Реклама / Ads
1| 3106 |08.12.2022 НОВИНИ

Пред Народното събрание се провежда хепънинг под наслов ”Аз съм европеец, ние сме Шенген”

.
Хепънинг под наслов ”Аз съм европеец, ние сме Шенген” се провежда пред сградата на Народното събрание. Организатори са политическа партия ”Български възход”.
 

Идеята на инициативата е в деня, в който се решава влизането на страната ни в шенгенското пространство, да се покаже, че сме единни и да заявим на цяла Европа, че България е готова да е пълонправна част от Шенген.

 

Хепънингът протича в съпровода на любими български музикални изпълнения.

 

Депутатът Александър Николов от ПП "Български възход" каза, че отказът от шенгенското пространство би означавал за България ни несправедливо и немотивирано решение, защото "обслужва конюнктурни интереси на страните, които го направят, доколкото и Европейската комисия, и повечето европейски страни са съгласни с това, че България е готова да бъде приета в Шенген."

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 7| 693 |14.12.2025 „Това е обявяване на война“: Орбан остро за конфискацията на руски активи . 1| 721 |14.12.2025 В Германия е разработено ново поколение безлитиеви батерии . 1| 831 |14.12.2025 Учени са открили скали, които действат като естествени електроцентрали . 0| 758 |14.12.2025 Имотите у нас са поскъпнали с 25%

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads