Реклама / Ads
0| 3968 |15.03.2020 НОВИНИ

Продължават дъждът и хладното време

.
Минималните температури ще са предимно между 1 и 6 градуса, а максималните - между 3 и 8 градуса.
 

Ще духа умерен североизточен вятър и с него температурите значително ще се понижат. До вечерта в планинските райони и Североизточна България дъждът ще премине в сняг, но до полунощ ще спре. В планините ще бъде облачно, ветровито и с валежи от сняг.

Ще духа силен североизточен вятър и с него ще нахлува студен въздух. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 1 градус, на 2000 метра - около минус 6 градуса. По Черноморието ще бъде облачно и с валежи от дъжд, отбелязва БТА.
Ще духа умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са 6 - 8 градуса. Вълнението на морето ще е 2 - 3 бала. Температурата на морската вода е 9 - 11 градуса.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 414 |14.12.2025 Русия и Крим под масивна атака: Горят нефтени депа и електроцентрали . 0| 265 |14.12.2025 Влиза в сила новото разписание за движение на влаковете на БДЖ . 0| 443 |14.12.2025 Двама убити и осем души в критично състояние след стрелба в американския университет „Браун“ . 1| 492 |14.12.2025 Гръцки танкери превозват руски петрол: Санкциите на ЕС не са спрели потока

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads