Виждат се транспаранти със зачеркнат символ Z, с надпис "Вън Митрофанова и руските агенти", "Демонтаж на петата колона", "Импийчмънт на Радев", както и знамена на ЕС.

Освен представители на БОЕЦ, в проявата се включиха украински граждани и жители и гости на София.

От БОЕЦ обявиха, че следващите им протести ще са пред президентството и пред парламента.

Демонстрацията пред руското посолство протича  при засилено полицейско присъствие.