Реклама / Ads
2| 4867 |20.10.2020 НОВИНИ

Ще заглушават микрофоните при последният сблъсък Тръмп-Байдън

.
Доналд Тръмп и Джо Байдън
Два дни остават до финалния дебат между претендентите за Белия дом. Джо Байдън и Доналд Тръмп ще се изправят един срещу друг в последната си словесна хватка на 22 октомври. Микрофоните и на двамата ще могат да бъдат заглушавани по време на дебата.
 

Това обявиха от Комисията за президентските дебати, цитирани от агенция “Ройтерс”.

 

Решението е било взето заради първият дебат между кандидатите на републиканците и демократите. ФрогНюз припомня, че той бе изключително хаотичен и придружен с прекъсвания и дори личностни нападки и обидни квалификации.

 

От страна на Тръмп обаче се обявиха против промяната. Тя идва след многократната намеса на самия действащ президент по време на встъпителните думи на Байдън. Прекъсваше и модератора на дебата. Въпреки протеста обаче републиканците заявиха, че ще участват във финалния дебат.

 

Той ще се състои на 22 октомври в Нашвил, щата Тенеси. Президентските избори ще се състоят на 3 ноември.

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3111 |10.10.2024 Тръмп избяга от дебат с Камала Харис . 4| 3946 |10.09.2024 Броени часове до дебата Харис - Тръмп: Какво знаем досега? . 7| 3348 |03.08.2024 Тръмп се изправя срещу Камала Харис на телевизионен дебат на 4 септември . 2| 4339 |08.10.2020 Вторият сблъсък Байдън-Тръмп ще е виртуален

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads