Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
26| 10211 | ЛАЙФ СТАЙЛ

Черната Златка спечели „Биг Брадър ол старс 2013 година”.

Черната Златка спечели „Биг Брадър ол старс 2013 година”.
Плейметката Златка Димитрова е победителят в „Биг Брадър ол старс 2013 година”. На второ място остана италианецът Лео.Резултатът от гласуването е 40,1% на 59,9% за Златка.
 

„За теб е наградата, Боби”, проплака тя. „За тебе и за паметта на баща ми”, каза Златка секунди след победата си.

Тя използва шоуто, за да популяризира благотворителната си кауза. В нея тя събира пари за Боби, който не може да ходи. По-рано в шоуто приятелят на Златка – Миро, намекна, че тя ще се откаже от наградата – скъп автомобил, в полза на каузата си.

Преди да научи резултата Златка изпя фалшиво и шумно „Бургаски вечери", а Лео – италианска песен. Плеймейтката се опитваше да се прави на негов балет с шантави движения.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Софи Лорен спечели битката с данъчните 1| 8686 | Софи Лорен спечели битката с данъчните Черната Златка вилнее в бургаската болница 7| 9011 | Черната Златка вилнее в бургаската болница Черната Златка vs. Банев: Печеля войната и вдигам къмпинг 1| 10513 | Черната Златка vs. Банев: Печеля войната и вдигам къмпинг Патрашкова и Златка – направо неразделни! 13| 18608 | Патрашкова и Златка – направо неразделни!

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads