Реклама / Ads
0| 4477 |24.08.2018 НОВИНИ

Протест затваря пътя Пловдив – Смолян по обяд

.
Протест ще затвори пътя Пловдив – Смолян по обяд днес. Причина за недоволството е, че жителите на Чепеларе не са съгласни с решението на Висшия съдебен съвет за закриване на районната прокуратура в града.
 

Протестиращите настояват това да бъде преразгледано и да не бъдат прехвърляни към прокуратурата в Смолян, която по думите им е твърде далеч от Чепеларе.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 184 |15.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 414 |15.12.2025 Танкерът „Кайрос“ ще бъде изтеглен до Бургаския залив . 0| 456 |15.12.2025 Външните министри на ЕС обсъждат войната в Украйна . 6| 607 |15.12.2025 Представят първи стъпки за изграждане на многоетажни квартални паркинги

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads