Реклама / Ads
10| 6954 |15.06.2020 НОВИНИ

Проф. Ал. Томов: По всички показатели ние потъваме

.
Александър Томов Източник: БГНЕС
“По всички основни показатели на икономиката ние потъваме”, това заяви професор Александър Томов, лидер на движение “Заедно за промяната”, по време на провелата се днес конференция на тема “Алтернативна икономическа доктрина за развитието на България”.
 

Професор Томов заяви че само от времето, в което сме членове на Европейския съюз ние сме намалeли като нация с почти един милион души. Икономическата ситуация пък била толкова нестабилна, че обещаното членство на страната в чакалнята към еврозоната, можело да се отложи. Липсата на чужди инвестиции пък се дължала на правителствени грешки.

 

Икономистът засегна и темата за ниските заплати и пенсии, които щели да доведат до ново изтласкване на населението.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 17| 4147 |19.05.2021 С кои очи Биков предупреждава, че ще затънем в кризи? Кой ни вкара в тях? . 4| 5100 |07.05.2019 БАН изчисли: 44 години са нужни, за да стигнем средния стандарт на Европа . 2| 4994 |29.05.2018 БАН: Още поне 15 години ще сме далеч от Европа . 9| 7116 |25.04.2014 Александър Томов: Валутният борд пречи на инвестициите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads