Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 5751 | НОВИНИ

П. Симеонов: Цветанов бие Радев, разчиства пътя на Борисов

Първан Симеонов
Първан Симеонов
Има втора камара в българският политически живот. Бойко Борисов за втори път казва на Румен Радев: Остави ги тези долу да се разберат. По всичко личи, че ГЕРБ звучи на два гласа-Борисов помирява, а Цветанов бие. Това каза социологът Първан Симеонов по БТВ.
 
Радев реши да играе тази игра. Влиза в близък бой. Радев каза, че ще се сбие директно с Борисов.Той пък отстъпи от битката. Радев е два пъти по-харесван. Радев знае, че след като има втора камара, ще играе тази игра. Важно е Радев да не пресоли манджата. И Радев и Борисов геополитически са на едни и същи позиции. На един акъл са двамата и Каракачанов. Случи се банална шахматна игра. Цветанов бие Радев, за да разчиства пътя на Борисов. Той държи по-опасните хора по-близо. Така се опитва да направи с Радев. Ще бъде интересно.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Цветанов отрече твърденията, че ГЕРБ бламира Борисов! 0| 4648 | Цветанов отрече твърденията, че ГЕРБ бламира Борисов! Симеонов: Атаката срещу Делян Добрев ни връща във времената на сталинските чистки 3| 4752 | Симеонов: Атаката срещу Делян Добрев ни връща във времената на сталинските чистки Валери Симеонов: Битката с Домусчиев продължава, ще сезираме прокуратурата за БМФ 3| 6028 | Валери Симеонов: Битката с Домусчиев продължава, ще сезираме прокуратурата за БМФ Интриги в ГЕРБ-Хасково: Цветанов и Добрев се разграничиха от кмета 1| 4889 | Интриги в ГЕРБ-Хасково: Цветанов и Добрев се разграничиха от кмета

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads