Реклама / Ads
3| 4903 |08.05.2016 НОВИНИ

Пребиха художничка, нарисувала Доналд Тръмп

.
Художничка, нарисувала скандален портрет на Доналд Тръмп, представящ го гол, беше нападната и пребита от симпатизант на милиардера, съобщава вестник ”Кориере дела сера”.
 

Творбата беше изложена в галерията "Мадокс" в Лондон. Любопитното е, че самият милиардер не е позирал за Гор, а тя го е нарисувала напълно гол, така както тя си го представяла.

Картината като цяло породи полемика в САЩ и американски галерии забраниха тя да бъде излагана. Някои социални медии също забраниха тя да бъде показвана в тях. В САЩ Илма Гор получи множество заплахи от привърженици на Тръмп. Накрая привърженик на милиардера я нападнал пред дома й в Лос Анджелис.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 993 |14.12.2025 Учен от НАСА разкри мистерията на „Витлеемската звезда“ . 0| 1152 |14.12.2025 Кои метали преобръщат световната икономика през 2026 г. . 0| 1016 |14.12.2025 Какво ядат монасите от Света гора по време на Коледните пости . 0| 1417 |14.12.2025 Сняг за Нова година

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads