Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 3589 | НОВИНИ

Стрелбата в "Модерно предградие": Открити са 4 пистолета

Стрелбата в "Модерно предградие": Открити са 4 пистолета
Четири пистолета са намерени близо до мястото на стрелбата вчера в столичния квартал "Модерно предградие". Това съобщи вътрешният министър Калин Стоянов. 
 

Три от оръжията са законни, а едно - незаконно.





Стрелбата се разрази вчера около 15.00 часа. 48-годишен мъж почина на място, а двама други бяха ранени тежко. 22-годишен мъж е откаран в "Пирогов" с прострелни рани в гърдите и в крака, а 37-годишен - във ВМА с огнестрелна рана в бедрото. 

 

Министър Калин Стоянов определи случилото се като изключително тежък криминален случай, който е целенасочено започнат, явно поради конфликт за пари.

 

Всички участници в случилото се вчера са познати на полицията и криминално проявени. В процес на установяване е кой точно е произвел изстрелите, довели до смъртта на 48-годишния мъж.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Парите за АМ "Русе - Велико Търново" няма да стигнат, трябват средства извън предвиденото 5| 5897 | Парите за АМ "Русе - Велико Търново" няма да стигнат, трябват средства извън предвиденото Със 70 млн. лева се увеличават разходите на НОИ за болнични 0| 2841 | Със 70 млн. лева се увеличават разходите на НОИ за болнични Позицията ни в НАТО - можем да помогнем с 80 млн. евро на Украйна, ако парламентът одобри 3| 3446 | Позицията ни в НАТО - можем да помогнем с 80 млн. евро на Украйна, ако парламентът одобри България и Румъния в сухопътен Шенген до края на 2024 г., иска Унгарското председателство на Съвета на ЕС 1| 2820 | България и Румъния в сухопътен Шенген до края на 2024 г., иска Унгарското председателство на Съвета на ЕС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads