Реклама / Ads
0| 4671 |25.05.2017 НОВИНИ

Тръмп: НАТО трябва да се бори срещу тероризма

.
НАТО трябва да отдели огромно внимание на тероризма, миграцията и заплахата от Русия. Това заяви американският президент Доналд Тръмп, който пристигна в централата на НАТО за първата си среща на върха на Алианса.
 

Той добави също, че 23 държави от НАТО не изпълняват финансовите си задължения, а това е нечестно към данъкоплатците от САЩ.

 

Доналд Тръмп също така коментира и скандала с изтеклата от Вашингтон информация за атентата в Манчестър, определяйки случилото се като „дълбоко притеснително“.

 

Въпреки това той потвърди „специалната връзка“, която съществува между САЩ и Великобритания.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 92 |10.12.2025 Съдът в Страсбург осъди България: Над 36 хил. лв. за нарушени права и несправедливи арести . 0| 146 |10.12.2025 Въпреки собствения си интерес: Мексико вдига митата за Китай до 50% . 1| 276 |10.12.2025 Спорна идея на МОН: По-малко чужди езици в гимназиите, повече часове по БЕЛ и математика . 0| 300 |10.12.2025 Профилите в социалните мрежи вече ще бъдат проверявани при влизане в САЩ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads