Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5112 | НОВИНИ

Шестокласничка от Симитли стана студентка

Шестокласничка от Симитли стана студентка
Шестокласничка от Симитли е приета студент в Стопанска академия –гр. Свищов. Рая Митева е 6-ти клас и участва в Национален конкурс за ученическо есе „Моята крачка към по-доброто утре“. Неволно от училището в Симитли пропускат да отбележат в графата възрастта на ученичката, която по регламент трябва да бъде 11-ти или 12-ти клас.
 
Прекрасните есета на Рая подтикват  учителката по литература да изпрати нейно есе и така тя печели сертификат, с който има право да бъде студентка в едно от най- престижните висши училища в България. Така една малка грешка се оказва един огромен стимул за невръстната шестокласничка. „Мисля до края на тази година да се стегна и да взема всички класове до 12-ти, за да мога да отида и да бъда студентка“, казва шеговито Рая, която въпреки грешката е много щастлива за оценката, която е дадена на есето й, пише още Simitli.info.

Съучениците от нейния клас се радват за постижението, което и по- големи ученици някога не могат да имат. Пожелаха й късмет,  но и казаха, че все още не я пускат да изостави любимото училище и приятели.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Осем станаха болните от морбили 0| 4000 | Осем станаха болните от морбили Българите и румънците в Брюксел са станали 10 пъти повече за 10 г. 3| 4211 | Българите и румънците в Брюксел са станали 10 пъти повече за 10 г. Елена Поптодорова остана без дипломатически паспорт 4| 5779 | Елена Поптодорова остана без дипломатически паспорт 7 км стана колоната от тирове на Капитан Андреево 0| 3898 | 7 км стана колоната от тирове на Капитан Андреево

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads