Вторник, 22 Май 2018, 10:58
Frognews
0| 3267 |11.05.2018

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14 - 18 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене  Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Искър, Родина, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІІ-442 Кв.78

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Восток, Георги Сава Раковски, Максим Горки, Петко Д.Петков, Св.Св.Кирил и Методий, Шейново

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил и Методий

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Варна, Восток, Петко Д.Петков, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Христо Смирненски

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Владо Марков, Изворна, Люлин, Майор Коста Паница/Толбухин, Патриарх Евтимий, Персенк, Перуника/Х Конгрес на БКП/, Христо Ботев, Цар Калоян, Царевец

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Железничарска, Зора, Искра, Кос, Кукувица, Рила, Средна Гора, Цар Симеон

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Иваняне: Богданов Дол

Община Витоша

На 14.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: 203-та/Драгалевци/, 205-та /Драгалевци/, 206-та, 206-та/Драгалевци/, 207-ма, 207-ма/Драгалевци/, 208-ма, 208-ма/Драгалевци/, 309-та /Драгалевци/, 310-та /Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 313-та /Драгалевци/, Иван Кондов, Лешникова Гора, Николай Бинев, Паскал Паскалев/Драгалевци/, Проф.Атанас Иширков, София,Р-Н Витоша,УПИVІІ-377,Кв.7, УПИ VII-СНС

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 633-та /Витоша/, Бай Михал, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пп Витоша

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 203-та, 207-ма, Свети Кирил

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 203-та/Драгалевци/, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 207-ма, 207-ма/Драгалевци/, 209-та/Драгалевци/, Георги Георгиев-Гец, Свети Кирил

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кв. Княжево

На 15.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Бела Дона, Ваклинец, Глухарче, Деян Горинов, Драгалевци, Карнобатски Проход, Маестро Георги Атанасов, Папрат

На 15.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Миле Попйорданов/Бр.Огън/

На 15.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 101-ва, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 113-та, 305-та /Драгалевци/, 313-та /Драгалевци/, 315-та/Драгалевци/, Веселин Стоянов/109/ В.З.Киноцентър/, Лешникова Гора, местност Киноцентъра, Проф.Любомир Пипков, Стойко Владиславов

На 15.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Българска Легия, Василашко Езеро, Вихрен, Иван Сусанин, Кедър, Майстор Д.Софиянлията/666/

На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 113-та, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 206-та, 215/Драгалевци/, 302-ра /Драгалевци/, 303-та /Драгалевци/, 303-та/Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 306-та /Драгалевци/, 307-ма /Драгалевци/, 311/Киноцентър/, 314-та /Драгалевци/, 315-та/Драгалевци/, 316-та /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, Бойка Войвода, Емил Манолов, Лешникова Гора, Марин Големинов, местност Киноцентъра, Петко Стайнов, Проф.Марин Големинов/485/, УПИ ХVіі-233, Кв.13 М, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/

На 15.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 16.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ветрушка, Иван Сусанин, Пелистер

На 16.05.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ - София: 403/Драгалевци/, 420-та/Триядица/, 421-ва/Триядица/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Могилата, Павел Дованлийски, Сава Доброплодни/421/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Цани Гинчев/420/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Княжево

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Всеволод Гаршин, Евлия Челеби/Мара Петлякова

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 319-та, 405/Драгалевци/, 415-та, 415/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина, Симеоново, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 17.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: Захари Зограф, Кимчовец, Крушова Градина, Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бяло Поле, Василашко Езеро, Ралевица

На 17.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва, 401/201/, 402-ра, 403/Драгалевци/, 404-та, 404/Драгалевци/, 405-та, 406-та, 410-та, Акад.Атанaс Илиев, В.З. Симеоново - Драгалевци, Василий Врач/409/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Змей Горянин/408/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Тодор Боров/407/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Св.Наум /Драгалевци

На 17.05.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./ - София: В.З. Симеоново - Драгалевци, Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 18.05.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - София: Бистър Ручей, В.З. Симеоново - Драгалевци, Горска Поляна, Драгалевци, Драгалевци Разш.Север, Елин Пелин, Захари Зограф, Лагадина, Панайот Пипков, Папрат, Хмел

На 18.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Пирин

На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: 208-ма, Дора Габе/Драгалевци/, Лешникова Гора

На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: VII-889 Кв 127, XXVіі-910 В.З Симеоново Драгалевци -, Атанас Яранов, Гергина, Дамян Дамянов, Драгалевци, Драгалевци Разширение Север, Драгалевци Север УПИ3-1016 Кв126, Еловица /Кв. Драгалевци/, Иван Милев, Илина Църква, Кимчовец, Манастирски Ливади-Запад, Слънце /Драгалевци/

На 18.05.2018 г. /11:45 - 16:00 ч./ - София: 304-та /Драгалевци/, 305-та /Драгалевци/, 308-ма, 308-ма /Драгалевци/, 324-та /Драгалевци/, 325-та /Драгалевци/, 326-та /Драгалевци/, Андрей Бачковски, Лешникова Гора, Ул.Мати Болгария

Община Възраждане

На 14.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Странджа, Тодор Александров/Н.Цанов/, Трапезица, Христо Ботев

На 15.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Софроний Врачански, Средна Гора

На 16.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Лавеле, Лъвов Мост, Манол Тошев, Позитано, Поп Богомил, Пордим, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Света София

На 17.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Партений Нишавски/Любо Карт, Пиротска/Трети Април/

На 18.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Александър Стамболийски, Отец Паисий

На 19.05.2018 г. /08:00 - 17:00 ч./ - София: Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.

Община Илинден

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Виктор Павлов, Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Искър

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба

На 14.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: Дружба, Дружба 1, М.Южна Гр.Терит.I Част УПИ 1988 и ПИ 910 Кв 1а, Христофор Колумб

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба, Дружба

На 15.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 1, Искър

На 16.05.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: Дружба, Дружба 1

Община КРАСНО СЕЛО

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 20-ти Април, Ами Буе, Кирил Пейчинович

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ген. Скобелев, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен

На 15.05.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ - София: Бул.Ген.Михаил.Д.Скобелев

На 15.05.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ - София: Лайош Кошут

На 15.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - София: Бузлуджа , Ген. Скобелев

На 15.05.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - София: Прага, Тунджа

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Лайош Кошут, Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Марко Балабанов

На 16.05.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ - София: Хайдушка Поляна

На 16.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Бузлуджа

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ.

На 17.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - София: Ген. Скобелев, Христо Ботев

На 17.05.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ - София: Бул.Хр.Ботев

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - София: Иван П.Славейков

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Баница, Богдановец, Виктор Григорович, Даскал Манол, Захари Круша, Свети Иван Рилски, Тунджа, Феликс Каниц, Яков Крайков/Макаренко/

На 18.05.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Богдановец

Община Кремиковци

На 14.05.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 16.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - София: Кремиковци, Стара Планина, Цариградско Шосе/Тракия/

На 14.05.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 16.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Яна: Байкуш, Безименна, Борис Николов, Г.Митрев, Гара Яна УПИ III ,Кв.9, Димитър Стоичков, Извън Селото, Първи Май, Св.Ана/9-ти Септември/, Свети Никола/Байкуш/, Симеон Стойков/Урсол/, Стара Планина, Стара Чешма/Цветко Стоилов/, Теменуга, УПИ XXIII-1 38 Кв.33м.Яна, Хубава Яна, Ц.Стоилов

Община Лозенец

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Кораб Планина/Илия Филипов/

На 17.05.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

Община Люлин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 729-та, 729-та/Витоша/, 730-та, 731-ва, Банско Шосе, Европа/Баба Парашкева/, Милево Ханче ПИ 285, Република, Република 2, Шосе Банкя

На 15.05.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Леге, Люлин 6, Люлин 7

На 15.05.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - София: Люлин 7, Попово

Община Нови Искър

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Искър: 00357.5350.545, 127-ма, Баба Тонка/Иван Парев/, Беласица, Бреза, Бял Крем, Веслец, Витоша, Върбовка, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Искърско Дефиле, Козница, Копривщица, Лале, Момина Сълза, Пламък, Пролет, Розова Долина, Топола, Хризантема

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бреза

Община Оборище

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Проф.Асен Златаров

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бул. М. Луиза 20

На 15.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ул.Професор Асен Златаров №8

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Русалка

На 18.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Мадрид, Проф.Джовани Горини

Община Овча Купел

На 16.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Мало Бучино: 16, Бенковска/В.З.Симоница/, Бузлуджа/В.З.Симоница/, Васил Левски/В.З.Симоница/, Дъб/13-та/, Милин Камък/В.З.Симоница/, Орлица, Раковска/В.З.Симоница/, Стефан Караджа/В.З.Симоница, Хаджи Димитър/В.З.Симоница/, Христо Ботев/В.З.Симоница/

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия

На 16.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - Мало Бучино: Бански Път, Бенковска/В.З.Симоница/, Бенковска/В.З.Симоница/, Боян Б.Костов/4-та/, Вид/В.З.Пладнище/, Витоша/7-ма/, Димотика, Дъб/13-та/, Еделвайс/6-та/, Искър/В.З.Пладнище/, Кокиче, Люлин/2-ра/, М. Извън Селото, Мургаш/В.З.Пладнище/, Никола Петков/8-ма/, Овча Могила, Осъм, Пирин/В.З.Пладнище/, Рила, Родопи/В.З.Пладнище/, Свежест, Селище, Стара Планина/5-та/, Стара Планина/5-та/, Странджа, УПИ VI-1028, Кв.18, Филип Б.Костов/1-ва/, Янтра/В.З.Пладнище/

На 16.05.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ - София: 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Искър, Кокиче, Милин Камък, Мургаш, Пирин, Рила/Вас.Главинов/, Родопи, Странджа

На 16.05.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - София: Буря, Буря

На 16.05.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Мало Бучино: Бански Път, Борис Найденов/11-та/, Еделвайс/6-та/, Кольо Фичето, Липа/12-та/, Люлин/2-ра/, Орлица, Филип Б.Костов/1-ва/

На 16.05.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, Колю Фичето

Община Панчарево

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Богатир/В.З.Врана-Герман/, Г.П.Даскала/Теменужка/, Градина/21-ва/, Занаятчийска/12ти Конгрес/, Здравец/20-та/, Искър/32-ра/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Младежка/12-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Росица/19-та/, Топола/13-та/, УПИ І -51147,Кв.25, Хр.Смирненски/17-та/

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Вилна Зона Враня

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В.З.Ярема Поз Имот 4

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана: махала Велчева

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков: В.З. Ярема, Ярема

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, Градина/21-ва/, Емилиян Станев/18-та/, Милуш Станоев/Пею Яворов/, Осми Март/15-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Хан Аспарух/29-та/, Чучура/16-та/

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: Божур/Ален Мак/, В.Пеева/27-ма/, Вела Пеева, Дружба/23-та/, Занаятчийска/12ти Конгрес/, Искър/32-ра/, Хан Аспарух/29-та/, Хан Крум/31-ва/, Христо Ботев, Цар Симеон Велики/Митко Пал, Шипка/25-та/

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: Люляк/30-та/

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: 979 /VІІ-123/, Брайново, В.З.Лозето М.Терасите Пл.804, Вилна Зона Лозето, М. Терасите ,Пи 3092, Старият Път, УПИ VІІ-86а ,86б Кв.3 М.Лозето, УПИ Х-129 М.Лозето

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Панчарево: В,З,Лозето ПИ 14831,6512,1143

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Герман: 14831.6507.2468, 425, Богатир/В.З.Врана-Герман/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В.З. Терасите, Вилна Зона Лозето, Герман, Кокиче/4-та/, М. Смреката, Месност Терасите, местност Зимника, местност Смреката, Патриарх Герман/9 Септември, Старата Чешма/Апостол Янков, Трети Март /3-та/, УПИ14831л6506л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Площад Иван Вазов

На 18.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - София: 1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Босилек /Кв.Симеоново/, Букет, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ул. Манастирска Ктп, Ул. Незабравка, УПИ ІІ-2405, Кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 Кв.5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва, 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв.Симеоново/, 47-ма /Кв.Симеоново/, 48-ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-ва /Кв.Симеоново/, 52-ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 61-ва /Кв.Симеоново/, 69-та/В.З. Симеоново Север-витоша/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 71-ва /Кв.Симеоново/, 74-та, 74-та, 82-ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв.Симеоново/, Бистрица, Босилек /Кв.Симеоново/, Букет, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З. Симеоново - Драгалевци, В.З.Калфин Дол ПИ 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В.З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Ул. Манастирска Ктп, Ул. Незабравка, УПИ Іі-2405, Кв.20а М.Бистрица, УПИ Х-2181 Кв.5, Шумако / Симеоново, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина

На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 04234.6979.364, 101-ва, 3-ти Март, 8-Ми Март, XXIV-1656 Кв.92, XXVII-18 Кв.15, ІV-516013, Ііі-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център,Кв.40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В.З Калугерово Ливаде, В.З. Бистрица - Разширение, В.З.Калугерово Ливаде ПИ 3202, В.З.Шумако УПИ ХVііі-2976, Кв.2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45, М.Хумата ПИ 04234.6980.317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, местност Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234.6970.3488, ПИ XIX-2436, Кв.13а, Пи, Кв.04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф.Трайко Запрянов, Пчеларска/61-ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св.Св.Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп.Цонкина Махала, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Ул.Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141,142 Кв. 40, УПИ IX-3634,3635, Кв.97, УПИ V-2546, Кв.91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254,Кв.42а, УПИ ІІ-3002 Кв.90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 Кв.5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ - Железница, Общ. Столична: 139020, 29150.7102.993, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, махала Ленище, местност Елата, местност Ковачки Кошари, местност Мангови Кошари, местност Пържови Кошари, местност Умни Дол, местност Цареви Кошари, местност Чемерник, ПИ 29150.7102.995, ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч./ - Панчарево: Беликата, Детски Град, Лъката

Община Подуяне

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Петър Богдан 19

Община Сердика

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Банишора, Кавала, Клокотница, Охрид/Станка Първанова/, Софроний Врачански, Странджа, Струга, Христо Ботев

Община Слатина

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Кадин Връх 5

На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Кадемлия 11, Кобилино Бранище 9

На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Боян Магесник 30, Рибарица 8

На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Боян Магесник 28, Марагидик 38-40

На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Велчо Атанасов 9-11

Община Средец

На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Хан Аспарух

На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Граф Игнатиев

Община Триадица

На 14.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - София: Ген Иван Колев

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - София: Ивайло

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Смърч

На 18.05.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ - София: Доспейски Проход

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Божурище

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: Лале

Община Ботевград

На 14.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Рашково: махала Белчово

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Бистрица, Вилна Зона, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 14.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски, Тп Бетонов Център

На 14.05.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Правец: IV, Кв.9, IV-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 14.05.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Разлив: махала Маргинска

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 15.05.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Искър, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Оборище, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Седма, Стара Планина, Филип Тотьо (Тодор Доков)

На 15.05.2018 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 20.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ - Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, 1866 Година, Бензиностанция, Божко Божилов, Васил Левски, зад ЗРЧ, Илия Стоянов, Индустриална, Оборище, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 20.05.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ - Ботевград: Божко Божилов

Община Горна Малина

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гайтанево: VІІ-155, Кв.10, Центъра Населото

Община Драгоман

На 14.05.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Големо Малово: УПИ ХI-92,Кв.15

Община Елин Пелин

На 16.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска

На 16.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Никола Петков, Новоселци, Петър Берон, Средна Гора, УПИ ХV -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Шейново, Шейново

Община Етрополе

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Боженица: махала Ласковци

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв.4

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лъга

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 16.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 16.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Ихтиман

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ботевград: Хан Крум

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала Драгиовци, махала Дренов Рът, махала Поповци, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИ 121013 М.Гробищата, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, Кв 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Голема Раковица

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Джамузовци

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Семковци УПИ ХVІ-88, Кв.12, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв.3

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пановци: 22

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв.5

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: местност Полиовци

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Веринско

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел Vіі-59, Кв.20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ ІV-165, Кв.24

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Пауново: V-142,Кв.23, П-Л VІІІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , Кв 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XXV-114, Кв.20

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв.13

На 14.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Селянин: П-Л Іі,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино: махала Полиовци

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Боерица: Пи640030,640027, УПИ Vі-111, Кв.16, УПИ Іі-124, Кв.13

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Полянци

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Черньово: V-68, Кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6,Кв.1, УПИ ХіV-105, Кв.16

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л ХІ-39, Кв.4

На 15.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Ихтиман: местност Ушите

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Веринско: 000182, Ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ ХVіі-131, Кв.6

На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч./ - Ихтиман: Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино

На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ - Веринско: 000182

На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Горна Василица

На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Ушите, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Предгарова, Предгарова, Предгарова, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман

На 17.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Липа, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люляк, Македония, Малчика, Марин Дринов, Марица, местност Чикийца, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бузяковци: махала Поповци

На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Вакарел: махала Поповци, Чешма Ангелина

На 18.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Костадинкино: махала Семковци УПИ ХVі-88, Кв.12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

Община Костинброд

На 14.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, Бачо Киро, Иван Асен II, Индже Войвода, Княз Борис, Колю Фичето, Маслово, Обединена, ПИ 618159, Поп Богомил, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци

На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Димчо Дебелянов, Зора, Йордан Йовков, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община Правец

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Чекотин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци, махала Чифлика

На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Чифлика

Община Самоков

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л ІІ, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18; Горни Окол: IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, Парцел VI--43 Кв.5; Поповяне; Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5; Самоков: Бор, България, България, Възраждане, Възраждане, Генерал Раздишевски, Ихтиманско Шосе, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец, Леон Крудов, Леон Крудов, местност Червената Земя, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Опълченска, Освобождение, Проф. Васил Захариев, Спартак, Тридесети Декември, Ул. Здравец, Христо Максимов, Шипка;

На 17.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 22472.7449.174; Драгушиново; Ново Село, Общ. Самоков; Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе; Шипочане;

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Язовир Искър, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

На 17.05.2018 г. /09:15 - 11:15 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Гюрови Градини, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.110, Пред Квл, К.К. Боровец, ПИ №65231.919.86, Пред Бчк, Курорт Боровец;

На 17.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец;

Община Своге

На 14.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ На 16.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гинци: местност Петрохан;

На 14.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, Кв.9, ХI-59,60,Кв.9;

На 14.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Добравица;

На 14.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Добърчин; Завидовци; Искрец: I-133, Кв.21, Vііі-369, Кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, Кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, Кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен; Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ.Своге Мтп Свиново, Слатина, Слънце;

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: Келемеровци;

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бракьовци;

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене

На 14.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белене: 03366.128.1 М-Ст Сред Полето, Ал Стамболийски, Ал Стамболийски, Бенковска, България, Градище, Епископ Евгени Босилков, Кочани, Лозенец, Любен Каравелов, Майор Кочев, местност Лунгата извън регулация, Милан Василев, Милин Камък, Митническа, Опълченска, Радецки, Райко Даскалов, Свищовска, Синчец, Стефан Караджа, Страцин, Филип Станиславов, Черно Море, Шипка

На 14.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белене: Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, България, Васил Левски, Войнишка, Войнишка, Възраждане, Г С Раковски, Гео Милев, Гео Милев, Крайна, Любен Каравелов, Никола Алексиев, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Стефан Караджа, Столетов, Трайчо Костов, Украина, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белене: България, Васил Левски, Любен Каравелов, Никола Алексиев, Христо Ботев

На 16.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белене: 03366.601.1217, местност Вратница, местност Калмиша извън регулация, местност Лунгата извън регулация, Трояне

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Белене

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Деков: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кулина Вода: Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин

На 18.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка

На 18.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра

На 18.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стежерово: Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански

На 18.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

Община Гулянци

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Гулянци

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дъбован: Арда, Беласица, Бенковски, Ботевград, Будапеща, Бузлуджа, В Априлов, В Левски, Варна, Варшава, Велики Преслав, Витоша, Г Милев, Г С Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Драаган Цанков, Драва, Дунав, Иван Вазов, Искър, К и Методий, Космос, Латинка, Любен Каравелов, М Дринов, Марица, Места, Мизия, Москва, Надежда, Огоста, Опълченска, П Славейков, Париж, Пирин, Плевен, Плиска, Прага, Радецки, Рила, Родопи, Скопие, Солун, София, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 15.05.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Загражден, Общ. Гулянци: IV-387, Кв. 26, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Бенковски, В Коларов, В Левски, Велин, Вит, Г Димитров, Г Кирков, Г Милев, Д Благоев, Дунав, и Вазов, Искър, Й Николова, К Маркс, Ленин, Ленко Мишев, Люлин, Марек, Марица, Маршал Толбухин, Мичурин, Москва, Н Вапцаров, Н Гигенски, Н Дуканов, Нахимов, Оборище, П Берон, Пирин, Първи Май, Раковски, Родопи, С Румянцев, София, Стара Планина, Суворов, Тракия, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка, Янтра

На 17.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Брест, Общ. Гулянци: А Кънчев, България, В Левски, Демокрация, З.Стоянов, извън регулация, Л Каравелов, Мизия, П.К.Яворов, Рила, С Караджа, С Румянцев, Симеон Велики, Средна Гора, Струма, Хан Аспарух

Община Долна Митрополия

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Помпена Станция

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ставерци: Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Н.Й.Вапцаров, Преслав, Средна Гора, Стефан Караджа, Цветан Гевезовски, Чиган

На 14.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Комарево, Общ. Долна Митрополия: Акация, В Левски, Витоша, Искър, Лозенка, Люлин, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Стара Планина, Стопанска, Хан Кубрат

На 14.05.2018 г. /14:30 - 15:00 ч./ На 16.05.2018 г. /17:30 - 18:00 ч./ - Брегаре: Димитър Благоев

На 14.05.2018 г. /14:30 - 15:00 ч./ На 16.05.2018 г. /17:30 - 18:00 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин Камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара Планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.05.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Арда, Батак, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Вежен, Веслец, Витоша, Възраждане, Ген Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Десети Декември, Драва, Иван Вазов, Илия Бешков, Кайлъшка Долина, Калоян, Камчия, Космос, Любен Каравелов, Мадара, Максим Горки, Малчика, Марица, Матей Преображенски, Мизия, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Охрид, Павел Павлов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Петко Воевода, Пирин, Плиска, Преслав, Радецки, Раковски, Ропотамо, Свобода, Скобелев, Созопол, Сопот, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Сторгозия, Страцин, Струма, Тодор Луканов, Тракия, Трети Март, Фердинанд Александров, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Чавдар, Черно Море, Яне Сандански

На 15.05.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Крушовене: 10-ти Конгрес, 9-ти Септември, Априлов, Асен Халачев, Васил Левски, Васил Топалски, Георги Димитров, Елин Пелин, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов

На 15.05.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Славовица, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, местност Бобов Брест, П.К.Яворов, Панайот Волов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ VII Кв 33, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин

На 16.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май, Васил Левски, Индустриална Зона, Космос, Люлин, Петдесет и Четвърта, Рила, Христо Ботев

На 16.05.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Арда, Батак, Бузлуджа, Вардар, Васил Левски, Вежен, Веслец, Витоша, Възраждане, Ген Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Десети Декември, Драва, Иван Вазов, Илия Бешков, Кайлъшка Долина, Калоян, Камчия, Космос, Любен Каравелов, Мадара, Максим Горки, Малчика, Марица, Матей Преображенски, Мизия, Никола Вапцаров, Опълченска, Освобождение, Охрид, Павел Павлов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Петко Воевода, Пирин, Плиска, Помпена Станция, Преслав, Радецки, Раковски, Ропотамо, Свобода, Скобелев, Созопол, Сопот, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Сторгозия, Страцин, Струма, Тодор Луканов, Тракия, Трети Март, Фердинанд Александров, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Чавдар, Черно Море, Яне Сандански

На 18.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Рибен: Бузлуджа, В Левски, Г Димитров, Дружба, Дунав, Кирил и Методий, Младост, Пирин, Радецки, Цветан Спасов

Община Долни Дъбник

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: 23 Септември, Ал Стамболийски, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Лазар Станев, Маршал Толбухин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Петър Берон, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Ст Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цариград, Цв.Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горни Дъбник: Васил Априлов, Васил Петлешков, Г Димитров, Ген Лавров, Любен Вежков, Митко Палаузов, Панайот Волов, Поп Андрей, Ручина Бара, Ст Михайловски

Община Искър

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Въло Йончев, Георги Димитров, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Отец Паисий, Перущица, Петър Берон, Райко Даскалов

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци: Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Бенковски, Бр Миладинови, Велко Кръстев, Вит, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Ведер, Кънчо Илиев, Любен Каравелов, Мургаш, Петрохан, Плевен, Родопи, Септември, Страцин, Христо Кърпачев, Чавдарци

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Балчик, Бр Миладинови, Кирил и Методий, Маркс, Първи Май, Стоян Заимов, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Вапцаров, Въло Йончев, Искър, Кирил и Методий, Малчика, Мара Денчева, Петлешков, Пирин, Силистра, Слави Алексиев, Тулча, Тутракан, Христо Наумов, Цвятко Георгиев

Община Кнежа

На 14.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Кнежа: Георги Михайлов, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Ильо Войвода, Райко Даскалов

На 14.05.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Кнежа: 23-ти Септември, Въча, Георги Бенковски, Кап. Георги Мамарчев, местност Мерата, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Филип Тотю, Чавдар Войвода

На 15.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Кнежа: Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

На 15.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Кнежа: Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Ильо Войвода, местност трите Декара, Янко Сакъзов

На 18.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа

Община Левски

На 14.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 15.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Борислав: Васил Априлов, Васил Левски, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю.А.Гагарин

На 15.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Катерица: Беласица, Божин Чулев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Лиляна Бърдарова, Любен Вешков, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов

На 15.05.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра

На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Одърне: 9-ти Септември, Адил Дервишев, Александър Стамболийски, Али Шарифов, Безименна, Божин Чулев, Вапцаров, Васил Левски, Витоша, Владимир Ангелов, Възраждане, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Едно, Захари Стоянов, Любен Вешков, Н В Грамовски, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Стара Планина, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Спасов

Община Никопол

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бацова Махала: Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Захари Стоянов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Панайот Волов, Сергей Румянцев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 14.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ - Дебово: Ал Константинов, Ангел Мушатов, Борис Стефанов, В Левски, Вит, Витоша, Г С Раковски, Д Чинтулов, Кр Сарафов, Любен Дочев, Петраки Ангелов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ст Караджа, Страхил Войвода, Христо Смирненски

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дебово: В Левски, Витоша, Г С Раковски, Любен Дочев, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ст Караджа, Страхил Войвода

Община Плевен

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Бузлуджа, Коста Златарев, Коста Златарев, Лом, Лом, Москва, Москва, Пирин, Пирин, Пробуда, Пробуда, Рила, Рила, Сингур, Сингур, Трифон Гърчев, Трифон Гърчев

На 14.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов, Елин Пелин, Лозенка, Сторгозия

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/

На 14.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 15.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Плевен: Вардар/П.Пеловски/, Генерал Атанас Стефанов, Къкрина, Мара Денчева, Проф.Христо Бръмбаров, Хемус

На 15.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Дружба, Кирил и Методий, Трети Март

На 15.05.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ - Плевен: Ал.Стамболийски, Бяло Море/Н.Тинков/, Враня/Ат.Георгиев/, Средец, Хаджи Димитър

На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 16.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: 22-ри Септември, Дружба

На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Люляк, Незабравка, Стара Гара, Сторгозия

На 16.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Княз Александър I Батемберг, Тетевен

На 17.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Браила, Десети Декември, К.Охридски/Карл Маркс/

На 17.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Бръшляница: Акалан, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Голо Бърдо, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, местност Над Пресяката, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трапезица, Христо Ботев, Цар Освободител

На 18.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 18.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Бръшляница: Акалан, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Иван Рилски, Инж Г и Вълков, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, местност Над Пресяката, местност Над Пресяката, местност Червен Фенер, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Трапезица, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител

Община Пордим

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радомирци: Александър Македонски, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, В.Априлов, Витоша, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Л Станев, Н Рилски, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, Цар Асен Първи

На 14.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Червен Бряг: 951.244, 951.420, Vі-2017, Безименна, Долна Биволица ПИ 164018, Дунав, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П.Р.Славейков, УПИ 139001

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радомирци: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, В Левски, Г Димитров, Екзарх Йосиф, Иван Бунданов, Иван Вазов, П Волов, П Хитов, Пирин, Ракитска, Скобелев, Хан Аспарух

На 15.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Сухаче: Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Маршал Толбухин, Петко Д Петков, Петко Напетов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Червен Бряг: Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радомирци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кривонос;

На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ - Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров; Велковци, Общ. Брезник: 083011, местност Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40; Ноевци; Селищен Дол; Слаковци; Сопица; Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Душинци; Садовик;

На 16.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Брезник: Бърдо;

На 18.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Брезник;

Община Земен

На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Земен: Земенски Манастир

Община Перник

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Кракра

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Байкал, Васил Априлов, Възраждане, Кракра, Миньор, Никола Вапцаров, Пирин, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 14.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Драгичево: V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Лебед, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Реката, Република

На 14.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Никола Вапцаров, Оборище, Осоица, Стара Планина, Струма

На 15.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Гранит, Ивайло, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Мрамор, Панайот Волов, ПИ 1625,М.Серимеж, Серимеж

На 15.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мърчаево: 10-та

На 15.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Драгичево: Байкал, Възраждане, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Рила, Рударска, Стефан Караджа, Струма, Христо Ботев, Янтра

На 15.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Перник: Владайско Въстание

На 15.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, махала Скочиловец, Рила, Струма, Цар Симеон

На 15.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Магистрала, Първа, Рударска

На 15.05.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Драгичево: Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М.Копринено Орище ПИ 324, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, ПИ 020003, Реката, Сава Асенов

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426

На 16.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Ярджиловци: Братя Чакрини, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Стража

На 16.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: Бела Вода, Емине, Симеон Радев

На 16.05.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ - Ярджиловци: Арда, Девети Септември, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Орниче, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Драгичево: Васил Левски, Витоша, Възраждане, Кокиче, Никола Вапцаров, Оборище, Ропотамо, Средорек, Черни Връх

На 17.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Драгичево: Васил Априлов, Възраждане, Долно Драгичево, Иван Вазов, Кракра, Мария Луиза, Никола Вапцаров, Рударска

На 17.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Ярджиловци: Витоша, Девети Септември, Орниче, Партизан, Плиска, Рила

На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Черешово Топче

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Георги Бенковски, Кракра, Райна Княгиня, Рударска, Стара Планина, Тинтява, Цар Симеон, Явор

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 18.05.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Диканя; Даскалово: Втора; Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово; Рударци: 1452, 3-ти Март, LXXxііі-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, местност Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, местност Буката/И.Р./, местност Шарков Дол /И.Р./, местност Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 18.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Драгичево: Възраждане, Иван Вазов, Кокиче, Кракра, Любен Каравелов, Физкултурна;

Община Радомир

На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ - Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, махала Кабранови, махала Яшарска, махала Андрейна, махала Андронова, махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна; Борнарево: УПИи I-066007 Кв.66; Копаница; Лесковец, Общ. Перник: Бившо Ткзс; Перник: Железничарска; Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, Кв.14, УПИ I-108, Кв.1; Радомир: махала Арбанас; Черна Гора, Общ. Перник: Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, махала Ваклинови, махала Димеви, махала Кюрчийски, махала Сугареви, махала Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин; Ярджиловци: Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража;

  

ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Берковица

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: 23 Септември, Александровска, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Граф Игнатиев, Добруджа, Звезда, Зора, Калиманица, Марин Дринов, Марин Дринов, Мусала, Радецки, Солунска, Страцимировска, Тракия, Цар Асен, Царибродска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Николаевска, Пирин, Синчец, Странджа

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Беговица, Бук, Възход, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Мрамор, Незабравка, Хайдушки Водопади

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берковица: Алеко Константинов, Атанас Кюркчиев, Бор, Грамада, Еделвайс, Йордан Йовков, Николаевска, Парчевич, Пирин, Синчец, Средна Гора, Странджа, Тополите, Хаджи Петър Илиев, Ясен

Община Бойчиновци

На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:25 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:25 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев;

На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 16:25 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;

 Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Градешница; Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

Община Вършец

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вършец: България(В.Коларов), Васил Левски, Д-Р Дамян Иванов, Дончо Станчев, Република(Г.Димитров), Стефан Караджа(Ан.Златков), Хан Омуртаг(Д.Щерев), Цар Симеон(Околовръстна)

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вършец: 420.127.28, Ботуня(9-ти Септември), Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Република(Г.Димитров), Стефан Стамболов(Г.Моцов), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вършец: Аспарух, Васил Левски, Дончо Станчев, Дунав, Климент Охридски(И.Манк.), Република(Г.Димитров), Стефан Караджа(Ан.Златков), Хан Крум(Стоян Лилков), Цар Иван Асен II-ри(И.Бог

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вършец: Д-Р Константин Пенев(З.К), Добри Чинтулов(А.Антонов), Дончо Станчев, Пейо Яворов(Атанас Попов), Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), УПИ XI Кв.73 Ул. Любен Герасимов

Община Георги Дамяново

На 14.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 14.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Лом

За периода 14-18.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Пристанищна(Лом.Комуна), Рибарска

На 14.05.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Лом: Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 14.05.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Върбица(Тодор Илиев), Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Пристанищна(Лом.Комуна), Райко Даскалов, Рибарска, Средна Гора, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски

На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Пристанищна(Лом.Комуна), Христо Ботев, Червена Стена, Шести Септември

На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Александър Стамболийски, Велес(Илия Генов), Генерал Нечаев, Гургулят, Д-Р Басанович, Д-Р Петър Берон, Менкова(Поп Андрей), Радецки, Славянска(Г.Димитров), Софрон Михайлов, Щип(Горан Георгиев)

На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сталийска Махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета

Община Монтана

За периода 14-16.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Княз Александър Батенберг, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Плиска, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Средна Гора, Средна Гора, Стефан Савов(М.Пенов), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен, Юлиус Ирасек(Житомирска)

За периода 14-18.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, 48489.22.482, Агликина Поляна, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Беглишки Мост, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Под Баира, Поп Харитон(Д.Вълков), Райна Княгиня, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Гоцо Митов, Индустриална

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Бачо Киро, Опълченска, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка

На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Георги Бенковски, Д-Р Стамен Илиев, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Морава, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Монтана: Вардар, Вардар, Вит(Георги Бонев), Вит(Георги Бонев), Екзарх Йосиф, Княз Александър Батенберг, Неофит Рилски, Никола Войновски(И.Бекир), Панайот Хитов, Парта, Парта, Поп Харитон(Д.Вълков), Стефан Караджа, Странджа, Странджа, Тунджа, Тунджа

Община Якимово

За периода 15-18.05.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Комощица: Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Ловеч

На 15.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: София

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 15.05.2018 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Двата Бора, Иван Йонков Врацанлията, Малиновска, местност Бекерска Кория, Растът, Хаджийска

На 17.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Бяло Море, Северна Индустриална Зона

На 18.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Йордан Хубавенков, Марин Пенков, Присоето, Стоян Котански

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, местност Извора, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Ловеч: 43952.14.25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, Плевенско Шосе

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 19.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Освобождение

Община Луковит

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Луковит: VІІ Кв.182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: махала Байовица, махала Ванковци, махала Свидово, местност Банков Дол

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит

На 15.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 15.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Черни Вит: Васил Левски, местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля

На 17.05.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Иван Вазов

На 17.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Студентска, Христо Смирненски

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Асен, Общ. Тетевен

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян

На 14.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика

На 14.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 15.05.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дядо Петър Табаков, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 15.05.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Дядо Петър Табаков, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Радковски, Петко Р.Славейков, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 16.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Балкан, махала Средно Трапе

Община Угърчин

На 16.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Микре: Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Димчо Дебелянов, Кольо Семов, Опълченска, Семо Стоянов, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 16.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Балча, Димитър Пъшков, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Станковска, Троян, УПИ ІІ-346, Чепля, Чепля

Община Ябланица

На 15.05.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей оРумянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка; Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин; Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон; Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин; Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов; Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Трян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка;

На 15.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица;

На 15.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман;

На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Вутю Малков, Възраждане, Дачевци, Дружба, Кокиче, Оборище, Печовци, Теменуга, Трети Март, Тълкийското;

На 18.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка;

На 18.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов;

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобошево

На 15.05.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Каменик

Община Дупница

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дупница: Метоха, Мусала, Николаевска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Втори Януари, Втори Януари, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 14.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Булаир, Венелин, Гергана, Кирил и Методий, Княз Борис I, Одрин, Фенерка, Цар Симеон Велики, Янтра

На 15.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, Рупите, Свети Никола, Чайка

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Втори Януари, Втори Януари, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кулата, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Черковна, Шипка

На 15.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Благодарност, Възраждане, Кулата, Начо Величков, Славейков, Хисара, Цар Освободител

На 16.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Втори Януари, Иван Вазов, Морава, Пени Маркет Дупница, Преслав, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Христо Грънчаров, Царичина, Шипка

На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец, Булаир, Витоша, Влахина Планина, Гергана, Добруджа, Искър, Неофит Рилски, Патриарх Евтимий, Седма Рилска Дивизия, Фенерка, Цар Симеон Велики, Яне Сандански

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Вардар, Велчова Завера, Втори Януари, Втори Януари, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кулата, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка

На 17.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: Балкан, Верила, Дамка, Китка, Клокотница, Марица, Орлинска, Отовица, Пиротска, Саморанска

На 17.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Дупница, Свети Георги

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Втори Януари, Втори Януари, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кулата, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Черковна, Шипка

На 18.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789.603.401.1, Орлинска, УПИ - ІІ, Кв. 261, Хемус

На 18.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дупница: Асен Златаров, Булаир, Велико Търново, Венелин, Двадесет и Втори Март, Княз Ал. Батенберг, Първи Май

Община Кюстендил

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 14.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра

На 14.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Козница: 22112.500.2

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски Път

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лиляч: местност Войника

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 15.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Четирци: М.Топилата, махала Ямен

На 15.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Соволяно

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино

На 15.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: М.Гърлянски Черешарник

Община Невестино

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино

На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Пастух: местност Падина

Община Рила

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:03 - 16:00 ч./ - Пастра: 55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:03 - 16:00 ч./ - Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:03 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:03 - 16:00 ч./ - Перник: Кристал Блокове

На 14.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Кирилова Поляна

На 15.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Рила: местност Елешница

На 15.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Банско

На 15.05.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ - Банско: Акад. Йордан Иванов, Алеко Константинов, Гарибалди, Глазне, Гоце Делчев, Неофит Рилски, Радон Тодев, Тодорин Връх, Хаджи Вълчо, Христо Ботев

На 15.05.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ - Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст.Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 15.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Банско: Братя Молерови, България, Витоша, Ген. Стилян Ковачев, Дунав, Опълченска, Патриарх Евтимий, УПИ II, Цар Борис III, Цар Самуил

На 15.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Добринище: Неуточнен Адрес

Община Благоевград

На 14.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Дренково: махала Балевска

На 14.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж: Стоилова Кория

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Дебочица

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 14.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369, Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 14.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Благоевград: Покровнишко Шосе, Христо Чернопеев

На 14.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ - Покровник: 3-ти Март, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ-9-369,Кв.17, Христо Смирненски, Четирка

На 14.05.2018 г. /08:30 - 13:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Обнова: Ив.Вазов

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Марулево

Община Гоце Делчев

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Беласица, Енос, Завоя на Черна, Лозенград, Марица, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Стойо Льондев, Струга, Шар Планина

На 18.05.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

Община Гърмен

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дъбница: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Петрич

На 14.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Валандово, Гоце Делчев, Кожух, местност Младежки Дом, местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска, Цар Борис III

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 15.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 28-Ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански

На 16.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Александър Буйнов, Баучер, България, Бяло Море, Васил Кънчев, Гоце Делчев, Д-Р Асен Златаров, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Св.Св. Кирил и Методи, Христо Ботев, Яне Сандански

На 17.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Родопи, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 18.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, България, Вардар, Васил Кънчев, Гладстон, Гоце Делчев, Лазар Маджаров, Полковник Дрангов, Славянска, Стоян Търнаджиев, Христо Ботев

Община Разлог

На 16.05.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ - Белица, Общ. Белица: Борис Клементиев, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Девета, Димо Хаджидимов, местност Семково, Неуточнен Адрес, Пета, Първа, Равен, Сава Стенчин, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Шипка

Община Сандански

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 14.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Сандански: местност Беговица

На 15.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Калейца: Анска

На 15.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Сандански: Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил и Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Велющец

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Игралище: Околовръстен Полигон

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Кръстилци

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Мелник: Мелник

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Никудин

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Палат

На 18.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ - Сандански: 65334,104,23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

Община Сатовча

На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Слащен: Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

На 15.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 18.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 15.05.2018 г. /12:45 - 19:00 ч./ На 18.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Неуточнен Адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин

На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочан: Пристране

Община Симитли

На 15.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Симитли

На 15.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска, Чакърска

На 15.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Полето: Галабарци

На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Ракитна: 004077, 010040, махала Лулейска

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Брежани

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: VII-122, Имот 002867, местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Долно Церово, местност Дременец, местност Караджевица, местност Старата Върба, местност Шебечковица, Рибарска, УПИ-XII-52, Кв. 8, УПИ-ХХІV-50

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Симитли: Бангелови Тополи, Бреза, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Герена, Гр.Симитли, Димитър Благоев, Долен Герен, Еделвайс, Зеленка, Искра, Кокиче, М.Драгова, М.Духарска, Малина, местност Бангеови Тополи, местност Герено, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ораново, Пазара, Победа, Предел, Първи Май, Руен, Септемврийска, Симитли, Симитли,Упи II-1437,Кв.18,, Славянска, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, УПИ II-1437,Кв.19, УПИIXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 17.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: местност Поището, С.Долно Церово

На 17.05.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Бачева Махала, местност Джалева Махала, местност Дременец

На 17.05.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Симитли: Ораново, Предел

На 15.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Черниче: М.Сухата Река

Община Струмяни

На 16.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ - Илинденци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Черноризец Храбър, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета

Община Хаджидимово

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

 

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Борован

На 14.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 15.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Малорад: Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Враца

На 14.05.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Враца: Авлига, Априлско Въстание, Вардар, Козлодуйски Бряг, Кръстьо Пишурка, Цено Тодоров

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Три Кладенци: 9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Козлодуй

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Безименна, Жилищен Комплекс 1, Христо Ботев

Община Мизия

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Мизия: Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил.Комплекс Кцх, Младежко Общежитие на Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър

 

ОБЛАСТ ВИДИН

Община Белоградчик

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Белоградчик: 085024 и 085025, 085024 и 085025, II 58107, II 58107, Лило Панов, Лило Панов

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Вещица: Дванадесета, Дванадесета, Десета, Десета, Осма, Осма, Първа, Първа, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Върба, Общ. Белоградчик: IX-87 Кв. 21, IX-87 Кв. 21, Десета, Десета, Първа, Първа, Седма, Седма, Тринадесета, Тринадесета, Шеста, Шеста

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Ошане: Втора, Втора, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, махала Горния Край, махала Горния Край, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Рабиша: 2 - 58107, 2 - 58107, Вилна Зона, Вилна Зона, Втора, Втора, Втора Вилна, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Първа Вилна, Първа Вилна, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Трета Вилна, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Първа, Тридесета, Тридесета, Четвърта, Четвърта, Четвърта Вилна, Четвърта Вилна, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, махала Барата, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Стублица, махала Щукарски, махала Щукарски, Осма, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесет и Първа, Тридесета, Тридесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Атанасова Падина, махала Мунча, махала Мунча, ПИ 82, ПИ 82, Първа, Първа

На 14.05.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Струиндол: Първа, Първа

На 15.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Стара Планина, Христо Смирненски

На 18.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Белоградчик

Община Брегово

На 14.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Брегово, Общ. Брегово: Георги Димитров, Георги С.Раковски, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Индже Войвода, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Пенчо Р.Славейков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов

Община Видин

За периода 14-18.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Видин: 326.Кв.17, Баба Тонка, Безименна, Безименна, Гараж Зад Съединение Бл 13, Герго Божинов, Горазд, До Бл 14 на Ж К Съединение, Княз Александър Батенберг, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Свети Климент Охридски, Свети Методий, Съединение, Съединение, УПИ VI-319 Кв.17, Химик, Химик, Цар Александър II, Цар Александър II, Цибър

На 15.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Видин: Имот № 024004 Екатте 14698

На 15.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 15.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Първа, Трета, Шеста

На 17.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Слана Бара: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Грамада

На 17.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Срацимирово: XI-82, Кв.17, Девета, Десета, жп Кантон Гара Срацимир 53, Първа, Тринадесета, Четиринадесета

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Радослава Ненова: Нямаме време за бюрокрация, Боян е някъде и чака 0| 3779 |09.05.2018 . Започва поетапното спиране на движението по АМ ”Тракия” 2| 2981 |09.05.2018 . Ж. Бойчев: Отказаха ни информация откъде е финансирана сделката с ЧЕЗ 13| 5630 |08.05.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2886 |08.05.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах