След скандалния случай на починалите COVID пациенти, които бяха оставени в тежко състояние 40 минути на стълбите пред УМБАЛ „Свети Георги“ в Пловдив, в социалните мрежи заваляха различни коментари. Един от тях е на един от членовето на Отровното трио адв. Николай Хаджигенов.