Това заяви Ваня Григорова - кандидатът на БСП за кмет на София. Тя е първият кандидат за местната власт в столицата, отишъл до урните.
"Гласувах толкова рани, за да покажа, че има хора, които дори в неделя рано сутринта са на работа. Това са лекари, журналисти, полицаи. Това са хората, които гарантират честността на изборите", посочи Григорова.