Реклама / Ads
2| 6343 |14.04.2015 АРТ ДЖУНГЛА

Почина певецът на "When a man loves a woman"

.
Пърси Следж
Почина Пърси Следж на 73 години. Помним го като изпълнителя на сингъла "When a man loves a woman".Той е издъхнал в дома си в Луизиана.
 
Преди да започне да пее, Следж работи като медицинска сестра. До края на 60-те, както и в началото на 70-те става известен с емоционални соул песни. В по-късен етап от живота си получава Наградата за постижения в кариерата на фондация "Ритъм енд блус".

През 1996 година в интервю Следж заяви: "Аз съм от онези хора, които не се променят през целия си живот. На срещите на класа моите бивши съученици винаги казват едно и също. Те не могат да повярват, че въпреки че съм световноизвестен аз продължавам да се държа по същия начин като по времето, когато бяхме заедно в училище".
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 4052 |03.12.2025 Преди 60 години The Beatles издадоха “Rubber Soul” и разрушиха рамките . 1| 4534 |20.11.2025 Кевин Спейси остана без дом . 3| 12383 |06.11.2025 Създаден в рая – лебедовата песен на Фреди Мъркюри и Queen . 0| 6203 |09.10.2025 Стефания Колева и Геро с нова премиера

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads