Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
1| 7282 | АРТ ДЖУНГЛА

Миг Джагър покани 350 души на концерт срещу 15 евро

От половин век групата, известна като "Динозаврите" е на сцената
От половин век групата, известна като "Динозаврите" е на сцената
Британската рок-група The Rolling Stones шашна феновете си в Париж, като организира специален концерт за публика от 350 души. Билетите за шоуто струваха смешните 15 евро, като се има предвид, че на черно цената на билет за техен концерт достига 25 хил. долара.
 

За екстравагантното си намерение, рок групата запозна феновете в социалната мрежа Twitter няколко часа преди самия концерт.
 
Фронтменът на групата Мик Джагър, пристигна в типичния за него черен "Мерцедес" със затъмнени прозорци. Преди шоуто той щедро раздаде автографи, но отказа да говори пред камерите.

Stones свириха в продължение на 75 минути, като изпълниха класическите си парчета.
 
По-рано този месец групата съобщи, че ще направи няколко изненадващи концерта на пазени в тайна места в Европа. Така те подгряват феновете за обявеното турне с четири концерта в САЩ и Англия по повод 50-тата годишнина от създаването на групата.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Лени Кравиц се отказа от концерта в България... засега 0| 8702 | Лени Кравиц се отказа от концерта в България... засега Син се роди на Ф. Киркоров навръх концерта му в София 2| 9140 | Син се роди на Ф. Киркоров навръх концерта му в София Липса на публика проваля концерт на ФСБ в Бургас 28| 7717 | Липса на публика проваля концерт на ФСБ в Бургас Manu Chao идва за концерт у нас 0| 8133 | Manu Chao идва за концерт у нас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads