Реклама / Ads
3| 5248 |13.11.2014 НОВИНИ

Цонев: ДПС ще подкрепи актуализацията на НЗОК с уточнение

.
Йордан Цонев
ДПС ще подкрепи актуализацията на касата с уточнението, че това се случва всяка година - или актуализираме бюджета, или прехвърляме тези разходи за следващата година.
 
Това заяви народният представител от ДПС Йордан Цонев при обсъждането на законопроект за изменение и допълнение на Закона за бюджета на Националната здравноосигурителна каса, предаде „Фокус”.

Сега се спираме на сценария актуализация”, заяви Цонев. Според него при тази нереформирана система и монопола на една каса ще продължава да води до това – непрекъснато наливане на средства без резултат.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4217 |30.06.2022 Шефът на парламента алармира за грешки и сериозен проблем с бюджета на НЗОК . 5| 4193 |28.11.2018 Йордан Цонев: Предсрочните парламентарни избори са неизбежни . 4| 4494 |09.12.2014 Т. Ерменков се закани: Ще актуализираме бюджета на НЗОК . 0| 4933 |25.07.2014 На 29 юли решават за актуализация на бюджета

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads