Поводът е двата неуспешни опита за избор на председател на Народното събрание.
Една от причините, според професора, е, че има народни представители, които са в пленарната зала, но не участват в гласуването, предаде Нова тв.
Като ”парламентарна шизофрения” определи случващото се днес в парламентаконституционалистът проф. Пламен Киров.
Поводът е двата неуспешни опита за избор на председател на Народното събрание.
Една от причините, според професора, е, че има народни представители, които са в пленарната зала, но не участват в гласуването, предаде Нова тв.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Ами с професори като Пламен Киров какви резултати се очакват и в Народното събрание, и в страната? Всички се възмущаваме от околните, а не се поглеждаме в огледалото.
Герберо-депесарска е шизофренията, неуважаеми г-н Киров. Борисов 12 години унижаваше парламентаризма. Вие къде бяхте г-н Киров?!
12 изтървани години от много всичколози! И всичките милеели за България!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.