Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
11| 6710 | НОВИНИ

Р. Плевнелиев: Всичко ми е законно

Р. Плевнелиев: Всичко ми е законно
Къщата ми край Черноморец е построена напълно законно.
 

Това каза строителният министър Росен Плевнелиев в предаването "Неделя 150" по повод твърдението на бургаски вестник, че има вила на 3 етажа. "Нямам плаж пред къщата, която е етаж и половина. Нямам яхта, а стара лодка, която струва 400 лв. Нямам и асфалтиран път до вилата, както писаха в един вестник", каза Плевнелиев. По думите му улицата, която води до имота била много кална и не можел да стигне до къщата си. Затова изсипал чакъл.

Той отказа да коментира атаките срещу ГЕРБ и срещу шефа на СОС, за когото според информация на РЗС е придобил десетки имоти по съмнителен начин през последните години. "Аз не съм ялен на ГЕРБ, бях извикан за министър като експерт", заяви Плевнелиев. Водещата на "Неделя 150" помоли министъра да предаде на Бойко Борисов, че хората не вярват в незнанието му за това, че шефът на СОС е придобил имоти в град Банкя. Росен Плевнелиев препоръча на Лили Маринкова да потърси лично министър-председателя и да му каже какво мисли.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Билетчето от левче - незаконно 7| 5551 | Билетчето от левче - незаконно Р. Плевнелиев: Аз съм човек, който винаги иска да има план В 12| 6140 | Р. Плевнелиев: Аз съм човек, който винаги иска да има план В Над Дупница всичко е спокойно 0| 5794 | Над Дупница всичко е спокойно ДЕЛА: Яхтеното пристанище на братя Диневи е незаконно 11| 7496 | ДЕЛА: Яхтеното пристанище на братя Диневи е незаконно

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads