Реклама / Ads
0| 5021 |08.05.2007 АКТУАЛНО

Син на ДПС активист изнасили момченце в шести клас

.
Полицаи задържали изверга, но след намеса „отгоре” го закарали с патрулка до дома му.
 
Кърджалийското село Трепетлика в неделя осъмна с чудовищната новина, че 30-годишният Ешреф, син на ДПС активиста Нури Хасан е изнасилил момченце в 6-ти клас, съобщил вчера потресеният баща на пострадалото дете. Това пише в днешния си брой в. „Атака” на челната страница. 13-годишният Али Хасан е бил нападнат от мъжа в полунощ по пътя към дома на семейството, което живее в отдалечената стара махала на селото. Извергът е бил задържан в неделя от Районното полицейско управление в община Кирково, но по-късно е освободен и закаран с патрулка до дома му. Според местните хора извършителят на престъплението ке чувствал безнаказан и дерибействал из района от години, тъй като неговия баща Нури Хасан е партийно покровителстван от ДПС.
Собственикът на магазин в селото Сабри се опитал да възпре пияния Хасан, но не успял. Хасан преследвал момчето, което било с още двама приятели. Те обаче се прибрали уплашени по къщите си и Али останал сам с пияния мъж. Той бил настигнат на една поляна, пребит и изнасилен.
На сутринта виновникът бил прибран в участъка. След часове обаче бил пуснат да си ходи и дори откаран с полицейска кола.
По-късно, след намеса на активисти от „Атака”, синът на Нури Хасан бил прибран отново. В селото обаче не вярвали, че ще бъде съден, защото имал големи покровители в централата на ДПС.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 2472 |06.09.2025 Кремълската пропаганда за един Нероден Петко – бъдещия газопровод Силата на Сибир-2 . 4| 7790 |05.09.2025 Българският туризъм е неустойчив и зависим само от летния сезон . 2| 9716 |03.09.2025 Трагедия в Лисабон: Фуникулeрът „Елевадор да Глория“ дерайлира, 15 жертви и 18 ранени /обновена/ . 0| 14798 |03.09.2025 Минимум 8000 лв. депутатска заплата, Киселова поне с 12 300

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads