Това написа журналиста Татяна Кристи в личния си профил във Facebook.

ФрогНюз припомня, че в социалните мрежи се появиха шокиращи кадри на изоставен починал мъж на входа на ДКЦ-4 в морския град. Трупът е стоял на стълбите близо два часа, докато дойде линейка. Минути преди трагедията мъжът е излязъл от кабинета на личния си лекар.

Ръководството на клиниката твърди, че това е нещастен случай, а не безотговорно отношение към пациента.