Реклама / Ads
8| 9682 |07.01.2019 АКТУАЛНО

Експерт: Шефът на АПИ не намери очи да понесе отговорност

.
”Г-н Глосов ни обясняваше първо как не разбираме да работим със системата, след това как има частични проблеми, но той самият не намери очи да понесе и той самият малко лична отговорност”. Това каза Емил Марков от Института за пътна безопасност по проблема с електронните винетки.
 

Той каза още пред ON АIR , че напускането на няколко човека няма да реши проблемите в АПИ и добави, че от Института за пътна безопасност предлагат децентрализация на агенцията, за да бъдат пътищата управлявани по-добре и да има ясна отговорност.

 

"За мен в много от случаите трябва да се търси наказателна и материална отговорност. Въпросът е, че трябва прокуратурата да се самосезира", категоричен беше бившият депутат Нестимир Ананиев.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 15| 4234 |12.12.2025 Арестуваха началника на Пето районно в София и негови колеги. Други 12 бандити задържани вчера . 1| 2416 |11.12.2025 „Личен въпрос“: Едва 16,2% от жертвите на домашно насилиe у нас подават сигнал . 0| 2840 |10.12.2025 Нови правила за възнаграждения: Ще падне ли тайната на заплатата . 33| 4613 |09.12.2025 Готови ли са западните общества за войната, която Путин планира?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads