Реклама / Ads
2| 6066 |22.05.2019 НОВИНИ

Версия: Наркотици била причината за убийствата в Костенец?

.
Милена и Чане
Наркотици са една от работните версии за двете убийства в Костенец, макар все още да не е потвърдена от разследването. Застреляната фризьорка Милена Шишкова от няколко години е влязла в схема с наркотици, твърдят запознати с местния ъндърграунд. Самата тя признавала само, че пуши ”весели цигари”.
 

За връзката на Милена с наркодилъри споделя  и Валентин Петров, ден преди да бъде намерен убит. Хората в Костенец пък виждат в нарковерсията обяснение за рязкото замогване на братовчеда и бившата жена на заподозрения за двойно убийство Стоян Зайков-Чане. Валентин наскоро си купил скъп автомобил и апартамент в София. Милена пък бързо построила своята къща, в която живеела след раздялата със Стоян. Макар самият Чане и техният син Стивън да помагали за строителството, парите за вдигането на солидния дом осигурявала Милена.

 

Направената експертиза след смъртта на фризьорката обаче била категорична, че тя не е взимала наркотици, научи TrafficNews.

 

"Тя и Валентин продаваха, но не употребяваха", твърдят и местните хора в Костенец. Засега не е ясно и по какъв начин следата към дрогата може да е свързана с двойното убийство.

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 278 |21.12.2025 САЩ предлагат, Кремъл отхвърля: Тристранните преговори за мир в Украйна се оказаха мираж . 1| 438 |21.12.2025 Аспарухов блести и в Плюс Лига: Изведе Шлепск над Лвов с феноменален мач . 3| 795 |21.12.2025 Коледа 2025: Ръст на цените – натиск върху домакинствата . 2| 728 |21.12.2025 САЩ конфискува втори танкер на Венецуела: Иран и Русия се обявиха в подкрепа на Мадуро

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads