Реклама / Ads
0| 4540 |14.05.2022 НОВИНИ

Зеленски приветства в Киев делегация на Сената на САЩ

.
Украинският президент Володомир Зеленски приветства в Киев делегация на Конгреса, водена от лидера на малцинството в Сената на САЩ Мич Макконъл. Зеленски написа в профила си в Instagram, че посещението „е силен сигнал за двупартийна подкрепа за Украйна от Конгреса на Съединените щати и американския народ“.
 

Той добави: "Благодарим Ви за вашето лидерство, като ни помагате в нашата борба не само за нашата страна, но и за демократичните ценности и свободи. Ние наистина го оценяваме."


От срещата със Зеленски на видео и снимки в официалните акаунти на президента в социалните медии се виждат също републиканските сензатори Сюзън Колинс от Мейн, Джон Барасо от Уайоминг и Джон Корнин от Тексас. 

 

Не е ясно дали срещата се е състояла в събота и дали делегацията все още е в Киев.




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 1065 |20.12.2025 Жена остави инвалидната си количка и пътува в Космоса . 0| 1078 |20.12.2025 Представители на САЩ, Египет, Катар и Турция се срещнаха, за да преразгледат плана за Газа . 0| 1409 |20.12.2025 Queens of the Stone Age пуснаха за свободно гледане концерта си от парижките катакомби . 2| 1726 |20.12.2025 Зеленски призова САЩ да окажат повече натиск върху Русия

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads