Сайтът TMZ.com публикува поредната си серия с фотографии на известни актриси, хванати или след жесток запой, или недоспали или и двете едновременно. Гледката е за хора със здрави нерви и сърца. Феновете трябва да пропуснат тази фотосесия, ако искат и занапред да примират по кумирите си.

От друга страна тези снимки показват, че всички сме от едно и също място, само дето някои са по-известни и по-богати. В естествен вид всички си приличаме като братовчеди.holivud-1.jpg


 

Алисия Силверстоун holivud-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дайана Рос holivud-3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хелън Хънт 

 

holivud-4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дженифер Лопес

holivud-5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бритни Спиърс holivud-6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Къртни Лав holivud-7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фей Данауей holivud-8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Джесика Симпсън

 holivud-10.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   

Розана Аркет 

 

Frognews.bg се извинява на всички, които са се разочаровали от вида на своите идоли. Но такъв е животът! Мислиш едно, а то се оказва съвсем друго. Мъжката половина от нашите читатели поне няма да скърби, че е пропуснала в живота си нещо голямо... Дето се вика, като си загубил, не се знае какво си спечелил и обратно.

Снимките са и предупреждение към нежната половина на човечеството да не се оставя никога да бъде изненадана. 24 часа в денонощието жената трябва да е нащрек, да изглежда добре и да не се стряска от фотоапарата. Защото на жената най-много й отива да е красива и привлекателна. Поне така им се иска на мъжете.