Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
2| 3039 | НОВИНИ

Случаят "Дебора": Пловдивският окръжен съд остави в ареста подсъдимия Георги Георгиев

Подсъдимият Георги Георгиев (вляво)
Подсъдимият Георги Георгиев (вляво) Източник: БГНЕС
Пловдивският окръжен съд остави в ареста подсъдимия Георги Георгиев, който е обвинен в причиняване на телесна повреда, принуда и закана с убийство спрямо 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора, информираха от институцията.
 

В края на месец юли първоинстанционният съд измени мярката за неотклонение на Георгиев от „задържане под стража“ в „домашен арест“, но определението беше протестирано от прокуратурата пред Окръжен съд - Пловдив в законоустановения срок. Определението на магистратите е окончателно и не подлежи на обжалване или протест.






Припомняме, че магистратите от Районен съд - Пловдив измениха мярката за неотклонение на Георги Георгиев в края на юли месец с мотивите, че е изминал значителен период от време, в който на подсъдимия е била наложена най-тежката мярка.

 

Делото ще продължи със съдебно заседание на 12 септември. Очаква се тогава показания да дадат още трима свидетели и да започнат разпити на някои от вещите лица, работили по случая. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
В 3 обекта в София е установено наличието на продукти с наименованието „енергиен сниф“ 0| 3357 | В 3 обекта в София е установено наличието на продукти с наименованието „енергиен сниф“ Спиране на тока е планирано за днес за 3 групи потребители в столицата Киев и още 15 области на Украйна 4| 3565 | Спиране на тока е планирано за днес за 3 групи потребители в столицата Киев и още 15 области на Украйна Украинците почитат загиналите си защитници. През 2014 г. Русия показа в Иловайск защо с нея не се преговаря 10| 4350 | Украинците почитат загиналите си защитници. През 2014 г. Русия показа в Иловайск защо с нея не се преговаря Юлия Георгиева за ФрогНюз: В някакъв смисъл Диона е жертва - не разбира, че има проблем в това да шмъркаш нещо 18| 12781 | Юлия Георгиева за ФрогНюз: В някакъв смисъл Диона е жертва - не разбира, че има проблем в това да шмъркаш нещо

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads