Сряда, 18 Октомври 2017, 23:10
Frognews
0| 2488 |29.09.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 0206 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

 

София - град

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община ВИТОША  

На 02.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Драгалевци, Черни връх

На 02.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Самодивски езера;  Панчарево: Иглика/8-ма/; Правец: Поп Марко; София: 1-ва, 1-ва/ в. з. Малинова долина/, 11-та, 12-та /ж. к. Бункера/, 13-та /ж. к. Бункера/, 14-та/Бункера/, 15-та, 2-ра /ж. к. Бункера/, 25-та /ж. к. Бункера/, 29-та, 8-ма /Кв. Мал. долина-Студентски град/, 9-та, 9-та Кв. Мал. долина/Студентс, IV-771, 1475, Кв. 20, Бистришко шосе, в. з. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски езера, Здравец, Местн. в. з. Бункера, Местн. в. з. Бункера, Равен, УПИ I - 607, Кв. 15А, Чинар, Юрушка църква

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Парк Витоша

На 03.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 113-та/Драгалевци/, 215-та Драгалевци, 310-та /Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 313-та /Драгалевци/, Иван Кондов, Николай Бинев, Паскал Паскалев/Драгалевци/, Проф. Атанас Иширков, УПИ VII-СНС

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 201-ва, Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, УПИ V-891, Кв. 125, Х-1055, Кв. 124

На 05.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Будилник, Гина Кунева /Павлово/, Деспот Слав/Дим. Сурлев/, Мадара, Никола Петков/П. Напетов/, Пелистер, Плевен, Преки път

На 06.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Пушкин, Иван Сусанин, Кота 1050, Народен певец 11, 13, 15А

Община ВРЪБНИЦА  

На 02.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: 3020-та/Връбница/, Захарна фабрика, Суходол

Община ИЗГРЕВ  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Г. М. Димитров

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад

Община ИЛИНДЕН  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Света Троица

На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Русе, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 04.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: д-р Любен Русев, Пловдив, Русе, Света Троица/Вълчо Иванов/, Хвойна, Ямбол

Община ИСКЪР  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Тирана

На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 05.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София: Зли дол, Кенали, Красна поляна I Част

Община КРАСНО СЕЛО  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Баба Илийца, Балканджи Йово, Балчик, Борово, Братя Бъкстон, Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко, Григор Пърличев, Дамян Груев/Ген. Христо Миха, Дебър, Дечко Йорданов, Добруджански край/Атанас Ро, Завалска Китка, Йоаким Кърчовски, Йорданка Филаретова, Лайош Кошут, Летница, Люлин планина/Ник. Кофарджи, Македония, Никола Грамовски, Подуево, Позитано, Прага, Проф. д-р Димитър Атанасов, Родопски Извор, Света Марина/Бандера/, Смилица, Хиподрума, Царица Елеонора/Коста П

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Прага

Община КРЕМИКОВЦИ  

За периода 02-03.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Кремиковци

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч./; на 03.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./; на 06.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Бухово: 1 Май, Васил Левски;  София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел Войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина Сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света Вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч./; на 03.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./; на 06.10.2017 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 Кв. 28

 София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 04.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Локорско: Благой Гердин, Богдан Манолов, Братя Лимброви, Веско Веселинов, Гаврил Димитров, Георги Зозов, Георги Палев, Данаил Ласков, Димитър Тошков, Дончо Костов, Драгоната, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Джагаров, Илия Манов, Кирил Банов, Костадин Трайков, Ненко Колев, Петко Симеонов, Петър Белев, Покрив Цех № 2 Екотоп, Поп Стоил Петков/Партизанск, Поручик Бож. Божилов, Славе Турчев, Стопански двор, УПИ 12-582, Кв. 49, Тодор Величков, Тодор Гаджов, ТУПИк, Турска Ливада, Христо Витков, Христо Манов, Цветан Пешев, Чавдарци, Черковна/Калинка Вескова/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 05.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: 485-та

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Арх. Йордан Миланов, Борова гора, Бряст/Любчо Баръмов/, Васил Кирков, Вишнева, д-р Марин Русев, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Димитър Димов, Добри Войников, Драган Цанков, Евлоги и Христо Георгиеви, Елин Пелин, Златовръх/Лука Кунин/, Кокиче, Кораб планина/Илия Филипов/, Крум Попов, Крум Попов, Кръстю Сарафов, Малуша, Миджур, Милин камък, Неразделни, Орлово Гнездо, Пазари Изток Еад, Папа Йоан Павел II, Папа Йоан Павел II, Пейо К. Яворов, Презвитер Козма, Розова долина, Св. Наум/Трайчо Костов/, Синчец, Стоян Михайловски, Стрелча, Университетска, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яворец, Якубица

Община ЛЮЛИН  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 3, Люлин 4

На 05.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 4

На 05.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 4, Р-н Люлин-4, до ТП &Quot; бл. 414&Quot;

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Добринова скала/11 Конгрес, Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 02.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  София: Младост 2

Община НАДЕЖДА  

На 04.10.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Нови Искър: 065021, Славовци; София: 1-ва, Васил Аврамов, Владимир Конев / Требич, Грудово / Требич, Доло / Требич/, Кедър / Требич, Латин Борисов Колев / Требич, Леденика / Требич, Леска / Требич, Любимец / Требич, М. Требич ПИ 68134. 1310. 1, Михаил Маринов / Требич, Мраховица /Требич, Мрахорица /Требич, Охридско Езеро, Охридско езеро / Требич, Павел Венков / Требич, ПИ 99134Л0032Л0023, М. Требич, Погледец, Погледец / Требич, Погледец/Марко Добрев/, Равнец / Требич, Равнец/Любен Георгиев/, Рожен, с. Требич, с. Требич ул. Доло УПИ ХVі-464К, Спортист, Спортист / Требич, Станислав Ангелов, Станислав Ангелов / Требич, Стопански двор, Требич, Требич М. Герена ПИ 1727, Филип Миланов / Требич, Янко Бакалов / Требич, Янко Забунов / Требич, Янко Забунов/Петър Топалов

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Търновска Конституция

Община ОБОРИЩЕ  

На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: ул. Дунав

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Княз Александър Дондуков

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Врабча, Георги Бенковски, Княз Ал. Дондуков, Кракра, Московска, Янко Сакъзов

На 05.10.2017 г. /08:00 - 08:30 ч./ -  София: Екзарх Йосиф

На 05.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Борис Дрангов, Веслец, Г. Бенковски, Дондуков, Дунав, Екз. Йосиф, Росица

На 06.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бачо Киро, В. Левски, Веслец, Екз. Йосиф, Искър, М. Луиза, Сердика, Триядица, Ц. Симеон

Община ПАНЧАРЕВО  

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Вилна зона Ловджийска чешма, Ловджийска чешма

На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Герман: Зона за отдих;  Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн. Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско шосе

На 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, Вилна зона Беликата, Невен/в. з. Беликата/, Роза/в. з. Беликата/, ХIX-299, Ягода/в. з. Беликата/

Община ПОДУЯНЕ  

На 03.10.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Кочо Честименски

На 03.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ -  София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Хаджи Димитър

На 04.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Сухата река бл. 208 вх. А, Б, В, Г

Община СЛАТИНА  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Попова Шапка/Станка и Любен 38

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Слатина Пазара

Община СРЕДЕЦ  

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Славянска

На 04.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Авицена, Леонардо Да Винчи, Мизия, Николай В. Гогол, Тича/Георгица Карастоянова/, Цар Иван Асен II, Янтра

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Любен Каравелов

На 05.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Алабин и. Вл. , Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Юри Венелин

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 03.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/, Аспарух Лешников/484-та/, Борис Арсов, Борис Руменов/482-ра/, Джон Атанасов/487-ма/, Драгалевска, Кораб планина/Илия Филипов/, Кричим/Петко Енев/, Персенк, Рилски езера, Сашо Николов-Сладура/483-та, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Филип Кутев

На 04.10.2017 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  София: бул. „Витоша“, ул. „Иван Вазов“.

 

Софийска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Божурище  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Златуша: № ІІІ А-56 Кв 5, Вилна зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25

На 02.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Златуша;  Хераково: УПИ XVII-262, Кв. 22

На 04.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Храбърско

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

Община Ботевград  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Краево: Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4;  Краево: Махала Маринков рът;  Рашково

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  с. Разлив

На 02.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск

На 04.10.2017 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Цар Освободител

На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България, Георги С. Раковски, Мургаш, Сан Стефано, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 06.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански двор, Х-38, Кв. 41;  Ботевград: Стефан Караджа; Гурково, Общ. Ботевград: ПИ № 027070; Краево: Махала Маринков рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4; Липница, Общ. Ботевград: за провеждане на 72-часови изпитания, Махала Големо усое, Махала горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец; Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев, Аспарух, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Гурко, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Московска, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Войвода (Иван Гешков), Петър Берон, Първа, Рударка, с. Новачене, Общ. Ботевград път № 1, Сан Стефано, Свобода, Седма, Стара планина, Съединение (Ленин), Трети март (Георги Димитров, Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта, Шипка; Радотина: Местност Дръстила, ПИ № 055008; Рашково: Махала Белчово, Махала Габровница;  Скравена: 000230, 11-та, 13-та, 15-та, 3-та, 8-ма, Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Ангел Кънчев, Атанас Събков, Бебреш, Бенковски, Васил Априлов, Васил Вунчев, Васил Левски, Вилна зона Лозята, Врачанска, Гео Милев, Георги Апостолов, Георги Канзов, Георги Раковски, Георги Стаменов, Герго Ценов, Грамаде, Здравец, Иван Вазов, Иван Йотов, Изгрев, Кап. Димитров, Койдановец, Кокиче, Комитска, Крушарска (К. Муканска), Лазар Георгиев, Лазар Стоянов, Латинка, Любен Каравелов, Мах. Диловска и Драганчовска, Махала Гледжовица, Махала Паланката, Медвен, Мико Комитски, Муканска, Мургаш, Никола Й. Вапцаров, Ноновска, Околовръсна, Осми март, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, ПИ № 000141, Поп Банчо, Поручик Георгиев, с. Скравена, Общ. Ботевград път № 1, Свещ. Георги Поп Димитров, Свобода, Сграда на Читалището, Синчец, Стара планина (Ил. Миков), Стефан Караджа, Танчо Гайдарски, Тодор Попов, Ушите, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон, Цено Кьонтов, Чифлика

На 06.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки дол, Махала Зимнишки дол

Община Горна Малина  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Голема Раковица: I-209 Кв. 70, XXIV-81 Кв. 2, П-Л IV, Кв. 58, П-Л VIII-194, Кв. 28, П-Л IV-73, Кв. 1, П-Л Іі-272, Кв. 37, Стопански двор, УПИ VIII-519, Кв. 52, УПИ Vіі-139, Кв. 13, УПИ Іі-531, УПИ XVII-197, Кв. 28;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов;  Байлово: II-274 Кв. 31, III-366, Кв. 41, VI Общ Кв 1, Пи048007, УПИ-XV-110, Кв. 25

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: 000317, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Шеста, Двадесета, Осемнадесета, Пл. Іі-45, Кв. 43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХIV-67 Кв. 38, Х-274 Кв. 48, Четиридесет и Втора, Четиридесета;  Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед. земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, Бивш Стопански двор, М. Чукарката, Имот № 027006, УПИ XII-256 Кв. 12, УПИ ІІІ-324, Кв. 35, УПИ ІІІ-43, 44, УПИ IX-Общ, Кв. 40, УПИ ХIX-346 Кв. 25;  Гайтанево: Vіі-155, Кв. 10, УПИ II-45, Кв. 15, УПИ VІІІ-230, Кв. 23, Центъра Населото

Община Долна баня  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Клен, Павел Вежинов, Петко Славейков, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ясен

Община Драгоман  

На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Беренде Извор

На 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Букоровци: УПИ V 130Кв. 13;  Върбница;  Годеч: Нишава;  Драгоил;  Драгоман: Акация, Международно шосе, Патриарх Евтимий;  Каленовци: XI-83, Кв. 22, УПИ-Хі-257, Кв. 12;  Калотина: Втора, Калотина, Първа;  Летница, Общ. Драгоман;  Липинци;  Мургаш: УПИ Хіі-17, Кв2;  Ново бърдо;  Прекръсте;  Разбоище: Мес Стойков връх;  Туден: 015065, Кв. Мрамор, М. Марков дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв. 22 УПИ XVі- 150, Труден;  Чепърлинци

На 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 06.10.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Владиславци

Община Елин Пелин  

На 03.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола

На 03.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър

Община Етрополе  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Александър Стамболийски, Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Руски, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Ямна: Мах. Златичора, Мах. Черти град

На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол;  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, ПИ-083145 М. Мариновото;  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, Септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин;  Етрополе: Равнището;  Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра;  Малки Искър;  Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5;  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 03.10.2017 г. /09:15 - 11:45 ч./ -  Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра

На 05.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци;  Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх

 Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4;  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110;  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица;  Своде: Махала Бакова могила, Махала Борова шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци;  Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 05.10.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец: Махала Правешки ханове

На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бойковец;  Етрополе: Вилна зона Язовира, Партизански, Руски, Тринадесет

Община Ихтиман  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 04.10.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки рът, Махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв. 8;  Ботевград: Хан Крум;  Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А;  Бърдо: УПИ № 113 Кв. № 25А;  Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо;  Джамузовци;  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3;  Пановци: 22

На 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Димитър Попов, Елин Пелин, Иван Шишман, Извън регулация, Кочиово, Местност Чикийца, Пейо Яворов, Предгарова, Сергей Румянцев, Траянова Врата, Трети март, Цар Освободител

Община Копривщица  

На 03.10.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Копривщица: Георги Тиханек, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Костадин Доганов, Панчо Мрънков, Полковник Кесяков, Ралчо Войвода, Хаджи Ненчо Палавеев

Община Костенец  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147

 Момин Проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Пролет, Родопи, Синчец, Трети март

На 05.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец

На 05.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3А;  Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна баня, Малиново поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски;  Долна Василица;  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев;  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;  Самоков: 3-та

Община Костинброд  

На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Безден:. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30

На 02.10.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 Кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 03.10.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, Цар Калоян

На 03.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944Кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

На 04.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд: Кърна Орница

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675, Кв. 99А, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25;  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан;  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Черно море, Шияковци;  София: Райска Градина/Аврора/

На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 12:30 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска комуна;  Хераково: ПИ 145016; На 05.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Безден:. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица,. УПИ IV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица, УПИ Хіі-47, Кв. 10 в. з. Бистрица;  Богьовци: Имот 5340057, Имот 5340057, Общ. Костинброд, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25, УПИ Хіі-127 Кв. 25;  Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, 155, 6, Белидие хан, Белидие хан;  Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан, Белидие хан;  Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова воденица, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хіі-3254 Кв 116, Черно Море, Шияковци;  София: Райска градина/Аврора/, Райска градина/Аврора/

На 05.10.2017 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч./ -  Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32

На 05.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Голяновци: Георги С. Раковски, Местн. ул. Централна, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ ХVі-219, Кв. 13

Община Пирдоп  

На 02.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ;  Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Ален мак, Бор, Борова гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън регулация, Извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна, Юрий Гагарин;  Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново дере, Ралчо Войвода, Рашко Х. Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев;  Пирдоп: Еленско, Извън регулация;  Челопеч: Александър Стамболийски

На 02.10.2017 г. /09:45 - 15:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Душанци: Ален мак, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска комуна, Извън регулацията, Летците, Момин камък

На 04.10.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 10:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Златица: Вилна зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, Извън регулация;  Църквище: V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 04.10.2017 г. /10:15 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково;  Каменица, Общ. Мирково: Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, УПИ XVIIІ-117, Кв. 6;  Карлиево;  Мирково: 000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, д-р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, Извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна гора, Стара планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен камък;  Петрич, Общ. Златица: Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24;  Смолско: Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21;  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХхІІІ-1053, 9-ти септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, Извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 05.10.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Ненов, Княз Борис І, Лука Х. Павлов, Никола Петков, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Чавдар Войвода

Община Правец  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Раух, Никола Комита, Работническа, Стара планина, Тодор Живков, Трети март

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: Махала Баренска;  Разлив: 13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Влъчковска, Махала Куевска

На 04.10.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5

На 04.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Осиковица: Махала Дрена;  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л VI-61, Кв. 5

На 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Васил Левски, Димитър Грънчаров, Махала Правешки ханове

Община Самоков  

На 04.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бели Искър: 1-ва

За периода 02-03.10.2017 г. /13:15 - 13:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Самоков: ул. Цар Борис III ТП Бистрица, 65231. 906. 282, Абаджийска, Александрова, Ангел Кънчев, Асен Карастоянов, Баба Фота, Белмекен, Бистрица, Бузлуджа, Булаир, Бяла поляна, Васил Левски, Верила, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Двадесет и Девети декември, Елин Пелин, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Иван Вазов, Иван Йончев, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент, Константин Фотинов, Коста Вальов, Луковица, Македония, Мальовица, Манастирска, Мано Филипов, Митрополитска, Мусала, Наум Хаджимладенов, Неофит Рилски, Никола Драмалиев, Никола Карастоянов, Никола Образописов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пашеница, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Попангелов, ПИ 65231. 908. 409, Пирин, Рила планина, Рилски езера, Розова долина, Сини Вир, Скакавец, Соколец, Софроний Врачански, Търговска, УПИ 65231. 914. 240, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Център за Настаняване От Семеен Тип, Чакър Войвода, Шумнатица

За периода 02-03.10.2017 г. /13:25 - 15:15 ч./ -  Самоков: Булаир

На 02.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор

На 02.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Райово: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 31-ва, 32-ра, 4-та, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П. Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско шосе

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Самоков: Авксенти Велешки, Бачо Киро, България, Македония, Неофит Рилски, Сем. Калинкови, Ситняково, Станислав Доспевски

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 10-та, 11-та, 11-та, 12-та, 12-та, 13-та, 13-та, 14-та, 14-та, 18-та, 18-та, 19-та, 19-та, 20-та, 20-та, 21-ва, 21-ва, 22-ра, 22-ра, 23-та, 23-та, 25-та, 25-та, 25-та, 25-та, 26-та, 26-та, 27-ма, 27-ма, 28-ма, 28-ма, 29-та, 29-та, 3-та, 3-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 31-ва, 32-ра, 32-ра, 33-та, 33-та, 34-та, 34-та, 35-та, 35-та, 35-та, 35-та, 36-та, 36-та, 37-ма, 37-ма, 38-ма, 38-ма, 39-та, 39-та, 4-та, 4-та, 40-та, 40-та, 41-ва, 41-ва, 42-ра, 42-ра, 43-та, 43-та, 44-та, 44-та, 45-та, 45-та, 46-та, 46-та, 47-ма, 47-ма, 48-ма, 48-ма, 49-та, 49-та, 5-та, 5-та, 52-ра, 52-ра, 53-та, 53-та, 55-та, 55-та, 6-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, 9-та, Бктп Градина - Ковачевци, Бктп Градина – Ковачевци;  Мала църква: с. Мала църква, Община Самоков;  Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Йордан Йовков, Крали Марко, Любен Каравелов, Мальовица, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36, Христо Смирненски, Цар Борис III

На 04.10.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре

На 04.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Любчо Баръмов, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10

На 06.10.2017 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Самоков: Местност Червената земя

Община Своге  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

Община Сливница  

На 02.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 03.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 04.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 05.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 06.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 07.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./; на 08.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 05.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18

На 05.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман;  Бърля;  Врачеш: Александър Стамболийски;  Връдловци;  Годеч: Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова гора, Брест, Бригадир, Васка Емануилова, Височка, Георги С. Раковски, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Никола Й. Вапцаров, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344, Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор;  Голеш, Общ. Годеч: Парцел VІІІ-413, Кв. 26;  Комщица;  Равна, Общ. Годеч;  Ропот;  Смолча;  Станинци;  Чепърлинци

На 06.10.2017 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, ул. „Юрий Гагарин“.

 

Видинска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Белоградчик  

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Белоградчик: бул. „Възраждане“, Георги Бенковски, Княз Борис I, Константин Янев, Славянска, Съединение, Тодор Илиев, Цар Асен I

Община Видин  

На 04.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Видин: 10971. 511. 68 ЗСЗ, Александър Стамболийски, Безименна, Западна Складова зона, Зсз, Тодор Велков, Узунова, УПИ V 5105 Кв 583, Широка

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин: III-5868, Кв. 27, ул. „Безименна“, ул. „Панония“.

 

Област Монтана

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Берковица  

На 02.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, д-р Иван Панов, д-р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Бойчиновци  

За периода 02-06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Громшин: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Кирил и Методи, М-р Борис Костадинов, Маршал Толбухин, Никит Иванов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Брусарци  

За периода 02-08.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Ленин, Никола Й. Вапцаров, Раковски, Славянска, Столетов, Толбухин, Цар Асен, Цар Симеон

На 02.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста;  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра;  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън регулация, Местност Генова воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;  Сливовик: 23-ти септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов;  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети септември, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 03.10.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;  Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;  Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад. Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген. Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, Извън регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47А и Ок 203, Осми март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин

На 03.10.2017 г. /09:15 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене: Извън регулацията

 Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата на селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, Местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Медковец: 340006, Александър Батемберг, Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Велес, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Дойран, Дунав, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Извън Чертата на селото, Имот 340006, Искър, Кирил Рацов, Константин Величков, Майор Ванков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Неофит Бозвели, Никола Конов, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Пролетарска, Самуил, Стопански двор 2, Тодор Данков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Симеон, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и Батенберг

Община Вълчедръм  

За периода 05-06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

За периода 04-06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Черни връх;  Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Георги Дамяново  

На 04.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Извън регулация, Първа, Трета, Четвърта

Община Лом  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гр. Лом: Кв. Момин Брод

За периода 02-07.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

За периода 02-08.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 17:00 ч./ -  Лом: Бор, Липа, Ломски Казарми, Петрохан, Струма

На 02.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Веслец(23-ти септември), Витоша(9-ти септември), Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев;  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка;  Златия, Общ. Вълчедръм: Извън регулацията;  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Местност Втори Стопански двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет;  Лом: 44238, 1149, 6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иглика(Нов живот), Извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз. ), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян;  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сталийска махала: Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Девета, Шестдесет и Първа, Шестдесета

На 05.10.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Монтана  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 27

 Студено Буче: Антон Иванов, Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, Извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 02.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Пета, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Петдесет и Две, Петдесет и Три, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет

На 02.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Марин Дринов

На 03.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Монтана: Извън регулацията

На 05.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 17:30 - 18:00 ч./ -  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи май, Софийска, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор;  Боровци: 1 Ви май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на ул. Хр. Ботев и В. Левски;  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 05.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ -  Монтана: Извън регулацията, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол.

 

Област Враца

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бяла Слатина  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ За периода 03-06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Мездра  

На 04.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч./ -  Габаре: Петко Лалов;  Горна Бешовица: 9-ти септември, Ален мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка;  Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин;  Долна Кремена: 1-ви май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка;  Кален: 9-ти септември, Баба Тонка, Ботева поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух;  Мездра: ЖП Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий;  Цаконица: 9-ти септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна гора, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка

На 04.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Ален мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец;  Драшан: 1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви;  Камено поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, Местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански;  Роман: Димитър Благоев

На 04.10.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Долна Бешовица: Барища

Община Оряхово  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

 

Ловешка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Априлци  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Ловеч  

На 02.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: 00028Л500Л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М. Пенчев, Иван Т. Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил. Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах. Оломан, Мах. Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон;  Киркова махала: България;  Микре: Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка;  Монтана: Нов живот;  Соколово, Общ. Ловеч: България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

Община Луковит  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

 Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 03.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка;  Дъбен: Иван Вазов;  Луковит;  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С. Раковски, Гогол, Голи рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н. Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Старчов дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин, Явор

На 03.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор

На 04.10.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 05.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Угърчин

Община Тетевен  

На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков дол

На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Черни Вит

На 04.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 168. 546. 1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579. 164. 2

На 04.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Заводна, Нецов дол, Павлов дол

На 04.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов дол, Павлова полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 05.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Христо Ботев, Черна река

На 05.10.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, Махала Златевци, Орлов камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 05.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов, Симеон Куманов

На 05.10.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн. Боатин, Сава Младенов

Община Троян  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 02.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура

На 03.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С. Раковски, Гурко, Девети септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински;  Голяма Желязна: 15703. 44. 5, Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети септември, Желязвенска комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах. Испирско, Мах. Козуря, Мах. Лъките, Мах. Разсадищата, Мах. Сойчанско, Мах. Топля, Мах. Чербин, Мах. Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев;  Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи май, Ракита, Средни Дял, Старата чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура;  Старо село, Общ. Троян: Калник, Мах. Шарбан, Мест. Стопански двор, Местн. Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 05.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска;  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков;  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев;  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра;  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско поле

Община Угърчин  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

На 06.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Местност камъка Правец, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи май, Трети март, Филип-тотю

На 06.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път № 103, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 06.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 06.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв. 13, Александър Стамболийски, Местност Гераня, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец.

 

Плевенска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Гулянци  

На 02.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 03.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 04.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 05.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 06.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: ул. „В. Априлов“, Г Бенковски, Градинарска, д-р П Берон, Демокрация, Индже Войвода, К и Методий, Крали Марко, Н Рилски, Орфей, Отец Паисий, Раковски, Симеон Велики, Стадиона, Цанко Церковски, Шипка

На 04.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, България, В Левски, Демокрация, З. Стоянов, Извън регулация, Л Каравелов, Мизия, П. К. Яворов, Рила, С Караджа, С Румянцев, Симеон Велики, Средна гора, Струма, Хан Аспарух

Община Долна Митрополия  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Коста Златарев, П. Волов, Христо Ботев

На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ореховица: Ал. Стамболийски, Цар Самуил, Шипка

На 02.10.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ореховица: И. Вазов, Патриарх Евтимий, Ропотамо, Цар Калоян

На 03.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И. Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц. Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю. А. Гагарин

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегаре: Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П. Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Ореховица: И. Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

На 04.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Коста Златарев, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Рила

Община Долни Дъбник  

На 06.10.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Горни Дъбник: 23 Септември, Адил Дервишев, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Г Пърличев, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Пан Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Садовска, Солун, Ст Георгиев, Ст Караджа, Ст Михайловски, Филип-тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цв. Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански

На 04.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник: В Левски, Г. М. Димитров, Никола Петков, П. К. Яворов, Христо Янчев

Община Искър  

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 02.10.2017 г. /14:45 - 16:45 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Местност Корея

Община Кнежа  

На 04.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 07.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Рила, Стефан Кратунски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море, Яне Сандански

На 02.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Васил Коларов, Васил Левски, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви, Черно Море

Община Левски  

На 02.10.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ -  Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

 Левски, Общ. Левски

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Обнова: 9-ти септември, Б. Анастасов, Безименна, Васил Левски, Възраждане, Ив. Вазов, Н. Й. Вапцаров, Осми март, Пионерска, Ю. А. Гагарин

Община Плевен  

На 02.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална зона, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Сторгозия, Сторгозия

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Сторгозия

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

 Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа

На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Плевен: ШЗО Гр. Плевен

На 03.10.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./; на 05.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./; на 06.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./ -  Плевен: Сторгозия

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Акд. Й. Трифонов, Десети декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 03.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бръшляница;  Върбица, Общ. Плевен: IV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Арда, Асен Халачев, Бачо Киро, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Кирил и Методий, Ком, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Освободител, Осогово, П. К. Яворов, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Свобода, София, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тодор Луканов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка;  Коиловци: 000412, 9-ти септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Местност Байнова Могила, Местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна гора, Стара планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 03.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: IV, Кв. 1, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Братя Миладинови, В. И. Ленин, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, П. К. Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Средна гора, Странджа, Суворов, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 04.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б. Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В. Топалски/

На 04.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец: УПИ-III-171

 Тученица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Ген. Вл. Заимов, Генерал Гурко, Генерал Колев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Дамян Пешев, Кайлъка, Любен Вешков, Местност Пасището, Пирин, Радецки, Рила, Среброструй, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин

На 04.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, XIX-447 Кв. 15, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи

На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Радишево

На 05.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Гривица, Източна Индустриална зона, Индустриална зона

На 05.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Гена Димитрова, Изгрев, Миладинови Братя, Неофит Рилски, П. Р. Славейков

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 06.10.2017 г. /08:30 - 12:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална зона, Местн. Западна Идустриална зона, Сторгозия

На 06.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Ал. Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо

Община Червен бряг  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Червен бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 05.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Червен бряг: Панайот Волов, Тунджа, ул. „Християнска“.

 

Пернишка област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Брезник  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево

На 05.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: 06286. 502. 39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров камък

Община Ковачевци  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Светля

Община Перник  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Владислав Граматик, Добри Чинтулов, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Тако Пеев, Тодор Влайков, Тодор Паница

На 02.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Драгичево: Васил Левски, Витоша, Възраждане, Кокиче, Никола Вапцаров, Оборище, Ропотамо, Средорек, Черни Връх

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар

На 02.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска поляна, Капитан Петко Войвода, Крайречна, Лъката, Люлин, Незабравка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шийница

На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски езера, Станке Димитров, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Вилна зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил

 Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 104, 105, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Кв. Радина чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина чешма, Радина чешма Имот 611-406, Рудничар

Община Радомир  

На 02.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Кондофрей

На 02.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 03.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 04.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 05.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./; на 06.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Долни Раковец

 Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец

На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Радибош

На 03.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Байкалско

На 03.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Углярци

Община Трън  

На 05.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Насалевци

На 05.10.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Трън: Осми март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах. Горно Баринци, Мурговица, Нов живот, Руй, Света Троица.

 

Кюстендилска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Бобов дол  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв. 27

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Бабино

На 03.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Бабинска река: IX-59

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина

Община Бобошево  

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Каменик

Община Дупница  

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609

На 02.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, РУПИте, Свети Никола, Чайка

На 02.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Драган Овчаров, Елица, Липа, Местност Дренски рид, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Професор Александър Балан, Седма Рилска дивизия, УПИ Хі, Черни Връх

На 02.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Битоля, Иван Вазов, Неофит Рилски, Орляк, Патриарх Евтимий, Побит камък, Яне Сандански

На 02.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 02.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски институт, Христо Ботев

На 03.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, брегалница, Бричи бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков камък, Местност Дренски рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна

На 03.10.2017 г. /08:15 - 08:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:15 - 14:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Дупница: I, Кв. 124 Ж. П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, Кв. 191, Доктор Сапунджиев, Дунав, ЖП Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева долина, УПИ II - 449, Кв. 1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 03.10.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Дупница: Благодарност, Възраждане, Кулата, Начо Величков, Славейков, Хисара, Цар Освободител

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев;  Джерман: 013024, 017022, 059050, 207635051294, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор;  Дупница: I, Кв. 79, 04220. 9. 147, 68789. 16. 114, 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 17. 484, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 173. 5, 68789. 20. 626, Кв. 248, 68789. 21. 19, 68789. 23. 413, 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, 68789. 607. 145, 68789. 609. 179 Никола Малашевски, 68789. 609. 55. 1, 68789. 609. 601, 87727, 16, 179, I, Кв. 79, XXXIV-6620, Кв. 130А, ІІІ, Кв. 95, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ана Малашевска, Ана Малашевска, Андон Величков, Андон Величков, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски мост, Аракчийски мост, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Баба Ната, Батак, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Битоля, Благодарност, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи бор, Бричи бор, Бричи бор, Бузлуджа, Булаир, Булаир, Булаир, Бяло море, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Венелин, Витоша, Вихрен, Владимир Димитров Майстора, Влахина планина, Влахина планина, Войводска, Втори Януари, Втори Януари, Възраждане, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Гео Милев, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гергана, Гоце Делчев, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори март, Двадесет и Втори март, Джерман, Димитър Радев, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Дренски рид, Дренски рид, Дружба, Дунав, Дупница, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Елисавета Багряна, Елица, Ерусалим, Жива Вода, Жива Вода, Захари Бобошевски, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Игумен Йосиф, Извън регулация, Изгрев, Илинден, Индустриална, Индустриална, Искър, Искър, Йордан Йовков, Каваклия, Калина, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Княз Борис I, Кокиче, Комитска, Крайречна, Крайречна, Криволак, Кулата, Латинка, Лилия, Липа, Лоза, Люляк, Люляк, М. Гурдево, М. Динката, Македония, Максим Горки, Максим Горки, Малина, Мальовица, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Барактарица, Местност Бунищерица, Местност Гурдево, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Местност Дренски рид, Местност Злево, Местност Караболюка, Местност Караболюка, Местност Марек, Местност Пульова воденица, Местност Разсадника, Местност Савако, Местност Сух Андък, Милин камък, Милин камък, Миньор, Мир, Морава, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Никола Чомаков, Николаевска, Одрин, Орлинска, Орляк, Оструган, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отец Паисий, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски институт, Пазарна, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патрики Сандев, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Плиска, Побит камък, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Прогона, Прогона, Прогона, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Професор Александър Балан, Първи май, Пътен възел Дупница Юг, Развесена Върба, Разметаница, Разметаница, Разметаница, Разметаница, Раковска, Рила, Рилски езера, Рилски Манастир, Родопи, Ропотамо, Росица, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Свобода, Седма Рилска дивизия, Седма Рилска дивизия, Скопие, Славейков, Солун, Софийско шосе, Софроний, Средец, Средна гора, Стара планина, Старите Жилища, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Стръмна, Стръмна, Тишина, Тобеница, ТП Помпена станция на Тец Б. Дол, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Труд, Тумбата, Тунджа, Тютюнева;  Пиперево: МТП Шивашки Цех, с. Пиперево, Общ. Дупница;  Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Рила, Саморанска, Стаменко Градевски;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Фролош;  Цървище: Махала Ореевица, Цървище

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Бобошево: Махала Въртен камък;  Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І;  Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483, Кв. 50;  Драгодан: № 000026, Извън регулация, Махала Ортакчийска;  Крайни дол: ХIх-51;  Крумово, Общ. Кочериново;  Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, ПИ 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис;  Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански двор, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 05.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гюргево;  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански;  Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин;  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода;  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 08.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Бобов дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 03.10.2017 г. /14:15 - 15:15 ч./ -  Дупница: Антим I, Васил Левски, Дунав, Любен Каравелов, Опълченска, Площад Независимост, Раковска, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода

На 04.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Джерман: 013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов дол, Местност Площа, Местност Пульова воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански двор, Теменуга, УПИ II-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

 Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 05.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна;  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска;  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница: IX - 136, Кв. 18

На 08.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, ІІІ, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева долина, ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ 68789. 17. 103. , УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 08.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дупница: Свети Иван Рилски, ул. Св. Иван Рилски № 1

Община Кюстендил  

На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 02.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия;  Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки

На 02.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, Махала Топилата;  Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка;  Слокощица: Махала Рошковци;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 02.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Княз Ал. Батемберг, Людмил Янков, Савойски, Средна гора

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Буревестник, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Самодивска, Свищов, София, Сълза, Янтра

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска;  Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец;  Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка;  Сажденик: Махала Златанска

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Местност Николичевски път

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален мак, Банска, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, София, София, Стрелча, Стрелча, Трън, Трън, Чайка, Ямбол

На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Димитров, Банщица, Двадесети Април, Димитър Беровски, Клокотница, Македония, Петър Берон, Спартак, Стоян Венев, Тракия, Чаталджа

На 03.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кюстендил: Гюешевско шосе, Запад, Колуша, Млада Гвардия, Румена Войвода, УПИ I Кв. 385 ул. Цар Освободител, Цар Освободител

На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Згурово

На 03.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето;  Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките;  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска;  Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска;  Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова;  Лелинци: Васил Левски, Махала Горна;  Неделкова Гращица;  Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци;  Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка;  Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска;  Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска

На 03.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов живот, Осми март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият камък, Дупнишко шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско шосе, Цар Освободител;  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха река, Местност Друмарката, Местност Капинката, Митко Палаузов, Нов живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Слокощица: Александър Димитров, Ален мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.10.2017 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала селото, Махала Янкова;  Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци;  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива;  Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева;  Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала селото;  Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Добри дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска;  Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището;  Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска;  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;  Драгойчинци: Мах. Богданова, Мах. Бозкина, Мах. Гигина, Мах. Гигинци, Мах. Градско Ливаде, Мах. Дайчова, Мах. Деяница, Мах. Джикаре, Мах. Дълги Лом, Мах. Дърнелци, Мах. Зеинци, Мах. Злондон, Мах. Корита, Мах. Куркина, Мах. Малка падина, Мах. Митарци, Мах. Пейчинова, Мах. село, Мах. Средно Осое, Мах. Чорбаджийска, Мах. Ширилова;  Злогош: Долна махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница;  Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки дол;  Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец;  Метохия: Долна махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци;  Побит камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала село;  Полетинци;  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък;  Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала реката, Махала Старо село, Махала Ханове, Махала чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар;  Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чудинци

На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: Махала селото

На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни камък

На 04.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала реката

 Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала реката, Махала Стопански двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: Махала Брезалийска, Махала Гугушанска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Марковска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Секалска, Махала Чифличка, Махала Яновска

Община Рила  

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Падала: 55083. 91. 18

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пастра

На 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила: Местност Жабокрек, Подгорица

Община Сапарева баня  

На 03.10.2017 г. /13:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Овчарци, Общ. Сапарева баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot; Грабежо&Quot; , Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски езера, Седемнадесети март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970, II, II, Кв. 8, IX - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І, Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10;  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над селото, Община Сапарева баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански двор, Теменужка, Трети март, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети май, Дренски рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни връх, Юри Гагарин;  Сапарева баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797, Кв. 74, ІІІ-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов живот, Омуртаг, Опълченска, Осми март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; Кв. 74, ПИ № 65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, Тракия, Трети март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759, Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, ул. „Ягода“.

 

Благоевградска област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Банско  

На 06.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Банско: 02676. 501. 2553. 1, ул. „Драма“, Иван Михайлов, Изток, Кирил и Методи, Княз Ал. Батемберг, Любомир Милетич, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Проф. Любомир Милетич, Рила, Родопи, Сливница, Стефан Стамболов, Христо Г. Данов, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Черно Море

На 05.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Банско: Бъндерица, Места, Хан Аспарух

На 05.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Банско: Местност Грамадето, Найден Геров

Община Белица  

На 05.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Бабяк

Община Благоевград  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, Кв. 5

 Благоевград: Антон Чехов, Борис Сарафов, Васил Левски, Дъбравска, Илинден, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Страцин, Тодор Александров

 Логодаж: Местност Клисурски мост, УПИ I-113

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово

 Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М. Гошевица, Местност Еленовско дере

На 02.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Българчево

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Акациите, Асен Чаушки, Балкан, Делвинска, Детелина, Егея, Еленово, Здравец, Марулевска, Младост, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Търново

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Асен Чаушки, Балкан, Детелина, Егея, Марулевска, Младост, Полковник Дрангов, Търново

На 04.10.2017 г. /16:00 - 16:45 ч.; 17:45 - 18:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 619. 59, Авганцов Чифлик Ш. 72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно шосе, Промишлена, Промишлена, Промишлена зона, Промишлена зона, Св. Димитър Солунски, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 04.10.2017 г. /16:00 - 18:00 ч./ -  Благоевград: Св. Димитър Солунски

Община Гоце Делчев  

На 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на с. Беслен

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 06.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Ален мак, Байкал, Бяло море, Гоце Делчев, Долно Броди, Дунав, Здравец, Иларион Макариополски, Илия Батаклиев, Кирил и Методий, Криволак, Места, Михаил Даев, Никола Вапцаров, Николай Добрев, Панаирски Ливади-Продължение, Паоло Ленц, Пейо К. Яворов, Първи май, Рила, Симеон Радев, Солун, Стара планина, Тодор Александров, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон, Царица Йоана, Юрий Гагарин

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-XVIIІ-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика;  Гоце Делчев: Драмски път

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157, 207, 216, 218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара планина, Янко Атанасов

На 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:50 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гайтаниново: 021056 М. &Quot; Жингов Бряст&Quot;  Копривлен;  Лъки, Общ. Хаджидимово;  Парил;  Тешово: УПИ-IV+106

На 03.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:50 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана;  Гоце Делчев: Дунав;  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, ПИ-000186, Първи май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански двор, Тодор Паница, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, Местност Ливадите, Местност Параклиса, Местност Стопански двор, Местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра;  Ново Лески: М. Варадите, Местност Варади, с. Ляски, Имот 501003;  Петрелик;  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор № 042003;  Теплен;  Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански двор, УПИ-IX-74, Кв. 73А, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 03.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драма, Искър, Славянска, Солун, Средна гора, Тодор Александров, Юг

На 03.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Киркалица, Местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка

 Самоков: Тинтява

На 05.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

Община Гърмен  

На 02.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 04.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица

На 02.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дебрен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Деветнадесета, М. Решманица, Осемнадесета, Осма, Първа, Решманица, Седемнадесета, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Трета, Четвърта

На 02.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Рибново: ІІІ-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета

На 02.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./; на 04.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, IV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

На 02.10.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, Местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета

На 02.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Кресна  

На 05.10.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Влахи: Драколово;  Кресна: Главен път Е-79, Македония, Местност Солунско дере;  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, Местност Русенци;  Сенокос, Общ. Симитли;  Стара Кресна: Местност Кулата

На 05.10.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ощава

Община Петрич  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бяло море, Ванюша Валчук, Вит, Г. Димитров, Георги Урумов, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Ленин, Местност Горни Бари, Рила, Свобода, Септемврийска, Стопански двор, Съблекалня на Стадион, с. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Черноризец Храбър

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Митино

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старчево: XVI-8, Кв. 3, Местност Асанката

На 03.10.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Папульо, Полковник Дрангов, Промишлена зона, Свобода, Свобода -Промишлена зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев

На 03.10.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански двор

На 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Граничар, Иван Вазов, Извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба

На 06.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кърналово: Бяло море, Иван Вазов, Кожух, Ленин, Рила, Свобода

На 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница

На 06.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов;  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов

Община Разлог  

На 05.10.2017 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Местност Бански път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тринадесета, Х-276 Кв. 25

На 02.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Градево: Местност Бяла поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Требища, Требище;  Разлог: База Предел, Бойков рид, Изворите, Местност Баба Цвета, Местност Бойков рид, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Мразеница, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Тишето, Местност Шипоко, Предел

На 02.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Градево: Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах. Кацарска, Местност Стружка река - Лагове, Требище;  Разлог: Местност Баба Цвета, Местност Логовете, Местност Предел

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара планина, Странджа, Трети март, Явор

На 05.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Илинден, Местност Пром. Зона-Долен Стопански двор, Христо Ботев

Община Сандански  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Горно Спанчево

На 02.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Бельово;  Враня;  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански;  Ковачево, Общ. Сандански;  Кромидово: 038008, Местност Селището, Под Черквата, Реката;  Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Девети май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, Местност Стопански двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански;  Лехово;  Ново Делчево: Георги Кирков, Местност Кантона, Местност Киселица;  Ново Кономлади;  Ново Ходжово;  Пиперица;  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, Местност Друма, Местност Паркова зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев;  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова поляна;  Черешница;  Яново

На 02.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Сандански: Васил Кънчев, Иван Рилски, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил

На 02.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Пирин: Местност Калугера

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левуново: VIII+437, Кв. 40, Главен път Е-79, Девети май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка;  Джигурово: 10-79

На 06.10.2017 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Дамяница: 034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, Местност Мело, Местност Метлата, Местност Тухларна, Местност Чуката, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-н ЖП Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански;  Лешница, Общ. Сандански: Друма, Местност Божанковица, Местност Друма, Синаница;  Ново Делчево: 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Иловицата, Местност Кантона, Местност Кънлийца, Местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи май, Пътен възел АМ Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски;  Поленица: Дабо, Мацкова Градина, Местност Валога, Местност Друма, Местност Мацкова Градина;  Сандански: Местност Друма, Местност Мацкова Градина, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-н Главен път Е-79, Р-н Мацкова Градина, Р-н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

Община Сатовча  

На 03.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл. Охридски, Лале, Места, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети март;  Кочан: Младост

На 04.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Годешево: Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара планина

На 04.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 06.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Сатовча: Ал. Стамболийски, Васил Даракчиев, Георги Шомов, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Илинден, Кокиче, Лазар Карабожиков, Малчика, Никола Карталов, Площада, Родопи, Тодор Шопов, Четирдесет и Осма, Шипка, Юри Гагарин

На 06.10.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

Община Симитли  

На 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брежани: IV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център

На 03.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник: Местност Ормана;  Полето: Нивото;  Симитли: М. Ливадите, Неуточнен адрес, Симитли;  Черниче: Детелина, Зора, М. Сухата река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза

На 03.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градево: Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини дол, Свини дол;  Долно Осеново: 291, Кв. 9, II--255, Долна махала, Махала Горна, Махала Долна, ПИ-061004 М. Лаката;  Полето: 026023, Кв. 3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381, 382, Кв. 2, УПИ-I, Кв. 21;  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, Кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, Септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ Іі-339, 338, Кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 6-ти септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Васил Априлов, Василево, Василево, Вихрен, Даме Груев, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Малешевска, Митрополит Борис, Нова махала, Орфей, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Петър Берон, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Решково, Сирма Войвода, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Трети март, Хан Омуртаг, Цар Иван Шишман, Чинара, Яне Сандански

Община Хаджидимово  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Блатска

На 04.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата - Индентификатор № 042003

Община Якоруда  

На 06.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Юруково.

 

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Има задържани на протеста срещу Порошенко в Киев 0| 598 |18.10.2017 . Шеф на синдикат: ​Обещаните 55 млн. лева за МВР ​ги приемаме като гавра 1| 945 |18.10.2017 . Седмина от разбитата група с обвинения за трафик на мигранти 0| 1344 |18.10.2017 . Д-р Димитър Ленков: Бедният българин най-много доплаща за здравеопазване 0| 1580 |18.10.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах