Все още няма информация за състоянието му.
Според очевидци, шофьор на лек автомобил е минал през тротоара, а след това е отпрашил, без да окаже помощ на пострадалия, предават от Българската национална телевизия.
Шофьор е блъснал младеж на спирка във Варна, а след това е избягал. Инцидентът е станал в ранния следобед. Пострадалото момче е било откарано в болница.
Все още няма информация за състоянието му.
Според очевидци, шофьор на лек автомобил е минал през тротоара, а след това е отпрашил, без да окаже помощ на пострадалия, предават от Българската национална телевизия.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Варна е домакин,на световното по идиотизъм.Всичкото село и мангал,джитка с купени книжки.
Добруджанските села и тези от Лудогорието се преселиха във Варна. Няма лошо, само дето донесоха селото със себе си.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.