Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

8| 6495 |22.11.2017 НОВИНИ

Велислава Кръстева: Ахмед Доган никога не е излизал от политиката

.
Велислава Кръстева
Ахмед Доган никога не е излизал от политиката. Той е извън нея само оперативно...За алтернативата на това управление, ще се решава когато се демонтират националистите. Това каза депутатката от ДПС Велислава Кръстева.
 
Ще подкрепим БСП за вота на недоверие. Ние дори имаме подготвени няколко вотове на недоверие. Това коментира тя по повод вота на недоверие и преформатирането на властта  пред БНТ .

Чуха ли вчера управляващите внимателно думите на Таяни, дали чуха и цитата на европредседателя от Цветан Тодоров за цивилизованото и моралното поведение. Не разбраха ли този знак? Никой няма съмнение за това, че Таяни е подготвил много внимателно обръщението си, каза още тя. В световната политика е неприемлив грубият език или пряката намеса в политиката, но има една европейска държава, в която националистите са на власт. Тази формула е ценностно несъвместима с политиката на Европа. Чувате ли някъде някой да допусне преговори с националисти. ГЕРБ нямат подкрепа за тази форма на правителството, допълни Кръстева.

 В парламентаризма оръжието на словото е най-силно. Политическият дебат изключва грубия и ненавистен език към етноси и групи, както и определения и квалификации. А Павел Шопов направи това. Ние ще питаме това, което Шопов изрече, дали представлява позицията на българското правителство. Ако е така имаме сериозен проблем с демокрацията. Имаме ясна тема, и тя е за отстояване на демокрацията. Имаме политика да не допускаме националистите във власт, но бяхме пренебрегнати.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 34514 |26.11.2022 Стефан Цанев: Браво на Ахмед Доган, че прилапа и Народния театър. Не бива! . 2| 5439 |01.11.2017 Велислава Кръстева към ОП: Вие сте идиоти! . 5| 5714 |30.05.2017 Мустафа Карадайъ: За България е шанс да има политик като Доган . 7| 4620 |21.01.2013 Да не се размахва етническата карта, зоват от вси страни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads