Улици във Врачеш – “Славейков“ и “Левски“ са под вода, информират местни медии.

“Река “Бебреш“ не е излязла от коритото си.

“Основната причина за наводнението е, че отводнителните шахти не могат да поемат цялата водна маса, която идва от горния край“, каза пред ботевградска медия кметът на селото Марин Бончовски.