Но няма да е нищо ново и нищо пресилено, ако и сега отново кажа, че българите са най-европейският народ на Балканите. Така е в живота: много рано научаваме приказките, а много късно ги разбираме.
повече от интервюто на Сърбиновски за ФРОГ четете - ТУК