  30,  38,  27,  25,  17,  33,  29,  20,  40,  24,  23,  15,  22,  18,  26,  32,  28,  45,  31,  41,  19,   Витоша  1,  10,  6,  4,  3,  9,  13,  8,  5,  7,  11,  2,   Г Димитров  19а,  6,  12,  20,  7,  2,  29,  27,  19,  9,  1,  21,  24,  14,  23,  4,  22,  25,  18,  10,  8,  15,  16,  11а,  11,  26,  5,  13,  17,   Ген Скобелев  2,  11,  3,  5,  9,  4,  1,  7,   Генерал Бирюзов  3,  5,  7,  18,  14,  16,  15,  13,  3а,  11,  22,  20,  12,  9,  30,  24,  6,  32,  10,  26,  8,   Генерал Гурко  12,  14,  5,  6,  17,   Гео Милев  25,  2,  1,  3а,  3,  7,  5,  9,  4,   Георги Кирков  4,  5,  6,  9,  11,  1,  3,  8,  7,  10,  12,  10,  21,  20,  15,  18,  27,  22,  19,  11,  16,  13,   Георги Хаджиев  2,  5,  4,  6,  1,  3,  8,  15,  28,  14,  26,  16,  24,  18,  11,  30,  21,  22,  10,  8,  19,  9,  12,  13,   Д.Д.Баучър  3а,  1,  2,  4,  6,  7,   Девети Септември  16,  31,  27,  43,  29,  57,  51,  45,  33,  47,  49,  59,  5,  95,  27,  101,  103,  107,  109,  117,  93,  36,  91,  44,  97,  115,  87,  38,  113,  99,  32,  48а,  30,  111,  83,  46,  42,  157,  7,  159,  137,  133,  147,  145,  155,  123,  119,  58,  151,  139,  135,  60,  127,  125,  56,  131,  121,  62,  143,  129,  153,  149,   Димитър Благоев  51,  49,  44,  24,  36,  57а,  46,  40,  49б,  28,  33,  57,  59,  47,  31,  26,  65,  39,  34,  55,  38,  43,  49а,  33а,  45,  65а,  37,  53,  32,  28а,  41,  47а,  48,  58б,  54,  77,  52,  62,  64,  69,  73,  70,  60,  71,  66,  58,  81,  56,  67,  75,  79,  30,  2а,  29,  9,  14а,  27,  21,  16б,  25,  1а,  23а,  19,  10,  8,  1,  17,  23,  20,  18,  14,  29а,  16,  11,  15,  6,  4,  12,  3,  5,   Димитър Грънчаров  20,  8,  9,  18,  3,  11,  16,  1,  10,  5,  23,  19,  12,  14,  4,  7,  8а,  21,  13,  6,   Димитър Дачев  5,  9,  16,  4,  18,  8,  24,  2,  26,  1,  7,  22,  12,  11,  6,  10,  20,  14,  31,  46,  25,  38,  42,  17,  27,  36,  44,  32,  40,  30,  15,  19,  28,  33,  34,  13,  21,  15а,   Добри Войников  6,  4,  2,  5,  1,  7,   Елин Пелин  20,  11,  6,  9,  3,  19,  12,  4,  17,  14,  2,  1,  15,  7,  8,  18,  16,  10,   Иван Вазов  1,  7,  5,  13,  3,  8,  4,  10а,  11,  6,  10,  9,  14,  17,  15,  12,  19,  13,  21,   и згрев  1,  3,  2,  5,  6,   Козлодуй  8,  10,  1,  2,  4,  3,   Кокиче  5,  3,  2,  6,  9,  4,  14,  11,  13,  1,  10,  8,   Лазар Станев  2,   Лиляна Димитрова  18,  11,  13,  16,  20,  17,  21,  2,  33,  15,  27,  24,  23,  19,  35,  28,  10,  5,  2,  9,  12,  14,  8,  6,  16,  4,  7,  3,  1,   Лом  10,  4,   Люлин  6,  2,  10,  9,  4,  8,  16,  3,  12,  1,  14,  18,  7,  20,   Марица  3,  1,  4,   Маршал Толбухин  28,  22,  45,  11,  17,  3,  43,  21,  15,  16,  49,  4,  51а,  10,  14,  1,  25,  9,  13,  3,  35,  5,  33,  20,  31а,  15а,  37,  41,  19,  31,  18,  47,  5,  7,  3 А,  39,  51,  24,  72,  12,  23,  3а,  30,  Пункт За Мляко,   Мусала  14,  18,  16,  12,   Назъм Хикмет  3,  4,  5,  11,  8,  10,  1,  2,  6,  9,   Нова Загора  1,  2,  4,  8,  15,  11,  6,  13,  5,  7,  1,  9,   Оборище  10,  16,  8а,  8,  6,  28,  24,  3,  26,  34,  38,  40,  14,  32,  20,  12,  2,  7,  36а,  4,  30,  1,  9,   Осогово  1,  6,  2,  5,  4а,  9,  8,  3,  7,  10,   Осъм  13,   Отец Паисий  6,  4,  2,   П К Яворов  15,  17,  13,  4,  19,   П Р Славейков  1,   Патриарх Евтимий  18,  12,  26,  Й,  20,  5,  10,  7,  2,  16,  22,  14,  9,  30,  1,  24,  11,  6,  28,  15,  13,  32,  34,  36,   Пенчо Славейков  13,  26,  24,  22,  20,  19,  14,  28,  21,  16,  18,  17а,  13а,  7,  25,  11,  12,  32,  15,  10,  27,  47,  27,  8,  3,  2,  4,  6,  1,   Петко Петков  1,  4,  10,  2,  8,  12,  6,  3,  1,   Петрини  8,  1а,  3,  9,  7,  10,  5,  14,  11,  6,  4,  12,  12а,   Петър Берон  3,  2,  5,  4,  8,  10,  6,  1,   Пещера  1,  4,  2,  1а,  6,   Първа  5,  Общ.Дом Соц. Патронаж,   Райко Даскалов  2,  10а,  8,  4,  10,  12,  14,  6,  16,   Раковски  1а,  4,  5,  1,  3,  5а,  6,  2,  10,  7,  8,   Рила  2,  1,  4,   Родопи  3,  7,  1,  5,  4,  17,  11а,  13,  10,   Сергей Румянцев  16,  14,  11,   Станке Димитров-ма   рек  24,  10,  13,  6,  22,  1,  5,  7,  20,  16,  4,  27,  24а,  17,  26,  2,  28,  25,  8,  12,  9,  14,  23,  3,  37,   Стара Планина  1,  2,  5,  3,  9,  7,   Стоил Енчев  2,  7,  4,  1,  3,  6,  5,   Тополница  15,  2,  13,  1,  7,  11,  5,  9,   Троян  8,  2,  1,  4,  3,  5,  7,  8,  12,  10,  11,  14,   Хемус  3,  4,  5,   Хималаи  4,  7,  10,  13,  12,  17,  5,  9,  2,  3,  1,  6,  1а,  8,  15,  23,  14,  18,  19,  21,  22,  28,  24,  19 А,  12а,  26,  16,  20а,   Христо Ботев  8,  4,  3,  6,  2,  22,  21,  11,  18,  18а,  20,  36,  5,  10,  15,  12,  9,  28,  26,  19,  16,  3,  30,  13,  32,  7,  17,  24,  23,   Христо Ясенов  6,  2,  3,  8,  4,   Цанко Бакалов  3,   Цоню Матев  3,  5,  1,   Чепеларе  9,  9,  6а,  6,  11,  5,   Чепино  ул.  Осв. ТП 22а,  9,  4,  7,  5,  3,   Черни Връх  3,  4,  5,  6,  2,  1,   Шар Планина  11,  9,  4,  15,  8,  7,  13,  3,  2,  5,  1,  3а,  10,  6,   Яворец  8,  11,  12,  9,  10,  4,  6,  7,  29,  5,  58,  3,  2,  141,   Ямбол  13,  8,  7,  16,  17,  11,  15,  2,   Янко Сакъзов  5,  2,  4,  8,  13,  17,  10,  1,  12, 

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:31 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов  3,   Дружба  113,  111,  1.Спирка,  116,  До112,  Магазин Балатон,  До Бл. 111,  112,  113,  с/у Бл.121,   Трети март  20

На 16.06.2020 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   ИванРилски  11,  7,   Найчо Цанов  5,  14,  16

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Коиловци:   Божин Гърков  2,  8,  8а,  12,  18,  4,  9,  10,  7,  3,  1,  6,  11,  14,  5,   Братя Гъркови  18,  28,  5,  24,  44,  22,  10,  26а,  8,  20,  42,  36,  12,  6,  3,  38,  26,  13,  40,  34,   Владимир Заимов  6,  8,  2,  4,  1,   Дунав  13,  6а,  3,  12,  8,  9,  6,  14,  5,  7,  1а,  10,  11,  1,  4,   Ленин  14,   Люлин  1,  3,  2,   Мусала  3,  58,  5,  2,  8,  4,  1,  6,   Опълченска  2а,   Панайот Волов  13,  9,  21,  13а,  31,  29,  27,  15,   Петър Берон  1,  2,   Пирин  3,  10,  5,  14,  13,  9,  4,  6,  7,  11,  2,   Слави Алексиев  5,  3,  1,  8,  4,  6,  7,   Цветан Спасов  14,  4,  19,  6а,  16,  25,  23,  15,  13,  4а,  6,  2,  12,  8,  9,  17,  21,  10,   Чаталджа  4,  2,  6,  3,  5,   Янко Сакъзов  2,  1,  1а

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Балчик  8,  9,  6,  11,  12,  7,  4,  11а,  10,   Вардар/П.Пеловски/  8,   Васил Априлов  37,  45,  47,  43,  41,  49,   Генерал Атанас Стефанов  10,  25,  32,   д-р г.М.Димитров/Н.Гиг/  66,  112а,  97,  87,  112,  ТП202,  74,  74б,  89,  68,  116,  105,  64,  79,  114,  70,  114а,  110,   Д.Константинов/Ц.Спасо/  11,   Даскал Димо  2,  7,  7,   Добрич  4,   Драган Цанков  12,  35,   Енерго Гаражи Плевен  5,   ИванТодоров  50,   Котел  2,  8,  4,   П.Р.Славейков  30,   Проф.Христо Бръмбаров  17а,  27,  26,  23,  25а,  21,  16,  27а,  16а,  36,  38,  19,  28,  29,  20,  18,  32,  24,  22,  25,  34,   Стефан Караджа  66,  64,  62,   УПИ-Хiii Кв 826 ПИ-56722.658.200  ,    Хаджи Ангел  22,  24,   Хемус  24,  11,  29,  22,  28а,  23,  18,  9,  16,  13,  28,  27,  14,  15

На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Плевен:   Вардар/П.Пеловски/  19,  16,  18,  14,  6,  21,  27,  23,  25,   Велес/Ал.Дунчев/  3,  4,  9,  11,  13,  5,   Генерал Атанас Стефанов  ,    Генерал Колев  2,  7,  1,   Гургулят  7,  13,  15,  9,  3,   Сан Стефано  38,  36,   Скопие  6

На 16.06.2020 г. /13:31 - 15:30 ч./ -  Опанец,   Общ. Плевен:   Александър Стамболийски  60,  23,  27,  56,  64,  66,  48,  37,  25,  29,  52,  72,  68,  21,  50,  33,  35,  41,  31,  74,  70,  76,  62,  54,  19,  46,  2,  17,   Кирил и  Методий  13,  8,  11,  3,  7,  15,  16,  9,  18а,  42,  4,  12,  14,  17,  19,  23,  10,  6,  2,  5,  20,  21,  22,  18,  1,  24,   Петър Габровски  20,  3,  9,  15,  11,  4,  7,  2,  13,  12,  17,  6,  8,  1,  10,  1а,  19,  5,   Трети Март  25,  29,  21,  35,  19,  17,  27,  11,  15,  13,  9а,  31,  23,  9,  33,   Христо Ботев  7,  3,  6,  14,  11,  15,  1,  17,  8,  12,  10,  9,   Христо Сръбски  32,  35,  34,  38,  30,  25,  33,  55,  45,  28,  39,  61,  31,  20,  24,  53,  48,  63,  42,  18,  22,  37,  47,  19,  59,  27,  23а,  29,  40,  21,  65,  51,  56,  23,  60,  57,  58,  54,  41,  46,  62,  43

На 16.06.2020 г. /14:01 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Възраждане  3,   Проф.Илия Бешков  7,   Сан Стефано  3

На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Бургас  11,  11а,  3,  9,  17,  9а,  7,  15,  14,  5,  8,  12,  7а,   Плевенска Епопея  /Пърличев/  28а,   Пробуда  2,  4,  4а,  7,  5,  3,   Хаджи Бенчо  50а,  48,  56,   Христо Ботев  58,  165,  159,  50,  44,  167,   Чаталджа/Н.Доровски/  33,  35

На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Гривица, Прометей ООД, Робел ООД, Димитров-Иванов-Ер Мизия ООД

На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ясен,   Общ. Плевен:   Адил Дервишев  10,  8,  14,  16,  1,  4,  17,  18,  11,  13,  2,  6,  3,  20,  12,  5,  7,  9,   Асен Златаров  28,  30,  13,  26,  19,  6,  15,  15а,   Вила  ,    Витоша  4,  1а,  10,  8,  12,  2,  5,  3а,  3,  6,  1,  7,   Волов  2а,  5,  2,  9,  4,  11,  13,   Генерал Колев  20,  18,  16,  22,  11,  7,   Генерал Скобелев  2а,  4,  2б,  2,  6,  4а,  1,   Георги Димитров  49,  67,  65,  53,  57,  84,  51,  63,  78,  96,  100,  59,  82,  90,  55,  106,  80,  80а,  94,  92,  104,  76,  102,  61,  86,  88,  98,   Георги Димитров  54,   Георги Маринов  30,  25,  16,  27,  22,  26,  20,  23,  36,  32,  21,  28,  18,  34,  24,   Дамян Пачев  6,   Иван Вазов  5,  20,  14,  7,  26,  11,  9,  24,  12,  3,  10,  13,  30,  16,  17,  15,  22,  18,  8,  28,   ИванСтойчев  1,  4,  14,  22,  9,  13,  5б,  20,  10,  7,  12,  11,  7а,  15,  2,  5,  8,  3,  16,  6,  18,   ИванТод. Христов  9,  2,  14,  4,  18,  6,  5,  1,  12,  3,  8,  11,  13,  16,  7,  10,   Локомотив  7,  2,  1,  3,  6,  5,   М-Ст  Над Село  ,    Митко Палаузов  10,  4,  7,  8,  3,  5,  1,  6,  2,   Недю Личев  1,  3,   Никола Тинков  5,  1,  9,  7,  12,  4,  6,  11,  10,  8,   Тимок  30,   Трети Март  8,  6,  2,  1,  5,  4,  3,   УПИ Ii-678 Кв.36  ,    УПИ Iv-660  ,    Хаджи Димитър  8а,  4,  3,  14,  12,  1,  8,  2,  6,  7,  5,  10,   Ю.А.Гагарин  13,   Ю.А.Гагарин  27,  26а,  39,  20,  23,  33,  37,  35,  26,  22,  29,  24,  28а,  18,  25,  31

На 20.06.2020 г. /08:01 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Бъкстон  5 Магазин 2,  5 Офис 7,  5 Офис 35,  5 Адвокатска Кантора,  5 Офис 20,  5 Офис 5,  5 Офис 29,  5 Офис 10,  5 Офис 11,  5 Магазин 6,  1,  5 Офис 16,  5 Офис 24,  5 Офис 19,  3,  5 Офис 13,  5 Офис 14,  5 Кафе Аперитив,  5 Магазин 5,  5 Офис 9,  5 Офис 18,  5 Офис 33,  5 Офис 31,  5 Магазин 3,  5,  5 Офис 3,  5 Ресторант,  5 Офис 30,  5 Офис 22,  5 Магазин 7,  5 Офис 15,  5 Офис 21,  5 Офис 34,  5 Офис 25,  5 Офис 17,  5 Офис 28,  5 Офис 4,  5 Магазин 1,  5 Офис 6,  5 Офис 27,  5 Офис 23,  5 Офис 8,  5 Магазин 9,  5 Офис 26,   Васил Левски/Г.Димитр/  15 Магазин 12,  19,  15 Магазин 22,  15 Офис 9,  15 Офис 5,  15 Офис 3,  15 Оф,  15 Офис 6,  11,  15 Общ,  15 Магазин 2,  15 Магазин 14,  17,  15 Магазин 15,  13,  15 Магазин 17,  15 Магазин,  15 Офис 1,  189в,  15 Офис 7,  15 Магазин 23,  15 Магазин 18,  15 Магазин 16,  15 Магазин 10,  15 Магазин 13,  185,  9,  15 Магазин 8,  15 Офис 8

 

Община Пордим  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Вълчитрън:   Балкан  9,  2,  7,  8,  4,  3,  6,  5,   Васил Левски  23,  4,  12,  25,  7,  3,  6,  2,  17,  10,  15,  8,  14,   Огоста  15а,  8,  12,  3,  15,  6,  1,  2,  10,  9,  20,  18,  16,  14,  11,  4,  7,  13,   Св.Св.Кирил и  Методий  3,  1,  2,   Стефан Караджа  1,  6,  8,  2,  10,  4,   Тунджа  33,  43,  51,  41,  47,  45,  31,  49,  59,  37,  25,  55,  27,  35,  57,  53,  39,  29,   Хаджи Димитър  36,  23,  29,  17,  26,  22,  33,  18,  20,  21,  35,  34,  32,  15,  27,  25,  28,  37,  30,  31,  24,  38

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:30 ч./ -  Одърне:   Александър Стамболийски  15,  19,  13,  11,   Безименна  4,   Витоша  24,  32,  20,  26,   Димитър Благоев  54,  40,  17,  44,  9,  5,  48,  38,  21,  15,  50,  25,  46,  23,  13,  19,  42,  11,  7,  52,   Пенчо Славейков  8,  10,  1,  3,  6,   Пирин  1,  4,  10,  6,   Стара Планина  11,  1,  6,  5,  3а,  3,  4,  8,  14,  2,  12,  10,  7,   Хаджи Димитър  5,  3,  14,  24,  18,  1,  16,  20,  7,  22,  11,  3а,  13,  15,  21,  17,  19,  23,  9

На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Пордим:   Ангел Кънчев  4,   Зора  8,  18,  15а,  17,  19,  10,  13,  15,  6,  12,   Кала Тепе  9,  3а,  3,  17,  11,  16,  19,  7,  21,  8,  5,  14,  2,  13,  23,  14а,  15,   Люлин  1,   Мусала  5,  3,  2,   Неофит Рилски  15,   Отец Паисий  18,  20,  16,  8,  1,   Рила  7,  6,  8,  10,  3,  4,  5,  1,  2,   Родопи  7,  9,  10,  4,  1,  3,  5,  8,  6,   Славейков  10,  11,  5,  9,  6,  12,  14,  8,  13,  3,  7,   Средна Гора  22,  10,  18,  3,  7,  16,  4,  1,  2,  20,  5,  14,  6,   Струмица  5,  8,  7,  10,  1,  12,  14,  4,  2,  6,   Христо Ботев  27,  3,  16,  2,  25,  13,  21,  8,  22а,  10,  15,  12,  24,  20,  19,  17,  22,  14,  26,  6,  1,  7,  11,  9а,  23,  18,  28,  5,  9,  4,   Цар Освободител  32,  41,  35,  29,  31,  23,  21,  24,  22,  18,  28,  20,  39,  43,  34,  30,  26,  33,  19,  15,  45,  37,  17,  14,  12,  16,  25,   Централна  Къща Музей

На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Борислав:   Васил Левски  10,  7,  6,  13,  9,  12,  15,  11,  17,  8,   г.С.Раковски  8,  15,  1,  13,  5,  14,  19,  16,  9,  7,  3,  2,   Иван Вазов  9,  5,  4,  7,  12,  2,  8,  3,   Максим Горки  2,  4,  1,   Н.Й.Вапцаров  5,  9,  11,  7,  6,  2,   П.К.Яворов  5,  9,  14,  20,  16,  18,  7,  1,   П.Р.Славейков  2,   Петър Берон  5,  9,  3,  2,   Пирин  1,   Ракитин  1,  2,  3,   Средна Гора  9,  7,  2,  3,   Христо Кърпачев  13,  11,  2,  17,  3,  1,  6,  5,  4,  19,  9,  15

 

Община Червен бряг  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Койнаре:   Антон Страшимиров  28,  24,  30,  26,  69,  9,  22,   Беласица  16,  20,  2,  26,  28,  14,  38,  18,  17,  10,  19а,  6,  23,  32,  36,  11,  34,  21,  3,  22,  4,   В.Коларов  16,  58,  59,  57,  34,   Дунав  11,  3,  9,  5,   Мило Нанов  38,  56,  41,  39,  30,  51,  54,  44,  48,  52,  36,  31,  47,  50,  40,  46,  35,  25,  49,  33,  43,  37,  58,  23,   Милчо Симеонов  1,   Симеон Нинов  35,  36,  33,  38,   Хаджи Димитър  37,  33,  52,  29,  54,  35

На 16.06.2020 г. /13:30 - 17:00 ч./ -  Червен бряг:   Панайот Волов  41,  47,  55,  61,  73,  62,  70,  59,  75,  51,  69,  53,  43,  64,  60,  45,  70а,  63,  67,  65,  49,  66

На 17.06.2020 г. /13:31 - 16:00 ч./ -  Ракита,   Общ. Червен Бряг:   *Стопански Двор*  ,    140005  ,    141001  ,    Ал Стамболийски  4,  13,  11,  6,  7,  1а,  9,  2,  10,  42,  49,  30,  43,  33,  1,  22,  31,  29,  34,  37,  27,  1а,  40,  23,  28,  24,  26,  15,  16,  21а,  21,  18,  12,  17,   Баковска  2,  3,  1,  8,  6,  4,   Бошняшка  14,  11,  19,  15,  9,  23,  4,  5,  3,  1,  7,  2,   Бренишка  15,  13,  3,  5,   Васил Левски  17,  7,  9,  12,  3,  18,  19,  1,  20,  5,  12,  6,  24,  3,  14,  15,  8,  2,  13,  4,  1,  16,  11,  9,   Витановска  2,  5,  6,  8,  3,  1,  7,   Вълевска  2,  5,  4,   Г. Бенковски  19,  9,  12,  6,  15,  18,  2,  32,  30,  4,  5а,  26,  22,  17,  16,  1,  11,   Г Димитров  28,  6,  1,  9,  22,  30,  16,  26,  4,  7,  11,  8,  10,  3,  24,  20,  5,  17,  12,  27,  13,  25,  23,  14,  70,  73,  77,  75,  71,  29,  40,  79,  72,  50,  68,  82,  65а,  41,  48,  67,  84,  35,  27,  76,  42,  59,  60,  46,  34,  38,  43,  58,  69,  31,  36а,  66,  86,  80,  39,  64,  55,  36,  55а,  37,  57,   Грозьовска  6,  4,  2,  10,   Дойновска  4,  1,  6,  12,  13,  5,  10,  23,  27,  33,  11,  31а,   Дядо Цолак  3,  2,  1,  4,  2,   и лия Илиев  21,  15,  47,  22,  26,  4,  8,  3,  23,  29,  9,  17,  18,  2,  36,  53,  6,  1,  16,  12,  14,  45,  34,  38,  13,  44,  32,  25,  20,  55,  7,   Комитска  7,  1,  2,  27,  22,  09,  2,  39,  11,  6,  4,  21,  37,  10,  17,  19,  33,  23,  13,   Ланджийска  2,  1,  4,  3,   Мариновска  4,  11,  3,  14,  10,  7,  6,  12,  1,   Матинска  5,  3,  1,   Мирчовска  18,  10,  11,  7,  8,  5,  9,   Ненковска  11,  3,  8,  5,  4,  2,  6,   Опълченска  22,  11,  14,  12,  20,  6,  8,  4,  5,  2,  7,  1,  3,   Осем Опълченци  6,  5,  4,  10,  1,  11,  16,  20,  7,  27,  23,  25,  26,  21,  17,  15,  8,  22,  3,  73,  63а,  43,  52,  56,  67,  71,  75,  68,  63,  60,  77,  54,  69,  50,  61,  55,  51,  36,  30,  35,  53,  49,  44,  48,  42,  33,  34,  31,  28,  40,   Палашовска  2,  4,  8,   Пановска  7,  1,  1,  19,  9,  12,  7,  14,   Поповска  3,  6,  1,  2,  4,  5,   Радой Данчев  19,  2,  12,  9,  14,  8,  2 Офис Кт,  21,  13,  4,  11,  16,  1,  17,  7,  10,  15,  3,  24,  42а,  20,  62,  48,  52,  31,  27,  39,  37,  64,  30,  23,  40,  28,  44,  49,  42,  60,  32,  34,  33,  38а,  58,  36,  22,  46,  29,  38,   Радьовска  22,  1,  12,  20,  24,  22,  15,  14,  18,  3,   Рашитарска  14,  2,  10,   Сираковска  1,  5,   Съпкарска  2,  5,  4,  1,  3,  9,  11,  7,  5,   Топалска  3,  28,  38,  18,  30,  14,  32,  13,  7,  1,  16,  2,  5,   Фильовска  7,  14,  9,  15,  13,  5,  10,  12,  1а,  3,  29,   Христо Ботев  67,  76,  115,  111,  83,  85,  113,  91,  95,  79,  93,  109,  87,  72,  78,  80,  94,  101,  81,  84,  107,  82,  17,  1,  13,  14,  16,  18,  7,  6,  2,  15,  9,  20,  23,  25,  19,  62,  60,  56а,  71,  54,  58,  77,  73,  56,  72,  69,  67,  43,  63,  34,  50,  37,  55,  9,  59,  44,  36,  38а,  57,  41,  61,  53,  22,  38,  31,  26,  28,  29,   Цаковска  11,  7,  10,  1,  6,  1,   Цано Недялков  1,  13,  9,  6,  17,  5,  7,  15,  13,  16,  12,  14,   Шипка  9,  5,  11,  7,   Щръковска  2,  6,  5,  13,  14,  10,  8,  12,  3,  4,  1,  9,  11,  19,  23,  25,  21,   Янчовска  1,  20,  2,  3,  8,  16,  4,  57,  9,  10,     ПИ 048030,   М. Динковска Махала

 

София-Област

Община Божурище  

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Пролеша:   70  Лятна Кухня,   IV-Училище  ,    VI-70,  Кв.7  ,    Васил Левски  74,   Христо Ботев  90,     Къща,  51

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Росоман:   63121.133.9  ,    I-30,   Кв.6  ,    Гранит  ,    М.Падината  ,    УПИ IV-58,   Кв.9  ,    УПИ XIV-145  ,    УПИ ХIII-144 Кв.22  ,    Черква  ,      П-Л ІІІ-99,  Кв.15,  Вила

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Хераково:   III-028096,   Кв.1  Местност; Голи Връх,   IV-028096,   Кв.1  Местност; Голи Връх,   V-028096,   Кв.1  Местност  Голи Връх ;,   Vi-028096,   Кв.1  Местност 

Голи Връх ;   Vii-028073,   Кв.1  Местност  Голи Връх ;,   Александър Стамболийски (Мах.Бобен)  52,   М. Балин дол  ,    М.Бобен УПИ Х-029062  Кв.1  ,    УПИ III-393  Кв.48  ,    УПИ IX-029062 Кв.1  УПИ XII-029062  Кв.1,   УПИ XXI-342,  Кв.37  ,    УПИ Х-029062 Кв.1  ,      Вила,  Къща,  Мах. Бобен

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Храбърско:   Махала Черен Пешо

 

Община Ботевград  

На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./   На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боженица:   319004  ,    долапището  ,    Махала Барбушовци  ,    Махала Близнаковци  ,    Махала Брусен  10 Къща,   Махала Върха  ,    Махала Ганинци  ,    Махала Дончовци  ,    Махала Кръста  Къща,   Махала Мурта  ,    Махала Павловци  ,    Махала Пейчовци  ,    Махала Пелиница  Къща,   Махала Плоча  Махала Томовци  ,    Махала Урвич  1,  9,  11,  Къща,  29,   Махала Усойната  ,    Стопански Двор  УПИ Xi-71,  Кв.7  ,    Х-38,   Кв.41  ,      Къща,  43,  Фургон,  Къща

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Боженица:   319004  ,    Махала Урвич  29,   Стопански Двор  ,    УПИ XI-71,  Кв.7  ,    Х-38,   Кв.41  ,      43,  Фургон,  Къща

На 15.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 16.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 17.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 18.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски  27,  20,  11,  9,  14,  13,  39,  35,  19,  25,  17,  16,  28,  12,  18,  26,  4,  8,  22,  37,  39б,  24,  9к,  29,  31,  30,  15,  21,   До Сграда Ткзс  ,    Кооперативен Пазар  ,    Нов Кооперативен Пазар  ,    Свобода  38,  3,  5,  9з,  16,  3в,  7,  14,  9,  1,  12

На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   За Провеждане на 72-часови изпитания,    Махала Големо Усое  ,    Махала Горановци  Къща,   Махала Мановци

На 15.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград

На 15.06.2020 г. /13:16 - 17:16 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   за провеждане на 72-часови

изпитания

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   до Автогара

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Литаково:   Боговина  6,  2,  1,  22,  16,  14,   Генерал Клод  10,  24,  28,  7,  11,  5,  22,  26,  13,  18,  19,  11а,  6,  14,  15,  4,   Люто Войвода  26,  19,  32,  1,  8,  24,  6,  14,  23,  35,  3,  21,  13,  Къща,  30,  15,  5,  20,  31,  29,  7,  9,  4,  11,  25

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:16 ч./ -  Ботевград:   Любен Каравелов  4,  10,  14,  8,  6,  12,  16,  2,   Славейков  43,  22,  24,  35,  37,  29,  41,  26,  33 А,  33а,  31,  33

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  14,  12,  9,  7,  11,   Трети Март (Иван Гълъбов)  6,  35,  42,  10,  26,  1д,  5,  34,  24а,  33,  29,  36,  8,  39,  1 В,  38,  37,  12,  14,  3,  25,  22,  32,  4,  40,  13,  27,  30,  16,  21,  1,  28,  2,  23,  19,  31,  15

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Рашково   

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Трудовец:   Бистрица  36,  11,  9,  5,  30,  26,  34,  42,  24,  3,  38,  1,  32,  28,  40,   Еделвайс  4,  6,  3,  1

На 15.06.2020 г. /13:46 - 17:16 ч./ -  Ботевград:   Армеец  ,    България  24,  20в,  25,   и ндустриална Зона  Іі-Подем

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   Iii-709,  Кв.38  ,    Аспарух  13,  11,  3,  9,  12,  17,  18,  10,  19,  21,  5,  25,  4,  6,  14,  15,  16,  8,  23,   Борис I (Методи Антонов)  7,  4,  14,  17,  21,  3,  13,  2,  12,  10,  16,  8,  15,   Васил Друмев  1,  2,  8,  14,  6,  4,   Дондуков  10,   Дунав  5,  6,  8,  1,   Ивайло  6,  8,  1,  2,  4,   Медвен  18,  3,   Опълченска  5,  7,  1,  9,  11,  4,  10,  12,  6,  13,  3,   Рударка  2,  8,  13,  15,  6,  17,   Христо Ботев  29,  13,  18,  16,  26,  30,  6,  10,  17,  28,  3,  15,  22,  11,  5,  8,  12,  24,  23,  9,  7,  27,  25,  19,  21

На 16.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Скравена:   Койдановец  1,  7

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ботевград:   Местност Тръстеник

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гурково,   Общ. Ботевград:   ПИ №027070  ,    УПИ Хіv-191,   Кв.48  ,      Къща,  ТП Ткзс,  Къща

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  ,    Махала Славополе  Жилищна Сграда,  Къща,   УПИ III-25 Кв. 4  ,      Ограда,  Къща,  Къща,  Вила,  Къща

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Липница,   Общ. Ботевград:   за провеждане на 72-часови изпитания  ,    Махала Големо Усое  ,    Махала Горановци  Къща,   Махала Мановци  ,    Махала Ръждавец

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   III-709,  Кв.38  ,    Ангел Кънчев  7,  4,  2,  5,   Аспарух  13,  11,  3,  9,  12,  17,  18,  10,  19,  21,  5,  25,  4,  6,  14,  15,  16,  8,  23,   Безименна  2,   Борис I (Методи Антонов)  7,  4,  14,  17,  21,  3,  13,  2,  12,  10,  16,  8,  15,  1,   Васил Друмев  1,  2,  8,  14,  6,  4,  12,  3,   Васил Левски  11,  3,  4,  5,  1,  2,  22,  24,  20,  26,  16,  10,  8,  30,  6,  14,  18,  12,  3а,  9,  28,  60,  52,  37,  17,  46,  42,  19,  31,  23,  36,  32,  40,  29,  25,  50,  21,  58,  35,  54,  38,  56,  33,   Васил Петлешков  5,  11,  1,  3,  2,  7,  9,   Ген.Скобелев  24,  20,  30,  3,  14,  28,  26,  6,  7,  16,  22,  2,   Гео Милев  4,  2,  3,  8,  5,  1,  10,  6,  7,   Георги Бенковски  20,  21,  11,  10,  5,  4,  15,  19,  12,  9,  23,  16,  17,  25,  7,  2,  22,  6,  1,  14,  3,  24,  31,   Георги С. Раковски (Р.Доков  54,  70,  38,  23,  24,  64,  68,  18,  29,  34,  35,  31,  26,  3,  36,  30,  66,  33,  22,  44,  40,  28,  32,  11,  25,  21,  58,  20,  60,  42,  15,  19,  10,  4,  5,  1,  7,  6,  41,  8,  2,  9,  62,  3,   Гурко  1,  2,  3,   Добруджа  7,  5,  2,  6,  8,  4,   Дондуков  10,  2,  5,  7,  9,  4,  15,  14,  6,  3,  10,  13,  12,  1,  11,  8,   Дунав  5,  6,  8,  1,  2,  4,  10,   Евлоги Георгиев  1,  5,  10,  16,  11,  6,  8,  7,   Елин Пелин  2,  7,  5,  1,  3,   Захари Стоянов (Тодор Томов  40,  32,  44,  10,  22,  7,  17,  48,  6,  25,  46,  26,  4,  45,  36,  42,  2,  20,  5,  27,  29,  14,  16,  1,  19,  43,  28,  35,  12,  9,  23,  15,  3,  33,  39,  30,  8,  1,  2,   

Ивайло  6,  8,  1,  2,  4,  8,  18,   Иван Вазов  6,  7,  2,  1,  4,  5,  3,   извън Регулацията  Вила,  Вила №45,  Вила,  Крайпътно Заведение,  Вила,   Искър  3,  15,  5,  17,  11,  13,  1,  9,   Кирил и  Методий  2,  6,  4,  8,  12,   Козлодуй  4,  7,  1,  8,  3,  2,  6,  5,   Кубрат (Христо Ветовски)  18,  11,  9,  20,  4,  12,  2,  8,  3,   Любен Каравелов  42,  35,  28,  30,  44,  34,  25,  40,  29,  38,  46,  36,  31,  39,  27,  26,  32,  17,  7,  24,  11,  19,  26,  20,  13,  14,  6,  11а,  9,  21,  15,  8,  23,  4,  3,  22,  1,  12а,   Медвен  18,  3,  11,  2,  16,  4,  9,  14,  15,  7,  1,  8,  17,  3,  5,  12,  13,   Местност Камен дол  ,    Московска  4,   Никола Й.Вапцаров  2,  4,  7,  5,  13,  10,  6,  8,   Новаченка (Филип Кръстев)  4,  10,  6,  12,   Оборище  15,  1,  21,  7,  5,  19,  13,  9,  20,  11,  16,  6,  17,  3,  18,  10,  2,  2,   Опълченска  5,  7,  1,  9,  11,  4,  10,  12,  6,  13,  3,  1,   Осма  1,   Паисий  17,  12,  21,  6,  22,  19,  20,  16,  23,  3,  15,  2,  10,  26,  9,  4,  24,  14,  8,  7,   Панайот Волов  5,  6,  3,   Пенчо Славейков  4,  2,  7,  3,  5,  1,  10,  6,   Петко Войвода (Иван Гешков)  4,  2,  20,  39,  65,  8,  7а,  16,  61,  11,  29,  35,  32,  3,  19,  9,  15,  12,  17,  33,  31,  10,  18,  22,  13,  25,  14,  21,  28,  27,  6,  7,  9,   Петър Берон  2,  4,  6,  3,  5,  1,   Първа  4,   Рударка  2,  8,  13,  15,  6,  17,  16,   С. Новачене,   Общ. Ботевград път№1  ,    Сан Стефано  14,  5,  3,  22,  1,  18,  10,  14,  4,  15,  8,  24,  6,   Свобода  2,  6,  1,   Седма  12,  2,  6,  1,  14,  10,  4,  7,  3,  5,   Стара Планина  3,   Съединение (Ленин)  17,  22,  2,  10,  4,  20,  29,  27,  13,  19,  14,  6,  21,  15,  12,  9,  7,  11,  1,  3,  20,   Трети март (Георги Димитров  5,  8,  9,  24,  1,  22a,  4,  7,  20,  12,  14,  11,  19,  22,  6,  28,  3,  21,  2,  26,  15,  10,  13,   УПИ IX-238 Кв.12  ,    Филип Тотьо (Тодор Доков)  23,  5,  19,  17,  21,  15,  25,  13,  8,  45,  2,  16,  8,  24,  39,  25,  35,  18,  37,  23,  20,  4,  22,  29,   Хаджи Димитър  1,  2,   Христо Ботев  29,  13,  18,  16,  26,  30,  6,  10,  17,  28,  3,  15,  22,  11,  5,  8,  12,  24,  23,  9,  7,  27,  25,  19,  21,  2,  4,  1,   Христо Смирненски  11,  10,  5,  4,  14,  3,  34,  15,  12,  13,  8,   Черешово Топче  38,  30,  7,  4,  2,  22,  48,  1,  32,  10,  26,  8,  6,  28,  16,  3,  12,  14,  36,  46,  13,  18,  5,  20,  24,  54,  46,  27,  50,  48,  21,  23,  29,  42,  15,  19,  64,  17,  70,  12,  56,  13,   Четвърта  8,   Шипка  1,     Павилион,  На Магистрала Е 79

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки дол  ,    Махала Зимнишки дол,      Къща

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила  ,    ПИ №055008  ,       

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Рашково:   Махала Белчово   ,   Махала Габровница   

На 16.06.2020 г. /14:01 - 14:15 ч.; 16:01 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скравена:   000230  ,    11-та  30,  13,  15а,   13-та  7,   15-та  2,   3-та  42,   8-ма     7 Вила,   Александър Стамболийски  1,  8,  10,  6,  12,  4,  2,  5,  1,  3,   Алипи Първанов  7,  30,  18,  1,  28,  10,  20,  5,  8,  14,  11,  22,  9,  34,  4,  3,  6,  12,  26,  2,  63,  73,  86,  61,  82,  67,  69,  80,  65,  84,  88,  62,  92,  90,  57,  96,  59,  71,  94,  37,  33,  60,  50,  55,  54,  38,  41,  56,  49,  76,  17,  25,  19,  35,  23,  58,  78,  42,  68,  40,  62,  15,  45,  27,  51,  70,  12,  29,  13,  36,  64,  74,  66,  21,  44,  48,  46,  47,  52,  43,   Ангел Кънчев  14,  3,  6,  12,  10,  2,   Атанас Събков  4,  5,  2,  8,  4,  7,  11,  12,  9,  1,  16,  6,  3,  13,   Бебреш  5,  3,  15,  7,  1,   13,  17,  9,   Бенковски  7,  9,  10,  20,  18,  1,  5,  2,  3,  8,  6,  14,  4,   Васил Априлов  1,   Васил Вунчев  15,  20,  1,  19,  5,  16,  17,  7,  21,  9,  18,  11,  6,  26,  22,  32,  10,  14,  30,   Васил Левски  8,  7,  13,  10,  14,  17,  5,  9,  1,  15,  34,  2,  18,  29,  28,  33,  24,  32,  31,  22,  35,  20,  30,  26,  38,  19,   вилна зона Лозята  Вила,  5,   Врачанска  3,   Гео Милев  4,  6,  2,   Георги Апостолов  14,  16,  4,  1,  8,  8а,   Георги Канзов  1,  3,  6,  5,  2,   Георги Раковски  1,  10,  8,  3,  5,  7,  6,  13,   Георги Стаменов  12,  3,  68,  8,  4,  1,  5,   Герго Ценов  9,  8,  7,  10,  12,  14,  6,  1,  16,  3,  18,  4,  20,   Грамаде  1,  51,  50,  78,  75,  73,  55,  56,  64,  49,  65,  60,  76,  79,  81,  52,  57,  4,  66,  41,  44,  38,  48,  14,  18а,  5,  12,  37,  3,  4,  23,  61,  26,  2,  8,  1,  36,  29,  10,  30,  15,  7,  33,  20,  21,  39,  22,  24,  43,  19,  6,  16,  11,   Здравец  4,  2,   Иван Вазов  6,  33,  2,  20,  16,  30,  34,  32,  13,  36,  18,  15,  9,  3,  40,  64,  26,  14,  1,  12,  35,  4,  11,  27,  38,  24,  23,  7,  25,  8,  22,  7а,  29,   ИванЙотов  11,  9,  8,  4,  1,  17,  15,  5,  7,  12,  2,   и згрев  4,  6,   Кап.Димитров  7,  6,  2,  4,   Койдановец  1,  7,  2,  3,  9,  7,  5,  1,   Кокиче  7,  3,  1,  11,  9,   Комитска  10,  3,   Крушарска (К.Муканска)  17,  15,  23,  27,  31,  29а,  21,  29,  14,  12,  5,  8,  20,  2,  7,  10,  3,  12,  9,  5,  6,  4,  8,  1,  13,  11,  4а,  14,   Лазар Георгиев  9,  7,  10,  20,  2,  6,   Лазар Стоянов  12,  5,  4,  10,  7,  20,  2,  16,  1,  18,  14,  8,   Латинка  1,  6,  2,   Любен Каравелов  17,  15,  1а,  24,  20,  32,  22,  26,  6,  2,  7,  8,  16,  4,  14,  13,  15,  11,  9,  1,  3,  10,  12,   Мах.Диловска и  Драганчовска  2,  4,  3,  6,  5,   Махала Гледжовица  ,    Махала Паланката  Къща,  Къща,  Кошара,   Медвен  12,  34,  3,  2,  32,  22,  19,  30,  28,  36,  20,  14,  24,   Мико Комитски  20,  1,  27а,  15,  23,  14,  3,  21,  16,  25,  9,  27,  8,  7,  18,  6,  4,  17,  13,  11,  31,   Муканска  16,  10,  1,  8,  10а,   Мургаш  1,  2,  4,  6,   Никола Й. Вапцаров  9,  14,  2,  8,  10,  5,  6,  4,   Ноновска  8,  6,  12,  7,  13,  11,  8,  20,  4,  3,  14,  18,  10,  5,  15,  1,   Околовръсна  2,  3,  11,  5,  2а,  7,  2,  1,  25,  8,  19,  13,  17,  21,  15,  10,  23,   Осми Март  10,  11,  4,  1,  10,  2,  3,  9,  7,  6,   Паисий  3,  6,  1,   Петко Студенков  19,  14,  13,  11,  9,  16,  10,  17,  18,  15,  12,  21,  16,  7,  5,  1,  3,  23,  22,  20,  34,  37,  26,  15,  24,  27,  28,   Петър Берон  1,  2,  18,  10,  12,  1,  4,  16,  3,  23,  15,  22,  76,  9,  34,  20,  7,  17,  13,  19,  30,  27,  11,  24,  21,  16,   ПИ №000141  ,    Поп Банчо  2,  4,  10,  3,  8,  13,  5,  6,   Поручик Георгиев  6,  12,  4,  17,  16,  3,  19,  14,  10а,  10,  13,  1,  9,  7,  11,  8,  5а,  15,   С. Скравена,   Общ. Ботевград Път №1  ,    Свещ. Георги Поп Димитров  5,  8,  14,  18,  6,  9,  12,  16,  20,  4,  11,  7,  2,  10,  3,  13,   Свобода  9,  13,  5,  12,   Сграда На Читалището  ,    Синчец  1,   Стара Планина (Ил.Миков)  43,  45,  60,  24,  3,  58,  62,  15,  19а,  5,  10,  56,  68,  31,  72,  28,  92,  53,  35,  46,  17,  88,  74,  66,  21,  41,  39,  78,  52,  76,  9,  36,  40,  94,  54,  80,  32,  42,  30,  2,  27,  22,  1,  16,  47,  11,  70,  98,  34,  8,  44,  90,  49,  18,  50,  51,  13,  29,   Стефан Караджа  12,  12а,  1,  10,  5,  3,  4,  2,  8,  8,  8,   Танчо Гайдарски  12,  6,  7,  13,  9,  14,  3,  5,  15,  8,  10,  17,  1,  11,  2,   Тодор Попов  7,  19,  30,  20,  17,  14,  15,  11,  16,  22,  32,  28,  18,  26,  9,  5,  13,  23,  34,  27,  24,  12,  3,  10 А,  1,  2,  12,  10,  6,  8,   УПИ VII-266,   Кв.9  ,    Ушите  5,  4,  1,  2,  6,   Хаджи Димитър  4,  13,  2,  9,  5,  11,  1,  2,   Хан Аспарух  6,  5,  7,  3,  1,  4,  8,   Христо Ботев  22,  54,  69,  42,  41,  32,  40,  35,  26,  37,  49,  65,  29,  60,  48,  27,  28,  94,  47,  46,  30,  61,  34,  71,  38,  39,  24,  33,  59,  18,  63,  44,  55,  62,  31,  50,  57,  58,  75,  96,  100,  77,  92,  103,  110,  79,  102,  113,  117,  64,  109,  72,  66,  74,  91,  125,  89,  127,  106,  119,  78,  90,  95,  102 Къща,  94,  123,  88,  84,  70,  83,  85,  93,  68,  111,  87,  81,  82,  107,  15,  6,  8,  12,  11,  9,  16,  1,  5,  7,  17,  23,  2,  10,  4,  21,  99,   Цар Борис I  3,  5,  2,  4,   Цар ИванШишман  1,  2,  8,  3,  4,  10,  5,   Цар Калоян  7,  6,  14,  10,  11,  12,  5,   Цар Крум  3,  1,   Цар Симеон  1,  6,  4,   Цено Кьонтов  1,  8,  11,  9,  13,  10,  2,  4,   Чифлика  18,  9,  5,  8,  8,   14,  20,  21,  19,  6,  12,  3,  1,  15,  2,  4,  7,  30,  10,  25,  26,  11,   28,  13,     Бензиностанция

На 16.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Скравена:   Околовръсна

На 17.06.2020 г. /13:15 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   Безименна  2,   Васил Петлешков  5,  11,  1,  3,  2,  7,  9,   Гео Милев  4,  2,  3,  8,  5,  1,  10,  6,  7,   Георги Бенковски  20,  21,  11,  10,  5,  4,  15,  19,  12,  9,  23,  16,  17,  25,  7,  2,  22,  6,  1,  14,  3,   Евлоги Георгиев  1,  5,  10,  16,  11,  6,  8,  7,   Захари Стоянов (Тодор Томов  40,  32,  44,  10,  22,  7,  17,  48,  6,  25,  46,  26,  4,  45,  36,  42,  2,  20,  5,  27,  29,  14,  16,  1,  19,  43,  28,  35,  12,  9,  23,  15,  3,  33,  39,  30,  8,   и звън Регулацията  ,    Кубрат (Христо Ветовски)  18,  11,  9,   Любен Каравелов  42,  35,  28,  30,  44,  34,  25,  40,  29,  38,  46,  36,  31,  39,  27,  26,  32,   Никола Й.Вапцаров  2,  4,  7,  5,  13,  10,  6,  8,   Новаченка (Филип Кръстев)  4,   Оборище  15,  1,  21,  7,  5,  19,  13,  9,  20,  11,  16,  6,  17,  3,  18,  10,  2,   Осма  1,   Петко Войвода (Иван Гешков)  4,  2,  20,  39,  65,  8,  7а,  16,  61,  11,  29,  35,  32,  3,  19,  9,  15,  12,  17,  33,  31,  10,  18,  22,  13,  25,  14,  21,  28,  27,  6,  7,   Съединение (Ленин)  20,   Филип Тотьо (Тодор Доков)  23,  5,  19,  17,  21,  15,  25,  13,  8

На 17.06.2020 г. /13:16 - 13:45 ч.; 16:30 - 17:15 ч./ -  Правец:   IV,   Кв.9  ,    IV-6393  ,    VI,  Кв.2  ,    VI-179,   Кв.104  ,    VII,  Кв. 2,  от 514 - от424  7,   Бор  4,  7,  Канцелария Социални Грижи,   Борова Гора  ,    Бърдо  5,  3,  1,  2,  4,   В. Пенчов  26,  20,   Васил Драгнев  6,   Васил Левски  25,  3,  24,  10,  11,  2,  9,  13,  17,  27,  16,  31а,  21,  1,  20,  ТП,  6,  30,  4а,  28,  19а,  19,  29,  14,  31,  26,  7,  23,  8,  118,  133,  157,  143,  163,  147,  145,  134,  139,  136,  122,  106,  124,  151,  126,  104,  137,  155,  130,  110,  114,  128,  161,  132,  108,  133а,  141,  165,  112,  100,  159,  102,  120,  72,  86,  99,  74,  98,  80,  100,  111,  125,  105,  88,  113,  109,  123,  131,  97,  121,  101,  107,  82,  94,  129,  6,  95 А,  119,  96,  76,  103,  95,  90,  ТП,  70,  66,  Сборен,  56 Сборен,  93,  68,  91,  60,  62,  89,  41,  40а,  56 Сборен Блок-24 Ап,   42,  40,  38,  36,  34,  35,  39,  33,  85,  49,  41,  47,  45,  61,  83,  79,  75,  59,  63,  26а,  50,  81,  53,  65,  57,  69,  52,  71,  77,  51,  43,  87,  46,  48,  55,  73,  67,   Витомерица  19,  17а,  3,  8,  17,  6,  1,   Владин рът  ,    Втора  1,   Възраждане  2,  1,  13,  18,  11,  26,  20,  17,  8,  16,  22,  64,  72а,  59,  57,  68,  72,  86,  60,  43,  38,  88,  39,  78,  46,  29,  25,  52,  53,  82,  33,  31,  56,  58,  ТП,  54,  49,  36,  34,  21,  98,  65,  96,  67,  69,  92,  ТП,  58,  61,  100,  3,  32,   Вълко Цолов  2,  4,  8,  6,  1,  3,  7,  5,   Генерал Гурко  22,  20 204,  7,  4,  2,  11,  3,  13,  5,  19,  17,  8,  18,  25,  6,  20,   Генерал Раух  1,  23,  17,  4,  19,  15,  11,  13,  21,  6,  25,  26,   Градешница  7,  2,  8,  10,  1,  6,   Градище  5,  1,  3а,  3,  4 Къща,   Димитър Грънчаров  57,  27,  28,  19,  15,  21,  ТП,  ТП,  ТП,  23,  ТП,   Драган Йотов  7,  9,  6,  3,  3,   Езерото  12,   Елаша  ТП,  22,  17,  14,  10,  23,  15,  25,  19,  2,  8,  16,  13,  11,  21,  Стопанска Сграда,   Здравец  16,  8,  3,  14,  6,  12,  10,  18,  4,  1,  2,  5,  7,  28,  24,  26,  22,  20,   ИванПеев Маруша  14,  2,  4,  3,  6,  10,  11,  5,  1а,  9,  12,  8,  7,   Кв.9,  УПИ VIII  ,    Лесковец  4,  11,  10,  14,  9,  12,  2,  5,   Липа  4,  2,   М.Елша  имот 087033  ,    Маняков Камък  7,  6,  5,  4,  1,  3,  2,   Махала Дивчов Рът  Къща,   Махала Драганско  Къща,   Махала Живковска  Воденицата,   Махала Манастирица  Къща,  1 Къща,  Мтп,  1,  Бунгало,   Махала Поповска  ,    Махала Правешки Ханове  26,  1,  Къща,  1 Къща,   Махала Пушкарско  Къща,  67,   Махала Симидарско  Къща,  Къща,   Месност Елаша  1,   Местност Дългата Орница  ,    Местност Семидарска  ,    Местност Стилковски Рът  ,    Местност Топилата  Къща,  Къща,   Младост  6,  2,  4,  11,  1,  9,  3,   Моновец  8,  2,  7,  6,  15,  1,  11,  5,   Никола и ванов Янин  1,  9,  6,  5,  4,  2,  3,   Никола Комита  3,  4,  1,   Никола Проданов  5,  12,  10,  2,  3,  6,  7,  1,   Опълченска  22 Гараж,  21,  23,  2,  3,  28,  19,  26,  18,  8,  17,  5,  4,  Кв.176,  30,  6,  22,   Острома  5,  1,  3,  7,  2,  4,  6,  8,   Перуша  4,   Пета  5,  3,   Полска  6,  3,  1,  2,   Поп Марко  7,  17,  10,  9,  14,  11,  4,  УПИ XIII-852,   Кв.76,  20,  6,  16,  5,  15,  26,   Първа  1,   Работническа  9,  2,  1 Вила,  7,  5,  4,  3,  12,  9,   Радушиновец  1 А,   Роза  2,  35,   С О.Т.211-О.Т.202,  №1  ,    Свети Анастасий  2,  4,  1,   Свети Теодор Тирон  2,  6,   Свобода  5,  3,  13,   Север  210,  211,  Стопански,  110,  109,  Магазин Хр. стоки,  110а,  308,  307,  109,  212,  308,  201,  101,  1 203,  203,  202,  102,  105,  40 108а,  108 А,  106,  107,  108,  Търговски Обект,  ТП,  108а,  403,  Строеж на Къща,  402,  до Трафопоста,  304,  303,  401,  302,  301,  103,  305,  Магазин,  209,  208,  204,  206,  207,  205,  306,   Седма  3,   Стара планина  4,  2,  6,  ТП,   Стара Река  5,  21,  9,  2,  17,  15,  23,  19,  13,  11,   Тодор Живков  2,  1 Юробанк,  3,  1,  4,   Трета  4,   Трети Март  51,  49,  ТП,  33,  35,  55,  41,  30,  1,  24 1,  24,  6,  6,  6а,  26 6а,  6 6,  26 6,  28 6,  ТП,  20,  Преместваем Търговски Обект №,  18,  13,  21,  17,  4,  29 5,  29 4,  Пешеходна Зона,  27 3,  17,  3 3,  21,  2,  19,  25 2,  Рум,  9,  ТП,   УПИ III-862  В. 50  ,    УПИ XV,   Кв.20  Върху Покрива На  Младежки Дом ;,   УПИ Х  Кв.57  ,    УПИ ХI-Кв.2  ,    Филип Тотю  11,  1,  15,  13,  3,  9,  13а,   Хан Аспарух  7,  2,  4,  3,  21,  8,  5,  6,   Христо Ботев  ТП,  3,  5,  2,  15,  ТП,  21,  11,  19,  17,   Цветко Вълков  3,  8,  11,  5,  6,  7,  9,  10,   Чавдар Войвода  ТП,  1,  2,  4,  7,  5,   Четвърта  3,  5,   Шеста  4,  1,  2,     Учебен Център По Банково Дело,  Фургон,  110,  Бунгало,  6,  5,  2,  4,  3,  101,  203,  202,  102,  201,  105,  108,  108,  403,  402,  304,  301,  103,  302,  401,  303,  305,  204,  209,  208,  ( 204,  205,  306,  109,  211,  212,  210,  108,  307,  308,  110

 

На 17.06.2020 г. /13:16 - 17:15 ч./ -  с.Разлив:   Мах.Груевска

На 18.06.2020 г. /13:01 - 17:16 ч./ -  Новачене,   Общ. Ботевград:   Борис I (Методи Антонов)  1,   Васил Левски  11,  3,  4,  5,  1,  2,  22,  24,  20,  26,  16,  10,  8,  30,  6,  14,  18,  12,  3а,  9,  28,   Георги С. Раковски (Р.Доков  15,  19,  10,   Дондуков  2,  5,  7,  9,  4,  15,  14,  6,  3,  10,  13,  12,  1,  11,  8,   Дунав  2,  4,   Захари Стоянов (Тодор Томов  1,  2,   Иван Вазов  6,  7,  2,  1,  4,  5,  3,   Кирил и  Методий  2,  6,  4,  8,  12,   Медвен  11,  2,  16,  4,  9,  14,  15,  7,  1,  8,  17,  3,  5,  12,  13,   Новаченка (Филип Кръстев)  10,  6,  12,   Опълченска  1,   Рударка  16,   Сан Стефано  5,  3,  22,  1,  18,  10,  14,  4,  15,  8,  24,  6,   Съединение (Ленин)  1,  3,   УПИ IX-238 Кв.12,    Хаджи Димитър  1,  2,   Черешово Топче  38,  30,  7,  4,  2,  22,  48,  1,  32,  10,  26,  8,  6,  28,  16,  3,  12,  14,  36,  46,  13,  18,  5,  20,  24

На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   Ваньо Македонски  5,   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   До Автогара  ,    Рила  1,   Хаджи Димитър  47,  22,  21,  19,  18,  41,  39,  9,  4,  35,  36,  45,  40,  37,  12,  25,  27,  48,  34,  32,  14,  30,  3,  26,  42,  43,  55,  49,  16,  24,  51,  50,  8,  28,  6,  29,  53,  46,  13,  10,  31а,  44,  7,  17,  23,  11,  33,  5,  2,  38

На 19.06.2020 г. /13:16 - 16:30 ч./ -  Скравена:   000230,    11-та  30,  13,  15а,   13-та  7,   15-та  2,   3-та  42,   8-ма     7 Вила,   Александър Стамболийски  1,  8,  10,  6,  12,  4,  2,  5,  1,  3,   Алипи Първанов  7,  30,  18,  1,  28,  10,  20,  5,  8,  14,  11,  22,  9,  34,  4,  3,  6,  12,  26,  37,  33,  60,  50,  55,  54,  38,  41,  56,  49,  76,  17,  25,  19,  35,  23,  58,  78,  42,  68,  40,  62,  15,  45,  27,  51,  70,  12,  29,  13,  36,  64,  74,  66,  21,  44,  48,  46,  47,  52,  43,   Атанас Събков  4,   Бебреш  5,  3,  15,  7,  1,   13,  17,  9,   Васил Априлов  1,   Васил Вунчев  15,   Васил Левски  8,  7,  13,  10,  14,  17,  5,  9,  1,  15,   вилна зона Лозята  Вила,  5,   Георги Апостолов  14,  16,   Георги Раковски  1,  10,  8,  3,  5,  7,  6,  13,   Георги Стаменов  12,   Герго Ценов  9,  8,  7,  10,  12,  14,  6,  1,  16,  3,  18,  4,  20,   Грамаде  1,  41,  44,  38,  48,  14,  18а,  5,  12,  37,  3,  4,  23,  61,  26,  2,  8,  1,  36,  29,  10,  30,  15,  7,  33,  20,  21,  39,  22,  24,  43,  19,  6,  16,  11,   ИванЙотов  11,  9,  8,  4,  1,  17,  15,  5,  7,  12,  2,   и згрев  4,  6,   Кап.Димитров  7,  6,  2,  4,   Койдановец  2,  3,  9,  7,  5,  1,   Крушарска (К.Муканска)  17,  15,  23,  27,  31,  29а,  21,  29,  14,  12,  5,  8,  20,  2,  7,  10,  3,  12,  9,  5,  6,  4,  8,  1,  13,  11,  4а,  14,   Лазар Георгиев  9,  7,  10,  20,  2,  6,   Лазар Стоянов  12,  5,  4,  10,  7,  20,  2,  16,  1,  18,  14,  8,   Любен Каравелов  17,  15,   Мах.Диловска и  Драганчовска  2,  4,  3,  6,  5,   Махала Паланката  Къща,   Медвен  12,  34,  3,  2,  32,  22,  19,  30,  28,  36,  20,  14,  24,   Мико Комитски  20,   Муканска  16,  10,  1,  8,  10а,   Мургаш  1,  2,  4,  6,   Никола Й. Вапцаров  9,  14,  2,  8,  10,  5,  6,  4,   Ноновска  8,   Околовръсна  2,  3,  11,  5,  2а,  7,  1,  25,  8,  19,  13,  17,  21,  15,  10,  23,   Осми Март  10,  11,  4,  1,  10,  2,  3,  9,  7,  6,   Паисий  3,  6,  1,   Петко Студенков  19,  14,  13,  11,  9,  16,  10,  17,  18,  15,  12,  21,   Петър Берон  16,  2,  18,  10,  12,  1,  4,  16,  3,  23,  15,  22,  76,  9,  34,  20,  7,  17,  13,  19,  30,  27,  11,  24,  21,   Поп Банчо  2,  4,  10,  3,  8,  13,  5,  6,   Поручик Георгиев  6,  12,  4,  17,  16,  3,  19,  14,  10а,  10,  13,  1,  9,  7,  11,  8,  5а,  15,   С. Скравена,   Общ. Ботевград Път №1,    Свещ. Георги Поп Димитров  5,  8,  14,  18,  6,  9,  12,  16,  20,  4,  11,  7,  3,  13,   Свобода  9,  13,  5,  12,   Сграда на Читалището,    Синчец  1,   Стефан Караджа  12,  12а,  1,  10,  5,  3,  4,  2,  8,  8,  8,   Тодор Попов  7,  19,  30,  20,  17,  14,  15,  11,  16,  22,  32,  28,  18,  26,  9,  5,  13,  23,  34,  27,  24,  3,  10 А,  1,  2,  12,  10,  6,  8,   УПИ Vii-266,   Кв.9  ,    Хаджи Димитър  4,  13,  2,  9,  5,  11,  1,   Христо Ботев  22,  54,  69,  42,  41,  32,  40,  35,  26,  37,  49,  65,  29,  60,  48,  27,  28,  94,  47,  46,  30,  61,  34,  71,  38,  39,  24,  33,  59,  18,  63,  44,  55,  62,  31,  50,  57,  58,  15,  6,  8,  12,  11,  9,  16,  1,  5,  7,  17,  23,  2,  10,  4,  21,  99,   Цар Борис I  3,  5,  2,  4,   Цар ИванШишман  1,  2,  8,  3,  4,  10,  5,   Цар Крум  3,  1,   Цар Симеон  1,   Цено Кьонтов  1,  8,  11,  9,  13,   Чифлика  18,  9,  5,  8,  8,   14,  20,  21,  19,  6,  12,  3,  1,  15,  2,  4,  7,  30,  10,  25,  26,  11,   28,  13

На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Ботевград:   XIII,   Кв.175  ,    Александър Стамболийски  42,  62,  49,  57,  61,  52,  58,  55,  54,  53,  69,  56,  48,  67,  63,  65,  51,  60,  44,  59,  46,  50,   Витоша  22,  36,  5,  26,  30,  24,  18,  34,  28,  40,  16,  14,  38,  32,  42,  16а,   До Автогара  ,    Иван Вазов  8,  48,  4,  26,  58,  21,  24,  66,  18,  14,  27,  5,  48,  36,  34,  54,  44,  30,  34,  10,  40,  6,  22,  50,  64,  32,  10,  62,  56,  8,  38,  60,  12,  6,  52,  62,  30,  20,  16,  29,  28,  42

На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Ботевград:   Армеец  ,    България  24,  20в,  25,   Витиня  Почивна Станция,  55,   До Сграда Ткзс  Краварник Зелена Бара,   Индустриална Зона  ІІ-Подем,   Индустриална Зона Микроелектроника  ,    Литаковско шосе  1,   ПИК  ,      Портал,  Ловен Дом,  Канцеларий,  Вила

На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  10,  2,  8,  6,  1,  5,  3,  1,  14,  12,  9,  7,  11,   Баба Вида  8,  6,  4,  2,  5,  7,  1,  10,   Бела  Трафопост,   Бузлуджа  1,  4,  6,  2,  3,  50,   Васил Левски  5,  16,  6,  2,  25,  10,  22,  7,  12,  1,  8,  28,  11,  23,  24,  20,  4,  15,  26,  19,  3,  14,  21,  13,  17,   Витиня  31,  21,  26,  10,  34,  29,  20,  13,  15,  12,  33,  38,  40,  9а,  27,  23,  17,  11,  9,  36,  25,  19,  22,  14,  16,  24,  32,  22,   Възраждане  3,  1,  2,  6а,   Гео Милев  2,  6,  13,  11,  10,  12,  8,  18,  4,  9,   Захари Стоянов (Петър Янков  19,   Зеленград  7,  2,  5,  3,  4,  12,  1,  10,  8,  6,  14,   Калето  22,  35,  20,  18,  29,  33,  19,  27,  20а,  25а,  24,  31,  13,  11,  5,  8,  10,  9,  4,  3,  6,  1,   Кольо Видин  11,  1,  17,  8,  14,  4а,  12,  6,  2,  7,  9,  15,  4,  21,  5,   Майстор Вуно Марков  36в,  21,  32,  8,  34,  18,  22,  12,  4,  23,  30,  24,  2,  19,  20а,  20,  36б,  26,  25,  15,  27,  10,  16,  5,  6,  1,  36,  36а,  34а,   Освобождение (9-Ти Септемвр  12,   Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  23,  13,  24,  25,  22,  9,  21,  20,  27,  26,  2,  10,  5,  4,  12,  66,  19,  1,  28,  29,  7,  11,  16,  15,  14-16,  59,  34,  32,  27,  37,  40,  33,  36,  35,  43,  30,  38,   Плиска  5,  2,  4,  6,  8,   Преслав  9,  7,  4,  6,  5,  1,  3,  8,  10,  2,   Първи Май  5,  1,  6,  8,  7,   Севаст Огнян (Партизанска)  6,   Славейков (Васил Коларов)  2,  8,  4,  2,  2а,  3,   Софрони Врачански  1,   Страншки Рът  12,  4,  6,  10,  5,  8,   Трети Март (Иван Гълъбов)  8,  18,  20,  6,  35,  42,  10,  26,  1д,  5,  34,  24а,  33,  29,  36,  8,  39,  1 В,  38,  37,  12,  14,  3,  25,  22,  32,  4,  40,  13,  27,  30,  16,  21,  1,  28,  2,  23,  19,  31,  15,   Хан Аспарух  15,  16,  12,  17,  18,  10,  14,  13,  19,  3,  1,  4,  2,  5,   Христо Ботев  20,  13,  12,  10,  11,  6,  9,  23,  21а,  5,  18,  17,  28,  16,  19,  2,  1,  21,  7,  28,  41,  37,  33,  49,  43,  47,  29,  35,  51,  26,  24,  39,  27,  32,   Ягода  8,  2,  6,  3,  1,  12

На 19.06.2020 г. /13:46 - 14:00 ч.; 16:15 - 17:00 ч./ -  Литаково:   3ти март  1,  6,  4,  8,   Антон Младенов  12,  2,  10,  1,  3,   Архангела (Петко Буковански  3,  7,  2,  5,   Баба Тонка (Баба Кула)  5,  7,  6,  4,  2,  1,   Бачо Киро  6,  2,   Боговина  6,  2,  1,  22,  16,  14,  92,  10,  90,  81,  88,  67,  59,  71,  63,  57,  61,  68,  70,  49,  72,  82,  64,  57,  80,  66,  36,  25,  55,  35,  41,  51,  45,  25,  35,   Бойчо Огнянов  2,  6,   Брезовица  5,  18,  6,  4,  7,  2,   Бузлуджа  5,  9,  2,  15,   Васил Левски  6,  4,  .2,  1,   Велчова Завера (Илия Шопов)  18,  12,  1,  7,  16,  14,  10,  4,   Воденицата  2,  3,  1,   Вуто Койчев  12,  3,  8,  11,  5,  2,  9,  6,  10,  14,   Възраждане  6,  9,  2,  8,  95,  4,  10,   Възход  17,  12,  19,  1,  10,  11,  21,  7,  4,  9,  13,  3,  2,   Вълчи Град  5,  1,  8,  10,  34,  30,   Генерал Клод  10,  24,  28,  7,  11,  5,  22,  26,  13,  18,  19,  11а,  6,  14,  15,  4,   Генерал Похитонов  15,  17,  20,  2,  14,  16,  9,  7,  6,  4,  10,   Гено Люташки (Вацо Люташки)  2,  3,   Георги Бенковски (Г.Димитро  22,  24,  3,  5,  1,  21,  28,  23,  12,  11,  25,  17,  29,  19,  22,  8,  15,  4,  30,  26,   Георги Раковски (Д.Терзийск  6,  18,  2,  8,  7,  12,  13,  14,  3,  15,  10,   Димитър и кономов  7,  4,  9,  2,  1,   Дядо Иван(Ванюша)  2,  4,   Една Българка (М.Найденова  4,  7,  1,  13,  11,  2,  5,  15,  82а,   Захари Стоянов  2а,  2,   Иван Вазов (Ангел Миновски)  9,  9,  26,  6,  19,  8,  3 Вила,  1,  11,  10,  20,  12,  13,   и лия Монев  В Стоп.Двор,  1,  19,  5,  4,  15,  2,  7,  21,  13,  20,  10,   Калето (Сашка)  3,   Кап.Тодор Тодоров  2,   Кирил и  Методи  5,  7,  9,  6,  8,  2,  11,  3,  1,   Кирил Стаменов  1,  2,   Коцо Докуленски  2,  3,   Кочо Честименски (М.Найдено  11,  4,  26,  19,  20,  86,  10,  18,  16,  24,  2,  96,  86,  90,  76,  92,  50,  49,  29,  42,  102,  45,  74,  101,  40,  25,  38,  94,  56,  Къща,  59,  32,  33,  40а,  78,  27,  88,   Любен Каравелов  42а,  72,  30,  24,  37,  29,  71,  36,  70,  53,  83,  13,  58,  63,  48,  33,  16,  79,  77,  5,  85,  49,  11,  73,  69,  26,  37,  74,  35,  56,  40,  28,  42,  45,  45,  47,  19,  25,  66,  6,  41,  39,  67,  4,  34,  14,  18,  9,  10,  62,  12,  55,  8,  75,  43,  61,  54,  51,   Люто Войвода  26,  19,  32,  1,  8,  24,  6,  14,  23,  35,  3,  21,  13,  Къща,  30,  15,  5,  20,  31,  29,  7,  9,  4,  11,  25,  7,  78,  32,  42,  40,  38,  57,  41,  49,  78,  58,  Къща,  94,  53,  55,  48,  72,  62,  68,  43,  76,  37,  54,  46,  47,  62а,  45,  51,  70,  64,  35,  56,  44,  47а,   Майор Томпсън  24,  16,  18,  10,  4,  14,  3,  20,  2,  26,  1,  32,   Малина  2,  3,   Младен Пеьов  2,  1,   Мургаш  11,  9,  3,  5,  4,  2,  7,  13,  15,   Наум Янев  1,  3,  8,  6,  2,   Начо и ванов  7,  5,  3,  2,  3,  7,  8,   Незабравка (Партизанска)  4,  10,  1,  6,   Оборище  2,  14,  8,  18,  12,  6,  1,  16,  5,  4,   Опълченска  6,  19,  12,  33,  16,  21,  22,  13,  18,  41,  25,  39,  45,  31,  27,  7,  2 А,  10,  1,  20,  17,  3,   Павел Бързашки  17а,  16,  14,  8,  18,  2,  3,  23,  7,  17,  15,  9,  18,   Парцел V-41,   Кв.9 Къща  ,    Петко Войвода (Дичо Петров)  6,  2,   Петко и ковски  5,  28,  12,  26,  5,  25,   Петко Мицовски  15,  11,  1,  2,  7,  33,  9,  Къща,  16,  21,  35,  19,  20,  25,  12,   ПИсана  1,  4,  3,  98,  27,  19,  25,  36,  6,  15,  29,  34,  22а,  18,  8,  13,  14,  11,  9,  12,  30,  24,  20,  11 Къща,   Победа  1,   Поп Христо Дойчев  5,  2,  3,  4,   Пречеста  2,  4,   Просвета  1,   Светлина  5,  9,  2,  3,   Свобода  7,  5,  8,  8б,  5а,  7,  1,   Спас Соколов  5,  12,  10,  4,  3,  6,   Станковска Курия  9,   Стара Планина (Кам. Първенс  12,  16,  17,  15,  11,  4,  10,  13,  19,  18,  1,  1а,  6,   Столетов  22,  18,  5,  8,  4,  6,   Страцин (Кост. Буковански)  15,  9,  20,  13,  19,  16,  20а,  5,  26а Вила,  12,  14,  7,  3,  4,  24,  22,  8,  26,  2,  2а,  6,   Тодор Каблешков (Н.Маринов)  1,  3,  14,  4,  6,  2,  10,   Христо Ботев  24,  22,  34,  50,  11,  18,  36,  15,  12,  21,  1,  52,  20,  43,  5,  19,  25,  41,  44,  32,  46,  13,  9,  14,  2,  17,  60,  48,  6,  26,  23,  7,  3,  33,   Шести Септември (9-Ти Iх)  15,  8,  25,  39,  18а Църква,  23,  6,  3,  24,  10,  29,  17,  4,  20,  16,  19,  12,  27,  5,  11,  158,  134,  124,  129,  200,  173,  126,  154,  165,  136,  177,  132,  144,  148,  125,  115,  194,  145,  95,  122,  153,  117,  157,  123,  111,  141,  91,  127,  140,  128,  179,  169,  156,  149,  192,  163,  120,  111,  83,  95,  88,  104,  73,  76,  80,  79б,  97,  64,  70,  94,  102,  85,  74,  106,  1а,  92,  78,  107,  81а,  81,  77,  75а,  109,  90,  82,  114,  103,  79,  105,  86,  74,  42,  47,  49,  50,  59,  44,  48,  60,  45,  63,  47а,  46,  61,  68,  62,  54,  66,  55,  58,  43,  39,  45а,  30а,  26 А,  24,  28,  37,  31,  34,  33,  26,  36,  20,  22,  41,  39,   Шипка  3,  3,   Юри Гагарин  9,  21,  35,  23,  14,  1,  10,  19,  36,  22,  5,  25,  6,  7,  18,  20,  15,  17,  27,  32,  16,  2,  12,  4,  8,  13,  11,     30

 

Община Годеч  

На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Годеч:   Александър Милев  24,  34,  30,  13,  28,  26,  18,  36,  20,  32,  19,  38,  40,  9,  22,  17,  15,   Васил Друмев  7,  18,  35,  1,  5,  37,   Ком  ,    Никола Петков  32,  28,  26,  34,  21,  27,  25,  38,  30,  19,  24,  36,  23,   Осми Март  14,  6,  1,  4,  2,  9,  3,  23,  7,  13,  12,  5,   Отец Паисий  18,   Паисии  2,  7,  17,  8,  3,  14,  16,  5,  1,  11,  6,  9,  12,  10,  18,  4,   Първи Май  1,  6,  4,  8,  2,   Софийско шосе  13,  19,  25,  21,  26,  37,  23,  18,  Склад,  30,  28,  32,  24,   Тинтява  2,   Тодор Каблешков  19,  14,   УПИ Іі-837  ,    Цикура  Вила,  Къща

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Шума

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Годеч:   М.Молак  ,    Махала Молак  ,    Молак  УПИ ІІ-215,  Кв.18,  Вила,  Къща,  УПИ I64 Кв.7,  VIII-142,  Колиба

 

Община Горна Малина  

На 15.06.2020 г. /13:01 - 16:30 ч./ -  Горна Малина, Кооперацияп Надежда Кооп, Комплексни услуги в селс. Стопанство- Малина ООД

 

Община Долна Баня  

На 15.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Долна Баня:   Бистришка  54,   вилна зона  Вила,   Димитър Благоев  111,  115,  113,   Димчо Дебелянов  5,  13,  12,  9,  4а,  15,  10,  1,  2,  14,  8,  17,  3,  7,  16,  4б,   Дружба  3,   Кокиче  16,  4,  14,  12,  6,  8,  10,  2,   Малиново Поле  20,  11,  13,  9,  18,  8,  17,  2,  16,  10,  3,  1,  4,  22,  24,  21,  15,  7,  14,  19,  6,  5,  12,   Никола Вапцаров  17,  31,  29,  35,  27,  3,  7,  6,  5,  8,  18,  13,  10,  11,  23,  2,  12,  39,  16,  9,  20,  41,  4,  21,  33,  19,  25,  14,  37,   Райна Княгина  17,  11,  15,  7,  УО ТП Гатер Стар,  2,  19,  9,  6,  7 А,  4,  5,  1,  13,   Рилско шосе  27,  7,  14,  25,  21,  13,  15,  9,  12,  18,  10,  19,  11,  8,  23,  22,  20,  16,  17,   Роза  10,  6,  12,  8,  14,  4,   Трепетлика  7,  1,  5,  3,   Търговска  139,  143,  113,  145,  137,   Хвойна  9,  7,  1,  5,  2,  8,  6,  3,  4,  10,  12

На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски  33,  42,  38,  Уо ТП Циганска Махала,  34,  43,  41,  40,  44а,  45,  39,  44,  36,  35,  37,   Бистришка  21,   Бор  18,  4,  20,  17,  30,  9,  3,  12,  25,  21,  34,  19,  24,  8,  1,  13,  5,  14,  23,  27,  7,  15,  29,  32,  28,  2,  11,  6,   Георги Бенковски  40,  9,  1,  7,  40 Б,  6,  15,  21,  24,  11,  14,  8,  34,  10,  38,  20,  12,  32,  23,  22,  19,  36,  18,  4,  5,  2,   Елин Пелин  8,  3,  5,  4,  7,  1,  10,   и бър  62,  55,  78,  81,  79,  57,  67,  70,  65,  51,  69,  68,  61,  83,  64,  88,  82,  77,  66,  59,  84,  86,  85,  53,  47,  71,  75,  74,  87,  76,  72,  73,  49,  63,   Йордан Йовков  6,  1,  5,  4,  10,  3,  8,  12,  2,   Крали Марко  4,  3,  5,  1,  11,  12,  6,   Мура  11,  5,  4,  8,  7,  12,  3,  15,  6,  2,  10,  13,   Оборище  16,   Павел Вежинов  17,  24,  18,  20,  26,  14,  22,   Патриарх Евтимий  32,  23,  34,  25,  36,  21,  30,  19,   Рилска Вода  29,  25,  23,  21,  35,  31,  27,  37

На 18.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Долна Баня:   Бистришка  54,   Димитър Благоев  111,  115,  113,   Димчо Дебелянов  5,  13,  12,  9,  4а,  15,  10,  1,  2,  14,  8,  17,  3,  7,  16,  4б,   Дружба  3,   Кокиче  16,  4,  14,  12,  6,  8,  10,  2,   Малиново Поле  20,  11,  13,  9,  18,  8,  17,  2,  16,  10,  3,  1,  4,  22,  24,  21,  15,  7,  14,  19,  6,  5,  12,   Никола Вапцаров  17,  31,  29,  35,  27,  3,  7,  6,  5,  8,  18,  13,  10,  11,  23,  2,  12,  39,  16,  9,  20,  41,  4,  21,  33,  19,  25,  14,  37,   Райна Княгина  17,  11,  15,  7,  Уо ТП Гатер Стар,  2,  19,  9,  6,  7 А,  4,  5,  1,  13,   Рилско шосе  27,  7,  14,  25,  21,  13,  15,  9,  12,  18,  10,  19,  11,  8,  23,  22,  20,  16,  17,   Роза  10,  6,  12,  8,  14,  4,   Трепетлика  7,  1,  5,  3,   Търговска  139,  143,  113,  145,  137,   Хвойна  9,  7,  1,  5,  2,  8,  6,  3,  4,  10,  12

 

Община Драгоман  

На 15.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Ново Бърдо:   Вила,  Къща

На 15.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Раяновци,   Общ. Драгоман

На 15.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Цацаровци,   Общ. Драгоман:   Махала ;Под Камъка ;  Къща

 

Община Етрополе  

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч.; 13:31 - 17:16 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:00 ч./ -  Етрополе:   Георги Бакалов  27,   Софроний  16

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Бойковец   

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Етрополе:   Александър Стамболийски  127,  119,  131,  125,  143,  109,  149,  133,  113,  137,  117,  145,  139,  123,  115,  111,  135,  121,  147,  141,   Бул.Руски  ,    вилна зона Язовира  ,    Георги Антонов  51,  50,  47,  54,  52,  55,   Георги Бакалов  25,  16,  15,  14,  18,  24,  23,  26,  27,  13,  22,  19,  17,   Здравец  12,  6,  Магазин,  8,  11,  14,  2,  10,  4,   Малка Баба  4,  3,  1,  6,  2,  8,  7,  5,  9,  10,   Марийка Гаврилова  93,  72,  81,  93а,  15,  74,  84,  69,  66,  89,  97,  40,  73,  55,  91а,  85,  83,  61,  56,  76,  63,  57,  58,  87 А,  59,  67,  79,  95,  75,  60,  71,  87,  91,  64,  82,  68,  80,  65,   Месност Ябланица  ,    Сашка  3,  2,  8,  6,  5,  7,  4,  1,   Ябланица  ,    Ябланица

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Етрополе:   Васил Левски  15,  10,  6,  4,  13,  14,  8,  1,  9,  2,  5,  12,  16,  7,  4а,  11,   Малки Искър  15,  16,  18,  10,  14,  17,  23,  6,  81,  27,  3,  17,  25,  8,   Московска  14,  16,  21,  10,  7,  27,  23,  13,  15,  8,  3,  20,  24,  26,  17,  22,  25,  5,  12,  1,  18,  19,  9,  6,  11

На 15.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 18:30 ч./ -  Рибарица,   Общ. Етрополе:   ХVIII,   Кв.19  ,      Вила,  Къща

На 16.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус  ,    Махала Балинска  Къща,   Махала Вельовци  Къща,   Махала Витьовци  ,    Махала Владовци  Къща,   Махала Вълчиновци  ,    Махала Габрика  Къща,   Махала Гетовци  Къща,   Махала Дачовци  ,    Махала Дрена  Къща,   Махала Кратунете  Къща,  Мтп,   Махала Манговци  ,    Махала Цековци  Къща,     Къща,  ТП,  Къща,  ТП

На 16.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището  ,    Луковешки дол  117001,   М.Гайдарско  ,    Махала Гроздене  Мтп,  Къща,   Махала Драйчовци  ,    Махала Нанковска  ,    Махала Рачовци  Къща,   Общ. Правец,   Ам  ;Хемус ;  П-Л Vi-61,   Кв.5  ,      Мтп,  Къща,  ТП,  Мах.Кръстьовци

На 16.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ -  Етрополе:   27-Ми Ноември  11,  1,  9,  5,  7,  3,   Александър Стамболийски  57,   Двадесет и  Седми Ноември  11,  1,  3,  26 Тодор Доков,  13,  5,  9,   Люляк  4,  8,  6,  2,   М.Равнище №210042  ,    Партизански  6,  13,  16,  4,  18,  8,  12,  2,  1,  14,  10,   ПИонер  10,  13,  20,  3,  14,  18,  16,  22,  11,  8,  5,  1,  2,  12,  4,  6,  15,  9,   Руски  57,  59,  53,  61а,  61,  49,  55,  18,  47,   Тодор Доков  21,     Къща

На 17.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ -  Етрополе:   Руски  65а,  65,  65 А,   Софроний  2,  1 1,  1,  3

На 18.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 18.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Калугерово,   Общ. Правец:   Махала Бундаците  ,    Махала Венчарете  ,    Махала Връбчовци  Вила,   Махала Габрика  Мтп,  Мтп,   Махала Димитровци  Къща,   Махала дола  ,    Махала Златовци  Къща,   Махала Кардашица  ,    Махала Костадиновец  Къща,   Махала Репавище  ,    Махала Рударец  Къща,   Махала Свин дол  ,    Махала Смесите  ,    Махала Стайковци  ,    Махала Трънето  ,    Махала Чекотин  Къща,   УПИ-Хі-8,   Кв.4  ,      ТП,  ТП,  Стопанска Сграда,  Къща,  ТП

На 18.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 13:16 - 17:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското  Къща,   Мах.Голяма Глава  Къща,   Мах.Дунавското  Къща,   Мах.Койчовци  Къща,   Мах.Кондурите  Къща,   Мах.Куваница  Къща,   Мах.Мончово Търне  Къща,   Мах.Средни Рът  Къща,   Махала Краева Бачия  Къща,   Махала Кръста  Къща,   Махала Марково Равнище  Къща,   Махала Скр. Колиби  Къща,     Къща,  Къща

На 18.06.2020 г. /13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Правец:   Елосов дол  ,    Махала Дивчов Рът  Къща,  104,   Махала Драганско  Къща,   Махала Дръвница  Къща,   Махала Манастирица  ТП,  Къща,  1,  1 Временен Строителен Обект,   Махала Правешки Ханове  ,    Местност Елисов Рът  Ограда,   Средора  ,    Тодор Живков  1

На 18.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Видраре:   Махала Градище  Махала Кленака  ,    Махала Ликовци  В Землището На Стр. Полигон,   Махала Мусатете  Къща,   Махала Пешната Лъка  Къща,   Махала Раздолата  ,    Махала Свин дол  ,    Махала Сечковци  ,    Махала Станчовец  ,    Махала Черни Връх

На 18.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626  ,    Бивш Стопански Двор  ,    Голямата Ливада  ,    Махала Церица  ,      Къща,  Мтп,  Къща,  *0*,  Вила,  ТП

На 18.06.2020 г. /13:16 - 17:30 ч.; 13:16 - 13:30 ч.; 16:16 - 17:30 ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила  ,    Махала Борова Шума  ,    Махала Бурньовица  ,    Махала Венеца  ,    Махала Габриците  ,    Махала Курман  Къща,   Махала Лъга  1,   Махала Преход  Къща,   Махала Требеш  ,    Махала Усоето  ,    Махала Чуклата  ,    Махала Чукльовци  ,      Къща,  ТП

На 18.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ -  Етрополе:   27-Ми Ноември  8,  24,  2,  4,  18,  22,  20,   Васил Левски  17,  24,  22,  26,  20,  27,  19,  18,  23,   Владимир Заимов  2,  5,  3,   Георги Димитров  1,  5,  3,   Двадесет и  Седми Ноември  8а,  8,  22,  10,  16,  14,  12,  20,  24,  4,   Димитър Благоев  22,  26,  20,  24,  11,  17,  13,  15,  28,  14,  12,  16,  9,  18,  19,   Димитър Гръбчев  24,  53,  35,  45,  30,  47,  51,  31,  27,  29,  33,  38,  49,  28,  26,  36,  41,  32,  43,  42,  22,  34,  40,  39,   Малки Искър  5,  9,  1,  7,  3,   Недялко Йосифов  27,  11,  45,  3,  14,  9,  18,  41,  4,  39,  28,  32,  21,  17,  29,  26,  49,  13,  31,  38,  23,  35,  37,  51,  12,  7,  24,  1,  5,  8,  6,  16,  20,  10,  36,  43,  25,  47,  33,   Победа  6,  3,  10,  4,  1,   Пролетарска  13,  2,  10,  12,  16,  11,  1,  4,  3,  6,  14,  5,  8,   Раковска  3,  2,  1,  4а,  4,   Руски  50,  18,   Стефан Караджа  6,  3,  7,  4,  2,  5,  8,  1,   УПИ-І -Парк  ,      Механа,  Бирария

На 19.06.2020 г. /13:31 - 17:16 ч./ -  Етрополе:   145006  ,    Вранащица  10,  28,  27,  16,  37,  19,  15,  17,  20,  25,  39,  41,  7,  12,  Строителен Обект,  32,  2,  21,  40,  29,  5,  14,  26,  4,  33,  24,  23,  18,  34,  1,   Етрохимик - Алексиев  ,    Руски  38,  30,  8,  6,  2,  12,  29,  35,   Хаджи Османово  8

Община Ихтиман  

На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Ихтиман:   Баба Вида  3,   Ген.Столетов  9,  5,  2а,  2 А,  4,  2,  8,  7,   Гео Милев  4,  2,  6,   Ивайло  60,   Околовръстна  Бензиностанция,  Склад,  1,  Млекопункт,  Стоп.сграда,  Дърводелска раб-ца,  Цех За Сандвичи,  Транспорт,  3,  5,  Обори,   Средна гора  11,  7,  3,  2,  10,  6,  8,  9,  6 Лятна Кухня,  5,   Стара Планина  9,   Цар Освободител  3,  13,  18,  15,  11,  1 Шоколадова Фабрика,  9,  4,  7,  20,  5,  14,  17,  19,  16,  2,  8,  10,  6,  12,  Уо,   Цар Освободител  Зърносушилня,  2,   Цар Самуил  10,  8,  1 Офис,  2 А,  4,  9,  1,  5,  11,  6,  3,  7,  2,  1 1,     УО

На 17.06.2020 г. /11:46 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица:   ТП Мирово Жп Гара

На 17.06.2020 г. /11:46 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Живково,   Общ. Ихтиман:   Vii-138  ,    Стопанска Сграда  ,      Къща

На 17.06.2020 г. /11:46 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Генерал Гурко  ,    и звън Регулация  Обект Пчелин,   и звън Регулация/Ам Тракия/  Опорен Пункт,   Предгарова  1 Петролна база,  4

На 17.06.2020 г. /11:46 - 12:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Мирово,   Общ. Ихтиман:   СКЗ Мирово

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боерица:   ПИ 640030,  640027  ,    УПИ II-179 Кв  ,    УПИ VІ-111,   Кв.16  ,    УПИ ІІ-124,   Кв.13  ,      Вила

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Венковец:   УПИ III-28 Кв. 4  ,      Вила

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Веринско, Напоителни системи, ВМВ метал ООД, Еладжик-99 ЕАД

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Живково,   Общ. Ихтиман:   УПИ IV-103 Кв 27  ,    093360,  М.Шабан Дере  ,    I-28  ,    П-Л Хі-39,   Кв.4  ,      Къща,  Скз Живково

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ихтиман:   Местност Ушите

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полянци:   XIX-107  ,    М. Ташол ПИ 061178  УПИ III-92,   Кв. 8  ,      3,  СКЗ Полянци,  УПИ ІІІ-28,  Кв.8,  УПИ І-100 Кв 1

На 17.06.2020 г. /12:01 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черньово:   V-68,   Кв.24  ,    XIV-274,   Кв.35  УПИ Iv-146 Кв 17  ,    УПИ Хvі-6,  Кв.1  ,    УПИ Хіv-105,   Кв.16  ,      Вила

На 17.06.2020 г. /12:01 - 16:30 ч./ -  Живково,   Общ. Ихтиман:   УПИ IV-103 Кв 27  ,    036055,  М.Каратопрак  ,    I-28  ,    П-Л ХІ-39,   Кв.4  ,      Къща,  СКЗ Живково

 

Община Костенец  

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 12:16 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Очуша:   Мартинска,    Мах.Каменчанска  Махала,  Вила,  УО ТП М.Каменчанци,   Мах.Кулева  УО ТП М.Кулева,  Вила,   Мах.Кьосева  УО ТП М.Кьосева,  Вила,  Махала,   Мах.Мартинска  Пансион,  Вила,  Магазин,  УО ТП,   Мах.Шатърска  Магазин,   Мах.Шехтова  Вила,  УО-ТП М.Шехтова,  Вила,   УПИ ХV-39,  Кв.7

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Василица:   Махала Нова  3-479 Кв.68 Мах.Пердова,    VI-43,    Махала Гледжова  ,    Махала Нова  Вила,   Махала Пердова  Жилищна Сграда,  Вила,  Къща,  Фургон,   Нова  ,    Пердова  ,   УПИ II-883,   Кв.100,      1

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Баня:   Търговска  1,     Кв121,  Оранжерия

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костенец,   Общ. Костенец:   Василишка  7,  11,     М.Камилата,  Кк. Пчелински Бани,  Кк. Пчелински Бани

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Подгорие:   П-Л XIX,   Кв. 6  ,    УПИ III-168 Кв 20  ,    УПИ XXIII-75,  Кв.7  ,    УПИ ХІV-174,   Кв.20  ,      УО МТП М.Подгорие

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пчелин,   Общ. Костенец:   I-245 Кв. 11  ,    К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис  ,    Курорт Пчелински Бани  Вила №12,  Строеж,  Вила,  26 ул. Рила,  Помпа,  16,  П-Л VII-9,   Кв.1,  Офис,  Къща,  Почивна Станция,  Сграда,  Помпа,  Почивна Станция,  Сграда,  Офис,  Вила,  П-Л VII-9,   Кв.1,  26 ул. Рила,  Къща,  Строеж,  Вила №12,  16,   П-Л I-167,   Кв.7  ,    Пчелински Бани  ,    ул. Рила  ,    УПИ II-396,   Кв.2  УПИ III-3 Кв. 1  ,    УПИ XII-270  ,    УПИ-425,   Кв.1  ,    ХХІІ-419,      Вила

За Периода 15-16.06.2020 г. /12:16 - 16:30 ч./ -  Горна Василица:   Махала Гледжова,    Махала Пердова

На 16.06.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./   На 18.06.2020 г. /12:01 - 16:16 ч./ -  Пчелин,   Общ. Костенец:   С.Пчелин

На 16.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Костенец,   Общ. Костенец:   и нчовица  16,   Курорт Вили Костенец  Бунгала,  Търг.Обект,   Миликини Ниви

На 17.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./   На 19.06.2020 г. /13:01 - 16:16 ч./ -  Момин Проход:   Еделвайс  1,  7,  3,  4,  9,  2,   Княз Борис  9,  13,  15,   Круша  2,  4,   Луна  10,  28,  15,  16,  7,  5,  24,  26,  12,  13,  9,  22,  11,  8,   Победа  10,  6,  8,  2,  4,   Пчела  8,  2,  4,   Радост  17,  55,  39,  61,  43,  59,  11,  9,  53,  1,  47,  7,  37,  23,  41,  63,  3,  19,  25,  5,  45,  33,  27,  15,  13,  57,  35,   Свежест  5,  7,  17,  16,  14,  2,  9,  3,  8,  4,  15,  10,  19,  12,  22,  11,  18,  6,   Славянска  №29,  19,  5,  29,  31,  17,  25,  7,  Оу Христо Смирненски,  15,  9,  33,  13,  23,  27,  11,  21,   Тодор Ненчев  1,  21,  17,  11,  23,  7,  5,  3,  19,  2,  15,   Христо Ботев  3,  11,  4,  6,  1,  13,  19,  21,  7,  5,  17,  2,  9,  15

 

Община Костинброд  

На 15.06.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Богьовци

На 15.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /13:00 - 18:00 ч./ -  Костинброд:   Витоша  4,  Гео Милев,  14,  10,  8,  12,  2,  6,   Гео Милев  3а,  2,  3,  5,  1,   ЖП Мост  15,  8,  20,  1,  7,  2,  12,  13,  4,  10,   Острова  22,  23а,  32,  26,  1,  21,   Петровден  Къща,   Райна Княгиня  1,  8,  5,  1а,  3,  6,  7,  2,  4,   Средец  6,  9,  2,  7,  5,  11,  4,  3,  1,  1а,   УПИ ХІІ-3254 Кв. 116

На 15.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 16.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 17.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 18.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2020 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:   Еделвайс  6а,  4,  2,  6,   Местност Бачийте,    Момина Сълза  9а,  6,  7,  13,  9,  6а,  8,  14,  11а,  5а,  11,  15,  5,  10,  12,   Обединена  21,  5,  36,  14,  26,  57,  22,  39,  50,  16,  29,  27,  40,  18,  37,  54,  52,  7,  31,  56,  19,  23,  35,  41,  20,  1,  11,  38,  25,  24,  13,  29б,  15,  48,  33,  3,  41а,   УПИ XVIII-1600,   Кв.61  ,    УПИ-ХVII-1758  ,    Шияковци УПИ 38978,  38 Кв.42  ,    Шияковци УПИ XVII-4234 Кв.63

На 15.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 16.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 17.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 18.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2020 г. /14:00 - 18:00 ч./ -  Градец,   Общ. Костинброд:   11,  Кв 152  ,    М.Пояке  ,    Местност Пояке  и мот 150.8,   Поляке  ,    С. Градец,   УПИ Іі-323,   Кв. 20  ,      УПИ ІІІ-321,  Кв.20,  Вила,  УПИ 431,  Кв.26

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Костинброд:   Блато  26,  24,  18,  22,  20,  10,  6,  8,  12,  14,   Бяло Море  19,  15,  11,  5,  21,  4,  14,  16,  8,  1,  12,  9,  17,  2,  7,  18,  6,  10,  3,   Велчова Завера  42,  28б,  18,  24,  20,  16,   Гоце Делчев  8,   Драва  24,  8,  30,  11,  10,  5,  12,  13,  2,  17,  3,  22,  7,  18,  28,  4,  26,  15,  20,   и звор  1,  2,  3,  6,   Капитан Райчо  1,  3,  6,  8,  2,  4,   Марица  13,   Маслово  11,  17,  31,  13,  37,  23,  27,  35,  19,  21,  15,  29,  25,   Местност Твърдака,   ПИ 4269  ,    Рожен  8,  2,  19,  21,  1,  11,  17,   Софроний Врачански  25,  20,  14,  30,  30а,   Страцин  18,  3,  16,  2,  13,  17,  5,  8,  6,  20,  24,  12,  15,  9,  11,  1,  7,  4,  22,   Турист  2,  4,   Явор  2,  6,  4,  8,     М.Лъката

На 15.06.2020 г. /14:01 - 16:30 ч./ -  Петърч:   XXV  ,    Ален Мак  26,  16,  20,  34,  41,  28,  29,  13,  2а Мах.Хаджия,  21,  2,  42,  6,  11,  15,  24,  5,  4,  14,  9,  19,  18,  43,  39,  38,  44,  3,  40,  30,  36,  27,  22,  32,  35,  31,  23,  1,   Априлско Въстание  2,  1,  3,  4,  7,  5,   Атанас Гълъбов  2,   Блато  ,    Бреза  5,  14,  7,  8,  10,  16,   Бузлуджа  6,  7,  11,  5,  1,  4,  29,  9,   Васил Левски  5,  70,  60,  68,  50,  53,  64,  52,  39,  38,  66,  56,  57,  44,  72,  35,  51,  58,  40,  65,  41,  59,  37,  67,  48,  55,  62,  42,  45 Къща,  47,  49,  78,  63,  71,  54,  76,  74,  33,  11,  31,  25,  26,  24,  27,  15,  36,  11,  13,  14,  23,  10 Вила,  12,  10,  32,  3,  28,  30,  29,  34,  19,  17,  20,  21,   Виолина  7,  8,  1,  6,  9,  5,  3,   Вит  1,  6,  13,  5,  11,  8,  2,  3,  17,  12,  15,  7,  19,  2а,  4,  9,   Витан  8,  6,  4,  3,  10,  1,  40,  28,  32,  30,  26,  38,  23,  25,  21,  24,   Витоша  1,  5,   Детска Радост  2,  4,  1,  3,   Добруджа  2,  4,   Дравски Бой  11,  7,  1,  Строеж В УПИ Vі-113,  Кв.77а,  5,  3,  9,   Дунав  2,  5,  1,  3,   Еделвайс  13,  15,  29,  2,  19,  23,  6 Вила,  17,  25,  6,  10,  39,  16,  55,  41,  47,  45,  49,  33,  14,  20,  31,  35,  12,  26,  18,  53,  37,  43,  24,  51,  9,  5,  3,  7,  11,  1,   Здравец  10,  8,  6,  3,  1,  10,  4,  5,   Иглика5,  7,  1,  3,  2,  6,   Искър  6,  2,  5,  3,  4,  1,   Камчия  2,  3,  4,  5,  8,  12,  6,  10,   Кап.Петко Войвода  29,  30,  4,  2,  35,  19,  32,  22,  34,  31,  18,  17,  25,  5,  33,  23,  24,  26,  11,  10,  9,  13,  20,  8,  21,  16,  28,  27,  3,  14,  37,  15,  12,  50,  31,  8,   Кокиче  1 Къща,  3,  4,  2,   Ком  26,  7,  14,  5,  4,  6,  № 16,  10,  3,  2,  8,  16,  11,  13,  22,   Кооператор  2,   Липа  1,  7,  4,  9,  11,  5,  3,   Мах .Хаджия  ,    Мир  4,  1,  3,  6,   Мусала  3,  5,  2,   Незабравка  7,  12,  1,  10,  14,  6,  2,  8,  4,  3,   Осми Март  14,  9,  18,  3,  5,  8,  1,  2,  10,  7,  4,  6,   Осъм  10,  30,  4,  16,  18,  8,  28,  14,  6,  12,  2,  20,   Пирин  2,  4,  6,  7,  1,  5,   Площада  ,    Първи Май  4,  2,  5,  19,  15,  17,  35,  38,  23,  41,  7,  33,  26,  13,  20,  28,  1,  24,  37,  30,  12,  25,  34,  29,  27,  21,  16,  14,  10,  9,  11,  18,  Тракторен Стан,  42,   Ракита  2,  6,  8,  1,  3,  5,  4,  7,   Рила  6,  1,  5,  9,  2,  11,  3,  7,   Родопи  7,  4,  15,  17,  10,  21,  12,  11,  3,  5,  1,  2,  14,  6,  13,   Рожен  2,  8,  6,  10,  12,  4,   Синчец  2,  3,   Спортист  1,  3,  5,  4,   Средна Гора  6,   Стара Планина  11,  7,  5,  9,  3,  4,  1,   Струма  17,  10,  15,  13,  11,  12,  7,  9,   Тантил Стойчев  3,  5,  14,  6,  12,  4,  11,  20,  7,  19,  2,  1,  8,  16,  26,  25,  21,  30,  23,  29,  27,  24,   Теменуга  3,  10,  1,  7,  6,  13,  2,  9,  5,  8,  4,  15,  11,   Тополница  18,  26,  15,  18,  38,  24,  20,  14,  22,  10,  17,  16,  3,  7,  6,  11,  5,  36,  9,  13,  2,  8,  32,  12,  34,   Тракия  3,  5,  1,   УПИ 019024,  М.Под Село/Ливаге/  ,    УПИ 7-113 Кв.77  ,    УПИ I- 574 Кв.39  ,    УПИ I-1102,   Кв. 54а  ,    УПИ IX-651,  Кв.41  ,    УПИ LX  ,    УПИ VII Кв.34  ,    УПИ VII-596 Кв.50  ,    УПИ XIII-207 Кв.8  ,    УПИ XLIX  ,    УПИ IX-1009,  Кв.57  ,    УПИ XXІ-211,  207 Кв. 72  ,    Хаджия  Хаджията  ,    Хан Аспарух  2,  1,  65,  64,  19,  82,  57,  58,  35,  39,  67,  51,  47,  52,  41,  49,  37,  48,  70,  54,  43,  78,  76,  68,  66,  72,  56,  60,  74,  80,  50,  71,  53,  69,  59,  61,  62,  83,  85,  73,  63,  79,  61,  81,  87,  9,  27 УПИ Ххvііі-806,   Кв.52,  22,  42,  11,  44,  32,  6,  33,  28,  36,  8,  20,  24,  5,  38,  14,  4,  18,  40,  3,  1,  34,  21,  19,  23,  10,  29,  46,  7,   Хан Крум  2 Къща,  1,  4,  7,  6,  3,  5,   Христо Ботев  34,  37,  23,  25,  26,  24,  9,  12,  13,  27,  22,  18,  14,  7,  16,  23,  5а,  5,  15,  2б,  2,  4,  19,  21,  11,  20,  8,  2 Б,  10,  29,  31,  3,   Цветна  7,  4,  5,  1,  9,   Шести Септември  5,  9,  7,  11,  3,   Шипка  2,   Шопска Комуна  65,  4,  3,  1,  24,  29,  9,  20,  12,  2,  14,  18,  15,  7,  19,  13,  5,  27,  23,  21,  8,  6,  25,  10,  11,  62,  57,  65,  67,  53,  59,  55,  49,  44,  56,  61,  63,  47,  58,  42,  Къща,  60,  35,  30,  32,  38,  41,  33,  43,  37,  28,  26,  39,  45,     11,  32,  19,  33,  13,  19 Вила,  38,  28,  30,  13,  85

На 15.06.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 14:16 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Градец,   Общ. Костинброд:   000448 Кв.63а  ,    11,  Кв 152  ,    VIII-476  Кв.27  ,    в.з. Градец  Кв.48,   М.Пояке  ,    Местност Лешке  ,    Местност Пояке  и мот 150.8,   Парцел VIII  ,    Поляке  ,    С. Градец,   УПИ ІІ-323,   Кв. 20  ,    УПИ IX-275  Кв.35  ,    УПИ VІ-225 Кв.30  ,    УПИ XII-15 Кв 45  ,    УПИ XVII-180  ,    УПИ Xxx-16 Кв.44  ,      М.Страната,  Вила,  Вила,  УПИ ІІІ-321,  Кв.20,  Вила,  УПИ 431,  Кв.26

На 15.06.2020 г. /14:16 - 14:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дреново,   Общ. Костинброд:   15  ,    IV-73 Кв.11  ,    Кв 29  ,    Кърна Орница  ,    ПИ № 169  ,    УПИ VI-42,   Кв.9,  Вила,&nbs