Новоизбраният вицепрезидент Маргарита Попова се появи на днешното извънредно заседание на МС, на което се гледа бюджет 2011. Тя беше с бодигард от НСО.

Попова почерпи бившите си колеги от кабинета с бонбони, чиято марка изразява благодарност.

Премиерът Бойко Борисов каза по този повод : "Много тънко", на което Попова веднага реагира, че това било само началото, щяло да има още.

Министър-председателят се обърна и към министър Дянков с желанието той да прояви подобаващо добро настроение:

"Дянков, усмихни се", нареди Борисов за пред камерите.