Реклама / Ads
2| 5707 |14.01.2015 НОВИНИ

Убийство и на барман от канабисови барони

.
Яворница e потресена
С удар по главата е убит тази вечер Орхан Джевизов стопанисвал от години модерен бар в петричкото село Яворница, голямата му къща пък била превърната в хотел, съобщава struma.com. Барът носи името на дъщеря му. Едната от версиите за убийството е отмъщение на канабисови барони в района, на който Орхан пречел да "работят" в селото.
 
Има и друга версия - нападение с цел грабеж, нанесен побой, който завършил фатално. В последствие убийците да са го хвърлили в шубраците край пътя.

Засега се знае само, че ударът по главата му е бил смъртоносен. Разследването продължава. Цяло село Яворница е пълно с полиция. Черната новина се предава от уста на уста. Полицията се ограничава в коментарите. Няма изяснен мотив за убийството.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4246 |01.11.2016 Застреляха мъж в село край Петрич . 1| 5099 |23.01.2015 Брат и сестра са задържани за убийството на Орхан . 31| 12022 |04.07.2012 Убийците на лихваря Доневио и гарда му известни до часове . 0| 7047 |08.09.2010 Хора на Баретата гръмнали Пупи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads