Реклама / Ads
18| 10988 |29.02.2024 НОВИНИ

Резюме на интервю с министъра на МВР - полицейските коли пред SS club не са полицейски, Сарафов не е Сарафов

.
Източник: БГНЕС
Частният клуб на Мартин Божанов - Нотариуса, който бе разстрелян на 31 януари, не е бил охраняван от полиция, твърди министърът на вътрешните работи Калин Стоянов в интервю за bTV.
 

Иван Бердов, Facebook. Заглавието е на редакцията на ФрогНюз.

 

Битивито обяви нови разкрития от ексклузивно - ама как - интервю с министъра на вътрешните работи. Ако не сте го гледали, ето ви резюме на разкритията:


1. Полицейските коли пред заведението SS club на Нотариуса всъщност не са полицейски коли;


2. Сарафов от снимката пред ресторанта “Осемте джуджета” всъщност не е Сарафов.

 

 




f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3909 |14.08.2024 АКФ: Стоянов не може да идентифицира полицаите, замесени с Нотариуса. Имената им били само с инициали... . 7| 19711 |28.03.2024 Антикорупционният фонд иска цялото ръководство на МВР да бъде разпитано за Нотариуса . 8| 3557 |06.03.2024 МВР: Имало е патрулки близо до "Осемте джуджета", но не е доказано, че са го охранявали . 10| 7040 |14.02.2024 Изневиделица: Зам.-районни прокурори в СРП подадоха оставки. Имат ли общо с Нотариуса и клуб “SS”?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads