Реклама / Ads
4| 3185 |21.10.2022 НОВИНИ

Радев: Другата седмица започвам консултациите за кабинет

.
Румен Радев
Започвам консултациите за кабинет другата седмица. Нека малко се поуталожат емоциите, противопоставянето. Това заяви държавният глава Румен Радев, който е в Кърджали по повод 110-годишнината от освобождаването на града, предаде Нова телевизия.
 

Народното събрание започна да решава своите вътрешни проблеми. Очаквам в най-скоро време да започне да работи за хората, допълни той.

 

След тридневни дебати НС избра председател и заместници. Това се случи след единство на ГЕРБ, ДПС, БСП и БВ. Очаква се същият формат да върне хартиените бюлетини при гласуване, което на практика разгневи силите на промяната.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3307 |16.12.2024 Радев: Връчването на първия мандат вероятно ще e след Нова година . 5| 3772 |11.12.2024 Радев към "Възраждане": Всичко, което коментирате вече е изпразнено от политическото съдържание и стана доста лично /видео/ . 6| 3304 |11.12.2024 Президентът приема "Възраждане" и "БСП-Обединена левица" на консултации . 5| 3474 |07.12.2024 Радев от Париж: Искам да поздравя НС с избора на председател. Консултации ще започна още от вторник

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads